Zdobienie paznokci 3D - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-15, 21:45   #1
champagna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3
Question

Zdobienie paznokci 3D


Witam wszystkich! Robie paznokcie od niedawna,pół roku. Moja siostra siedzi w tym od 7 lat i w sumie od niej nauczyłam sie robic akryle,niestety to zapoczątkowało mój głód na wiedzę w tej dziedzinie. W zwiazku z tym poszłam na kurs stylizacji paznokcia żel i akryl. Niestety był to bardzo felerny kurs i tyle co sie tam nauczyłam to robic french na zelowych paznokciach.Nie wiem już jak sie robi kwiatuszki 3D,wydaje mi się ze z akrylu, więc cwicze sobie w domu ale wiadomo ze moja wiedza na ten temat jest ponizej wszelkiej krytyki, a bardzo chciałabym sie tego nauczyc. Czy pomogłaby mi któras z Was. bardzo proszę,bo oglądanie filmików na you tub'ie za duzo mnie nie nauczyło. Napiszcie całą teorię. Czy to sie robi tylko na żelach czy na akrylach też. I czy rzeczywiśvie te kwiatki robi się z akrylu. Same kwiatki mi wychodzą tylko nie wiem co z podkładem(czyli żelowy paznokiec czy akrylowy). No i czy po zrobieniu takiego kwiatka nakłada sie nabłyszczacz od żeli czy co, żeby sie świeciło. Pomocy!!!!
champagna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 21:59   #2
KattiePL
Zadomowienie
 
Avatar KattiePL
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Marki/Warszawa
Wiadomości: 1 166
Dot.: Zdobienie paznokci 3D

oh... Boziu !!
__________________
Mój własny blog paznokciowy

Razem z kilkoma dziewczynami tworzymy KLUB LAKIEROWY - katalog lakierów do paznokci, ale regulamin forum zabrania mi podania jego adresu.
(Google)
KattiePL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 22:09   #3
mmagda1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 240
Dot.: Zdobienie paznokci 3D

Proponuję wybrać się na dodatkowy (oddzielny) kurs ze zdobienia kolorowym akrylem, takie kursy zazwyczaj zawierają zdobienia 3D, wtapianie ozdób, cieniowania itd...
Wtedy napewno będziesz wiedziała co i jak.
mmagda1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 22:12   #4
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Zdobienie paznokci 3D

Takich rzeczy uczą na kursie.
Forum nie jest od tego aby uczyć robić kwiatki akrylowe, więc zanim znowu coś napiszesz zapoznaj się z regulaminem, który obowiązuje na Forum Paznokcie.


Zamykam wątek
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję

Edytowane przez La Monica
Czas edycji: 2009-01-15 o 22:13
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:48.