Najlepsze gabinety kosmetyczne / KRAKÓW - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-27, 22:00   #241
skittlesys
Przyczajenie
 
Avatar skittlesys
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 26
depilacja laserowa vectus vesuna Kraków

Cześć, wiem, że odnośnie tego lasera był już jeden wątek jednak nie dotyczył on tego o co ja chcę zapytać. Mianowicie swoje pytanie kieruję do osób, które skorzystały z usług gabinetu vesuna w Krakowie i poddały się depilacji laserem Vectus. Czy któraś z Was robiła może bikini? Interesuje mnie co obejmuje pojęcie bikini brazylijskie w wypadku tego lasera. Pani w recepcji powiedziała mi, że to tylko wargi sromowe i okolice. Koszt to 370 zł więc wydaje mi się, że to trochę drogo jak na tak mały obszar. Bardzo proszę o info.
__________________
Przestań się burmuszyć, bo na widok twojej gęby przydrożne grzyby same się marynują.
skittlesys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-17, 16:13   #242
ondatrazibethicus
znaczy piżmak
 
Avatar ondatrazibethicus
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 599
Dot.: Depilacja brazylijska w KRAKOWIE ?

Ja mogę podbić temat, bo ostatnio szukałam miejsca w Krakowie, gdzie można zrobić depilację brazylijską pastą cukrową i trafiłam między innymi na ten wątek. Byłam w wymienianym wyżej salonie Face&Body (mają nawet do końca tygodnia urodzinową zniżkę na ten zabieg). Jestem zadowolona. Nie stosowałam żadnej maści znieczulającej przed zabiegiem. Poszło całkiem sprawnie i szybko, niespecjalnie boleśnie, ale ja to raczej z tych wytrzymałych na ból.
__________________
We are young, we are here,
So, let's make a deal and try to forget our fear

b.
ondatrazibethicus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-19, 10:09   #243
looxie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 2
Dot.: Depilacja brazylijska w KRAKOWIE ?

Ja chodziłam do Face&Body do p. Karoliny Kowalskiej. Nigdy wcześniej nie miałam tak super przeprowadzonego zabiegu, a chodziłam i do Dermedu i do Yves Rocher na Grodzką i do kilku pomniejszych salonów. Tak więc jak tyllko się dowiedziałam, że p. Karolina odchodzi, to wymusiłam kontakt do niej i się udało. Teraz prowadzi swój gabinet :
https://www.facebook.com/pages/Smoot...92751680924359
looxie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-22, 12:25   #244
majeranekoregano
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 43
Dot.: Dobry Dermatolog i kosmetyczka w Krakowie ?

na pewno znajdziesz dobry salon. Ale jakby Ci się nie chciało wertować tych wszystkich namiarów to mogę Ci powiedzieć, że ja od pewnego czasu chodzę do dermedu i bardzo sobie chwalę jakość zabiegów, jakie mi oferują.
majeranekoregano jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-24, 11:40   #245
monia503
Raczkowanie
 
Avatar monia503
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 258
Dot.: Przedłużanie rzęs - Kraków

Hej dziewczyny możecie polecić jeszcze jakieś sprawdzone salony w Krakowie?
Niebawem ślub i chciałabym sobie przedłużyć rzęsy bo moje pozostawiają wiele do życzenia..
monia503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-24, 11:52   #246
Xiaaa
Raczkowanie
 
Avatar Xiaaa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 204
Dot.: Przedłużanie rzęs - Kraków

Hej, jakis czas temu polecalam salon na Os.Wysokim 20e ale ze wzgledu na niezbyt dogodna lokalizacje zdecydowalam wyprobowac inny salon na Kobierzyńskiej 54B ktory nazywa sie Beauty-Corner (wiem ze jeszcze gdzie indziej wlasnie otworzono ich filie). Generalnie polecam i jeden i drugi. Ten pierwszy wychodzi troche taniej bo uzupelnienie kosztuje 80zl, a w tym drugim w zaleznosci od tego ile minelo tygodni - ja robie co 3 tyg i place 100zl. No i wystruj/klimat jest lepszy raczej w tym drugim.
Xiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-24, 15:37   #247
Roxanaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 253
Dot.: Przedłużanie rzęs - Kraków

Cytat:
Napisane przez monia503 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny możecie polecić jeszcze jakieś sprawdzone salony w Krakowie?
Niebawem ślub i chciałabym sobie przedłużyć rzęsy bo moje pozostawiają wiele do życzenia..
monia503 oczywiście że możemy Ci polecić salon sprawdzony i co najważniejsze z doświadczeniem Przedłużam tam od lat.Stradomska 15 .Studioesense.Powiedź stylistce że na wesele to zaproponuje Ci opcje rzęs z cyrkoniami albo cieniowane(ombre).Niestet y takich nie testowałam bo ja stawiam na naturalny efekt i są mi potrzebne na co dzień ,ale wiem że ma takie w ofercie.Dzwoń,popytaj!!!
PS.I oczywiście jeśli się zdecydujesz koniecznie napisz jaki efekt!!!

Edytowane przez Roxanaa
Czas edycji: 2014-03-25 o 11:12
Roxanaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-25, 10:08   #248
julka1975
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1
Dot.: Makijaż permanentny w Krakowie

Cytat:
Napisane przez margo20006 Pokaż wiadomość
Witam,
Mam prośbę, czy mógłby mi ktoś polecić dobry i sprawdzony salon kosmetyczny (kosmetyczkę) w Krakowie , która zajmuję sie robieniem makijażu permanentnego , chodzi mi o usta, więc jeśli, któraś z Was drogie panie robiła sobie, będę bardzo wdzięczna za jakąkolwiek informacje na ten temat... za opinię zarówno pozytywną jak i negatywną ,jakiegoś salonu...Z góry wielkie dzięki ...pozdrawiam
Ja mam fatalne doświadczenia związane z makijażem permanentnym, chociaż przez pierwsze dwa lata, dopóki barwnik mocno się trzymał nie było tego widać. Linergistka wydepilowała mi 1/3 moich brwi i ich końcówki poprowadziła wedle swojego uznania. Nawet Dziecko śmiało się ze mnie, że jestem "ŁYSA" Kiedy zapuściłam swoje brwi okazało się, że linia narysowanych brwi odstaje o 1mm od moich naturalnych (jest powyżej), czego efektem był 1mm odstęp pomiędzy naturalnymi brwiami i tymi narysowanymi. Wyglądało to fatalnie. Zmuszona byłam usuwać makijaż laserowo, na razie jestem po pierwszym zabiegu i jest lepiej: brwi nie są już takie ciemne a różnica się powoli zaciera. Mam nadzieję, że za drugim razie barwnik zejdzie do końca, chociaż nie wiem jak go zniosę, bo to potworny ból.
Makijaż wykonałam w studio SHEE w Krakowie: stanowczo odradzam wykonywanie tam makijażu! Nie dość, że linergistka pozbawiła mnie swoich, całkiem grubych brwi to jeszcze tak głęboko wbiła barwnik, że teraz z trudem schodzi.
Chętnym mogę przesłać zdjęcie - niestety nie wiem, jak go zamieścić na stronie
julka1975 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-25, 10:57   #249
majeranekoregano
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 43
Dot.: Najlepsze gabinety kosmetyczne / KRAKÓW

ja lubię miejsca, gdzie mam kompleksową ofertę zabiegów. Żebym mogła zrobić dosłownie wszystko, cenię sobie też atmosferę, jaka panuje w gabinecie, dlatego chodzę do dermedu. Pełen profesjonalizm, zabiegi na wysokim poziomie, no i bardzo miła atmosfera.
majeranekoregano jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-31, 11:59   #250
monia503
Raczkowanie
 
Avatar monia503
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 258
Dot.: Przedłużanie rzęs - Kraków

Cytat:
Napisane przez iosa Pokaż wiadomość
A skoro nikt nic nie pisze, to żeby temat nie umarł - wrzucę swoje prace.
Jakie idelane
O takie właśnie chce

---------- Dopisano o 12:59 ---------- Poprzedni post napisano o 12:57 ----------

Widzę,że jak jest jeden post to reklama jak nic więc z tych poleceń nie skorzystam...

Dziewczyny piszcie gdzie jeszcze warto uderzyc??????
W przyszłym tygodniu muszę się wybrać na próbny bo do ślubu pozostało 1,5 msc.
Jeju jak ten czas leci!!!
monia503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-01, 10:45   #251
iosa
Przyczajenie
 
Avatar iosa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 12
Dot.: Przedłużanie rzęs - Kraków

monia503 - jak podobają Ci się moje prace, to zapraszam do mnie na rzęski na moim blogu możesz zobaczyć wszystkie moje prace.

gesterzesy.blogspot.com
__________________
Mobilne Studio Stylizacji Oka
"Gęste rzęsy"
Aplikacje 1:1, 2D, 3D, EXTREME, Ultra Light Effect, piórko, 100% rzęsy naturalne z włosia norki
gesterzesy.blogspot.com
https://www.facebook.com/GesteRzesy
iosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-01, 13:24   #252
monia503
Raczkowanie
 
Avatar monia503
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 258
Dot.: Przedłużanie rzęs - Kraków

Cytat:
Napisane przez iosa Pokaż wiadomość
monia503 - jak podobają Ci się moje prace, to zapraszam do mnie na rzęski na moim blogu możesz zobaczyć wszystkie moje prace.

gesterzesy.blogspot.com
Dzięki,przeglądne z chęcią
monia503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 11:55   #253
monia503
Raczkowanie
 
Avatar monia503
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 258
Dot.: Przedłużanie rzęs - Kraków

Cytat:
Napisane przez Roxanaa Pokaż wiadomość
monia503 oczywiście że możemy Ci polecić salon sprawdzony i co najważniejsze z doświadczeniem Przedłużam tam od lat.Stradomska 15 .Studioesense.Powiedź stylistce że na wesele to zaproponuje Ci opcje rzęs z cyrkoniami albo cieniowane(ombre).Niestet y takich nie testowałam bo ja stawiam na naturalny efekt i są mi potrzebne na co dzień ,ale wiem że ma takie w ofercie.Dzwoń,popytaj!!!
PS.I oczywiście jeśli się zdecydujesz koniecznie napisz jaki efekt!!!
Hej Roksana!
Właśnie umówiłam się na wizytę w przyszłym tygodniu do Pani Magdy,do wesela mam miesiąc a że mam rzut beretem od pracy pojadę tam.
Napisze co i jak po !
Dzięki
monia503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-03, 13:00   #254
krakers91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 5
Dot.: Regulacja brwi-Kraków, ale gdzie?

Dzwoniłam przed chwilą do Face & Body Institute i dowiedziałam się, że p. Kasia Milczynska już tam nie pracuje. Czy ktoś wie gdzie można ją teraz znaleźć?
krakers91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-03, 16:59   #255
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Regulacja brwi-Kraków, ale gdzie?

Cytat:
Napisane przez krakers91 Pokaż wiadomość
Dzwoniłam przed chwilą do Face & Body Institute i dowiedziałam się, że p. Kasia Milczynska już tam nie pracuje. Czy ktoś wie gdzie można ją teraz znaleźć?
Poważnie? Jeszcze miesiąc temu tam pracowała. Ja nie mam pojęcia szczerze powiedziawszy, ale jeśli uda Ci się zdobyć namiary, to poproszę o informacje
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-04, 19:19   #256
kartman
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1
Dot.: Najlepsze gabinety kosmetyczne / KRAKÓW

Cytat:
Napisane przez dzola9 Pokaż wiadomość
Polecam Active Woman na Starym Podgórzu, sprawdzone od lat. Poza tym jest specyficzny klimat, jak tam wchodzę, to czuję się prawdziwą kobietą i zapominam że na codzień jestem biurwą i kurą domową
Ja również polecam to studio! Do tej pory miałam przyjemność z p. Ewą, która w bardzo profesjonalny sposób się mną zajmuje. Już po pierwszym zabiegu oczyszczania twarzy widoczne były u mnie rewelacyjne efekty. Miła, sprawna i fachowa obsługa. Naprawdę gorąco polecam!
kartman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-07, 13:13   #257
Gosia22G
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1
Dot.: Regulacja brwi-Kraków, ale gdzie?

Również poszukuję teraz Pani Kasi Milczyńskiej. Brwi robi rewelacyjnie
Gosia22G jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-09, 09:17   #258
krakers91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 5
Dot.: Regulacja brwi-Kraków, ale gdzie?

Próbowałam znaleźć coś na jej temat w internecie, ale dalej widnieje jako pracownik w Face and Body Institute. Oprócz tego wykłada w Face Art. Na prawdę nikt nie ma do niej żadnego kontaktu?
krakers91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-09, 09:52   #259
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Regulacja brwi-Kraków, ale gdzie?

Cytat:
Napisane przez krakers91 Pokaż wiadomość
Próbowałam znaleźć coś na jej temat w internecie, ale dalej widnieje jako pracownik w Face and Body Institute. Oprócz tego wykłada w Face Art. Na prawdę nikt nie ma do niej żadnego kontaktu?
Pani Kasia ma konto na fb, zawsze można do niej napisać i po prostu zapytać
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-09, 23:37   #260
AP1995
Przyczajenie
 
Avatar AP1995
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1
Dot.: Regulacja brwi-Kraków, ale gdzie?

Wybieram się na regulacje i barwienie brwi do sephory w galerii krakowskiej. Czy któraś z was była już na tym zabiegu? Jakie wrażenia? jakie podejście personelu? Proszę o opinie
AP1995 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-12, 11:56   #261
olamya
Raczkowanie
 
Avatar olamya
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 220
GG do olamya
Dot.: Najlepsze gabinety kosmetyczne / KRAKÓW

Ja wkoncu poszlam do salonu Dermika na piwnej i bardzo spodobala mi sie pani Ola. milła i fachowa jezei chodzi o dobor zabiegu na twarz i ciało, a masaz ciała ahh super relax i przede wszystkim nie naciaga na jakies super extra zabiegi ktorych moja skora nie potrzebuje, jezeli chodzi o depilacje bikini robila mi ja w 20 minut, chodzilam tam okolo roku, teraz p Ola przeniosla sie pod korone na legionow pilsudskiego do salonu La Femme , mozna sobie poczytac opinie, i tam p Ola polecila mi świetna fryzjerke, chodzena zmiane do p Izy i Zosi. dobraly mi fajny kolor i dość radykalnie ścięły mi włosy ale teraz czuje sie naprawdę kobieco.
Ja polecam pania Ole jako kosmetyczke i tu tez poleca mi fajne zabiegi i dalej mnie nie naciaga
olamya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-16, 13:43   #262
ollka27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 449
Dot.: Przedłużanie rzęs - Kraków

Cytat:
Napisane przez Roxanaa Pokaż wiadomość
monia503 oczywiście że możemy Ci polecić salon sprawdzony i co najważniejsze z doświadczeniem Przedłużam tam od lat.Stradomska 15 .Studioesense.Powiedź stylistce że na wesele to zaproponuje Ci opcje rzęs z cyrkoniami albo cieniowane(ombre).Niestet y takich nie testowałam bo ja stawiam na naturalny efekt i są mi potrzebne na co dzień ,ale wiem że ma takie w ofercie.Dzwoń,popytaj!!!
PS.I oczywiście jeśli się zdecydujesz koniecznie napisz jaki efekt!!!
Słyszałam kiedyś o tym salonie i ze tam fajnie rzęsy robią ale ja oczywiście skusiłam sie na rzęsy u znajomej ktora sie uczyla i srednio to wyszło. Trochę sie zraziłam ale może trzeba zrobić kolejne podejście
ollka27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-17, 07:30   #263
Kamea2000
Zakorzenienie
 
Avatar Kamea2000
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 932
Dot.: Przedłużanie rzęs - Kraków

Cytat:
Napisane przez Roxanaa Pokaż wiadomość
Studioesense na ul Stradomska 15 w Krk.Gdzieś już z 5-6 lat ma tam swój salon.Doświadczenie ogromne i wysokiej jakości produkty.Zawsze będę polecać ten salon.To tak jak znaleźć wreszcie dobrego fryzjera.!
Też polecam, chodziłam tam kilka lat temu, byłam bardzo zadowolona, zrezygnowałam wyłącznie ze względów finansowych.
Kamea2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-17, 15:40   #264
katkub
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1
Dot.: kosmetyczka godna polecenia w Krakowie

Ja chodzę do Studia Urody na Kurnikch obok galerii Krakowskiej, byłam tam parę razy na solarium i skorzystałam z usług kosmetyczki bardzo mi się podobała obsługa i to w jaki sposób kosmetyczka mówiła o każdym etapie zabiegu. Efekt też widoczny, wydaje mi się że taka bardziej jednolita jest moja skóra
katkub jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-19, 15:30   #265
krakers91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 5
Dot.: Regulacja brwi-Kraków, ale gdzie?

Cytat:
Napisane przez gwiazdka93 Pokaż wiadomość
Pani Kasia ma konto na fb, zawsze można do niej napisać i po prostu zapytać
Napisałam już jakiś czas temu, ale niestety nie doczekałam się odpowiedzi
krakers91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-19, 20:53   #266
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Regulacja brwi-Kraków, ale gdzie?

Cytat:
Napisane przez krakers91 Pokaż wiadomość
Napisałam już jakiś czas temu, ale niestety nie doczekałam się odpowiedzi


Może ktoś coś jeszcze wie na ten temat?

Edytowane przez gwiazdka93
Czas edycji: 2014-04-19 o 20:55
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-22, 18:03   #267
Ona NA 009
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 3
Talking Dot.: Regulacja brwi-Kraków, ale gdzie?

Dziewczyny, zdecydowanie polecam Salon Artego na os.Szkolnym (obok jest solarium). J3st tam jedna kosmetyczka, ktora rewelacyjnie reguluje brwi pensetą lub woskiem. Pełen profesjonalizm.
Ona NA 009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-24, 18:58   #268
lalutka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 56
Dot.: Przedłużanie rzęs - Kraków

Zastanawiam się nad tą metodą.Widziałam parę wykonań.Od makabrycznych w ogóle nie dobranych po super subtelne,naturalne i komponujące się.Więc też uważam że nie ma co iść w ciemno.Tylko z polecenia. Pomyślę o tym zabiegu na lato/wakacje
lalutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-26, 10:57   #269
ewelinakrk25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1
Dot.: Przedłużanie rzęs - Kraków

Witajcie, ja przedluzam juz rzesy prawie 5 lat i wierzcie mi bylam juz u tylu kosmetyczek ze szok i moge wam doradzic, przede wszystkim nie idzcie do kosmetyczek ktore robia okolo roku niestety teraz jest wysyp tanich kursow i mnustwo dziewczyn robi je. Uwazaja ze to dobry sposob na latwe pieniadze, a tak konkretnie bylam Studio Urody Natural Art&Beauty mieszczące się na ul. Zamoyskiego 24 niby zdjecia piekne a tak posklejanych rzes to nie mialam, nie wiem wygladalo jakby konczyl sie klej i takimi resztkami bylam tez w salonie na rynku glownym u Pani Patrycji poltorej tyg i sie tak wykrecily ze szok, bywalam rowniez u pan z gumtree i jedno jest pewnie do huty na rzesy to juz nie pojade, lecz wkoncu znalazlam Pania ktora przyjmuje u siebie lub dojezdza a dodatkowo przyjmuje w salonie(niestety z wszysza cena) Mam taki skarb i nie pojde nigdzie indziej, bo kosmetyczki i fryzjera sie nie zdradza
ewelinakrk25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-26, 19:03   #270
gohhha
Raczkowanie
 
Avatar gohhha
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: trn/krk
Wiadomości: 321
Dot.: Regulacja brwi-Kraków, ale gdzie?

podbijam! chciałam się właśnie za tydzień wybrać do pani kasi na pierwszą regulację...
__________________
Podpisu jest aktualnie brak
gohhha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-02-28 16:22:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:17.