Sklep iHerb.com (USA) - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-10, 18:06   #151
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Hey- napisz prace to bedziesz mniej zla na wszystko. Moj maz po napisaniu swoich prac jest duzo spokojniejszy

Spiesze doniesc ze pozmieniali ceny wysylek miedzynarodowych!!! Teraz to koszt 6 dolcow za nie 3 ale 4 funty wagowe. No i jest jeszcze opcja miniaturowej wysylki z waga do 1 funta juz za 2 dolce. Cel jest ponoc taki, ze mozna zamawiac tak czesto jak sie chce! Jeszcze nie obmyslalam czy to dobrze czy nie. Zastanowie sie Mam w tym celu edytowac swoj pierwszy post w watku? Zdaje sie, ze nie jest to rodzaj oferty tylko permamentna zmiana...
__________________
Redhead and proud!
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-10, 18:23   #152
jaglanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 416
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Pozazdrościłam Wam wczorajszych paczek i dziś dostałam swoją
Paczka została doręczona przez pocztę Polską

la songerie - podoba mi się nowy cennik wysyłek. Teraz opłaca się zamawiać nawet jeden kosmetyk
jaglanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-10, 18:44   #153
Yoko99
Raczkowanie
 
Avatar Yoko99
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 422
GG do Yoko99
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

I ja mam w końcu moją paczkę Dostarczona przez zwykłego listonosza - tak więc chyba hurtem nas zadowolono Mam tylko nadzieję, że dla hey też wszystko się pozytywnie zakończy...Nowe ceny wysyłek? - trzeba sprawdzić
Yoko99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-10, 20:36   #154
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Mr Martinus! Dzieki za rade! W sumie ja glupia hestem bo sama mam krysztal wlasnie z iherbu (nie ten z ammonium alum ale potassium alum - ponoc lepszy). Zly nie jest ale okropnie sie go uzywa bo nie jest uformowany na sztyft tak jak te z ammonium alum tylko jest to zwykly krysztal oszlifowany na kwadrat z zaokraglonymi brzegami. Nie jest dlatego praktyczny, ale pomaga przyznaje. Moze powiem mezowi, zeby mojego sprobowal i jak mu przypasi to mu zamowie jeszcze.

Fajnie dziewczyny, ze dostalyscie swoje paczuszki. Ja jestem troche zla bo chcialam zamowic taki jeden deo z paczuli, ktorego ciagle nie ma ;( napiszcue ci w paczuszkach i czy jestescie zadowolone. Aha, a ja jeszcze ten balsam do ust o kolorze Bloom muszexzamowic bo swoj juz wykanczam. Powiem wam ze super jest! Zostawia tlusta warstwe ktora lubie ale nie lepka jak wiekszosc blyszczykow. Ja bez niczego na ustach wogole nigdzie nie wychodze bo momentalnie mi pierzchna a pozniej pekaja. No i smak nie jest tak trahiczny jak innych naturalnych pomadek. Naturalne oleje zabija tu mieta. I dobrze - taki lekki chlod na cieple dni. Polecam bo kosztuje grosiki (raczej cenciki). Zaznacze ze na poczatku jej nie lubialam i musialam sie przekonac. Kolor ma idealny bo barwi usta ale nie jest sie 'umalowanym' - taki codzienny nude dla bladolicych.

Jaglanka no to teraz czekamy na twoj no wiesz... Wyprobuj kubeczek i daj znac! Ja jak napisalam upierdliwa jestem i znalazlam opcje posrednia bo chcialam taki zielony - Lunette z silikonu. Ale tamten z meLuna tez jest ponoc bezpieczny. Ale fakt faktem silikon jest bardziej sprawdzony przez kobiety wtykany od lat w cycki z powodzeniem
__________________
Redhead and proud!
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-10, 20:44   #155
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez MrMartinus Pokaż wiadomość
W Polsce też można ten kryształ kupić.
Dzięki, nie miałam pojęcia, na pewno kupię

A ja jeszcze nie dostałam swojej paczki a zamawiałam 13go maja
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-14, 07:13   #156
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Hey moglabys zerknac na sklad tego mojego kremu iherbowego? Lubie go baaardzo i skora mi sie po nim poprawila po powrocie z PL (nie wiem dlaczego w polsce sie rozbabrala;( ) Wklejam linka
http://www.iherb.com/Derma-E-Ginseng...3-g/14981?at=0

Nie chce zeby zachwyt prysl. Krem szybko sie wchlania i swietnie matuje z powodu czego uzywam go zamiennie z filtrem pod mineraly. Choc jakbym miala wiecej czasu rano na wchloniecie sie obu to spokojnie mozna uzyc obu. Ciekawa jestem czy to tylko takie moje widzimisie czy ten krem faktycznie mi sluzy. W kazdym razie nie zapycha. No i tani jest i duzo go. Jedyna wada - nie pachnie jakos niesamowicie ale to akurat mi nie przeszkadza - im mniej potencjalnych alergenow tym lepiej.
__________________
Redhead and proud!
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-14, 10:24   #157
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość
Hey moglabys zerknac na sklad tego mojego kremu iherbowego? Lubie go baaardzo i skora mi sie po nim poprawila po powrocie z PL (nie wiem dlaczego w polsce sie rozbabrala;( )
To mnie wcale nie dziwi, zwalałabym wine na wode, nie wiem dokładnie w której części Pl bywasz, ale jesli jest to Południe ze szczególnym uwglednieniem Krakowa to jestem tego prawie pewna, bo sama tak mam
Cytat:
Napisane przez la songerie
http://www.iherb.com/Derma-E-Ginseng...3-g/14981?at=0

Nie chce zeby zachwyt prysl. Krem szybko sie wchlania i swietnie matuje z powodu czego uzywam go zamiennie z filtrem pod mineraly. Choc jakbym miala wiecej czasu rano na wchloniecie sie obu to spokojnie mozna uzyc obu. Ciekawa jestem czy to tylko takie moje widzimisie czy ten krem faktycznie mi sluzy. W kazdym razie nie zapycha. No i tani jest i duzo go. Jedyna wada - nie pachnie jakos niesamowicie ale to akurat mi nie przeszkadza - im mniej potencjalnych alergenow tym lepiej.
Krem mi sie podoba, wydaje sie być dość lekki - nietłusty, wygląda w porządku pod względem naturalnosci i zapychania (co często nie idzie w parze). Na pewno ma właściwości antyoksydacyjne (ekstrakty z żeńszenia i herbaty), ale tez gojące i łagodzące. Tylko ta estrowa wit. C jest zdecydowanie na wyrost na opakowaniu, tyle jej co kot napłakał - jest pewnie z 10x słabsza od kwasu askorbinowego, a ten nalepiej działa przy stężeniu 20% wiec to pokazuje jak nieznaczaca jest w tym kremie
__________________
Szukam i wymienię

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)
hey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-16, 09:00   #158
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Dziekowac Hey! Tutaj gdzie mieszkam mam gorsza wode niz w Kraku - stad moje zdziwienie. Krem polecam mimo tej witaminy c bo jest wydajny, nie zapycha, faktycznie ujedrnia i matuje! Czego chciec wiecej? Zerklabys jeszcze na inne niedrogie kremy z derma e warte uwagi?

Uwaga dziewczyny! Przez tydzien do 22 maja 10% promocje na cale bath & beauty! Warto sie w cos zaopatrzyc szczeholnie ze mozna teraz taniej zamawiac male przesylki! Nie doczytalam ale czy jest inna opcja niz zaplata karta kredytowa? Bo ja sie obrazilam na moj bank i chce zmienic wiec na razie nie mam kredytowki. Wie ktos?
__________________
Redhead and proud!
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 16:44   #159
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Dostałam moje pędzle

Na pudełku mam nalepkę InPostu, zdziwiłam się czy czytałam gdzieś, że jakaś inna firma się tym zajmuje.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 16:47   #160
hanusia505
Zakorzenienie
 
Avatar hanusia505
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 015
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Ile mniej wiecej czasu wedruja do Was paczki? U mnie minelo ponad dwa tygodnie i na razie nie ma, chyba jeszcze nie powinnam sie martwic?
__________________
Napełnij pustą miskę!klik

Kosmetyki i inne produkty nietestowane na zwierzętach!
klik
hanusia505 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 16:51   #161
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Moja została wysłana 15 maja, wczoraj dotarła czyli równy miesiąc.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-16, 18:13   #162
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Finflora super! Bardzo sie ciesze ze paczki wreszcie dochodza! Napisz co sadzisz o pedzlach i ktore z nich zamowilas.
__________________
Redhead and proud!
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 19:19   #163
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Zamówiłam te zestawy
http://www.iherb.com/Eco-Tools-Bambo...Set/25451?at=0
http://www.iherb.com/Eco-Tools-Bambo...Set/25453?at=0

Zastanawiałam się jeszcze nad tym http://www.iherb.com/Eco-Tools-Bambo...Set/25456?at=0 ale stwierdziłam, że w tamtych dwóch zestawach też są pędzle oczne więc wystarczy.

Rozpakowałam je i pomiziałam się trochę - bardzo mięciutkie, szczególnie pędzel do pudru i różu, te do oczu i korektora troche sztywniejsze.
Myślałam, że pędzel do pudru i kabuki (ten jest naprawdę malutki) będą trochę większe ale mogą być
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-17, 07:10   #164
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Finflora fajnie ze ci przypadowaly. Ja pedzle w sumie mam uzbierane z roznych firm. Brakuje mi tylko kabuki z dluga raczka bo przerzucilam sie z flata na kabuki (mam zbyt kryjacy podklad mineralny ktory nakladany flatem wyglada jak maska). Przyjaviolka miala mi wyslac Pixie z Polski ale i tak potrzebny mi drugi bo taki pedzel schnie wieki. Znalazlam na iherb taki:
http://www.iherb.com/Eco-Tools-Bambo...ush/36804?at=0 nada sie jako kabuki do podkladu czy ma za mala objetosc? Ma ktos wogole pedzle EDM, Pixie czy Sunshade zeby porownac miekosc z Eco tools? Bede wdzieczna!
Znalazlam jeszcze takie cudo duo fiber/fibre do pudru wykanczajacego:
http://www.iherb.com/Eco-Tools-Bambo...uki/36818?at=0 Wyglada jak pedzel do golenia hehe Mam maly duo fiber do rozu i powiem wam ze nie mialam lepszego pedzla do rozu, bo nie zrobicie nim matrioszki - dlatego mysle sobie ze ten bylby fajny do wykanczajacego bo nie zatynkuje twarzy, ewentualnie do rozswietlacza.

Hey mam jeszcze pytanko do ciebie male (wiem ze bywam up.ierdliwa). Czy te kremy AnneMarie Borlind sa naprawde takie zachwycajace? Na iHerb kosztuja wiecej niz w Polsce (sa sprowadzane z Niemiec), ale nie w tym rzecz. Chodzi mi o sklady. Na naturslkach chwala o ten np (wklejony ponizej). Czy te sklady naprawde sa warte swojej ceny? I jak sie maja do tanszych kremow (np Derma e lub innych)? Nurtuje mnie to bo sie napalilam na AMB a nie wiem czy potrzebnie.

http://www.iherb.com/AnneMarie-Borli...5-ml/4176?at=0
__________________
Redhead and proud!
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-17, 12:53   #165
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość

Hey mam jeszcze pytanko do ciebie male (wiem ze bywam up.ierdliwa). Czy te kremy AnneMarie Borlind sa naprawde takie zachwycajace? Na iHerb kosztuja wiecej niz w Polsce (sa sprowadzane z Niemiec), ale nie w tym rzecz. Chodzi mi o sklady. Na naturslkach chwala o ten np (wklejony ponizej). Czy te sklady naprawde sa warte swojej ceny? I jak sie maja do tanszych kremow (np Derma e lub innych)? Nurtuje mnie to bo sie napalilam na AMB a nie wiem czy potrzebnie.

http://www.iherb.com/AnneMarie-Borli...5-ml/4176?at=0
Generalnie mam za małe rozeznanie w tych markach, żeby je ogólnie porównać. Z tych kosmetyków AMB, na których składy patrzyłam to niektóre mi sie podobaja inne mniej. Co mi sie najbardziej podoba w AMB to to że często używa jako głównego oleju, oleju jojoby (który tak na prawde jest woskiem) bo jest on najbardziej zbliżony do składu prawidłowego ludzkiego sebum i jest generalnie niezapychający. Widziałam też że jako humektantów używają czasem tych, które są składnikami NMF, co też jest świetne. Podoba mi sie też stosowanie lecytyny, która jest promotorem przejścia i jest używana do produkcji liposomów. Ogólnie jednak uwazam że nie są warte swojej ceny, w sensie obiektywnym - patrząc np. na ceny półproduktów.
Ten krem/fluid, który zalinkowałaś wygląda dobrze
__________________
Szukam i wymienię

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)
hey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-18, 14:53   #166
b1bd50e8771e4d005ddabfab0757352dcbc0d4f7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 605
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Mam do was pytanko, z racji że chcę zamówić szampon i odżywkę które w sumie ważą 1000ml do tego chciałam zamówić pędzel ecotools do bronzera oraz maskę peeling i sztyft do ust z queen helene. W sumie waga wynosi ok 2kg i niestety nie ma tej taniej wysyłki. A więc chciałabym rozbić paczkę na dwie i np.jedną zamówić na siebie a drugą np.na babcię. Kasa pójdzie z tego samego konta i nie wiem czy da rade tak zrobić żeby i na jednym zamówieniu i na drugim było -5$??
b1bd50e8771e4d005ddabfab0757352dcbc0d4f7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 21:33   #167
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Jezeli szampon wazy do funta (masz wage przy kazdym produkcie), to mozesz go kupic z tansza przesylka za 2 dolary. To samo tyczy sie odzywki. W ten sposob zaplacisz za dwie przesylki nie 6 a 4 dolary. Osobiscie wolalabym zlozyc jedna wieksza zlozona z wiekszej ilosci produktow z waga do 4 funtow za cene 6 dolcow. Nie powiem ci napewno czy mozesz na dwie przesylki zrobic upust, bo nie probowalam. Dla mnie logiczne jest, ze to brzmi za pieknie wiec chyba nie przekdzie, jednak mozesz sprobowac zalozyc dwa konta na dwie osoby i sprobowac jesli juz sie upierasz przy dwoch przesylkach. Mam nadzieje, ze nie zagmatwalam.

Zlozylam wczoraj zamowienie jednak i mam lekki zong. Po upustach wyszlo mi tyle do zaplaty ile chcialam zaplacic zeby uniknac vatu na granicy. I co? W mailu wyskoczyla kwota zamowienia przed obnizka (podali jakby wartosc paczki). Pewnie zaplace kurna vat! Ten sam kawal zrobilo mi Lumiere. Mialam tylko fuksa ze kurs dolara byl niski wiec mnie nie skasowali. Nie sadze zeby tu sie upieklo...

Hey widzialam wczoraj u mnie w tkMaxx litrowe szampony i odzywki Giovanni! (po 15 funtow kazdy) Jakas do koloru byla o zapachu pomaranczy chyba i jeszcze triple tea czy cis takiego. I ta herbaciana pschniala jak mieta! Szkoda, bo chcialam zamowic zel pod prysznic o tym zapachu sadzac, ze bedzie jak zielona herbata. Teraz nie zamowie. Z opcji pozostaje biala herbata i ogorek. Tylko jesli i one sa do bani?
__________________
Redhead and proud!
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 21:54   #168
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość
Hey widzialam wczoraj u mnie w tkMaxx litrowe szampony i odzywki Giovanni! (po 15 funtow kazdy) Jakas do koloru byla o zapachu pomaranczy chyba i jeszcze triple tea czy cis takiego. I ta herbaciana pschniala jak mieta! Szkoda, bo chcialam zamowic zel pod prysznic o tym zapachu sadzac, ze bedzie jak zielona herbata. Teraz nie zamowie. Z opcji pozostaje biala herbata i ogorek. Tylko jesli i one sa do bani?
Pewnie chodzi o Tea Tree Triple Treat (który kiedyś tam zamierzam kupić), nie dziwie sie że odbierasz to jako miete, w składzie takie cuda jak ekstrakty lub olejki z mięty pieprzowej, eukaliptusa, mentol oraz inne swieże i ziołowe jak rozmaryn czy drzewo herbaciane - nie herbata w sensie suszone liście
__________________
Szukam i wymienię

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)

Edytowane przez hey
Czas edycji: 2011-06-19 o 21:56
hey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 22:51   #169
b1bd50e8771e4d005ddabfab0757352dcbc0d4f7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 605
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

No i dupa, ja chcę zamówić a tu z tyłu nie mam żadnego numerka i nie wiem co zrobić. Matka nie chce mi zrobić tego przelewu bo mówi że ją okradną a sama nie mam jak no i czarna dupa :|

---------- Dopisano o 23:51 ---------- Poprzedni post napisano o 23:41 ----------

czy mogłaby mi to któraś zrobić ze swojej karty np. jutro z rana, przelew zrobiłabym od razu i wysłała potwierdzenie?? Bardzo mi zależy na pw podałabym co konkretnie bym chciała oraz swój login i tymczasowe hasło, tam dane wszystkie są.
b1bd50e8771e4d005ddabfab0757352dcbc0d4f7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-20, 01:30   #170
MrMartinus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 16
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość
Hey widzialam wczoraj u mnie w tkMaxx litrowe szampony i odzywki Giovanni! (po 15 funtow kazdy) Jakas do koloru byla o zapachu pomaranczy chyba i jeszcze triple tea czy cis takiego. I ta herbaciana pschniala jak mieta! Szkoda, bo chcialam zamowic zel pod prysznic o tym zapachu sadzac, ze bedzie jak zielona herbata. Teraz nie zamowie. Z opcji pozostaje biala herbata i ogorek. Tylko jesli i one sa do bani?
Mam ten szampon i tą odżywkę. Zapach głównie daje olejek z tea tree (drzewo herbaciane), ale i eukaliptus, mięta itd. Mam też czysty olejek z drzewa herbacianego (tea tree), więc mam porównanie zapachów. Jestem zadowolony z tego szamponu. Na pewno kupię następnym razem.

Olejek z drzewa herbacianego ma właściwości przeciwbakteryjne i przeciwwirusowe, więc jest dobry na poprawienia stanu skóry na głowie.

Tu jest napisane coś o olejku z drzewa herbacianego:
http://www.kafeteria.pl/ziu/obiekt.php?id_t=304
MrMartinus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 02:26   #171
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Wiem wiem - sama uzywam olejku z drzewa herbacianego czesto. Pokielbasilo mi sie, bo sadzilam, ze to ma byc zapach green tea a nie tea tree... O ile w szamponie nie przeszkadzalby mi, to w odzywce do wlosow, a co gorsza w zelu pod prysznic juz nie zdzierze!

Zla jestem strasznie, bank zablokowal mi kredytowke a chcialam jeszcze cos zamowic! Lipa! Ehhh ;( Na dodatek ta platnosc vatu - wyjdzie mi skorka za wyprawke przez moje niedoczytanie FAQ...
__________________
Redhead and proud!
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 08:02   #172
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Wkleje wam co zamowilam:

Free, Spice Island, Ayurvedic Moisturizer, Jasmine Oil, 0.41 fl oz (12 ml)
Crystal Body Deodorant, Mineral Deodorant Body Spray, Chamomile & Green Tea, 4 fl oz (118 ml)
Aubrey Organics, Ultra-Smoothing Conditioner, White Camellia, 11 fl oz (325 ml)
Eco Tools, Bamboo Bronzer Brush (ECT-01229)
Kiss My Face, SG, Peaceful Patchouli, Harmonizing Bath & Shower Gel, 16 fl oz (473 ml)
Alvera, Aloe Herbal All Natural Roll On Deodorant, 3 fl oz (89 ml)
Alba Botanica, Bloom TerraTints, SPF 8, .15 oz (4.2 g) (ALB-77515)
__________________
Redhead and proud!
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 09:58   #173
jaglanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 416
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Ja znowu skusiłam się na małe zamówionko - kilka drobiazgów z Alba Botanica - przesyłka tylko 2$, więc będę częściej robić sobie takie przyjemności Do tego gratis - baton Super food :

http://www.iherb.com/Free-Miracle-Re...2-g/36803?at=0
jaglanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 13:48   #174
b1bd50e8771e4d005ddabfab0757352dcbc0d4f7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 605
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

ehhhh próbowałam z kartą mamy i wyskakuje jakiś czerwony komunikat mimo że kasa na koncie jest :/
b1bd50e8771e4d005ddabfab0757352dcbc0d4f7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 13:49   #175
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Skoro inni sie chwalą to i ja sie pochwale swoimi malutkimi zakupami:
Olejek eteryczny cytrynowy i pomarańczowy z New Foods, olejek z drzewa herbacianego Sundown Naturals i pomadka Merry Hempsters Vegan Hemp Balm Peppermint
__________________
Szukam i wymienię

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)
hey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 15:14   #176
b1bd50e8771e4d005ddabfab0757352dcbc0d4f7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 605
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Udało się, nie chciałam się prosić więc do swojego konta ING dodałam sobie kartę wirtualną i zamówiłam następujące rzeczy:

-Eco Tools, Bamboo Bronzer Brush
-Queen Helene, 100% Cocoa Butter Moisturizer Stick
-Jason Natural, Aloe Vera 84% Shampoo
-Jason Natural, Aloe Vera 84% Conditioner, Hair Smoothing Conditioner
-Queen Helene, The Original Mint Julep Masque

Teraz mam tylko nadzieję że wszystko dojdzie za miesiąc :P
b1bd50e8771e4d005ddabfab0757352dcbc0d4f7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 17:20   #177
jaglanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 416
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

evcia_poziomcia fajnie, że Ci się wreszcie udało złożyć zamówienie.

Ostrzegam, że zakupy na iherb naprawdę wciągają
jaglanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 17:41   #178
b1bd50e8771e4d005ddabfab0757352dcbc0d4f7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 605
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Wiem wiem, na wish liście mam już ok 15 produktów
b1bd50e8771e4d005ddabfab0757352dcbc0d4f7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 18:02   #179
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Fajne zakupy dziewczyny! Ciekawe tylko jaki bedzie poslizg z uwagi na promocje...

Jaglanka - kupilam w zeszlym tygodniu jednak kubeczek z Lunette za 18 funtow z Lune Shop (bo byl zielony i z silikonu - moj tok rozumowania zlozony nie jest ) Napisz jak sprawuje sie twoj. Ja swojego jeszcze nie dostalam ale czekam. Sorry za offtop.
__________________
Redhead and proud!
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 18:28   #180
b1bd50e8771e4d005ddabfab0757352dcbc0d4f7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 605
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

A powiedzcie mi bo w sumie nie wiem. Ile idzie ta przesyłka? Ok miesiąca??
Aaaaa i jeszcze jedno teraz mam status waiting coś tam coś tam. Ocb? O to że czekają na zatwierdzenie?? Ale jakie?
b1bd50e8771e4d005ddabfab0757352dcbc0d4f7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-09-06 07:26:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:38.