Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IV - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-03-01, 11:45   #1411
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Dziewczyny jaką maskarę dostępną w S polecacie? niedługo mam urodziny, więc chcę sobie zrobić prezent i kupić jakiś mega tusz, zależy mi na pogrubieniu i wydłużeniu, macie swoje typy, proszę podzielcie się opinią
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-01, 11:56   #1412
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jaką maskarę dostępną w S polecacie? niedługo mam urodziny, więc chcę sobie zrobić prezent i kupić jakiś mega tusz, zależy mi na pogrubieniu i wydłużeniu, macie swoje typy, proszę podzielcie się opinią
dla mnie nr 1 Dior Overcurl, właśnie dziś kupiłam kolejną sztukę, nie potrafię się już niczym innym malować dla mnie wydłuża po same brwi i świetnie pogrubia (mam cienkie rzęsy) ładnie też podkręca, ale z tuszem jest tak jak z podkładem każdemu może co innego pasować
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-01, 12:17   #1413
Lethe69
Wtajemniczenie
 
Avatar Lethe69
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 091
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
dla mnie nr 1 Dior Overcurl, właśnie dziś kupiłam kolejną sztukę, nie potrafię się już niczym innym malować dla mnie wydłuża po same brwi i świetnie pogrubia (mam cienkie rzęsy) ładnie też podkręca, ale z tuszem jest tak jak z podkładem każdemu może co innego pasować

Ja chciałam go wziąć ale nie był dostępny w fiolecie więc wzięłam Dior
Addict It Lash (Purple) - ciekawe jak się sprawdzi
Lethe69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-01, 12:35   #1414
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez Lethe69 Pokaż wiadomość

Ja chciałam go wziąć ale nie był dostępny w fiolecie więc wzięłam Dior
Addict It Lash (Purple) - ciekawe jak się sprawdzi
a to ulubiony tusz mojej Mamci ale czarny of course kolor
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-01, 12:40   #1415
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez Lethe69 Pokaż wiadomość

alma2015 wchodzi - czekam wiec na lepsze próbki
Oj możesz się nie doczekać, te próbki są odkąd pamiętam i nic się nie zmieniają, czasami może 1 wymienią, nawet na FB ludzie pytają się kiedy będzie zmiana to Sephora ciągle ściemnia i żadnej odpowiedzi

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Teraz tylko zastanawiam się na co wydać 40 zł bonu, czy na pomadkę EL Envy czy na Clarins Lip Balm
Bierz i to i to

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jaką maskarę dostępną w S polecacie? niedługo mam urodziny, więc chcę sobie zrobić prezent i kupić jakiś mega tusz, zależy mi na pogrubieniu i wydłużeniu, macie swoje typy, proszę podzielcie się opinią
Ja uwielbiam Lash Queen Heleny Rubinstein, a porażka dla mnie to YSL volume effet faux cils
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-01, 14:10   #1416
Lethe69
Wtajemniczenie
 
Avatar Lethe69
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 091
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
a to ulubiony tusz mojej Mamci ale czarny of course kolor
ja jestem nie tyle ciekawa efektu, choć tego też , ale tego koloru, bo widziałam już różne fiolety - od takich neonowych do po prostu ciemnej śliwki

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Oj możesz się nie doczekać, te próbki są odkąd pamiętam i nic się nie zmieniają, czasami może 1 wymienią, nawet na FB ludzie pytają się kiedy będzie zmiana to Sephora ciągle ściemnia i żadnej odpowiedzi
Może na dzień kobiet S nas zaskoczy

---------- Dopisano o 15:10 ---------- Poprzedni post napisano o 14:55 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość

Ja uwielbiam Lash Queen Heleny Rubinstein, a porażka dla mnie to YSL volume effet faux cils
Ale która Lash Queen bo jest kilka rodzajów ?

Ja kiedyś używałam z ISA DORA chyba granatowego i co do efektu to super, tylko granat nie współgrał z moją zieloną tęczówką więc zaczęłam szukać fioletów


BTW Helena ma same czarne tusze?

Edytowane przez Lethe69
Czas edycji: 2015-03-01 o 14:14
Lethe69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-01, 14:23   #1417
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez Lethe69 Pokaż wiadomość


1. Może na dzień kobiet S nas zaskoczy

2. Ale która Lash Queen bo jest kilka rodzajów ?
1. Na to bym nie liczyła, bo Vipy są do 08.03, chyba, że może jakiegoś boxa wrzucą. Obym się myliła

2. Od lat zawsze mam u siebie tego http://www.sephora.pl/Makijaz/Oczy/M...do-rzes/P51902 i często do niego wracam
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."


Edytowane przez aniyam
Czas edycji: 2015-03-01 o 14:27
aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-01, 14:28   #1418
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Bierz i to i to
Nie pomagasz mi chyba poczekam do wypłaty
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-01, 15:48   #1419
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
jako podkładomianiaczka nie mogłam nie przetestować Nude Air ... jestem generalnie na nie
podkład leciutki, bardzo, wodnisty okropnie, wycieka z pojemniczków itp jest na bazie wody i od razu to czuc na skórze, ściąga i daje matowe wykończenie, krycie słabe może i fajny będzie na lato ale na pewno dla cer idealnych i bezproblemowych. Zamówiłam jeszcze komplet próbek na All za śmieszną cenę więc dam mu drugą szansę, ale miłości raczej z tego nie będzie



aaaaa oglądałam wczoraj nowe kolekcje z Clarinsa i te Wasze olejki są fajne
najlepsza Malinka no nie ma co miodkowy mi się nie podoba, śmieszna gąbeczka w rozmiarze XXL może się skuszę
Uuuu to niefajnie... Ogolnie ten cały pomysł z pipetką to oznacza taki typ podkladow.. A moze trzeba dac mocnego nawilżacza pod spod?

Kurde, jak pomysle ze a te Lip Oily czekalam i zbieralam pieniazki od czasu kiedy pojawily sie zapowiedzi w necie to az serduszko sie cieszy kiedy w koncu mam je przy sobie To takie mile uczucie Gąba, bo tak ją można nazwać jest super, mi sie bardzo podoba Szybka aplikacja rach, ciach Skuś się skuś

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Zgadza się, pomyliłam numerki Mi podoba się 01, jak i 03. U mnie nic by się nie dublowało, bo Diora Lip Glow miałam kupić, ale żal było mi wydawać tyle kasy na balsam i w sumie na dobre wyszło moje czekanie Uważam, że to idealne balsamy na lato

Teraz tylko zastanawiam się na co wydać 40 zł bonu, czy na pomadkę EL Envy czy na Clarins Lip Balm
Kochana jak chcesz cos takiego jak Dior Lip Glow to jeszcze moge Ci polecić w jeszcze niższej cenie pomadkę z Lieraca: https://www.google.pl/search?q=Liera...ed=0CAYQ_AUoAQ
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-01, 16:27   #1420
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość

Kochana jak chcesz cos takiego jak Dior Lip Glow to jeszcze moge Ci polecić w jeszcze niższej cenie pomadkę z Lieraca: https://www.google.pl/search?q=Liera...ed=0CAYQ_AUoAQ
Miałam ja .
O ile kolor daje ok to zapach omg . Za każdym razem mnie mdliło .
Z barwiących pomadek fajne są takie z celi czy tam celii no Celia taka firma . Cholery są strasznie mocno- jak wyjechałam poza kontur ust to zostawiły kolor i dopiero na drugi dzień wieczorem zeszło .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-01, 16:42   #1421
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Miałam ja .
O ile kolor daje ok to zapach omg . Za każdym razem mnie mdliło .
Z barwiących pomadek fajne są takie z celi czy tam celii no Celia taka firma . Cholery są strasznie mocno- jak wyjechałam poza kontur ust to zostawiły kolor i dopiero na drugi dzień wieczorem zeszło .
Tak śmierdziała?

Jeszcze Sephora ma takie: http://www.sephora.pl/Makijaz/Usta/B...or-ust/P765074 Błyszczyk też taki: http://www.sephora.pl/Makijaz/Usta/B...r-ust/P1485008
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-01, 17:03   #1422
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Uuuu to niefajnie... Ogolnie ten cały pomysł z pipetką to oznacza taki typ podkladow.. A moze trzeba dac mocnego nawilżacza pod spod?

Kurde, jak pomysle ze a te Lip Oily czekalam i zbieralam pieniazki od czasu kiedy pojawily sie zapowiedzi w necie to az serduszko sie cieszy kiedy w koncu mam je przy sobie To takie mile uczucie Gąba, bo tak ją można nazwać jest super, mi sie bardzo podoba Szybka aplikacja rach, ciach Skuś się skuś
potestuje go jeszcze i zobaczymy, ale nie liczę na zbyt wiele
nie lubię podkładów na bazie wody czy jak to tam fachowo się zwie

dziś testuję Baby Glow Guerlaina i fiu fiu podoba mi się

taaak, świetnie to ujęłaś to jest Gąba
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-01, 17:06   #1423
_Kornelia_
Zadomowienie
 
Avatar _Kornelia_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 546
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Dziewczyny możecie mi polecić jakąś lekką szminkę nawilżającą, z efektem tafli, ale bez brokatu. Zależy mi na średniej półce cenowej.
Chciałabym kupić jakiś ładny pudrowy róż na wiosnę, a że nie toleruję błyszczyków, to chciałabym jakąś lekką szminkę.
__________________

Edytowane przez _Kornelia_
Czas edycji: 2015-03-01 o 17:09
_Kornelia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-01, 17:22   #1424
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Miałam ja .
O ile kolor daje ok to zapach omg . Za każdym razem mnie mdliło .
Z barwiących pomadek fajne są takie z celi czy tam celii no Celia taka firma . Cholery są strasznie mocno- jak wyjechałam poza kontur ust to zostawiły kolor i dopiero na drugi dzień wieczorem zeszło .
Ja z kolei mam krem z tej serii i o ile zapach przy testach mi sie podobal, tak im dluzej go uzywam tym gorzej az niedobrze mi sie robi i nie moge go wykonczyc przez to

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-01, 18:00   #1425
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
To był jakiś słodko-różano-chemiczny zapach fuj .

---------- Dopisano o 19:00 ---------- Poprzedni post napisano o 18:59 ----------

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Ja z kolei mam krem z tej serii i o ile zapach przy testach mi sie podobal, tak im dluzej go uzywam tym gorzej az niedobrze mi sie robi i nie moge go wykonczyc przez to

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Oj tak . A nie daj Panie Boże by trochę tej pomadki na język się dostało- ojj niemiłe uczucie .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-01, 18:05   #1426
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Intimi.pl Darmowa dostawa do Paczkomatów od 100 zł i specjalny rabat 10% na bieliznę Obsessive
Amilie 20% na wszystko z kodem Ważność promocji: 02.03.2015
Kod: PACZKOMAT
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-01, 18:06   #1427
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
potestuje go jeszcze i zobaczymy, ale nie liczę na zbyt wiele
nie lubię podkładów na bazie wody czy jak to tam fachowo się zwie

dziś testuję Baby Glow Guerlaina i fiu fiu podoba mi się

taaak, świetnie to ujęłaś to jest Gąba
Na temat Baby Glow sa podzielone opinie bardzo... to jest szok jak innym moze pasowac cos co drugiemu nie Gąba dla gęby

Cytat:
Napisane przez _Kornelia_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny możecie mi polecić jakąś lekką szminkę nawilżającą, z efektem tafli, ale bez brokatu. Zależy mi na średniej półce cenowej.
Chciałabym kupić jakiś ładny pudrowy róż na wiosnę, a że nie toleruję błyszczyków, to chciałabym jakąś lekką szminkę.
A moze coś z Maybelline, te Color Whisper? Albo Revlon Lip Butter?

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
To był jakiś słodko-różano-chemiczny zapach fuj .

---------- Dopisano o 19:00 ---------- Poprzedni post napisano o 18:59 ----------



Oj tak . A nie daj Panie Boże by trochę tej pomadki na język się dostało- ojj niemiłe uczucie .
Ja tak mam, ze jak mi zapach produktu do ust nie podejdzie, to jaka nie byłaby cudowna konsystencja i kolor to nie jestem w stanie uzywac...
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-01, 18:20   #1428
Lethe69
Wtajemniczenie
 
Avatar Lethe69
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 091
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Co do zapachów YC to tak jak pisałam zaszalałam i zamówiłam 14 samplerów, tzn 6 dla mnie reszta dla rodziny. Skorzystałam wtedy z darmowej dostawy i jeszcze wszedł mi kod 10SAMPLERÓW, tak, że za jeden wyszło 8,60zł

Wikiki Melon jest super jak się go ot tak powącha, ale rozpalony w ogóle nie pachnie Przykre...
Bermuda Beach to dla mnie delikatny ale wyczuwalny zapach - takiego właśnie szukałam.
Jutro odpalę następne

Czy w Sephorze dla "zwykłych śmiertelników" - bez kar VIP czy też tych czarnych/złotych ( biała to ta zwykła?) - bywają zniżki większe niż 20%?
Lethe69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-01, 18:27   #1429
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
potestuje go jeszcze i zobaczymy, ale nie liczę na zbyt wiele
nie lubię podkładów na bazie wody czy jak to tam fachowo się zwie

dziś testuję Baby Glow Guerlaina i fiu fiu podoba mi się

taaak, świetnie to ujęłaś to jest Gąba
Mozesz cos wiecej o baby glow powiedziec ? bo kusi

Pomadka aksamitna w kremie sephory ta za 45 zl jest boska cały dzien na ustach, a jadlam, pilam

Skusze sie na inny kolor jeszcze
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-01, 18:42   #1430
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez Lethe69 Pokaż wiadomość
Co do zapachów YC to tak jak pisałam zaszalałam i zamówiłam 14 samplerów, tzn 6 dla mnie reszta dla rodziny. Skorzystałam wtedy z darmowej dostawy i jeszcze wszedł mi kod 10SAMPLERÓW, tak, że za jeden wyszło 8,60zł

Wikiki Melon jest super jak się go ot tak powącha, ale rozpalony w ogóle nie pachnie Przykre...
Bermuda Beach to dla mnie delikatny ale wyczuwalny zapach - takiego właśnie szukałam.
Jutro odpalę następne

Czy w Sephorze dla "zwykłych śmiertelników" - bez kar VIP czy też tych czarnych/złotych ( biała to ta zwykła?) - bywają zniżki większe niż 20%?
tylko najwieksza znizka 20% chyba ze cos znajdzie sie w SALE i ma wiekszy rabat
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-01, 18:50   #1431
Lethe69
Wtajemniczenie
 
Avatar Lethe69
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 091
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
tylko najwieksza znizka 20% chyba ze cos znajdzie sie w SALE i ma wiekszy rabat


---------- Dopisano o 19:50 ---------- Poprzedni post napisano o 19:45 ----------

Pamiętacie czy przy zwrocie do Doug'a trzeba odsyłać też miniprodukty lub inne gratisy które się otrzymało?
Mówię o zamówieniu gdzie był wybrany tylko jeden produkt...
Poczytałam o tym tuszu Dior, naoglądałam się fotek etc i coś się boję że nie będę zadowolona... Bardzo liczę że on mnie urzeknie w realu
Lethe69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-01, 18:54   #1432
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

ktos sie pytal Douglasa czy pisal do nich w sprawie wiosennej kolekcji Clarinsa. Wiadomo cos nowego? Kiedy online?
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-01, 18:55   #1433
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Mozesz cos wiecej o baby glow powiedziec ? bo kusi

Pomadka aksamitna w kremie sephory ta za 45 zl jest boska cały dzien na ustach, a jadlam, pilam

Skusze sie na inny kolor jeszcze
Jaka pomadka? proszę o link?
Już mam który masz kolor? proszę o zdjęcie na ustach

Edytowane przez korinka3
Czas edycji: 2015-03-01 o 19:00
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-01, 18:58   #1434
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Na temat Baby Glow sa podzielone opinie bardzo... to jest szok jak innym moze pasowac cos co drugiemu nie Gąba dla gęby
z ta gabka to pojechali
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-01, 19:08   #1435
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Mozesz cos wiecej o baby glow powiedziec ? bo kusi
po pierwsze zapach pachnie jak meteoryty pięknie
po drugie kolory - beznadziejne mam 02 i 03 i o ile 02 są jasne jak dla mnie to 03 jest jakiś dziwnie brzoskwioniowy, ale ogólnie ładnie się wtapiają
konsystencja lekka, krycie hmm jak dla delikatnego podkładu
wyrównują koloryt, ale co mnie urzekło cera wygląda zdrowo, świeżo i jest ładnie rozświetlona. Miałam wrażenie kremu na twarzy, podczas zmywania tak samo, po demakijażu cera wypoczęta no ogólnie fajny produkt, ale wiesz dopiero pierwszy dzień go testuje zostałam hojnie obdarowana więc na jakiś czas starczy być może zmienię zdanie, to taki krem BB w sumie chyba

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Na temat Baby Glow sa podzielone opinie bardzo... to jest szok jak innym moze pasowac cos co drugiemu nie Gąba dla gęby
i dobrze bo co to by było jakby wszystkim pasiło to samo hehe

Cytat:
Napisane przez Lethe69 Pokaż wiadomość


Pamiętacie czy przy zwrocie do Doug'a trzeba odsyłać też miniprodukty lub inne gratisy które się otrzymało?
Mówię o zamówieniu gdzie był wybrany tylko jeden produkt...
Poczytałam o tym tuszu Dior, naoglądałam się fotek etc i coś się boję że nie będę zadowolona... Bardzo liczę że on mnie urzeknie w realu
to zależy, raz odesłałam, ale nie pytałam czy trzeba a raz zostawiłam bo Pani uprzejma z infolinii tak mi powiedziała
__________________

GALAXIA
Istanbul lover


Edytowane przez kicia555
Czas edycji: 2015-03-01 o 19:23
kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-01, 19:18   #1436
ally21
Rozeznanie
 
Avatar ally21
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 615
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

A jaka jest pojemność tego pudru Givenchy Poudre Premiere, bo nie mogę znaleźć na stronie Sephory.
ally21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-01, 19:59   #1437
_Kornelia_
Zadomowienie
 
Avatar _Kornelia_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 546
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
A moze coś z Maybelline, te Color Whisper? Albo Revlon Lip Butter?
A miałaś może te szminki Maybelline ? Jak z ich pigmentacją? Jak patrzyłam na nie kilka miesięcy temu, to wydawało mi się, ze mają bardzo słabą pigmentację.
__________________
_Kornelia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-01, 20:12   #1438
Lethe69
Wtajemniczenie
 
Avatar Lethe69
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 091
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez ally21 Pokaż wiadomość
A jaka jest pojemność tego pudru Givenchy Poudre Premiere, bo nie mogę znaleźć na stronie Sephory.
16g

---------- Dopisano o 21:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:12 ----------

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość

to zależy, raz odesłałam, ale nie pytałam czy trzeba a raz zostawiłam bo Pani uprzejma z infolinii tak mi powiedziała
Lethe69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-01, 20:21   #1439
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Wklejam Wam zdjęcia swatchy MACowego Paint Pota Vinteage Selection tak jak prosiłyście W różnym świetle, z lampą, bez, pod różnym kątem

Dodaje też fotki moich cudeniek Clarinsowych Doczekały się obfocenia To tak na zachętę dla wszystkich którzy jeszcze myślą nad kupnem. Może jutro pojawią się w Douglasie No czyż nie są śliczniusie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg FotorCreated.jpg (115,2 KB, 111 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg FotorCreated2.jpg (77,0 KB, 114 załadowań)
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-01, 20:24   #1440
Pakipsi
Wtajemniczenie
 
Avatar Pakipsi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 2 263
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jaką maskarę dostępną w S polecacie? niedługo mam urodziny, więc chcę sobie zrobić prezent i kupić jakiś mega tusz, zależy mi na pogrubieniu i wydłużeniu, macie swoje typy, proszę podzielcie się opinią
dla mnie the best jest YSL Faux Cils, odkąd odkryłam ten tusz, nie ma dla mnie nic lepszego, używam głównie granatowego, ale mam też wszystkie pozostałe dostępne kolory
Pakipsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-21 22:45:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:11.