Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-17, 14:20   #2131
magdula87
Rozeznanie
 
Avatar magdula87
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 600
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Po lewej Rimmel, po prawej Beige Fairest uploadfromtaptalk1389968398054.jpg nie wiem czy to widać
__________________
miłość: wrzesień 2010
narzeczona: 22.12.2011
żona: 06.10.2012
II kreseczki: 06.03.2014
mama: 27.10.2014
magdula87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 15:11   #2132
Fionaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Fionaaa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 363
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Wiem, że trochę OT, ale gdzie kupujecie filtry do twarzy (chodzi mi o SPF 50+)? Dokładnie chodzi mi o te firmy Lirene, byłam w Rossmanie, Hebe i nic Wiem, że największy wybór jest latem, ale chciałabym zacząć stosować kwasy.
Fionaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 20:33   #2133
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez magdula87 Pokaż wiadomość
Kochana nie zrobię Ci swatcha, bo u mnie dzisiaj tak brzydka pogoda, że nic nie wychodzi ładnie na zdjęciach. Po przeczytaniu Twojego posta od razu poleciałam zrobić porównanie Rimmel Match Perfection nr 010 jest niemal identyczny z Beige Fairest z AM oba mają różowe tony.
Dzięki wielkie
Ale super że masz ten podkład Rimmela Tobie również idealnie pasuje ?Z AM masz rozświetlający?Wygląda na to że są bardzo podobne Czy możesz zrobić fotki w świetle dziennym?
Teraz oglądałam zdjęcia Natural i też wydawały mi się różowe.

---------- Dopisano o 21:33 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Fionaaa Pokaż wiadomość
Wiem, że trochę OT, ale gdzie kupujecie filtry do twarzy (chodzi mi o SPF 50+)? Dokładnie chodzi mi o te firmy Lirene, byłam w Rossmanie, Hebe i nic Wiem, że największy wybór jest latem, ale chciałabym zacząć stosować kwasy.
Ja ze swojej strony bardzo polecam filtr iwostinu tylko emulsję do ciałabo krem do twarzy zapycha i podrażnia . Fajna jest też lirene dla dzieci tyle że z normalnym, podkładem bardzo zapycha ale z samym pudrem sypkim jest bardzo ok

Edytowane przez neska951
Czas edycji: 2014-01-17 o 20:42
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 04:46   #2134
magdula87
Rozeznanie
 
Avatar magdula87
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 600
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Dzięki wielkie
Ale super że masz ten podkład Rimmela Tobie również idealnie pasuje ?Z AM masz rozświetlający?Wygląda na to że są bardzo podobne Czy możesz zrobić fotki w świetle dziennym?
Teraz oglądałam zdjęcia Natural i też wydawały mi się różowe.

---------- Dopisano o 21:33 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------



Ja ze swojej strony bardzo polecam filtr iwostinu tylko emulsję do ciałabo krem do twarzy zapycha i podrażnia . Fajna jest też lirene dla dzieci tyle że z normalnym, podkładem bardzo zapycha ale z samym pudrem sypkim jest bardzo ok
To było zdjęcie właśnie w świetle dziennym, ale paskudna pogoda nie oddała ładnie tego. Jak będzie ładniej to zrobię zdjęcie rimmela z beige fairest i natural fairest. Ta próbka Beige Fairest akurat jest w wersji kryjącej niestety z formuły rozświetlającej mam tylko Dark Beige, który dostałam w gratisie od AM :-D
__________________
miłość: wrzesień 2010
narzeczona: 22.12.2011
żona: 06.10.2012
II kreseczki: 06.03.2014
mama: 27.10.2014
magdula87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 14:16   #2135
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez magdula87 Pokaż wiadomość
To było zdjęcie właśnie w świetle dziennym, ale paskudna pogoda nie oddała ładnie tego. Jak będzie ładniej to zrobię zdjęcie rimmela z beige fairest i natural fairest. Ta próbka Beige Fairest akurat jest w wersji kryjącej niestety z formuły rozświetlającej mam tylko Dark Beige, który dostałam w gratisie od AM :-D
Super dzięki
Ale fajnie się złożyło Też jesteś bladolica ?
Pewnie ten beige będzie najlepiej mi pasował,bo Rimmel znika na mojej skórze , wtapia sięidealnie. Chcę jeszcze kupić korektor żeby ukryć cienie pod oczami , ale dziewczyny piszą że najbardziej jasny odcień jest zielony .
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 14:46   #2136
magdula87
Rozeznanie
 
Avatar magdula87
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 600
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Super dzięki
Ale fajnie się złożyło Też jesteś bladolica ?
Pewnie ten beige będzie najlepiej mi pasował,bo Rimmel znika na mojej skórze , wtapia sięidealnie. Chcę jeszcze kupić korektor żeby ukryć cienie pod oczami , ale dziewczyny piszą że najbardziej jasny odcień jest zielony .
Dokładnie jest zielony, ja tego nie doczytałam i się zdziwiłam jak doszły próbki :-P tak jestem bladziochem, a po wypróbowaniu trzech najjaśnieszych odcieni AM mam zagwozdkę bo wszystkie mi pasują :-D
__________________
miłość: wrzesień 2010
narzeczona: 22.12.2011
żona: 06.10.2012
II kreseczki: 06.03.2014
mama: 27.10.2014
magdula87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 14:52   #2137
Ann221
Rozeznanie
 
Avatar Ann221
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 653
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Dziewczyny używające podkładu golden fair - wiecie jaki podkład w płynie byłby mniej więcej w tym samym odcieniu albo nawet trochę jaśniejszym ? Interesuje mnie najbardziej L'oreal True Match ale chętnie zapoznam się z innymi podkładami. Najważniejszy jest odcień, bo póki co wszystko za ciemne, albo wybija róż.
__________________
be yourself !

Edytowane przez Ann221
Czas edycji: 2014-01-18 o 14:54
Ann221 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-18, 14:56   #2138
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Chcę jeszcze kupić korektor żeby ukryć cienie pod oczami , ale dziewczyny piszą że najbardziej jasny odcień jest zielony .
Jest zielonkawy i dlatego idealnie maskuje zaczerwienione miejsca na twarzy. Pod oczy stosuję korektor medium, ładnie się wtapia i nie jest ciemny wbrew pozorom. A stosuję fairesty z AM


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 15:56   #2139
magdula87
Rozeznanie
 
Avatar magdula87
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 600
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez mamaAmelka Pokaż wiadomość
Jest zielonkawy i dlatego idealnie maskuje zaczerwienione miejsca na twarzy. Pod oczy stosuję korektor medium, ładnie się wtapia i nie jest ciemny wbrew pozorom. A stosuję fairesty z AM


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ja myślałam że sprawdzi się u mnie właśnie na zaczerwienienia pod oczami, niestety zieleń przebija i wygląda jak bym była chora :-\ przynajmniej wiem że muszę następnym razem zamówić Medium :-D
__________________
miłość: wrzesień 2010
narzeczona: 22.12.2011
żona: 06.10.2012
II kreseczki: 06.03.2014
mama: 27.10.2014
magdula87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 17:34   #2140
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez magdula87 Pokaż wiadomość
Dokładnie jest zielony, ja tego nie doczytałam i się zdziwiłam jak doszły próbki :-P tak jestem bladziochem, a po wypróbowaniu trzech najjaśnieszych odcieni AM mam zagwozdkę bo wszystkie mi pasują :-D
Oooo naprawdę? Ciekawe... Jak to jest

---------- Dopisano o 18:33 ---------- Poprzedni post napisano o 18:32 ----------

Cytat:
Napisane przez magdula87 Pokaż wiadomość
Ja myślałam że sprawdzi się u mnie właśnie na zaczerwienienia pod oczami, niestety zieleń przebija i wygląda jak bym była chora :-\ przynajmniej wiem że muszę następnym razem zamówić Medium :-D
Również liczyłam na ukrycie zaczerwienień pod oczami. A może zmieszać ten zielony z medium?

---------- Dopisano o 18:34 ---------- Poprzedni post napisano o 18:33 ----------

Cytat:
Napisane przez mamaAmelka Pokaż wiadomość
Jest zielonkawy i dlatego idealnie maskuje zaczerwienione miejsca na twarzy. Pod oczy stosuję korektor medium, ładnie się wtapia i nie jest ciemny wbrew pozorom. A stosuję fairesty z AM


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Pewnie w końcu zamówię medium, albo może lepiej spróbować zatuszować cienie pod oczami podkładem
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 23:54   #2141
inga22
Raczkowanie
 
Avatar inga22
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 73
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Ann221 Pokaż wiadomość
Dziewczyny używające podkładu golden fair - wiecie jaki podkład w płynie byłby mniej więcej w tym samym odcieniu albo nawet trochę jaśniejszym ? Interesuje mnie najbardziej L'oreal True Match ale chętnie zapoznam się z innymi podkładami. Najważniejszy jest odcień, bo póki co wszystko za ciemne, albo wybija róż.
Przed przejściem na golden fair stosowałam Rimmel Match Perfection 200 (soft beige) i Maybelline Affinotone 14 (creamy beige). Oba są ciepłe, miodowe, bez różowych ani pomarańczowych tonów.
Aż się zdziwiłam, porównując ich kolor z AM - w opakowaniu wyglądają na znacznie ciemniejsze, ale dobrze zlewały się z moją cerą (zrobiłam jeszcze szybki test w sztucznym świetle - nie odcina się od twarzy z resztkami nałożonego rano golden fair). Ale nie dam sobie ręki uciąć, że u Ciebie też się sprawdzą - zawsze nakładałam podkłady cienko, więc mogłam nie wychwycić różnic widocznych dopiero po nałożeniu solidniejszej warstwy. Oba są zresztą średnio kryjące, co mogło poprawić dopasowanie

---------- Dopisano o 00:54 ---------- Poprzedni post napisano o 00:44 ----------

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Dzięki wielkie
Ale super że masz ten podkład Rimmela Tobie również idealnie pasuje ?Z AM masz rozświetlający?Wygląda na to że są bardzo podobne Czy możesz zrobić fotki w świetle dziennym?
Teraz oglądałam zdjęcia Natural i też wydawały mi się różowe.[COLOR="Silver"]
Ja ze swojej strony bardzo polecam filtr iwostinu tylko emulsję do ciałabo krem do twarzy zapycha i podrażnia . Fajna jest też lirene dla dzieci tyle że z normalnym, podkładem bardzo zapycha ale z samym pudrem sypkim jest bardzo ok
A mnie ta emulsja strasznie zapchała A mnie nic nie zapycha! Mogę kłaść masło do ciała na zmianę z silikonami i nic. W dodatku nie byłam w stanie nałożyć na twarz nawet połowy regulaminowej ilości, bo świeciłam się jak ... latarnia, spływał w upały, ale świetnie sprawdził się od szyi w dół Za to krem Lirene był strzałem w dziesiątkę, wchłaniał się do matu (ba! sam ładnie matowił cerę), nie zapychał, nie spływał, nie wymagał reaplikacji nawet w 40-stopniowym upale i palącym słońcu. Wersja dorosła różni się od dziecięcej chyba tylko zapachem i może dwoma składnikami na samym końcu składu.
inga22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-19, 09:06   #2142
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Ann221 Pokaż wiadomość
Dziewczyny używające podkładu golden fair - wiecie jaki podkład w płynie byłby mniej więcej w tym samym odcieniu albo nawet trochę jaśniejszym ? Interesuje mnie najbardziej L'oreal True Match ale chętnie zapoznam się z innymi podkładami. Najważniejszy jest odcień, bo póki co wszystko za ciemne, albo wybija róż.
Loreal jak wspomniałam, revlon i clarins moje ostatnie odkrycie, kolor idealny, krycie mocne trwałość do zaakceptowania. Trwalsze niż minerały. No nie robi maski. Aktualnie wole
Go od minerałów bo nie przesusza mi tak cery. Nie zapycha. Mam wrażenie że od machania pędzlem przy nakładaniu minerałów wyskakują mi podskórne gule:/
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-19, 11:28   #2143
magdula87
Rozeznanie
 
Avatar magdula87
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 600
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Oooo naprawdę? Ciekawe... Jak to jest [COLOR="Silver"]

po prostu wszystkie trzy odcienie stapiają się z moją cerą, jednak póki co najlepiej czułam się w odcieniu natural będę dalej testować, zobaczę też jak się będą zachowywać na różnych kremach



Również liczyłam na ukrycie zaczerwienień pod oczami. A może zmieszać ten zielony z medium?[COLOR="Silver"]

to może być dobry pomysł




Pewnie w końcu zamówię medium, albo może lepiej spróbować zatuszować cienie pod oczami podkładem
hmm ja próbowałam podkładem, ale efekt mnie do końca nie zadowalał
magdula87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 10:13   #2144
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez inga22 Pokaż wiadomość
A mnie ta emulsja strasznie zapchała A mnie nic nie zapycha! Mogę kłaść masło do ciała na zmianę z silikonami i nic. W dodatku nie byłam w stanie nałożyć na twarz nawet połowy regulaminowej ilości, bo świeciłam się jak ... latarnia, spływał w upały, ale świetnie sprawdził się od szyi w dół Za to krem Lirene był strzałem w dziesiątkę, wchłaniał się do matu (ba! sam ładnie matowił cerę), nie zapychał, nie spływał, nie wymagał reaplikacji nawet w 40-stopniowym upale i palącym słońcu. Wersja dorosła różni się od dziecięcej chyba tylko zapachem i może dwoma składnikami na samym końcu składu.
Bo z filtrami to nigdy nie wie oj nie wie się
Ciężko cokolwiek przewidzieć, w wątku jak podkreślić jasną cerę dziewczyny polecały jeszcze filtr l oreala tyle że niedostępny w Polsce

---------- Dopisano o 11:13 ---------- Poprzedni post napisano o 11:12 ----------

Cytat:
Napisane przez magdula87 Pokaż wiadomość
hmm ja próbowałam podkładem, ale efekt mnie do końca nie zadowalał
No to myślę nad korektorami i nadal szukam zdjęć w necie.
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 17:48   #2145
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Kończę właśnie matujący Natural Fair i muszę się pożalić, że przez budowę pudełka dopiero teraz się zorientowałam, że w środku już prawie nie ma podkładu. Muszę na gwałtu rety zamawiać kolejny, tyle że po raz drugi chcę zdradzić Annabelle i spróbować Amilie (poprzednim razem się nie udało, bo mieli jakieś braki akurat tego, co chciałam).
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 18:53   #2146
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Kończę właśnie matujący Natural Fair i muszę się pożalić, że przez budowę pudełka dopiero teraz się zorientowałam, że w środku już prawie nie ma podkładu. Muszę na gwałtu rety zamawiać kolejny, tyle że po raz drugi chcę zdradzić Annabelle i spróbować Amilie (poprzednim razem się nie udało, bo mieli jakieś braki akurat tego, co chciałam).
Czytam o tej firmie ,ale za małe próbki mają
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 19:33   #2147
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Czytam o tej firmie ,ale za małe próbki mają
To akurat prawda, woreczek strunowy ledwo wystarcza na jedną aplikację, nie ma mowy o porównaniu obok siebie np dwóch różnych odcieni. Próbki AM są zdecydowanie lepsze. No i w Amilie jest trochę zachodu z dobraniem tonacji, AM ma tylko trzy, tam jest sześć. Za to nie ma formuł, co mi akurat pasuje. Ktoś już zresztą gdzieś tu wspomniał, że bezformułowe Amilie matuje lepiej od matujących AM.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 06:12   #2148
sheenka
Raczkowanie
 
Avatar sheenka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 287
GG do sheenka
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Loreal jak wspomniałam, revlon i clarins moje ostatnie odkrycie, kolor idealny, krycie mocne trwałość do zaakceptowania. Trwalsze niż minerały. No nie robi maski. Aktualnie wole
Go od minerałów bo nie przesusza mi tak cery. Nie zapycha. Mam wrażenie że od machania pędzlem przy nakładaniu minerałów wyskakują mi podskórne gule:/
Jaki kolor clarins uzywasz? Ja lubię revlon ale chcę zmienić.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Ciepły promień słońca budzi mnie i czuję już ... to będzie dobry dzień!
sheenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 11:24   #2149
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Ann221 Pokaż wiadomość
Interesuje mnie najbardziej L'oreal True Match.
Myślę, że tutaj nie ma dużego kłopotu. Loreala można przetestować w każdej drogerii, ma uporządkowane odcienie. Zacznij od W1, jeśli będzie za jasny, to W2.
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-21, 12:18   #2150
magdula87
Rozeznanie
 
Avatar magdula87
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 600
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Dziewczyny może wiecie, czy z okazji urodzin dostaje się od AM jakiś kupon zniżkowy czy jakąś zniżkę ? Bo po zalogowaniu się na swoje konto, jest taka zakładka "kupony", więc się zastanawiam
__________________
miłość: wrzesień 2010
narzeczona: 22.12.2011
żona: 06.10.2012
II kreseczki: 06.03.2014
mama: 27.10.2014
magdula87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 15:09   #2151
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

raczej nie )
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-22, 20:06   #2152
ettera
Raczkowanie
 
Avatar ettera
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 163
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

wpadam zdać pierwsze minerałkowe relacje

u mnie obie formuły: matująca i kryjąca sprawują się dobrze szczerze mówiąc nie widzę pomiędzy nimi dużej różnicy, może za krótko je używam ale podkłady nie rolują się, nie ważą, wyglądają dość naturalnie

z kolorami też mam problem - w sumie to wszystkie naturale i fair i fairest dobrze się wpasowują, lepiej fair ale te jaśniejsze też wtapiają się w skórę

przede wszystkim zauważyłam że po minerałach skóra mniej mi się świeci, nie czuję takiego oblepienia jak po tradycyjnych podkładach, twarz wygląda zdrowo, nie mam żadnych plam, podkład nawet jak się ściera z nosa czy brody to nie widać dużych różnic w kolorycie cery

także póki co jestem na tak dla minerałów, jedyną wadą jaką widzę to ich aplikacja i to że podkreślają suche skórki z którymi w zimie ciągle walczę

ah i róże w nude i romantic jestem zakochana
ettera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-22, 22:23   #2153
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez ettera Pokaż wiadomość
przede wszystkim zauważyłam że po minerałach skóra mniej mi się świeci, nie czuję takiego oblepienia jak po tradycyjnych podkładach, twarz wygląda zdrowo, nie mam żadnych plam, podkład nawet jak się ściera z nosa czy brody to nie widać dużych różnic w kolorycie cery

także póki co jestem na tak dla minerałów, jedyną wadą jaką widzę to ich aplikacja i to że podkreślają suche skórki z którymi w zimie ciągle walczę

ah i róże w nude i romantic jestem zakochana
Pogratulować udanych początków
Mam identyczne do Twoich obserwacje i nie umiałabym wrócić do tradycyjnych podkładów.

Z wadami to ja bym jeszcze dorzuciła włażenie w zmarszczki, ale daję sobie z tym radę przy pomocy mikrosfer silikonowych.

Nude i Romantic to świetne odcienie. Eksperymentuję właśnie z podkładami Amilie, ale różom z Annabelle będę wierna.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-23, 00:43   #2154
monika630
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 266
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Pogratulować udanych początków
Mam identyczne do Twoich obserwacje i nie umiałabym wrócić do tradycyjnych podkładów.

Z wadami to ja bym jeszcze dorzuciła włażenie w zmarszczki, ale daję sobie z tym radę przy pomocy mikrosfer silikonowych.

Nude i Romantic to świetne odcienie. Eksperymentuję właśnie z podkładami Amilie, ale różom z Annabelle będę wierna.
Daj później znać jak ci poszło
monika630 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-23, 09:55   #2155
Agitella
Raczkowanie
 
Avatar Agitella
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 52
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cześć dziewczyny! Czy któraś z Was wypróbowała już cienie z annabelle minerals? Interesuje mnie ich trwałość.
Agitella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-23, 10:01   #2156
magdula87
Rozeznanie
 
Avatar magdula87
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 600
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Po ponad tygodniu stosowania minerałów, jestem jak najbardziej za. Widzę lekką poprawę swojej cery, nie wyskoczył mi żaden pryszcz, nie mam grudek, ani nie zauważyłam żeby pory się jakoś zapychały (moja buzia nie jest idealna, nie potrzebuję mocnego krycia, ale mam troszkę zaskórników na nosie, policzkach i brodzie).
Ja również nie widzę większej różnicy między podkładem kryjącym a matującym - mi osobiście bardziej pasuje wersja matująca
A dzisiaj pierwszy raz zastosowałem podkład przy pomocy zwilżonego pędzla ;-) efekt mnie zachwycił, podoba mi się dużo bardziej niż nakładany na sucho. Coraz częściej myślę nad kupnem większej wersji niż próbka :-P
__________________
miłość: wrzesień 2010
narzeczona: 22.12.2011
żona: 06.10.2012
II kreseczki: 06.03.2014
mama: 27.10.2014
magdula87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-23, 12:46   #2157
pluskotka
Zakorzenienie
 
Avatar pluskotka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 508
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Pogratulować udanych początków
Mam identyczne do Twoich obserwacje i nie umiałabym wrócić do tradycyjnych podkładów.

Z wadami to ja bym jeszcze dorzuciła włażenie w zmarszczki, ale daję sobie z tym radę przy pomocy mikrosfer silikonowych.

Nude i Romantic to świetne odcienie. Eksperymentuję właśnie z podkładami Amilie, ale różom z Annabelle będę wierna.
Rzadko tu się odzywam, ale podczytuję

Używasz samych mikrosfer silikonowych tych z kolorówki? Czy masz je po prostu w jakimś primerze?

Też lubię róże Annabelle, a mam sunrise i rose. Tylko ubolewam nad ich trwałością. Już po 3 h mam niewiele różu na sobie. Z tym, że nie używam żadnych primerów. Może to by coś dało?

A kiedyś pytałam na tym wątku o opakowania Annabellek. Miałam próbki, najbardziej spasował mi Natural Fair, ale jak go zmieszałam z Golen Fair to ideał. Jeszcze mam resztkę tych próbek, mieszam je ze sobą, ale wiadomo, że mieszanie nie jest wygodne. Zamówiłam potem pełnowymiarowe Natural Fair, bo myślałam, że będzie dało się rozkręcić dla wymieszania z Goldenem, a tu wuj. Ponoć nowe opakowania nierozkręcalne są.

Myślicie, że gdyby się napisało Annabelle przed zamówieniem prośbę o wymieszanie tych dwóch podkładów przed wsypaniem do opakowania to by się zgodzili?

A jeszcze jedno: nie wiem czy to na tym wątku czy gdzie indziej w Internetach mi mignęło, że Annabelle ma wprowadzić nowe kolory. Prawdą to jest, czy może moje urojenia?
__________________
"Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem. Jakby było kieszonkowcem, dziwką albo sprzedawcą losów na loterię: to jego najczęstsze wcielenia. Do drzwi naszego domu nigdy nie zapuka. Trzeba za nim ruszyć."
pluskotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-23, 17:42   #2158
monika630
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 266
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez pluskotka Pokaż wiadomość
Rzadko tu się odzywam, ale podczytuję

Używasz samych mikrosfer silikonowych tych z kolorówki? Czy masz je po prostu w jakimś primerze?

Też lubię róże Annabelle, a mam sunrise i rose. Tylko ubolewam nad ich trwałością. Już po 3 h mam niewiele różu na sobie. Z tym, że nie używam żadnych primerów. Może to by coś dało?

A kiedyś pytałam na tym wątku o opakowania Annabellek. Miałam próbki, najbardziej spasował mi Natural Fair, ale jak go zmieszałam z Golen Fair to ideał. Jeszcze mam resztkę tych próbek, mieszam je ze sobą, ale wiadomo, że mieszanie nie jest wygodne. Zamówiłam potem pełnowymiarowe Natural Fair, bo myślałam, że będzie dało się rozkręcić dla wymieszania z Goldenem, a tu wuj. Ponoć nowe opakowania nierozkręcalne są.

Myślicie, że gdyby się napisało Annabelle przed zamówieniem prośbę o wymieszanie tych dwóch podkładów przed wsypaniem do opakowania to by się zgodzili?

A jeszcze jedno: nie wiem czy to na tym wątku czy gdzie indziej w Internetach mi mignęło, że Annabelle ma wprowadzić nowe kolory. Prawdą to jest, czy może moje urojenia?
Była taka informacja w jednym z filmików Czarszki
monika630 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-23, 18:44   #2159
pluskotka
Zakorzenienie
 
Avatar pluskotka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 508
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez monika630 Pokaż wiadomość
Była taka informacja w jednym z filmików Czarszki
Od tego czasu cisza i żadnych info więcej?
__________________
"Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem. Jakby było kieszonkowcem, dziwką albo sprzedawcą losów na loterię: to jego najczęstsze wcielenia. Do drzwi naszego domu nigdy nie zapuka. Trzeba za nim ruszyć."
pluskotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-23, 19:28   #2160
monika630
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 266
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez pluskotka Pokaż wiadomość
Od tego czasu cisza i żadnych info więcej?
Tak mi się wydaje, przynajmniej ja nic nie słyszałam Może niedługo będą jakieś informacje
monika630 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-14 11:52:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:40.