Kosmetyki Catrice - cz. II - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-05, 09:00   #301
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

a jak uzywasz?
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 09:03   #302
babcia_miecia
Zadomowienie
 
Avatar babcia_miecia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 035
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Co sądzicie o Frosting Top Coat?
babcia_miecia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 09:03   #303
Parsifal
Zadomowienie
 
Avatar Parsifal
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 459
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

ja też nic mnie tak nie matuje i nie przedłuża świeżości makijażu, dokupiłam drugi na zapas
__________________


Odwyk od zakupów kosmetycznych!
Parsifal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 09:03   #304
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
A ja jestem pańcią zachwycona.
A ja jeszcze nie wieeem Myślicie, że tydzień stosowania kremu to wystarczająco żeby sprawdzić czy zapycha?
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 09:05   #305
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

mnie jak cos zapycha to po dniu, gora dwoch

a wczoraj wieczorem mialam 2 nowe syfki (moze Pani mnie zapycha??)
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 09:24   #306
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
a jak uzywasz?
Normalnie, biorę na pędzel i miotam po buzi (chyba, że to nie było do mnie ).

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
A ja jeszcze nie wieeem Myślicie, że tydzień stosowania kremu to wystarczająco żeby sprawdzić czy zapycha?
Myślę, że spokojnie. Rzucaj się na pańcię.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 09:34   #307
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

do Ciebie

bo ja tez wlasnie uzylam na cala twarz, tylko gabeczka i mi sie efekt nie podobal
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-05, 09:48   #308
Parsifal
Zadomowienie
 
Avatar Parsifal
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 459
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

ja nakładam pędzlem z limitki Catrice Urban Baroque
__________________


Odwyk od zakupów kosmetycznych!
Parsifal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 09:52   #309
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
do Ciebie

bo ja tez wlasnie uzylam na cala twarz, tylko gabeczka i mi sie efekt nie podobal
Nieee, lepiej pędzlem zdecydowanie.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 09:53   #310
agkz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 194
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
do Ciebie

bo ja tez wlasnie uzylam na cala twarz, tylko gabeczka i mi sie efekt nie podobal
No i tu jest chyba ten sekret
Pędzel daje bardziej miękkie wykończenie i mniejsza ilość pudru osadza się na twarzy, a tym samym włoskach.
agkz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 11:08   #311
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

ah no widziecie, moze tu tkwi problem
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-05, 11:38   #312
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Co do sposobu stosowania pudru to ja również dorzucę swoje trzy grosze. Też do jego aplikacji używam mięciusiego kabuki z eco tools, z tym, że to jest ten malutki z zestawu 4- elementowego. Spisuje się genialnie bo nie jest za duży, ma odpowiednią ilość włosia i nie nabiera mi tony pudru. Poza tym ja staram się nie omiatać buzi, a delikatnie przyciskać do twarzy- zauważyłam, że w ten sposób nie ściera mi się uprzednio nałożony podkład i moje rozszerzone pory w magiczny sposób znikają (byłam w szoku jak to zobaczyłam). Ogółem z pudru jestem mega zadowolona bo po chwili od aplikacji tworzy ze skórą jednolitą strukturę podtrzymującą makijaż na bardzo długi okres czasu
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 11:51   #313
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Ja też się wypowiem na temat pudru z babeczką mimo tego iż użyłam go raz ale już coś mogę o nim napisać.Aplikuję go pędzlem do pudru z Essence(włosie fioletowo-czarne) i o dziwo spisuje się bardzo dobrze Cera wygląda promiennie,świeżo no i co najważniejsze - pory są ukryte na dosyć długi czas co nie zdarzało się pudrom,których używałam wcześniej.Puder z babeczką wymiata jak na razie
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 12:06   #314
KujawiankA
Zakorzenienie
 
Avatar KujawiankA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 046
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Kluseczko, a wiele pudrów już testowałaś? Mnie żaden porów nie ukrywa. Dzisiaj testowałam les voilettes guerlain i też mi nie ukrył Masz porównanie tego catrice do jakichś wysokopółkowców? Oglądałam go w naturze, ale stweirdziłam, że zwyklak i nie wzięłam. W ogóle nic z tej limitki nie wzięłam. I to chyba błąd.

---------- Dopisano o 13:06 ---------- Poprzedni post napisano o 13:01 ----------

Czytam, że u niektórych z Was już tego pudru nie ma. gdyby któraś chciała to pisać na pw. W poniedziałek na 99% będę mogła kupić. W najbliższej mi naturze było ich sporo.
__________________
“Poświęcaj tyle czasu na ulepszanie siebie, byś nie miał go na krytykę innych." Christian D. Larson

Edytowane przez KujawiankA
Czas edycji: 2012-01-05 o 12:02
KujawiankA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 12:08   #315
Ingeborg
Zadomowienie
 
Avatar Ingeborg
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Z daleka ;)
Wiadomości: 1 169
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

babcia_miecia - ja mam ten top i bardzo go lubię. Nie daje efektu płaskiego matu jak ten matujący top z essence, ale efekt satyny - takiego właśnie tytułowego szronu. Odbłyskuje delikatnie na fioletowo-niebiesko. Troszkę zmienia kolor lakieru, moim zdaniem na plus, nadaje mu głębi. Fiolet "Sydney" z limitko BCL jest boski sam w sobie, ale z tym topem jest jeszcze piękniejszy



Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Ja też się wypowiem na temat pudru z babeczką mimo tego iż użyłam go raz ale już coś mogę o nim napisać.Aplikuję go pędzlem do pudru z Essence(włosie fioletowo-czarne) i o dziwo spisuje się bardzo dobrze Cera wygląda promiennie,świeżo no i co najważniejsze - pory są ukryte na dosyć długi czas co nie zdarzało się pudrom,których używałam wcześniej.Puder z babeczką wymiata jak na razie

Używam tego samego pędzla! I moim zdaniem puder + ten pędzel spisuje się dzielnie i bohatersko. Biorę troszkę pudru na pędzel i delikatnie przyciskam pędzel to twarzy, punktowo, podobnie jak to robi czuprynka Puder aplikowany w ten sposób dobrze "siada" i nie robi kuku podkładowi.
__________________
Zaczynam recenzować kosmetyki, które posiadam/posiadałam
Ingeborg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 12:11   #316
KujawiankA
Zakorzenienie
 
Avatar KujawiankA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 046
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez iga Pokaż wiadomość
dziewczyny mam ogromną prośbę, czy któraś z Was mogłaby zakupić dla mnie miotacz brokatu z najnowszej limitki ponieważ u mnie w mieście nie ma ich już w ŻADNEJ Naturze. a tak strasznie sie na niego napalilam.. ehh co te limitki robią z człowiekiem zrozumcie proszę limitkoholika oczywiście o tym, że pokrywam wszelkie koszty nie muszę chyba wspominać byłabym bardzo wdzięczna, a nawet bardzo bardzo

Jeśli nadal potrzebujesz, to pisz pw. U nas najprawdopodobniej będą. Zazwyczaj wszystko jest, jak już nigdzie nie ma
__________________
“Poświęcaj tyle czasu na ulepszanie siebie, byś nie miał go na krytykę innych." Christian D. Larson
KujawiankA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 12:22   #317
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez Ingeborg Pokaż wiadomość
Używam tego samego pędzla! I moim zdaniem puder + ten pędzel spisuje się dzielnie i bohatersko. Biorę troszkę pudru na pędzel i delikatnie przyciskam pędzel to twarzy, punktowo, podobnie jak to robi czuprynka Puder aplikowany w ten sposób dobrze "siada" i nie robi kuku podkładowi.
No patrz jaka telepatia Ja na razie troszkę omiotłam twarz pudrem i efekt był bardzo ładny ale następnym razem spróbuję Twojego sposobu z przyciskaniem pędzla do twarzy-dobry sposób
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 12:29   #318
Ingeborg
Zadomowienie
 
Avatar Ingeborg
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Z daleka ;)
Wiadomości: 1 169
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
No patrz jaka telepatia Ja na razie troszkę omiotłam twarz pudrem i efekt był bardzo ładny ale następnym razem spróbuję Twojego sposobu z przyciskaniem pędzla do twarzy-dobry sposób

Ja ten patent podpatrzyłam u Michelle Phan, tylko troszkę zaadaptowałam pod siebie Dobrze się to sprawdza, bo używam mniej pudru niż dużym pędzlem, poza tym, co ciekawe, tym sposobem mogę nałożyć duuużo pudru (jak muszę to nawet dwie warstwy) a i tak nie będzie efektu maski.
__________________
Zaczynam recenzować kosmetyki, które posiadam/posiadałam
Ingeborg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 12:38   #319
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość
Kluseczko, a wiele pudrów już testowałaś? Mnie żaden porów nie ukrywa. Dzisiaj testowałam les voilettes guerlain i też mi nie ukrył Masz porównanie tego catrice do jakichś wysokopółkowców? Oglądałam go w naturze, ale stweirdziłam, że zwyklak i nie wzięłam. W ogóle nic z tej limitki nie wzięłam. I to chyba błąd.
Używałam wielu pudrów drogeryjnych i stosowałam pryzmy Givenchy i nawet one nie dawały rady,a ten puder zdaje egzamin więc mogę Ci go tylko polecić bo uwierz mi iż mam bardzo rozszerzone pory,borykam się z tym problemem już dawno i walczę z nimi ale za każda walka kończy się przegraną Cieszę się niezmiernie iż mogę je chociaż "ukryć" pod pudrem na jakiś czas

---------- Dopisano o 13:38 ---------- Poprzedni post napisano o 13:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Ingeborg Pokaż wiadomość
Ja ten patent podpatrzyłam u Michelle Phan, tylko troszkę zaadaptowałam pod siebie Dobrze się to sprawdza, bo używam mniej pudru niż dużym pędzlem, poza tym, co ciekawe, tym sposobem mogę nałożyć duuużo pudru (jak muszę to nawet dwie warstwy) a i tak nie będzie efektu maski.
Ja znam ten sposób aplikacji pudru sypkiego czy też prasowanego bo nakładałam inne pudry tą metodą ale nie sprawdzały się u mnie Jestem ciekawa czy puder z babeczką da radę
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-05, 12:58   #320
Ingeborg
Zadomowienie
 
Avatar Ingeborg
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Z daleka ;)
Wiadomości: 1 169
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Używałam wielu pudrów drogeryjnych i stosowałam pryzmy Givenchy i nawet one nie dawały rady,a ten puder zdaje egzamin więc mogę Ci go tylko polecić bo uwierz mi iż mam bardzo rozszerzone pory,borykam się z tym problemem już dawno i walczę z nimi ale za każda walka kończy się przegraną Cieszę się niezmiernie iż mogę je chociaż "ukryć" pod pudrem na jakiś czas

---------- Dopisano o 13:38 ---------- Poprzedni post napisano o 13:36 ----------



Ja znam ten sposób aplikacji pudru sypkiego czy też prasowanego bo nakładałam inne pudry tą metodą ale nie sprawdzały się u mnie Jestem ciekawa czy puder z babeczką da radę

Widzisz puder z babeczką spisuje się świetnie przy takiej aplikacji, puder sypki z MySecret, też, ale już constance caroll w kamieniu nie - jest zbyt kredowy.

Zauważyłam, ze puder przy tej metodzie musi być taki kremowy, aksamitny, nie umiem tego opisać, chodzi mi o to, żeby nie pylił jak głupi, tylko przylegał miękko do pędzla, wtedy się stapia.
Constance caroll tak użyty dawał cudowny efekt równej, matowej twarzy z pięknym kolorem, ale maska była straszna - za bardzo było go widać, nie stapiał się z buzią.
Nie wiem, jak to jest z droższymi pudrami, bo nie miałam nic selektywnego, mogę mówić tylko o takich drogeryjnych, taniutkich markach
__________________
Zaczynam recenzować kosmetyki, które posiadam/posiadałam
Ingeborg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 13:05   #321
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez Ingeborg Pokaż wiadomość
Widzisz puder z babeczką spisuje się świetnie przy takiej aplikacji, puder sypki z MySecret, też, ale już constance caroll w kamieniu nie - jest zbyt kredowy.

Zauważyłam, ze puder przy tej metodzie musi być taki kremowy, aksamitny, nie umiem tego opisać, chodzi mi o to, żeby nie pylił jak głupi, tylko przylegał miękko do pędzla, wtedy się stapia.
Constance caroll tak użyty dawał cudowny efekt równej, matowej twarzy z pięknym kolorem, ale maska była straszna - za bardzo było go widać, nie stapiał się z buzią.
Nie wiem, jak to jest z droższymi pudrami, bo nie miałam nic selektywnego, mogę mówić tylko o takich drogeryjnych, taniutkich markach
A u mnie na razie żaden puder,który stosowałam nie sprawdzał się przy tej metodzie Miałam najróżniejsze(Elf-HD,Complexion Perfection,Synergen,Inglo t sypki,Vipera,pryzmy Givenchy i jeszcze wiele innych)i niestety żaden nie dawał rady dlatego mam nadzieję,że puder z babeczką zaskoczy mnie pozytywnie
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 13:15   #322
Ingeborg
Zadomowienie
 
Avatar Ingeborg
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Z daleka ;)
Wiadomości: 1 169
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
A u mnie na razie żaden puder,który stosowałam nie sprawdzał się przy tej metodzie Miałam najróżniejsze(Elf-HD,Complexion Perfection,Synergen,Inglo t sypki,Vipera,pryzmy Givenchy i jeszcze wiele innych)i niestety żaden nie dawał rady dlatego mam nadzieję,że puder z babeczką zaskoczy mnie pozytywnie
Z tego co wymieniasz mam tylko puder HD ELFa - on jest, moim zdaniem, zbyt suchy i sypki (wiem, że to masło maślane za sypki puder sypki :P ) na ta metodę. Poza tym jest bardzo drobniutki, może też o to chodzi - nie widać go na buzi, bo jest drobno mielony, tylko przez to nie przylega tak do pędzla.

Puder z babeczką jest inny, zupełnie inaczej zachowuje się przy nakładaniu, stapia się ze skorą, nie widać go, u mnie nie matuje skóry ale nadaje jej taki szlachetny glow rodem z reklam - widać, ze skora nie jest tłusta ale rozświetlona.Wygląda to tak naturalnie, ze Mama mnie spytała, co mam na buzi, bo ładnie wyglądam
__________________
Zaczynam recenzować kosmetyki, które posiadam/posiadałam

Edytowane przez Ingeborg
Czas edycji: 2012-01-05 o 22:37
Ingeborg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 13:22   #323
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez Ingeborg Pokaż wiadomość
Z tego co wymieniasz mam tylko puder HD ELFa - on jest, moim zdaniem, zbyt suchy i sypki (wiem, że to masło maślane za sypki puder sypki :P ) na ta metodę. Poza tym jest bardzo drobniutki, może też o to chodzi - nie widać go na buzi, bo jest drobno mielony, tylko przez to nie przylega tak do pędzla.

Puder z babeczką jest inny, zupełnie inaczej zachowuje się przy nakładaniu, stapia się ze skorą, nie widać go, u mnie nie matuje skóry ale nadaje jej taki szlachetny glow rodem z reklam - widać, ze skora nie jest tłusta ale rozświetlona.Wygląda to tak naturalnie, ze Mamam mnie spytała, co mam na buzi, bo ładnie wyglądam
Któraś z dziewczyn na wiazu poleciła mi właśnie "wciskanie" pudru sypkiego w twarz i dzięki temu miałam mieć niewidoczne pory i w ogóle mat na cały dzień.U mnie nie dało to efektu.Masz rację co do tej konsystencji pudru-pięknie stapia się ze skórą,w ogóle go nie widać na twarzy i mi daje takie satynowe wykończenie bo nie jest to płaski mat i nie jest to też glow-satynka to najlepsze określenie jakie przychodzi mi do głowy Użyłam go na razie raz ale mam nadzieję,że będzie spisywał się równie świetnie przez długi czas Ja "glow" uzyskuję za pomocą rozświetlacza i to tylko w strategicznych miejsach-kości policzkowe rulez
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 13:29   #324
nadi111
Zakorzenienie
 
Avatar nadi111
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 468
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Puder z pańcią jest mój Jestem zaskoczona, że są zaklejone (w końcu)Kupiłam też czerwony lakier.
nadi111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 13:48   #325
magratka
Rozeznanie
 
Avatar magratka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 694
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Staram się Was czytać na bieżąco, ale łatwe to nie jest
czy mogłybyście mi przypomnieć, jak wygląda lub jak się nazywa kultowy już "puder z pańcią" oraz czy jest w stałej ofercie, czy w limitowance? wiem, nieładnie to, ale wybaczcie...
magratka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 13:51   #326
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez magratka Pokaż wiadomość
Staram się Was czytać na bieżąco, ale łatwe to nie jest
czy mogłybyście mi przypomnieć, jak wygląda lub jak się nazywa kultowy już "puder z pańcią" oraz czy jest w stałej ofercie, czy w limitowance? wiem, nieładnie to, ale wybaczcie...
Puder z "pańcią" nazywa się Transparent Fixing Powder i pochodzi z edycji limitowanej-Welcome to Las Vegas.
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 13:52   #327
magratka
Rozeznanie
 
Avatar magratka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 694
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Puder z "pańcią" nazywa się Transparent Fixing Powder i pochodzi z edycji limitowanej-Welcome to Las Vegas.
Dziękować
Jak któraś z Was byłaby tak miła i napisała mi jeszcze, w których drogeriach w Warszawie znajdę tą limitkę, to byłabym wdzięczna.

Edytowane przez magratka
Czas edycji: 2012-01-05 o 13:54
magratka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 14:00   #328
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez magratka Pokaż wiadomość
Dziękować
Jak któraś z Was byłaby tak miła i napisała mi jeszcze, w których drogeriach w Warszawie znajdę tą limitkę, to byłabym wdzięczna.
Na pewno znajdziesz limitkę w Drogeriach Natura ale jak to wygląda konkretnie z Warszawą,to musisz poczekać aż odpisze Ci dziewczyna,które tam mieszka
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 14:13   #329
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez Kluska20
Nie chcę matu suchego wióra tylko łaaadny mat,a skoro ten taki daje,to nie pozostaję mi nic innego jak tylko go nabyć Dziękuję za odpowiedź
Kluseczka i masz w końcu puder z pańcią? / sorry, nie doczytałam - masz nadrabiałam Was długo
Cytat:
Napisane przez tenebra
No jak dla mnie czerwonych siuwaksów do ust nigdy za wiele
No i teraz będzie mi się śnił po nocach ten błyszczyk
I jak, masz Lovely Sinner?
Cytat:
Napisane przez zzzielona
Tak, ten puder jest naprawdę świetny!!! Wczoraj go użyłam i byłam naprawdę pod wrażeniem! Chyba też sobie kupię drugi .
Ja kupiłam dwa już

Widziałam też czupryny zdjęcie z linerkiem z LV - o Tyy ale masz idealną cerę

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
Matko! Przeczytałam: z dziadami koczujemy!
wymiotłaś tym tekstem
Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Ja też kupiłam liner z LV, porównałam go trwałościwo i pigmentacyjnie do Aqualinera z MUFE i wychodzi mi to samo Stąd też moje pytanie czy linery ze stałej oferty i ten limitowany to to samo tylko w innych kolorach?
Moim zdaniem tak. Ja mam wycofywany Go get bronzed.
Ale nie znoszę tego aplikatora
Cytat:
Napisane przez Charmain Pokaż wiadomość
tylko błyszczyki. intryguje mnie nazwa "lip cream colour"
paletkę taką mam z Metallics (chwalę sobie, ale po co mi druga prawie identyczna).
może któryś z jasnych lakierów.
pupy nie urywa ogólnie.
Cytat:
Napisane przez PieceOfMoris Pokaż wiadomość
O! Przytuptałam tu z tym samym
http://round-about-me-facts.blogspot...n-catrice.html (większe zdjęcia)

Wszystkiego Catricowego w Nowym Roku
Highlighter Pen mnie ciekawi
I lakiery takie kolory jak w Sydney były
i takie jak wycofywane
http://round-about-me-facts.blogspot...-vegas-le.html - tak jakby ktoś się jeszcze zastanawiał nad lovely sinner
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Przygotowałam zestawienie zdjęć wycofywanych produktów, jeśli ktoś nie kojarzy po nazwach/nie chce mu się szukać na stronie.
http://lusterko-em.blogspot.com/2012...w-catrice.html
Powiem tak.
cienie I love Champagne i Welcome to Miami Peach trzeba obadać
już żałuję linera Go Get Bronzed bo mimo aplikacji ma super kolor
lakier Purplelized ktoś kiedyś chyba chwalił?
In the Bronx też bym wypróbowała
A Mona Lisa is staring back idę dzisiaj kupić
Cytat:
Napisane przez Ingeborg Pokaż wiadomość
Podwójne róże bardzo polecam, mam wszystkie 4, z czego brązowy służy mi za brązer, a jeden oddałam Mamie, bo malinowe lody okazały się trochę nietwarzowe
Właśnie tez się zastanawiam nad tym czekoladowym!
Warto go mieć?
Kurczę, kupię takie z 5 produktów z wycofywanych i 100 zł pójdzie jak nic :/
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Jeszcze raz cienie z HW. Ciekawe jak to się ma do tych negatywnych opinii. http://www.beautybeforebreakfast.nl/...world-eye.html
O rany.
jakie moje kolory
[1=4a76f9601d26f07fbd1341d 93bf1dac994330f1e_6420ce7 2cabf7;31411386]zgłoś, niebawem zacznę pisać pracę na podstawie orzeczeń uokiku i chętnie popisałabym o przekrętach dotyczących kosmetyków [/QUOTE]
Ja pisałam pracę m.in. o wyrokach SOKIK i postępowaniu z zakresu ochrony konsumenta
Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość

i jest typowo matujacy bo na nosie mialam po prostu mega duzo odstajacych skorek
Ja mam suchą skórę i nie miałam skórek.
Jak pisałam - nie jest to mat suchy wiór

ja go nakładam kabuki z elfa.

babcia, ja bym brała frosting top coat bo daje lepszy mat niż soft touch z E (porównanie na blogu lacquerdicted), gdyby nie ten efekt niebieski zmrożenia. od tego mam holo coat z E chcę po prostu mat...
__________________

Edytowane przez coco_kiciusia
Czas edycji: 2012-01-05 o 14:16
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 14:21   #330
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
Kluseczka i masz w końcu puder z pańcią? / sorry, nie doczytałam - masz nadrabiałam Was długo
Ależ owszem,że mam i podbił moje serce
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:03.