piersi do góry:-) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-11-06, 14:52   #1
wanilia*
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 17

piersi do góry:-)


Dziewczyny zastanawiam się nad zakupem jakiegos NAPRAWDE DOBREGO kosmetyku do pielęgnacji biustu, a dokładniej, to chciałabym go trochę "podniesc" do góry. Na jednej ze stronek znalazłam cos takiego "guam formula seno" do pielegnacji biustu, a także zel ujedrniajacy De Noyle's do pielęgnacji biustu! serum do biustu Intensive Rilastil !!! Nie mam pojęcia który wybrać...może cos doradzicie?
wanilia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-06, 17:13   #2
patibka1
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Zdomu:)
Wiadomości: 57
Wyślij wiadomość przez ICQ do patibka1
Re: piersi do góry:-)

a moze słyszalam ze w avonie jest krem dobry do biustu właśnie taki jak chcesz?poprośswoją konsultantke o próbke buzka
patibka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-06, 20:42   #3
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: piersi do góry:-)

Z wymienionych przez Ciebie znam te dwa pierwsze.Oba są całkiem dobre.Tylko nie licz na to ,że kosmetyki tak ujędrnią biust ,że "podniesie się" - to już zadanie dla chirurga plastyka.Nie ma szans na to aby kosmetyk drogi czy tańszy aż tak intensywnie zadziałał. Kosmetyki do biustu sprawiają ,że skóra jest nawilżona ,odżywiona ,ma ładniejszy koloryt i po dłuższym czasie stosowania można zauważyć poprawę jędrności skóry. Do ujędrnienia biustu potrzebne są ćwiczenia wzmacniające mięsień piersiowy,pomocne mogą być zabiegi kosmetyczne w gabinecie,masaż biustu i konieczna jest regularna pielęgnacja w domu. Polecam nacieranie skóry ,okrężnymi ruchami,rękawicą frotte i solanką ciechocińską (ma taką w ofercie firma Norel), po tym trzeba skórę spłukać , osuszyć i wmasować krem lub żel do biustu - polecam również Norel -Żel z ceramidami - przetestowałam i bardzo lubię. Tylko przypominam -nie licz na efekt "podniesienia biustu".
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-06, 21:15   #4
wanilia*
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 17
Re: piersi do góry:-)

PANI BEATKO serdecznie dziękuję za poradę!
wanilia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-25, 20:41   #5
kassiullek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 209
PIERSI!!!!!!!!!!!!!!

mam przyjciolke ktora ma problem schudla 14 kg z 70 na 56kg no i jak wiadomo odrazu polecial jej biust z C na males B czy jest jakis sposob nie przybywajac wiele na wadze by troche byl wiekszy???? wogole co zrobic by sie troche powiekszyl/ z gory thz za odp
kassiullek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-25, 21:07   #6
kassiullek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 209
Re: PIERSI!!!!!!!!!!!!!!

buu czemu nikt nie pisze
kassiullek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-26, 13:46   #7
nimfetka
Zadomowienie
 
Avatar nimfetka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków-NH
Wiadomości: 1 664
Re: PIERSI!!!!!!!!!!!!!!

można wiedziec jak schudła)
a ja odpowiadam,z wielu doświadczeń i z zaobsrwowanych przeze mnie przypadków,nie ma rady na to ze biust zmalał.Chyba ze bedzie musiała znów powrócić do tej samej wagi.Przykro mi ale tak pozostanie.
__________________
ulubione powiedzenie mojej 5 letniej córki-KTO MA CYCKI TEN MA WŁADZE
nimfetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-01-26, 14:16   #8
MaryAnn20
Raczkowanie
 
Avatar MaryAnn20
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 113
piersi-pomocy!!!!!!!!!!!!!

mam ogromny problem-jakis czas temu troche przytylam, w sumie to rownolegle na calym ciele. niedawno udalo mi sie powrocic do swojej wagi. ale jest pewien klopot- piersi rowniez mi schudly, ale jedna jakby mniej i jest bardziej obwisla. widac ze sa nierowne golym okiem, wyglada to masakrycznie, boje sie ze juz tak mi zostanie.

ale najwiekszy problem to taki, ze na obu piersiach na czesci pod sutkami bardzo popekaly mi naczynka. czy jest jakis sposob na wybielenie ich lub calkowite zniwelowanie????
nie ma pojecia dlaczego te naczynka tak popekaly. czym smarowac???? zawsze lubilam zimny prysznic na ujedrnianie, moze to od tego????

bardzo prosze o pomoc, jesli chce ujedrnic, podniesc tylko jedna piers to tylko ta smarowac ????

HELP!!!!
MaryAnn20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-26, 20:59   #9
alcia
Raczkowanie
 
Avatar alcia
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 384
Re: piersi-pomocy!!!!!!!!!!!!!

ja słyszałam o takich prysznicach ujęrdniających, że woda musi być na zmiane ciepła i chłodna, nigdy gorąca i zimna!! może to od tego? Niestety nie wiem co ci doradzić na ujędrnienie musisz zaczekac na odpowiedzi innych wizazanek
alcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-27, 11:33   #10
MaryAnn20
Raczkowanie
 
Avatar MaryAnn20
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 113
Re: piersi-pomocy!!!!!!!!!!!!!

czy naprawdę nikt nie wie jak sobie poradzić z popękanymi naczynkami???
MaryAnn20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-03, 09:16   #11
30latka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 1
Re: piersi do góry:-)

Pani Beato,czy nakładki na biust, stymulujące jego mięsnie na zasadzie bodźców elektrycznych - wielokrotnie reklamowane w różnych sklepach tv dają jakiś skutek?Co w najwiekszym stopniu może podniesc i ujędrnić biust,i w jakim czasie?Oczywiscie bez skalpela. Pozdrawiam
30latka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-02-03, 12:40   #12
nimfetka
Zadomowienie
 
Avatar nimfetka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków-NH
Wiadomości: 1 664
Re: piersi do góry:-)ijeszcze..

co zrobić aby w przyszłości uniknąc zwisajacych piersi.Jakich kosmetyków uzywać czy może jakieś cwiczenia,bo słyszałam ze najlepiej zapobiegać niż działać po...
__________________
ulubione powiedzenie mojej 5 letniej córki-KTO MA CYCKI TEN MA WŁADZE
nimfetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-03, 10:10   #13
asela
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1
piersi po karmieniu

Witam,mam pytanie do kosmetyczki .Jestem zalamana moim wygladem piersi,mam 28 lat i dwójke dzieci,moja coreczka ma 4 lata,karmilam ja prawie 3 lata piersia,teraz moje piersi wygladaja strasznie uzywam roznych balsamow,ale to nie pomaga.Wybieram sie do kosmetyczki,chcialam sie dowiedziec czy sa moze jakies zabiegi kosmetyczne,ktore pomoglyby mi doprowadzic moje piersi do normalnego wygladu? jakie balsamy sa dobre,co pani proponuje? Pozdrawiam i prosze o konkretna odpowiedz
asela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-03, 16:10   #14
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: piersi po karmieniu

Ja nie jestem panią kosmetyczką ale także borykam sie z tym problemem. Otóż żaden krem nie zdziała cudów, poprawić kondycję piersi może profesjonalny masaż za pomocą oliwki wykonywany regularnie. Masaż jest zamieszczony na wizażu, więc trzeba poszukać.
Także bardzo pomocne są ćwiczenia na podniesienie piersi, dużo takich porad znajduje się na forum, wpisz w wyszukiwarkę i zobaczysz
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-23, 16:46   #15
KarolaHahaha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2
piersi

Witam
Mam ogromny problem.
Mam duże piersi ale nigdy nie miałam z nimi problemu.
Od pół roku pojawiły się takie pionowe wgłębienia. W tym okresie ani nie zgrubłam ani nie schudłam. Czytałam w internecie że rozstępy są na początku czerwone a potem bieleją. U mnie nie ma koloru wyglądają bardziej są jak bruzdy.
Dbam o cerę na tyle ile pozwala mi czas i portfel. Bardzo się martwię tymi bruzdami, bardzo się ich wstydzę
Rano używam serum z Bielendy Sexy Look przeciw rozstępom i wiotczeniu skóry na biuście, w ciągu dnia staram się jeszcze posmarować serum do biustu z firmy Miraculum. Wieczorem stosuje oliwkę Babydream dla mam też przeciw rozstępom. Ale to nic nie daje...
Czytałam w internecie że rozstępy mogą się pojawić ze stresu. Jakoś ciężko mi w to uwierzyć ale muszę przyznać że mam teraz okres bardzo stresowy, denerwuje się bardzo i często
Załączyłam zdjęcia jak to wygląda. To są rozstępy?
Co mam robić? Może są jakieś naturalne sposoby walczenia?
Bardzo proszę o pomoc, będę bardzo wdzięczna.

Pozdrawiam serdecznie
Karolina
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG20120921_001.jpg (59,6 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG20120921_002.jpg (67,2 KB, 63 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG20120921_003.jpg (64,7 KB, 77 załadowań)
KarolaHahaha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-23, 17:31   #16
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: piersi

Cytat:
Napisane przez KarolaHahaha Pokaż wiadomość
Witam
Mam ogromny problem.
Mam duże piersi ale nigdy nie miałam z nimi problemu.
Od pół roku pojawiły się takie pionowe wgłębienia. W tym okresie ani nie zgrubłam ani nie schudłam. Czytałam w internecie że rozstępy są na początku czerwone a potem bieleją. U mnie nie ma koloru wyglądają bardziej są jak bruzdy.
Dbam o cerę na tyle ile pozwala mi czas i portfel. Bardzo się martwię tymi bruzdami, bardzo się ich wstydzę
Rano używam serum z Bielendy Sexy Look przeciw rozstępom i wiotczeniu skóry na biuście, w ciągu dnia staram się jeszcze posmarować serum do biustu z firmy Miraculum. Wieczorem stosuje oliwkę Babydream dla mam też przeciw rozstępom. Ale to nic nie daje...
Czytałam w internecie że rozstępy mogą się pojawić ze stresu. Jakoś ciężko mi w to uwierzyć ale muszę przyznać że mam teraz okres bardzo stresowy, denerwuje się bardzo i często
Załączyłam zdjęcia jak to wygląda. To są rozstępy?
Co mam robić? Może są jakieś naturalne sposoby walczenia?
Bardzo proszę o pomoc, będę bardzo wdzięczna.

Pozdrawiam serdecznie
Karolina
Tak, to są rozstępy. Można coś z nimi zrobić, jak są jeszcze ciemne, potem kosmetyki nic nie dadzą. Bazując na własnym doświadczeniu mogę poradzić Ci dobranie odpowiedniego stanika, zwłaszcza że piszesz, że masz duży biust. I odpowiedni to nie będzie w przypadku dużego biustu 75C ani 80D
Moje rozstępy nie zniknęły (bo to niemożliwe) ale przy noszeniu dobrego rozmiaru piersi zrobiły się na tyle zbite (inaczej nie umiem tego opisać), że praktycznie ich nie widać, trzeba je tropić w bardzo jaskrawym świetle, żeby coś dostrzec.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-23, 18:05   #17
kawa_zmlekiem
damn good coffee
 
Avatar kawa_zmlekiem
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 11 448
Dot.: piersi

Współczuję znam ten ból- ja mam z kolei straszne rozstępy na pośladkach - też nie wiem skąd, ani nie schudłam, ani nie przytyłam, a pojawiły się praktycznie z dnia na dzień. Niestety żadnym kremem ich nie spłycisz, ewentualnie jak masz możliwości finansowe (ja niestety nie ), to można je zlikwidować laserem, mikrodermabrazją, mezoterapią - to dosyć kosztowne, bo 1 zabieg zwykle nie starcza.
kawa_zmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-23, 19:55   #18
sylvi_86
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi_86
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Peter's Heart
Wiadomości: 11 322
Dot.: piersi

mam to samo niestety, to rozstępy, jedynie laserem idzie się tego pozbyć ale to droga impreza
sylvi_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 10:08   #19
il_Madrina
Raczkowanie
 
Avatar il_Madrina
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 330
Dot.: piersi

Mam podobny problem, z tym, że rozstępy pojawiły się w wyniku powiększenia piersi podczas ciąży. Co ciekawe na brzuszku nie mam ani jednego. Już sobie obiecałam, że po urodzeniu dziecka zrobię wszystko żeby tego cholerstwa się pozbyć, ale te wszystkie mezoterapie i lasery będę musiała odłożyć do czasu aż przestanę karmić piersią. No a wtedy mogą być już jasne moje "znaki" i nic z tym nie zrobię.

Rozstępy mogą też powstać w wyniku złej gospodarki hormonalnej organizmu, więc może warto udać się do jakiegoś dobrego lekarza?

Trzymaj się cieplutko!
__________________
Młoda mama.


wymiana - kosmetyki & akcesoria
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=683128



65 - 64 -63 -62 - 61 - 60 - 59
il_Madrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-26, 00:26   #20
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: piersi

na świeżo pojawiające się rozstępy dobry jest olej z róży. Do tego masaże i ziemno-ciepłe prysznice. Tylko trzeba zacząć działać szybko, bo potem ciężko się cholerstwa pozbyć
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:37.