Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-16, 10:50   #1231
dilara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 369
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

hejYou, czy moglabys mi napisac jakiego koloru sa Twoje naturalne wloski ze wyszedl ci taki kolorek na odrostach? no i jaka farbe nalozylas? taka ktora rzekomo rozjasnia o 4-6 tonow? Ja mam taki problem ze po wieloletnim farbowaniu wlosow jasnymi brazami, bylam u fryzjerki zrobic sobie pasemka.... Nie chcialam jednak aby byly za jasne... zrobila mi je przez czepek (na dlugich wlosach!!), a po rozjasnieniu i umyciu (wyszly biale), nalozyla od razu farbe jasny blond bezowy - tylko nie wiem jakiej firmy.... efekt jest taki ze mam wlosy pofarbowane bardzo ale to bardzo niedokladnie.... niby sa pasemka, niby zlewaja sie z reszta, ale w niektorych miejscach mam jakos mniej tych pasemek i wlosy mam ogolnie ciemne, a w niektorych miejscach sa bardzo jasne..... nie stac mnie zeby od razu isc do innego fryzjera aby zrobic pasemka na folii - bo tak to chyba sie prawidlowo robi prawda? dziewczyny moze wy macie jakies rady? z 41 stron na forum przeczytalam ponad 30, ale nic nie znzlazlam ponadto naturalne wloski mam ciemny popielaty blond, wiec chyba farba na cale wlosy odpada prawda? Bede wdzieczna za jakiekolwiek rady tych juz bardziej doswiadczonych blondyneczek, bo ja niestety blond na glowce mam pierwszy raz serdecznie dziekuje PS.dodaje fotki. Ogolnie chodzi mi o taki popielaty odcien raczej - na zdjeciu 3 widac ze nie do konca popielaty mi wyszedl, ale za wasza rade z poprzednich postow uzywam szamponu Joanny ktory nadaje platynowy odcien - dopiero 2 raz.

Edytowane przez dilara
Czas edycji: 2010-06-16 o 11:03
dilara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-16, 14:24   #1232
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez aniesia20 Pokaż wiadomość
EwCiAooo ... a jednak to ja się pomyliłam ... bo cały czas miałam na myśli Belle Color odcień nr 11 czyli jasny blond popielaty ... teraz już wiem dlaczego zdziwło mnie to, że Tobie kolorek wyszedł tak jasno Przepraszam.

Moje naturalne włosy mają kolor raczej ciemnego blondu a nawet zaryzykowałabym stwierdzenie, że to jasny szatyn. Ale dośc łatwo się rozjasniają
a to w tej farbce Ci niestety nie pomogę, bo nie używałam jej
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-16, 16:01   #1233
hejYou
Zakorzenienie
 
Avatar hejYou
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 005
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez dilara Pokaż wiadomość
hejYou, czy moglabys mi napisac jakiego koloru sa Twoje naturalne wloski ze wyszedl ci taki kolorek na odrostach? no i jaka farbe nalozylas? taka ktora rzekomo rozjasnia o 4-6 tonow?.
Nałożyłam farbę Wellaton 12/1 , i tutaj zdjęcie wstawie włosów z odrostami włosy mam hmm no taki brązik
__________________
Świat jest mały. Ostatecznie wszyscy kiedyś spotkamy się w łóżku.
hejYou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-16, 16:07   #1234
dilara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 369
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez hejYou Pokaż wiadomość
Nałożyłam farbę Wellaton 12/1 , i tutaj zdjęcie wstawie włosów z odrostami włosy mam hmm no taki brązik

z tego co widze to chyba mamy bardzo zblizony naturalny kolor wlosow. I cio udalo Ci sie cos wyczarowac z tymi odrostami? polozylas farbe jeszcze raz i wyszlo tak jak powinno? wogole to kolorek na pudelku sliczny, takie jasne popielate blondy walsnie mi sie marza, ale jeszcze dluga droga rpzede mna
dilara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-16, 16:44   #1235
Karolcix
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 14
Zchodzenie z koloru

Hej ludziska !
Pisze do was z takim problemem:
Jakis dluzszy czas temu moje naturalne wlosy zafarbowalam najpierw pasemkami, potem jakos doszlo do tego, ze moje cale wlosy pokryly sie bardzo jasnym,platynowym blondem. Te pasemka mi sie podobaly, ale te biale wlosy to juz niezabardzo ;( No wiec kilka miesiecy temu zafarbowalam farba londa ciemny blond, a potem jasnym brazem. Wlosy z poczatku byly bardzo ciemne, teraz sa gdzies takiego koloru jak z linka na zdjeciu nr.6. Sa dosyc zniszczone ale prostownice rzucilam w kat i teraz je regeneruje jedwabiem i waxem Bardzo chcialabym zejsc do koloru ze zdjecia pomiedzy 8 a 9 no i nie wiem co wy o tym myslicie? Nie chce sie spieszyc, bo nie chce stracic wszystkich wlosow, ale mam juz dosyc tego brazu. Jak mam sobie rozjasnic te wlosy, ile to bedzie trwalo i czy mocno zniszczy mi wlosy ? http://elgon.pl/images/Kolory_Naturalne.jpg
Karolcix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-16, 17:24   #1236
francesca22
Zadomowienie
 
Avatar francesca22
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 1 184
Jak uzyskac taki kolor ??

Witam ma prosbe bo chce zmienic kolor włosów na ciepły blond podaje 2 zdjecia z jakiego chce uzyskac ten kolor który jst na 2 zdjęciu.
moze zna ktos nazwe tego koloru ??
Pomózcie i czy ta fryzurka z nr 2 bedzie mi pasowac??
__________________
04.11.2010 - RAZEM
22.09.2012- ŚLUB
francesca22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-16, 18:25   #1237
hejYou
Zakorzenienie
 
Avatar hejYou
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 005
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez dilara Pokaż wiadomość
z tego co widze to chyba mamy bardzo zblizony naturalny kolor wlosow. I cio udalo Ci sie cos wyczarowac z tymi odrostami? polozylas farbe jeszcze raz i wyszlo tak jak powinno? wogole to kolorek na pudelku sliczny, takie jasne popielate blondy walsnie mi sie marza, ale jeszcze dluga droga rpzede mna

nic nie zrobiłam połaże trochę z takimi, będę myła szamponem fioletowym , bo na żywo aż tak tragicznie nie wygląda, nawet usłyszałam dzisiaj że fajnie \poczekam na moją fryzjerkę jak wróci i coś mi wyczaruje bo sama chyba już kombinować nie będę ,
__________________
Świat jest mały. Ostatecznie wszyscy kiedyś spotkamy się w łóżku.
hejYou jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-16, 20:21   #1238
dilara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 369
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez hejYou Pokaż wiadomość
nic nie zrobiłam połaże trochę z takimi, będę myła szamponem fioletowym , bo na żywo aż tak tragicznie nie wygląda, nawet usłyszałam dzisiaj że fajnie \poczekam na moją fryzjerkę jak wróci i coś mi wyczaruje bo sama chyba już kombinować nie będę ,
to daj znac jaki bedzie ostateczny rezultat, bo az mnie kusi zeby tez pofarbowac cale wlosy na ten sam kolor.... myslisz ze po dwoch farbowaniach tym wellatonem 12/1 wyjdzie w koncu bez zadnego rudawego odcienia? bo wiem ze zbyt cieple kolory na pewno nie beda mi pasowaly ale jezeli myslisz ze po drugim farbowaniu w koncu kolor dojdzie do tego ktory jest na pudelku - moze troszke ciemniejszy - to chyba zaryzykuje buzka
dilara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-16, 22:09   #1239
Jowitka061987
Raczkowanie
 
Avatar Jowitka061987
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 285
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

witajcie, dawno mnie tu nie było
dziś malowałam włoski, była u mnie koleżanka, która jest fryzjerką, wypytałam ją o parę rzeczy
tak więc miałam już spory odrost po wellatonie 12/1 w obroty szedł również wax więc kolor zrudziały, końcówki jaśniejsze bo kiedyś miałam robione pasemka więc kolor niejednolity (foto nr 1)- niestety nie mam zrobionych zdjęc bo już jest ciemno ale powklejam odpowiedniki , a odrost koloru średni mysi blond ok 1.5 cm.
koleżanka robiła mi głównie odrost, nałożyła rozjaśniacz jakiś profesjonalny (nie zauważyłam nazwy) na wodzie 12% po nałożeniu tylko mi rozczesała włosy. Siedziałam tak z dobre 35 min.
następnie zmywanko i jak to po rozjaśniaczu odrost biały lecz z ciepłym połyskiem a reszta włosków tylko troszkę rozjaśniona.

A teraz UWAGA przełom
tak jak stałam (a raczej klęczałam przed wanną) z głową dopiero co po zmyciu farby, koleżanka nałożyła mi na mokre wlosy rozrobioną farbę z joanny nr 214 gołębi popiel (foto nr 2), ale tylko dosłownie na minutkę, farba jest fioletowa jak płukanka, koleżanka nałożyła mi ją tak jak nakłada się maseczkę na włosy, wmasowała i od razu spłukała. w efekcie włosy zrobiły mi się srebrnejak po bardzo mocnej płukance. Tłumaczyła mi że gdyby nałożyła mi ją na suche wlosy i potrzymała o kilka min dłużej wyszłoby jak pani na opakowaniu.

jestem zachwycona, w efekcie ciepły poblask po rozjaśniaczu zmienił się w cudną platynkę, a reszta włosków też się ochłodziła. jest różnica w tonach, ale nie jest źle za miesiąc pociągniemy po całości, a wtedy już będę cała biała
3 foto kolor moich odrostów do długości ok 10 cm od skóry głowy (odrost był 1,5 cm a pozostałe ok 8,5 cm to od późniejszego rozczesania włosów z rozjaśniaczem na odrostach) foto nr 4 kolor reszty włosków. jak będę miała chwilkę czasu to zrobię zdjęcia w dziennym świetle.
Ps. kolorki się od siebie różnią tylko troszkę, głownie w poświacie (ciepła/zimna), ale nie wygląda to źle, jest tak, że mogę odczekac do następnego malowania spokojnie z miesiąc )
__________________
trenuję => wyrzeźbione ciało do wakacji

Gubię kilogramy:
73
(03.01.) , 71 ,70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60, 59(udało się)

Edytowane przez Jowitka061987
Czas edycji: 2010-06-16 o 22:14
Jowitka061987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-16, 22:58   #1240
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

A co myslicie o farbie Joanna Srebrny Pył?

www.joanna.pl
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 02:08   #1241
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Jowitka popros nastepnym razem kolezanke jak bedzie ci robiła odrosty zeby zrobiła odrost na wodzie 6% tym rozjasniaczem.
No chyba ze masz czarne wlosy ,jestes mezczyzna badz jestes azjatka.

Kurcze ja swoje farbowane na ciemne brazy wlosy ...rozjasniłam do poziomu 8 na oxydancie 3% .Wlosy sa prawie nie naruszone.Trzymałam jakas godzine i wyszło mi bardzo ladnie...nie niszcz wloskow 12 bo to zabójstwo dla nich.

Ale ten sposob z farba bardzo fajny
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-17, 08:06   #1242
hejYou
Zakorzenienie
 
Avatar hejYou
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 005
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez dilara Pokaż wiadomość
to daj znac jaki bedzie ostateczny rezultat, bo az mnie kusi zeby tez pofarbowac cale wlosy na ten sam kolor.... myslisz ze po dwoch farbowaniach tym wellatonem 12/1 wyjdzie w koncu bez zadnego rudawego odcienia? bo wiem ze zbyt cieple kolory na pewno nie beda mi pasowaly ale jezeli myslisz ze po drugim farbowaniu w koncu kolor dojdzie do tego ktory jest na pudelku - moze troszke ciemniejszy - to chyba zaryzykuje buzka
Dam znać co tam mi wyjdzie Bo mi farba wystarczyła ogólnie tylko na odrosty a się zastanawiam jaki kolor by wyszedł jak bym położyła na te moje popielate pasemka
__________________
Świat jest mały. Ostatecznie wszyscy kiedyś spotkamy się w łóżku.
hejYou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 08:50   #1243
dilara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 369
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez hejYou Pokaż wiadomość
Dam znać co tam mi wyjdzie Bo mi farba wystarczyła ogólnie tylko na odrosty a się zastanawiam jaki kolor by wyszedł jak bym położyła na te moje popielate pasemka
no walsnie ten popiel co masz jest sliczny szkoda ze cala glowka tak nie wyszla, ale moze przy nasteonym farbowaniu wyjdzie calosc w tym jasniutkim popielatym blondzie.
dilara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 11:37   #1244
Efuś
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 64
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Proszę o pomoc.. Mam wielki problem z określeniem naturalnego koloru moich włosów i dobraniem odpowiedniej dla nich farby. Aktualnie mam zrobione jasne pasemka, ale marzy mi się jednolity jasny zimny blond. Na zdjęciach widać już odrost dość spory i tu mam pytanko. Zastanawiam się czy farba tak zachwalana Wellaton 12/1 dała by radę z odrostem? Myślałam jeszcze nad Palette XXL mroźny blond. Myślicie, że sama farba dała by rade rozjaśnić odrosty do koloru jaśniejszego niż rudy? Dodam tylko, że kiedyś raz pofarbowałam samodzielnie farbą Wella Safira "blask księżyca" i kolor niestety wyszedł jasny ale bardzo ciepły, wręcz złoty a przecież to farba o chłodnym odcieniu.
Efuś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 12:07   #1245
absurdalna89
Zadomowienie
 
Avatar absurdalna89
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 339
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cześć dziewczyny! Jedna z wizażanek doradziła mi, że ładnie wyglądałabym w kolorze blond. Miałam już jasne włosy, ale kolor był zbyt "jajeczny", wyglądał nienaturalnie (farbowałam jakimś skandynawskim blondem). Potem zmieniłam całkowicie styl, bo przefarbowałam na czerń. W końcu i ona mi się znudziła, więc miałam dekoloryzację, włosy ścięte bo zniszczone i teraz miałam rok przerwy, odrosły prawie całe moje, więc są zregenerowane i gotowe na jakiś ładny blondzik. I teraz moje pytanie - w jakim odcieniu byłoby mi dobrze? Jakiś beż, blond chłodniejszy czy cieplejszy? Kompletnie się na tym nie znam. Póki co wstrzymuję się z farbowaniem do sierpnia, więc mam dużo czasu, by poczytać o farbach, które polecacie.

Wklejam swoje zdjęcie w prawie naturalnym kolorze włosów-bo jednak z resztkami rudej dekoloryzacji (przy skórze głowy jest mój naturalny kolor, czyli średni mysi blond) oraz zdjęcie w blondzie, który kiedyś miałam (wierzcie mi, może na zdjęciach wygląda ok,ale w rzeczywistości to była prawdziwa jajecznica)
Aha, na tym zdjęciu z dwiema osobami ja to ta w krótkich, jaśniejszych włosach.

Proszę, poradźcie coś dziewczyny
absurdalna89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 12:32   #1246
Izulinka21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 205
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

DO laseczki pod nickkiem Jowitka061987

WItam dzis kupialm sobie ta farbe z joanny co polecalas szlachetna perła,i mam pytanie cczy Ty juz dlugo farbujesz wlosy na blond?i jakie masz tearz wlosy po tej farbie?nie niszcza Ci sie nie krusza?
bo to jest dla mnie bardzo wazne,jak narazie zrobilam sobie jedno pasemko na probę,i nie wiem czy mam sobie cala serie pasemek zrobic,bo nie wiem jaki bedzie efekt koncowy,BARDZO BYM CIE PROSILA O ODPOWIEDZ,
Izulinka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 12:32   #1247
dilara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 369
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

widze ze mamy ten sam problem, i nawet chyba dosc zblizony kolor wloskow jak gdzies sie dowiesz jak to jest z tym farbowaniem wellatonem 12/1 na cale wlosy z pasemkami to daj znac buzka. pa
dilara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 13:07   #1248
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Efuś jak zalezy Ci na b.jasnym chłodnym zrob jak dziewczyny polecały, one sie znaja - podkład Palette i na to jakas farbka na chwile.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 13:23   #1249
dilara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 369
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Efuś jak zalezy Ci na b.jasnym chłodnym zrob jak dziewczyny polecały, one sie znaja - podkład Palette i na to jakas farbka na chwile.
Agatau88 tzn jaki podklad? mam ten sam problem co Efus i chyba troszeczke zblizony kolorek wlosow z pasemkami itp wiec te info tez mi sie przydadza A czy Palette nie niszczy wloskow? zreszta co teraz nam nie niszczy wlosow tym bardziej przy rozjasnianiu :P

aha, i gdzies wyczytalam ze na rozjasnione wloski nie mozna nakladac popielatych kolorkow bo moze wyjsc zielona poswiata.... czy to prawda? no bo jak rozjasnie wloski, to wlasnie bardzo by mi zalezalo zeby miec popielaty kolorek wlosow, bran boze zlotawy czy rudawy

Edytowane przez dilara
Czas edycji: 2010-06-17 o 13:24
dilara jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-17, 13:26   #1250
360cd8870e6496ab44e5ee26887f94fc52465381
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 66
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Witam ponownie,
dawno mnie tu nie było. Właśnie trzymam na głowie farbę Palette 219 Popielaty Blond. Ma wodę 12 %, a wiec jedną z mocniejszych.
Wkleje zdjęcia, co mi wyjdzie
360cd8870e6496ab44e5ee26887f94fc52465381 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 14:28   #1251
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

absurdalna, Twój naturalny kolorek nie jest mysi, to ciepły średni blond. Możesz nałozyc farbkę w naturalnym odcieniu- o ton jaśniejszym- stawiałabym na poziom 8 czyli jasny blond. Ożywisz kolor i te paskudki po dekolorze znikną

francesca, nikt Ci nie odpowiedział, więc ja odpisuję Masz chłodny kolor naturalnego odrostu, choc świeci słonce, a wiec jest na pewno blondem popielatym. Wymarzony kolor ze zdjęcia jest ciepły. Bedzie się gryzło z karnacją. Ja odradzam. Spróbuj włoski o ton przyciemnic, bo obecny kolorek po prostu się zlewa z buzią.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 14:35   #1252
dilara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 369
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

[1=360cd8870e6496ab44e5ee2 6887f94fc52465381;2005351 6]Witam ponownie,
dawno mnie tu nie było. Właśnie trzymam na głowie farbę Palette 219 Popielaty Blond. Ma wodę 12 %, a wiec jedną z mocniejszych.
Wkleje zdjęcia, co mi wyjdzie [/QUOTE]

a Twoje wloski naturalne jaki maja kolor? I moze to glupie pytanie, ale skad Ty wiesz jak silna jest dana farba.... tzn czy jest 6%, czy 9, czy 12% ?? gdzie mozna to przeczytac? bo zakladam ze masz sama farbe tak? nie dodawalas zadnych specyfikow do gotowej farby?
dilara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 15:14   #1253
360cd8870e6496ab44e5ee26887f94fc52465381
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 66
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez dilara Pokaż wiadomość
a Twoje wloski naturalne jaki maja kolor? I moze to glupie pytanie, ale skad Ty wiesz jak silna jest dana farba.... tzn czy jest 6%, czy 9, czy 12% ?? gdzie mozna to przeczytac? bo zakladam ze masz sama farbe tak? nie dodawalas zadnych specyfikow do gotowej farby?

Woda 12 % pisze na tej mieszaninie aktywującej. Małym drukiem. Naturalne mam ciemny blond/jasny braz.
Wrzucam zdjęcie po farbowaniu. Odrost jest lekko żółty, ponieważ za krótko trzymałam kolor. Zafarbuje go krórymś odcieniem cool blonds z Palette.

Edytowane przez 360cd8870e6496ab44e5ee26887f94fc52465381
Czas edycji: 2010-06-17 o 15:25
360cd8870e6496ab44e5ee26887f94fc52465381 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 15:41   #1254
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez dilara Pokaż wiadomość
Agatau88 tzn jaki podklad?
Mam na mysli podklad o ktorym dziewczyny pisaly juz nie raz na forum. Sama tak nie robilam ale efekty zdjec Dziewczyn byly powalająco fajne
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 15:54   #1255
francesca22
Zadomowienie
 
Avatar francesca22
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 1 184
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

mysia m a jak taki kolor uzyskac, o połowe ciemniejszy od tego co mam . Moje właosy zawsze były poddawane rozjasniaczowi i sa juz troche zniszczone.
jaki odcień blondu bys mi proponowała i z jakiej firmy i jaki odcień.
__________________
04.11.2010 - RAZEM
22.09.2012- ŚLUB
francesca22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 16:23   #1256
360cd8870e6496ab44e5ee26887f94fc52465381
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 66
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Czy któraś z was farbowała włosy farbą C10 lub C12 z Palett'y?
Bardzo byłabym wdzięczna za opinie.
360cd8870e6496ab44e5ee26887f94fc52465381 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 17:29   #1257
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez dilara Pokaż wiadomość
Agatau88 tzn jaki podklad?
To ja może napiszę o co chodzi z tym podkładem bo jestem jedną z dziewczyn, które tego próbowały A mianowicie najpierw nakładasz farbę superrozjaśniającą (może to być palette naturals skandynawski blond ona ma saszetki z rozjaśniaczem lub garnier XL1 ona jest troszkę słabsza bo bez tych saszetek). Włosy rozjaśnią się najpewniej do jajecznicy ale mamy już gotowy podkład pod wybraną farbę z wymarzonym kolorem Najlepiej poczekać chociaż ze 3-4dni aby włosy się przetłuściły i dopiero położyć tą drugą wybraną farbę. Przeszukaj wątek wklejałyśmy fotki z efektami Ja, adzi07 i EwCiA000, nie pamiętam już czy któraś jeszcze?
Aha jeśli chodzi o stan włosów bo takim zabiegu to w moim przypadku nie był gorszy niż po jednym standardowym farbowaniu, dziewczyny chyba też się nie skarżyły. Wiadomo odpowiednia pielęgnacja i będzie ok Osobiście z tego sposobu farbowania rezygnuję, gdyż najzwyczajniej wyszły mi za jasne włosy i niezbyt się czułam. Ale jak komuś zależy na takim efekcie to polecam.
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 17:39   #1258
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

snowhitee - jak ja kiedyś sprobuje to dam znac jak stan włosow poki co czekam na odrosty bo chcę iść do fryzjerki zobaczyć co mi wymyśli
Jak jeszcze pare mcy temu chcialam zapuścić wlosy jak najszybciej, wcierałam cuda we wlosy to jakoś wolno rosly a teraz po 5 dniach od farbowania juz mam odrosty tylko jak pomyślę jaki duży odrost musze miec na balejaz to plakać mi się chce

Dziewczyny a czy macie moze jakies zdjecia, bo ciezko mi znaleźć w internecie wloskow w takim smietankowym kolorze, nie białe, a taka ciepła platyna. Ciezko mi wytłumaczyc

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-06-17 o 17:44
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 17:49   #1259
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
snowhitee - jak ja kiedyś sprobuje to dam znac jak stan włosow poki co czekam na odrosty bo chcę iść do fryzjerki zobaczyć co mi wymyśli
Jak jeszcze pare mcy temu chcialam zapuścić wlosy jak najszybciej, wcierałam cuda we wlosy to jakoś wolno rosly a teraz po 5 dniach od farbowania juz mam odrosty tylko jak pomyślę jaki duży odrost musze miec na balejaz to plakać mi się chce

Dziewczyny a czy macie moze jakies zdjecia, bo ciezko mi znaleźć w internecie wloskow w takim smietankowym kolorze, nie białe, a taka ciepła platyna. Ciezko mi wytłumaczyc
heheh oj tak z odrostami tak to właśnie jest, nasza największa zmora Ja np jak mi już minimalny wychodzi to chora chodzę i zaraz chcę farbować a TŻ już nie wytrzymuje ze mną i moimi włosami No nie wiem ale jakoś tak mam, że dla mnie to strasznie nieestetycznie wygląda.
A co do balejażu to aż tak wielkiego odrostu nie musisz hodować Jak już będziesz miała z 1,5cm to możesz śmiało iść, w końcu ona też porobi Ci pasemek na długościach i w efekcie będziesz miała dużo jaśniejsze włosy ogółem
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 18:10   #1260
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Dziewczyny wiem że tu mało widac, musialam powycinać bo to zdjecie z nk, ale jaki to kolor - help na obu zdjeciach zdaje sie jest inny kolor, wiem ze male ale inaczej sie nie dalo.
Wiem że pasemka albo refleksy ale jakie, na jaką baze?

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-06-17 o 18:11
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:32.