Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.II - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-13, 13:21   #2401
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Kinaa1 Pokaż wiadomość
morelle - mnie żaden krem nie wyszedł - nie będę już kupować kremów - a szkoda, bo ten z retinolem nawet niejednorodny - był rewelacyjny - ale nie chcę ryzykować.

Robię kolejne zamówienie na BCH i doszłam do wniosku iż mam swoje KWC, które będę kupować a są to:
Serum antyoksydacyjne flavo-C1
Serum-olejek odmładzający RENEW z retinolem
Żel hialuronowo-peptydowy
To moje faworydy – wypróbowane na mojej skórze – raczej dojrzałej )) mieszanej i wrażliwej

a jakie są Wasze faworyty - sprawdzone i na jakije skórze były testowane ?
Ja jeszcze spróbuję kupić krem sojowy i ukręcić, zobaczymy co wyjdzie. A moje KWC prz cerze latem mieszanej (nawet łojotokowej na policzkach i czole), a suchej zimą:
żel hialuronowy podwódjny z peptydami
serum antyoksydacyjne z wit. C - to nieolejkowe
serum z retinolem
krem z retinolem (o ile następnym razem się nie schrzani)
puder perłowy
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 23:16   #2402
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Kinaa1 Pokaż wiadomość
a jakie są Wasze faworyty - sprawdzone i na jakije skórze były testowane ?
Po wypróbowaniu kilku produktów z BU kocham serum flavo C , a teraz chcę zamówić jeszcze to z zielona herbatą (ma ktoś?) i mam nadzieję, że też je pokocham
Niestety kremy ani żel hialuronowy nie zadowoliły mnie
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-14, 05:53   #2403
201704210903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 12 461
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

a ja bardzo lubię ten peeling z borelina (czy czymś na b)
201704210903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 19:34   #2404
piekło
Raczkowanie
 
Avatar piekło
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 370
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Witam,
piszę tu pierwszy raz i też jest to moje pierwsze zetknięcie z kosmetykami naturalnymi i BU.Moja skóra jest bardzo problemowa a po ciąży to już katastrofa.Widoczne naczynka,rumień,przesuszo na na policzkach a tłusta w strefie T,piegi,plamy i jeszcze zmarszczki mimiczne.Ale specyfiki a zwłaszcza oleje z żelem hialuronowym i maseczka morska radzą sobie znakomicie.
I teraz kilka moich putań.Bardzo bym chciała jakoś bardziej zagłębić się w tematyke tworzenia włąsnych mazideł ale poza kupowaniem olejów czy ukręcaniem specyfików z gotowych półproduktów odsypanych do saszetek w odpowiednich proporcjach nie wiem jak
Zainteresowała mnie wypowiedz Kinaa1 o specyfiku na zmarszczki z dodatkiem soi i czegoś czego nie pamiętam nazwy.Posprawdzałam tu i uwdzie i teraz :jeśli kupię soję w proszku to jak,do czego i w jakich proporcjach mam to połączyć?cZY powinnam się zaopatrzyć w jakieś zlewki i inne naczynia?gdzie mogę się dowiedzieć jak łączyć i jakich proporcji używać?
Bardzo proszę o odpowiedz
Pozdrawiam serdecznie
piekło jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 20:02   #2405
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Mlebidakin Pokaż wiadomość
a ja bardzo lubię ten peeling z borelina (czy czymś na b)
bromelainą 'borelina' skojarzyła mi się z boreliozą
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 20:12   #2406
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez piekło Pokaż wiadomość
Witam,
piszę tu pierwszy raz i też jest to moje pierwsze zetknięcie z kosmetykami naturalnymi i BU.Moja skóra jest bardzo problemowa a po ciąży to już katastrofa.Widoczne naczynka,rumień,przesuszo na na policzkach a tłusta w strefie T,piegi,plamy i jeszcze zmarszczki mimiczne.Ale specyfiki a zwłaszcza oleje z żelem hialuronowym i maseczka morska radzą sobie znakomicie.
I teraz kilka moich putań.Bardzo bym chciała jakoś bardziej zagłębić się w tematyke tworzenia włąsnych mazideł ale poza kupowaniem olejów czy ukręcaniem specyfików z gotowych półproduktów odsypanych do saszetek w odpowiednich proporcjach nie wiem jak
Zainteresowała mnie wypowiedz Kinaa1 o specyfiku na zmarszczki z dodatkiem soi i czegoś czego nie pamiętam nazwy.Posprawdzałam tu i uwdzie i teraz :jeśli kupię soję w proszku to jak,do czego i w jakich proporcjach mam to połączyć?cZY powinnam się zaopatrzyć w jakieś zlewki i inne naczynia?gdzie mogę się dowiedzieć jak łączyć i jakich proporcji używać?
Bardzo proszę o odpowiedz
Pozdrawiam serdecznie
Witaj od jakiegoś czasu stosuje tę mieszankę czy mowiac ładniej to serum . Mam zwykły zel hialuronowy(dziewczyny stosują peptydowy-lepsze działanie na zmarszczki) , soję i adenozynę . Najpierw sprawdzalam na niskich stężeniach jak na składniki zareaguje moja skóra a więc dodałam po 1,5% adenozyny i soi .Okazalo sie , że jest ok. więc od wczoraj zrobilam sobie porcję z udziałem 3% każdego skladnika i zobaczymy . Ja robię to tak : do czystego pudelka po kremie odmierzam(mam dostep do wagi) ok. 3% - 0,15g adenozyny , 0,15g soi do tego wlałam 0,5 ml hydrolatu , wymieszałam tak by się rozpuściło bagietką( myslę , ze mozna to zrobić plastikową łyżeczką) i dodałam 4,5 ml żelu hialuronowego . Serum należy przechowywać w lodówce maksymalnie przez dwa tygodnie.
Jeśli chodzi o proporcje skladników to w sklepach internetowych przy produktach prawie zawsze podane są zalecane stężenia jak rownież przepisy , instrukcje na wykonanie kosmetyków. Na to serum zdajsie nie ma gdyz to chyba pomysł wizażanki .
__________________
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 06:35   #2407
piekło
Raczkowanie
 
Avatar piekło
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 370
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Grazkako .Dziękuje serdecznie.
Muszę się zaopatrzyć w specjalną wagę która odmierzy mi takie małe proporcje.
Spróbuję zrobić to serum i na pewno napisze jak wyszło.
Peeling z bromelainą jest na prawdę świetny.Do mojej naczynkowej skóry tylko enzymatyczny i ten sprawdza się w 100%.Wcześniej robiłąm błąd używając tzw zdzieraczamyślałam że skóra będzie gładka a tylko podrażniał.

Aha mam jeszcze jedno pytanie bo skoro kondycja skóry na twarzy się poprawiła to może można sobie stworzyć jakiś balsam,serum lub maskę na tzw doły, antycellulitowy lub ujedrniający?Widziałam że można kupić kofeinę więc chyba da się coś takiego ukręcić?
Czy do tych wszystkich substancji,wyciągów roślinnych etc można jako spoiwa używać żelu hialuronowego lub hydrolatu?
Przepraszam za głupie pytania ale tak jak pisałam wcześniej nie mam o tym pojęcia a bardzo bym chciała takowe zdobyć

Edytowane przez piekło
Czas edycji: 2010-08-18 o 06:48
piekło jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-18, 07:00   #2408
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez piekło Pokaż wiadomość
Grazkako .Dziękuje serdecznie.
Muszę się zaopatrzyć w specjalną wagę która odmierzy mi takie małe proporcje.
Spróbuję zrobić to serum i na pewno napisze jak wyszło.
Peeling z bromelainą jest na prawdę świetny.Do mojej naczynkowej skóry tylko enzymatyczny i ten sprawdza się w 100%.Wcześniej robiłąm błąd używając tzw zdzieraczamyślałam że skóra będzie gładka a tylko podrażniał.

Aha mam jeszcze jedno pytanie bo skoro kondycja skóry na twarzy się poprawiła to może można sobie stworzyć jakiś balsam,serum lub maskę na tzw doły, antycellulitowy lub ujedrniający?Widziałam że można kupić kofeinę więc chyba da się coś takiego ukręcić?
Czy do tych wszystkich substancji,wyciągów roślinnych etc można jako spoiwa używać żelu hialuronowego lub hydrolatu?
Przepraszam za głupie pytania ale tak jak pisałam wcześniej nie mam o tym pojęcia a bardzo bym chciała takowe zdobyć
Waga to już inwestycja . Możesz spróbować znając gęstość ustalic porcje odmierzając objętości np. łyzeczką od syropu , jednorazową szczykawką-do dostania w aptece .
W watku gdzies wyżej wyczytałam , ze na 60 ml żelu wizażanka dodała 1 ml adenozyny i 1 ml soi . Będzie to spora ilość serum . Ja mam skórę skłonną do podrażnień nigdy nie wiem jak zareaguje więc robie mniejsze porcje by nie zmarnować mazideł.
Tak jak o stężeniach tak o rozpuszczalności przy każdym ekstrakcie , substancji aktywnej itd. napisane jest w czym jest rozpuszczalne tzn. czy w wodzie czy w oleju . To co rozpuszcza sie w wodzie możesz dodawać do hydrolatów , żelu hialuronowego lub do gotowych kremów czy emulsji tuż przed aplikacją. Np. kofeinę możesz dosypać do balsamu do ciała.
Jeśli wpiszesz w " Przeszukaj ten wątek" na samym poczatku , pod nr stron (obok "Narzędzia " i "Ocena") wyraz adenozyna , soja lub kofeina wyswietlą się posty , w których dziewczyny opisały swoje doświadczenia i sposoby może znajdziesz tam więcej scczegółowych informacji.
__________________

Edytowane przez grazkako
Czas edycji: 2010-08-18 o 07:15
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 07:36   #2409
piekło
Raczkowanie
 
Avatar piekło
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 370
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Na pewno bardziej zagłębię się w wątek o naturalnych kosmetykach ich tworzeniu i właściwościach.Niestety mam na prawdę mało czasu z uwagi na 2 małych,rozbrykanych dzieci więc idę na skróty,ale w wolnej chwili przestudiuje cały wątek.
Grazkako czyli jeśli ktoś stworzył takie serum dając 60ml żelu i 1 ml soi i adenozyny to jeśli użyje 30 ml żelu to powinnam dać po 0,5 ml soi i adenozyny.Jasne.
Dziękuje bardzo za odpowiedz
piekło jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 07:50   #2410
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez piekło Pokaż wiadomość
Na pewno bardziej zagłębię się w wątek o naturalnych kosmetykach ich tworzeniu i właściwościach.Niestety mam na prawdę mało czasu z uwagi na 2 małych,rozbrykanych dzieci więc idę na skróty,ale w wolnej chwili przestudiuje cały wątek.
Grazkako czyli jeśli ktoś stworzył takie serum dając 60ml żelu i 1 ml soi i adenozyny to jeśli użyje 30 ml żelu to powinnam dać po 0,5 ml soi i adenozyny.Jasne.
Dziękuje bardzo za odpowiedz
jesli nie masz jeszcze kofeiny to polecam piling do ciała ze zwykłej mielonej kawy . Efekt .
__________________
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 20:21   #2411
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Zaraz się popłacze
Wystarczy, że zamówiłam zestaw z ZSK na przebarwienia, do tego wrzucę alfa-arbutynę z Mazideł, do kuracji na blizny dołączą: olej na blizny, tonik PHA z BU, serum z wit. C na codzień, różne maseczki rozjaśniające... A tu mi się pojawia nowość na BU- Serum AZELO-oliwkowe.
Argumenty ze strony BU mnie przekonują, a więc muszę dozbierać 30 zł, a zamówienie z BU już powyżej 200...
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-20, 06:28   #2412
piekło
Raczkowanie
 
Avatar piekło
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 370
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Właśnie dostałam wiadomość z BU że przesyłka została wysłana.Zamawiam na razie 3 raz i zawsze do tyg miałam paczuszkę.
A teraz kolejne moje pytanie z cyklu dla niedoinformowanych początkujących ,a mianowicie jeśli mam zamiar stosować Serum antyok.flavo-C15EF z kompleksem silikonowym to musze stosować dodatkowo filtr?Wydaje mi się że nie ale wole się upewnić
Mój podkład z pharmaceris ma już filtr 30 więc chyba ok.Dopiero przy kwasach powinnam się zaopatrzyć w 50.Na razie jednak boję się alkoholu i kwasów w kosmetykach mimo że tak zachwalacie toniki w których skład one wchodzą.
Oj sporo muszę się jeszcze nauczyć ale biochemia wciąga
piekło jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 08:11   #2413
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez skarpetta Pokaż wiadomość
Zaraz się popłacze
Wystarczy, że zamówiłam zestaw z ZSK na przebarwienia, do tego wrzucę alfa-arbutynę z Mazideł, do kuracji na blizny dołączą: olej na blizny, tonik PHA z BU, serum z wit. C na codzień, różne maseczki rozjaśniające... A tu mi się pojawia nowość na BU- Serum AZELO-oliwkowe.
Argumenty ze strony BU mnie przekonują, a więc muszę dozbierać 30 zł, a zamówienie z BU już powyżej 200...
a ja prawie kończę zyskowy eliksir na przebarwienia i nie widzę specjalnych efektówprzepraszam za sklepowy off-top, ale ja naprawdę próbuje rozjaśnić czymś takie plamy które mam na stopach po otarciu po butach i nic
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 08:54   #2414
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

A ja saie wkurzyłam bo pomyliłam się przy składaniu zamówienia i zamiast serum Lemon wzięłam żel hialuronowo-peptydowy Jak można być tak ślepym!! No trudno, na jesień sobie to serum kupię.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 13:18   #2415
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez piekło Pokaż wiadomość
Właśnie dostałam wiadomość z BU że przesyłka została wysłana.Zamawiam na razie 3 raz i zawsze do tyg miałam paczuszkę.
A teraz kolejne moje pytanie z cyklu dla niedoinformowanych początkujących ,a mianowicie jeśli mam zamiar stosować Serum antyok.flavo-C15EF z kompleksem silikonowym to musze stosować dodatkowo filtr?Wydaje mi się że nie ale wole się upewnić
Mój podkład z pharmaceris ma już filtr 30 więc chyba ok.Dopiero przy kwasach powinnam się zaopatrzyć w 50.Na razie jednak boję się alkoholu i kwasów w kosmetykach mimo że tak zachwalacie toniki w których skład one wchodzą.
Oj sporo muszę się jeszcze nauczyć ale biochemia wciąga
Ja na dzień zawsze używam filtrów na serum tez je daję
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 14:01   #2416
Loouisse
Rozeznanie
 
Avatar Loouisse
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 848
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Po wypróbowaniu kilku produktów z BU kocham serum flavo C , a teraz chcę zamówić jeszcze to z zielona herbatą (ma ktoś?) i mam nadzieję, że też je pokocham
Ja mam. Niemiło pachnie.Zauważyłam tylko działanie nawilżające. Właściwie to chyba innego nie można zaobserwować, bo działania antyoksydacyjnego nie zobaczymy Jak się nałoży za dużo, to pozostaje na skórze klejąca się warstwa.
Loouisse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 15:33   #2417
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Loouisse Pokaż wiadomość
Ja mam. Niemiło pachnie.Zauważyłam tylko działanie nawilżające. Właściwie to chyba innego nie można zaobserwować, bo działania antyoksydacyjnego nie zobaczymy Jak się nałoży za dużo, to pozostaje na skórze klejąca się warstwa.
Dziękuję a skóra jest po nim milusia w dotyku? bo taka mam po serum z wit.C taka napietą, gładką, miłą, szalenie lubię ten efekt po tym serum na mojej twarzy wierzę, że za parę lat uzywane preparaty mi sie "odpłacą" a jak wiadomo wiara to połowa sukcesu za jakis m-c skończy mi sie wit.C to pozamawiam sobie i to z herbatą zieloną z BU
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 15:35   #2418
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Właśnie zakupiłam serum RENEW z retinolem. Wczoraj wieczorem nałożyłam po raz pierwszy. Nie zauważyłam żadnej alergicznej reakcji (BU przestrzega przed tym). Na serum już nic więcej nie nakładałam. Rano miałam wrażenie, że buzia była napięta + lekko wygładzone bruzdy "śmiechowe" od nosa do ust (nie wiem, jak fachowo się je określa). Zgodnie z zaleceniem na razie będę stosować tylko raz w tygodniu. Na dalsze efekty muszę więc poczekać.
Generalnie lubię BU, bo nie mam zdrowia do samodzielnego odmierzania, ważenia i wymyślania własnych receptur. Wolę mieć wszystko gotowe. Uwielbiam olejek myjący (najbardziej pomarańczowy i różany). Używałam też serum antyoksydacyjnego z wit. C (też byłam zadowolona), ale chciałabym spróbować nowego serum z wit. C na bazie oleju.
Jeszcze hydrolat różany jest świetny jako tonik, do usuwania resztek makijażu +pięknie pachnie.
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 17:49   #2419
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Loouisse Pokaż wiadomość
Ja mam. Niemiło pachnie.Zauważyłam tylko działanie nawilżające. Właściwie to chyba innego nie można zaobserwować, bo działania antyoksydacyjnego nie zobaczymy Jak się nałoży za dużo, to pozostaje na skórze klejąca się warstwa.
ale przedtem to serum nie miało takiego nieprzyjemnego zapachu, prawda? (mi on kojarzy się z kocim moczem). stosuję już chyba 5tą butelkę tego serum i poprzednie miały taki nawet fajny trawiasto-herbaciany zapach.
ja stosuje go właśnie ze względu na działanie antyoksydacyjne. mojej skóry nie nawilża w ogóle, nawet trochę ściąga (nie mogę po aplikacji tego serum długo wytrzymać żeby nie nałożyć jakiegoś oleju), ale do nawilżania mam inne specyfiki
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-20, 22:26   #2420
Loouisse
Rozeznanie
 
Avatar Loouisse
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 848
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
a skóra jest po nim milusia w dotyku?)
Nie jest miła w dotyku. Trochę tępa, tak bym to określiła. I lepi się.
Serum jest bardzo wydajne, używam zamiast kremu, bo fajnie nawilża, a mam go jeszcze bardzo dużo i pewnie nie zużyję przed końcem terminu ważności. Zaczęłam już nawet smarować nim ciało.
Loouisse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-24, 13:03   #2421
klatka
Zakorzenienie
 
Avatar klatka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10 084
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Witam Was wszystkie!
Właśnie robię zamówienie na BU i w koszyku zakupów proszą mnie o kod kuponu zniżkowego, nie wiecie jaki to jest kod albo jakie są zasady otrzymania? Będę pierwszy raz mieszać kremy.
__________________

klatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-24, 13:42   #2422
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez klatka Pokaż wiadomość
Witam Was wszystkie!
Właśnie robię zamówienie na BU i w koszyku zakupów proszą mnie o kod kuponu zniżkowego, nie wiecie jaki to jest kod albo jakie są zasady otrzymania? Będę pierwszy raz mieszać kremy.
Ze strony BU :
Kupony zniżkowe:

1. Serwis Biochemia Urody przewiduje okolicznościowe, indywidualne, czasowe kupony zniżkowe. Kupony przydzielane są głównie w ramach rekompensaty, w przypadku nadpłaty, zwrotów reklamacyjnych, przeprosin oraz podziękowań.
2. Kupony generowane są ręcznie, z użyciem danych osobowych Klienta podanych przy poprzednim zamówieniu.
3. Kupony przesyłane są wyłącznie drogą e-mailową i mogą być przyznawane tylko aktualnym Klientom Serwisu.
4. W celu skorzystania z kuponu należy podczas składania zamówienia podać najpierw swoje dane (imię i nazwisko oraz e-mail Klienta muszą być dokładnie takie, jak podano w e-mailu oferującym kupon), a nastepnie wpisać KOD KUPONU i kliknać na przycisk „Dodaj do koszyka”. Po prawidłowym użyciu kuponu, zniżka jest widoczna przed złożeniem zamówienia.
5. Na jedno zamówienie przysługuje tylko jeden kupon.
6. Zniżka liczona jest od sumy kosztów zamówienia i nie obejmuje kosztów przesyłki.
7. Kupon może być wykorzystany tylko podczas składania zamówienia.
8. Każdy kupon można wykorzystać tylko jednorazowo. Po użyciu, kupon traci ważność.
9. Serwis zastrzega sobie możliwość anulacji kuponu.
10. Serwis Biochemia Urody oferuje dla wszystkich Klientów zniżkę w postaci stałego kosztu przesyłki bez względu na wielkość zamówienia (dodatkowe koszty przesyłki pokrywa Serwis). Zniżka na przesyłkę przyznawana jest automatycznie bez potrzeby wpisywania kuponu.
__________________
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-24, 14:08   #2423
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

A czy BU daje jakieś próbki?
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-24, 14:19   #2424
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
A czy BU daje jakieś próbki?
Ja się nie spotkałam, a kilka razy robiłam zakupy.
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-24, 14:20   #2425
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
A czy BU daje jakieś próbki?
niechętnie mozna tylko pomarzyć o probkach
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-24, 14:50   #2426
klatka
Zakorzenienie
 
Avatar klatka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10 084
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Dziękuję Grazkako za pomoc!
__________________

klatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-24, 18:52   #2427
gabi188
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 245
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

hej, jestem początkujaca proszę o kilka porad..
Chciałabym kupic hydrolat oczarowy i coś do zmywania makijażu i oczyszczania całej twarzy, czy olejki myjące (bezzapachowy) naprawde oczyszcza buzie? Czy zostawia tłusta warstwe?
Da sie tak stosować:
-olejek myjący
-hydrolat
-krem nawilżający
Czy ten olejek zostawia tak tłusta warstwe ze nie da sie przemyc twarzy hydrolatem? bo zgłupiałam..
gabi188 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-24, 19:19   #2428
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez gabi188 Pokaż wiadomość
hej, jestem początkujaca proszę o kilka porad..
Chciałabym kupic hydrolat oczarowy i coś do zmywania makijażu i oczyszczania całej twarzy, czy olejki myjące (bezzapachowy) naprawde oczyszcza buzie? Czy zostawia tłusta warstwe?
Da sie tak stosować:
-olejek myjący
-hydrolat
-krem nawilżający
Czy ten olejek zostawia tak tłusta warstwe ze nie da sie przemyc twarzy hydrolatem? bo zgłupiałam..
Ja tak własnie stosuję i jest git . A na poważnie olejki myjace bardzo dobrze zmywaja cały makijaz i nie pozostawiaja tłustej skóry .
__________________
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-24, 19:31   #2429
sterylna
Rozeznanie
 
Avatar sterylna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 582
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
A czy BU daje jakieś próbki?
Ja raz poprosiłam o próbkę w okienku do pisania komentarzy odnośnie zamówienia i ją dostałam.
Ostatnio jak składałam zamówienie okienka już nie było, chyba, że przegapiłam

Cytat:
Napisane przez gabi188 Pokaż wiadomość
hej, jestem początkujaca proszę o kilka porad..
Chciałabym kupic hydrolat oczarowy i coś do zmywania makijażu i oczyszczania całej twarzy, czy olejki myjące (bezzapachowy) naprawde oczyszcza buzie? Czy zostawia tłusta warstwe?
Da sie tak stosować:
-olejek myjący
-hydrolat
-krem nawilżający
Czy ten olejek zostawia tak tłusta warstwe ze nie da sie przemyc twarzy hydrolatem? bo zgłupiałam..
Co do olejku skóra po nim jest gładka, nie ściągnięta z czym zawsze miałam problemy, bo mam skórę bardzo suchą. Niestety przestałam używać ze względu na przymusowy kontakt skóry twarzy z krakowską wodą.
Teraz używa moja mama i jest zadowolona.
Taki zestaw na początek jak najbardziej - moim zdaniem.
sterylna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-24, 21:38   #2430
gabi188
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 245
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Dziękuje dziewczyny, właśnie chce tylko te 2 rzeczy narazie wprowadzic i zobaczyć jak cera zareaguje..mam mega problemy z zaskornikami i pryszczami od kiedy odstawiłam tabletki antykoncepcyjne.

sterylna a dlaczego musialas odstawic olejek przez krakowska wode? ja jestem z Wrocławia i tutaj tez woda jest okropnie twarda i beznadziejna, co w takim razie uzyc do zmycia tego olejku ...?
gabi188 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:40.