Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :) - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-20, 10:00   #1951
SugaMama1988
Zadomowienie
 
Avatar SugaMama1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
GG do SugaMama1988
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Edyt, dziękuje ale chyba nie dam rady na grunwald skoczyć bo wydział mam w samym rynku i raczej będe szukać w okolicach rynkowo dworcowych, ale dziękuje za odpowiedź ps. nie wiesz czy w naturze na rynku mają Essence?
Ja85gusiek,osobiscie tez odradzam Ci ten podkład sceniczny bo na mojej dość tłustej skórze zwarzył się, przetłuścił niemiłosiernie i żadnego look'u scenicznego to ja nie widziałam.Jeśli natomiast chodzi o podkłady matujące którycha sama używam i poszukuje z uporem maniaka to polecam Ci z całego serca revlon colorstay, nic nie wygladało puki co na mojej twarzy tak dobrze, nakładał się bardzo dobrze mimio wielu opini jakoby się rolował jakie o nim słyszałam, nie robił maski, pięknie krył-wyruwnywał koloryt, nie robił żadnych przebarwień, no i trwałłłł w nieskończoność.
__________________
Alicja w krainie czarów.

SugaMama1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 11:46   #1952
Allyshia
Raczkowanie
 
Avatar Allyshia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 223
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez ja85gusiek Pokaż wiadomość
Chodzi tylko o ten odcień, czy całą serię? Bo inne Wizażanki są nią zachwycone
ja posiadam tylko ta 44 nie wiem jak inne wizazanki ja oceniaja ale dla mnie to horror ;p wazy sie na ustach szybko sie sciera zostaja takie paskude drobinki bardzo widoczne ,moje usta sa w b.dobrym stanie wiec nie wiem dlaczego taka sie dzieje moze to jej taka natura
__________________
WYMIANA KOSMETYCZNA

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post49135540
Allyshia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 12:30   #1953
alexandra84
Raczkowanie
 
Avatar alexandra84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 380
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez ja85gusiek Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci bardzo za takie poświęcenie Twoje rady bardzo mi pomogły Więc stawiam na cienie w musie, ten 220 bardzo mi się spodobał na Twoim ręku. W poniedziałek ruszam na poszukiwania

Dziękuję za odpowiedź, niestety nie mam dostępu do takich kosmetyków

---------- Dopisano o 23:50 ---------- Poprzedni post napisano o 23:48 ----------


Dziękuję Co do brązu, to masz na myśli mus Bell, tak?

A miała któraś z Was te cienie Bell Planete Cameleon?
Nie! Mam na myśli sypki Bell ;-) ogę pózniej podać numer. Z musów tez mam brąz jeden, ale niezbyt mi przypadł ten kolor do gustu... Jednak to nie jest ten z tych "n0wych kolorów"
alexandra84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 13:07   #1954
ja85gusiek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 4 018
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez SugaMama1988 Pokaż wiadomość
Edyt, dziękuje ale chyba nie dam rady na grunwald skoczyć bo wydział mam w samym rynku i raczej będe szukać w okolicach rynkowo dworcowych, ale dziękuje za odpowiedź ps. nie wiesz czy w naturze na rynku mają Essence?
Ja85gusiek,osobiscie tez odradzam Ci ten podkład sceniczny bo na mojej dość tłustej skórze zwarzył się, przetłuścił niemiłosiernie i żadnego look'u scenicznego to ja nie widziałam.Jeśli natomiast chodzi o podkłady matujące którycha sama używam i poszukuje z uporem maniaka to polecam Ci z całego serca revlon colorstay, nic nie wygladało puki co na mojej twarzy tak dobrze, nakładał się bardzo dobrze mimio wielu opini jakoby się rolował jakie o nim słyszałam, nie robił maski, pięknie krył-wyruwnywał koloryt, nie robił żadnych przebarwień, no i trwałłłł w nieskończoność.
Dzięki wielkie, muszę poszukać jakiegoś podkładu, ostatnio nabyłam Mattitude Astora, ale niestety do niczego
Cytat:
Napisane przez Allyshia Pokaż wiadomość
ja posiadam tylko ta 44 nie wiem jak inne wizazanki ja oceniaja ale dla mnie to horror ;p wazy sie na ustach szybko sie sciera zostaja takie paskude drobinki bardzo widoczne ,moje usta sa w b.dobrym stanie wiec nie wiem dlaczego taka sie dzieje moze to jej taka natura
Widziałam ten odcień, rozsmarowałam na ręku i muszę przyznać, że ładnie wyglądał, ale skoro tak paskudnie wygląda, to muszę zwrócić jeszcze na niego uwagę
Cytat:
Napisane przez alexandra84 Pokaż wiadomość
Nie! Mam na myśli sypki Bell ;-) ogę pózniej podać numer. Z musów tez mam brąz jeden, ale niezbyt mi przypadł ten kolor do gustu... Jednak to nie jest ten z tych "n0wych kolorów"
Jeśłi mogłabyś podać nr, to byłabym wdzięczna, bo wlaśnie zwróciłam uwagę na te syppkie brązy
__________________

ja85gusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 13:46   #1955
Ineczka33
Wtajemniczenie
 
Avatar Ineczka33
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 067
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
Na koniec kuleczki PR, zdjęcia w różnym świetle. Podoba mi się, że można stopniować efekt- nadają się zarówno do makijażu o 6 rano (np. dziś ), jak bardziej wieczorowego.
Lukrecja, o co chodzi z tym stopniowaniem efektu w użytkowaniu kulek PR?
__________________
Życie na czas?
Czas na życie!
Ineczka33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 16:01   #1956
ja85gusiek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 4 018
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

A co powiecie na temat tych cieni Pierre Rene?
http://www.pierrerene.pl/pr.php?sp=pl&idpk=16

Sussano a ten podkład Pierre Rene, to ten matujący? Jak się spisał?
__________________


Edytowane przez ja85gusiek
Czas edycji: 2009-03-20 o 16:06
ja85gusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 16:08   #1957
alexandra84
Raczkowanie
 
Avatar alexandra84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 380
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Jagusiek - mam nr 5 ;-)
alexandra84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-20, 16:14   #1958
ja85gusiek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 4 018
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez alexandra84 Pokaż wiadomość
Jagusiek - mam nr 5 ;-)
Dziękuję
Też zawiesiłam na nim oko, kolor wydaje się taki czekoladowy, w ciepłej tonacji
__________________

ja85gusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 16:24   #1959
edyt
Zadomowienie
 
Avatar edyt
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 033
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez SugaMama1988 Pokaż wiadomość
Edyt, dziękuje ale chyba nie dam rady na grunwald skoczyć bo wydział mam w samym rynku i raczej będe szukać w okolicach rynkowo dworcowych, ale dziękuje za odpowiedź ps. nie wiesz czy w naturze na rynku mają Essence?...
Niestety nie ma essence sa bell, sensique, eveline , troche joko i jeszcze pierre rene.

Cytat:
Napisane przez ja85gusiek Pokaż wiadomość
A co powiecie na temat tych cieni Pierre Rene?
http://www.pierrerene.pl/pr.php?sp=pl&idpk=16

Sussano a ten podkład Pierre Rene, to ten matujący? Jak się spisał?
Nie polecam, ma trojke nr 16(szarosci i ciemny fiolet) - najciemniejszy kolor blaknie, a jesniejsze potrafia sie rolowac nawet na artdeco. Zaden inny cien mi tego nie robi.

Cytat:
Napisane przez alexandra84 Pokaż wiadomość
Jagusiek - mam nr 5 ;-)
Tez mam sypkie bell nr 5 -kolor ciemnobrazowy z czerwonymi tonami i kolor 6 - mleczny braz ze zlotym polyskiem. Oba sa ladne
edyt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 16:27   #1960
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez ja85gusiek Pokaż wiadomość
Sussano a ten podkład Pierre Rene, to ten matujący? Jak się spisał?
Nie kochana - wzięłam Skin Balance utrzymujący się na skórze do 12 h. Spisał się bardzo przyzwoicie, nawet po nalożeniu skóra się nie blyszczala i w sumie dziś nie użyłam chusteczki matujacej (a mam cerę mieszaną). Kurcze gdyby był trochę jaśniejszy.... Jak rozjaśnić odcień? Z czym go wyieszać
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 16:29   #1961
ja85gusiek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 4 018
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez edyt Pokaż wiadomość
Nie polecam, ma trojke nr 16(szarosci i ciemny fiolet) - najciemniejszy kolor blaknie, a jesniejsze potrafia sie rolowac nawet na artdeco. Zaden inny cien mi tego nie robi.
Dzięki za ostrzeżenie

Cytat:
Napisane przez edyt Pokaż wiadomość
Tez mam sypkie bell nr 5 -kolor ciemnobrazowy z czerwonymi tonami i kolor 6 - mleczny braz ze zlotym polyskiem. Oba sa ladne
Chyba przestanę czytać ten wątek, bo znów mam wątpliwości, który cień wybrać
__________________

ja85gusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-20, 17:17   #1962
maat7
Raczkowanie
 
Avatar maat7
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 375
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez Allyshia Pokaż wiadomość
ja posiadam tylko ta 44 nie wiem jak inne wizazanki ja oceniaja ale dla mnie to horror ;p wazy sie na ustach szybko sie sciera zostaja takie paskude drobinki bardzo widoczne ,moje usta sa w b.dobrym stanie wiec nie wiem dlaczego taka sie dzieje moze to jej taka natura
No nie Ja mam tę pomadkę nr 45 i 47 i 50 - wszystkie schodzą ładnie i równomiernie, poza tym są dość smakowite bo je często zlizuję Ale nic mi się na ustach nie waży i nie brokaci. A tę 44 planuję dorwać w sklepie jak będę szalała zakupowo

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Nie kochana - wzięłam Skin Balance utrzymujący się na skórze do 12 h. Spisał się bardzo przyzwoicie, nawet po nalożeniu skóra się nie blyszczala i w sumie dziś nie użyłam chusteczki matujacej (a mam cerę mieszaną). Kurcze gdyby był trochę jaśniejszy.... Jak rozjaśnić odcień? Z czym go wyieszać
Susanna - ten Skin Balance to jakiej firmy? Ja będę musiała też rozglądnąć się za podkładem matującym, ale i ciemniejszym

Rozgorzała też dyskusja o cieniach Bell. Mam 3 warianty w musie i stwierdzam, że jak cienie są świeże to się brokat dość mocno osypuje, a jak przeschną to zachowują się WZOROWO!!! Kolor nakłądany na powiekę utrzymuje się na powiece, brokat wtopiony w kolor też pozostaje na powiece - nic się sypie i nie zabarwia policzków i innych części twarzy. I na dodatek pięknie i równomiernie daje się nałożyć - no same plusy z tej starości i wyschnięcia musu Bell wynikają

A i chwalę głośno puder mineralny Virtuala - w dziennym makijażu cudowny. Pięknie rozświetla skórę, nie odznacza się na skórze, nie tworzy brzydkiego połysku ala spocona skóra - twarz nabiera promiennego wyglądu. Mam ten odcień ciemniejszy i dość mocno brązowi, więc bladolice proszone są o trzymanie się od niego z daleka, bo będzie to mało estetycznie wyglądało.
maat7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 17:20   #1963
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Maat - to Pieeeeerrrreeee Reneeeeeeeeeeeee
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 21:26   #1964
ja85gusiek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 4 018
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Nie kochana - wzięłam Skin Balance utrzymujący się na skórze do 12 h. Spisał się bardzo przyzwoicie, nawet po nalożeniu skóra się nie blyszczala i w sumie dziś nie użyłam chusteczki matujacej (a mam cerę mieszaną). Kurcze gdyby był trochę jaśniejszy.... Jak rozjaśnić odcień? Z czym go wyieszać
Aha, to muszę o nim trochę poczytać, skoro tak go chwalisz
__________________

ja85gusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 21:30   #1965
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez Ineczka33 Pokaż wiadomość
Lukrecja, o co chodzi z tym stopniowaniem efektu w użytkowaniu kulek PR?
Możesz nałożyć jedną warstwę, lekko omieść twarz pędzlem (ja używam pędzla, nie puszku) - w wersji dziennej, po prostu bardziej light A można też silniej podkreślić całość, poprzez klikukrotne naniesienie pudru, wtedy jest większy połysk, bardziej perłowy, bardziej migoczący Tą wersję wolę porą wieczorową, choć i w dzień sobie nie szczędzę - z tym pudrem chyba nie da się przesadzić
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-21, 13:53   #1966
alkapone
Rozeznanie
 
Avatar alkapone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 607
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Dziewczyny, witajcie, poradźcie, czy można jeszcze gdzieś kupić w necie cienie Virtuala Shine Stars (prasowane, chodzi mi konkretnie o nr 64)?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 64.jpg (1,9 KB, 7 załadowań)
__________________

alkapone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-21, 19:25   #1967
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez alkapone Pokaż wiadomość
Dziewczyny, witajcie, poradźcie, czy można jeszcze gdzieś kupić w necie cienie Virtuala Shine Stars (prasowane, chodzi mi konkretnie o nr 64)?
Oj wątpię...

Edyt, różu duo Virtuala to nie ma już od dość dawna. Jak weszły pojedyńcze to wyszły dwójki.

Dziewczyny, byłam tak zabiegana w tygodniu, że nie byłam wcale w sieci. Czyli nie mam żadnych nowych kosmetyków. Ale lista nadal jest i plany są. Czy ktoś ma lub macał wypiekane trójki Virtuala? I jak Flamenco, Alexandro, czy zakupy dotarły?
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-21, 19:57   #1968
ja85gusiek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 4 018
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Mam jeszcze jedno pytanko? Jaki możecie polecić mi cień, ale w srebrnym kolorze, oczywiście połyskujący? Bo tak mi ostatnio spodobał się taki makijaż, a w poniedziałek zakupy

---------- Dopisano o 20:57 ---------- Poprzedni post napisano o 20:56 ----------

Cytat:
Napisane przez alkapone Pokaż wiadomość
Dziewczyny, witajcie, poradźcie, czy można jeszcze gdzieś kupić w necie cienie Virtuala Shine Stars (prasowane, chodzi mi konkretnie o nr 64)?
Ja widziałam te cienie ostatnio, tylko nie wiem czy ten odcień, ale chyba wszystkie były...
Mam jeszcze jedno pytanko? Jaki możecie polecić mi cień, ale w srebrnym kolorze, oczywiście połyskujący? Bo tak mi ostatnio spodobał się taki makijaż, a w poniedziałek zakupy
__________________

ja85gusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-21, 20:48   #1969
edyt
Zadomowienie
 
Avatar edyt
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 033
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Oj wątpię...

Edyt, różu duo Virtuala to nie ma już od dość dawna. Jak weszły pojedyńcze to wyszły dwójki.

Dziewczyny, byłam tak zabiegana w tygodniu, że nie byłam wcale w sieci. Czyli nie mam żadnych nowych kosmetyków. Ale lista nadal jest i plany są. Czy ktoś ma lub macał wypiekane trójki Virtuala? I jak Flamenco, Alexandro, czy zakupy dotarły?
Wlasnie jak kupowalam pojedyncze, ktore swoja droga tez chwale to podwojne jeszcze byly, a pozniej widzialam w drogeriach jeszcze jakies egzmplarze. Przez neta nie kupuje wiec jak wchodze na inermis to zazwyczj obejrzec nowosci i w ten oto sposob dopier teraz dotarlo do mnie. No nic beda inne, a poszukiwanie idealu zawsze usprawiedliwia zakupy

---------- Dopisano o 21:48 ---------- Poprzedni post napisano o 21:41 ----------

Cytat:
Napisane przez ja85gusiek Pokaż wiadomość
Mam jeszcze jedno pytanko? Jaki możecie polecić mi cień, ale w srebrnym kolorze, oczywiście połyskujący? Bo tak mi ostatnio spodobał się taki makijaż, a w poniedziałek zakupy
Jesli chodzi o srebrne to bell ma sypki(ale ten mniej polecam) i w musie(diamentowym i zwyklym), w musie diamentowym jest tez sliczny grafit. Ale mi najbardziej podoba sie srebrny cien z wypiekanej paletki golden rose - osobiscie nie mam, ale dlugo sie na nia czilam. Nowe spiekane virtual tez maja zestaw szrosci
edyt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-21, 20:55   #1970
ja85gusiek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 4 018
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez edyt Pokaż wiadomość
Jesli chodzi o srebrne to bell ma sypki(ale ten mniej polecam) i w musie(diamentowym i zwyklym), w musie diamentowym jest tez sliczny grafit. Ale mi najbardziej podoba sie srebrny cien z wypiekanej paletki golden rose - osobiscie nie mam, ale dlugo sie na nia czilam. Nowe spiekane virtual tez maja zestaw szrosci
Sypki Bell, to ten nr 1? Czemu go nie polecasz? Ten diamentowy mus też śliczny
__________________

ja85gusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-21, 21:36   #1971
edyt
Zadomowienie
 
Avatar edyt
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 033
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez ja85gusiek Pokaż wiadomość
Sypki Bell, to ten nr 1? Czemu go nie polecasz? Ten diamentowy mus też śliczny
Nie 17, jest taki bardziej brokatowy, gorzej zmielony i przez to bardziej sie osypuje.

A tak nawiasem to sypkie bell chyba tez wycofali juz skoro na inermisie nie ma, i w drogreiach tez jakby mniejszy kolorow...
edyt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-21, 23:03   #1972
ja85gusiek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 4 018
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez edyt Pokaż wiadomość
Nie 17, jest taki bardziej brokatowy, gorzej zmielony i przez to bardziej sie osypuje.

A tak nawiasem to sypkie bell chyba tez wycofali juz skoro na inermisie nie ma, i w drogreiach tez jakby mniejszy kolorow...
Dzięki
__________________

ja85gusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 12:10   #1973
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Wrzucam fotkę lakieru Joko Virtual który ostatnio kupiłam (zdjęcia w buteleczkach wrzucałam chyba w środe)- ciemniejszy - próbowałam zrobić zdjęcie jaśniejszego, ale na zdjeciu wychodzi dziwnie rózowy, a taki nie jest . Na zdjeciu wyszedl ciut rozjaśniony - przez lampę. W świetle dziennym jest trochę ciemniejszy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg joko.jpg (44,5 KB, 50 załadowań)
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 14:16   #1974
alexandra84
Raczkowanie
 
Avatar alexandra84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 380
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Oj wątpię...

Edyt, różu duo Virtuala to nie ma już od dość dawna. Jak weszły pojedyńcze to wyszły dwójki.

Dziewczyny, byłam tak zabiegana w tygodniu, że nie byłam wcale w sieci. Czyli nie mam żadnych nowych kosmetyków. Ale lista nadal jest i plany są. Czy ktoś ma lub macał wypiekane trójki Virtuala? I jak Flamenco, Alexandro, czy zakupy dotarły?
Nie, jeszcze nie mam. Zapłaciłam dopiero w czwartek lub w piątek.... Niebawem powinna dotrzeć paczka ;] Z Joko, a konkretnie z Virtuala, zamówiłam jeszcze błyszczyk zapachowo-smakowy, bo mam ostatnio apetyt na różne słodko pachnące rzeczy do ust
alexandra84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 16:02   #1975
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez alexandra84 Pokaż wiadomość
Nie, jeszcze nie mam. Zapłaciłam dopiero w czwartek lub w piątek.... Niebawem powinna dotrzeć paczka ;] Z Joko, a konkretnie z Virtuala, zamówiłam jeszcze błyszczyk zapachowo-smakowy, bo mam ostatnio apetyt na różne słodko pachnące rzeczy do ust
Aha. No to czekam cierpliwie na relacje i fotki - mam nadzieję.

Ja się ostatecznie dziś decyduję na zakupy, bo jestem tak często off line, że w końcu będę miała pustki w łazience. Przy okazji decyduję się na parę kolorowych niepotrzebnych zupełnie rzeczy. Będzie za namową Maat puder mineralny 300 Virtuala, będą dwa wypiekańce z Baked Virtuala, będą dwa (waham się nad trzecim, ale jestem dzielna) cienie Flamenco, fioleci Just Loose Virtuala i pomadka Glam&Sexy. Koniec kolorówki. Definitywny.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 16:28   #1976
ja85gusiek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 4 018
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Wrzucam fotkę lakieru Joko Virtual który ostatnio kupiłam (zdjęcia w buteleczkach wrzucałam chyba w środe)- ciemniejszy - próbowałam zrobić zdjęcie jaśniejszego, ale na zdjeciu wychodzi dziwnie rózowy, a taki nie jest . Na zdjeciu wyszedl ciut rozjaśniony - przez lampę. W świetle dziennym jest trochę ciemniejszy.
Śliczny kolorek możesz podać jakieś namiary na ten lakier, bo jutro wybieram się na zakupy i z chęcią bym go nabyła
Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Ja się ostatecznie dziś decyduję na zakupy, bo jestem tak często off line, że w końcu będę miała pustki w łazience. Przy okazji decyduję się na parę kolorowych niepotrzebnych zupełnie rzeczy. Będzie za namową Maat puder mineralny 300 Virtuala, będą dwa wypiekańce z Baked Virtuala, będą dwa (waham się nad trzecim, ale jestem dzielna) cienie Flamenco, fioleci Just Loose Virtuala i pomadka Glam&Sexy. Koniec kolorówki. Definitywny.
Jaki odcień pomadki wybrałaś? Ten Just lose jest po prostu śliczny, jak zakupisz, to koniecznie zrób sobie sesję w nowych makijażach. A może skusisz się na trzeci cień Flamenco?
__________________

ja85gusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 16:35   #1977
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez ja85gusiek Pokaż wiadomość
Śliczny kolorek możesz podać jakieś namiary na ten lakier, bo jutro wybieram się na zakupy i z chęcią bym go nabyła

Jaki odcień pomadki wybrałaś? Ten Just lose jest po prostu śliczny, jak zakupisz, to koniecznie zrób sobie sesję w nowych makijażach. A może skusisz się na trzeci cień Flamenco?
Pomadka 43, upragniona od dawna.

Mam nadzieję, że wyjdzie mi na focie jakiś mejkapik. Bo ilekroć głupolowatym aparatem próbowałam zrobić dla Was jakieś oczko czy cuś to mi wychodziły jakieś blade bohomazy niestety.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 16:40   #1978
ja85gusiek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 4 018
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Pomadka 43, upragniona od dawna.

Mam nadzieję, że wyjdzie mi na focie jakiś mejkapik. Bo ilekroć głupolowatym aparatem próbowałam zrobić dla Was jakieś oczko czy cuś to mi wychodziły jakieś blade bohomazy niestety.
Nie bądź taka krytyczna, poza tym najważniejsze jest, żeby jak najlepiej odzwierciedlić kolor
Ja upatrzyłam sobie Glam&Sexy nr 44, nabędę ją chyba jutro a na pewno we wtorek.
__________________

ja85gusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 16:48   #1979
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez ja85gusiek Pokaż wiadomość
Nie bądź taka krytyczna, poza tym najważniejsze jest, żeby jak najlepiej odzwierciedlić kolor
Ja upatrzyłam sobie Glam&Sexy nr 44, nabędę ją chyba jutro a na pewno we wtorek.
No właśnie z kolorami było do chrzanu, jak robiłam swoim telefonem kom. to wychodziły super. A ten aparat to za skąplikowany dla mnie. Nie wiem czy to kwestia oświetlenia czy drżącej łapy, w każdym razie nie nadawały się do publicznej prezentacji.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 16:54   #1980
ja85gusiek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 4 018
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
No właśnie z kolorami było do chrzanu, jak robiłam swoim telefonem kom. to wychodziły super. A ten aparat to za skąplikowany dla mnie. Nie wiem czy to kwestia oświetlenia czy drżącej łapy, w każdym razie nie nadawały się do publicznej prezentacji.
Ja robię telefonem zawsze i ładnie w miarę wychodzi
testwoałaś może ten cień http://www.inermis.pl/index.php?str=...podkat=&subkat= chodzi mi o odcień 030 lub 031 i któreś brązy, bo jestem przed zakupami i mam duży mętlik w głowie
__________________

ja85gusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-05 12:02:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:27.