Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.II - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-08, 23:08   #1
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Arrow

Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.II


Zapraszam do części II Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

I Cześć


__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 00:58   #2
Fuzukatsu
Zadomowienie
 
Avatar Fuzukatsu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nie ma tak łatwo!
Wiadomości: 1 514
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Dołączam się
W drodze: Puder bambusowy. Ciekawa jestem.
Fuzukatsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 06:12   #3
aliś
Zadomowienie
 
Avatar aliś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 878
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Wczoraj wieczorem wykonałam peeling z bromelainą. Lekko ściągnął twarz przy zasychaniu, potem tez była napięta, czy wygładzona? nie wiem. Jak zmywałam wodą to miałam wrażenie, że dalej mam cos na twarzy, bo była taka śliska, więc chyba wygładza. Ale nie udało mi sie "rozpuścić" skórek na nosie
Wykonałam też serum z wit.C, wydaje mi się, że od ostatniego zamówienia tego serum (chyba rok wstecz) zmienił się jego skład. Jest wiecej składników. Nie wiem czy się myle, ale tamto wydawało mi się zółtawe, a to przezroczyste i wogóle bezzapachowe. Dopiero po nałożeniu wyczówam na twarzy taki metaliczny zapach. Mam pytanko. Po wlaniu alkocholu z kwasem felurowym, miałam zaobserwować zgęstnienie, które po chwili minie i mieszaćkilka minut. Wlałam, ale NIC nie zgęstniało, mtsle sobie, że może to zgestnienie takie niewyczówalne, więc mieszam około 3-4 minut i dopiero wtedy zaczęło gęstnieć. Tak jakby siemie lniane, nie wiem czy to prawidłowo. Zakręciłam pomieszałam, przelałam trochę (choć sie taki glut na kroplomierzu ciągnał), ale dzisiaj już (bezpośrednio z kroplomierza) było ok Czy taka konsystencja nie wpłynie na działanie serum?
__________________
7.04.2013 Brunio

aliś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 06:45   #4
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Dziewczyny jestem w ciężkim szoku. Tonik BHA/AHA 10% chyba na stałe zagości w mojej łazience. To co on zrobił z moją cerą - jestem zadziwiona. Zero krostek, stare wygoiły się momentalnie, przebarwienia znikają. I co najlepsze - nawet podczas @ nic mi nie wyskakuje nic, zero cudo, uwielbiam go
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 07:50   #5
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

........
do Koleżanki-Wizażanki odnośnie właściwości cynamonu... Cynamom ma silne właściwości rozgrzewające! często jest składnikiem kremów,masek,balsamów antycelulitowych..zawsze widnieje na nich ostrzeżenie,ze osoby z problemami naczynkowymi nie powinny ich używać.Olejek cynamonowy potrafi niezle poparzyć...
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 08:45   #6
Lenkapuma
Zakorzenienie
 
Avatar Lenkapuma
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 050
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez aliś Pokaż wiadomość
Wlałam, ale NIC nie zgęstniało, mtsle sobie, że może to zgestnienie takie niewyczówalne, więc mieszam około 3-4 minut i dopiero wtedy zaczęło gęstnieć. Tak jakby siemie lniane, nie wiem czy to prawidłowo. Zakręciłam pomieszałam, przelałam trochę (choć sie taki glut na kroplomierzu ciągnał), ale dzisiaj już (bezpośrednio z kroplomierza) było ok Czy taka konsystencja nie wpłynie na działanie serum?
Miałam tak samo. Po chwilowym mieszaniu, zawartość zgęstniała i "zgluciła się" , ale teraz wszystko jest w porządku. Stosuję serum od 2 tyg. Jak coś wycisnę i położę na to serum, to szczypie - więc musi działać
Za to dzisiaj miałam nieco inne przejścia. Chyba zbyt krótko zaczekałam z nałożeniem filtra na twarz wysmarowaną serum (była lepka) i w efekcie przy nakładaniu pudru bambusowego pojawiły mi się białe zwałkowane farfocle I teraz zastanawiam się czy przez to wałkowanie gdzieniegdzie w tych miejscach nie mam ochrony jaką daje filtr
__________________
Jeśli jest ci źle, mocno przytul kota – I to wszystko.
Teraz źle jest kotu.

Lenkapuma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 09:09   #7
cat.
Rozeznanie
 
Avatar cat.
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: polskie góry/Kraków
Wiadomości: 786
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Dziewczyny jestem w ciężkim szoku. Tonik BHA/AHA 10% chyba na stałe zagości w mojej łazience. To co on zrobił z moją cerą - jestem zadziwiona. Zero krostek, stare wygoiły się momentalnie, przebarwienia znikają. I co najlepsze - nawet podczas @ nic mi nie wyskakuje nic, zero cudo, uwielbiam go
Filtrujesz się chociaż? Takie moje zboczenie, muszę się upewnić.
__________________
KOT NIEZALEŻNY
stwór samolubny, egoistyczny i roszczeniowy.

Kot jest zaopatrzony w certyfikat, którego posiadanie, w przypadku kota, zupełnie niczego nie gwarantuje.


...a tak właściwie, to po co Państwu kot?
cat. jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-09, 09:32   #8
nxxy
Raczkowanie
 
Avatar nxxy
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 218
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I



u mnie w drodze peeling korzenno-kawowy do ciała, maseczka czereśniowa, olejk kokosowy i hydrolat geraniowy.
__________________
Krople dotykają ust
Płyną strumieniem
Tak czekałam
na ten deszcz
Nasze zbawienie
nxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 09:57   #9
katty86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 634
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
........
do Koleżanki-Wizażanki odnośnie właściwości cynamonu... Cynamom ma silne właściwości rozgrzewające! często jest składnikiem kremów,masek,balsamów antycelulitowych..zawsze widnieje na nich ostrzeżenie,ze osoby z problemami naczynkowymi nie powinny ich używać.Olejek cynamonowy potrafi niezle poparzyć...
Dziękuje za wyjaśnienie.

Ja wczoraj złożyłam moje następne zamówienie na BU. Ciekawe kiedy dojdzie.
__________________


katty86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 10:08   #10
shiral
Zadomowienie
 
Avatar shiral
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: płock/Wrocław/Poznań
Wiadomości: 1 873
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Kurcze ja tydzien temu robiłam zamówienie, jeszcze paczki nie dostałam a mam ochotę na jakiś olej A następne zamówienie pewnie zrobię dopiero na jesień
__________________
Moja strona : ORGAZMUM
Zapraszam
shiral jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 10:14   #11
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez cat. Pokaż wiadomość
Filtrujesz się chociaż? Takie moje zboczenie, muszę się upewnić.
Oczywiście. Ale nie za wysokim... tak SPF 30. Mi w zupełności starcza. Kurcze i teraz mam problem. Kupiłam krem na dzień z SPF10 i nakładając na niego jeszcze filtr - mam nieprzyjemne uczucie za dużej ilości kremu na twarzy bleee
Chyba będę mieszać. Słonecznie i pogodnie - sam filterek. Pochmurnie i deszczowo jak dziś - krem na dzień. Nie mam innego pomysłu.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-09, 10:57   #12
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Gdyby tej eclipty było więcej, to bym spróbowała sobie nią "opalić" jedną nogę, porównać z drugą i wkleić zdjęcia, ale wolę jednak zużyć na włosy
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 11:17   #13
piratte
Zadomowienie
 
Avatar piratte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 058
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez aliś Pokaż wiadomość
Wykonałam też serum z wit.C, wydaje mi się, że od ostatniego zamówienia tego serum (chyba rok wstecz) zmienił się jego skład. Jest wiecej składników. Nie wiem czy się myle, ale tamto wydawało mi się zółtawe, a to przezroczyste i wogóle bezzapachowe. Dopiero po nałożeniu wyczówam na twarzy taki metaliczny zapach. Mam pytanko. Po wlaniu alkocholu z kwasem felurowym, miałam zaobserwować zgęstnienie, które po chwili minie i mieszaćkilka minut. Wlałam, ale NIC nie zgęstniało, mtsle sobie, że może to zgestnienie takie niewyczówalne, więc mieszam około 3-4 minut i dopiero wtedy zaczęło gęstnieć. Tak jakby siemie lniane, nie wiem czy to prawidłowo. Zakręciłam pomieszałam, przelałam trochę (choć sie taki glut na kroplomierzu ciągnał), ale dzisiaj już (bezpośrednio z kroplomierza) było ok Czy taka konsystencja nie wpłynie na działanie serum?
Mi za to przy robieniu serum od razu po dodaniu alkoholu zgęstniało i długo nie chciało przejść w płynną konsystencję, ale w koncu się udało... A nie miałyście problemu z dodawaniem wit. E? Jak ją przekłułam raz, to nic nie wyleciało, w końcu po kilkunastu nakłuciach spadły ze 3 kropelki a reszta została mi na palcach
piratte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 11:22   #14
cat.
Rozeznanie
 
Avatar cat.
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: polskie góry/Kraków
Wiadomości: 786
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Oczywiście. Ale nie za wysokim... tak SPF 30. Mi w zupełności starcza. Kurcze i teraz mam problem. Kupiłam krem na dzień z SPF10 i nakładając na niego jeszcze filtr - mam nieprzyjemne uczucie za dużej ilości kremu na twarzy bleee
Chyba będę mieszać. Słonecznie i pogodnie - sam filterek. Pochmurnie i deszczowo jak dziś - krem na dzień. Nie mam innego pomysłu.
Przy tak silnym kwasie powinnaś stosować wyższy faktor. I to niezależnie od pogody- jesteś narażona na promieniowanie nawet podczas pochmurnych dni.
Nie polecam mieszać kremów. Jeżeli masz potrzebę użycia kremu pod filtr, poczekaj pół godziny z aplikacją tego drugiego.
__________________
KOT NIEZALEŻNY
stwór samolubny, egoistyczny i roszczeniowy.

Kot jest zaopatrzony w certyfikat, którego posiadanie, w przypadku kota, zupełnie niczego nie gwarantuje.


...a tak właściwie, to po co Państwu kot?
cat. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 11:27   #15
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez cat. Pokaż wiadomość
Przy tak silnym kwasie powinnaś stosować wyższy faktor. I to niezależnie od pogody- jesteś narażona na promieniowanie nawet podczas pochmurnych dni.
Nie polecam mieszać kremów. Jeżeli masz potrzebę użycia kremu pod filtr, poczekaj pół godziny z aplikacją tego drugiego.
Hmm jak skończe ta 30-tkę to moze kupię wyższy faktor choć nie zauwazyłam żeby coś złego sie działo (przebarwienia itp.). Natomiast co to kremu to chciałam używać coś na mierwsze zmarszczki, takiego profilaktycznego. Nie mam czasu rano odczekiwać 30 minut... w tym czasie musze się umyć, ubrac, pomalowac i dostac do pracy
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 11:50   #16
cat.
Rozeznanie
 
Avatar cat.
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: polskie góry/Kraków
Wiadomości: 786
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Hmm jak skończe ta 30-tkę to moze kupię wyższy faktor choć nie zauwazyłam żeby coś złego sie działo (przebarwienia itp.). Natomiast co to kremu to chciałam używać coś na mierwsze zmarszczki, takiego profilaktycznego. Nie mam czasu rano odczekiwać 30 minut... w tym czasie musze się umyć, ubrac, pomalowac i dostac do pracy
Przebarwienia nie pojawiają się od razu, możesz je zauważyć nawet po kilku miesiącach, po roku, różnie.
Coś profilaktycznego na zmarszczki? Filtr.
Ile masz lat?
Pod krem z filtrem możesz nałożyć serum z wit. C, ma właściwości antyoksydacyjne i wspomaga ochronę przed promieniowaniem. Inne preparaty możesz stosować na noc.
Poranne filtrowanie trzeba jakoś opanować. Ja najpierw myję twarz, nakładam żel HA z NMF i jedwabiem, potem myję włosy, idę pod prysznic, ubieram się itd. Nakładam filtr i po trzydziestu minutach robię makijaż. W międzyczasie włosy schną, a ja zajmuję się śniadaniem i poranną kawką.
__________________
KOT NIEZALEŻNY
stwór samolubny, egoistyczny i roszczeniowy.

Kot jest zaopatrzony w certyfikat, którego posiadanie, w przypadku kota, zupełnie niczego nie gwarantuje.


...a tak właściwie, to po co Państwu kot?
cat. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 12:05   #17
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Zauwazylam bardzo duza poprawe po hydrolacie z kwiatu kocanki i po oleju z kwiatu kocanki. Chociaż stosuje bardzo krótko- kilka dni

Twarz nabrala jednolitego, brazowego koloru (juz nie jest czerwona kolo nosa i na skrzydelkach nosa )

polecam ale odrazu zaznaczam że specjalnie naczynkowej twarzy nie mialam, od dawna dbalam o naczynka żeby mi nie wychodzily
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 12:08   #18
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Mam mały orzech do zgryzienia. Stosuję sera Lemon i 3x Rose solo, bez mieszania z żelem hialuronowym. Tak podobno też można. Po prostu nie lubię żelu - mam zawsze po nim nieprzyjemnie napiętą twarz, nie lubię tego uczucia. Przy stosowaniu solo Lemon i Rose nic mi się nie dzieje, nic nie zapycha, ale ja cały czas myślę jak sprawić, żeby jednak ta mieszanka była lepiej wchłanialna. Próbowałam z NMF ale wtedy się lepi: Są inne sposoby czy jednak przestać wybrzydzać i kupić żel hialuronowy?
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 12:12   #19
aero
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 13
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Jestem zupełnym laikiem i chcę przerzucić się na naturalne kosmetyki, więc piszę z prośbą o radę

Nie do końca potrafię określić typ mojej skóry, więc ją po prostu opiszę.
Mam drobne krostki, niedoskonałości, wągry, bliznę powypadkową (na szczęście praktycznie niewidoczną - chirurg się postarał) Po umyciu skóry mam uczucie jej ściągnięcia, czasem pęka, trochę się łuszczy (odwodniona?). Nie mam popękanych naczynek, jednak wydaje mi się, że skóra jest płytko unaczyniona - łatwo się czerwienię przy każdym wysiłku, zmianie temperatury. Gdy zastosuje jakikolwiek krem na twarz w ciągu dnia - momentalnie się świecę, więc póki co z tego zrezygnowałam, zwłaszcza kiedy są upały, bo mam wrażenie, że wszystko ze mnie wtedy spływa i mnie zatyka.
Stosuję na noc (nie zawsze) kremy nawilżające (ostatnio się zbuntowałam i nie kupiłam żadnego, wiec bazuję na swoim zapasie próbek z SVR i biodermy),ok. 2x w tygodniu używam kapsułek nawilżających z rossmana (genialne jak dla mnie).
Jestem na etapie chodzenia po aptekach i proszenia o próbki filtrów - zamierzam stosować jeśli znajdę jakiś przyzwoity, póki co od próbki do próbki Skórę mam jasną (i chętnie bym ją rozjaśniła nieco bardziej), dość łatwo ulegam poparzeniom, mam delikatne przebarwienia (piegi, blizny po wyciskaniach...) - nie są jakieś strasznie mocne, pod lekkim podkładem cerę mam już w miarę jednolitą.
Aha, wiek - 18 lat
Z kolorówki stosuje podkład La roche posay unifiance second skin (ale nie co dzień, zależy od nastroju :P) i puder sypki inglota (to już codziennie) no i tusz itp.

Mam nadzieję, że nie przesadziłam z ilością zbędnych informacji, jeśli tak - z góry przepraszam

Na BU chcę zamówić:
- krem łagodzący z lukrecją + hydrolat z kocanki
- tonik z kwasem PHA 6% / serum regulujące lemon
- peeling enzymatyczny
- olejek pomarańczowy
- jakaś maseczka, może 2 - zupełnie nie mogę się zdecydować.

Starałam się poczytać to i owo na ten temat, ale dopiero zaczynam, więc się nie znam. Z czegoś zrezygnować, coś dołożyć? Jestem otwarta na wszelkie sugestie
aero jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-09, 12:25   #20
cat.
Rozeznanie
 
Avatar cat.
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: polskie góry/Kraków
Wiadomości: 786
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Mam mały orzech do zgryzienia. Stosuję sera Lemon i 3x Rose solo, bez mieszania z żelem hialuronowym. Tak podobno też można. Po prostu nie lubię żelu - mam zawsze po nim nieprzyjemnie napiętą twarz, nie lubię tego uczucia. Przy stosowaniu solo Lemon i Rose nic mi się nie dzieje, nic nie zapycha, ale ja cały czas myślę jak sprawić, żeby jednak ta mieszanka była lepiej wchłanialna. Próbowałam z NMF ale wtedy się lepi: Są inne sposoby czy jednak przestać wybrzydzać i kupić żel hialuronowy?
Rozcieńczyć na dłoni z hydrolatem? Musisz pokombinować. Możesz jeszcze zakupić na Mazidłach kwas hialuronowy małocząsteczkowy w proszku, którego roztwór 1% nie ma postaci żelu.
__________________
KOT NIEZALEŻNY
stwór samolubny, egoistyczny i roszczeniowy.

Kot jest zaopatrzony w certyfikat, którego posiadanie, w przypadku kota, zupełnie niczego nie gwarantuje.


...a tak właściwie, to po co Państwu kot?
cat. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 12:40   #21
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cat - z proszkiem nie chce mi się babrać, leniwe stworzenie jestem Bo ten proszek to trzeba najpierw jeszcze czymś rozrobić i dopiero potem mieszać z serum?

Z hydrolatem niezła myśl
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 12:53   #22
cat.
Rozeznanie
 
Avatar cat.
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: polskie góry/Kraków
Wiadomości: 786
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Cat - z proszkiem nie chce mi się babrać, leniwe stworzenie jestem Bo ten proszek to trzeba najpierw jeszcze czymś rozrobić i dopiero potem mieszać z serum?

Z hydrolatem niezła myśl
Proszek rozrobisz wodą destylowaną, ok.99ml (nie jestem pewna, sprawdzę). Dostaniesz ją na każdej stacji benzynowej, kosztuje grosze.
__________________
KOT NIEZALEŻNY
stwór samolubny, egoistyczny i roszczeniowy.

Kot jest zaopatrzony w certyfikat, którego posiadanie, w przypadku kota, zupełnie niczego nie gwarantuje.


...a tak właściwie, to po co Państwu kot?
cat. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 13:08   #23
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Madziczko, ale Ty próbowałaś żelu hialuronowego z BU?

Mogę Ci zrobić odlewkę do testów To nie jest jakieś skomplikowane takie mieszanie na dłoni
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 13:22   #24
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Madziczko, ale Ty próbowałaś żelu hialuronowego z BU?

Mogę Ci zrobić odlewkę do testów To nie jest jakieś skomplikowane takie mieszanie na dłoni
a ja kupiłam sobie w This&That taką jakby ceramiczną'łódeczkę' ("pojemnik do dipów") z 3,90 - świetna do mieszania wszelkich olejów żelu HA itp (z tej plastikowej łyżki wszystko mi wypadało)
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 13:25   #25
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Tymeno, miałam z Mazideł. tzn w postaci żelu gotowego

Czyżby żel żelowi nierówny?

Tymeno, oleje z żelem już mieszałam To ta forma proszkowa mnie przeraża, że za dużo dodatkowego ucierania jeszcze:0
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI

Edytowane przez madziczka
Czas edycji: 2009-07-09 o 13:32
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 13:31   #26
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Dziewczyny, powiem Wam, ze mialam niedawno krotki okres podłamania - wydawało mi sie, ze biochemia nic a nic na mnie nie działa....
Ale teraz jest cudownie
Dowod, ze potrzeba cierpliwosci.
Juz od dluzszego czasu stosuje do mycia twarzy dzieciecy żel, do nawilzania prosty w skladzie Humektan, oprocz tego od 3ech tygodni żel HA, flavo C i tonik BHA...
Aktualnie moja cera jest czyściutka, odżywiona, przebarwienia znikaja
Ewentualne przedokresowe niespodzianki nie sa liczne i łatwo daja sie zwalczyc pasta cynkowa .
Ciekawam dalszych efektow, moze uda mi sie kiedys całkowicie pozbyc przebarwien po dawnych niespodziankach
------------------
Jeszcze mam pytanie odnośnie toniku BHA 2%. Oczywiscie, ze stosuje przy uzywaniu go fotostabilny filtr 50... Ale ktoś mnie nastraszyl, ze mimo to uzywanie w lato nie jest bezpieczne.... Odstawić? Byłoby szkoda bo cera mi sie po nim poprawiła....

Edytowane przez Shee'naz
Czas edycji: 2009-07-09 o 15:44 Powód: literowka
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 14:18   #27
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Tymeno, miałam z Mazideł. tzn w postaci żelu gotowego

Czyżby żel żelowi nierówny?

Tymeno, oleje z żelem już mieszałam To ta forma proszkowa mnie przeraża, że za dużo dodatkowego ucierania jeszcze:0


Ten z BU też ma postać zelu, nie mam porównania Madziczko nie wiem czy mogą się różnić.

Też nie chciałabym proszku mieszać
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 14:22   #28
braworka
Zakorzenienie
 
Avatar braworka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 025
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

czy olej z kocanki ma ten sam zapach co hydrolat?
może słabszy?
braworka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 14:48   #29
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez cat. Pokaż wiadomość
Przy tak silnym kwasie powinnaś stosować wyższy faktor. I to niezależnie od pogody- jesteś narażona na promieniowanie nawet podczas pochmurnych dni.
Nie polecam mieszać kremów. Jeżeli masz potrzebę użycia kremu pod filtr, poczekaj pół godziny z aplikacją tego drugiego.
Nie znam się na tym, ale jeśli używa się kwasów tylko na noc to filtrowanie też jest absolutnie konieczne?
Pytam, bo chciałam sobie kupić to serum lemon (ew tonik różano- mleczny) i używać go na noc i nie wiem czy teraz czy lepiej dopiero jesienią?
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild

Edytowane przez marchewkowe pole
Czas edycji: 2009-07-09 o 14:51
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 15:36   #30
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

aero - kocanka będzie dla Ciebie jak znalazł, też mam płytko unaczynioną cerę
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:39.