BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym! - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-11, 12:42   #181
arbuzowaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 294
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez waaampirek Pokaż wiadomość
Witam i miło mi dołączyć do miłośniczek BB creamów
Ja od tygodnia jestem szczęśliwą posiadaczką różowego Skin79 Postaram się opisać moje spostrzeżenia:
+bardzo łatwo się rozprowadza ( palcami do pędzelka się nie nadaje )
+ładnie się wchłania
+skóra od razu po użyciu jest delikatnie wybielona, daje bardzo naturalny, a zarazem bardzo ładny efekt, idealny dla osób bez większych problemów skórnych
+ Mam skórę kompletnie nie skłonną do wyprysków, jednak w okolicy okresu zdarzą się pojedyńcze niespodzianki. Dzień przed dojściem do mnie BB cream-u wyskoczyły mi 3 zaskórniki na czole, nie wiem czy to przypadek czy krem, ale po 2 dniach nie było ani śladu
+zauważyłam ogromną poprawę nawilżenia skóry

-ze względu na upały i zapewne filtra znajdującego się w kremie skóra na twarzy się poci[COLOR="Silver"]

Ja również zostałam posiadaczką różowego Skin79
za tydzien opisze moje spostrzerzenia, bo jak na razie to trudno ocenić produkt po 3 dniowym użytkowaniu

co do nawilżenia to jestem mega zaskoczona, ani jednej suchej skórki.

teraz zbieram pieniądze na Dr Jart Rejuvenating Silver.
__________________
Recydywistka z siniakami na sercu .



18.o4.2o1o - zdrowe odżywanie.

arbuzowaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-11, 14:08   #182
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

U mnie trzy nowe nabytki:
- Skin 79 Crystal Pearl
- Lohshill
- Pangaltong
Nie wiem, kiedy przetestuję , w taki upał niczego nie chce sie nakładać na buzię...
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-12, 02:22   #183
evilpanda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 7
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Dziewczyny, możecie mi powiedzieć, jakie BB creamy są najlepsze? mam na myśli jakoś i cenę, cena nie gra roli, po prostu od trądziku mam tak uszkodzoną twarz, następnie od peelingów i od operacji plastycznych mam blizny na buźce, przez co muszę używać czegoś dobrego, co zasłoni mi blizny, jednocześnie nie zapychając porów, bo mam cerę skłonną do trądziku różowatego.. bardzo Was proszę o inf, przypominam - mam bardzo jasną cerę, najjaśniejszą, jakiego kolory i firmy używać ((
evilpanda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-12, 12:33   #184
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez evilpanda Pokaż wiadomość
Dziewczyny, możecie mi powiedzieć, jakie BB creamy są najlepsze? mam na myśli jakoś i cenę, cena nie gra roli, po prostu od trądziku mam tak uszkodzoną twarz, następnie od peelingów i od operacji plastycznych mam blizny na buźce, przez co muszę używać czegoś dobrego, co zasłoni mi blizny, jednocześnie nie zapychając porów, bo mam cerę skłonną do trądziku różowatego.. bardzo Was proszę o inf, przypominam - mam bardzo jasną cerę, najjaśniejszą, jakiego kolory i firmy używać ((
Z mojego doświadczenia poleciłabym Ci Elemong BB Cream, chociaż rezultatów przewidzieć nie mogę. Dlatego, że:
- całkiem nieźle kryje
- jest bardzo, bardzo jasny, ale dobrze wtapia się w koloryt
- posiada filtr SPF 25
- podczas stosowania odniosłam wrażenie, że przyspieszał gojenie się różnych "niespodzianek"
Mnie nie zapychał, ale nie mogę powiedzieć nic więcej o nim, bo nie znam składu [niestety koreańskie szlaczki są dla mnie czarną magią ].
Kosztuje w granicach 30-35 zł juz z wysyłką [ebay], więc finansowo nie jest to aż tak duże ryzyko.
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-12, 14:28   #185
majsa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 19
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Zainteresował mnie ten wątek baaardzo bardzo kolejna pokusa :P no ale do rzeczy, czy któraś z was używała Peripera I love bb cream?? http://cgi.ebay.pl/Peripera-LOVE-BB-...item439f8fc4c6 tu wklejam linka do aukcji na ebayu, zastanawiam się właśnie nad tym produktem ale chciałabym poznać opinie na jego temat
majsa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-13, 10:08   #186
monik@_monik@
Zadomowienie
 
Avatar monik@_monik@
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 791
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Przeczytałam wątek, ale nie znalazłam odpowiedzi - który z BB poleciłybyście drogie użytkowniczki tych kremów do jasnej żółtej cery ?
Jako że się wtapiają, jest małe ryzyko maski, ale wolałabym coś blisko mojego kolorytu

Ok, znalazłam tyle
Cytat:
2. What's the difference between Shade #1 and Shade #2 (in SF and Missha)?
Shade #1 is fairer and has yellow undertones. Shade #2 (Natural) is slightly darker and more of pinkish undertones
Tylko co z innymi firmami ? :P

Edytowane przez monik@_monik@
Czas edycji: 2010-06-13 o 10:10
monik@_monik@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-13, 11:36   #187
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez majsa Pokaż wiadomość
Zainteresował mnie ten wątek baaardzo bardzo kolejna pokusa :P no ale do rzeczy, czy któraś z was używała Peripera I love bb cream?? http://cgi.ebay.pl/Peripera-LOVE-BB-...item439f8fc4c6 tu wklejam linka do aukcji na ebayu, zastanawiam się właśnie nad tym produktem ale chciałabym poznać opinie na jego temat
Niestety nie znam. Spotkłam się już wirtualnie kilka razy z tą firmą, ale doświadczeń nie mam.
A czemu akurat ten konkretnie? Nie wolałabyś czegoś bardziej popularnego?
Cytat:
Napisane przez monik@_monik@ Pokaż wiadomość
Przeczytałam wątek, ale nie znalazłam odpowiedzi - który z BB poleciłybyście drogie użytkowniczki tych kremów do jasnej żółtej cery ?
Jako że się wtapiają, jest małe ryzyko maski, ale wolałabym coś blisko mojego kolorytu

Ok, znalazłam tyle
Tylko co z innymi firmami ? :P
Zazwyczaj w opisach BB Cream'ów można od razu znaleźć porównawcze zdjęcia. Jak poszukasz w sieci też pewnie znajdziesz swatche.

Najczęściej 1 jest jaśniejsza.
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-13, 18:47   #188
majsa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 19
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Niestety nie znam. Spotkłam się już wirtualnie kilka razy z tą firmą, ale doświadczeń nie mam.
A czemu akurat ten konkretnie? Nie wolałabyś czegoś bardziej popularnego?
zainteresował mnie właśnie ten BB cream ze względu na duże łaściwości kryjące, wytrzymałość i wysoki filtr, takie informacje są zawarte w opisie, ale zanim go zamówię chciałabym wiedzieć czy rzeczywiście jest taki super :P zastanawiam się też nad missha lub hanskin, sama nie wiem :/ mam tłustą skórę i zazwyczaj ciężko mi cokolwiek sobie dobrać
majsa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 15:49   #189
Shilpa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Singapur
Wiadomości: 527
Wyślij wiadomość przez ICQ do Shilpa
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Dołączam się tutaj skromnie do grona miłośniczek BB creams Niestety dla mnie, dalej szukam idealnego porduktu.. testowałam już BB cream z malezyjskiej firmy Bio-essence, i dawał efekt tak nieskazitelnej cery, że aż przestawało to wyglądać naturalnie. Moje drugie podejście było z BB cream z firmy Beauty Credit (koreański), ale jakoś też nie do końca mi leży - daje cerze dużo promienności, ale wydawało mi się, że naświetla wszystkie zagięcia na mojej twarzy.

Tak się teraz czaje na Skin Food ten z grzybkami, ale cena jest zabójcza I cały czas się boję, że kolor jednak będzie odstawał... Chyba nie jestem jedyna, dla której większość BB jest za ciemna :P
__________________
Twitter
Shilpa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 19:06   #190
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez Shilpa Pokaż wiadomość
Dołączam się tutaj skromnie do grona miłośniczek BB creams Niestety dla mnie, dalej szukam idealnego porduktu.. testowałam już BB cream z malezyjskiej firmy Bio-essence, i dawał efekt tak nieskazitelnej cery, że aż przestawało to wyglądać naturalnie. Moje drugie podejście było z BB cream z firmy Beauty Credit (koreański), ale jakoś też nie do końca mi leży - daje cerze dużo promienności, ale wydawało mi się, że naświetla wszystkie zagięcia na mojej twarzy.

Tak się teraz czaje na Skin Food ten z grzybkami, ale cena jest zabójcza I cały czas się boję, że kolor jednak będzie odstawał... Chyba nie jestem jedyna, dla której większość BB jest za ciemna :P
Ja chętnie pooglądam na buziach.
Ps. może masz jakieś zdjęcie z tym upiększaczem?
Ja będę szukać czegoś jaśniutkiego, takiego oliwkowo-żółtego.
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 20:37   #191
majsa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 19
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez Shilpa Pokaż wiadomość
Tak się teraz czaje na Skin Food ten z grzybkami, ale cena jest zabójcza I cały czas się boję, że kolor jednak będzie odstawał... Chyba nie jestem jedyna, dla której większość BB jest za ciemna :P
za ciemna? ja właśnie obawiałam, że taki kremik będzie dla mnie za jasny, szczególnie jak się naoglądałm zdjęć tych białych twarzyczek... czy rzeczywiście te bb creamy są takie ciemne??? mam dość ciemną karnację z takim żółtawym odcieniem, chciałam zamówić z misshy ten ciemniejszy kolorek, czyli 23 ale teraz po twoim poście jestem w kropce..to jak jest z tymi kolorkami? podpowiecie?
majsa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-14, 21:27   #192
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
Ja chętnie pooglądam na buziach.
Ps. może masz jakieś zdjęcie z tym upiększaczem?
Ja będę szukać czegoś jaśniutkiego, takiego oliwkowo-żółtego.
Też byłabym zainteresowana, jak wygląda ten Bb Cream i jak się prezentuje na twarzy .

Cytat:
Napisane przez majsa Pokaż wiadomość
za ciemna? ja właśnie obawiałam, że taki kremik będzie dla mnie za jasny, szczególnie jak się naoglądałm zdjęć tych białych twarzyczek... czy rzeczywiście te bb creamy są takie ciemne??? mam dość ciemną karnację z takim żółtawym odcieniem, chciałam zamówić z misshy ten ciemniejszy kolorek, czyli 23 ale teraz po twoim poście jestem w kropce..to jak jest z tymi kolorkami? podpowiecie?
Moim zdaniem nie są ciemne, wręcz jaśniejsze od wielu podkładów drogeryjnych i bardzo dobrze się wtapiają.

Ostatnio bardzo mile zaskoczył mnie jeden z nich, gdy po wyciśnięciu z tubki wydał mi się dość ciemny, ale pięknie wyjaśniał po rozsmarowaniu.

Jeśli masz ciemniejszą cerę, to kombinowałabym właśnie z odcieniem 23.
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 22:08   #193
majsa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 19
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Też byłabym zainteresowana, jak wygląda ten Bb Cream i jak się prezentuje na twarzy .


Moim zdaniem nie są ciemne, wręcz jaśniejsze od wielu podkładów drogeryjnych i bardzo dobrze się wtapiają.

Ostatnio bardzo mile zaskoczył mnie jeden z nich, gdy po wyciśnięciu z tubki wydał mi się dość ciemny, ale pięknie wyjaśniał po rozsmarowaniu.

Jeśli masz ciemniejszą cerę, to kombinowałabym właśnie z odcieniem 23.
oki dzięki za wyjaśnienie w poisach wielu bb creamow jest iformacja, że jaśnieją na twarzy, dlatego trochę się zdziwiłam, że mogą byc za ciemne. Cały czas zastanawiam się, ktory znich wybrac :/ znowu znalazłam na ebayu dwa ciekawe kremiki dla skóry tłustej, więc zastanawiam się nad nimi
http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?...=STRK:MEWAX:IT

http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?...=STRK:MEWAX:IT

chyba po prostu będe próbować metodą prób i błędów aby znaleźć swoj idealny bb cream

---------- Dopisano o 23:08 ---------- Poprzedni post napisano o 23:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Shilpa Pokaż wiadomość
Dołączam się tutaj skromnie do grona miłośniczek BB creams Niestety dla mnie, dalej szukam idealnego porduktu.. testowałam już BB cream z malezyjskiej firmy Bio-essence, i dawał efekt tak nieskazitelnej cery, że aż przestawało to wyglądać naturalnie. Moje drugie podejście było z BB cream z firmy Beauty Credit (koreański), ale jakoś też nie do końca mi leży - daje cerze dużo promienności, ale wydawało mi się, że naświetla wszystkie zagięcia na mojej twarzy.

Tak się teraz czaje na Skin Food ten z grzybkami, ale cena jest zabójcza I cały czas się boję, że kolor jednak będzie odstawał... Chyba nie jestem jedyna, dla której większość BB jest za ciemna :P
czy to jest to cudeńsko z Bio-essence, o którym wspominałaś?? przyłaczam się do próśb o fotki
majsa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 06:16   #194
Shilpa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Singapur
Wiadomości: 527
Wyślij wiadomość przez ICQ do Shilpa
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez majsa Pokaż wiadomość
oki dzięki za wyjaśnienie w poisach wielu bb creamow jest iformacja, że jaśnieją na twarzy, dlatego trochę się zdziwiłam, że mogą byc za ciemne. Cały czas zastanawiam się, ktory znich wybrac :/ znowu znalazłam na ebayu dwa ciekawe kremiki dla skóry tłustej, więc zastanawiam się nad nimi
http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?...=STRK:MEWAX:IT

http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?...=STRK:MEWAX:IT

chyba po prostu będe próbować metodą prób i błędów aby znaleźć swoj idealny bb cream

---------- Dopisano o 23:08 ---------- Poprzedni post napisano o 23:07 ----------

czy to jest to cudeńsko z Bio-essence, o którym wspominałaś?? przyłaczam się do próśb o fotki
Ooo widze BB z FaceShop! Byłam ostatnio w ich outlecie, ale nie mieli prawie w ogóle kremów BB :|

Co do Bio-Essence, to jest marka dostępna w Singapurze i Malezji. Ich krem BB jest super ciężki i "świecący". Miałam próbkę z gazety i jakoś nie zachęciła mnie do zakupu. Mam suchą cerę, a krem wydawał mi się za tłusty. Nie polecam.

Szczerze mówiąc, przymierzam się do zakupu kremu BB z Lioele ;D

Dołączam fotki z doświadczeń z "Beauty Credit" BB cream z Q10 - fotka "przed" kompletnie bez makijażu, więc proszę się nie śmiać Jak widać skóra po kremie miała dużo "blasku", jak na mój gust za dużo.. i krem nie zakrył moich piegów
__________________
Twitter
Shilpa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 16:12   #195
mad86
Zakorzenienie
 
Avatar mad86
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 954
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

a od kogo kupujecie na ebayu?

edit
chyba wybralam ten. nadaje sie do jasnej cery? przegladalam swatch, ale juz sama nie wiem :|
http://cgi.ebay.pl/Missha-M-Perfect-...item335d692227
__________________
24.02- Jantar+pokrzywa

Edytowane przez mad86
Czas edycji: 2010-06-15 o 16:27
mad86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 18:51   #196
moniar83
Zadomowienie
 
Avatar moniar83
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 139
GG do moniar83
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Odświeżam wątek

Bardzo proszę o info od kogo i gdzie kupić to cudo
__________________
WYMIANA
moniar83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 21:29   #197
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez moniar83 Pokaż wiadomość
Odświeżam wątek

Bardzo proszę o info od kogo i gdzie kupić to cudo
Generalnie, najłatwiej na ebay.
Kupowałam od różnych sprzedawców, z żadnym nigdy nie było problemów.
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-14, 03:45   #198
Shilpa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Singapur
Wiadomości: 527
Wyślij wiadomość przez ICQ do Shilpa
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Wystarczy patrzeć, czy sprzedawca ma dobry feedback od kupujących. Jak ma koło 100% to można zaufać. Uwielbiam e-bay xD
__________________
Twitter
Shilpa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-14, 07:24   #199
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Kurcze - tak patrzę na te BB kremy i się zastanawiam w co celować.

Mam cerę mieszaną - z lekko rozszerzonymi porami na nosie. W co powinnam celować?
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-14, 14:30   #200
moniar83
Zadomowienie
 
Avatar moniar83
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 139
GG do moniar83
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Właśnie... jaki kolor? Czy te kremy rozjaśniają twarz po nałożeniu?
Nie chciałabym mieć na buzi i na reszcie ciała dwóch różnych barw

Jaki BB polecacie na lato?

Osz... ile pytań
__________________
WYMIANA
moniar83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-14, 15:09   #201
Shilpa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Singapur
Wiadomości: 527
Wyślij wiadomość przez ICQ do Shilpa
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

moniar83, z BB ciężko wyczuć kolor - dla mnie większość jest za ciemna. I wszystkie są na bazie ochrowej, czyli nie pasują do różowej skóry.
__________________
Twitter
Shilpa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-14, 16:56   #202
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

czy poza ebay macie sprawdzone sklepy internetowe?

ja znalazlam te - http://www.asianfashioncity.com/bb-cream-gallery.html

http://www.missha.net/

zaraz sprawdze, czy maja opcje wysylki do Polski
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA

Edytowane przez carolinascotties
Czas edycji: 2010-07-14 o 16:57
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-16, 01:08   #203
sheepka
Rozeznanie
 
Avatar sheepka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Nad oceanem...kamienista plaża...
Wiadomości: 777
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Kurcze ale ciekawy wątek A ten produkt jeszcze ciekawszy Dowiedziałam się o nim na Twoim blogu Shilpa ( btw super blog!) Ten krem lepiej stosować jako bazę czy jako podkład? I jak dobrać najodpowiedniejszy?
__________________
Rozczarowania trzeba palić, nie balsamować...
sheepka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-16, 02:06   #204
Shilpa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Singapur
Wiadomości: 527
Wyślij wiadomość przez ICQ do Shilpa
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

sheepka, są różne kremy - jedne kryją bardzo, inne średnio (i na te można nałożyć zwykły podkład). Dobranie jest niestety problematyczne - najlepiej iść do sklepu, jesli jest możliwość, i zobaczyć testery. Niestety większośc firm produkujących kremy BB nie ma do nich próbek, więc nigdy do końca nie wiadomo, czy produkt zadziała prawidłowo i czy kolor się będzie zgadzał. Choć jako baza pod podkład wydaje mi się, że nie jest tak problematycznie - bo ewentualne niedopasowanie koloru zostanie zakryte. Ale jeśli planujesz nosić tylko BB, to będzie problem.
__________________
Twitter
Shilpa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-16, 19:24   #205
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez Shilpa Pokaż wiadomość
sheepka, są różne kremy - jedne kryją bardzo, inne średnio (i na te można nałożyć zwykły podkład). Dobranie jest niestety problematyczne - najlepiej iść do sklepu, jesli jest możliwość, i zobaczyć testery. Niestety większośc firm produkujących kremy BB nie ma do nich próbek, więc nigdy do końca nie wiadomo, czy produkt zadziała prawidłowo i czy kolor się będzie zgadzał. Choć jako baza pod podkład wydaje mi się, że nie jest tak problematycznie - bo ewentualne niedopasowanie koloru zostanie zakryte. Ale jeśli planujesz nosić tylko BB, to będzie problem.
No właśnie są różne - a czy Wy posiadaczki możecie je jakoś opisać?
Bo ja bym chciała coś raczej jako bazę - żeby ujednoliciło i rozświetliło.
I najlepiej próbkę na początek - czy jest coś co możecie polecić?

co myślcie o tym
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-16, 19:41   #206
sheepka
Rozeznanie
 
Avatar sheepka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Nad oceanem...kamienista plaża...
Wiadomości: 777
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Ooo matkoo Na ebay'u jest tyle tych kremów, że nie wiadomo który wybrać Teraz te upały, lato....więc wolałabym położyć sam ten krem, bez podkładów.
Tyle tych ofert, że zgupiałam... pod uwagę biorę te 2:
http://cgi.ebay.co.uk/SKINFOOD-Mushr...item230294c5ae
http://cgi.ebay.co.uk/MISSHA-M-Perfe...item1e5bfc7644

Ale i tak nie wiem, z której firmy byłby najlepszy Poradźcie kochane
__________________
Rozczarowania trzeba palić, nie balsamować...
sheepka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-16, 19:49   #207
Shilpa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Singapur
Wiadomości: 527
Wyślij wiadomość przez ICQ do Shilpa
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

W sklepie sprawdzałam ten grzybkowy z firmy SkinFood - ale był dla mnie totalnie za ciemny (i różowy jakiś... ale sprawdzałam na ręce, więc może mi się tylko zdawało). Ale wiem, że wiele osób chwali go za właściwości leczniczo-regeneracyjne.
__________________
Twitter
Shilpa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-16, 20:11   #208
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
No właśnie są różne - a czy Wy posiadaczki możecie je jakoś opisać?
Bo ja bym chciała coś raczej jako bazę - żeby ujednoliciło i rozświetliło.
I najlepiej próbkę na początek - czy jest coś co możecie polecić?

co myślcie o tym
Ten Lioele wychodzi bardzo drogo, nie opłaca się kupować. Spróbuj znaleźc próbki Skin79, w skład zestawu wchodzi 4 tubki/razem jakieś 20 ml i kosztuje ok 30-35 zł już z wysyłką.

http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?...=STRK:MEWNX:IT - dość jasny odcień, ładnie wtapia się w skórę i ujednolica, moim okiem - lekko różowy, przez co nadaje skórze taki świeży koloryt . No i cena nie zabija

Wcześniej podawałam też stronę, z której można zamówić próbki, mają szeroki wybór
Cytat:
Napisane przez sheepka Pokaż wiadomość
Ooo matkoo Na ebay'u jest tyle tych kremów, że nie wiadomo który wybrać Teraz te upały, lato....więc wolałabym położyć sam ten krem, bez podkładów.
Tyle tych ofert, że zgupiałam... pod uwagę biorę te 2:
http://cgi.ebay.co.uk/SKINFOOD-Mushr...item230294c5ae
http://cgi.ebay.co.uk/MISSHA-M-Perfe...item1e5bfc7644

Ale i tak nie wiem, z której firmy byłby najlepszy Poradźcie kochane
O Mushroom czytałam, że nieładnie pachnie, grzybowo .
Wybrałabym raczej aloesowy lub kaktusowy .
Missha jest dość mocno kryjąca, niektóre dziewczyny skarżyły się na zapychanie [ma w składzie parafinę, która np. mnie osobiście nie zapycha].
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-16, 20:28   #209
sheepka
Rozeznanie
 
Avatar sheepka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Nad oceanem...kamienista plaża...
Wiadomości: 777
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez Shilpa Pokaż wiadomość
W sklepie sprawdzałam ten grzybkowy z firmy SkinFood - ale był dla mnie totalnie za ciemny (i różowy jakiś... ale sprawdzałam na ręce, więc może mi się tylko zdawało). Ale wiem, że wiele osób chwali go za właściwości leczniczo-regeneracyjne.
To może dla mnie odcień byłby dobry, bo już kilka razy wystawiałam moją buźkę na słońce. Bo Ty Shilpa masz bardzo jaśniutką karnacje I mówisz, że chwalą go za te właściwości? No to super...taki właśnie chcę
__________________
Rozczarowania trzeba palić, nie balsamować...
sheepka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-16, 20:33   #210
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Właśnie dowiedziałam się o kremach BB (dzięki Shlippie- dziękuję kochana)

W zwykłych polskich drogeriach są one niedostępne, prawda? Najłatwiej będzie zaopatrzyć się w ten krem na ebayu..?

Wiem, że już tyle było pytań typu: który najlepszy? ale ja lubię mieć odpowiedzi skierowane do mnie, więc przepraszam za powtórkę
Mam cerę średniojasną. Chciałabym coś neutralnego, wtapiającego się w cerę, bez efektu maski. Jaki odcień najlepiej polecacie? No i jaka firma najlepsza? (Jestem w stanie wydać najwyżej 30zł z przesyłką).

btw można gdzieś dostac darmowe próbki?
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:16.