Dobre odżywki do rozdwajających się paznokci - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-05, 16:14   #811
kootek_mamrotek
Zakorzenienie
 
Avatar kootek_mamrotek
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 772
GG do kootek_mamrotek
Dot.: Dobre odżywki do rozdwajających się paznokci

Też mam tą odżywkę, rosną po niej paznokcie o wiele szybciej, jednak 2 paznokcie dalej sie rozdwajają. Jak posmaruję 2 warstwy tego samego dnia to piecze mnie płytka paznokcia. Mam w planach wypróbować jeszcze tą diamentową.
__________________
"Burza łamie drzewa, a trzciną tylko kołysze.."
kootek_mamrotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-06, 08:27   #812
lily0
Raczkowanie
 
Avatar lily0
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 230
Dot.: Dobre odżywki do rozdwajających się paznokci

Cytat:
Napisane przez My Hope Pokaż wiadomość
Ja używam tej:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,45040,eveline-nail-therapy-professional-8w1-total-action-skoncentrowana-odzywka-do-paznokci,548909.html#revi ew-548909

Jak dla mnie super. Używam też jej jako bazę pod lakier.
W moim przypadku naprawdę spisały się świetnie.
Wreszcie mam długie pazurki
skuszę się i na to, może z wapnem i odżywką w końcu coś wyhoduje
lily0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-07, 13:23   #813
Alexandre
Zadomowienie
 
Avatar Alexandre
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 052
Dot.: Dobre odżywki do rozdwajających się paznokci

Czy trzeba robić przerwę w stosowaniu odżywki czy można ją stosować codziennie przez powiedzmy miesiąc?
__________________

Alexandre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-08, 10:19   #814
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Dobre odżywki do rozdwajających się paznokci

Dziewczyny, miała któraś z Was odżywki Herome?
Mam chęć na produkty tej firmy.
Ostatnimi czasy moje paznokcie są dość mocne i zdrowe, ale zawsze może być jeszcze lepiej

---------- Dopisano o 11:19 ---------- Poprzedni post napisano o 11:10 ----------

Cytat:
Napisane przez My Hope Pokaż wiadomość
Ja używam tej:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,45040,eveline-nail-therapy-professional-8w1-total-action-skoncentrowana-odzywka-do-paznokci,548909.html#revi ew-548909

Jak dla mnie super. Używam też jej jako bazę pod lakier.
W moim przypadku naprawdę spisały się świetnie.
Wreszcie mam długie pazurki
O proszę, to po co mi Herome, jak na miejscu mamy takie cuda
Widzę, że ma świetne recenzje na KWC, więc poszukam jej w drogeriach
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 09:10   #815
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Dobre odżywki do rozdwajających się paznokci

Wczoraj wiedziona dobrymi opiniami nabyłam odżywkę Eveline, Nail Therapy Professional, 8 w 1
10,49 w Rossmannie
A spróbuję i zobaczę co będzie
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-10, 19:29   #816
mgds
Raczkowanie
 
Avatar mgds
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 404
Dot.: Dobre odżywki do rozdwajających się paznokci

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Wczoraj wiedziona dobrymi opiniami nabyłam odżywkę Eveline, Nail Therapy Professional, 8 w 1
10,49 w Rossmannie
A spróbuję i zobaczę co będzie
Z czystym sumieniem polecam tą odżywkę. Jestem pod jej urokiem od kilku tygodni i nie mogę wyjść z podziwu jak bardzo wzmocniła moje paznokcie. Ponadto kilka z moich koleżanek również jest nią zachwyconych. Na prawdę cudo i to za jaką niską cenę!
__________________




mgds jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-10, 22:35   #817
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Dobre odżywki do rozdwajających się paznokci

Cytat:
Napisane przez mgds Pokaż wiadomość
Z czystym sumieniem polecam tą odżywkę. Jestem pod jej urokiem od kilku tygodni i nie mogę wyjść z podziwu jak bardzo wzmocniła moje paznokcie. Ponadto kilka z moich koleżanek również jest nią zachwyconych. Na prawdę cudo i to za jaką niską cenę!
Po czasie regularnego stosowania również wypowiem się na jej temat

Właśnie zmyłam trzecią warstwę i ponownie nałożyłam pierwszą.
Choć tak naprawdę spokojnie mogłam nakładać czwartą bo mimo długiej kąpieli i mycia włosów, odżywka pozostała na paznokciach w nienaruszonym stanie Miłe zaskoczenie
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-11, 19:17   #818
mgds
Raczkowanie
 
Avatar mgds
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 404
Dot.: Dobre odżywki do rozdwajających się paznokci

ja stosuję jako bazę pod lakier i też działa, mimo iż nie zmywam jej codziennie,ale co kilka dni. Ponadto przedłuża trwałość kolorowego lakieru
__________________




mgds jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-11, 19:42   #819
sarciaosw
Przyczajenie
 
Avatar sarciaosw
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 17
Dot.: Dobre odżywki do rozdwajających się paznokci

Dziewczyny powiem Wam że kilka dni temu moje paznokcie były w OPŁAKANYM stanie przez kilka lat. Nie umiałam sobie z nimi poradzić w ogóle , rozdwajały się , lakier schodził tego samego dnia co pomalowałam i co najgorsze były tak miękkie że mogłam je wygiąć w 2 stronę ! 5 dni temu powiedziałam DOŚĆ i poszłam do apteki , kupiłam REVALID stosuję 3 razy dziennie po 1 tabletce i to co z nimi się stało jest niesamowite , już po 5 dniach są TWARDSZE DŁUŻSZE I NIE DA SIĘ ICH WYGIĄĆ raz w tygodniu moczę je w ciepłym oleju z dodatkiem kilku kropel witaminy E. Jako baze pod lakier stosuje odżywkę SALLY HANSEN NAILGROWTH miracle . (złota) co się okazuje lakier trzyma mi się 4 dni póki co , kiedyś było to marzeniem bo wytrzymywał na moich paznokciach kilka godzin !
sarciaosw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-11, 22:20   #820
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Dobre odżywki do rozdwajających się paznokci

Cytat:
Napisane przez mgds Pokaż wiadomość
ja stosuję jako bazę pod lakier i też działa, mimo iż nie zmywam jej codziennie,ale co kilka dni. Ponadto przedłuża trwałość kolorowego lakieru
Odżywka jest trwała, to fakt, ale skórki faktycznie trzeba zabezpieczać przed jej nałożeniem tak jak było napisane na opakowaniu. Dziś sama się o tym przekonałam jak zobaczyłam swoje Nigdy nie miałam takich suchych i poszarpanych Teraz już będę pamiętać.

Cytat:
Napisane przez sarciaosw Pokaż wiadomość
Dziewczyny powiem Wam że kilka dni temu moje paznokcie były w OPŁAKANYM stanie przez kilka lat. Nie umiałam sobie z nimi poradzić w ogóle , rozdwajały się , lakier schodził tego samego dnia co pomalowałam i co najgorsze były tak miękkie że mogłam je wygiąć w 2 stronę ! 5 dni temu powiedziałam DOŚĆ i poszłam do apteki , kupiłam REVALID stosuję 3 razy dziennie po 1 tabletce i to co z nimi się stało jest niesamowite , już po 5 dniach są TWARDSZE DŁUŻSZE I NIE DA SIĘ ICH WYGIĄĆ raz w tygodniu moczę je w ciepłym oleju z dodatkiem kilku kropel witaminy E. Jako baze pod lakier stosuje odżywkę SALLY HANSEN NAILGROWTH miracle . (złota) co się okazuje lakier trzyma mi się 4 dni póki co , kiedyś było to marzeniem bo wytrzymywał na moich paznokciach kilka godzin !
Stosowałam kiedyś Revalid w kapsułkach i faktycznie był świetny, ale niestety tylko podczas stosowania. Po skończeniu któregoś tam opakowania stwierdziłam, że chyba starczy bo paznokcie były piękne. Były... A potem znowu to samo, czyli łamanie i rozdwajanie się Więcej do Revalidu nie wróciłam bo po pierwsze: ile można się faszerować kapsułkami, po których zawsze mi się odbijało, a po drugie: cena nie była mała, a żeby to stosować ciągle.... wiadomo. Taniej, zdrowiej i skuteczniej w przypadku włosów i paznokci wychodzi mi pokrzywa
__________________
SARCASM - only one of the services I offer

Edytowane przez Apsik13
Czas edycji: 2011-09-11 o 22:23
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-11, 22:27   #821
sarciaosw
Przyczajenie
 
Avatar sarciaosw
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 17
Dot.: Dobre odżywki do rozdwajających się paznokci

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Odżywka jest trwała, to fakt, ale skórki faktycznie trzeba zabezpieczać przed jej nałożeniem tak jak było napisane na opakowaniu. Dziś sama się o tym przekonałam jak zobaczyłam swoje Nigdy nie miałam takich suchych i poszarpanych Teraz już będę pamiętać.



Stosowałam kiedyś Revalid w kapsułkach i faktycznie był świetny, ale niestety tylko podczas stosowania. Po skończeniu któregoś tam opakowania stwierdziłam, że chyba starczy bo paznokcie były piękne. Były... A potem znowu to samo, czyli łamanie i rozdwajanie się Więcej do Revalidu nie wróciłam bo po pierwsze: ile można się faszerować kapsułkami, po których zawsze mi się odbijało, a po drugie: cena nie była mała, a żeby to stosować ciągle.... wiadomo. Taniej, zdrowiej i skuteczniej w przypadku włosów i paznokci wychodzi mi pokrzywa
Zobaczymy jak będzie u mnie , muszę się przekonać , póki co jest świetnie
sarciaosw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-12, 08:41   #822
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Dobre odżywki do rozdwajających się paznokci

Cytat:
Napisane przez sarciaosw Pokaż wiadomość
Zobaczymy jak będzie u mnie , muszę się przekonać , póki co jest świetnie
Stosowany regularnie i ciągle na pewno przyniesie fantastyczne efekty i mam nadzieję, że u Ciebie będą się one utrzymywały dłużej niż u mnie Ja na szczęście już go nie potrzebuję bo natura nieźle sobie poradziła z problemami paznokci
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 09:16   #823
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Dobre odżywki do rozdwajających się paznokci

Cytat:
Napisane przez mgds Pokaż wiadomość
ja stosuję jako bazę pod lakier i też działa, mimo iż nie zmywam jej codziennie,ale co kilka dni. Ponadto przedłuża trwałość kolorowego lakieru
U mnie tak samo Lakier mogę nosić 3 dni (kiedyś po paru godzinach każdy odpryskiwał) a paznokcie coraz lepsze
Na początku robiłam kurację jak na opakowaniu, teraz stosuję jako bazę pod lakier i paznokcie sobie rosną i rosną Jeden się rozdwoił w trakcie, ale to i tak sukces, że tylko jeden w ciągu jakiegoś miesiąca, kiedyś nie było dnia bez rozdwojenia.
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-16, 07:04   #824
hexxa_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Ślask
Wiadomości: 85
Dot.: Dobre odżywki do rozdwajających się paznokci

Nie wiem czy paznokcie mi sie rozdwajają, ale na pewno są ,czy tez były w opłakanym stanie,tak miekie ,ze o utrzymaniu lakieru dłużej niż kilka godzin mogłam tylko pomarzyć- odłaził na wolnym brzegu a a na reszcie nie , wyglądało to okropnie. Wszystko efekt obgryzania. Zakupiłam jakiś tydzien temu to
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...#review-548909
stosuje według instrukcji,ale szczerze mówiąc ja nie nie widzę żadnej różnicy ,za to moja kosmetyczka owszem... Rozmowa z przedwczoraj... P. Pani Karolina To jednak nie potrakowalas ich zelem?
Ja-oczywiście ze je potraktowałam ,ale poodpryskiwał ze 3 tygodnie temu,no i jakoś szybciej mi rosly te paznokcie,zel zaczynał sie w połowie paznokcia ,to spiłowałam j na krotko i kupiłam jakaś tam odzywkę.
P. Karolina- nie wyglądają jak po żelu,jaka odzywka?!
Wiec tylko ja nie widzę żebym te paznokcie miała lepsze.Teraz jeszcze raz je skróciłam na maxa,i za jakis tydzień dwa,jak podrosną dopiero pomaluje jakims kolorowym i zobaczymy ,co to dalo
__________________
Prezentuje raczej nietypowe poglady na zycie . Z gory przepraszam jezeli kogokolwiek przypadkiem zranie. Zadnego ciekawego cytatu nie potrafie sobie w chwili obecnej przypomniec bo czytam tylko i wylacznie brukowce i to z wielkim trudem
hexxa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-16, 07:16   #825
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Dobre odżywki do rozdwajających się paznokci

A ja na temat efektów kuracji odżywką Eveline 8 w 1 się nie wypowiem bo ona jeszcze trwa, ale na weekend robię sobie przerwę od wszelakich odżywek aby podratować skórki Odżywka choć dobra dla paznokci, dla skórek niekoniecznie i teraz nie wyglądają najlepiej
Mam nadzieję, że balsam do paznokci "2x5" (kiedyś Tisane) jak zwykle spisze się celująco w roli ratownika
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-16, 07:43   #826
hexxa_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Ślask
Wiadomości: 85
Dot.: Dobre odżywki do rozdwajających się paznokci

Tez na poczatku mialam klopoty. Sproboj przed malowaniem dowolna odzywka pomazac cale palce czyms wolnowchlaniajacym- zwykla nivea , krem ochronny dla dzieci , ja mam krem robiony w aptece-cos tego rodzaju , I po 5 minutach dopiero malowac..
Ta odzywka z eveline lapie nawet na natluszczone paznokcie ,co mnie mocno zdziwilo... nie wiem jak inne.
__________________
Prezentuje raczej nietypowe poglady na zycie . Z gory przepraszam jezeli kogokolwiek przypadkiem zranie. Zadnego ciekawego cytatu nie potrafie sobie w chwili obecnej przypomniec bo czytam tylko i wylacznie brukowce i to z wielkim trudem
hexxa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-16, 08:02   #827
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Dobre odżywki do rozdwajających się paznokci

Cytat:
Napisane przez hexxa_ Pokaż wiadomość
Tez na poczatku mialam klopoty. Sproboj przed malowaniem dowolna odzywka pomazac cale palce czyms wolnowchlaniajacym- zwykla nivea , krem ochronny dla dzieci , ja mam krem robiony w aptece-cos tego rodzaju , I po 5 minutach dopiero malowac..
Ta odzywka z eveline lapie nawet na natluszczone paznokcie ,co mnie mocno zdziwilo... nie wiem jak inne.

Po pierwszym szoku skórkowym - bo nigdy takich poszarpanych i brzydkich nie miałam jak po tej odżywce - smaruję je jak szalona
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-16, 08:06   #828
hexxa_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Ślask
Wiadomości: 85
Dot.: Dobre odżywki do rozdwajających się paznokci

No to ja mam jakies skorki twardziele-odzywka im niestraszna. To pewnie od konserwacji smarami i olejami silnikowymi I szorowania potem rak ta smieszna pasta z piaskiem. To sproboj zmienic srodek smarny na jakis mocniejszy
__________________
Prezentuje raczej nietypowe poglady na zycie . Z gory przepraszam jezeli kogokolwiek przypadkiem zranie. Zadnego ciekawego cytatu nie potrafie sobie w chwili obecnej przypomniec bo czytam tylko i wylacznie brukowce i to z wielkim trudem
hexxa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-16, 08:33   #829
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Dobre odżywki do rozdwajających się paznokci

Cytat:
Napisane przez hexxa_ Pokaż wiadomość
No to ja mam jakies skorki twardziele-odzywka im niestraszna. To pewnie od konserwacji smarami i olejami silnikowymi I szorowania potem rak ta smieszna pasta z piaskiem. To sproboj zmienic srodek smarny na jakis mocniejszy
Przyznam się, że ja się skórkami nigdy specjalnie nie zajmowałam
Zawsze były mięciutkie i praktyczne niewidoczne, nigdy ich też nie usuwałam, jedynie odsuwałam paznokciem aby odsłonić płytkę.
Teraz mi tu odżywka narobiła bałaganu, ale myślę, że dojdę z tym do ładu
Trza pamiętać, żeby się natłuszczać
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-16, 10:59   #830
kootek_mamrotek
Zakorzenienie
 
Avatar kootek_mamrotek
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 772
GG do kootek_mamrotek
Dot.: Dobre odżywki do rozdwajających się paznokci

też używam teraz dwóch odżywek eveline - 8w1 i diamentowej i przydałoby mi się coś dobrego na skórki i widziałam na kwc multiodżywczy olejek też z tej firmy czy któraś ją ma?

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...mi.html&next=1

nie wiem czy jest sens ją kupować, jak maluje paznokcie
__________________
"Burza łamie drzewa, a trzciną tylko kołysze.."
kootek_mamrotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-16, 11:11   #831
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Dobre odżywki do rozdwajających się paznokci

Cytat:
Napisane przez kootek_mamrotek Pokaż wiadomość
też używam teraz dwóch odżywek eveline - 8w1 i diamentowej i przydałoby mi się coś dobrego na skórki i widziałam na kwc multiodżywczy olejek też z tej firmy czy któraś ją ma?

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...mi.html&next=1

nie wiem czy jest sens ją kupować, jak maluje paznokcie
Ja mam olejek z Joko i dobrze, że mi o tym przypomniałaś bo stoi bezużyteczny i należałoby coś z nim zrobić.
A najpierw sprawdzić datę ważności...
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-20, 12:18   #832
lily0
Raczkowanie
 
Avatar lily0
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 230
Dot.: pomocy

Cytat:
Napisane przez kutigirl Pokaż wiadomość
a probowalas brac wapno? chodzi mi o takie do lykania w postaci tabletek a nie do rozpuszczenia w wodzie? kiedys ja bralam i musze powiedziec ze paznokcie po tym staly sie naprawde twardsze i sie nie rozdwajaly..
Kochana wyściskałabym Cie za to wapno, pazurki rosną i są twarde - Dziękuje, dziękuje
lily0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-23, 12:32   #833
DreamQueen
Rozeznanie
 
Avatar DreamQueen
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 536
Dot.: paznokcie się rozdwajają

Olejek rycynowy powinien pomóc! Kupisz go w każdej aptece, za około 3zł. Podgrzej olejek i mocz w nim pazurki codziennie przez 0 min. Po około miesiącu paznokcie powinny być mocniejsze ! Moim zdaniem ten olejek to świetna i tania odżywka !
DreamQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-23, 19:34   #834
biutiful
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 31
Dot.: paznokcie się rozdwajają

Mi pomogła trzymiesięczna kuracja Revalidem. Od pół roku bo nie biorę i nadal mam spokój z rozdwajaniem i pękaniem.
biutiful jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-24, 13:35   #835
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: paznokcie się rozdwajają

Cytat:
Napisane przez biutiful Pokaż wiadomość
Mi pomogła trzymiesięczna kuracja Revalidem. Od pół roku bo nie biorę i nadal mam spokój z rozdwajaniem i pękaniem.
Mi Revalid również pomagał, ale tylko w czasie kuracji
Po tym jak przestałam go łykać (nie cierpię jak mi się odbija kapsułkami i plastikiem), problem z paznokciami powrócił.
Do tego dochodzi cena Revalidu i świadomość, że to jednak syntetyk
Nie ma to jak pokrzywa - tania, naturalna i skuteczna
Od kiedy ją piję, nie mam ŻADNYCH problemów z paznokciami
Rosną jak szalone, są mocne, zdrowe i tym samym ładne
A trzeba przyznać, że miałam tak słabe, cienkie i kruche paznokcie, że można je było wyginać na wszystkie strony nie mówiąc już o rozdwajaniu się i odchodzeniu wierzchniej płytki płatami
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-28, 11:33   #836
biutiful
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 31
Dot.: paznokcie się rozdwajają

Apsik13, mój chłopak pije pokrzywę. Średnio mi smakuje, ale w takim razie będę mu podkradać Bo cena revalidu rzeczywiście powala...
biutiful jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-28, 14:01   #837
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: paznokcie się rozdwajają

Cytat:
Napisane przez biutiful Pokaż wiadomość
Apsik13, mój chłopak pije pokrzywę. Średnio mi smakuje, ale w takim razie będę mu podkradać Bo cena revalidu rzeczywiście powala...
Ma chłopak rację, polać mu
On też ją pije na włoski i paznokcie?
Ja się już przyzwyczaiłam do smaku, piję ją jak herbatę, czyli nie wczuwam się, tylko piję
Jak dołączysz ją do codziennego menu, też przestaniesz zwracać na nią uwagę, zresztą, ona smakuje tak... zwyczajnie. Nie jest ani dobra, ani niedobra, więc czadu Parzyć i pić litrami Koleżanka pokrzywa dobrze oczyszcza organizm
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-28, 20:27   #838
kama150
Zadomowienie
 
Avatar kama150
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Sidi Bel-Abbes
Wiadomości: 1 792
Dot.: Dobre odżywki do rozdwajających się paznokci

Mam pytanko do posiadaczek i użytkowniczek blasamu HERBA STUDIO. Na ile czasu starcza jedno opakowanie przy stosowaniu kilka razy dziennie ? Pojemność 4,5 g wydaje się dość mała.
kama150 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-31, 08:58   #839
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Dobre odżywki do rozdwajających się paznokci

Cytat:
Napisane przez kama150 Pokaż wiadomość
Mam pytanko do posiadaczek i użytkowniczek blasamu HERBA STUDIO. Na ile czasu starcza jedno opakowanie przy stosowaniu kilka razy dziennie ? Pojemność 4,5 g wydaje się dość mała.
Nie wiem na ile czasu starcza mi jeden balsam bo używam go z przerwami - a ostatnio wcale bo mam mocne paznokcie. Wydaje mi się, że pojemność jest standardowa, większego raczej nie dostaniesz Ale balsam jest wydajny, także opłaca się, zresztą pojemność to sprawa drugorzędna bo bardziej liczy się jego działanie, a ono jest bardzo w porządku A ilości stosowane na paznokcie są niewielkie, więc nie martw się
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-01, 14:39   #840
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Dobre odżywki do rozdwajających się paznokci

Dziewczyny, ja całe życie męczyłam się z beznadziejnymi, kruchymi, łamliwymi i rozdawajającymi się paznokciami i nic nie pomagało. Skuszona opiniami na KWC postanowiłam zaryzykować jeszcze raz i kupić odżywkę Eveline SOS (kosztuje tylko 10 zł!) i wiecie co... ona działa cuda. Nie wiem jak to robi, ale to jedyny produkt, po którym widzę efekty (i to jakie!). Całą recenzję napisałam tu: http://lusterko-em.blogspot.com/2011...s-sos-dla.html
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-30 19:17:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:46.