Inglot - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-23, 16:21   #2671
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: Inglot

hej dziewczyny spiesze doniesc o nowych promocjach (nie wiem czy ktos mnie uprzedzil bo nie czytalam jeszcze postow wstecz ) przynajmniej o promocjach ktore stanely dzis na mojej drodze przy wyspie Inglota w CH Madison w Gdańsku otoz... rozne paletki (wiem ta promocja nie jest nowa) po 30zł wiekszosc w brazach i fioletach, cienie sypkie amc z 26 na 13zł, jakies blyszczyki yyy 'sople' za 9zł i amc te mieniace sie za 8zł (ale zostal tylko pomaranczowy :/) poza tym ja kupilam cielista pomadke z tej malej kolekcji cielistych za 10zł zamiast 20zł no i baze pod cienie za 19zł zamiast 29zł (promocja przy zakupie 1 produktu baza za 19)... promocji roznych bylo calkiem sporo reszty nie pamietam...
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 16:35   #2672
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez agatala Pokaż wiadomość
Wiesz, co czasem co salon to inna polityka moim zdaniem...
Ja dokupowałam po 10zł i okrągłe i kwadratowe. Mimo, że na wątku czytałam że kwadraty powinny byc za 15zł...
Ceny powinny byc wszędzie te same, może po prostu sprzedawca się pomylił
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 17:18   #2673
xxxgosia19
Przyczajenie
 
Avatar xxxgosia19
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 16
Dot.: Inglot

ja miałam podkład INGLOTA 027 I POWIEM SZCZERZE ZE MAM MIESZANIE UCZUCIA.......JAK BYŁ ŚWIEZY BYŁ FAJOWY......natomiast po kilku uzyciach jego jakość znacznie sie pogorszyła.....lakiery maja fajne i kredki do oczu, do tuszów nie jestem przekonana i nigdy nie kupowałam........no i róze maja dobre......pozdro


Edytowane przez xxxgosia19
Czas edycji: 2010-01-23 o 17:19 Powód: zły link wpisałam
xxxgosia19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 18:09   #2674
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Inglot

ja kupiulam na nocy wyprzedazy dwa sypance w promocji ((swoja droga zenujace promocje mial inglot, kilkanascie doslownie sztuk pojedynczych kosmetykow) i jeden w normalnej cenie.

po promocji zolty 29 i malinowy 48, a bez promocji jasnozielony 43. I tak jestem chora na metlaiczny niebieski. I tak średnio lubię te cienie, ale jakoś nie mogłam się powstrzymać
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 18:33   #2675
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: Inglot

wiem o czym mowisz z ta choroba... za mna chodzi ciagle liner w zelu ale boje sie ze nie bede go umiala obsluzyc ale co gorsza boje sie ze wydam pieniazki i szybko mi zastygnie... od kiedy jestem po odwyku kosmetycznym wyjatkowo ciezko kupuje mi sie kosmetyki i mam wyzuty sumienia :| ale chyba jednak zaszaleje... chce czarny... wyczytalam ze jedne kolory sa przyjemne inne szybko zasychaja... jak sie ma do tego czarny?
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 19:01   #2676
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
ja kupiulam na nocy wyprzedazy dwa sypance w promocji ((swoja droga zenujace promocje mial inglot, kilkanascie doslownie sztuk pojedynczych kosmetykow) i jeden w normalnej cenie.

po promocji zolty 29 i malinowy 48, a bez promocji jasnozielony 43. I tak jestem chora na metlaiczny niebieski. I tak średnio lubię te cienie, ale jakoś nie mogłam się powstrzymać

Sabbatha, w jakim sensie je srednio lubisz ? Pytam, bo widzialam piekny odcien jakby miedzi? czerwieni? Ktory opalizowal na niebiesko ale narazie nnie mam kasy na takie cuda:P
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 19:51   #2677
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez smileofangel Pokaż wiadomość
wiem o czym mowisz z ta choroba... za mna chodzi ciagle liner w zelu ale boje sie ze nie bede go umiala obsluzyc ale co gorsza boje sie ze wydam pieniazki i szybko mi zastygnie... od kiedy jestem po odwyku kosmetycznym wyjatkowo ciezko kupuje mi sie kosmetyki i mam wyzuty sumienia :| ale chyba jednak zaszaleje... chce czarny... wyczytalam ze jedne kolory sa przyjemne inne szybko zasychaja... jak sie ma do tego czarny?
Mam czarny i przymierzam się do zakupu atramentowego, piękny jest Liner jest baardzo wydajny, mam go już parę miesięcy i wygląda na to, że prędzej się przeterminuje, niż skończy. Czerń jest bardzo głęboka, trwałość bez zarzutu( przetrwał kilkunastogodzinną jazdę po Egipcie bez odrobiny rozmazania!). Zawsze dokładnie zakręcam słoiczek i nie ma problemu z zasychaniem.
Mógłby być trochę tańszy , ale biorąc pod uwagę trwałość i wydajność nie jest to zaporowa cena (w każdym razie w przypadku czerni, która jest klasyczna i do każdego makijażu pasuje... ale już jeśli chodzi o ten atramentowy, to trochę szkoda mi wydać te 30 zł na sporadyczne użycie . Myślę jednak, że zakup tego koloru mnie nie ominie...)
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-23, 22:33   #2678
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Inglot

średnio lubię bo wcale nie dają super efektu (porównując do MAC a nawet do Vollare czy Bell) - do tego trwałość nie poraża no i np. ciemna zieleń traci kolor na rzecz czarnego...

sabbatha


2009-01-03
w sumie to dość słabe
Nie jestem zadowolona z tych cieni. Mam doświadczenie z sypkimi cieniami, mam rozmaitych firm (vollare, bell, mac, coastal scents, apc, rhea) i jako jedyne się tak mocno osypują. Trwałość na art deco mizerna, jako jedyne sypkie się wałkują i dość szybko znikają. Gama kolorów w sumie średnia, zestawienia niektóre ładne ale szału nie ma. Najgorsza jest ta trwałość i to, że kolory często przy nakładaniu tracą barwę (najciemniejsza zieleń np pozostawia tylko ciemnoszarą, prawie czarną poświatę).

Używam tego produktu od: roku
Ilość zużytych opakowań: męczę i rozdaję jedno



to moja recenzja sprzed roku, w sumie niewiele się zmieni moja opinia. Jakoś tak im uległam. Niestety niebieski jest idealny jak chcę, ale z drugiej strony znajdę w innej firmie pewnie taki.

Swoją drogą ja ogólnie nie jestem fanką inglota, niby mam te cienie ale teraz relacja ceny do ich jakości jest średnia, kolor inglot ma imho takie sobie. Jak kolor jest fajny, to formuła inna niż bym chciała. Sypkie takie sobie, duraline niby udane ale bardziej do kresek niż do nakładania cieni na całą powiekę, baza średnia, korektor w tubce średni, róż miałam jeden też taki sobie. Pędzelek mam jeden i też średni.

Ot średniak No przyznać trzeba na obronę firmy, że w takiej cenie ciężko znaleźć tyle odcieni i tyle produktów.

Swoją drogą kto te Panie w inglocie okłamał, że pędzel duo fibre to do pudru i bronzera a broń boże do podkładu? Dlaczego niby nie?
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam



Edytowane przez sabbatha
Czas edycji: 2010-01-23 o 22:37
sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 11:06   #2679
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Inglot

Dziewczęta, a jakiś brązer Inglota możecie mi polecić?
(nie pamiętam,czy mają w ofercie, matttttt mnie interesuje,bez drobinek)
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 13:32   #2680
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Inglot

We wczorajszych wysokich obcasach jest wywiad z p. Inglotem. Mozna go tez chyba przeczytac na stronce internetowej gazety .

Sabbatha, dzięki za recenzje
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 16:25   #2681
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: Inglot

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;16675647]Dziewczęta, a jakiś brązer Inglota możecie mi polecić?
(nie pamiętam,czy mają w ofercie, matttttt mnie interesuje,bez drobinek)[/QUOTE]
przepraszam za OT ale... :

Essence ma taki z serii SunClube w 'nowej szafie' jest boski w 2 odcieniach dla blondynek i dla brunetek, jest gigantyczny a przede wszystkim matowy serdecznie polecam


bylam dzis w saloniku Inglota bylam zdecydowana na liner i nie bylo czarnego (( mooooze we wtorek bedzie zawiodlam sie poza tym Panie jakos malo pomocne dzis byly... mam nadzieje ze jeszcze go kupie - poza tym w KWC jest zla cena - jest 34zł a powinno być 31zł
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-24, 17:09   #2682
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez smileofangel Pokaż wiadomość
wiem o czym mowisz z ta choroba... za mna chodzi ciagle liner w zelu ale boje sie ze nie bede go umiala obsluzyc ale co gorsza boje sie ze wydam pieniazki i szybko mi zastygnie... od kiedy jestem po odwyku kosmetycznym wyjatkowo ciezko kupuje mi sie kosmetyki i mam wyzuty sumienia :| ale chyba jednak zaszaleje... chce czarny... wyczytalam ze jedne kolory sa przyjemne inne szybko zasychaja... jak sie ma do tego czarny?
Mam czarny od ponad roku i nic się z nim nie dzieje. Kreski najłatwiej maluje mi się płaskim pędzelkiem - 2 minutki i kreski gotowe

A liner polecam, sama mam w planach zakup innych kolorów
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 18:00   #2683
Funiak
Rozeznanie
 
Avatar Funiak
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 685
Dot.: Inglot

jak to jest z tymi Inglotowymi podkladami? opinie wsrod moich znajomych sa bardzo podzielone, wiec zwracam sie z tym pytaniem do Was moje drogie wizazanki :P czy one rzeczywiscie wysuszaja skore na buzi? zalezaloby mi na lekkim, matujacym i nie wymagajacym poprawek co chwile

co do innych kosmetykow Inglota uwielbiam doslownie ich balsamy do ust! od kad 3 lata temu kupilam sobie przed sylwestrem jako "gratisik" do ceni... uwielbiam, uwielbiam i jeszcze raz uwielbiam, najlepszy balsam jaki kiedykolwiek mialam.
Funiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 20:33   #2684
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Inglot

Witam

Dziewczyny wiecie może który pedzelek bedzie odpowiedni do rozcierania (blendowania, cieniowania) cieni na powiece?
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 20:51   #2685
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez smileofangel Pokaż wiadomość
przepraszam za OT ale... :

Essence ma taki z serii SunClube w 'nowej szafie' jest boski w 2 odcieniach dla blondynek i dla brunetek, jest gigantyczny a przede wszystkim matowy serdecznie polecam
Dziękuję kochana za sugestię! Na pewno sprawdzę A o co chodzi z ta 'nową szafą'? Graficzna, tak?
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 23:09   #2686
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
We wczorajszych wysokich obcasach jest wywiad z p. Inglotem. Mozna go tez chyba przeczytac na stronce internetowej gazety .

Sabbatha, dzięki za recenzje
A mogłabyś wkleić link do tego wywiadu? Niestety nie mogę go znaleźć...
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 07:48   #2687
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
A mogłabyś wkleić
link do tego wywiadu? Niestety nie mogę go znaleźć...
w WS jest napisane, ze wszystkie wywiady mozna tam wlasnie przeczytac Ale chyba za kilka dni, bo to jeszcze "świeżynka". bSorry, myslalam, ze juz bedzie tam dostepne.

Aaa,jednak mozna przeczytac Jak sie zarejestrujesz na tej stronce, to przez 3 dni mozesz za darmo czytac rozne gazety. Artykul jest tutaj :
http://gazetawyborcza.newspaperdirec...er/viewer.aspx
__________________
Instagram

Edytowane przez Ishikawa
Czas edycji: 2010-01-25 o 09:54
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 09:10   #2688
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: Inglot

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;16690524]Dziękuję kochana za sugestię! Na pewno sprawdzę A o co chodzi z ta 'nową szafą'? Graficzna, tak?[/QUOTE]
napisalam nowa szafa a nie szata :P hihihi w niektorych Naturach sa juz po 2 szafy essence i w tej nowej jest na stale seria sun club z reszta zajrzyj w watek Essence pozdrawiam
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 09:23   #2689
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez smileofangel Pokaż wiadomość
napisalam nowa szafa a nie szata :P hihihi w niektorych Naturach sa juz po 2 szafy essence i w tej nowej jest na stale seria sun club z reszta zajrzyj w watek Essence pozdrawiam
Ja też napisałam 'szafa' Ale z wątku o Essence doczytałam o co chodzi Dzięki wielkie jesczze raz
Przepraszam za OT
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-25, 09:31   #2690
ewelina*
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Siemiatycze/Warszawa
Wiadomości: 505
Dot.: Inglot

Hej dziewczyny
Czy mogłybyście napisać coś o sypkim pudrze z Inglota? Co o nim sądzicie jakie daje efekt, cały czas szukam odpowiedniej firmy i nie mogę się zdecydować Może powinnam jednak postawić na coś droższego sama już nie wiem.
Najgorsze jest to że droższe nie zawsze jest lepsze.
__________________




ewelina* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 14:08   #2691
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez ewelina* Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Czy mogłybyście napisać coś o sypkim pudrze z Inglota? Co o nim sądzicie jakie daje efekt, cały czas szukam odpowiedniej firmy i nie mogę się zdecydować Może powinnam jednak postawić na coś droższego sama już nie wiem.
Najgorsze jest to że droższe nie zawsze jest lepsze.
Podłączam się do pytania bo też się zastanawiam nad zakupem tego pudru sypkiego.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 14:11   #2692
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez ewelina* Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Czy mogłybyście napisać coś o sypkim pudrze z Inglota? Co o nim sądzicie jakie daje efekt, cały czas szukam odpowiedniej firmy i nie mogę się zdecydować Może powinnam jednak postawić na coś droższego sama już nie wiem.
Najgorsze jest to że droższe nie zawsze jest lepsze.
Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Podłączam się do pytania bo też się zastanawiam nad zakupem tego pudru sypkiego.
Z watku swatchowego wynika, ze Kaledonia ma jkais sypki puder
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...3&postcount=38
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 11:39   #2693
Mloda
Zakorzenienie
 
Avatar Mloda
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Frankfurt am Main
Wiadomości: 6 541
Send a message via Skype™ to Mloda
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez ewelina* Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Czy mogłybyście napisać coś o sypkim pudrze z Inglota? Co o nim sądzicie jakie daje efekt, cały czas szukam odpowiedniej firmy i nie mogę się zdecydować Może powinnam jednak postawić na coś droższego sama już nie wiem.
Najgorsze jest to że droższe nie zawsze jest lepsze.
Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Podłączam się do pytania bo też się zastanawiam nad zakupem tego pudru sypkiego.
Mam sypki puder z Inglota i jestem z niego bardzo zadowolona. Jest baaaaardzo wydajny, mam go juz.... no jakis dłuzszy czas a dalej konca nie widac . Przy takiej wydajnosci produkt jest tani.
Jest transparentny, ale mimo wszystko ma dosc duzy wybor kolorow, wiec nie ma szans na wybranie niewłasciwego odcienia. Ladnie matowi twarz, generalnie to dobry produkt, jak mi sie skoczy to na pewno kupie kolejne opakowanie
__________________
Nie zgadzam sie na kopiowanie i rozpowszechnianie moich zdjęć!!!

Młoda bloguje- http://www.82inez.blogspot.com/
Młoda rozbija sie na YT http://www.youtube.com/user/82Inez
Mloda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 16:20   #2694
tymczak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 127
GG do tymczak
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez ewelina* Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Czy mogłybyście napisać coś o sypkim pudrze z Inglota? Co o nim sądzicie jakie daje efekt, cały czas szukam odpowiedniej firmy i nie mogę się zdecydować Może powinnam jednak postawić na coś droższego sama już nie wiem.
Najgorsze jest to że droższe nie zawsze jest lepsze.
Zdecydowanie popieram moją poprzedniczkę, za namową której sama kupiłam ten puder na początku października. Jest naprawdę wydajny, a przy mojej tłustej cerze matowi na prawdę na dłuugo

Mam jeszcze do was pytanie: czy orientujecie się może ile kosztuje klej do sztucznych rzęs Inglota? Ewentualnie, czy Inglot ma w swojej ofercie sztuczne rzęsy podchodzące pod naturalne?
__________________
The true way to a man's heart is six inches of metal between his ribs." - Anita Blake

http://www.gaiaonline.com/forum/real...vy/t.37340801/


tymczak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 16:35   #2695
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez tymczak Pokaż wiadomość
Zdecydowanie popieram moją poprzedniczkę, za namową której sama kupiłam ten puder na początku października. Jest naprawdę wydajny, a przy mojej tłustej cerze matowi na prawdę na dłuugo

Mam jeszcze do was pytanie: czy orientujecie się może ile kosztuje klej do sztucznych rzęs Inglota? Ewentualnie, czy Inglot ma w swojej ofercie sztuczne rzęsy podchodzące pod naturalne?
kosztuje 3zl
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 16:47   #2696
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 314
Dot.: Inglot

Czy w Inglocie znajdę pastelowy lakier w kolorze pistacjowym / miętowym?
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 17:22   #2697
Annabelle
Zadomowienie
 
Avatar Annabelle
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 987
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez Copykat Pokaż wiadomość
kosztuje 3zl
A kępki też mają?

---------- Dopisano o 18:22 ---------- Poprzedni post napisano o 18:17 ----------

[1=025dd70b38ae5ec63576996 b909aa97df2915b11_5f1f5c7 240092;16733852]Czy w Inglocie znajdę pastelowy lakier w kolorze pistacjowym / miętowym?[/QUOTE]
Mają, mają Numer 321 oraz 322.
__________________
Szanse jedne na milion spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć

Annabelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 17:59   #2698
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez Annabelle Pokaż wiadomość
A kępki też mają?

---------- Dopisano o 18:22 ---------- Poprzedni post napisano o 18:17 ----------


Mają, mają Numer 321 oraz 322.
Tak, po 25zl

Jeszcze może być 318 albo 319, nie pamietam który. Z tym że wszystkie są perłowe.
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 22:36   #2699
Madelie
Zadomowienie
 
Avatar Madelie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 713
Dot.: Inglot

A czy Inglot ma w swojej ofercie zalotki? Jeśli tak, to w jakiej cenie?
__________________
Blog podróżniczo-kulinarny dla ciekawych świata
Madelie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 22:45   #2700
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez Madelie Pokaż wiadomość
A czy Inglot ma w swojej ofercie zalotki? Jeśli tak, to w jakiej cenie?
Tak, taka klasyczna (znaczy się z uchwytem jak nożyczki) metalowa za 19zl i mała plastikowa za chyba 9zł. Podobno jest jeszcze jakaś profesjonalna, ale nigdy jej na oczy nie widziałam.
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:35.