Rudy,rudy? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-24, 10:58   #1
kasiulox
Przyczajenie
 
Avatar kasiulox
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23
GG do kasiulox

Rudy,rudy?


Witajcie

Myślałam o zmianie koloru na miedziany
Ale nie wiem czy mi pasuje.
Aktualnie mam brązowe włoski farbowane Castingiem "Mroźny Kasztan",ale chciałabym bardziej spektakularnej zmiany.
Liczę na pomoc,dziewczyny!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 59826217_500.jpg (25,0 KB, 226 załadowań)
kasiulox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 16:50   #2
tigiii
Raczkowanie
 
Avatar tigiii
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 246
Dot.: Rudy,rudy?

jak dla mnie to super wyglądasz teraz... ten kolor pięknie podkręsla Twoje oczy..
tigiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 20:49   #3
SAH20
Rozeznanie
 
Avatar SAH20
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki/Warszawa
Wiadomości: 581
Dot.: Rudy,rudy?

Powiem ci szczerze,że piękny rudy kolor uzyskasz tylko i wyłącznie u fryzjera przy ciemnych włosach. Ja miałam taki kolor jak ty i farbowałąm się domowo rudościami i zawsze albo wychodziły bardziej czerwone albo brązowe z miedzianymi refleksami(chociaz wtedy wyglądały pięknie mieniąc się w słońcu).
__________________
"Baśnie,niosę baśnie,szept skulonych miast..."
Collage


Trening czyni mistrzem-kiedyś będę profesjonalistką
SAH20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 20:52   #4
amigagdynia
Rozeznanie
 
Avatar amigagdynia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: De Hassmersheim
Wiadomości: 509
GG do amigagdynia Send a message via Skype™ to amigagdynia
Dot.: Rudy,rudy?

Zgadzam sie z kolezanka ale miedziny to tez fajny kolor i napewno wygladalabys w nim super. Sama przyznam ze ostatnio mysle o takim kolorze
amigagdynia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 22:32   #5
vepre
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 40
Dot.: Rudy,rudy?

piszesz, ze to mrozny kasztan wiec wydaje sie byc chlodnym w odcieniu kolorem. A rude jak rude- sa cieple. Jeżeli Twoje naturalne włosy w słońcu są rudawe lub czerwone to probuj
vepre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 22:52   #6
luniaska
Raczkowanie
 
Avatar luniaska
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Europa
Wiadomości: 341
Dot.: Rudy,rudy?

Cytat:
Napisane przez vepre Pokaż wiadomość
piszesz, ze to mrozny kasztan wiec wydaje sie byc chlodnym w odcieniu kolorem. A rude jak rude- sa cieple. Jeżeli Twoje naturalne włosy w słońcu są rudawe lub czerwone to probuj
Niekoniecznie. Ja jestem typowo "zimna" z rudymi włosami i mój kolor wcale nie jest ciepły. Uzyskany jednak u fryzjera

A do Autorki - jeżeli potrzebujesz zmiany to jak najbardziej rudy będzie Ci pasował. Masz piękne oczy i myślę, że rudy kolor wydobędzie je jeszcze bardziej Jeżeli chcesz naprawde dobry odcień to polecam CI jednak wizytę u fryzjera. Mogę powiedzieć na swoim przykładzie - farbuje włosy co trzy miesiące (niestety wolno rosną a kolor praktycznie w ogóle mi się nie zmywa myśle, że w takim przypadku warto zainwestować w dobrego fryzjera Mogę jeszcze dodać, że mój kolor jest naprawde soczyście rudy z odrobiną brązu - a mam podobną, jasną cerę,ale zielone oczy
Niech rudość będzie z Tobą
luniaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 02:29   #7
kamilak
Zadomowienie
 
Avatar kamilak
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 1 062
Dot.: Rudy,rudy?

Moze i rudy by pasowal, ale widze na Twoim policzku niedoskonalosci cery i taki wyrazisty kolor tylko je niestety uwypukli. W brazie Ci bardzo ladnie Raczej pomyslalabym nad skorygowaniem fryzury, szczegolnie grzywki. Brwi rowniez przydaloby sie nieco okielznac, ladnie wyregulowac i delikatnie podkreslic. Masz bardzo ciekawe usta w ksztalcie serca, to Twoj duzy atut, podkreslaj je!
Wybacz, ze wiekszosc mojej wypowiedzi jest daleka od tematu rudosci, mam nadzieje, ze moje porady Ci sie przydadza
kamilak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-25, 06:51   #8
beautygosiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 293
Dot.: Rudy,rudy?

Cytat:
Napisane przez kamilak Pokaż wiadomość
Moze i rudy by pasowal, ale widze na Twoim policzku niedoskonalosci cery i taki wyrazisty kolor tylko je niestety uwypukli. W brazie Ci bardzo ladnie Raczej pomyslalabym nad skorygowaniem fryzury, szczegolnie grzywki. Brwi rowniez przydaloby sie nieco okielznac, ladnie wyregulowac i delikatnie podkreslic. Masz bardzo ciekawe usta w ksztalcie serca, to Twoj duzy atut, podkreslaj je!
Wybacz, ze wiekszosc mojej wypowiedzi jest daleka od tematu rudosci, mam nadzieje, ze moje porady Ci sie przydadza
zgadzam się z tą wypowiedzią
beautygosiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:37.