W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-02-02, 11:51   #2641
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 27 236
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka¿ wiadomo¶æ
Tu chodzi o mnie... mój robilby to 10 razy dziennie , jak królik normalnie. Tutaj jest problem ze mn± cierpia³am na ró¿ne choroby intymne, pêcherza wiec przez to nie odczuwam konfortu tylko wrecz przeciwnie no nie bede tu o tym pisaæ bo zbyt intymne , ale przez to zablokowalam sie równie¿ psychicznie i nawet nie chce mi sie tego zaczynaæ bo zaraz mam wra¿enie ze robie to z "obowi±zku" ¼le to wyszlo wszystko



no ca³kowitej abstynencji nie bylo.

bunny jeste¶ super! ja te¿ kusze mojego ale wiesz my jeste¶my 24 na dobe i mnie ju¿ tego jego wsadzanie reki w spodnie,mmiedzy nogi,obmacywania,.... zaczelo mêczyæ dos³ownie.... no ile¿ mo¿na jestem z nim ca³y dzieñ codziennie i jeszcze czêsto w nocy i czasem mam ju¿ tego po dziurki w nosie, nie chce sie kusic bo wszystko jest podane na tacy, ale nie zrozumie tego nikt kto nie pracuje ze sob± raczej, poprostu przesta³am sie staraæ a nawet odwrotnie czuje ze tego mam za du¿o! o wiele! wiem co z tym zrobiæ, zmieniæ prace na osobn±! ale to nie takie ³atwe w naszej miejscowo¶ci. Poprostu jak najesz sie czego¶ to ju¿ tego tak nie chcesz, a jak za czym¶ zatêsknisz choæby te 8godzin dziennie to jest inaczej



hehe
Oj jak ja cie rozumiem.... u mnie troche podobnie, tylko chyba bardziej popl±tanie.

Generalnie moje libido wynosi - 1000000, nawet nie mysle o seksie ani nic


Ostatnio malo co pisze bo zalatwialam te wszystkie sprawy, wczoraj jakas mala impreza. Dzisiaj sprobuje ponadrabiac co tam u was
czekoladowoo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-02, 11:55   #2642
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Boles³awca (Dolny ¦l±sk)
Wiadomo¶ci: 3 586
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka¿ wiadomo¶æ
Kotka jak ¶winia?

Orgazmu trzeba siê nauczyæ i wa¿ne ¿eby siê nie nakrêcaæ
boi sie nadal ale ju¿ jak przechodzê obok klatki to wystawia g³owe i w±cha ciekawa jest, ale jak daje jedzenie z rêki nie zje, dopiero jak sam± j± zostawiê to podbiega do marchewki i wtran¿ala ile si³! tylko jeden problem wydaje mi sie ze ona jeszcze kupy nie robi³a co z ze stresu niby?

a co do orgazmu nie umiem go ni ch**a i nie wiem czy sie naucze , beznadziejny ze mnie przypadek
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
od¿ywianie w³osków
Kotka17 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-02, 11:59   #2643
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 3 942
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

hej!

ja wczoraj tez nie mog³am na wiza¿ wej¶æ chyba tysi±c razy probowa³am ,az w koñcu siê wnerwi³am i posz³am spaæ

a dzi¶ jak zwykle sprz±tam teraz i zaraz idê na³ozyæ sobie kremik na w³oski po raz drugi i poczekam z godzinke, ¿eby umyæ bo popo³udniu idziemy do znajomych na urodziny
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja w³osków

by³o - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podciêciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening ca³ego cia³a
asiabb1983 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-02, 12:00   #2644
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 3 195
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka¿ wiadomo¶æ
Anka niestety nie pomogê czy lepiej u dewelopera czy po¶rednika, ja bym u dewelopera, po co mi jeszcze po¶rednicy...
Ja wole p³aciæ kredyt ni¿ dawaæ obcemu zarobiæ...w naszym obecnym wynajmowanym mieszkaniu-kawalerce, do remontu...p³acimy tyle odstêpnego co by¶my mieli na po³owê lub 1/3 raty...zale¿y czy na ca³o¶æ czy na czê¶æ by¶my kredyt brali...na razie musimy poczekaæ a¿ tz siê skoñczy kredyt i mo¿emy my¶leæ o mieszkaniu...ja nie wiem czy nie kupimy z rynku wtórnego...

Wczoraj narzeka³am ¿e tz mi nie robi prezentów to dzi¶ mam oddam wam po kawa³ku, sama te¿ kawa³ek do kawki co jaki¶ czas zjem, a¿ tak to siê nie katujê diet±

---------- Dopisano o 12:26 ---------- Poprzedni post napisano o 12:24 ----------



ja bym w Pl te¿ nie chcia³a byæ...ale tz ma dobr± pracê, jak na obecne czasy...jak mia³ mo¿liwo¶æ w swoim zawodzie do Australi z³o¿yæ papiery to nie bo mamusia sama jest i chora i sobie nie poradzi
Kurcze no widzisz Mój t¿ te¿ znalaz³ super ofertê pracy w UK w jego zawodzie, mia³ ju¿ dzwoniæ i nagle mu siê odwidzia³o, bo tam niebezpiecznie jest w Londynie, bo jakie¶ mafie, on w ogóle jêzyka nie zna, za daleko od domu etc. , wiêc narazie zostajemy w PL i bêdziemy co¶ wynajmowaæ... Ale po skoñczeniu szko³y chcê z nim na sta³e wyemigrowaæ z Polski, w³a¶nie do UK, bo sam t¿ mówi ¿e woli ¿eby¶my razem pojechali bo ja znam komunikatywnie jêzyk i w trójkê nam bêdzie ³atwiej tam siê zadomowiæ... wiêc narazie trochê pomieszkamy tu, mo¿e uda siê co¶ od³o¿yæ na wyjazd, a ja po skoñczeniu jakiej¶ szko³y/kursów te¿ bêdê mia³a lepszy start za granic±, bo wiadomo, ¿e lepiej jechaæ maj±c jakiego¶ asa w rêkawie, w tym przypadku zawód Coraz wiêcej m³odych osób z naszego piêknego kraju wyje¿d¿a bo nie ma ¿adnych perspektyw, tylko praca non stop za marne wynagrodzenie, i zamartwianie siê o wydatki.. a nie tak to powinno wygl±daæ. Chcê synkowi zapewniæ dobre wykszta³cenie, mo¿liwo¶ci, a ¿eby to zrobiæ musia³abym siê przeprowadziæ do wiêkszego miasta na co zwyczajnie nas nie staæ. Zazdroszczê tym co maj± dobrze prosperuj±ce firmy, zak³ady, i nie musz± siê o nic martwiæ, ale prawda jest taka, ¿e u nas ¿eby siê uda³o trzeba mieæ albo znajomo¶ci, albo szczê¶cie, albo pieni±dze

Swoj± drog± Australia to piêkny kraj Moja nauczycielka by³a w zesz³ym roku na sylwestra i pokazywa³a nam zdjêcia z pobytu tam, ka¿dy w szoku by³

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka¿ wiadomo¶æ
Mam nadzieje ze z T¯ sie jako¶ ulo¿y a co do orgazmu... ja do tego tak bardzo nie d±ze tylko on... ci±gle sie pyta kiedy d±¿y i ca³y czas jakby chcia³ zeby to sie sta³o denerwuj±c i stresuj±c mnie przy tym ... nie moge joko¶ tego z nim ulo¿yc ale postaram sie.. tylko ze dociera do niego zawsze jak co¶ sie stanie, niestety

owszem ale do sexuologa mam 60km to za daleko i jeszcze p³aciæ za wizyte, ale pewnie by mi pomógl, a co do tej ksi±zki muszê sie zastanowiæ

kajdanki takie mam, i rzeczywiscie taki dzingielek do otwacia jest bo mam ró¿owe i czerwone
Ja bym na Twoim miejscu siê stara³a jak najszybciej nad tym popracowaæ, bo jak w ³ó¿ku nie gra to z czasem zaczynaj± siê sypaæ inne rzeczy w zwi±zku i ludzie siê od siebie oddalaj±, niestety Na pocz±tek mo¿e ta ksi±¿ka, a jak nie pomo¿e to mo¿e raz na 2 tygodnie, raz na tydzieñ by³aby¶ w stanie wybraæ siê do tego seksuologa? Szkoda ¿e nie mo¿ecie cieszyæ siê w pe³ni jedn± z najpiêkniejszych rzeczy w zwi±zku A co do orgazmu to mo¿e pogadaj z t¿, powiedz mu ¿e nie chcesz ¿eby ca³y czas tak o to pyta³ i my¶la³ o tym, ¿e je¶li atmosfera bêdzie odpowiednia, i oboje siê w tym zatracicie to w koñcu i orgazm siê pojawi Mo¿e byæ te¿ tak, ¿e on siê czuje winny ¿e go nie masz
__________________
Instagram

Jasny popielaty br±z
exclusivee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-02, 12:10   #2645
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 27 236
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ


---------- Dopisano o 13:01 ---------- Poprzedni post napisano o 12:56 ----------


mnie to bardziej zaciekawilo

ale codziennie jej mylas wlosy? i potem po wyschnieciu codziennie prostowalas? ale gnidy chyba dosyc nisko sa przyczepione? siegalas tam prostownica? nie poparzylas jej?
mysle np o sobie jakby mnie to kiedys spotkalo- mam tak geste i dlugie wlosy, nie szloby tego wyczesac a obciac bym nie dala
a jak sie poznalas ze ma? skarzyla sie ze ja swedzi czy co?
te wszy naprawde widac jak biegaja po glowie? cos jak pchly u zwierzat?
sorki za te pytania ale ja nigdy sie z tym nie spotkalam a to ciekawiacy mnie temat
Ja kiedys to paskudztwo od kuzynek zlapalam, pech chcial ze wlosy do pupy mialam Z 7-8 lat mialam ale koszmar wyczesywania tego pamietam do dzis

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Poka¿ wiadomo¶æ
Kamciurka, akurat na polozne na patologii to ja noe moge z³ego s³owa powiedziec. Mile i w ogole. Inaczej bylo w SOR. tam ³aske robi³y. Jak bylam z krwawieniem to pukam do drzwi, wychodzi jedna damesa i z ryjem - co jest-. Ja mowie ze krwawke a w ci±¿y jestem a ona na holu mówi, bez zaproszenia do gabinetu - prosze pokazaæ podpaskê- ....
Co za babsztyl...:/
Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Poka¿ wiadomo¶æ
Wrzucam zdjêcia obecnego koloru
Coraz ladniej juz

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ
a w ogole to dziewczynki chcialam powiedziec, ze mamy co swietowac
zapraszam na bloga
Gratuluje
Cytat:
Napisane przez novelove Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczynki sio do albumu, bo ja ju¿ zdurnia³am. Przysz³y te raybany i teraz nie wiem, czy je zostawiaæ,czy nie? Tak siê napali³am, a pewna nie jestem.
Znaczy tak,czy siak siebie w okularach nie trawiê, ale nie jestem pewna,czy mi w nich dobrze. Ocenicie swoim oczkiem, proszê?

edit:wstawi³am w tym te¿ co mia³am
Mi sie bardziej podoba w tych co mialas

---------- Dopisano o 13:10 ---------- Poprzedni post napisano o 13:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka¿ wiadomo¶æ
Butki takie. Zwyczajne bez udziwnien
na jedno zdjêcie za³apa³ sie moj szczurek ale kolo niej jest lampka i dobrze zdjêcie tam sie robi
Bardzo ladne
Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka¿ wiadomo¶æ
boi sie nadal ale ju¿ jak przechodzê obok klatki to wystawia g³owe i w±cha ciekawa jest, ale jak daje jedzenie z rêki nie zje, dopiero jak sam± j± zostawiê to podbiega do marchewki i wtran¿ala ile si³! tylko jeden problem wydaje mi sie ze ona jeszcze kupy nie robi³a co z ze stresu niby?

a co do orgazmu nie umiem go ni ch**a i nie wiem czy sie naucze , beznadziejny ze mnie przypadek
Nauczysz sie, ja tez nigdy podczas seksu nie dochodzilam, a w koncu wyszlo tak ze sie zdarza ze mam kilka pod rzad i az mi sie jakby w jedna calosc zlewaja. I laduje na podlodze w drgawkach
czekoladowoo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-02, 12:12   #2646
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Boles³awca (Dolny ¦l±sk)
Wiadomo¶ci: 3 586
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka¿ wiadomo¶æ
Oj jak ja cie rozumiem.... u mnie troche podobnie, tylko chyba bardziej popl±tanie.

Generalnie moje libido wynosi - 1000000, nawet nie mysle o seksie ani nic
no w³a¶nie mam problem ze sob± bo wiem ze to nie wina T¯ ta tylko moja
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
od¿ywianie w³osków
Kotka17 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-02, 12:18   #2647
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 3 195
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka¿ wiadomo¶æ
a co do orgazmu nie umiem go ni ch**a i nie wiem czy sie naucze , beznadziejny ze mnie przypadek
Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka¿ wiadomo¶æ
Orgazmu trzeba siê nauczyæ i wa¿ne ¿eby siê nie nakrêcaæ
Dok³adnie Kotka ja Ci powiem szczerze- przez 2,5 roku zwi±zku mia³am góra 3 razy orgazmy podczas seksu i to to przewa¿nie jak z t¿ winkowali¶my albo co¶ w tym stylu Mimo to uwielbia³am siê kochaæ z t¿, bo sam fakt naszego zbli¿enia, po³±czenia w jedno¶æ by³ dla mnie cudowny A potem otworzy³am siê na niego w pe³ni i od tej pory prawie za ka¿dym razem go mam, i zrozumia³am ¿e ¿eby go mieæ muszê wczuæ siê w to co siê dzieje i daæ te¿ co¶ od siebie a nie le¿eæ jak k³oda Trening czyni mistrza

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka¿ wiadomo¶æ
Nauczysz sie, ja tez nigdy podczas seksu nie dochodzilam, a w koncu wyszlo tak ze sie zdarza ze mam kilka pod rzad i az mi sie jakby w jedna calosc zlewaja. I laduje na podlodze w drgawkach
Ale bajer Ja jeszcze tak nie mia³am, ale to chyba tylko kwestia czasu
__________________
Instagram

Jasny popielaty br±z
exclusivee jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-02-02, 12:19   #2648
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomo¶ci: 5 867
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
Garnier 111 Mam ciemniej i rudo
i ju¿ k³adziesz garniera 111???

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Poka¿ wiadomo¶æ
Nie zniechêcaj siê. Za którym¶ farbowaniem w³osy rozja¶ni± siê do bardzo jasnego blondu. Ale to niestety musi potrwaæ. Ja równie¿ schodzi³am z rudo¶ci (i to takich marchewkowych) do blondu. Teraz te¿ na d³ugo¶ci ok 5 cm mam miodowy blond, a na d³ugo¶ci ch³odny i bardzo jasny. Kara za pomalowanie be¿owym blondem Ale sch³adzam go c10. Ju¿ 2 razy malowa³am, my¶lê, ¿e jeszcze jedno podej¶cie i bêdzie w koñcu wyrównane Tobie te¿ siê uda, tylko trzeba cierpliwo¶ci. I nie mo¿esz siê poddawaæ.
czyli mam farbowaæ uparcie a10 nadal???? a to nie wiedzialam ze to pare razy trzeba... to moje antytalencie do w³osów

za 2 tygodnie moge spróbowaæ ponownie my¶licie???



Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka¿ wiadomo¶æ
Witajcie wczoraj wgl na wiza¿ nie mog³am wej¶æ od godziny 21

Równo masz te w³oski, przynajmniej na zdjêciach tak wygl±da kilka razy pomalujesz t± sam± farb± jasn± i wyjd± jasne

ja w³a¶nie przez wade wzroku bardzo rzadko przeciws³oneczne noszê

co¶ by³o z wizazem nie tak. te¿ zostawi³am go w cholerê, bo siê wkurza³am- nawet wczytaæ nie mog³±m

Równo wysz³y to fakt, to dalej bêdê uparcie pigmentowaæ jasne a czemu nie wysz³y mi odrosty z ty³u g³owy??


co do okularów- ja mam tez wadê i to du¿±, gdy noszê soczewki to zakladam p-s³oneczne, ale latem czêsto mnie tak piek± oczy, ¿e nie mogê nawet autem jechac... ³zawi± jak szalone.... ale mam wadê minus 4,5
Emilia1 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-02, 12:32   #2649
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Boles³awca (Dolny ¦l±sk)
Wiadomo¶ci: 3 586
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
Ja bym na Twoim miejscu siê stara³a jak najszybciej nad tym popracowaæ, bo jak w ³ó¿ku nie gra to z czasem zaczynaj± siê sypaæ inne rzeczy w zwi±zku i ludzie siê od siebie oddalaj±, niestety Na pocz±tek mo¿e ta ksi±¿ka, a jak nie pomo¿e to mo¿e raz na 2 tygodnie, raz na tydzieñ by³aby¶ w stanie wybraæ siê do tego seksuologa? Szkoda ¿e nie mo¿ecie cieszyæ siê w pe³ni jedn± z najpiêkniejszych rzeczy w zwi±zku A co do orgazmu to mo¿e pogadaj z t¿, powiedz mu ¿e nie chcesz ¿eby ca³y czas tak o to pyta³ i my¶la³ o tym, ¿e je¶li atmosfera bêdzie odpowiednia, i oboje siê w tym zatracicie to w koñcu i orgazm siê pojawi Mo¿e byæ te¿ tak, ¿e on siê czuje winny ¿e go nie masz
ja mysle o innych rzeczach w trakcie sexu przez moje problemy, i nie potrafie skupiæ sie na tym co robie, ostatnio ci±gle jestem roztrzêsiona i p³acze w poduszkê, wydaje mi sie ze potrzebna by³aby mi pomoc bo nie wiem czy uda mi sie z tym wygraæ No ta niby najpiêkniesza chwila jest dla mnie przymusem z którego wiem ze mam tylko k³opot bo w trakcie hamuje siebie i jego prze moje choroby i problemy

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka¿ wiadomo¶æ
Nauczysz sie, ja tez nigdy podczas seksu nie dochodzilam, a w koncu wyszlo tak ze sie zdarza ze mam kilka pod rzad i az mi sie jakby w jedna calosc zlewaja. I laduje na podlodze w drgawkach
nigdy czegos takiego nie prze¿y³am, a mój T¯ ci±gle jest w niebie bo jemu takie sztuczki potrafie zrobiæ ze on zatyka sie poduszk± zeby nie krzyczeæ

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
Dok³adnie Kotka ja Ci powiem szczerze- przez 2,5 roku zwi±zku mia³am góra 3 razy orgazmy podczas seksu i to to przewa¿nie jak z t¿ winkowali¶my albo co¶ w tym stylu Mimo to uwielbia³am siê kochaæ z t¿, bo sam fakt naszego zbli¿enia, po³±czenia w jedno¶æ by³ dla mnie cudowny A potem otworzy³am siê na niego w pe³ni i od tej pory prawie za ka¿dym razem go mam, i zrozumia³am ¿e ¿eby go mieæ muszê wczuæ siê w to co siê dzieje i daæ te¿ co¶ od siebie a nie le¿eæ jak k³oda Trening czyni mistrza
No ja nie jestem otwarta, ale on te¿ nie zabardzo wie jak postêpowac z kobiet± i nie wychodzi to mu jak ja mam problemy,on by chcia³ zebym to ja mu mowila co i jak! ja never nie le¿e jak kloda, to w³a¶nie ja ci±gle zmieniam pozycje ci±gle, bo ci±gle mi sie jaka¶ nudzi, ale to nie pomaga... kurcze jak pomysle jak kiedys by³o fajnie cieszylismy sie sob±, ale nie pracowalismy razem wiec to te¿ ró¿nica, cie¿ko jest
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
od¿ywianie w³osków
Kotka17 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-02, 12:32   #2650
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 3 195
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Emilka w jakim sensie ju¿? Bo nie rozumiem pytania
__________________
Instagram

Jasny popielaty br±z
exclusivee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-02, 12:39   #2651
201606240916
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 1 463
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Poka¿ wiadomo¶æ
i ju¿ k³adziesz garniera 111???



czyli mam farbowaæ uparcie a10 nadal???? a to nie wiedzialam ze to pare razy trzeba... to moje antytalencie do w³osów

za 2 tygodnie moge spróbowaæ ponownie my¶licie???
Tak, farbuj nadal Mi Bunny napisa³a, ¿e po 2 tygodniach mogê ponownie na³o¿yæ farbê.

---------- Dopisano o 13:37 ---------- Poprzedni post napisano o 13:33 ----------

exclusivee my mieszkamy w Lublinie. Wiêc ceny mieszkañ s± straszne Ale ze wzglêdu na synka, chcieliby¶my mieæ co¶ swojego. Na staro¶æ zawsze mo¿emy i¶æ mieszkaæ do rodziców, a synek mia³by wtedy w³asne mieszkanie.

---------- Dopisano o 13:39 ---------- Poprzedni post napisano o 13:37 ----------

asiabb1983 a w³a¶nie, to ty mia³a¶ wypróbowaæ to kremowanie. I jak odczucia? K³adziesz ten krem z Isany, tak? Dobrze siê zmywa?
201606240916 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-02, 12:59   #2652
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 8 211
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka¿ wiadomo¶æ
boi sie nadal ale ju¿ jak przechodzê obok klatki to wystawia g³owe i w±cha ciekawa jest, ale jak daje jedzenie z rêki nie zje, dopiero jak sam± j± zostawiê to podbiega do marchewki i wtran¿ala ile si³! tylko jeden problem wydaje mi sie ze ona jeszcze kupy nie robi³a co z ze stresu niby?

a co do orgazmu nie umiem go ni ch**a i nie wiem czy sie naucze , beznadziejny ze mnie przypadek
Ale jak nie robi³a kupy???? Nie ma takich ma³ych bobków ciemnych? Jak nie ma to dziwne. Moje robi± kilka naraz i po jednym dniu jest ich naprawdê sporo
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-02, 13:00   #2653
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 3 942
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Poka¿ wiadomo¶æ
[/COLOR]asiabb1983 a w³a¶nie, to ty mia³a¶ wypróbowaæ to kremowanie. I jak odczucia? K³adziesz ten krem z Isany, tak? Dobrze siê zmywa?
narazie tylko raz nak³ada³am i by³o ok .teraz na³ozy³am na lekko zwil¿one w³osy i po zmyciu na³o¿ê jak±¶ od¿ywkê bo przy poprzednim nak³adaniu po myciu nic nie dawa³am. zmywa siê dobrze szamponem
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja w³osków

by³o - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podciêciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening ca³ego cia³a
asiabb1983 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-02, 13:02   #2654
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 3 195
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka¿ wiadomo¶æ
ja mysle o innych rzeczach w trakcie sexu przez moje problemy, i nie potrafie skupiæ sie na tym co robie, ostatnio ci±gle jestem roztrzêsiona i p³acze w poduszkê, wydaje mi sie ze potrzebna by³aby mi pomoc bo nie wiem czy uda mi sie z tym wygraæ No ta niby najpiêkniesza chwila jest dla mnie przymusem z którego wiem ze mam tylko k³opot bo w trakcie hamuje siebie i jego prze moje choroby i problemy

nigdy czegos takiego nie prze¿y³am, a mój T¯ ci±gle jest w niebie bo jemu takie sztuczki potrafie zrobiæ ze on zatyka sie poduszk± zeby nie krzyczeæ

No ja nie jestem otwarta, ale on te¿ nie zabardzo wie jak postêpowac z kobiet± i nie wychodzi to mu jak ja mam problemy,on by chcia³ zebym to ja mu mowila co i jak! ja never nie le¿e jak kloda, to w³a¶nie ja ci±gle zmieniam pozycje ci±gle, bo ci±gle mi sie jaka¶ nudzi, ale to nie pomaga... kurcze jak pomysle jak kiedys by³o fajnie cieszylismy sie sob±, ale nie pracowalismy razem wiec to te¿ ró¿nica, cie¿ko jest
I to s± najwiêksze b³êdy jakie pope³niasz... jak podczas seksu my¶lisz o pracy, o domu, o problemach, i o wszystkim innym tylko nie o seksie to nie ma szans ¿eby by³o dobrze.. Dla mnie seks w takim przypadku nie ma sensu Ja wiem ¿e ró¿nie bywa w ¿yciu, i zdarzaj± siê nieprzyjemne sytuacje, problemy, ale nie powinno siê tego przenosiæ do ³ó¿ka. Dla mnie seks jest tak± odskoczni± od wszystkiego, momentem w którym siê relaksujê i zapominam o wszystkim innym. Tak samo z t± otwarto¶ci±, sk±d Twój t¿ ma wiedzieæ co na Ciebie najlepiej dzia³a Musisz siê na niego otworzyæ, mówiæ mu co ma zrobiæ ¿eby Ci by³o jak najlepiej, jakie tempo ma obraæ itp. Jak bêdziesz mia³a orgazm on te¿ bêdzie szczê¶liwy i dumny ¿e siê uda³o Ja wiem ¿e to nie zawsze jest proste, ale uwierz mi, jak bêdziesz tak robiæ Twojemu t¿ bêdzie ³atwiej. Je¶li chcesz ¿eby by³o dobrze zacznij mo¿e od tego greya, mo¿e to choæ trochê Ciê nakrêci i znowu nabierzesz ochoty na seks A potem proponujê przygotowaæ jak±¶ romantyczn± kolacjê z winkiem, ubraæ siê kusz±co, przyk³adowo mo¿e to byæ zwyk³a sukienka z pod której bêdzie widaæ poñczochy samono¶ne , ¿eby t¿ te¿ na seks nakrêciæ... Potem rozpalcie ¶wiece usi±d¼cie w wygodnym miejscu z lampkami wina i spróbuj popatrzeæ na swojego t¿ tak jak dawniej... przypomnij sobie za co go pokocha³a¶, i co dla Ciebie zrobi³. Powiedz mu co czujesz, i potem wszystko powinno siê dalej samo rozwin±æ
__________________
Instagram

Jasny popielaty br±z
exclusivee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-02, 13:20   #2655
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 13 006
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Dziekuje za opinie o butach, sa bardzo wygodne.
Jak kupie malinowe tez poka¿e

Za psiaka tez dziekuje, to moja suñka


Dziewczyny oby z tego sklepu doszly te zakupy, zaczynam sie martwic na zapas.
Jak w pon dojdzie kasa, wysl± we wtorek to powinno doj¶æ na srode, czwartek nooo piatek to góra


Tak mnie Lavia zafascynowa³a kolorem ze chyba jednak walnê sama, szczegolnie ¿e jak pisalam, d±¿e do koloru naturalnego blondu.


Co do seksu to ja siê nie wypowiadam bo ja sie do sexu nie nadaje
i jako¶ na razie mnie to nie martwi. Uwierzcie, ale jestem przypadek beznadziejny
Agatau88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-02, 13:29   #2656
zjedzmniebejbe
Zakorzenienie
 
Avatar zjedzmniebejbe
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomo¶ci: 3 180
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cze¶æ dziewczyny! potrzebujê pilnie pomocy


Czy mo¿na przetrzymaæ 2-3 dni zrobiony ju¿ w kubeczku rozja¶niacz? (te papkê? ) Czy z tym siê nic nie stanie? Nie straci w³a¶ciwo¶ci, nie zepsuje siê?

Dzisiaj zrobi³am rozja¶niaczem ombre, efekt wyszed³ super tylko za 3 dni chcia³abym powtórzyæ "zabieg" rozja¶niania bo oczekiwa³am innego efektu a ze strachu ¿e bêdê mia³a bia³e w³osy szybko zmy³am (co by³o z³ym pomys³em). Czy tak mo¿na zrobiæ?

Proooszê o odpowied¼
__________________


plecaczkiem: 7250 km
zjedzmniebejbe jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-02, 13:30   #2657
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 8 211
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez zjedzmniebejbe Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ dziewczyny! potrzebujê pilnie pomocy


Czy mo¿na przetrzymaæ 2-3 dni zrobiony ju¿ w kubeczku rozja¶niacz? (te papkê? ) Czy z tym siê nic nie stanie? Nie straci w³a¶ciwo¶ci, nie zepsuje siê?

Dzisiaj zrobi³am rozja¶niaczem ombre, efekt wyszed³ super tylko za 3 dni chcia³abym powtórzyæ "zabieg" rozja¶niania bo oczekiwa³am innego efektu a ze strachu ¿e bêdê mia³a bia³e w³osy szybko zmy³am (co by³o z³ym pomys³em). Czy tak mo¿na zrobiæ?

Proooszê o odpowied¼
nie mo¿na.
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-02, 13:35   #2658
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 13 006
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

BUNNY
a do tego topchica goldwella, jak sie zdecyduje nakladac to jaki utleniacz?
Firma obojetna czy musi byc goldwella?

Dziewczyny farbujace same w domu profesjonalnymi, jaki dajecie?

---------- Dopisano o 14:35 ---------- Poprzedni post napisano o 14:33 ----------

Princeska
widzialam wczoraj zdjecie wlosow, masz juz batrdzo jasne.
Ja Ciê przestrzegam, nie rob bialego
Ty wygladasz pieknie w blondzie (zreszt± masz taki typ urody ze w brazie tez) ale w per³owych poziomach max 9. Nie rób jasniej
Agatau88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-02, 13:39   #2659
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 8 211
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka¿ wiadomo¶æ

Princeska
widzialam wczoraj zdjecie wlosow, masz juz batrdzo jasne.
Ja Ciê przestrzegam, nie rob bialego
Ty wygladasz pieknie w blondzie (zreszt± masz taki typ urody ze w brazie tez) ale w per³owych poziomach max 9. Nie rób jasniej
Nie Agatko takich jasnych jak mia³am ju¿ nie chcê marzê o takim wielotonowym ¶rednim blondzie co¶ takiego jak na opakowaniu londy 18

---------- Dopisano o 14:39 ---------- Poprzedni post napisano o 14:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka¿ wiadomo¶æ
BUNNY
a do tego topchica goldwella, jak sie zdecyduje nakladac to jaki utleniacz?
Firma obojetna czy musi byc goldwella?

Dziewczyny farbujace same w domu profesjonalnymi, jaki dajecie?

Bunny mówi³a,¿e obojêtnie zreszt± moja mama farbuje zawsze profesjonalnymi i do tego za ka¿dym razem utleniacz ze scandica i wychodzi dobrze
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-02, 13:40   #2660
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 13 006
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Poka¿ wiadomo¶æ
Nie Agatko takich jasnych jak mia³am ju¿ nie chcê marzê o takim wielotonowym ¶rednim blondzie co¶ takiego jak na opakowaniu londy 18

---------- Dopisano o 14:39 ---------- Poprzedni post napisano o 14:38 ----------


Bunny mówi³a,¿e obojêtnie zreszt± moja mama farbuje zawsze profesjonalnymi i do tego za ka¿dym razem utleniacz ze scandica i wychodzi dobrze
Taki poziom 8 dla Ciebie

A Ty malowalas teraz ze scandikiem?
Agatau88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-02, 13:49   #2661
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 8 211
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka¿ wiadomo¶æ
Taki poziom 8 dla Ciebie

A Ty malowalas teraz ze scandikiem?
nie, ja mia³am utleniacz z alfy,bo akurat na aukcji by³ w zestawie
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-02, 13:50   #2662
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 13 006
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Poka¿ wiadomo¶æ
nie, ja mia³am utleniacz z alfy,bo akurat na aukcji by³ w zestawie
czyli myslisz ze ja do tego golwdella moge spokojnie dokupiæ jakikolwiek? w sumie woda to woda....niby...
Agatau88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-02, 13:55   #2663
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 8 211
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka¿ wiadomo¶æ
czyli myslisz ze ja do tego golwdella moge spokojnie dokupiæ jakikolwiek? w sumie woda to woda....niby...
Agatko spokojnie pewnie,¿e mo¿esz woda to woda ró¿ni siê tylko nazw± i ewentualnie gêsto¶ci±,ale ro nie ma znaczenia
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-02, 13:58   #2664
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomo¶ci: 5 867
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Exclusivku, no w tym sensie , ¿e na ciemne juz tak± jasn±?? I bedziesz pracowaæ teraz rozjasniajacymi?? W tym sensie ;-)
Emilia1 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-02, 14:04   #2665
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 13 006
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Princeska
dziekuje
dokupie w takim razie w tygodniu i jak farba dojdzie moze spróbuje co¶ zdzialac w piatek. To bylyby 3 tyg od tamtego farbowania.
zbiore jeszcze opinie na temat goldwella, napisalam na watku na forum.
Moze ktos sie wypowie.

---------- Dopisano o 15:04 ---------- Poprzedni post napisano o 15:03 ----------

EMILKA
widzialam twoj blog fajny
mlodo wygladasz ile masz lat,napisz nam Kochana bo my tu wszystkie wiemy ile ktora ma
Agatau88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-02, 14:11   #2666
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 8 211
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka¿ wiadomo¶æ
Princeska
dziekuje
dokupie w takim razie w tygodniu i jak farba dojdzie moze spróbuje co¶ zdzialac w piatek. To bylyby 3 tyg od tamtego farbowania.
zbiore jeszcze opinie na temat goldwella, napisalam na watku na forum.
Moze ktos sie wypowie.

---------- Dopisano o 15:04 ---------- Poprzedni post napisano o 15:03 ----------

EMILKA
widzialam twoj blog fajny
mlodo wygladasz ile masz lat,napisz nam Kochana bo my tu wszystkie wiemy ile ktora ma
farbuj i pokazuj efekty
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-02, 14:14   #2667
Eveline1000
Rozeznanie
 
Avatar Eveline1000
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Przystañ Elfów:-)
Wiadomo¶ci: 506
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka¿ wiadomo¶æ
ja mia³am z 9N i mogê poleciæ w³oski super ,kolor ok, tylko cena u mnie 35z³ prawie

juz ³adnie jest

jeju jak fajnie taka s³awa super ¿e jeste¶

hmm ANTONINA jak babcia mojego T¿ -ta


mnie siê podoba ,ale ..pierwsze co to makija¿ bardziej wyrazisty i podkre¶lone oczy na ciemniejszy kolor jak przy foto w ciemnych w³oskach i bêdzie super mnie siê bardzo podoba blondyna w ciemnych wielkich okularach sama bym chcia³a nosiæ spróbuj mocniej siê umalowac i podkr¶liæ oko i wrzuc do albumu pliss zobaczysz wtedy nasza reakcje


ups sory ale co¶ mi cytowanie nawali³o i dwa razy wklei³am
Hej dziewczynki
Dziêki Asiua jak kolorek Ci wyszed³ taki jaki mia³ wyj¶æ?I czy k³ad³a¶ tylko na odrosty czy na d³ugo¶ci te¿?
Eveline1000 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-02, 14:15   #2668
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 13 006
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Poka¿ wiadomo¶æ
farbuj i pokazuj efekty
jak sie odwaze i jak farba dojdzie
Agatau88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-02, 14:19   #2669
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomo¶ci: 5 867
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Dziêkujê Agatko , mi³o mi, mam 28 lat. Teraz jak mam jasniejsze to wygl±dam jeszcze m³odziej. Ciocia sie ¶mieje ze jak zrobie sie na bia³o to bêdê jak niemowlak wygl±daæ
Emilia1 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-02, 14:36   #2670
Eveline1000
Rozeznanie
 
Avatar Eveline1000
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Przystañ Elfów:-)
Wiadomo¶ci: 506
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
Zobacz sobie efekt koñcowy po niej: http://obsessionhaircare.blogspot.co...ac-wosy-z.html




Dziêki ExclusiveWOWa le ¶licznie u niej wysz³o marzê o takim efekcie
Eveline1000 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:36.