Br±z ZIMNY czy POPIELATY. czê¶æ II - w±tek zbiorczy. - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2012-02-29, 13:17   #1651
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
Przepraszam Ciê, ale jutro dopiero Ci wy¶lê te materia³y
oki
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-29, 17:31   #1652
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Symetria Poka¿ wiadomo¶æ
Ok to pisze


Wstawi³am 3 zdjêcia moich naturalnych w³osów przed farbowaniem

taki sredni ciemno jasny blond; pod spodem to typowy ciemny blond, a z wierzchu sa rozne odcienie jasnego blondu- tak dziala na mnie s³once i z roku na rok one sa jasniejsze..

chcia³am je ca³e przyciemnic i wyrównac do naturalnego koloru ciemny blondu, fryzierka zaproponowala mi Diacolor Loreala kolor nr 7
wstawiam dwa zdjecia palet jak widac w zalezno¶ci od ¶wiat³a roznie ta 7 wyglada, ALE efektem farbowania bylam zachwycona- równy(!) ciemny blond, trzyma³ sie do 20 kilku myæ

posz³am drugi raz zeby postrzyc koloryzacje, tez 7.
fryzierka nie zaczela od farbowania odrostów ktore sie pojawi³y mimo ze to zmywalna farba, tonujaca, itd itd.. tylko na cale wlosy, szybkoszybko i niestety niedokladnie. (co potwierdzial inna fryzierka i uznali mi reklamacje)
efekt byl straszny: od polowy d³ugosci ³adny ciemny blolnd jak wtedy a od czubka g³owy i z ty³u..... dziwny karmelowy, jasny blond? okropne.

nastepnego dnia bardziej kompetentna osoba ufarbowala mi sama góre ta 7 jeszcze raz, bardzo dokladnie i chwycilo i kolor sie super wyrówa³ i efekt by³ podobny do tego co za pierwszym razem.

ale jak wiadomo farbowanie dzien po dniu spowodowalo chyba ze farba szybciej sie wyblukuje i znowu widze roznice..
dol ciemny gora jasna.. nie jest to tak straszni ejak bylo ale...

moje pytanie co zrobic za 2 tygodnie u fryzierki: (ide do tej drugiej ktora mi poprawiala )

a) ufarbowac jeszcze raz 7, zaczynajac od odrostów zeby wyszlo dokladnie i rowno..
b) wybrac ciemniejsza farbe z tej palety nr 6?

boje sie tylko rudo-czerownych refleksów.
narszie mam takie z³ociste lekko miedziane podobne do tych ktore mialam przed farbowaniem wiec mi to nie przeszkadza


jeszcze jedno zdj palety Diacoloru nie ma odcienia 7.1 jest jakis 7.13 ale boje sie ze wyjdzie rudy?

prosze BARDZO o pomoc

o mam jeszcze jedno zdjêcie- robione w s³oncu aparatem ktory bardzo podkresla kolory wiec moze sa troche przerysowane ale chodzi mi zebyscie zobaczy³y na jakie wlosy byl polozony pierwszy raz diacolor



Dwa ost zdj to po diacolor 7, w sztucznym swietle
Prawdopodobnie k³adzon± farbe mia³a¶ na 6% oxy/utleniaczu i zadzia³a³o rozja¶niaj±co na Twoje naturalne.
Nie wiem czy zmieszanie 7 z odrobink± 6 nie by³oby za ciemne, ale najlepiej porozmawiaj i dok³adnie wyt³umacz fryzjerce czego oczekujesz, ona siê na pewno na tym lepiej zna od nas i od tamtej która Ci "spieprzy³a" kolor. Niestety tak to ju¿ jest, jak raz pofarbujesz, trzeba kontunuowaæ, alebo czekaæ, a¿ odrosn±. Podpatrz sobie, lub podpytaj z cichacza czym Ci bêdzie robi³a i na jakim %0xy, ile trzymasz to mo¿e sama bêdziesz sobie w domu robiæ?
Przyciemnia siê ponoæ na 3%, ale bardzo krótkotrwa³e, jak szamponetka.
A ten 7.13 to z³oty popiel, wiêc refleks ciep³y, nie dla ciebie. Trzymam kciuki za powodzenie i prosimy o relacjê
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-29, 17:37   #1653
Symetria
Rozeznanie
 
Avatar Symetria
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomo¶ci: 717
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
Prawdopodobnie k³adzon± farbe mia³a¶ na 6% oxy/utleniaczu i zadzia³a³o rozja¶niaj±co na Twoje naturalne.
Nie wiem czy zmieszanie 7 z odrobink± 6 nie by³oby za ciemne, ale najlepiej porozmawiaj i dok³adnie wyt³umacz fryzjerce czego oczekujesz, ona siê na pewno na tym lepiej zna od nas i od tamtej która Ci "spieprzy³a" kolor. Niestety tak to ju¿ jest, jak raz pofarbujesz, trzeba kontunuowaæ, alebo czekaæ, a¿ odrosn±. Podpatrz sobie, lub podpytaj z cichacza czym Ci bêdzie robi³a i na jakim %0xy, ile trzymasz to mo¿e sama bêdziesz sobie w domu robiæ?
Przyciemnia siê ponoæ na 3%, ale bardzo krótkotrwa³e, jak szamponetka.
A ten 7.13 to z³oty popiel, wiêc refleks ciep³y, nie dla ciebie. Trzymam kciuki za powodzenie i prosimy o relacjê
Bardzo dziêkuje za odpowiedz
Symetria jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-29, 18:34   #1654
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 4 232
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Ponawiam pytanie Co radzicie mi zamówiæ?
1) 6SB solo
2) 6BS solo
3) 6N solo---------> nie jest za ciemny?
4) po³±czenie np. 6SB+6N
,


Co mo¿e siê staæ w przypadku na³o¿enia Sb, który jest na odcieñ rudy a nie z³otawy? Nie ukrywam, ¿e chêtniej zaczê³abym od SB, a dopiero pó¼niej BS(StayCool), poniewa¿ kolor testowany w³a¶nie przez endorfinê (BS) wydaje sie jednak ciemniejszy od SB.
__________________
Nie odpowiadam w w±tku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-02-29, 20:06   #1655
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Lynn25 Poka¿ wiadomo¶æ
hallo... hallo... pomo¿e kto¶?
Przepraszam, przeoczy³am
Mi to na 6 nie wygl±da, raczej 7 lub mieszana z 6, ale nawet nie pó³ na pó³ tyko mniej. 7 to ¶redni blond a 6 ciemy blond. Wygl±daj± baaardzo naturalnie jak na naturê.
Wszystko i tak zale¿y na jakie w³osy bêdziesz k³a¶æ farbê, wiêc wklej jeszcze swoje w³osy (obecny kolor) i napisz dok³adnie jaki masz refleks

---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 20:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Sovilo Poka¿ wiadomo¶æ
Ponawiam pytanie Co radzicie mi zamówiæ?
1) 6SB solo
2) 6BS solo
3) 6N solo---------> nie jest za ciemny?
4) po³±czenie np. 6SB+6N
,


Co mo¿e siê staæ w przypadku na³o¿enia Sb, który jest na odcieñ rudy a nie z³otawy? Nie ukrywam, ¿e chêtniej zaczê³abym od SB, a dopiero pó¼niej BS(StayCool), poniewa¿ kolor testowany w³a¶nie przez endorfinê (BS) wydaje sie jednak ciemniejszy od SB.
Powtórzê siê znów...srebro ma na celu neutralizwaæ rudy, i jest niebieski, dla poziomów powy¿ej 8 raczej srebrny. To jest Srebro o br±zowym refleksie. Wiem z do¶wiadczenia dziewczyn, ¿e nie zawsze nawet popiel/niebieski "gasi" rudy (a powinien) to mo¿e i Tobie siê nic nie stanie(tzn nie z³apie w ogóle .... lub na zielono).
Z ko³a kolorów Gold... wynika, ¿e le¿y naprzeciw kolorów z oznaczeniem KG wiêc tanki rudy neutralizuje. Je¶li fiolet potrzeby to mo¿e z tej palety poni¿ej, któr± symetria wklei³a 7.02 /opalizuj±cy ¶redni blond (Naturalny z lekkim opalem/fioletem.
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-03-01, 01:31   #1656
Ametys
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 257
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

.

Edytowane przez Ametys
Czas edycji: 2013-02-11 o 03:44
Ametys jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-03-01, 17:30   #1657
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Ametys Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny mam jedno pytanie nie o farbach ale o srebrnym szamponie do w³osów, czy taki szampon neutralizuje pomarañczowy (rudy) czy ¿ó³ty (z³oty)? bo nie jestem pewna?

ps. czy je¶li mam bardzo z³ocisty br±z i takim szamponem sobie wymyje w³osy to czy mo¿e mi trochê znie¶æ z³oty refleks? czy na br±zie wyjdzie mi jako¶ dziko?

Ostatnio robi³am sobie nim ale mia³am taki ciemny blond prawie br±z i troche zniwelowa³, ale teraz mam du¿o ciemniejsze i sie troche martwie co mi wyjdzie

Chce tylko troszeczke go zniwelowaæ, nie do koñca ale ¿eby zosta³, nie by³ taki intensywny
A jaki on ma kolor jak go wylejesz na rêkê? fioletowy czy niebieski? Ja u¿ywa³±m kiedy¶ do blondu, tzn do neutralizowania ¿ó³tych pasemek szamponu "srebrnego" ale by³ fioletowy, bo taki powinien byæ, ale on chyba tylko z nazwy srebrny. P³uka³am te¿ kropelk± piohtaniny w misce wody.
Na rudy potrzeba niebieski kolor, a srebrny to wg profesjonalnej kolorystyki to niebieski
Przecie¿ ten szampon siê zmywa z umyciem g³owy to nie widzê problemu ¿eby¶ spróbowa³a, no chyba, ¿e zastanawiasz siê nad kupnem.
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2012-03-01, 19:30   #1658
Ametys
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 257
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

.

Edytowane przez Ametys
Czas edycji: 2013-02-11 o 03:44
Ametys jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-03-02, 16:49   #1659
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Hahaha! ale mas³o ma¶lane Jak dla próby raz nim umyjesz to siê nic nie stanie, najwy¿ej umyjesz jeszcze raz jakim¶ H&S i nie bêdzie ¶ladu, przecie¿ one s± baaaardzo delikatnie zabarwione (bo to do ja¶niutkiego blondu , a mo¿e akurat Ci podpasuje. A co to za cudo? jaki¶ drogeryjny? dziewczyny kiedy¶ p³ukanki srebrne u¿ywa³y, w ka¿dym razie temat p³ukanek ju¿ siê kiedy¶ przewija³, moze Ci kto¶ jeszcze napisze.

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2012-03-03 o 13:36
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-03-02, 22:34   #1660
Ametys
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 257
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

.

Edytowane przez Ametys
Czas edycji: 2013-02-11 o 03:42
Ametys jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-03-03, 13:35   #1661
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Ametys Poka¿ wiadomo¶æ
U¿ywa³am kiedy¶ chyba fioletowej p³ukanki z joanny, nawet fajna by³a.
Ten szampon nie jest niestety dostêpny w polsce jak bêdê mia³a troche wiêcej czasu to wrzuce linka, zamawia³am go od dalszej kole¿anki która ma dostêp do takich kosmetyków.

My³am tym szamponem kiedy¶ i by³y takie troche inne, faktycznie mniej intensywne.

A czemu mas³o ma¶lane?
Mia³±m na my¶³i Twoj± poprzedni± wypowied¿:
Cytat:
Napisane przez Ametys Poka¿ wiadomo¶æ
taki troszeczkê bardzo z³ocisty kolor pod rudy? ale nie typowo

A wkleiæ linka czy fotkê mo¿esz mo¿e akurat która¶ z dziewczyn probowa³a. Zerknij jeszcze na KWC, mo¿e pomimo tego, ¿e nie polski to kto¶ tam wrzuci³, bêdzie Ci ³atwiej o opinie
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-03, 17:33   #1662
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

zdaje relacje po mieszance 1:1 londy 6.1+7.1 z 15cm mixtonem niebieskim na oxy3%.

znowu jakos srodek glowy mam jasniejszy, ale na zywo tego nie widze, moze to tak swiatlo pada na zdj... farby nie nakladalam sama, wiec watpie aby to byla wina niedbalstwa

1zdj - normalne swiatlo
nastepne - przy oknie w pelni slonca

edit:
dwa ostatnie w lokach - przed farbowaniem
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 20120303_162429.jpg (36,5 KB, 88 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 20120303_162452.jpg (42,8 KB, 61 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 20120303_162540.jpg (37,9 KB, 89 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 20120303_162623.jpg (71,1 KB, 83 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg SDC12835.jpg (67,8 KB, 53 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg SDC12838.jpg (74,4 KB, 45 za³adowañ)
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal

Edytowane przez caate
Czas edycji: 2012-03-03 o 20:17
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-03-03, 17:42   #1663
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 4 232
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Jaki ladny odcieñ! Co to dok³adnie za farba?
__________________
Nie odpowiadam w w±tku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-03-03, 17:55   #1664
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Sovilo Poka¿ wiadomo¶æ
Jaki ladny odcieñ! Co to dok³adnie za farba?
dziekuje tez mi sie podoba, chociaz liczylam na troszke jasniejszy.

jest to londa professional
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Londa_02-copy.jpg (17,6 KB, 13 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 1tq_enlc4.jpg (132,4 KB, 50 za³adowañ)
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-03-03, 19:29   #1665
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez caate Poka¿ wiadomo¶æ
zdaje relacje po mieszance 1:1 londy 6.1+7.1 z 15cm mixtonem niebieskim na oxy3%.

znowu jakos srodek glowy mam jasniejszy, ale na zywo tego nie widze, moze to tak swiatlo pada na zdj... farby nie nakladalam sama, wiec watpie aby to byla wina niedbalstwa

1zdj - normalne swiatlo
nastepne - przy oknie w pelni slonca
Ale masakra piêêêêkny zimny kolor , rzeczywi¶cie ciemny, ewidentnie poziom 6, mo¿e nawt 5, ale to pewnie mixton przyciemni³. Wcale, ale to wcale nie na ¿adnego przeb³ysku ciep³ego.....bosko jest po prostu, a mo¿e prze¶wity przebjaja te co by³y ostatnio jak sobie sama k³ad³a¶....no nie mogê siê napatrzyæ Dziêkujêmy za relacje ( a mo¿e jeszcze jak znajdziesz chwilkê edytujesz i wkleisz fotkê na jakie k³ad³a¶, bo wiesz.... )
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-03-03, 19:33   #1666
Ametys
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 257
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

.

Edytowane przez Ametys
Czas edycji: 2013-02-11 o 03:42
Ametys jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-03-03, 19:44   #1667
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Ametys Poka¿ wiadomo¶æ
Ale ja wiem jak on dzia³a nie potrzebuje opini bo go ju¿ u¿ywa³am tak na nie-blond farbê

Nie wiem, mogê wrzuciæ zdjêcie potem po farbowaniu 2 raz 6.0 (na 6.0) z majirela lekko kkolor wyp³ukany + ten szampon fioletowy, mo¿e komu¶ siê przyda
Chodzi³o mi o fotkê, czy link do tego szamponu...mijamy siê jako¶ w toku my¶lenia
Je¶li masz takie fotki, to pewnie, ¿e dawaj, tylko jeszcze mo¼e masz fotkê z kolorem na jaki k³ad³a¶ ten 6.0, to wtedy w porównaniu efekt widaæ lepiej, dziêki
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-03-03, 20:15   #1668
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
Ale masakra piêêêêkny zimny kolor , rzeczywi¶cie ciemny, ewidentnie poziom 6, mo¿e nawt 5, ale to pewnie mixton przyciemni³. Wcale, ale to wcale nie na ¿adnego przeb³ysku ciep³ego.....bosko jest po prostu, a mo¿e prze¶wity przebjaja te co by³y ostatnio jak sobie sama k³ad³a¶....no nie mogê siê napatrzyæ Dziêkujêmy za relacje ( a mo¿e jeszcze jak znajdziesz chwilkê edytujesz i wkleisz fotkê na jakie k³ad³a¶, bo wiesz.... )


no sa chlodne, udalo mi sie tylko czemu takie ciemne
moze to i mixton, ale wiesz ostatnio robilam na samej 6.1 i poziom ten sam... teraz mama nakladala mi najpierw od tylu, potem przod no i masz ci los, znowu grzywka najciemniejsza
moze chodzi, ze zniszczona? normalnie tego tak nie widac, tzn. tej roznicy kolorow, tak faktycznie dopiero na zdjeciach zobaczylam

zaraz zeedytuje, tylko nie wiem czy cos znajde, bo nie robilam specjalnie, skoro jak zwykle bylo ruudo

edit: maaam!
wklejam zdjecie wyzej
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-03-03, 20:38   #1669
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomo¶ci: 2 345
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez caate Poka¿ wiadomo¶æ
zdaje relacje po mieszance 1:1 londy 6.1+7.1 z 15cm mixtonem niebieskim na oxy3%.

znowu jakos srodek glowy mam jasniejszy, ale na zywo tego nie widze, moze to tak swiatlo pada na zdj... farby nie nakladalam sama, wiec watpie aby to byla wina niedbalstwa

1zdj - normalne swiatlo
nastepne - przy oknie w pelni slonca

edit:
dwa ostatnie w lokach - przed farbowaniem
powia³o ch³odem super! tylko ciemno
__________________


endorfina123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-03, 20:39   #1670
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez caate Poka¿ wiadomo¶æ


no sa chlodne, udalo mi sie tylko czemu takie ciemne
moze to i mixton, ale wiesz ostatnio robilam na samej 6.1 i poziom ten sam... teraz mama nakladala mi najpierw od tylu, potem przod no i masz ci los, znowu grzywka najciemniejsza
moze chodzi, ze zniszczona? normalnie tego tak nie widac, tzn. tej roznicy kolorow, tak faktycznie dopiero na zdjeciach zobaczylam

zaraz zeedytuje, tylko nie wiem czy cos znajde, bo nie robilam specjalnie, skoro jak zwykle bylo ruudo

edit: maaam!
wklejam zdjecie wyzej
Ja tam ¿adnej ró¿nicy nie widzê na tych zdjêciach, ju¿ przewra¿liwiona jeste¶
- hahahahaha! rozbawi³a mnie ta ikonka No pewnie grzywka jest bardziej porowata i sucha i bardziej ch³onie. A tak mi siê przypomnia³o, nie powinno siê prostowaæ w³osów na 2 tygodnie przed farbowaniem, to mo¿e te¿ prostownica otwiera³± ³uski i st±d ten ciemny kolor? Ale nie ma co...baaardzo "mie siê podobie" thx za edit.
A co nastêpnym razem sama 7? bo ja mam nadal przed oczami t± chantalkê nieszczêsn± pozom 7 (rudy) zreszt± ciekawe jak siê wyp³ucz±, mo¿e sama 6.1 i 7.1 nastênym razem da radê.
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-03-03, 20:54   #1671
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Poka¿ wiadomo¶æ
powia³o ch³odem super! tylko ciemno

niestety ciemno jak zawsze

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja tam ¿adnej ró¿nicy nie widzê na tych zdjêciach, ju¿ przewra¿liwiona jeste¶
- hahahahaha! rozbawi³a mnie ta ikonka No pewnie grzywka jest bardziej porowata i sucha i bardziej ch³onie. A tak mi siê przypomnia³o, nie powinno siê prostowaæ w³osów na 2 tygodnie przed farbowaniem, to mo¿e te¿ prostownica otwiera³± ³uski i st±d ten ciemny kolor? Ale nie ma co...baaardzo "mie siê podobie" thx za edit.
A co nastêpnym razem sama 7? bo ja mam nadal przed oczami t± chantalkê nieszczêsn± pozom 7 (rudy) zreszt± ciekawe jak siê wyp³ucz±, mo¿e sama 6.1 i 7.1 nastênym razem da radê.
na bank nie mialam prostowanych calych wlosow i to wiecej niz 2tyg. grzywke owszem, czesciej. moze to od tego zalezy no i przesuszona moze byc bardziej mimo czestszego podciania niz reszta wlosow. ale nawet koncowki nie sa tak ciemne jak ona. doobra juz nie marudze piknie jest

a wiesz co, ja chyba jeszcze raz poloze 6.1+7.1+0.88, bo mi zostalo (po pol tubki wyciskalam) i dopiero pozniej zrobie 0.88 na 3% i zobacze jak to wyjdzie. jak utrzyma sie jasniiej i chlodniej, to wtedy poloze 7.1 z 0.88, ale teraz to sie boje jeszcze dac samej 7.1, po tym jak po chantalu (chociaz to 7.0 bylo) zrudzialam i mi naturalki rozjasnilo, to nie wiem czy bede taka chetna szybko

edit:
co do wyplukiwania, to bedzie szybko tak mysle ze do 5myc bedzie ciemno, bo ja czesto nakladam oleje na wlosy, a one sciagaja pigment niestety.
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal

Edytowane przez caate
Czas edycji: 2012-03-03 o 20:57
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-03-04, 08:56   #1672
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 4 232
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

A jakie wra¿enia z samej farby? Na KWC jest tylko kilka opinii i to niepochlebnych, no i g³ównie dot. blondów.
__________________
Nie odpowiadam w w±tku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-03-04, 09:30   #1673
xxblondynaxx
Przyczajenie
 
Avatar xxblondynaxx
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomo¶ci: 12
Question Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Hej dziewczyny na wstepie prosze o to aby¶cie mnie nie zlinczowa³yja wiem ze moglabym znalezc odpowiedz na mooje pytanie w komentarzach lecz jestem kompletnie zielona w farbowaniu i boje sie gdybym sama sie farbnela to niewiadomo co by mi wyszlo na tej g³owie Dlatego wole sie poradzic was,specjalistek. Jestem tu nowa i jest to moj pierwszy komentarz Otó¿ moze zaczne od pocz±tku Jakies 3 tyg temu bylam jeszcze platynow± blondynka chcia³am zaszalec i farbnelam sie na br±z lond± (nie pamietam teraz nazwy) kolor na poczatku byl ok,lecz pozniej jak sie wyplukal mial brzydkie zielone refkleksy,poszlam wiec do hurtowni fryzjerskiej po profesjonalna farbke wyraznie zaznaczylam ze prosze o chlodny kolor lecz pani widocznie nie znala sie na tym kompletnie dala mi farbe o oznaczeniu 7BC (karmelowy blond) + oxy 6 % . I teraz mam na glowie to co mam,1 zdjecie bez lampydruga z lampa . Moje pytanie jest takie prosze podajcie mi farbe dokladna nazwe i oxy zeby je troche och³odziæ . Sama niewiem co to za refleks,widaæ sporo z³ota,ale czerwien te¿ sie przebija a wy co myslicie? jaka farbe mi polecacie?Zeby nie bylo ciemno, Z góry dziekuje za wszystkie odpowiedzi i pozdrawiam !
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00392.jpg (76,2 KB, 30 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC00389.jpg (66,5 KB, 53 za³adowañ)
xxblondynaxx jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-03-04, 10:37   #1674
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez caate Poka¿ wiadomo¶æ
dziekuje tez mi sie podoba, chociaz liczylam na troszke jasniejszy.

jest to londa professional
³adny, ale jak to juz wszyscy mówi± ciemny

a w³a¶nie mnie te¿ zastanawia Twoja opinia na temat tej farby bo sama siê zastanawiam nad jej u¿yciem
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-03-04, 10:50   #1675
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Sovilo, ibyza - gdyby to byla farba typu 1:2 to byloby swietnie, ekonomicznie i taniutko. to jeden do 1:1 mnie troche denerwuje, bo na moja dlugosc (53cm) powinnam zuzyc 'na spokojnie' 1,5tubki.
zapach jak to u farb, czuc ale nie daje na pol domu.
odnosnie koloryzacji - ja trzymam 35min. wlosy po nie sa splatane, nie ma zmozenia wypadania. zawsze po farbowaniu zamykam luski woda z octem, wiec mozliwe, ze to dzieki temu i odzywce jaka stosuje po zmyciu farby wlosy blyszcza bardzo ladnie.
mysle, ze jest lagodniejsza od chantal (ktory przesuszal konce). porownalabym ja do goldwella - szkody nie robi, przy odpowiedniej pielegnacji.

mi pasuje ona najbardziej ze wzgledu na dostepnosc i wybor kolorow oraz efekt na moich wlosach
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-03-05, 18:30   #1676
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Caate- a mo¿e je¶li nie 7.1 i 0.88 to dokupiæ 7.1 i mieszaæ 7.1 i 6.1 (2: 1) i jeszcze dodatkowo 0.88, to te¿ by³by jaki¶ sposób, zreszt± Ty sama sobie ju¿ "namieszasz" ,.... tak mi siê w ci±gu dnia pomy¶la³o

---------- Dopisano o 19:30 ---------- Poprzedni post napisano o 19:14 ----------

Cytat:
Napisane przez xxblondynaxx Poka¿ wiadomo¶æ
Hej dziewczyny na wstepie prosze o to aby¶cie mnie nie zlinczowa³yja wiem ze moglabym znalezc odpowiedz na mooje pytanie w komentarzach lecz jestem kompletnie zielona w farbowaniu i boje sie gdybym sama sie farbnela to niewiadomo co by mi wyszlo na tej g³owie Dlatego wole sie poradzic was,specjalistek. Jestem tu nowa i jest to moj pierwszy komentarz Otó¿ moze zaczne od pocz±tku Jakies 3 tyg temu bylam jeszcze platynow± blondynka chcia³am zaszalec i farbnelam sie na br±z lond± (nie pamietam teraz nazwy) kolor na poczatku byl ok,lecz pozniej jak sie wyplukal mial brzydkie zielone refkleksy,poszlam wiec do hurtowni fryzjerskiej po profesjonalna farbke wyraznie zaznaczylam ze prosze o chlodny kolor lecz pani widocznie nie znala sie na tym kompletnie dala mi farbe o oznaczeniu 7BC (karmelowy blond) + oxy 6 % . I teraz mam na glowie to co mam,1 zdjecie bez lampydruga z lampa . Moje pytanie jest takie prosze podajcie mi farbe dokladna nazwe i oxy zeby je troche och³odziæ . Sama niewiem co to za refleks,widaæ sporo z³ota,ale czerwien te¿ sie przebija a wy co myslicie? jaka farbe mi polecacie?Zeby nie bylo ciemno, Z góry dziekuje za wszystkie odpowiedzi i pozdrawiam !
Wysz³o Ci niewiadomo co, bo najpierw trzeba by³o napigmentowaæ w³osy farb± naturaln± czyli np 7NN, 7.00 Bez ¿adnych cyfr po przecinku, bo rozja¶niane s± puste jak siwe 100% na 6% oxy
Zieleñ na blondzie to klasyk, bo pewnie wybra³a¶ sobie popielaty kolor, a popiel to niebieski i z na Twoim blondzie mia³ prawo tak wyj¶æ, bo blond/z³oty/¿ó³ty + niebieski = zielony
A co to za firma tej 7BC? MAtrix? to jest br±z/blond miedziany, to dlatego masz czerwone przeb³yski.
Zielone refleksy neuyralizuje siê czrweni±
z³ote ............... ....................... ..... fioletem/opalem
rude .............. ....................... .... niebieskim/popielem

Musisz opisaæ dok³adnie jaki masz refleks (zapytaj znajomych niech Ci powiedz±, w s³oñcu te¿) i wklej to czego oczekujesz
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-03-05, 19:15   #1677
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
Caate- a mo¿e je¶li nie 7.1 i 0.88 to dokupiæ 7.1 i mieszaæ 7.1 i 6.1 (2: 1) i jeszcze dodatkowo 0.88, to te¿ by³by jaki¶ sposób, zreszt± Ty sama sobie ju¿ "namieszasz" ,.... tak mi siê w ci±gu dnia pomy¶la³o

---------- Dopisano o 19:30 ---------- Poprzedni post napisano o 19:14 ----------


Wysz³o Ci niewiadomo co, bo najpierw trzeba by³o napigmentowaæ w³osy farb± naturaln± czyli np 7NN, 7.00 Bez ¿adnych cyfr po przecinku, bo rozja¶niane s± puste jak siwe 100% na 6% oxy
Zieleñ na blondzie to klasyk, bo pewnie wybra³a¶ sobie popielaty kolor, a popiel to niebieski i z na Twoim blondzie mia³ prawo tak wyj¶æ, bo blond/z³oty/¿ó³ty + niebieski = zielony
A co to za firma tej 7BC? MAtrix? to jest br±z/blond miedziany, to dlatego masz czerwone przeb³yski.
Zielone refleksy neuyralizuje siê czrweni±
z³ote ............... ....................... ..... fioletem/opalem
rude .............. ....................... .... niebieskim/popielem

Musisz opisaæ dok³adnie jaki masz refleks (zapytaj znajomych niech Ci powiedz±, w s³oñcu te¿) i wklej to czego oczekujesz
hah padlam
no ja to specjalistka od tego jestem

ale tak na serio, to dzis zobaczylam takie wloski u nasady ZLOTE i to o ton jasniejsze. sa tylko przy skroniach i boje sie, ze 7.1 to znowu za jasne dla mnie. ale to 2:1 kusi... zdecyduje sie zapewne za 3tyg co robic, zeby nie kupowac pozniej na szybko
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-03-05, 19:55   #1678
Ametys
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 257
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

.

Edytowane przez Ametys
Czas edycji: 2013-02-11 o 03:41
Ametys jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-03-05, 20:26   #1679
xxblondynaxx
Przyczajenie
 
Avatar xxblondynaxx
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomo¶ci: 12
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
Caate- a mo¿e je¶li nie 7.1 i 0.88 to dokupiæ 7.1 i mieszaæ 7.1 i 6.1 (2: 1) i jeszcze dodatkowo 0.88, to te¿ by³by jaki¶ sposób, zreszt± Ty sama sobie ju¿ "namieszasz" ,.... tak mi siê w ci±gu dnia pomy¶la³o

---------- Dopisano o 19:30 ---------- Poprzedni post napisano o 19:14 ----------


Wysz³o Ci niewiadomo co, bo najpierw trzeba by³o napigmentowaæ w³osy farb± naturaln± czyli np 7NN, 7.00 Bez ¿adnych cyfr po przecinku, bo rozja¶niane s± puste jak siwe 100% na 6% oxy
Zieleñ na blondzie to klasyk, bo pewnie wybra³a¶ sobie popielaty kolor, a popiel to niebieski i z na Twoim blondzie mia³ prawo tak wyj¶æ, bo blond/z³oty/¿ó³ty + niebieski = zielony
A co to za firma tej 7BC? MAtrix? to jest br±z/blond miedziany, to dlatego masz czerwone przeb³yski.
Zielone refleksy neuyralizuje siê czrweni±
z³ote ............... ....................... ..... fioletem/opalem
rude .............. ....................... .... niebieskim/popielem

Musisz opisaæ dok³adnie jaki masz refleks (zapytaj znajomych niech Ci powiedz±, w s³oñcu te¿) i wklej to czego oczekujesz

Ah wiem,ze zawali³am sprawê ale tak jak juz mowilam nie znam sie kompletnie na tym kupilam pierwsza lepsza farbe z brzegu teraz zaluje . Farba ktora kupilam w hurtowni to byla firma LeCher . refleks jest zdecydowanie z³oty,ale troche czerwieni/rudo¶ci te¿ sie przebija g³ównie na czubku g³owy . Wklejam zdjecie przykladowego kolorku jaki mi siê baardzo podoba,jest taki ¶redni nie ciemny i fajnie popielaty . Chcia³abym co¶ takiego . Wiem,ze wyjede na tempa ale pierwszy raz slysze o jakichkolwiek mixach,wiec jesli by³abys taka mi³a to poda³abys mi dokladne farby,mixy ilosci czym moglabym farbnac moje obecne w³oski bylabym meeega wdzieczna ! Niestety dzis juz za pozno aby zrobic jakas fotke postaram sie dodaæ jutro pozdrawiam i zycze dobrej nocki !
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg img136910_fryzury-dlugie_1298667.jpg (29,8 KB, 61 za³adowañ)
xxblondynaxx jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-03-05, 22:12   #1680
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Ametys Poka¿ wiadomo¶æ
Hej 2.1 to przecie¿ sam w sobie bardzo ciemny kolor, a Ty ju¿ masz równie ciemne w³osy, wyjdzie Ci czarny, czy to dobry efekt?

A na 7.1 uwa¿aj bo w czasie wyp³ukiwania bardzo siê z³oci - szczególnie odrost
chodzilo o proporcje dwa do jednego, ale dziekuje za czujne oko

dlatego pogdybam co robic za pare tyg, obserwujac jak sie wyplukuje kolor
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2020-05-25 17:22:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:54.