Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy. - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-18, 12:33   #871
hala83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 106
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

dzięki Avanka, bo właśnie takową farbkę z goldwella mam w domu, więc ją zużyję i póki co nie będę sobie zawracać głowy rozjaśniaczami
a kładłaś tą farbę na całą długość włosów od razu? czy najpierw na końcówki a na koniec odrosty? nie chcę żeby mi białe wyszły...

Monika ten preparat to chyba odpowiednik elgonu, rene blanche albo chantala właśnie, bo one też tylko ściągają farbę z włosa, nie rozjaśniają naturalnych
z tego co wiem, to chyba chantal jest najtańszym specyfikiem

włosy po takim zabiegu z reguły dziewczynom ciemnieją, moje też trochę ściemniały, bo kolor do końca nie został ściągnięty, ale ja farbowałam przez prawie 4 lata na ciemne brązy i czernie, więc cudów się nie spodziewałam
masz duże szanse, że u Ciebie nie ściemnieją jeśli tylko raz pofarbowałaś
hala83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-18, 13:00   #872
Monika_030
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 18
GG do Monika_030
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez hala83 Pokaż wiadomość
dzięki Avanka, bo właśnie takową farbkę z goldwella mam w domu, więc ją zużyję i póki co nie będę sobie zawracać głowy rozjaśniaczami
a kładłaś tą farbę na całą długość włosów od razu? czy najpierw na końcówki a na koniec odrosty? nie chcę żeby mi białe wyszły...

Monika ten preparat to chyba odpowiednik elgonu, rene blanche albo chantala właśnie, bo one też tylko ściągają farbę z włosa, nie rozjaśniają naturalnych
z tego co wiem, to chyba chantal jest najtańszym specyfikiem

włosy po takim zabiegu z reguły dziewczynom ciemnieją, moje też trochę ściemniały, bo kolor do końca nie został ściągnięty, ale ja farbowałam przez prawie 4 lata na ciemne brązy i czernie, więc cudów się nie spodziewałam
masz duże szanse, że u Ciebie nie ściemnieją jeśli tylko raz pofarbowałaś
Dzięki za odpowiedź. Podparłaś mnie na duchu Bo trochę się boję, że będę miała rude włosy, bo teraz ten brąz mieni się w słońcu na rudawy/kasztanowy.
Myślałam, że po takim specyfiku trzeba farbować włosy. Chyba spróbuję, a jak wyjdzie mi coś niefajnego to kupię farbę blond i zafarbuję :P Czy któryś z tych środków można kupić w drogeriach czy tylko przez internet ?
Monika_030 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-18, 14:00   #873
hala83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 106
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Monika_030 Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź. Podparłaś mnie na duchu Bo trochę się boję, że będę miała rude włosy, bo teraz ten brąz mieni się w słońcu na rudawy/kasztanowy.
Myślałam, że po takim specyfiku trzeba farbować włosy. Chyba spróbuję, a jak wyjdzie mi coś niefajnego to kupię farbę blond i zafarbuję :P Czy któryś z tych środków można kupić w drogeriach czy tylko przez internet ?

w drogeriach raczej nie, prędzej w sklepie albo hurtowni fryzjerskiej, u mnie niestety w 2 ie mieli, więc zamawiałam z allegro

a jakiej długości masz włosy? w razie czego możesz nałożyć przeparat 2 razy pod rząd

ciekawa jestem efektu, więc jak będziesz już po to napisz koniecznie
farbować oczywiście nie musisz jeśli kolor będzie ci odpowiadał, a jeśli nie to pamiętaj, żeby kupić farbę jaśniejszą od zamierzonego efektu ( nie wiem jak to jest przy bardzo jasnych farbach z czasem farbowania)
hala83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-18, 14:13   #874
Monika_030
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 18
GG do Monika_030
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez hala83 Pokaż wiadomość
w drogeriach raczej nie, prędzej w sklepie albo hurtowni fryzjerskiej, u mnie niestety w 2 ie mieli, więc zamawiałam z allegro

a jakiej długości masz włosy? w razie czego możesz nałożyć przeparat 2 razy pod rząd

ciekawa jestem efektu, więc jak będziesz już po to napisz koniecznie
farbować oczywiście nie musisz jeśli kolor będzie ci odpowiadał, a jeśli nie to pamiętaj, żeby kupić farbę jaśniejszą od zamierzonego efektu ( nie wiem jak to jest przy bardzo jasnych farbach z czasem farbowania)
Najdłuższe pasma mają około 53 cm, kiedyś miałam stopniowane włosy i nie są do końca równe.
Chyba zakupię któryś. Zdjęcia oczywiście wrzucę
Monika_030 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-18, 14:35   #875
Avanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 218
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez hala83 Pokaż wiadomość
dzięki Avanka, bo właśnie takową farbkę z goldwella mam w domu, więc ją zużyję i póki co nie będę sobie zawracać głowy rozjaśniaczami
a kładłaś tą farbę na całą długość włosów od razu? czy najpierw na końcówki a na koniec odrosty? nie chcę żeby mi białe wyszły...
No pewnie Kładłam na całą długość, ale nakładanie rozpoczęłam od tyłu głowy, skończywszy na przodzie (grzywce) Jakie masz naturalne włosy? Bo jeśli ciemne to raczej białe włosy Ci nie wyjdą
__________________
...I choćbym stanęła na głowie,
to i tak słuchawki będą zawsze splątane,
herbata za gorąca,
a facet nie ten.

Avanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-18, 14:55   #876
hala83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 106
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Avanka Pokaż wiadomość
No pewnie Kładłam na całą długość, ale nakładanie rozpoczęłam od tyłu głowy, skończywszy na przodzie (grzywce) Jakie masz naturalne włosy? Bo jeśli ciemne to raczej białe włosy Ci nie wyjdą
to ciężko określić, przy czarnych wydawały się raczej takie ciemny blond/jasny brąz
w weekend spróbuję i zobaczę co z tego wyjdzie i czy konieczna na to będzie jeszcze jakaś farba czy sama płukanka wystarczy


a czy po dekolorze farbę rozjaśniającą trzyma się tyle co w instrukcji czy tez krócej? bo się trochę pogubiłam...
hala83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-18, 19:33   #877
Monika_030
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 18
GG do Monika_030
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Jutro zamawiam Professional By Fama Fantasia Colore Color Remover - Środek do ściągania kolorów. Ciekawe co z tego wyjdzie :P
Są tam dwie saszetki po 30 ml, czyli razem 60. Myślicie, że wystarczy na moje włosy ?
Miałam włosy kiedyś stopniowane, najdłuższe kosmyk ima 53 cm, reszta nie jest aż tak długa..

Edytowane przez Monika_030
Czas edycji: 2010-07-18 o 19:46
Monika_030 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-18, 20:57   #878
Avanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 218
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez hala83 Pokaż wiadomość
to ciężko określić, przy czarnych wydawały się raczej takie ciemny blond/jasny brąz
w weekend spróbuję i zobaczę co z tego wyjdzie i czy konieczna na to będzie jeszcze jakaś farba czy sama płukanka wystarczy


a czy po dekolorze farbę rozjaśniającą trzyma się tyle co w instrukcji czy tez krócej? bo się trochę pogubiłam...
No jak nie zrobisz to się nie dowiesz Każdy włos jest w sumie inny i każdy inaczej reaguje na dekoloryzację Daj znać jak będzie po, bo jestem ciekawa jaki kolor osiągniesz
__________________
...I choćbym stanęła na głowie,
to i tak słuchawki będą zawsze splątane,
herbata za gorąca,
a facet nie ten.

Avanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-18, 21:32   #879
Monika_030
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 18
GG do Monika_030
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Kupuję jednak Renee Blanche Repair Color System - dekoloryzator do włosów, 2x100ml.

Mam kilka pytań do osób, które go używały

1.Czy trzeba myć potem włosy szamponem RBHC, bo wolałabym umyć zwykłym, takim jak zawsze ?

2.Robiłyście kąpiel ściągającą (mieszanka 10ml szamponu RBHC oczyszczającego, 10ml rozjaśniacza SUPER, 10ml mleczka do tonowania 2% oraz 10ml letniej wody).
Podobno zamiast tego można rozrobić wodę utlenioną z wodą zwykłą i przepłukać włosy. Tak gdzieś czytałam.

Albo żeby nie przyciemniały płukać rumiankiem ?
Monika_030 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-19, 10:21   #880
hala83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 106
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

możesz umyć zwykłym szamponem, w sumie to sama się zastanawiam czy może po tych szamponach z tej samej linii nie śmierdzą tak włosy czy co?

kąpieli ściągającej nie robiłam, nie wiem po co ci to i to z rozjaśniaczem? jak po deko będziesz farbować włosy i ci wyjdzie zbyt ciemny kolor to chyba do szamponu można trochę deko dodać, żeby ściągnąć zbyt ciemny odcień ale to być musiała się cofnąć o kilka stron, tam dziewczyny chyba o tym pisały
hala83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 11:03   #881
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
dekolorozyacja

wiem, wiem, są tu już wątki o tym ale ja mam pytanie tak laickie, ze muszę je zadać.
Pamietam jak kilka lat temu każda metoda dekoloryzacji odbywala sie przez usunięcie pigmentów z wlosow (tych z farbowania jak i naturalnych) co wymuszalo ponowne farbowanie.
No a to akurat nie dla mnie bo mam suche i zniszczone włosy.

Otóż przeglądając allegro wpadłam na kilkanaście aukcji z dekoloryzatorami, które nie usuwaja naturalnego kolory tylko ten pigment z farbowania. No i w sumie o takie coś mi chodzi, bo chciałabym wrócić do naturalnego kolosu włosów bez farbowania.

I teraz czy te nowej generacji dekoloryzatory faktycznie usuwają tylko sztuczne pigmenty z włosa i czy po jego użyciu nie bede musiała farbować włosów?
Dodam, że naturalnie mam taki ciemny mysi kolor z rudym połyskiem (zwłaszcza pod słonce) a farbuje na różne odcienie rudości - teraz mam jakiś miedziany.

Proszę nie krzyczeć, że nowy wątek zakładam, ale czytałam tamte i się nie doszukałam 100% odpowiedzi na moje wątpliwości.
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-20, 11:25   #882
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: dekolorozyacja

A przecież to pytanie możesz zadać w watku zbiorczym o dekoloryzacji, po co zakładasz kolejny i robisz śmietnik na forum?
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 11:30   #883
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: dekolorozyacja

taaa.. no wlasnie to jest to czego sie spodziewalam....
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 13:00   #884
Paulina_Karon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 55
GG do Paulina_Karon
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

dziewczyny pomocy...

mam swój kolor taki jak na Avatarze, chcę je doprowadzić do koloru jaśniejszego może 2-3 tony, ale kończą mi się na nie pomysły...
mam prawie do połowy głowy swój naturalny kolor, reszta prawie czarny.
Czytając Wasze wypowiedzi, doszłam do Joanna Reflex Blond, faktycznie jest godna polecenia, ale czy nie niszczy tak włosów??
Czy może jest inny 'magiczny i delikatny sposób' na pozbycie się tego koloru co mam....

Czekam na info
Paulina_Karon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 14:52   #885
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: dekolorozyacja

A na co liczysz?!
Masz wątek główny o dekoloryzacji gdzie zaglądają dziewczyny, które to interesuje. I tam zadawaj pytania odnośnie swojego problemu, a nie robisz burdel na forum i jeszcze masz wielki żal. Czytałaś regulamin rejestrując się na Wizaż?
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 15:17   #886
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: dekolorozyacja

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
A na co liczysz?!
Masz wątek główny o dekoloryzacji gdzie zaglądają dziewczyny, które to interesuje. I tam zadawaj pytania odnośnie swojego problemu, a nie robisz burdel na forum i jeszcze masz wielki żal. Czytałaś regulamin rejestrując się na Wizaż?


: hahaha::h ahaha:

:P
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 17:37   #887
Paulina_Karon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 55
GG do Paulina_Karon
Dot.: dekolorozyacja

radzę nauczyć się czytania ze zrozumieniem bo chodziło mi raczej o radę, a nie o pretensję, a to jest znacząca różnica!
poza tym wątek jest przeznaczony odnośnie dekoloryzacji, więc chyba sama nie bardzo wiesz o czym piszesz ....
Paulina_Karon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 18:11   #888
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: dekolorozyacja

mój post pochodzi z innego tematu, który został podczepiony tutaj przez moderatora.
Moja odpowiedź nie odnosiła się do Twojego posta, ale do posta Wisni, która zamiast udzielać się w wątku zbiorowym założyła oddzielny temat. Więc bez urazy
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 19:10   #889
Monika_030
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 18
GG do Monika_030
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Więc dekoloryzator powinien być u mnie jutro... mam pytanie do osób, które już TO robiły. Skąd wiedziałyście kiedy możecie spłukać dekoloryzator? Trzymałyście tyle ile pisze na opakowaniu ?
Mam nadzieję, że po tej dekoloryzacji będę miała swój naturalny kolor, wkońcu tylko jedna warstwa farby powinna się zmyć :P
Monika_030 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-20, 19:52   #890
hala83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 106
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Paulina_Karon Pokaż wiadomość
dziewczyny pomocy...

mam swój kolor taki jak na Avatarze, chcę je doprowadzić do koloru jaśniejszego może 2-3 tony, ale kończą mi się na nie pomysły...
mam prawie do połowy głowy swój naturalny kolor, reszta prawie czarny.
Czytając Wasze wypowiedzi, doszłam do Joanna Reflex Blond, faktycznie jest godna polecenia, ale czy nie niszczy tak włosów??
Czy może jest inny 'magiczny i delikatny sposób' na pozbycie się tego koloru co mam....

Czekam na info
jeśli koniecznie już chcesz swoje włosy potraktować rozjaśniaczem to może lepiej poszukać na allegro saszetek jakichś profesjonalnych rozjaśniaczy
nie jestem pewna czy na czarnych końcówkach uzyskasz pożądany efekt... pewnie wyjdzie marchewka jak nic, a odrosty żółte

Cytat:
Napisane przez Monika_030 Pokaż wiadomość
Więc dekoloryzator powinien być u mnie jutro... mam pytanie do osób, które już TO robiły. Skąd wiedziałyście kiedy możecie spłukać dekoloryzator? Trzymałyście tyle ile pisze na opakowaniu ?
Mam nadzieję, że po tej dekoloryzacji będę miała swój naturalny kolor, wkońcu tylko jedna warstwa farby powinna się zmyć :P
pierwszy raz trzymałam max, czyli 30min, drugi raz przetrzymałam prawie godzinę, ale trochę mnie zaczęło w głowę szczypać (nie wiem czemu) trzecie raz też 30min czyli max

jeszcze 1-2 razy mam w planie i raczej nie będę przetrzymywać, bo nie jestem pewna czy to też nie wpłynęło na większy smród moich włosów
no i teraz spróbuję umyć szamponem z tej samej linii, może to trochę zneutralizuje ten szambowy zapach
hala83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 20:00   #891
Monika_030
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 18
GG do Monika_030
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

hala83 ile razy farbowałaś włosy, że tak często dekoloryzujesz ?
Trochę się boję, więc najpierw chyba spróbuję zdekoloryzować mały kosmyk pod spodem i zobaczę jaki będzie efekt, jak wyjdzie dobrze to zrobię całe włosy.
Monika_030 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 20:12   #892
Paulina_Karon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 55
GG do Paulina_Karon
Dot.: dekolorozyacja

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
mój post pochodzi z innego tematu, który został podczepiony tutaj przez moderatora.
Moja odpowiedź nie odnosiła się do Twojego posta, ale do posta Wisni, która zamiast udzielać się w wątku zbiorowym założyła oddzielny temat. Więc bez urazy


zbieg okoliczności
spoko, nie należę do obrażalskich

---------- Dopisano o 21:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:09 ----------

ok wielkie dzięki,
chyba wolę uzbroić się w cierpliwość i farbować np ciemnym blondem, niż mam być jak marchewa ... ;p
Paulina_Karon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 14:43   #893
patisia123
Zakorzenienie
 
Avatar patisia123
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 742
Porzucić kolor czarny!!!

Mój naturalny kolor włosów to "myszowaty" (?) brąz... farbowałam włosy średnim i ciemnym brązem z palette ... oczywiście wyszły czarnee... aktualnie mam odrosty na których jest mój naturalny kolor (logiczne) , jkieś 2 cm pod odrostami mam ciemny brąz a resztę mam czarne ... co mam robić ? na dekoloryzację mnie nie stać ...czy jakaś farba "złapie" na jednolity kolor całość włosów , ale nie na czarno ??
patisia123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 15:25   #894
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Porzucić kolor czarny!!!

Na pewno żadną farbą tego nie poprawisz.
Właśnie najlepsza byłaby dekoloryzacja, odłóż sobie pieniądze na ten zabieg
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 15:27   #895
patisia123
Zakorzenienie
 
Avatar patisia123
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 742
Dot.: Porzucić kolor czarny!!!

wąpie , że dam radę uzbierać na dekoloryzację ;( a miałam nadzieję, że jednak na jakieś różne domowe sposoby dałoby radę... jeśli ktoś ma ten sam problem , albo przez to przechodził , niech się wypowiada..
patisia123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 15:50   #896
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Porzucić kolor czarny!!!

Kochana, miałam czarne włosy zapragnęłam wrócić do swojego i obecnie jestem po 3 balejażach rozjaśnianiu i farbie a mam rudo żółte włosy.. proponuje nic samej nie robić w domu bo może Ci nie wyjść i wtedy będzie płacz.. wierz mi na słowo..
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 16:00   #897
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Porzucić kolor czarny!!!

Cytat:
Napisane przez patisia123 Pokaż wiadomość
wąpie , że dam radę uzbierać na dekoloryzację ;( a miałam nadzieję, że jednak na jakieś różne domowe sposoby dałoby radę... jeśli ktoś ma ten sam problem , albo przez to przechodził , niech się wypowiada..
Ale możesz kupić dekoloryzator i zrobić dekoloryzację sama w domu, wychodzi o wiele taniej Przejrzyj wątek o dekoloryzacji i o schodzeniu z czarnych włosów na brąz lub blond
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 16:03   #898
patisia123
Zakorzenienie
 
Avatar patisia123
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 742
Dot.: Porzucić kolor czarny!!!

skoro tak radzisz , to już zostane przy tym ciemnym brązie wyglądającym jak czarny ...;/ niestety ale na dekoloryację mnie nie stać ;-( Pozdrawiam

---------- Dopisano o 17:03 ---------- Poprzedni post napisano o 17:01 ----------

jak w domu zrobie sama dekoloryzację , dostepnymi produktami z drogerii i wyjdą mi rude , albo kolor bedzie nierówny to co wtedy ??
patisia123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 16:21   #899
lidrien
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5
Dot.: Porzucić kolor czarny!!!

Cóż. Moje też były czarne, od jakichś 7 lat farbowałam je na ten kolor (Intensywna Czeń Garniera). Od dawna nosiłam się z pomysłem zmiany, kiedyś nawet próbowałam rozjaśniać włosy preparatem firmy Delia (chyba?). Kolor nic a nic się nie zmienił, jedynie połysk stał się rudawy. Nie było lata, nie było słońca, nie było widać. Uznałam, że rozjaśnienie się nie uda, wysłałam więc chłopa do sklepu po moją czarną farbę.

Jakieś 3 tyg temu znów zaczęłam rozjaśniać, tym razem Joanną. I szok, jest efekt, więc pomyślałam- to się może udać. Po pierwszym rozjaśnieniu były... hmm. No rude
Położyłam na to złocisty brąz Garniera i wyszło mi nawet ciekawie, jakby brązowe włosy z rudymi pasemkami, całkiem fajnie to wyglądało. W każdym razie byłam w stanie wyjść z domu bez chowania włosów. Fryzurę mam coś a'la przedłużony bob, naprawdę nie było źle.

Pomyślałam wczoraj "zostało mi jeszcze jedno opakowanie rozjaśniacza". No i źle, że pomyślałam, bo w nocy miewam najgłupsze pomysły. Położyłam go na włosy (omijając włosy przy samej skórze, bo bałam się że będą jaśniejsze niż reszta). Efekt jest zabawny (całe szczęście, że potrafię śmiać się sama z siebie) ponieważ włosy (nie da się tego ująć inaczej) są koloru marchewki. Muszę przyznać, że w zasadzie nie są zniszczone. W każdym razie nie bardziej niż były, a niszczę je codziennie prostownicą i suszarką, piankami, lakierami, farbami. Wszystkim.

No i myślę co zrobić dalej ( nie ufam jakoś fryzjerom, wolę siebie obwiniać ). Rozjaśniać jeszcze raz, położyć jakąś farbę...

Tak czy inaczej sądzę, że gdybym miała słabsze czy cieńsze włosy, pewnie zniszczyłyby się.
Teraz chyba tylko chustę na głowę i do sklepu, może tam coś wymyślę
lidrien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 16:25   #900
-Ulka-
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 173
Dot.: Porzucić kolor czarny!!!

Cytat:
Napisane przez patisia123 Pokaż wiadomość
jak w domu zrobie sama dekoloryzację , dostepnymi produktami z drogerii i wyjdą mi rude , albo kolor bedzie nierówny to co wtedy ??
wtedy pędem będziesz biegła znów po ciemną farbę

ja mialam czarne wlosy farbowane przez dwa lata, więc gdy chcialam z tego koloru zejść nie farbowalam ich przez ponad 6 miesiecy, następnie dekoloryzacja, potem trzy razy robilam pasemka rozjaśniaczem i w koncu położylam średni brąz by bylo jako tako jednolicie. Efekt? farba błyskawicznie wypłukuje się z włosów rozjaśnianych, wiec przy głowie na moich naturalnych jest ok, potem częśc środkowa jest rudawo-brązowo-blond z zielonym połyskiem a końcówki momentami prawie czarne.
Gdy oglądam stare zdjęcia mam ochote znów położyć coś ciemniejszego bo teraz wygladam nijako ;/
aah a Ty jeszcze dodatkowo farbowałaś palette, więc jesli chcesz z tego zejść to chyba większej zbrodni swoim włosom nie mogłaś wyrządzić...

Edytowane przez -Ulka-
Czas edycji: 2010-07-22 o 16:27
-Ulka- jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:51.