Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :) - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-05-20, 20:07   #1201
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Ana, przez Ciebie w przyszłym miesiącu robię zakupy Norelowo-Bielendowe powiedz, jak się spisuje maska chłodząca, błękitna i ta z glinką ghassoul? I żel do skórek Sally Hansen?
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-20, 20:11   #1202
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
Anahstasia- jak Ci się spisuje peeling w proszku Ori? bo dla mnie on jakiś dziwny jest i śmierdzi
Elianko, mój pachnie ślicznie cytrusami i przy kontakcie z wodą zmienia się w piankę. Świetnie czyści i bardzo jestem z niego zadowolona. Może trafił Ci się jakiś felerny egzemplarz?

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Anahstasio, co to za maski algowe w tych dużych opakowaniach?(papaya i jagoda) Co to za firma? Pewnie na targach zakupiłaś? Jaka to pojemność i cena?
Czy już ich użyłaś? Jeśli tak, to jak wrażenia?
Aleee pytań mi wyszło, mam nadzieję, że Cię nie zamęczyłam
Bynajmniej, jeśli tylko znam odpowiedź, chętnie jej udzielę
To są maski Belnaturu, używam ich już bodajże od dwóch lat. Bądź co bądź kawał czasu Do dostania na targach, tylko i wyłącznie, acz w tym roku na krakowskich firmy nie było, więc też nie gwarantuje, że się je tak łatwo kupi Każda ma 150g i kosztuje z targową zniżką 25 zł. za sztukę.

Obie używałam, tu link do recenzji:
- http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...recenzja=89948
- http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...ecenzja=159881

I od razu uwaga, ta papajowa ze zdjęcia nie jest tą opisywaną w recenzji. Tę odziedziczyłam po kumpeli, która stwierdziła, że nie będzie się babrać proszkiem i wybiera maski w tubie. Paradoksalnie, choć kupione w tym samym czasie, ta nie zepsuła się jak ta moja. Najwidoczniej poprzednia była podobnie felerna, jak peeling Elianki

Buziaki!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-20, 20:20   #1203
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Ana, przez Ciebie w przyszłym miesiącu robię zakupy Norelowo-Bielendowe powiedz, jak się spisuje maska chłodząca, błękitna i ta z glinką ghassoul? I żel do skórek Sally Hansen?
Rozumiem, że mam mieć na sumieniu Twój szczuplejszy z tego tytułu portfel? A tak serio, Bielende polecam w ciemno, bo odkąd ją odkryłam zrezygnowałam z pielęgnacji wysokopółkowej - za niewielkie pieniądze mam porównywalną jakość, a znacznie większą gramaturę
Maska błękitna jest niesamowicie chłodząca - jak ją nakładam momentalnie opatulam się ciepłym kocem. Świetnie uspokaja naczynka i ujednolica koloryt cery. To już moje jej drugie opakowanie. Kończy się powoli, ale mam nadzieję, że do październikowych targów jeszcze mi wystarczy
Ta druga maska to tegoroczna nowość Bielendy. Do tej pory użyłam ją raz i muszę przyznać, że oczyszcza naprawdę bardzo fajnie. Od razu uprzedzam, że jest bardzo silna w działaniu, dlatego też nakładam ją wyłącznie na strefę T, bo porozrywałaby mi naczynka Zobaczymy jak się będzie sprawować przez dłuższy okres czasu. Na razie z czystym sercem polecam Ci Maskę błotną-algową - killer, jeśli chodzi o oczyszczanie
Natomiast samej Maski chłodzącej nie posiadam i nie jeszcze jej nie testowałam

Buziaki!

Edit: Zapomniałam Żel do skórek świetnie się u mnie sprawuje. Jest dużo silniejszy od kremu np. Avonu i faktycznie skutecznie osłabia skórki, że później można wygodnie je przesunąć patyczkiem. Ja jestem bardzo z niego zadowolona
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-20, 20:20   #1204
ancia19
Zadomowienie
 
Avatar ancia19
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 885
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Anahstasia,
a jak się sprawują proszkowe maski Bielendy Ideal Skin? Nie masz problemów z nakładaniem ich? Jakie efekty? Interesuje mnie w szczególności ta z glinką i zielone algi. Plisssss o odp
ancia19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-20, 20:25   #1205
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez ancia19 Pokaż wiadomość
Anahstasia,
a jak się sprawują proszkowe maski Bielendy Ideal Skin? Nie masz problemów z nakładaniem ich? Jakie efekty? Interesuje mnie w szczególności ta z glinką i zielone algi. Plisssss o odp
Anciu, opis błękitnej i ghassoul znajdziesz powyżej. Zielona, o którą pytasz jest moją ulubioną. To jeden wielki wulkan energii. Ślicznie pachnie, świetnie rozjaśnia skórę, naprawdę ją rewitalizuje, a na dodatek niesamowicie nawilża.
Maski Bielendy rozcierają się dużo lepiej aniżeli np. Belnaturu. Trzeba pilnować proporcji, nieraz samemu wyważyć odpowiednią ilość proszku do wody, żeby maska nie wyszła zbyt rozwodniona i wtedy super się nakłada, bo nic nie spływa. Po kilku chwilach zastyga. Ja rozcieram maskę w porcelanowej miseczce, szeroką szpatułką, a później tą szpatułką nakładam ją na twarz. Dobre roztarcie jest ważne, gdyż wtedy nie powstają grudki, a dzięki szpatułce, maska nie przykleja się do palców i można ją równomiernie rozłożyć

Buziaki!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-20, 20:26   #1206
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Anahstasia Pokaż wiadomość
Rozumiem, że mam mieć na sumieniu Twój szczuplejszy z tego tytułu portfel? A tak serio, Bielende polecam w ciemno, bo odkąd ją odkryłam zrezygnowałam z pielęgnacji wysokopółkowej - za niewielkie pieniądze mam porównywalną jakość, a znacznie większą gramaturę
Maska błękitna jest niesamowicie chłodząca - jak ją nakładam momentalnie opatulam się ciepłym kocem. Świetnie uspokaja naczynka i ujednolica koloryt cery. To już moje jej drugie opakowanie. Kończy się powoli, ale mam nadzieję, że do październikowych targów jeszcze mi wystarczy
Ta druga maska to tegoroczna nowość Bielendy. Do tej pory użyłam ją raz i muszę przyznać, że oczyszcza naprawdę bardzo fajnie. Od razu uprzedzam, że jest bardzo silna w działaniu, dlatego też nakładam ją wyłącznie na strefę T, bo porozrywałaby mi naczynka Zobaczymy jak się będzie sprawować przez dłuższy okres czasu. Na razie z czystym sercem polecam Ci Maskę błotną-algową - killer, jeśli chodzi o oczyszczanie
Natomiast samej Maski chłodzącej nie posiadam i nie jeszcze jej nie testowałam

Buziaki!
Dzięki za szczegółową relację to ja sobie tą z glinką odpuszczę, bo będę mieć buraka przez 2 dni, a nad błękitną się zastanowię
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-20, 20:41   #1207
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Dzięki za szczegółową relację to ja sobie tą z glinką odpuszczę, bo będę mieć buraka przez 2 dni, a nad błękitną się zastanowię
Jeśli nie potrzebujesz silnego normalizowania cery to zdecydowanie polecałabym Ci łagodniejsze oczyszczanie. Ja mam niestety cerę mieszaną w kierunku tłustej i u mnie to niestety mus Natomiast błękitną maskę naprawdę, naprawdę polecam (łagodzi nie tylko podrażnione naczynka, ale wszystkie podrażnienia w ogóle
Gdybyś miała jeszcze jakieś pytania, pisz śmiało

Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-20, 21:30   #1208
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Anahstasia Pokaż wiadomość
Elianko, mój pachnie ślicznie cytrusami i przy kontakcie z wodą zmienia się w piankę. Świetnie czyści i bardzo jestem z niego zadowolona. Może trafił Ci się jakiś felerny egzemplarz?

pewnie tak, bo mój w pianke sie zamienia a i owszem, ale smierdzi jak płyn do trwałej
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-21, 07:35   #1209
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Pięknie dziękuję za odpowiedź
No to już wiem, że muszę się na targi wybrać a szpatułka była w zestawie czy dokupiłaś? I czy na opakowaniu są podane proporcje maski i wody?
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-21, 09:48   #1210
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Anahstasia Pokaż wiadomość
Jeśli nie potrzebujesz silnego normalizowania cery to zdecydowanie polecałabym Ci łagodniejsze oczyszczanie. Ja mam niestety cerę mieszaną w kierunku tłustej i u mnie to niestety mus Natomiast błękitną maskę naprawdę, naprawdę polecam (łagodzi nie tylko podrażnione naczynka, ale wszystkie podrażnienia w ogóle
Gdybyś miała jeszcze jakieś pytania, pisz śmiało

Wiesz, z jednej strony potrzebuję wciąż czegoś mocniej oczyszczającego (wypryski), z drugiej - na każdą mocniejszą glinkę czy peeling mechaniczny reaguje kilkugodzinnym burakiem, dlatego szukam czegoś po środku
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-21, 10:56   #1211
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

dziewczynu moje najnowsze odkrycie to Lerosett.. nie dla wrażliwcó, ale po nim nie zostaje nawet jeden zaskórnik kosmetyczka mnie na niego namówila , ale jak dla mnie jest dość drogi, zwłaszcza, że zagości u mnie na dłużej... czy znacie jakieś zamienniki? jakie możecie mi polecić agresywne, supermocno oczyszczające glinki?
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-22, 14:10   #1212
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
dziewczynu moje najnowsze odkrycie to Lerosett.. nie dla wrażliwcó, ale po nim nie zostaje nawet jeden zaskórnik kosmetyczka mnie na niego namówila , ale jak dla mnie jest dość drogi, zwłaszcza, że zagości u mnie na dłużej... czy znacie jakieś zamienniki? jakie możecie mi polecić agresywne, supermocno oczyszczające glinki?
Nie wiem czy to będzie agresywne, ale polecam Dermaglin, podobno też Argiletz warte jest grzechu szukaj tych zielonych, ona podobno najlepsza do mieszanej czy tłustej cery.
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-22, 15:57   #1213
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomości: 5 656
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Elianko polecam maseczkę oczyszczającą z Eris Lirene, z wyciągiem z lipy i arniki z białą glinką.
Jest rewelacyjna, świetnie oczyszcza, mauje i kosztuje niewiele ok 12 zł za tubkę.
Nawet gdyby kosztowała 100 zł kupiłabym ją bo jest świetna.
__________________
Połam język
Spadł bąk na strąk, a strąk na pąk. Pękł pąk, pękł strąk, a bąk się zląkł.


MIŁEGO DNIA
Sathi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-22, 16:12   #1214
Ptaszysko
Zadomowienie
 
Avatar Ptaszysko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 879
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Sathi Pokaż wiadomość
Elianko polecam maseczkę oczyszczającą z Eris Lirene, z wyciągiem z lipy i arniki z białą glinką.
Jest rewelacyjna, świetnie oczyszcza, mauje i kosztuje niewiele ok 12 zł za tubkę.
Nawet gdyby kosztowała 100 zł kupiłabym ją bo jest świetna.
Dokladnie Istny odkurzacz

Anahstasio, jestes zadowolona z winogronowej maseczki Oriflame ?
Bo wlasnie nad nia dumam....
__________________

I'm not livin' to be a Mrs.





Ptaszysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-23, 17:01   #1215
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Weekendowe zakupy na targach zainspirowały mnie do obcykania obecnego stanu posiadania
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg targi.jpg (59,7 KB, 271 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg piel1.jpg (98,0 KB, 271 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg piel2.jpg (61,3 KB, 300 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg piel3.jpg (61,8 KB, 272 załadowań)
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-23, 17:04   #1216
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cd. Nie załapał się tylko krem specjalny z Emolium, noszę go w torbie i umknął przed aparatem tym sposobem
Na tych zdjęciach głównie zapasy i tzw. niezbędnik przyłóżkowy jak go kiedyś Ancia19 nazwała.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg piel4.jpg (107,7 KB, 259 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg piel5.jpg (51,1 KB, 223 załadowań)
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-23, 17:11   #1217
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

truheart, ile zapłaciłaś za peeling enzymatyczny Ziaji i jak się sprawuje?
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-23, 17:13   #1218
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Tru, jak spisuje się plyn miceralny Oceanica? Można nim zmyć oczy bez szczypania?
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-23, 17:16   #1219
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
truheart, ile zapłaciłaś za peeling enzymatyczny Ziaji i jak się sprawuje?
Kosztował 22 albo 23zł, ale jeszcze nie umiem o nim nic powiedzieć, bo najpierw chcę wykończyć ten z Ori, z serii Radiance Energy. Jak tylko obczaję jak się spawuje Ziaja to napiszę

Edit - Agnieska, ja jestem z tego płynu bardzo zadowolona, zmywamy nim makijaż obie z mamą, obie mamy wrażliwą skórę i jest jak najbardziej ok za pierwszym razem trochę podszczypał, ale myślę, że moja wina, bo po powrocie z imprezy w stanie lekko zmęczonym chciałam szybko zmyć twarz i chlupnęłam na wacik tego płynu tak na bogato od tego czasu leję mniej i jest ok.
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-23, 17:57   #1220
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Dzięki a lepi się później skóra?
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-23, 18:37   #1221
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Tru, jak spisuje się plyn miceralny Oceanica? Można nim zmyć oczy bez szczypania?
tez chciałam o niego zapytać bo widziałam dziś w aptece i mnie zaciekawił

a jak radzi sobie ze zmywaniem makijażu??
miałaś może micel Maybelline?? Jakbyś je porównałą??
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-24, 09:38   #1222
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Dzięki a lepi się później skóra?
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
tez chciałam o niego zapytać bo widziałam dziś w aptece i mnie zaciekawił

a jak radzi sobie ze zmywaniem makijażu??
miałaś może micel Maybelline?? Jakbyś je porównałą??
Mnie się zdecydowanie bardziej w obejściu podoba AA, bo ma śliczny zapach, a jeśli chodzi o zmywanie makijażu to wydaje mi się, że radzą sobie podobnie, a przynajmniej żadnej dużej różnicy nie zobserwowałam Skóra się nie lepi, ale to chyba bardziej indywidualne doświadczenie, ja po micelu psikam się wodą termalną albo hydrolatem, potem krem i jest ok

-----
Właśnie mi się przypomniało, że Mazidłowe specyfiki zapomniałam obcykać, ale to dlatego, że z racji różnych temperatur przechowywania są poupychane w różnych miejscach w domu

Edytowane przez truheart
Czas edycji: 2007-05-24 o 12:40 Powód: dopisek
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-24, 09:40   #1223
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Dzięki raz jeszcze kupię z ciekawości, może znajdę alternatywę dla ulubionej Biodermy
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-24, 12:13   #1224
_Kasia23_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Kasia23_
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: ... Baltic Sea ...
Wiadomości: 2 788
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Że też ja przegapiłam taki wątek...pewnei z braku czasu. U mnie kosmetyki są wszędzie, wszędzie wszędzie
A od dłuższego czasu naprawdę się ograniczam, z ręką na sercu
W weekend zamierzam zrobić porządki to obcykam przy okazji kolekcję i wkleję fotki.
_Kasia23_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-24, 12:41   #1225
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez _Kasia23_ Pokaż wiadomość
Że też ja przegapiłam taki wątek...pewnei z braku czasu. U mnie kosmetyki są wszędzie, wszędzie wszędzie
A od dłuższego czasu naprawdę się ograniczam, z ręką na sercu
W weekend zamierzam zrobić porządki to obcykam przy okazji kolekcję i wkleję fotki.
Kasiu, w takim razie czekamy na zdjęcia
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-24, 16:26   #1226
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Truheart bardzo fajne kosmetyki czy mogłabyś wrzucić skład peelingu enzymatycznego Ziaji i miceli Oceanica?
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-24, 17:35   #1227
_Kasia23_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Kasia23_
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: ... Baltic Sea ...
Wiadomości: 2 788
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Kochane proszę oświećie mnie bo nie chcę strzelic gafy, gdyż nie przeczytałam całego wątku. Czy wklejac fotki wszystkich kosmetykow, czy tylko kosmetykow pielęgnacyjnych?
_Kasia23_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-24, 17:51   #1228
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez _Kasia23_ Pokaż wiadomość
Kochane proszę oświećie mnie bo nie chcę strzelic gafy, gdyż nie przeczytałam całego wątku. Czy wklejac fotki wszystkich kosmetykow, czy tylko kosmetykow pielęgnacyjnych?
Tylko pielęgnacja kolorówka tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=152943
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-24, 17:55   #1229
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomości: 5 656
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Kasiu w tym wątku tylko pielęgnacyjne
__________________
Połam język
Spadł bąk na strąk, a strąk na pąk. Pękł pąk, pękł strąk, a bąk się zląkł.


MIŁEGO DNIA
Sathi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-24, 18:43   #1230
_Kasia23_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Kasia23_
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: ... Baltic Sea ...
Wiadomości: 2 788
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

A więc zamiast w weekend dziś udało mi się trochę popstrykac fotek tego co zalega łazienkę, torebkę, szafkę nocną, biurko itd.
Nie wiem czy fotki po kolei uda mi się wkleić w stosunku do opisu, ale postaram się
- do włosów
- depilacja i opalanie
- wyszcuplające, balsamy i peelingi (zaznaczam, że balsamow jak nigdy w życiu baaaardzo mało obecnie mam)
- kosmetyki do kąpieli i kosmetyki do rąk
- pielęgnacja twarzy
- kosmetyki do zadań specjalnych i te, o których zapomniałam
- i to co znalazłam w szafce nocnej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1010133.JPG (84,6 KB, 252 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1010135.JPG (64,2 KB, 231 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1010136.JPG (70,7 KB, 262 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1010137.JPG (87,5 KB, 238 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1010138.JPG (76,0 KB, 279 załadowań)

Edytowane przez _Kasia23_
Czas edycji: 2007-05-25 o 10:48
_Kasia23_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:45.