AMILIE Mineral Cosmetics - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-12-21, 18:22   #1501
IzzieSt
Zakorzenienie
 
Avatar IzzieSt
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8 763
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

widzę, ze cena skoczyła w górę, ale wydaje mi się, ze pojemność też. Wcześniej było 5 czy 6g (chodzi o podkłady)?
IzzieSt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-21, 19:01   #1502
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

5g podkłady miały
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-05, 16:42   #1503
chindarella
Zadomowienie
 
Avatar chindarella
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 1 518
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Hej dziewczyny,

Przedstawiam Wam nowe pudełeczko Amilie.
Chociaz niestety dostałam podklad w "starej" wersji

Wysłałam maila do Amilie z zapytaniem czy nowa formuła coverage może być stosowana rownież do skory mieszanej/trądzikowej. W odpowiedzi uzyskałam informację ze do takiej skory przeznaczona jest formuła Matt, ale w zależności jaki efekt chcę osiągnąć, obydwie formuły mozna połączyć w proporcji pół na pół.
To ja zadowolona kliknęłam pine nutt Matt, a w informacjach do zamówienia wpisałam prośbę o połączenie pine nut Matt i coverage w proporcji jw.
Jak się okazało, dwóch formuł nie mozna połączyć w jednym pudełeczku, ale całe szczęście maja jeszcze "starą" formułę, wiec mi wyślą.
No i nici z testowania nowości, a bardzo zależało mi na tlenku cynku, który jest w formule Matt (w starej wersji niestety go nie ma )

Jesli któraś z Was testowała już któraś z nowych formuł - dajcie znać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (100,5 KB, 61 załadowań)
chindarella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-05, 17:03   #1504
kaludia91
Zadomowienie
 
Avatar kaludia91
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wisteria Lane
Wiadomości: 1 359
GG do kaludia91
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

dziś dopiero odkryłam ze jakimś cudem kolor pine nut robi mi dziwny kolor twarzy :d może jest za ciemny, w każdym razie po pomalowaniu się nim szyję mam dużo bardziej żółto oliwkowa (?) niż twarz... twarz wpada w pomarańcz co robić, jak żyć, jaki inny podkład kupić?
__________________
everything I know in life I learnt from wizaż
insta
kaludia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-05, 18:02   #1505
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez chindarella Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,

Przedstawiam Wam nowe pudełeczko Amilie.
Chociaz niestety dostałam podklad w "starej" wersji

Wysłałam maila do Amilie z zapytaniem czy nowa formuła coverage może być stosowana rownież do skory mieszanej/trądzikowej. W odpowiedzi uzyskałam informację ze do takiej skory przeznaczona jest formuła Matt, ale w zależności jaki efekt chcę osiągnąć, obydwie formuły mozna połączyć w proporcji pół na pół.
To ja zadowolona kliknęłam pine nutt Matt, a w informacjach do zamówienia wpisałam prośbę o połączenie pine nut Matt i coverage w proporcji jw.
Jak się okazało, dwóch formuł nie mozna połączyć w jednym pudełeczku, ale całe szczęście maja jeszcze "starą" formułę, wiec mi wyślą.
No i nici z testowania nowości, a bardzo zależało mi na tlenku cynku, który jest w formule Matt (w starej wersji niestety go nie ma )

Jesli któraś z Was testowała już któraś z nowych formuł - dajcie znać
Mam wesję Matt (odcień golden) i jestem baaaaaaaaardzo zadowolona! Co prawda używałam go 3 dni, ale za to na bardzo tłustym kremie + filtr. Poprzednia wersja wazyła mi sie po ok 2-3h nawet na leciutkim kremie. I musze dodać, ze rzeczywiście matuje

Cytat:
Napisane przez kaludia91 Pokaż wiadomość
dziś dopiero odkryłam ze jakimś cudem kolor pine nut robi mi dziwny kolor twarzy :d może jest za ciemny, w każdym razie po pomalowaniu się nim szyję mam dużo bardziej żółto oliwkowa (?) niż twarz... twarz wpada w pomarańcz co robić, jak żyć, jaki inny podkład kupić?
Goldeny? Ja tez myslałam, ze odcienie oliwkowe to moje klimaty, byłam szczerze zaskoczona, gdy odkryłam, jak żółtą szyję mam, gdy nałożyłam oliwkowy podkład.
__________________

Edytowane przez Kaataarzynaa1
Czas edycji: 2015-01-05 o 18:03
Kaataarzynaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-05, 18:08   #1506
chindarella
Zadomowienie
 
Avatar chindarella
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 1 518
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Kaataarzynaa1 Pokaż wiadomość
Mam wesję Matt (odcień golden) i jestem baaaaaaaaardzo zadowolona! Co prawda używałam go 3 dni, ale za to na bardzo tłustym kremie + filtr. Poprzednia wersja wazyła mi sie po ok 2-3h nawet na leciutkim kremie. I musze dodać, ze rzeczywiście matuje .
Ja nie miałam zastrzeżeń do poprzedniej formuły, ale zależało mi właśnie na tym tlenku cynku który jest w Matt. Ahh co by nie mowić zostałam troszkę wprowadzona w błąd a odsyłać teraz nie będę bo skończy się to pewnie 2 tygodniowym czekaniem
chindarella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-05, 19:53   #1507
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez chindarella Pokaż wiadomość
Ja nie miałam zastrzeżeń do poprzedniej formuły, ale zależało mi właśnie na tym tlenku cynku który jest w Matt. Ahh co by nie mowić zostałam troszkę wprowadzona w błąd a odsyłać teraz nie będę bo skończy się to pewnie 2 tygodniowym czekaniem
A co takiego robi tlenek cynku?
Muszę przyznać, ze jeśli nic się nie zmieni (tzn jeśli nadal bedzie tak cudowny jak przez te 3 dni - odpukać-) to Amilie zostanie moim nr 1. Bardzo tęskniłam za jego odcieniem. Nie wiem na czym polega róznica, ale żadna inna marka nie ma tak idealnie pasujacego do mnie odcienia golden, jak właśnie Amilie.

A czy któraś z Was zamawiała róze tej marki? Ja mam wrażenie, ze kolory na stronie nijak się mają do rzeczywistości. Inna sprawą jest to, ze zaskakują mnie na plus Np charisse nigdy bym nie zamówiła, a dostałam próbkę i... miłość oczywiście
__________________
Kaataarzynaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-05, 19:55   #1508
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Kaataarzynaa1 Pokaż wiadomość
A co takiego robi tlenek cynku?
Muszę przyznać, ze jeśli nic się nie zmieni (tzn jeśli nadal bedzie tak cudowny jak przez te 3 dni - odpukać-) to Amilie zostanie moim nr 1. Bardzo tęskniłam za jego odcieniem. Nie wiem na czym polega róznica, ale żadna inna marka nie ma tak idealnie pasujacego do mnie odcienia golden, jak właśnie Amilie.

A czy któraś z Was zamawiała róze tej marki? Ja mam wrażenie, ze kolory na stronie nijak się mają do rzeczywistości. Inna sprawą jest to, ze zaskakują mnie na plus Np charisse nigdy bym nie zamówiła, a dostałam próbkę i... miłość oczywiście
Ja mam już trzy róże i je uwielbiam. Trwałość jest powalająca, są nie do zdarcia aż do zmycia, a u mnie róże się trzymały 2h max. Moim numerem jedne jest aktualnie odcień tip top. Delikatny i piękny.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-05, 20:03   #1509
chindarella
Zadomowienie
 
Avatar chindarella
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 1 518
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Kaataarzynaa1 Pokaż wiadomość
A co takiego robi tlenek cynku?
Muszę przyznać, ze jeśli nic się nie zmieni (tzn jeśli nadal bedzie tak cudowny jak przez te 3 dni - odpukać-) to Amilie zostanie moim nr 1. Bardzo tęskniłam za jego odcieniem. Nie wiem na czym polega róznica, ale żadna inna marka nie ma tak idealnie pasujacego do mnie odcienia golden, jak właśnie Amilie.

A czy któraś z Was zamawiała róze tej marki? Ja mam wrażenie, ze kolory na stronie nijak się mają do rzeczywistości. Inna sprawą jest to, ze zaskakują mnie na plus Np charisse nigdy bym nie zamówiła, a dostałam próbkę i... miłość oczywiście
Tlenek cynku ma działanie p/zapalne, p/bakteryjne i lekko wysuszające
A jesli chodzi o róże to mam little smile i dusty pink - obydwa uwielbiam, chociaz dusty pink jest bardzo jasniutki, ale pięknie 'ożywia' buzię. Teraz do zamówienia dorzucili mi próbkę chocolate cake - testowałam tylko na dłoni, ale nie wiem czy odważę się go używać na co dzień bo ma duże, mieniące drobinki.
chindarella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-05, 22:00   #1510
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Róże Amilie są super Pokłady ze starej formuły mi nie podeszły (teraz kuszą nowe:P), ale róże to co innego Mam biga Dusty Pink i jeszcze próbki kilku innych i na prawdę mi się podobają - fajne odcienie, wystarczy odrobinka dla efektu, ładnie leżą i rzeczywiście są trwałe. Bardzo spodobał mi się Apple Blossom, nigdy bym sama takiego nie wybrała, ale dostałam próbkę i jest świetny
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-05, 22:28   #1511
Joasia Be
Rozeznanie
 
Avatar Joasia Be
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 510
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

A po czym poznać, czy ma się podkład w starej, czy nowej formule?Ja w przypływie jakieś promocji kupiłam, bo zapomnialam, ze latem testowałam i mi kompletnie nie podpasował No i dalej nie pasuje. mam Cremee Bruele, kolor łapie pomarańcz, zle się rozprowadza. Czy jest szansa, że to stara formuła i nowa będzie lepsza?
__________________
Wymiana mineralna - naturalna https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post28276464
Joasia Be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-05, 22:34   #1512
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Joasia Be Pokaż wiadomość
A po czym poznać, czy ma się podkład w starej, czy nowej formule?Ja w przypływie jakieś promocji kupiłam, bo zapomnialam, ze latem testowałam i mi kompletnie nie podpasował No i dalej nie pasuje. mam Cremee Bruele, kolor łapie pomarańcz, zle się rozprowadza. Czy jest szansa, że to stara formuła i nowa będzie lepsza?
Jaką masz gramaturę? Stara 5g, nowa 7g.
__________________
Kaataarzynaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-05, 22:47   #1513
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Chyba się skuszę na nowy. a na ddd zamawiałam ale jeszcze starą formułę. Poza tym soft honey, który zamówiłam wybitnie im nie wyszedł bo jest pomarańczowy. Także chyba zamówię ale jeszcze nie wiem.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-05, 22:59   #1514
Joasia Be
Rozeznanie
 
Avatar Joasia Be
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 510
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Ee, to mam stary. Jest szansa, ze nowe są mniej pomarańczowe a bardziej żółte/oliwkowe?
__________________
Wymiana mineralna - naturalna https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post28276464
Joasia Be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-05, 23:15   #1515
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Joasia Be Pokaż wiadomość
Ee, to mam stary. Jest szansa, ze nowe są mniej pomarańczowe a bardziej żółte/oliwkowe?
Moim zdaniem mój kolor (Sezam) jest taki sam. Moze też go spróbuj, to jest odcień niżej niż Twój. Przetestuj tez te sticte oliwkowe, one na pewno nie są pomarańczowe.

---------- Dopisano o 00:15 ---------- Poprzedni post napisano o 00:12 ----------

A co do róży- matowe robią mi niestety placki, ale tak robił absolutnie każdy róz, który do tej pory miałam, poza rozwietlającymi Amilie I to one są moimi ulubieńcami Chciałabym mieć wszystkie! Szkoda, że nie można zamówić próbek róży...
__________________
Kaataarzynaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 01:38   #1516
AncientQueen
Rozeznanie
 
Avatar AncientQueen
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 810
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Jeśli chodzi o róże Amilie, mnie bardzo pasują. Trwałe, porządnie napigmentowane, a i kolory urocze. Mam u siebie Dusty Pink, Pin Up Girl, Lollipop, Tip Top, Little Smite, Bing Cherry, Charisse i Apple Blossom (każdego odcienia po kilka próbek przesypanych do małego słoiczka).
Pierwsze cztery odcienie są bardzo moje, druga czwórka już trochę mniej, jako że średnio pasują mi cieplejsze, brzoskwiniowe odcienie, cegły tym bardziej. Wszystkie jednak tworzą bardzo miły dla oka efekt, matami łatwo uzyskać naturalny rumieniec (uważać z ilością!), zaś te drobinkowe nieźle ożywiają twarz i nie dają nachalnego efektu błysku, co bardzo się ceni.

Żałuję też, że wszystkie jasne, różowe odcienie są z drobinkami, bo co prawda nie są one widoczne na policzku, ale z moją mieszaną, trądzikową cerą wolę jednak maty.
Ale ogólnie wrażenie bardzo na plus i może w końcu skuszę się na jakiś pełny wymiar. Tak nawiasem, moim ulubionym różem jest chyba Romantic z AM i będzie pierwszym, którego kupię pełen wymiar, jako że 1 g próbek już nie ma. :<
__________________
Moja wymianka - klik!
AncientQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-09, 07:34   #1517
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Kaataarzynaa1 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem mój kolor (Sezam) jest taki sam. Moze też go spróbuj, to jest odcień niżej niż Twój. Przetestuj tez te sticte oliwkowe, one na pewno nie są pomarańczowe.

---------- Dopisano o 00:15 ---------- Poprzedni post napisano o 00:12 ----------

A co do róży- matowe robią mi niestety placki, ale tak robił absolutnie każdy róz, który do tej pory miałam, poza rozwietlającymi Amilie I to one są moimi ulubieńcami Chciałabym mieć wszystkie! Szkoda, że nie można zamówić próbek róży...
Ja też używam sesame. Jak oceniasz krycie tej formuły matujacej w porównaniu do starej? Zależy mi na macie, ale na dobrym kryciu też. Jeśli kryje mniej niż stara wersja to będę musiała więcej nakładać = mniej wydajny. Zaś po tym kryjacym nie chcę mieć maski i świecić się po dwóch godzinach.
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-09, 09:36   #1518
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez iwona200 Pokaż wiadomość
Ja też używam sesame. Jak oceniasz krycie tej formuły matujacej w porównaniu do starej? Zależy mi na macie, ale na dobrym kryciu też. Jeśli kryje mniej niż stara wersja to będę musiała więcej nakładać = mniej wydajny. Zaś po tym kryjacym nie chcę mieć maski i świecić się po dwóch godzinach.
Moim zdaniem kryje tak samo.
__________________
Kaataarzynaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-09, 15:38   #1519
201706120937
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 127
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków.

Edytowane przez 201706120937
Czas edycji: 2017-06-11 o 02:18
201706120937 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-09, 15:55   #1520
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Vexxa Pokaż wiadomość
Ciekawe czy róż Lollipop ma większe drobinki niż ten podkład rozświetlający. Chciałabym sobie go kupić i nie obraziłabym się wcale gdyby mocno rozświetlał, albo nawet był mocno perłowy, ale z tego co widzę w Internecie to on lekko rozświetla .
Ja czasami nałożę za dużo różu i wtedy bardzo rozświetla Mam Dusty pink i Tip top. Może spróbuj nałożyć więcej?
__________________
Kaataarzynaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-09, 16:32   #1521
201706120937
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 127
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków.

Edytowane przez 201706120937
Czas edycji: 2017-06-11 o 02:18
201706120937 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-10, 10:35   #1522
jestemann
Rozeznanie
 
Avatar jestemann
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 602
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Vexxa Pokaż wiadomość
Ja czasami nałożę za dużo różu i wtedy bardzo rozświetla Mam Dusty pink i Tip top. Może spróbuj nałożyć więcej?

Skoro jak się go da dużo to mocno rozświetla to tym bardziej jestem zdecydowana ;} Nie wiem czemu większość osób nie lubi drobinek, woli matowe rzeczy. Drobinki są świetne. Niby jako oliwkowa cera powinnam nosić ciepłe odcienie róży/błyszczyków, ale w ogóle mi nie pasują, właśnie w zimnych jest kontrast i mi pasują. Dusty Pink też mi się na swatchach podoba, ale jednak Lollipop ma coś w sobie, jest chłodniejszy, będzie mi idealnie do błyszczyków pasował. Planuje sobie kupić ten zestaw cały: olive fair, pine nut (zazwyczaj te dwa kolory mieszam razem), cardamom (rzadko bo rzadko, ale używam samoopalacza, chyba wtedy będzie dobry, raczej za jasny nie powinien być) i ten lollipop. Bo mecze teraz starą formulę Golden Fair i Sesame (też je mieszam, pierwszy w świetle sztucznym wygląda na mnie jak mąka, drugi jest trochę za ciemny), a jednak są zbyt złociste, muszę znów wrócić do oliwkowych jak kiedyś (nie wiem po co w ogóle te złociste kupowałam). Muszę sprawdzić jak się sprawdzą minerały zmieszane z hydrolizatem jedwabiu ze zrób sobie krem. Wtedy chyba na 100% mojej cery już nie przesuszą. Będą kryły gorzej, ale potem mogę przypudrować.
Bo błysk bardzo podkreśla wszelkie nierówności/wypryski
__________________
INSTAGRAM: http://instagram.com/anitaosmolska

Nowa torebka MICHAEL KORS ISADORE BLACK szuka domu
jestemann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 22:42   #1523
kaludia91
Zadomowienie
 
Avatar kaludia91
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wisteria Lane
Wiadomości: 1 359
GG do kaludia91
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Vexxa Pokaż wiadomość
Ja czasami nałożę za dużo różu i wtedy bardzo rozświetla Mam Dusty pink i Tip top. Może spróbuj nałożyć więcej?

Skoro jak się go da dużo to mocno rozświetla to tym bardziej jestem zdecydowana ;} Nie wiem czemu większość osób nie lubi drobinek, woli matowe rzeczy. Drobinki są świetne. Niby jako oliwkowa cera powinnam nosić ciepłe odcienie róży/błyszczyków, ale w ogóle mi nie pasują, właśnie w zimnych jest kontrast i mi pasują. Dusty Pink też mi się na swatchach podoba, ale jednak Lollipop ma coś w sobie, jest chłodniejszy, będzie mi idealnie do błyszczyków pasował. Planuje sobie kupić ten zestaw cały: olive fair, pine nut (zazwyczaj te dwa kolory mieszam razem), cardamom (rzadko bo rzadko, ale używam samoopalacza, chyba wtedy będzie dobry, raczej za jasny nie powinien być) i ten lollipop. Bo mecze teraz starą formulę Golden Fair i Sesame (też je mieszam, pierwszy w świetle sztucznym wygląda na mnie jak mąka, drugi jest trochę za ciemny), a jednak są zbyt złociste, muszę znów wrócić do oliwkowych jak kiedyś (nie wiem po co w ogóle te złociste kupowałam). Muszę sprawdzić jak się sprawdzą minerały zmieszane z hydrolizatem jedwabiu ze zrób sobie krem. Wtedy chyba na 100% mojej cery już nie przesuszą. Będą kryły gorzej, ale potem mogę przypudrować.
Jakbys chciała pozbyć się goldenow to ja chętnie odkupie
__________________
everything I know in life I learnt from wizaż
insta
kaludia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-15, 19:25   #1524
201706120937
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 127
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0615.jpg (13,9 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0616.jpg (13,5 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0619.jpg (17,8 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0620.jpg (16,2 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0618.jpg (7,0 KB, 72 załadowań)

Edytowane przez 201706120937
Czas edycji: 2017-06-11 o 02:18
201706120937 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-15, 20:59   #1525
kasiatoya
Rozeznanie
 
Avatar kasiatoya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 905
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

bardzo mnie ciekawią te nowe formuły ale niedawno kupiłam casmere i mam całe opakowanie, uwielbiam ten kolor
trochę jestem zaskoczona tym co piszecie o różach
ja mam opakowanie Little Smile i troszkę jestem rozczarowana bo on wydawał mi się chłodny ale ma jednak ciepłe przebłyski brzoskwini a mi zależało na czymś zimnym...
które kolory róży są według was zdecydowanie zimne?
kasiatoya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-15, 22:46   #1526
201706120937
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 127
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków.

Edytowane przez 201706120937
Czas edycji: 2017-06-11 o 02:19
201706120937 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-15, 22:52   #1527
IgnisDivine
Wtajemniczenie
 
Avatar IgnisDivine
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 142
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Lollipop jest faktycznie chłodny ale do romantic bym go nie porownala. Romantic ma w sobie więcej fioletu natomiast lollipop to typowy barbie róż. No i niestety ma bardzo nachalnie drobinki brokatu. Przez to nie lubię się z nim aż tak bardzo. ...
__________________
Keep Calm and Pracuj Pracą


Wymiankowo wielkie!
IgnisDivine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-16, 11:59   #1528
kasiatoya
Rozeznanie
 
Avatar kasiatoya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 905
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

dzięki za podpowiedzi
chyba faktycznie zainteresuję się lollipop bo bardzo lubię romantic z annabelle
i chętnie spróbuję jakiegoś różu z drobinkami bo wszystkie które mam są matowe
kasiatoya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-21, 16:42   #1529
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Zamówiłam podkład w nowej formule.

http://www.amilie.pl/kategorie.php?i...d_produktu=633
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-22, 10:22   #1530
mikasa5
Zadomowienie
 
Avatar mikasa5
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 520
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Muszę przyznać, że trochę obawiam się tych nowych formuł... Na szczęście mam jeszcze prawie całe opakowanie wcześniejszej wersji. Moja cera jest mieszana, ale nie przetłuszcza się tak bardzo, a policzki są wręcz suche, czasami nawet po tej uniwersalnej formule czułam ściągnięcie. Obawiam się tego dwutlenku cynku w formule do tłustych, bo mnie nieźle podsusza, a z drugiej strony nie potrzebuję aż tak dużego krycia. Powinni wprowadzić taką opcję, że przy zamawianiu można wymieszać 2 formuły.
__________________
wymiana
mikasa5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-28 16:19:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:11.