Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!! - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-13, 08:07   #2431
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
U Was też taka ciulowa pogoda :/
Mhm...
A miałam plany...
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 08:20   #2432
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Tak, tak! Ociekałam mrokiem wręcz!
Ja też może odważę się wstawić jakieś zdjęcie z tego okresu :P

Cytat:
Ja coś czuję, że to DM to tylko taka poza, a tak naprawdę to Ty disco tłuczesz od rana do nocy. Zgadłam ?
Wiedziałam, że w końcu się wyda

Cytat:
Mąż mnie zmusza do picia piwa. Czy to już jest patologia?
Nie

---------- Dopisano o 09:20 ---------- Poprzedni post napisano o 09:19 ----------

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Wystarczyło tylko popatrzeć, ze rude
Prawda
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 08:26   #2433
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Śniegusiu, nie mogłam nie potraktować Wincentego jako wyzwania. Oto moja interpretacja:





Wybaczcie złamasa, ale jego użycie było nieodzowne. Oczywiście jutro lepsze fotki, ale nie mogłam się powstrzymać :P
Noooo tak....

to ja juz może sobie pójde..?

Są meeeega niesamowite. Po prostu genialnie.

Szukam kolejnego obrazu.
Może Monalisa?



Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
A ja nie wiem jakie kolory do mnie pasują chlip...
Po zdjęciu które pamiętam, to chłodne i intensywne.

Większość Polek to typy letnie, zimowe, lub zimowo/ letnie.
Ja jestem zimowym latem (Ty chyba także)- Pasują do mnie chłodne barrwy, ale nie pastelowe. W pastelach wyglądam mdło (typowe lato nie) KLIK

LATO

ZIMA

WIOSNA

JESIEŃ


Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Loli przez to magiczne zdobienie nie zwróciłąm uwagę na złamasa ejj muszę jakikś obraz poszukać... ttylko żeby z samych kropek się składał może to? http://www.ludowomi.pl/upload/produk...unrise2009.jpg
No i jedziesz!
Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Dmka a fiolet nie może być chłodny? na porach roku się nie znam ale ja chyba jestem wiosną
Każdy kolor może mieć ciepłe i zimne odcienie. Nawet czarny.
Ty też jesteś latem raczej.
Lato nie musi mieć popielatego blondu- choć takie jest łatwiejsze do określenia.
Teraz odchodzi się od podstawowej 4 typowej analizy, dodając typy pośrednie.

Tak na prawdę najważniejsze jest aby znaleźć swoją "temperaturę" wiedzieć czy jest się ciepłym czy zimnym typem.

Określenie tego nie jest tak bardzo skomplikowane.
Warto odgarnąś włosy z twarzy, przykryć je (szczególnie te farbowane) i w naturalnym świetle spojrzeć w lusterko, przykładając do twarzy "tło" (kawałek materiału, czy papieru) w typowo ciepłym (np zielonym jak wiosenne liście, lub zółtawo brązowym, jak te jesienne) oraz typowo zimnym (zieleń świerkowych gałązek czy szarość zachmurzonego nieba) I teraz obserwujemy, co się dzieje z nasza skórą czy oczami. Czy przebarrwieniai zasinienia są mniejsze czy większe, czy kolor oczy jest bardziej intensywny, czy zbladł.


Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Nic nowego. Jedzenie, kosmetyki, proszki do prania, ubrania, nic. Byłam już u lekarza rodzinnego i on też powiedział ze to raczej wirusowe niż alergiczne
O kurka.... Nie fajnie

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Poprawiłam jeszcze parę niedoróbek bo mnie irytowały
Przegięłaś.... Niedoróbek.... jasne

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
Śniegowa Twoje mani cudne, dajesz czadu dosłownie
Dzięki Alutek

Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość
A to moje wypociny które noszę od 3/4 dni jakoś.

Jednak lepiej czuje się w migdałkach, jedynie środkowy to złamasek.
fajne to

Nie przeszkadzają Ci kryształki?
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
kurcze nie spodobałabym ci się... ale na prawdę uważam, ze w czerni wyglądam lepiej niż w kolorze....
pewnie jestem nieobiektywna... Malina z Orchid musiałyby orzec

czasami zastanawiam się co ja tu w ogóle robię... potrafię operować tylko stemplem... i to nie zawsze mi wyjdzie...
Czerń chowa i tłumi. I pewnie tak jesteś nieobiektywna


No jaaaasne. A ślinimy się na widok Twoich łapek dla zasady.

A no i zupełnie przypadkowo dostałaś nagrodę specjalna w konkursie Joko.
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 08:28   #2434
alazkrainy
Zakorzenienie
 
Avatar alazkrainy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 675
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Dzień dobry

wasze nocne wypociny nadrobię w domu bo na telefonie to nic zacytować nie idzie

wczoraj przed 22 już spałam starość jak nic

Karola pogoda u mnie iście barowa
__________________
Aby miłość trwała przez całe życie, trzeba ją pielęgnować starannie jak ogród.


alazkrainy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 08:37   #2435
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
rewelacja
Chociaż patrząc na obrazy Twoje i śniegowej i wasze paznokcie to Twoje są trochę zbyt "czyste" za mało napaćkane, a Śnieguska znowu bardziej rozmazane niż obraz. Także w zasadzie są bardzo różne, a jednocześnie podobają mi się tak samo bardzo
OOOk. ma to sens rozumiem. Dzięki .

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3649304 5]

Eeej, oświecicie mnie co to jest ten INM? [/QUOTE]

KLIK

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Ciekawe czy gdyby Ciebie dziewczyna zgasiła jednym zdaniem, nadal uważałbyś to za urokliwe
Ano....

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
U Was też taka ciulowa pogoda :/
Oj taaak. Zimno i mokro. Ble.

Ja chcę czekolady.
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 08:43   #2436
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

sniegowa latem na pewno nie jestem zawsze gdy robiłam analizę to wychodzi mi wiosna bo: Mam piegi o ubarwieniu złotobrązowym, jasna cera o złocistym, brzoskwiniowym odcieniu, włosy ciepły brąz , oczy niebieskie z obwódką a lata są raczej chłodne
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 08:52   #2437
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
...
KLIK
...
Aaa...
Przeczytane, zapamiętane.
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-13, 08:55   #2438
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość

Tak na prawdę najważniejsze jest aby znaleźć swoją "temperaturę" wiedzieć czy jest się ciepłym czy zimnym typem.

Określenie tego nie jest tak bardzo skomplikowane.
Warto odgarnąś włosy z twarzy, przykryć je (szczególnie te farbowane) i w naturalnym świetle spojrzeć w lusterko, przykładając do twarzy "tło" (kawałek materiału, czy papieru) w typowo ciepłym (np zielonym jak wiosenne liście, lub zółtawo brązowym, jak te jesienne) oraz typowo zimnym (zieleń świerkowych gałązek czy szarość zachmurzonego nieba) I teraz obserwujemy, co się dzieje z nasza skórą czy oczami. Czy przebarrwieniai zasinienia są mniejsze czy większe, czy kolor oczy jest bardziej intensywny, czy zbladł.
Ja jestem zimą, tylko mam problem z określeniem czy dany kolor jest ciepły czy zimny. Nie zawsze, ale dosyć często. Wczoraj np. stałam 10 min. z bronzerem Cucuba Catrice w ręce i zastanawiałam się czy ciepły jest czy zimny W końcu nie wzięłam Ale pewnie z czasem dojdę do wprawy
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 08:56   #2439
blair witch
Zakorzenienie
 
Avatar blair witch
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 533
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Kocham disco polo i chcę wziąć ślub z Niecikiem!
Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
A ja z Millerem depesz w końcu
Mam porównanie na żywo bo całkiem niedawno u nas spali jak w Pomarańczy grali, i Miller zdecydowanie lepszy

I serio świetnie ubrany "po pracy", mi aż szczena opadła


I się nie śmiejcie, ale disco polo wraca do łask

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
ojeja... biedne te skórki faktycznie... ja bym te zadziorki delikatnie cążkami poobcinała. Żeby nie wystawały i nie zaczepiały... ale nie wiem czy u ciebie się uda..
no i krem... krem..
Co większe już powycinałam tak z samej góry, takie stwardniałe Resztę potraktuję pilniczkiem jak w końcu wrócę do domu

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
O matko, aż mnie ciarki przeszły jak te skórki zobaczyłam No ale trzymam kciuki, że się naprawią
Dzięki

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3649304 5]

Ładne pazurki a na skórki... mi najlepiej robi jednak oliwa z oliwek, nie musi być wypasiona z pierwszego tłoczenia i tak dalej... jakaś najtańsza, 5 minut moczyć dłonie w podgrzanej co kilka dni. Miodzio.
[/QUOTE]

Chyba jednak dokupię do kolekcji olejów tę z oliwek W sumie to ja praktycznie nie gotuję teraz (dla 1 osoby się nie opłaca, w pracy jem obiady) więc starczy na dłuuuugo


Ehhhh już zimno i deszczowo, akurat jak będę mieć pierwszy wolny weekend od nie pamiętam kiedy


A z innej beczki - co na żółcenie paznokci? Używam zawsze odżywki pod lakier (nail tek ta matowa baza - przy niej mi pożółkły, obecnie eveline sos albo wybielającej z Hean), ale żółkną dalej Moczyłam w wodzie z cytryną, kwaskiem cytrynowym, polerowałam, i nie wiem co robić...

Ogólnie zastanawiam się nad pójściem do swojej kosmetyczki na pelny manikjur, tyle że ona mi zawsze wycinanie skórek robiła mocząc ręce w wodzie a później wycinając... I od tego momentu jak mi profesjonalnie się tym zajmie to później odsuwać już?
__________________

Edytowane przez blair witch
Czas edycji: 2012-09-13 o 09:06
blair witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 09:03   #2440
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Ja jestem zimą, tylko mam problem z określeniem czy dany kolor jest ciepły czy zimny. Nie zawsze, ale dosyć często. Wczoraj np. stałam 10 min. z bronzerem Cucuba Catrice w ręce i zastanawiałam się czy ciepły jest czy zimny W końcu nie wzięłam Ale pewnie z czasem dojdę do wprawy

Jak bym miała brązer w łapce, bez możliwości maźnięcia, to tez bym pewnie miała wątpliwości
Ale jak jest tester- to wtedy łatwiej obadać czy się pomarańczowe tony pojawiają.

Ja mam idealnie chłodny matowy TheBalm.
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 09:04   #2441
Karola20
Zakorzenienie
 
Avatar Karola20
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Prowincja ;) Prawie Wawa
Wiadomości: 22 746
GG do Karola20
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Tak żeście nagadały o tych sondach ostatnio, że kupiłam sobie dzisiaj tę essencową przy okazji wizyty w Naturze.
czy tylko w mojej wsiowej Naturze nigdy nie ma tych sond
za każdym razem sprawdzam i nigdy nie ma

Cytat:
Napisane przez trufle Pokaż wiadomość
Pytanko: robić pracę domową, robić pizzę, czy oglądać kolejny odcinek Doktora Who?
Doktor Who!
Ja tez się wzięłam za seriale

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
skórki do odratowania
nawilżaj np maścią z wit A działa cuda
ja stosuję też olejek rycynowy


pokaże te moje kropencje i mi powiecie czy się nadają czy nie
najważniejsze dwa na zdjęciu plus biały i czarny
Olejek rycynowy cudownie wzmacnia paznokcie ale skórki wysusza
Wiem z własnego doświadczenia, dlatego lepsza jest maść z wit. A i kremy do rąk


Są cudownie rozkoszne. Uwielbiam kropki po każdą postacią


Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Ech.... Nawet po depeszowsku sama czreń dla mnie jest trudna do strawienia.
Na prawdę to najmniej twarzowy kolor.
A ja kocham czerń i w nij się czuję najlepiej i mogłabym chodzić ubrana na czarno cały czas. nie mówię, że od góry do dołu, ale czarna bluzka albo czarne spodnie
Staram się z tym walczyć i na zakupach wybieram inne kolory, jest już coraz lepiej, ale jeszcze rok temu jak oglądałam ciuszki na wieszakach to ręka automatycznie szukała tych czarnych


Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
A propos cycków, to ostatnio kupiłam sobie taką "szczerą" bluzeczkę, w której mam cyce jak Samantha Fox (na pewno nie znacie, bo za młode jesteście, ale mozna wygooglać )
A ja wiem kto to jest S. Fox
Czyli nie jestem za młoda

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Śniegusiu, nie mogłam nie potraktować Wincentego jako wyzwania. Oto moja interpretacja:
Bez komentarza
Ja pieprzę! I nie wierzę w ten tutorial! Tego się nie da za pomocą kropek i rozmazywania zrobić
__________________
Mani

"Nie mam chłopaka, bo kocham polskich siatkarzy"

Skra
Wrona,Qrek


Karola20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-13, 09:06   #2442
blair witch
Zakorzenienie
 
Avatar blair witch
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 533
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

A co do dobrych lakierów w niskiej cenie - ja bardzo chwalę sobie te:
http://allegro.pl/ap-lakier-do-malow...606122805.html
http://allegro.pl/ap-szybkoschnacy-l...616853920.html

Mam już koło 15 lakierów z tej firmy i są świetne, bardzo szybko schną, a mało tego, jak pokryłam sos'em z Evelina to lakier trzymał mi się 1,5 tygodnia i nawet na końcówkach nie był starty Zmywałam tylko dlatego że prześwit od dołu już był
__________________
blair witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 09:06   #2443
szyszyniak
Zadomowienie
 
Avatar szyszyniak
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 064
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Bry

Mmedeah, oczywiście, że o jabłku! W końcu to dzięki niej mamy taki seksowny niski głos

Prezio, jeśli byłoby to takie zdanie jak u Rudej to dalej to gaszenie byłoby urokliwe. Choć być może bym coś odparł na odchodne.

Aaaaa, kaaawaaaa i śniadanie
__________________
Awake With Music
^moje spojrzenie na muzykę^

News (14.09.2012):
Album: Song of the Day:
szyszyniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 09:11   #2444
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez blair witch Pokaż wiadomość
A z innej beczki - co na żółcenie paznokci? Używam zawsze odżywki pod lakier (nail tek ta matowa baza - przy niej mi pożółkły, obecnie eveline sos albo wybielającej z Hean), ale żółkną dalej Moczyłam w wodzie z cytryną, kwaskiem cytrynowym, polerowałam, i nie wiem co robić...

Ogólnie zastanawiam się nad pójściem do swojej kosmetyczki na pelny manikjur, tyle że ona mi zawsze wycinanie skórek robiła mocząc ręce w wodzie a później wycinając... I od tego momentu jak mi profesjonalnie się tym zajmie to później odsuwać już?
Spróbuj przeszorować pastą do zębów wybielającą.
Z polerowaniem ostrożnie- osłabia płytkę.

Na mani u kosmetyczki to szkoda kasy, szczególnie że wycina.

---------- Dopisano o 10:11 ---------- Poprzedni post napisano o 10:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
A ja kocham czerń i w nij się czuję najlepiej i mogłabym chodzić ubrana na czarno cały czas. nie mówię, że od góry do dołu, ale czarna bluzka albo czarne spodnie
Staram się z tym walczyć i na zakupach wybieram inne kolory, jest już coraz lepiej, ale jeszcze rok temu jak oglądałam ciuszki na wieszakach to ręka automatycznie szukała tych czarnych
Ja jestem "wrogiem" noszenia czerni od góry do dołu. Jeśli rozbijasz to innymi kolorami, to jest ok .
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 09:12   #2445
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Po zdjęciu które pamiętam, to chłodne i intensywne.

Większość Polek to typy letnie, zimowe, lub zimowo/ letnie.
Ja jestem zimowym latem (Ty chyba także)- Pasują do mnie chłodne barrwy, ale nie pastelowe. W pastelach wyglądam mdło (typowe lato nie) KLIK

LATO

ZIMA

WIOSNA

JESIEŃ

Każdy kolor może mieć ciepłe i zimne odcienie. Nawet czarny.
Ty też jesteś latem raczej.
Lato nie musi mieć popielatego blondu- choć takie jest łatwiejsze do określenia.
Teraz odchodzi się od podstawowej 4 typowej analizy, dodając typy pośrednie.

Tak na prawdę najważniejsze jest aby znaleźć swoją "temperaturę" wiedzieć czy jest się ciepłym czy zimnym typem.

Określenie tego nie jest tak bardzo skomplikowane.
Warto odgarnąś włosy z twarzy, przykryć je (szczególnie te farbowane) i w naturalnym świetle spojrzeć w lusterko, przykładając do twarzy "tło" (kawałek materiału, czy papieru) w typowo ciepłym (np zielonym jak wiosenne liście, lub zółtawo brązowym, jak te jesienne) oraz typowo zimnym (zieleń świerkowych gałązek czy szarość zachmurzonego nieba) I teraz obserwujemy, co się dzieje z nasza skórą czy oczami. Czy przebarrwieniai zasinienia są mniejsze czy większe, czy kolor oczy jest bardziej intensywny, czy zbladł.
Chyba sobie to druknę

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Ja mam idealnie chłodny matowy TheBalm.
Bahama Mama pewnie...
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 09:18   #2446
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Chyba sobie to druknę



Bahama Mama pewnie...
Hahaha!

No tak. A co?
Nie jest aż tak potwornie drogi. Może napisz list do Mikołaja, czy jak?
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 09:19   #2447
Karola20
Zakorzenienie
 
Avatar Karola20
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Prowincja ;) Prawie Wawa
Wiadomości: 22 746
GG do Karola20
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Teraz lepiej troche.
Faktycznie. Przed poprawką było do bani
Lolli, proooszę

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Bo dzisiaj siedzę w pociągu i czytam. Co ważne, Pottera czwartą część po angielskiemu.
Przysiada się naprzeciwko mnie chłopak. W rurkach.


Nie będzie hipster w czytaniu kuRtuRaRnemu człowiekowi przeszkadzał
To go dyskwalifikowało od samego początku

Nienawidzę jak ktoś mi przeszkadza gdy czytam. mam ochotę wydrapać oczy


Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Ja jakoś jestem kiepska w... Czymś takim.
Jak mi sie facet podoba, to go sama poderwę, a jak jakiś wyskakuję z inicjatywą, to zaraz wychodzi ze mnie... cholerstwo
Jak słynne już wśród moich znajomych... od poczatku może
Tez w pociągu (ja to mam szczęście...), koleś patrzy się na mnie, jak sobie siedzę oderwana od rzeczywistości i nagle mówi namiętnym głosem: "Jak kobieta uśmiecha się do swoich myśli, to z pewnością myśli o czymś miłym".
Reakcja natychmiastowa?
"Albo jest obłąkana".
Do tej pory mi to przypominają, koleżanka, która ze mną wtedy jechała, musiała wyjść z przedziału, tak się chichrała
Sikam
Piękna akcja Brawo, Ruda
A koleś jaki tekst w ogóle
ja to chyba za mało romantyczna jestem... No dobra, ja wcale nie jestem romantyczna. Takie teksty przyprawiają mnie o ataki niekontrolowanego śmiechu

A propos niedawaniu się poderwać. ja też bywam czasem niemiła. Ale to nie moja wina, po co zaczynają
Kumple zawsze mi wypominają jak szliśmy do kina i jak nam koleś sprawdzał bilety to mi sie tusz ukruszył i zaczęło mi oko łzawić i pocierałam cały czas. Koleś się pyta (tez maślanym głosem)
: co się stało pani stało?
to mu mówię,
- coś mi do oka wpadło.
ten zadowolony
- "mmm. Może ja"
kumple już czując akcję zaczynają się śmiać a ja z moim ulubionym tekstem
- mozliwe, bo strasznie mnie wkur*ia


I akcja z moją kumpelą. Podchodzimy do przejścia dla pieszych, czekamy na zielone a jakis typ do nas:
- oh, królewny. W którym zamku mozna was znaleźć?
na co przyjaciółka:
- co cię to obchodzi? I tak masz za małego konia żeby dojechać
Kocham ją

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Nie lubię jak mi ktoś przeszkadza w czytaniu, robię się niemiła.
O to to

Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość
A to moje wypociny które noszę od 3/4 dni jakoś.
Biedronka bling bling

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Kocham disco polo i chcę wziąć ślub z Niecikiem!
Idź do "Łowy Króla Disco"
__________________
Mani

"Nie mam chłopaka, bo kocham polskich siatkarzy"

Skra
Wrona,Qrek



Edytowane przez Karola20
Czas edycji: 2012-09-13 o 09:26
Karola20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 09:23   #2448
szyszyniak
Zadomowienie
 
Avatar szyszyniak
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 064
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Mam przyjemność powitać w imieniu swoim nową bywalczynię tegoż wątku A mowa tutaj o Blair Witch.
__________________
Awake With Music
^moje spojrzenie na muzykę^

News (14.09.2012):
Album: Song of the Day:
szyszyniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 09:23   #2449
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Nienawidzę jak ktoś mi przeszkadza gdy czytam. mam ochotę wydrapać oczy

(...)


Idź do "Łowy Króla Disco"
No ja też....

YYYY a co to??
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-13, 09:23   #2450
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Jak bym miała brązer w łapce, bez możliwości maźnięcia, to tez bym pewnie miała wątpliwości
Ale jak jest tester- to wtedy łatwiej obadać czy się pomarańczowe tony pojawiają.

Ja mam idealnie chłodny matowy TheBalm.
Właśnie był tester i wydawał mi się bardziej chłodny. Z tym, że miał drobinki. Co prawda małe i delikatne, ale matowy mi się marzy. I czar prysł
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 09:25   #2451
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Hahaha!

No tak. A co?
Nie jest aż tak potwornie drogi. Może napisz list do Mikołaja, czy jak?
Oczywiście załączniki odpowiednie również albo przyjadę do Warszawy i mnie ubierzesz

E tam...nie będę Mikołajowi zawracać głowy taką pierdołą. Sama sobie kupię tylko najpierw muszę zużyć 'zapasy'

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Właśnie był tester i wydawał mi się bardziej chłodny. Z tym, że miał drobinki. Co prawda małe i delikatne, ale matowy mi się marzy. I czar prysł
Bahama Mama
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 09:27   #2452
blair witch
Zakorzenienie
 
Avatar blair witch
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 533
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Spróbuj przeszorować pastą do zębów wybielającą.
Z polerowaniem ostrożnie- osłabia płytkę.

Na mani u kosmetyczki to szkoda kasy, szczególnie że wycina.
Ooooo to z pastą muszę wypróbować

Nie wiem czy cokolwiek jest w stanie osłabić moją płytkę, mam tak twarde paznokcie że jak ostatnio czymś przytrzasnęłam to się nie złamał, nie odkształcił, tylko skraj paznokcia odprysnął i wystarczyło dopiłować. Nosiłam nieraz tipsy i porównałabym w twardości - co jest dla mnie szokiem bo obgryzałam prawie całe 28letnie życie

Cytat:
Napisane przez szyszyniak Pokaż wiadomość
Mam przyjemność powitać w imieniu swoim nową bywalczynię tegoż wątku A mowa tutaj o Blair Witch.
Witam Cię również w imieniu swoim
__________________
blair witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 09:28   #2453
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość


Ja jestem "wrogiem" noszenia czerni od góry do dołu. Jeśli rozbijasz to innymi kolorami, to jest ok .

Dokładnie tak!

Gdzie można dostać stacjonarnie TheBalm?
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 09:28   #2454
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Właśnie był tester i wydawał mi się bardziej chłodny. Z tym, że miał drobinki. Co prawda małe i delikatne, ale matowy mi się marzy. I czar prysł
Tak jak DMka mówi- BahamaMama

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Oczywiście załączniki odpowiednie również albo przyjadę do Warszawy i mnie ubierzesz

E tam...nie będę Mikołajowi zawracać głowy taką pierdołą. Sama sobie kupię tylko najpierw muszę zużyć 'zapasy'



Bahama Mama
Ależ noł problem

Ja bym się tam "zapasami" nie przejmowała
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 09:28   #2455
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez blair witch Pokaż wiadomość
A z innej beczki - co na żółcenie paznokci? Używam zawsze odżywki pod lakier (nail tek ta matowa baza - przy niej mi pożółkły, obecnie eveline sos albo wybielającej z Hean), ale żółkną dalej Moczyłam w wodzie z cytryną, kwaskiem cytrynowym, polerowałam, i nie wiem co robić...
Mnie już ostatnio dziewczyny naprostowały... Też mi zżółkły od tego nailteka, bez niego od ciemnych lakierów oczywiście też żółkły... Przerzuciłam się na evelinkę diamentową, nadal żółkną. Próbowałam cytryny, nie pomogła. Ale skoro i tak ciągle maluję to nie ma się co przejmować zażółceniem. Zawsze można przestać malować i poczekać aż odrosną nieżółte... ale niedoczekanie
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 09:30   #2456
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Dokładnie tak!

Gdzie można dostać stacjonarnie TheBalm?
W Douglasach. Około 50 PLN kosztuje ten brązer.
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 09:42   #2457
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Większość Polek to typy letnie, zimowe, lub zimowo/ letnie.
Ja jestem zimowym latem (Ty chyba także)- Pasują do mnie chłodne barrwy, ale nie pastelowe. W pastelach wyglądam mdło (typowe lato nie) KLIK

LATO

ZIMA

WIOSNA

JESIEŃ
Hm, to ja chyba jestem jesienią. W końcu! Po tylu latach niepewności

Cytat:
Ogólnie zastanawiam się nad pójściem do swojej kosmetyczki na pelny manikjur, tyle że ona mi zawsze wycinanie skórek robiła mocząc ręce w wodzie a później wycinając... I od tego momentu jak mi profesjonalnie się tym zajmie to później odsuwać już?
Aaaa, daj spokój! Tutaj dziewczyny Ci zawsze doradzą lepiej niż niejedna kosmetyczka Tym bardziej, że wycina Ci skórki... A tak to zregenerujesz łapki i będą picuś glancuś
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 09:58   #2458
Karola20
Zakorzenienie
 
Avatar Karola20
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Prowincja ;) Prawie Wawa
Wiadomości: 22 746
GG do Karola20
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Zgiń. Właśnie się zastanawiałam nad jakimś zamówieniem z all

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
żeby kusić to wstawiam moich faworytów 1 2 3 4
Dobra. To kto zamawia?

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Ja jestem "wrogiem" noszenia czerni od góry do dołu. Jeśli rozbijasz to innymi kolorami, to jest ok .
Od góry do dołu to i ja nie lubię
Ale właśnie czarna bluzka do kolorowych spodni jak najbardziej na TAK. Albo czarne spodnie i kolorowa góra

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
YYYY a co to??
http://www.viva-tv.pl/programy/1315-lowy-krola-disco

T. Niecik szuka sobie dziewczyny na Vivie

Dzień dobry. nadrobiłam, odpisałam a teraz wracam do serialu

---------- Dopisano o 10:58 ---------- Poprzedni post napisano o 10:43 ----------

Beata
Przez Ciebie siedzę i szukam słoczy w necie tych lakierów z All
I mają tyle pięknych kolorów

---------- Dopisano o 10:58 ---------- Poprzedni post napisano o 10:58 ----------

Beata
Przez Ciebie siedzę i szukam słoczy w necie tych lakierów z All
I mają tyle pięknych kolorów
__________________
Mani

"Nie mam chłopaka, bo kocham polskich siatkarzy"

Skra
Wrona,Qrek


Karola20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 09:59   #2459
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Hm, to ja chyba jestem jesienią. W końcu! Po tylu latach niepewności
Też tak myslę.

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
http://www.viva-tv.pl/programy/1315-lowy-krola-disco

T. Niecik szuka sobie dziewczyny na Vivie

Dzień dobry. nadrobiłam, odpisałam a teraz wracam do serialu
Niecik??? Pierwsze słyszę....
Ok. niech i tak będzie....
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 10:16   #2460
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Większość Polek to typy letnie, zimowe, lub zimowo/ letnie.
Ja jestem zimowym latem (Ty chyba także)- Pasują do mnie chłodne barrwy, ale nie pastelowe. W pastelach wyglądam mdło (typowe lato nie)


Tak na prawdę najważniejsze jest aby znaleźć swoją "temperaturę" wiedzieć czy jest się ciepłym czy zimnym typem.
Śniegowa przyjedź do mnie i mnie określ bo ja już kiedyś szukałam tego "mojego typu" i nie wiedziałam za nic co ja jestem...


Cytat:
Czerń chowa i tłumi. I pewnie tak jesteś nieobiektywna
hehehe noooo na bank subiektywizm mi się włącza, ale i tak lubię czarne. Staram się jednak w miarę możliwości dodawać do tego jakiś kolor - żeby nie było


Cytat:
No jaaaasne. A ślinimy się na widok Twoich łapek dla zasady.

A no i zupełnie przypadkowo dostałaś nagrodę specjalna w konkursie Joko.
Ja nie powiedziałam, że nie umiem pomalować paznokci... tylko, że nie operuję niczym innym niż stemplem. A wy manualnie potraficie takie cuda zrobić!!!!

Ojjj ojjj, konkurencja była mała
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:15.