Ulubione farba Blond - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-12-20, 17:44   #1
zuni
Rozeznanie
 
Avatar zuni
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: z Wieliczki
Wiadomości: 993
GG do zuni Send a message via Skype™ to zuni

Ulubione farba Blond


Chciałabym rozjaśnić włosy szukałam w wyszkiwarce i na kwc lecz nie tego znalazłam, zdania tam są dość podzielone.
Proszę powiedzcie jaka jest wasza ulubiona mocno rozjaśniająca farba Jasny Blond żeby nie był ultra biały ani zeby nie wyszedł kurczak.
Dodam że moj kolor naturalny był ciemny ciepły złoty blond przekobinowany na kurczaka po czym zakryty garnierem 100% kolor opalizujący szatyn kolorek był ładny znów jestem ciemną blondynka i chce by były jaśniejsze
pozdrawiam was serdzecznie i cieplutko mam nadzieje na szybkie odp

ps nie odsyłajcie mnie do wątku blondynki łaczcie się bo pzreczytałam cały ;P
zuni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-20, 22:02   #2
zuni
Rozeznanie
 
Avatar zuni
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: z Wieliczki
Wiadomości: 993
GG do zuni Send a message via Skype™ to zuni
Dot.: Ulubione farba Blond

up up
zuni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-20, 22:36   #3
Madziarka.n
Zakorzenienie
 
Avatar Madziarka.n
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7 124
Dot.: Ulubione farba Blond

Ja używam i polecam Palette Intensive Color Creme Platynowy Blond C10. Próbowałam różnych farb od Garnier'a po L'oreal'e ale Palette jest najlepsza (pod względem koloryzacji) Podobno to są jedne z najmocniej działającyh na rynku. Może i niszczy włoski, ale stosuję dobry szampon, odżywkę i maseczkę i nie mam problemów z piórkami
__________________
Aparatka..
góra + dół 01/06/2012


Madziarka.n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-21, 10:05   #4
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Ulubione farba Blond

Gdy nalożyłaś ciemniejszą farbę utrudniłas sprawę, o wiele cięższe jest bowiem rozjasnienie włosów farbowanych . Farby nawet superrozjaśniające zapewne nie dadzą sobie rady z fragmentami na których jest ów szatyn Garniera nawet jesli już mocno sprany. Teraz możesz zastosowac rozjaśniacz a na to odpowiednią farbę blond.( lub schodzić poprzez pasemka) dekoloryzacja po jednym nalożeniu ciemnej farby nie jest koniecznośćią.

Moją ulubiona farbą jest Alcantara 11/1 superrozjaśniający srebrny - mam dość ciemne odrosty ( jasny-średni brąz) i chciałam uniknąć rozjasniacza, ta farba jako jedyna nie robi ze mnie kurczaka, kolor wychodzi bardzo jasny słoneczny blond
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-21, 16:23   #5
zuni
Rozeznanie
 
Avatar zuni
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: z Wieliczki
Wiadomości: 993
GG do zuni Send a message via Skype™ to zuni
Dot.: Ulubione farba Blond

szczerze powiem że troche boje się palletek ponieważ słyszałam ze okropnie sa zrące a moja mama sobie nia zniszcyla okrótnie włosy tylko ze ona słabio odrzywia włosy, a Alcantara jest dostępna w sklepach kosmetycznych czy tylko jakiś churtowniach??
zuni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-21, 16:29   #6
variete
Raczkowanie
 
Avatar variete
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 82
Dot.: Ulubione farba Blond

tez jestem ciekawa gdzie mozna dostac farbe o ktorej pisze Mariti. Ostatnio farbowalam wlosy (ciemny blond) kollestonem welli popielaty rozswietlony blond. w swietle sztucznym wlosy prezentowaly sie nawet niezle, zlotawo natomiast rano... wygladalam jak wielkanocny kurczak :/ vbmenu_register("postmenu _3293554", true);
variete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-21, 16:35   #7
aneczka8
Zadomowienie
 
Avatar aneczka8
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 244
Dot.: Ulubione farba Blond

Mariti ja tez jestem bardzo ciekawa o jakiej farbie piszesz. Domyslam sie ze jest to farba profesjonalna wiec drugie pytanie z ilu % woda mieszasz

Mi po wszystkich farbach wychodzi kurczak na glowie nawet tych super rozjasniajacych profesjonalnych(moje naturalne wlosy to ciemny blond) jedynie rozjasniacz daje rade oczywiscie trzymany rozsadnie zeby nie wyszedl kolor bialy ani taki przesadzony utleniony slomkowy jakby spalony typowy dla rozjasniacza.
aneczka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-21, 16:38   #8
wybujana
Wtajemniczenie
 
Avatar wybujana
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Katowice/Czechowice-Dz.
Wiadomości: 2 613
Dot.: Ulubione farba Blond

polecam Londe .

chyba szampański blond ;D
__________________
Uwielbiam siebie


http://www.youtube.com/watch?v=R9xUQwdVKhQ
wybujana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-22, 04:03   #9
zuni
Rozeznanie
 
Avatar zuni
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: z Wieliczki
Wiadomości: 993
GG do zuni Send a message via Skype™ to zuni
Dot.: Ulubione farba Blond

no up up wiele dziewczyn potzrebuje znależść farby ktora nie daje efektu kurczaka... prosze piszczcie
zuni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-22, 20:33   #10
zuni
Rozeznanie
 
Avatar zuni
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: z Wieliczki
Wiadomości: 993
GG do zuni Send a message via Skype™ to zuni
Dot.: Ulubione farba Blond

Zafarbowałam dziś włosy an blond mam mieszane uczucia....
uzyłam Jasnego Metalicznego blondu Feria Loreal myslłąm ze jest ultra jasny lecz ..hmmmm .
Najpier nałozyłam poł opakowania na włosy i tzryałam 50 minut zrobił sie kurczak a i tak to bylo za duzo farby na moje wlosy pomyślałam ze chyba za mało rozjasniło wiec zmyłam wyszuszyłamwlosy i nalozylam drwogie pol opakowania i rozjanilo mi prawie do koloru z opakowania zreszta jest ladny idealnie popielaty tylko jescze troche za ciemny sprobuje jeszce raz za tydzień i zobaczymy efekty
ps zeby troche odkurczakować włosy uzyłam srebnej płukanki delii
zuni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-22, 20:46   #11
variete
Raczkowanie
 
Avatar variete
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 82
Dot.: Ulubione farba Blond

ja mialam robione pasemka loreal platinum, fryzjer trzymal mi ja na wlosach jakies 10-15 minut i efekt jest swietny - zero kurczaka ale nie odwazylabym sie robic tym sama w domu
variete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-28, 14:15   #12
lir391
Zakorzenienie
 
Avatar lir391
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 811
Dot.: Ulubione farba Blond

ja lubie 100% color garniera i farby londy - na moich wlosach blond wychodzi bardzo naturalnie i ladnie wyglada
__________________
Зачем мы давим на тормоз, не на газ?


'I'll be more enthusiastic about encouraging thinking outside the box when there's evidence of any thinking going on inside it.'
/Terry Pratchett/



lir391 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 14:31   #13
natalka211
Raczkowanie
 
Avatar natalka211
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: tu i tam ;)
Wiadomości: 26
Dot.: Ulubione farba Blond

garnier nutrise nr-100,111 bedfziesz zadowolona a rozjasnisz wlosy w naturalny sposob ja sama uzywam tych kolorow choc na poczatek proponuje nr 100

a jak komus wychodza zolte wlopsy tzn ze nie nadaje sie na kolor blond bo nei jest naturalna blondynka i niestety zadna farba nei chwyci wiec ''niby blondynki'' darujcie sobie i nie robcie z siebie na sile blondynek , blond jest dla naturalnych blondynek a nie brunetek

Edytowane przez natalka211
Czas edycji: 2009-01-28 o 14:32
natalka211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 14:55   #14
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Ulubione farba Blond

Cytat:
Napisane przez natalka211 Pokaż wiadomość
garnier nutrise nr-100,111 bedfziesz zadowolona a rozjasnisz wlosy w naturalny sposob ja sama uzywam tych kolorow choc na poczatek proponuje nr 100

a jak komus wychodza zolte wlopsy tzn ze nie nadaje sie na kolor blond bo nei jest naturalna blondynka i niestety zadna farba nei chwyci wiec ''niby blondynki'' darujcie sobie i nie robcie z siebie na sile blondynek , blond jest dla naturalnych blondynek a nie brunetek
Zabiłaś mnie ta teorią o blondynkachja k komuś wychodzi kurczak to znaczy ze poprostu ma dużo pigmentu we włosach... i w 90%przypadków można zniwelować kurczaka płukankami/szamponami (polecam Wella regenal)
Ja używałam fraby Natural&Easy popielaty lub srebrny blond i nigdy nie trafił mi się zółty... właście to właśnie tą farbą ratowałam się po tym jak zostałam kurczaczkiem
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 15:00   #15
natalka211
Raczkowanie
 
Avatar natalka211
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: tu i tam ;)
Wiadomości: 26
Dot.: Ulubione farba Blond

no wlasnie a kto ma za duzo pigmentu?? brunetki , bo blondynki maja bardzo male temu maja jasniejszy kolor wlosow nazywany blondem
natalka211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 15:50   #16
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Ulubione farba Blond

Cytat:
Napisane przez natalka211 Pokaż wiadomość
no wlasnie a kto ma za duzo pigmentu?? brunetki , bo blondynki maja bardzo male temu maja jasniejszy kolor wlosow nazywany blondem
no i co z tego? to nie znaczy ze nie mogą się przefarbować na blond i ze żadna farba im nie chwyci...
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 18:13   #17
ekstradyska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 440
Dot.: Ulubione farba Blond

Cytat:
Napisane przez natalka211 Pokaż wiadomość
garnier nutrise nr-100,111 bedfziesz zadowolona a rozjasnisz wlosy w naturalny sposob ja sama uzywam tych kolorow choc na poczatek proponuje nr 100

a jak komus wychodza zolte wlopsy tzn ze nie nadaje sie na kolor blond bo nei jest naturalna blondynka i niestety zadna farba nei chwyci wiec ''niby blondynki'' darujcie sobie i nie robcie z siebie na sile blondynek , blond jest dla naturalnych blondynek a nie brunetek

to ciekawe dlaczego np ciemne blondynki robia sobie włosy nawet czarne , albo brazowe,
przecież powinny byc blondynkami

ale głupia ta twoja teoria

niektórym osobom, mimo iz natura obdarzyła je ciemnymi włosami, jest ładnie w blond włosach
a jesli włosy sa ciemne to trzeba rozjasniacz a potem koloryzacja dopiero, bez aminiaku albo jakas inna farba
pozatym rózne sa gusta, jedne kobiety pragną być blond inne rude albo brązowe
jesli ma to poprawic czyjes samopoczucie to czemu nie
ekstradyska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 18:56   #18
natalka211
Raczkowanie
 
Avatar natalka211
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: tu i tam ;)
Wiadomości: 26
Dot.: Ulubione farba Blond

chodzi mi o to ze jak komus nie wychodzi blond , bo naturalne ma ciemniejsze to po co na sile farbowac sie na jasno i potem narzekac ze ma sie zolte? heh you funny...
natalka211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 22:43   #19
gosixa09
Raczkowanie
 
Avatar gosixa09
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 90
Dot.: Ulubione farba Blond

Ja używam garnier belle numer około 100 lubie ta farbę po nie robią się po niej zaraz rude włosy, jednak dzisiaj postanowiłam zaszaleć i pofarbować całe włosy(a zawsze robie tylko odrosty) inną farbą -loreal bardzo jasna chyba najjaśniejszą i mam śiwe włosy i w ten sposób stałam się babacią nie mając jeszcze dzieci boje sie jutra jak będe musiała je zobaczyć w świetle dziennym, właśnie szukam na wizażu jakiejś inspiracji,
gosixa09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-29, 10:21   #20
Akneisa
Raczkowanie
 
Avatar Akneisa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 143
Dot.: Ulubione farba Blond

Od zawsze Palette
Akneisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:49.