Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-11, 19:42   #3571
ananke_2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 756
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
Ja z kolei główkuję na tym cudakiem
http://us.strawberrynet.com/productD...58824&goChar=L

nie miałam jednak jeszcze do czynienia z tą firmą i nie wiem, czy warto zakupić i czy istnieje to coś jeszcze w sprzedaży. Może macie jakieś doświadczenie z tym masłem?
Nie mialam stycznosci z tym maslem, ale maslo shea (karite) mozna kupic tutaj za przslowiowe grosze:

http://mazidla.com/index.php?page=sh...mart&Itemid=27

Nie widze powodu, zeby przeplacac kilkakrotnie za metalowa puszeczke z firmowym napisem.
__________________

ananke_2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-11, 19:46   #3572
jazmine
Zadomowienie
 
Avatar jazmine
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: koszalin
Wiadomości: 1 786
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez cocco Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuję Mam nadzieję, że fresh company prześle fresh zestaw
my maniaczki oczywiście cenimy te najbardziej wylezakowane produkty ogólnie wiadomo ze produkt swiezy ,zaraz po wyjeciu z betoniarki, satysfakcjonuje tylko nieukształtowane gusta....a kremiki, puderki & cienie najlepsze sa wyprodukowane 2008 lat temu
__________________
decalkulator- wersja beta
http://jazzmine.revolweb.net/loreal.php


jazmine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-11, 19:56   #3573
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez jazmine Pokaż wiadomość
my maniaczki oczywiście cenimy te najbardziej wylezakowane produkty
Dokładnie! Jak z winem- im starsze tym lepsze



Cytat:
Napisane przez jazmine Pokaż wiadomość
a kremiki, puderki & cienie najlepsze sa wyprodukowane 2008 lat temu



świetne
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-11, 19:58   #3574
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Mam pytanie - czy możecie polecić jakąś fajną maseczkę ujędrniającą / liftingującą / przeciwzmarszczkową / dla zmęczonej cery?
Czytam, szukam, przeglądam i mam kręćka
Na pewno nie chciałabym jej stosować regularnie (bo i tak to by mi się nie udało, bo w tym względzie nie potrafię być systematyczna), tylko co jakiś czas - taki zastrzyk energii raz na tydzień czy dwa.
Czy coś takiego istnieje?
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-11, 20:13   #3575
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez ananke_2 Pokaż wiadomość
Nie mialam stycznosci z tym maslem, ale maslo shea (karite) mozna kupic tutaj za przslowiowe grosze:

http://mazidla.com/index.php?page=sh...mart&Itemid=27

Nie widze powodu, zeby przeplacac kilkakrotnie za metalowa puszeczke z firmowym napisem.
Dziękuję za odpowiedź i radę.
__________________
moja fragrantica
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-11, 20:40   #3576
maxima20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 323
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Szukam jakiegoś oczyszczacza do skóry suchej i już sama nie wiem... Myślałam o całej serii Kanebo wraz z peelingiem w proszku i tym mydełkiem:
http://eu.strawberrynet.com/productD...x?ProdId=37620

Na KWC jest mało opinii.. w międzyczasie zdobyłam próbkę tyle że Creamy soap któej jest raczej do mieszanej, ale też Clinique (do którego nigdy nie miałam przekonania): http://eu.strawberrynet.com/productD...45002&goChar=C

Zrobiła dziś rano test, jedną część twarzy umyłam Creamy Soap, a drugą Facial Soap.. i dopieromi się wszystko zmieszało Po umyciu Clinique twarz jest śliska, zero ściągnięcia, po Kanebo w bardzo suchych partiach czuje ściągnięcie i pojawiły się suche plamy... nie wiem czy ten Milky Soap jest lepszy, bo na KWC tylko 2 opinie... no i czy mnie ten peeling Kanebo nie podrażni możecie coś poradzić?


i mam jeszcze prośbę o pomoc: spróbowałam ten peeling EL idealist micro D i jest katastrofa.. nałożyłam go tylko na noc, czoło i brodę, na max 1min bo dłuzej nie wytrzymałam i od 2 dni mam wielką skorupę na brodzie i policzku (jak on się tam dostał?!) czytałam że jest "mocny" ale żeby aż tak... czy któraś z Was miała ten z Kanebo.. żeby on mi takiej krzywdy nie zrobił, bo na tą skorupe nawet olejki Decleora nie pomagają ;(
maxima20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-11, 20:46   #3577
dorotie85
Zadomowienie
 
Avatar dorotie85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 1 802
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Ja mam Liquid Soap Clinique'a dla cery tłustej i mieszanej i dla mnie jest idealna, oczyszcza a jednocześnie nie wysusza, skóra jest miękka i nawilżona, co do peelingu Kanebo mogę wypowiedzieć się za kilka dni, bo właśnie wczoraj go sobie zamówiłam
dorotie85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-11, 20:48   #3578
maxima20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 323
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

oo byłabym wdzięczna, bo po tym Idealiscie jestem zrozpaczona ;(
maxima20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-11, 20:53   #3579
gosiala
Zadomowienie
 
Avatar gosiala
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 158
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Który z Kanebo?Ten rozpuszczalny peeling jest delikatniusi.Zadnej krzywdy nie zrobi.Nic nie zrobi
__________________
szukam pomysłu na życie
gosiala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-11, 20:55   #3580
malwiiina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 1 644
GG do malwiiina
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

ja mam z kanebo cleansing oil i jestem bardzo zadowolona, nakładam bez wody na makijaz wsmarowuje i po chwili wyglada jak bym wcale juz makijazu nie miala, zmywam woda olejek,potem czyszcze twarz zelem i na koncu oczyszczania tonik lancome pure focus -jest EXTRA
__________________


malwiiina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-11, 20:56   #3581
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez maxima20 Pokaż wiadomość
oo byłabym wdzięczna, bo po tym Idealiscie jestem zrozpaczona ;(

maxima, ten peeling Kanebo nie powinien cię podrażnić, moim zdaniem jest naprawdę bardzo delikatny gdyż ja mam także cerę bardzo wrażliwą i po tym peelingu nie jest nawet zaczerwieniona. Wysypuję go odrobinę na wilgotną dłoń, ewentualnie dodaję jeszcze trochę wody i rozmasowuję do powstania piany i tą pianą ok. minuty masuję twarz. Po zmyciu jest gładziutka, taka świeża i nie ma żadnych podrażnień Co do tego mydełka w płynie to się nie wypowiem, bo nie używałam, ale rewelacyjny jest cleansing cream do skóry suchej, mam w planach zakupić go w ciągu najbliższych dni. Jest rewelacyjny, nie wysusza, dobrze oczyszcza no i co najważniejsze - nie podrażnia. I ten zapach
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-11, 21:03   #3582
maxima20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 323
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Dziękuję za odpowiedzi

Myślałam, że cleasing Cream jest do demakijażu
http://www.sensai-cosmetics.com/deta...ng=en&id=sp003

jako że ja w zasadzie się nie maluje, a gdy jest tak gorąco to tylko przypudruję nosek, to nie brałam go w ogole pod uwagę, ale mówisz lizzie że jest godny uwagi jako step2
jestem zafascynowana ta techniką oczyszczania kanego, i w ogóle japońska :P
maxima20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-11, 21:04   #3583
malwiiina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 1 644
GG do malwiiina
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez ananke_2 Pokaż wiadomość
Nie mialam stycznosci z tym maslem, ale maslo shea (karite) mozna kupic tutaj za przslowiowe grosze:

http://mazidla.com/index.php?page=sh...mart&Itemid=27

Nie widze powodu, zeby przeplacac kilkakrotnie za metalowa puszeczke z firmowym napisem.
rozumiem ze to masło mozna stosowac solo na twarz i pod oczy na noc?
nie moge znalezc na str mazideł ile kosztuje wysyłka, orientujesz sie w tym moze?
__________________


malwiiina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-11, 21:12   #3584
ananke_2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 756
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Niestety nie. Nie zamawialam na razie nic od nich, gdyz przy moim stanie zapasow pielegnacji o wlasnorecznie robionych kosmetykach moge pomarzyc najwczesniej za rok niestety.
__________________

ananke_2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-11, 21:24   #3585
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez maxima20 Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedzi

Myślałam, że cleasing Cream jest do demakijażu
http://www.sensai-cosmetics.com/deta...ng=en&id=sp003

jako że ja w zasadzie się nie maluje, a gdy jest tak gorąco to tylko przypudruję nosek, to nie brałam go w ogole pod uwagę, ale mówisz lizzie że jest godny uwagi jako step2
jestem zafascynowana ta techniką oczyszczania kanego, i w ogóle japońska :P
Miałam sporą próbkę tego Cleansing cream i moim zdaniem jest rewelacyjny zarówno do demakijażu jak i do codziennego mycia buzi. Ma postać delikatnego żelu-kremu który przy masowaniu twarzy zmienia się w oliwkę. Nie jest jednak zbyt tłusty, co prawda zostawia na twarzy taką delikatną powłoczkę, ale nie jest ona tłusta. Dla cer suchych godny polecenia
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-11, 21:25   #3586
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez malwiiina Pokaż wiadomość
rozumiem ze to masło mozna stosowac solo na twarz i pod oczy na noc?
nie moge znalezc na str mazideł ile kosztuje wysyłka, orientujesz sie w tym moze?
wtrące sie , masło shea lubi zapychac pory ze wzgledu na zawartośc kwasu stearynowego
__________________
next life - KNK
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-11, 21:28   #3587
malwiiina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 1 644
GG do malwiiina
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
wtrące sie , masło shea lubi zapychac pory ze wzgledu na zawartośc kwasu stearynowego
grrrrrr, dobrze ze mi wybiłes z głowy ten pomysl bo juz zaczeła mnie i tak denerwowac strona głowna mazideł( nie ma inf o wysyłce).
__________________


malwiiina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-11, 21:36   #3588
jazmine
Zadomowienie
 
Avatar jazmine
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: koszalin
Wiadomości: 1 786
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Ech wy moje Ciotki kochane .....kliknęłam Cristobala, jak mi nie przypasuje to założę watek i za karę będziecie sie ze mną wymieniać
__________________
decalkulator- wersja beta
http://jazzmine.revolweb.net/loreal.php


jazmine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-11, 21:49   #3589
dorotie85
Zadomowienie
 
Avatar dorotie85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 1 802
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez malwiiina Pokaż wiadomość
rozumiem ze to masło mozna stosowac solo na twarz i pod oczy na noc?
nie moge znalezc na str mazideł ile kosztuje wysyłka, orientujesz sie w tym moze?
Towary kupione w Mazidłach dostarczamy:

* Na terenie Polski - Pocztą Polską. Paczka pocztowa priorytetowa: koszt wg aktualnego cennika"
Czyli po prostu trzeba sprawdzić ile co waży i samemu policzyć
dorotie85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-11, 22:10   #3590
malwiiina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 1 644
GG do malwiiina
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez dorotie85 Pokaż wiadomość
Towary kupione w Mazidłach dostarczamy:

* Na terenie Polski - Pocztą Polską. Paczka pocztowa priorytetowa: koszt wg aktualnego cennika"
Czyli po prostu trzeba sprawdzić ile co waży i samemu policzyć
__________________


malwiiina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-11, 22:14   #3591
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez jazmine Pokaż wiadomość
Ech wy moje Ciotki kochane .....kliknęłam Cristobala, jak mi nie przypasuje to założę watek i za karę będziecie sie ze mną wymieniać
dobrze ze na mnie nie spoczywa takie brzemie
__________________
next life - KNK
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-11, 22:18   #3592
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Dziękuję
Właśnie wydawało mi się, że gdzieś tą maskarę w gazetach widziałam ale wolałam się upewnić.
e...ja bym nie polecała maskar EL, mam właśnie jedną Magnascopic, baardzo przeciętna maskara, efektu sztucznych rzęs nie ma wcale. Muszę poprawiać starym YSL, bo inaczej nie miałabym rzęs. w perf. też nie polecają maskar EL

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
Mam pytanie - czy możecie polecić jakąś fajną maseczkę ujędrniającą / liftingującą / przeciwzmarszczkową / dla zmęczonej cery?
Czytam, szukam, przeglądam i mam kręćka
Na pewno nie chciałabym jej stosować regularnie (bo i tak to by mi się nie udało, bo w tym względzie nie potrafię być systematyczna), tylko co jakiś czas - taki zastrzyk energii raz na tydzień czy dwa.
Czy coś takiego istnieje?
Gothic, z zupełnie innej bajki, polecam Ci maskę Thalgo (u kosmetyczki). O ile inne ich produkty są słabe dość, o tyle jest jedna maska rewelacyjna. To Masque d'Oxygene Anti Stress, konsystencja żelowa. Nakładasz cienką warstwę na 20-30 minut, potem skóra jest rozświetlona, oczyszczona, napięta, gładka i jędrna. Efekt bankietowy. Koszt 110 zł. Sprawdza się na mieszanej cerze, bo dodatkowo zamyka pory. Efekt jest super, nieporównywalnie lepszy od masek shiseido, czy nawet chanel. Napewno nie polecam masek Lancome, są przeciętne, Shiseido ma dobrą, ale stricte nawilżającą i nic więcej, z serii skincare. Chanel wypuścił nową maskę lift. Sublimage, ale efekt słaby - do suchej skóry jest przeznaczona, u mnie zero efektu. A Thalgo rewelacja

Cytat:
Napisane przez maxima20 Pokaż wiadomość
Szukam jakiegoś oczyszczacza do skóry suchej i już sama nie wiem... Myślałam o całej serii Kanebo wraz z peelingiem w proszku i tym mydełkiem:
Lancome ma rewelacyjny tonik o konsystencji żelowej (seria różowa). Może pianka do demakijażu będzie równie dobra Sam tonik pięknie pachnie i super nawilża, bardzo dobry produkt. Z kanebo może być ten problem, że produkty mogą być nie najświeższe, bo niewiele osób kupuje produkty tej marki.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-11, 22:21   #3593
dynia18
Zakorzenienie
 
Avatar dynia18
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 3 101
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

a ja namówiłam na cristobala koleżanke i ciotkę, mam nadzieje że przypadnie im do gustu. ahahahahah bo jak nie to mam przechlapane. kazalam brac, bo mowie gdzie takie piekne perfumy za 60 zł dostaniecie...hihihihi tylko ze ja nie wiem jak pachną...
podajcie mi link do tego toniku lancoma, dla cery suchej.
A ja ostatnnio kupiłam maske za 1,99 w rosmanie , taką jednorazowke z firmy ava. i mialam bardzo świeża gladką buzie, byłam pod wrażeniem. ale to moze było jakies złudzenie.....
dynia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-11, 22:29   #3594
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Layla, ja też uważam,że tusze EL to jakaś pomyłka
Czy Ty kupowałaś na Tru ten puder sypki La Praire? Może ktoś jeszcze kupował?. Zastanawiam się, czy będzie świeży...
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-11, 22:30   #3595
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez cocco Pokaż wiadomość
Kochane czytam Was sumiennie, (i równie sumiennie ulegam zakupom na tru) ale ostatnio miałam imprezę roczkową mojej córeczki i trochę Was zaniedbałam, ale właśnie UFFF!!!! jestem na bieżąco i oczywiście zastanawiam się co wybrać. Szukam samoopalacza do twarzy i do ciała i zastanawiam się nad opisywanym przez Laylę Lancome do ciała i nie wiem czy tym w spray'u nie zrobię sobie krzywdy- może lepszy żel, natomiast do twarzy myślałam o chanel http://us.strawberrynet.com/productD...49373&goChar=C
Co myślicie? Doradźcie mi proszę

Jazmine, kiedyś podawałaś linka do b.sympatycznego zestawu shiseido skincare - możesz jeszcze raz mi to podać?
no właśnie o to chodzi, że sprayem nie zrobisz sobie krzywdy, bo trzeba popsikać i potem rosmarować ręką, ale ten spray o konsystencji wody niemalże jest bardzo łatwo rozsmarować i daje naprawdę cudny efekt Żel jest niestety w mojej opinii dość tępy w nakładaniu, chociaż potem daje bardzo ładny efekt. Spray ponadto zawiera wit. E, która nawilża, żel ma kofeinę i nie ma takich właściwości - moim zdaniem trochę wysusza skórę. Oba jednak trzymają się dość długo, 4-5 dni. Potem trzeba szorować szorstką rękawicą. Lancome ma wyjątkowo dobre samoopalacze. Z Chanel z kolei jest tak, że mają bardzo wiele produktów super, głównie z kolorówki, ale wśród pielęgnacji można trafić na kompletną lipę, dlatego z Chanela ja nie kupuję nic, z czego nie mam próbek. Ale to tylko moje zdanie.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-11, 22:32   #3596
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez dynia18 Pokaż wiadomość
a ja namówiłam na cristobala koleżanke i ciotkę, mam nadzieje że przypadnie im do gustu. ahahahahah bo jak nie to mam przechlapane. kazalam brac, bo mowie gdzie takie piekne perfumy za 60 zł dostaniecie...hihihihi tylko ze ja nie wiem jak pachną...
podajcie mi link do tego toniku lancoma, dla cery suchej.
A ja ostatnnio kupiłam maske za 1,99 w rosmanie , taką jednorazowke z firmy ava. i mialam bardzo świeża gladką buzie, byłam pod wrażeniem. ale to moze było jakies złudzenie.....

Tonik Lancome http://www.strawberrynet.com/product...26533&goChar=L
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-11, 22:36   #3597
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
jak lekko nałożysz to tak bo delikatnie rozswietla, powieksza i odświeza oczy, ale jak nałozysz zbyt duzo to kredka jest bardziej biała niz białkówka i efekt jest odwrotny od zamierzonego

jak chcesz rozbielić oczy a nie masz zbyt dużych sińców, to wypróbuj kredke khol w kolorze gołębich piór, koniecznie matowa, nałozona na wewnętrzą strone dolnej powieki daje bardzo dobry efekt
dobry patent z ta kredka Kamisio musze wyprobowac!! bo mam czesto zmeczone czerwone oczka, to moze by to cos pomoglo? jakbys znalazl gdzies kredke w tym kolorku to prosze daj znac
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-11, 22:43   #3598
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Layla, ja też uważam,że tusze EL to jakaś pomyłka
Czy Ty kupowałaś na Tru ten puder sypki La Praire? Może ktoś jeszcze kupował?. Zastanawiam się, czy będzie świeży...
puder kupiłam w perf., mam zniżkę 12 proc. , także cena porównywalna z Tru. Nie wiem, jak byłoby z datą produkcji, bo ten puder jest na rynku już kilka lat. Pudry mają chyba jednak dłuższą datę ważności, 3, albo nawet 5 lat.
Co do tuszu, to nie wiem co z nim zrobię, mam jeszcze nadzieję, że jest zbyt świeży i się wyrobi.

Agabil - bardzo polecam Ci żel, paznokcie są super zadbane. Najlepiej poszukaj kosmetyczki, która pracuje na Alessandro - bardzo dobre produkty. Paznokcie można też przedłużyć na szablonach do dowolnej długości. Wtopiony french jest bardzo wygodny, nawet jak płytka zrośnie, można podmalować, a lakier trzyma się tydzień bez bazy.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-11, 22:50   #3599
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Layla, a ile ten puder kosztuje w perfumerii?
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-11, 22:58   #3600
domcia1001
Raczkowanie
 
Avatar domcia1001
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 297
GG do domcia1001
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

hm....mam pytanie jezeli zamówiłam krem i perfumy to przyjdzie to w jednej paczce czy oddzielnie..?pytam poniewaz na fakturze jest to odzielnie zaznaczone...
domcia1001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:19.