Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - Strona 129 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-08-23, 09:15   #3841
mindsucker
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 29
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

No właśnie z tymi cenami w PL jest masakra. Myślałam, że skoro w Australii, w Sydney, które jest jednym z najdroższych miast świata taka depilacja kosztuje $100 za głębokie bikini i pachy naraz, to w PL w najgorszym wypadku zapłacę może 100zł za taką usługę.
Cóż, nie sprawdziłam.
Gdybym wiedziała, to jeszcze przed wyjazdem bym zrobiła jeszcze jeden zabieg, a tak to, w myśl rzekomych polskich cen: "a tam, nie chce mi się teraz lecieć do zakładu, w domu na spokojnie...", taaaa...
W UK to takie ceny pewnie dlatego, że tam ciągle pada, jest szaro, nie ma słońca to i popytu na laser nie ma, hehe.
mindsucker jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-23, 20:22   #3842
asnyk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 3
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

cześć, jestem nowym użytkownikiem forum; zalogowałam się, żeby zadać pytanie doświadczonym w depilacji laserowej osobom. wykupiłam pakiet trzech depilacji z gruponu w salonie eco plant w krakowie. czytałam wiele stron tej dyskusji, i widzę, że rodzaj urządzenia wykonującego zabieg ma znaczenie. nie wiem jednak, jakią maszyną dysponuje ten salon kosmetyczny. byłabym wdzięczna, gdyby mógł udzielić odpowiedzi ktoś korzystający z usług eco plant (przy okazji - depilacja bikini tam jest całkowita, czy tylko częściowa? i tak ogólnie: czy strefa bikini to również skóra pomiędzy pośladkami?).
mam tendencję do wrastających włosków. właściwie każdy włos ma problem z przebiciem się przez skórę. czasem dochodzi do strasznie kiepskich stanów zapalnych, pozostają mi po tym blizny. czy to nie jest przeciwwskazanie dla depilacji? umówiłam się na wizytę do dermatologa, na pewno zadam to pytanie, jednak zdarza się, że lekarze nie znają odpowiedzi , mówią: "z tym do kosmetyczki", więc pytam was. czy w salonie jest jakiś specjalista, który klasyfikuje ludzi, czy mogą poddać się zabiegowi?
kolejną cechą mojej fizjonomii są przebarwienia. jestem brunetką, mam bardzo ciemne i gęste włosy, jednak skóra jest jasna. ostatnio dermatolog dała mi skierowanie do endokrynologa, ponieważ mam kilka symptomów zaburzenia hormonalnego: problemy z cerą, nadmierne owłosienie i przebarwienia. te właśnie przebarwienia mnie martwią - to po prostu ciemniejsza skóra w pachwinach i ogólnie, w "zagięciach" skóry. zastanawiam się, czy traktuje się owe przebarwienia jak skórę opaloną?

zanim umówię się na depilację w salonie, skonsultuję się z dermatologiem i endokrynologiem. wykonywałam niedawno testy TSH(?- te od tarczycy) i wszystko jest w porządku. nie wiem, jaki mam poziom testosteronu, pewnie endokrynolog zleci mi badanie. jeśli okaże się, że nadmierne owłosienie to sprawka hormonów, a nie "taka uroda", to czy zażywanie tabletek czy stosowanie jakiejśtam terapii, którą zaleci lekarz, spowoduje wypadnięcie części niechcianych włosków?

napisałam chyba najdłuższy post na świecie, wybaczcie, będę wdzięczna za wszystkie odpowiedzi.
asnyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-23, 21:01   #3843
asnyk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 3
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

nie wiem, czy udało mi się wysłać wiadomość-.-'' była długa, chyba dostałam powiadomienie, że moderator musi ją sprawdzić; nie chciałabym zaśmiecać wątku.

Edytowane przez asnyk
Czas edycji: 2011-08-23 o 21:02
asnyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-23, 21:28   #3844
carolinaa91
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 15
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Wybaczcie, nie chcę przekopywać połowy wątku. Jaki jest Waszym zdaniem optymalny odstęp czasu między kolejnymi zabiegami na łydki?
carolinaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-23, 21:52   #3845
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez carolinaa91 Pokaż wiadomość
Wybaczcie, nie chcę przekopywać połowy wątku. Jaki jest Waszym zdaniem optymalny odstęp czasu między kolejnymi zabiegami na łydki?
wystarczy przeczytać 2 strony wstecz od twojej wypowiedzi

---------- Dopisano o 22:52 ---------- Poprzedni post napisano o 22:50 ----------

Cytat:
Napisane przez asnyk Pokaż wiadomość
cześć, jestem nowym użytkownikiem forum; zalogowałam się, żeby zadać pytanie doświadczonym w depilacji laserowej osobom. wykupiłam pakiet trzech depilacji z gruponu w salonie eco plant w krakowie. czytałam wiele stron tej dyskusji, i widzę, że rodzaj urządzenia wykonującego zabieg ma znaczenie. nie wiem jednak, jakią maszyną dysponuje ten salon kosmetyczny. byłabym wdzięczna, gdyby mógł udzielić odpowiedzi ktoś korzystający z usług eco plant (przy okazji - depilacja bikini tam jest całkowita, czy tylko częściowa? i tak ogólnie: czy strefa bikini to również skóra pomiędzy pośladkami?).
mam tendencję do wrastających włosków. właściwie każdy włos ma problem z przebiciem się przez skórę. czasem dochodzi do strasznie kiepskich stanów zapalnych, pozostają mi po tym blizny. czy to nie jest przeciwwskazanie dla depilacji? umówiłam się na wizytę do dermatologa, na pewno zadam to pytanie, jednak zdarza się, że lekarze nie znają odpowiedzi , mówią: "z tym do kosmetyczki", więc pytam was. czy w salonie jest jakiś specjalista, który klasyfikuje ludzi, czy mogą poddać się zabiegowi?
kolejną cechą mojej fizjonomii są przebarwienia. jestem brunetką, mam bardzo ciemne i gęste włosy, jednak skóra jest jasna. ostatnio dermatolog dała mi skierowanie do endokrynologa, ponieważ mam kilka symptomów zaburzenia hormonalnego: problemy z cerą, nadmierne owłosienie i przebarwienia. te właśnie przebarwienia mnie martwią - to po prostu ciemniejsza skóra w pachwinach i ogólnie, w "zagięciach" skóry. zastanawiam się, czy traktuje się owe przebarwienia jak skórę opaloną?

zanim umówię się na depilację w salonie, skonsultuję się z dermatologiem i endokrynologiem. wykonywałam niedawno testy TSH(?- te od tarczycy) i wszystko jest w porządku. nie wiem, jaki mam poziom testosteronu, pewnie endokrynolog zleci mi badanie. jeśli okaże się, że nadmierne owłosienie to sprawka hormonów, a nie "taka uroda", to czy zażywanie tabletek czy stosowanie jakiejśtam terapii, którą zaleci lekarz, spowoduje wypadnięcie części niechcianych włosków?

napisałam chyba najdłuższy post na świecie, wybaczcie, będę wdzięczna za wszystkie odpowiedzi.
nir lepiej wejść na stronę salonu i pocztać?
każdy salon ma stronę internetową.
można też zadzwonić,bedzie to pewniejsze i szybsze
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-23, 22:21   #3846
asnyk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 3
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

co do zasięgu depilacji - na stronie jest jedynie ogólnik - depilacja bikini i koszty "od-do". zadzwonię, jednak dobrze jest pozbierać trochę opinii z różnych źródeł
asnyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-24, 08:16   #3847
mindsucker
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 29
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Nie potrafię Ci fachowo odpowiedzieć na Twoje pytanie @Asnyk, ale ja, będac w Australii byłam dość mocno opalona, w pachwinach tak samo. Aczkolwiek moje opalenie, a Twoje przebarwienia to dwie inne sprawy.
Kosmetyczka, ZANIM zabierze się za depilację, zrobi Ci test --- wypali Ci bardzo mały odcinek i przeczekać będziesz musiała ok. 2-3h by zobaczyć, czy coś się dzieje - czy nie masz reakcji alergicznej, czy nie pojawią Ci się jakieś podrażnienia czy właśnie przebarwienia. Dopiero po tych 2-3h będziesz mogła wrócić na zabieg, jeśli wszystko będzie ze skórą w porządku.
Przynajmniej w salonie w Sydney była taka procedura, ale myślę, że to standard.

Więc jeśli obawiasz się jakichkolwiek problemów ze swoją skórą po zetknięciu z promieniami lasera, to taki test powienien dac Ci obraz tego, czego możesz się w swojej sytuacji spodziewać.
mindsucker jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-24, 09:18   #3848
Ola_Casolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 118
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez asnyk Pokaż wiadomość
cześć, jestem nowym użytkownikiem forum; zalogowałam się, żeby zadać pytanie doświadczonym w depilacji laserowej osobom. wykupiłam pakiet trzech depilacji z gruponu w salonie eco plant w krakowie. czytałam wiele stron tej dyskusji, i widzę, że rodzaj urządzenia wykonującego zabieg ma znaczenie. nie wiem jednak, jakią maszyną dysponuje ten salon kosmetyczny. byłabym wdzięczna, gdyby mógł udzielić odpowiedzi ktoś korzystający z usług eco plant (przy okazji - depilacja bikini tam jest całkowita, czy tylko częściowa? i tak ogólnie: czy strefa bikini to również skóra pomiędzy pośladkami?).
mam tendencję do wrastających włosków. właściwie każdy włos ma problem z przebiciem się przez skórę. czasem dochodzi do strasznie kiepskich stanów zapalnych, pozostają mi po tym blizny. czy to nie jest przeciwwskazanie dla depilacji? umówiłam się na wizytę do dermatologa, na pewno zadam to pytanie, jednak zdarza się, że lekarze nie znają odpowiedzi , mówią: "z tym do kosmetyczki", więc pytam was. czy w salonie jest jakiś specjalista, który klasyfikuje ludzi, czy mogą poddać się zabiegowi?
kolejną cechą mojej fizjonomii są przebarwienia. jestem brunetką, mam bardzo ciemne i gęste włosy, jednak skóra jest jasna. ostatnio dermatolog dała mi skierowanie do endokrynologa, ponieważ mam kilka symptomów zaburzenia hormonalnego: problemy z cerą, nadmierne owłosienie i przebarwienia. te właśnie przebarwienia mnie martwią - to po prostu ciemniejsza skóra w pachwinach i ogólnie, w "zagięciach" skóry. zastanawiam się, czy traktuje się owe przebarwienia jak skórę opaloną?

zanim umówię się na depilację w salonie, skonsultuję się z dermatologiem i endokrynologiem. wykonywałam niedawno testy TSH(?- te od tarczycy) i wszystko jest w porządku. nie wiem, jaki mam poziom testosteronu, pewnie endokrynolog zleci mi badanie. jeśli okaże się, że nadmierne owłosienie to sprawka hormonów, a nie "taka uroda", to czy zażywanie tabletek czy stosowanie jakiejśtam terapii, którą zaleci lekarz, spowoduje wypadnięcie części niechcianych włosków?

napisałam chyba najdłuższy post na świecie, wybaczcie, będę wdzięczna za wszystkie odpowiedzi.
Jak wejdziesz na strone tego gabinetu w zakladke wyposazenie-to wyskakuje ze maja laser Quantel Derma. Jest to laser diodowy produkcji niemieckiej. Nie da sie chyba na razie powiedziec czegos "napewno" o tym laserze bo calkiem niedawno wszedl na rynek. w teorii ma racje dzialania wrastajace wloski to nie przeciwwskazanie ale wrecz wskazanie do depilacji laserowej przed zabiegiem wykonywana masz probe laserowa-dobor odpowiedniej dawki, obserwacja ewentualnych działań niepożądanych. nie wiem jak sa uczone dziewczyny robiace zabiegi tym laserem, ale przy laserze diodowym LightSheer zaleca sie 24h przerwy pomiedzy próbą a zabiegiem, zby ewentualne reakcje niepozadane zdazyly sie pokazac w okolicach pachwin zazwyczaj fizjologicznie jest ciemniejsza skora, takie okolice traktuje sie dawkami dla skory opalonej zeby uniknac poparzen i nastepowych odbarwien warto zebys zbadala hormony płciowe (przydalby sie oprocz testosteronu poziom prolaktyny). niestety kwestia leczenia zaburzen hormonalnych to dluga i ciezka sprawa.na razie nie masz tego stwierdzonego wiec szkoda gdybac i sie nastawiac, poza tym-temat na inny watek powodzenia zycze w depilowaniu

Edytowane przez Ola_Casolla
Czas edycji: 2011-08-24 o 09:20
Ola_Casolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-24, 10:08   #3849
Aasikk
Zadomowienie
 
Avatar Aasikk
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 217
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

no właśnie trudno jest cokolwiek powiedzieć, tak jak radziły koleżanki wyżej najlepiej jest zadzwonić do gabinetu i podpytać fachowców... To nie są małe pieniądze więc lepiej przygotować się maksymalnie do tych zabiegów aby były efektywne. Nie sztuka zrobić zabieg, sztuka zrobić go poprawnie, nie mając problemów zdrowotnych po nim i oczekiwane efekty... Ale rozumiem twoje pytania każdy chce wiedzieć jak najwięcej na dany temat. Ja np regularnie śledzę forum i wychwytuję najważniejsze info. Nawet mam mały notesik z zapiskami...:brz ydal:
Aasikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-24, 22:11   #3850
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

oezu dziewczyny, witam was ciepło wszystkie
przeczytałam i nie ogarniam tego wszystkiego. Włos to materia dla mnie niezrozumiała .. Już raz próbowałam zrozumieć jak dbać o moje porosty na głowie .. i nie wyszło im to na dobre
teraz nieśmiało sięgnęłam do tematu depilacji, coby nożnym odrostom umniejszyć porostu .. i jestem głupsza niż szersza

a tu mi koleżanka zajechała terminem HPL, że niby domowa depilacja, a ja ledwo zatrybiłam, że na Świecie jest IPL ...
pomóżcie mi kochane, odeślijcie gdzieś, jeżeli jest już taki wątek. A jak nie to doradźcie . To HPL? Warte to zachodu
Koleżanka chodzi na IPL i jest bardzo zadowolona (jasna karnacja, ciemny włos). Wyszła z propozycją zakupu urządzenia na spółkę do HPL jak zrozumiałam ...
może gdyby mi nazwę podała, to coś bym znalazła
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-25, 15:30   #3851
anatolka83
Przyczajenie
 
Avatar anatolka83
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 29
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

zastanawiam sie aby nie rację mają ci co mówią, że zwykły LS z małą końcówka jest skuteczniejszy niż Duet

miałam robione uda, bikini, duetem i w tym samym czasie linię biała ale mała końcówka i widzę żę po 2 zabiegach uda/bikini odrosły ( wiem że pzry takiej ilości zabiegów i tak by odrosły) ALE z kolei l. biała ma tylko kilka włosków tzn % - owo wyglada to lepiej biorąc pod uwage ilośc włosów na kazym obszarze

no nie wiem zeby cos stwierdzić napewno przydało by się więcej takich porównań
może by tak zrobić sobie pachy jedną duetem drugą zwykłym i jak to będzie

sa jacyś chętni?????? do eksperymentu?
moje pachy robione były na gruponie 3 zabiegi LS w odstępach 6 tyg okazało się za mało bo odrosło wszycho ( fuck)

na jesienie znowu chce zacząc się lasaerować ale już nie wim jaką końcówkę wybrać
duet zdecydowanie mniej boli ale jak moze być mniej skuteczny

hm hm
anatolka83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-25, 20:50   #3852
Ola_Casolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 118
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez anatolka83 Pokaż wiadomość
zastanawiam sie aby nie rację mają ci co mówią, że zwykły LS z małą końcówka jest skuteczniejszy niż Duet

miałam robione uda, bikini, duetem i w tym samym czasie linię biała ale mała końcówka i widzę żę po 2 zabiegach uda/bikini odrosły ( wiem że pzry takiej ilości zabiegów i tak by odrosły) ALE z kolei l. biała ma tylko kilka włosków tzn % - owo wyglada to lepiej biorąc pod uwage ilośc włosów na kazym obszarze

no nie wiem zeby cos stwierdzić napewno przydało by się więcej takich porównań
może by tak zrobić sobie pachy jedną duetem drugą zwykłym i jak to będzie

sa jacyś chętni?????? do eksperymentu?
moje pachy robione były na gruponie 3 zabiegi LS w odstępach 6 tyg okazało się za mało bo odrosło wszycho ( fuck)

na jesienie znowu chce zacząc się lasaerować ale już nie wim jaką końcówkę wybrać
duet zdecydowanie mniej boli ale jak moze być mniej skuteczny

hm hm
No ja wlasnie pracuje na Duecie i powiem Wam ze na razie tez to obserwujemy generalnie zdania są podzielone :/ mysle ze napewno tez jest to kwestia okolicy-na kazdej jest inny efekt u kazdej osoby :/ na razie mamy Dueta od pazdziernika 2010. szal na depilacje zaczal sie po ofercie grouponu (grudzien) i te kobitki jeszcze nie mialy 5ciu zabiegow, czesc zrobila przerwy, czesc zaczela pozniej. jak bede miec wyrobione zdanie to dam znac
Ola_Casolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-26, 19:34   #3853
doris144
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 581
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Ja robiłam całe nogi ponad rok temu na LS na zwykłej końcówce i bardzo jestem zadowolona z efektów. Co prawda łydki mam zrobione 4 razy a uda i okolice bikini tylko 3 to i tak jestem bardzo zadowolona z efektu. Na łydkach mam dosłownie pojedyńcze liche włoski, no uda przydałoby sie zrobic jeszcze raz, ale jak sobie pomyślę o bólu, to... choć juz chodzi mi po głowie zrobienie pach i głębszego bikini.
doris144 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-29, 02:39   #3854
PlumSykes
Przyczajenie
 
Avatar PlumSykes
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 28
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Dziewczyny, nie orientujecie się czy jakieś gabinety w Krakowie oprócz der-medu i estetiki mają jeszcze laser Light Sheer DUET?
PlumSykes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-29, 09:30   #3855
Aasikk
Zadomowienie
 
Avatar Aasikk
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 217
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Hej, marzanna21 oraz Soleil1985 mam do was pytanie oraz do innych osób, które korzystały ze studia laser.

Robiłam mailowy wywiad w tym gabinecie na Alejach Jerozolimskich. Pani zaleciła mi zabiegi co 7 - 8 tygodni - wiem już, że to za często, więc mam pytanie jakie odstępy czasowe wam zalecano w tym gabinecie i jakie rzeczywiście robiłyście??? Interesuje mnie bikini, pachy i linia biała.

Jestem praktycznie zdecydowana na ten gabinet. brałam jeszcze pod uwagę laser dla ciebie, ale Pani (również po wywiadzie mailowym) powiedziała, że zabieg na powyższe partie ciała powinien trwać ok 1h !!!!!! ceny mają naprawdę bardzo konkurencyjne - dlatego to mnie kusi... ale robiąc zabieg za taką kasę chce żeby był on dokładny.... Dlatego pytam o zalecenia czasowe, które wam proponowały Panie ze studia laser.
Aasikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-29, 10:12   #3856
mar_ika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez chyży Pokaż wiadomość
rozumując w ten sposób 12J DUETU odpowiada 60 w LS ? - to by dziury w skórze robiło - maksymalna moc lasera w LS nie jest przecież stosowana w żadnym przypadku - tak przynajmniej słyszałem, ja przy 40/60 miałem już odbarwienia skóry i poparzenia II stopnia

ps. Ola_Casolla dostałaś moją wiadomość ?
Bo z Lightsheer Duetem to jest tak, że ma możliwość ustawienia 1,2, lub 3 impulsów/strzałów po sobie. Przy drugim czy trzecim zabiegu, jak już należałoby podnieść parametry maksymalne - 12J, to powinno się dać podwójny lub dalej potrójny impuls, dla zwiększenia skuteczności. Tyle, że wtedy zabieg już jest bardziej bolesny. Ja miałam przy drugim zabiegu 12J x 1 impuls, ale przy trzecim Pani już chciała zrobić podwójnie, bo mówiła, że nie ma przeciwwskazań i że włosków już mniej i słabsze to powinno się zwiększyć. Jednak za bardzo mnie bolało i zmieniła na małą końcówkę z chłodzeniem. To było bardziej znośne, tyle że dłużej trwało. Czwarta "dobitka" była też małą końcówką, bo Duet też ją posiada. Nie mam już nic na bikini i pachach, może kilka na wargach odrasta, na pachach po 2 włoski i to cienkie, że nie widać, to już nic w porównaniu z tym co było kiedyś.
mar_ika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-29, 11:09   #3857
irenaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Ja wyczytałam swojego czasu chyba wszystkie fora na ten temat, zrobiłam wywiad i najbardziej renomowany wydał się gabinet NY Laser Center. Potwierdzam z tym Duetem i parametrami, bo to samo usłyszałam od mojej Pani w NYLC. Bikini przy trzecim zabiegu miałam już małą końcówką - bolało, ale ból zmniejszały okłady z Coldpacków plus chłodząca końcówka lasera. Pani przytrzymywała dłużej aby dobrze schłodzić i wtedy było całkiem znośnie. Pachy już przy drugim zabiegu miałam na małej ze zwiększoną mocą - chyba 38, trzeci już 40. Aha i odstępy pomiędzy drugim a trzecim zabiegiem były dłuższe niż pomiędzy pierwszym a drugim. Podobno tempo wzrostu włosów maleje w miarę zabiegów i ich osłabiania. Bikini robiłam 4 razy, to czwarty raz był po 12 tygodniach. Jestem mega zadowolona z efektów i wdzięczna za tak indywidualne podejście. Widać wszystko zależy nie tylko od lasera, ale w dużym stopniu też od doświadczenia osoby wykonującej zabieg
irenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-29, 12:06   #3858
soleil1985
Raczkowanie
 
Avatar soleil1985
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Fredrikstad
Wiadomości: 447
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Aasikk Pokaż wiadomość
Hej, marzanna21 oraz Soleil1985 mam do was pytanie oraz do innych osób, które korzystały ze studia laser.

Robiłam mailowy wywiad w tym gabinecie na Alejach Jerozolimskich. Pani zaleciła mi zabiegi co 7 - 8 tygodni - wiem już, że to za często, więc mam pytanie jakie odstępy czasowe wam zalecano w tym gabinecie i jakie rzeczywiście robiłyście??? Interesuje mnie bikini, pachy i linia biała.

Jestem praktycznie zdecydowana na ten gabinet. brałam jeszcze pod uwagę laser dla ciebie, ale Pani (również po wywiadzie mailowym) powiedziała, że zabieg na powyższe partie ciała powinien trwać ok 1h !!!!!! ceny mają naprawdę bardzo konkurencyjne - dlatego to mnie kusi... ale robiąc zabieg za taką kasę chce żeby był on dokładny.... Dlatego pytam o zalecenia czasowe, które wam proponowały Panie ze studia laser.
Hej,jak już pisałam ja dopiero zaczynam swoją przygodę z laserem i byłam dopiero na pierwszym zabiegu(łydki) i rzeczywiście zalecono mi następny zabieg po 8 tygodniach. Oczywiście nic sobie nie robiłam z tej informacji zamierzałam zrobić powtórkę w połowie października,ale niestety dzisiaj już wiem że będzie to dopiero możliwe w grudniu Ogólnie dalej jestem zadowolona,coś tam odrasta,większość wypada, jak narazie ogoliłam łydki chyba dwa,albo trzy razy
soleil1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-29, 14:45   #3859
Aasikk
Zadomowienie
 
Avatar Aasikk
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 217
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

no właśnie wiem, że ty dopiero zaczęłaś zabiegi, ale pomyślałam, że warto zapytać. wielkie dzięki za odp.

Ja jeszcze odczekam ze 2 miesiące (bo miałam IPL a chce żeby odrosło jak najwięcej) chociaż nie ukrywam, że mam ochotę iść już teraz no i jednak wybieram ten gabinet studio laser ale na Alejach. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

daj znać za jakiś czas jak twoje poczynania się mają z depilacją
Aasikk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-30, 12:58   #3860
Matylda88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

czesc!
czy ktos chcialby odkupic ode mnie kupon z Grupera na depilacje laserowa za 295zł? sama bym skorzystala ale ginekolog odradza mi w tym momencie. Ponizej info:

Kupon o wartości 3000 zł
za 5 sesji fotoepilacji IPL + RF (E-
light)
. Do wyboru: uda, łydki, bikini
lub pachy. Dodatkowo otrzymasz
50% zniżki na fotoepilację
pozostałych części ciała. Wszystko
to w renomowanym Studio Kawaii
na Smolnej 10 (WARSZAWA).


Gdyby ktoras z Was byla zainteresowana to czekam na kontakt (mzhang89@gmail.com)

pozdr!
Matylda88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-30, 16:12   #3861
majorka:)
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 587
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Dziewczyny moze to zabrzmi glupio, ale jesli na stronie danej kliniki jest w cenniku , ze depilacja laserowa " łydki 300 zł ", "całe nogi 700zl" to znaczy, ze 2 łydki czy jako jedna ???
majorka:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-30, 17:52   #3862
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez majorka:) Pokaż wiadomość
Dziewczyny moze to zabrzmi glupio, ale jesli na stronie danej kliniki jest w cenniku , ze depilacja laserowa " łydki 300 zł ", "całe nogi 700zl" to znaczy, ze 2 łydki czy jako jedna ???
łydki=dwie nogi,łydka= jedna noga
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-30, 19:59   #3863
majorka:)
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 587
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

[QUOTE=TmargoT;29092921]łydki=dwie nogi,łydka= jedna noga

dzieki, ale np przy fotodepilacji w cenniku jest " łydki 99zl" a licza jak za jedna lydke ;p
majorka:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-31, 11:58   #3864
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez natalenka89 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, trafiłam na grouponie zabieg z laserem aleksandrytowym GentleLASE® firmy Candela. Do tej pory korzystam z Light Sheer. Czy ten jest równie skuteczny?
siarka40 robiła, z dobrym efektem
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=3699

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
mawis - aktualnie znów są kupony do Eco Plant. Z tymże bikini nie jest doprecyzowane. Czy tak było w Twoim przypdaku? jak rozumiem nie jest top pełne bikini ale dość głębokie?
Nie zależy mi na pełnym, więc to dobra promocja dla mnie chyba. Mam jeszcze jednek kupon do Revision, więć akurat 4 byłyby chyba niezłą serią.
wiem, że trochę późno, bo oferta wygasła - prawdopodobnie jest to bikini klasyczne, tylko to co z majtek wystaje - przedostatnim razem jak byłam właśnie tak mi zrobiono - same boczki i pachwiny, wiec ostatnim razem zrezygnowałam z bikini)

ja się na ten kupon nie zdecydowałam tym razem - raz, że jestem mocno opalona, dwa mam spore zastrzeżenia do obsługi i samej oferty (łydki i uda robią, za kolana trzeba dopłacić są chyba jedyni mający pozycję "kolana" w cenniku) mimo, że laser jest skuteczny i zabieg bardziej komfortowy niż LS

Cytat:
Napisane przez asnyk Pokaż wiadomość
cześć, jestem nowym użytkownikiem forum; zalogowałam się, żeby zadać pytanie doświadczonym w depilacji laserowej osobom. wykupiłam pakiet trzech depilacji z gruponu w salonie eco plant w krakowie. czytałam wiele stron tej dyskusji, i widzę, że rodzaj urządzenia wykonującego zabieg ma znaczenie. nie wiem jednak, jakią maszyną dysponuje ten salon kosmetyczny. byłabym wdzięczna, gdyby mógł udzielić odpowiedzi ktoś korzystający z usług eco plant (przy okazji - depilacja bikini tam jest całkowita, czy tylko częściowa? i tak ogólnie: czy strefa bikini to również skóra pomiędzy pośladkami?).
jw.
mają niemiecki laser diodowy Quantel Derma Epi Leda+głowica chłodząca

oferta nie obejmuje pośladków, w ogóle jeśli chodzi o bikini to lipa bo głowica tego lasera jest bardzo duża i przy całkowitym bikini niezbyt się sprawdza, bo ciężko nią operować
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-31, 13:34   #3865
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

[QUOTE=majorka;29096399]
Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
łydki=dwie nogi,łydka= jedna noga

dzieki, ale np przy fotodepilacji w cenniku jest " łydki 99zl" a licza jak za jedna lydke ;p
w takim razie jest to oszustwo,które mozna zgłosić,lub postraszyć ich zgloszeniem

nie cierpie oszustów
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-31, 13:42   #3866
majorka:)
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 587
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Chcialabym poddac sie depilacji laserowej, mam jasna karnacje i czarne ,grube wloski, ale moje pytanie czy depilacja bedzie skuteczna jesli wrastaja mi wloski pod skore ??
majorka:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-31, 15:28   #3867
prettysimple
Zadomowienie
 
Avatar prettysimple
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: tam gdzie nie sięga wzrok;)
Wiadomości: 1 818
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Gdzie warto pójść w Łodzi na zabieg laserowy? Muszę się pozbyć owłosienia z brzucha :P.
__________________
Młodość to...
prettysimple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-31, 18:14   #3868
aniuska_90
Raczkowanie
 
Avatar aniuska_90
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 423
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Estetico w Łodzi polecam bo sama chodze ;p
__________________
"Brak perfekcji jest piękny, szaleństwo jest geniuszem i lepiej być absolutnie niedorzecznym niż absolutnie nudnym..."
aniuska_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-31, 19:04   #3869
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez majorka:) Pokaż wiadomość
Chcialabym poddac sie depilacji laserowej, mam jasna karnacje i czarne ,grube wloski, ale moje pytanie czy depilacja bedzie skuteczna jesli wrastaja mi wloski pod skore ??

była tu odpowiedź OLI,poczytaj 2 strony wstecz od mojej wypowiedzi
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-01, 10:05   #3870
annutka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 15
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Wybaczcie, gdyż jestem nową użytkowniczką i nie czytałam wszystkich postów w tym temacie, ale wiem, że padały tutaj pytania o salony depilacji z Łodzi i inne pytania na temat depilacji. Ja jestem po drugim zabiegu, który wykonywałam w salonie depilacji laserowej Viviean w Łodzi na Kościuszki 101. Jestem bardzo zadowolona, przede wszystkim zostałam dobrze zapoznana z wszelkimi informacjiami na temat depilacji laserowej, po drugie jesli sama miałam jakieś pytania to bardzo sympatyczna pani kosmetolog udzielała mi wszelkich odpowiedzi, na zadawane pytania i co najważniejsze mogłam wykonać sobie bezpłatną próbę zanim podjęłam 100% decyzję o tym czy laser jest dla mnie. Mnie jakoś specjalnie nie bolało, ale mam też tatuaże i zawsze mówię, ze to też nie boli
Pozdrawiam serdecznie!

---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 10:54 ----------

Cytat:
Napisane przez majorka:) Pokaż wiadomość
Chcialabym poddac sie depilacji laserowej, mam jasna karnacje i czarne ,grube wloski, ale moje pytanie czy depilacja bedzie skuteczna jesli wrastaja mi wloski pod skore ??
Jasna karnacja i czarne grube włoski! Idealna kandydatka do depilacji Depilacja laserem jest o tyle skuteczna i polecana, że właśnie włoski przestaną Ci wrastać - to po pierwsze, a po drugie, jeśli włos znajduje się pod skórą i zostanie "ostrzelany" to po jakimś czasie sam wyjdzie, gdyż naskórek ulegnie starciu i spalony włos, po prostu "wypadnie"
annutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:13.