Jak podkreślić jasną cerę? część VI - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-04, 11:12   #2491
Ktosia:-)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 33
GG do Ktosia:-)
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Dziękuję bardzo za odpowiedź. A jak z tymi 50 dla dzieci? Warto zaopatrzyć się w ten filtr dla dzieci jako filtr do ciała? W promocji kosztuje tylko 8 zł ale ciekawa jestem jaka jest w takim razie data ważności… choć swoją drogą pewne jest że zużyję go w wakacje.
__________________
Emilia
Ktosia:-) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 13:48   #2492
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Nigdy go nei miałam, ale jeśli do czerwca nie wykupią to zakupię go. Ja zamawiałam ten na wrazliwe miejsca, wysyłka błyskawiczna , data ważności kończy się w 2012r.
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 15:50   #2493
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Ja się ostatnio zachwycam nową linią Clinique wypuszczoną w roku 2010 na rynek azjatycki.
Rozjaśniający podkład w płynie Derma White Bright C Liquid Makeup SPF 38 jest mega jasny odcień Ivory
http://www.en.clinique.com.hk/cliniq...T_ID=PROD98593
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 16:34   #2494
gidran
Zadomowienie
 
Avatar gidran
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Zachodnia prowincja
Wiadomości: 1 364
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Ja się ostatnio zachwycam nową linią Clinique wypuszczoną w roku 2010 na rynek azjatycki.
Rozjaśniający podkład w płynie Derma White Bright C Liquid Makeup SPF 38 jest mega jasny odcień Ivory
http://www.en.clinique.com.hk/cliniq...T_ID=PROD98593
Kurczę, dziwny ten świat. Azjatkom producenci kosmetyków każą się wybielać, a nam w Europie smażyć w solarium. Wkurza mnie to, ech... Może by tak zorganizować pospolite ruszenie
__________________
wątek wymiankowy: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1278509
gidran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 18:51   #2495
tiramisu_
Wtajemniczenie
 
Avatar tiramisu_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 702
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez gidran Pokaż wiadomość
Kurczę, dziwny ten świat. Azjatkom producenci kosmetyków każą się wybielać, a nam w Europie smażyć w solarium. Wkurza mnie to, ech... Może by tak zorganizować pospolite ruszenie
Nie oszkujmy się - europejki same lubią się smażyc w solariach i na plażach i bycie bladym jest feeee, a azjatki ciągle się wybielają - ileż one tam na rynku tego typu produktów mają..

A ja ostatnio parę razy usłyszałam, że mam pięknie jasną cerę i super włosy i w ogóle mega - od różnych kobiet

---------- Dopisano o 19:51 ---------- Poprzedni post napisano o 19:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Varicella Pokaż wiadomość
Blogi bladolicej Killer Colours:
http://solomag.se/killercolours/page/2/
http://killercolours.blogg.se/ (już nieaktualny)
Piękna!!! Zakochałam się! Ja na codzień noszę taki mejkap jak ona (krechyyyy), z tym, że nie zawsze podkreślam mocno usta - jak mam ochotę. A o dziarach sama marzę i może w końcu się zepnę, odłożę kaskę i pójdę

Edytowane przez tiramisu_
Czas edycji: 2011-05-04 o 18:52
tiramisu_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 21:11   #2496
gidran
Zadomowienie
 
Avatar gidran
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Zachodnia prowincja
Wiadomości: 1 364
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez tiramisu_ Pokaż wiadomość
Nie oszkujmy się - europejki same lubią się smażyc w solariach i na plażach i bycie bladym jest feeee, a azjatki ciągle się wybielają - ileż one tam na rynku tego typu produktów mają..

A ja ostatnio parę razy usłyszałam, że mam pięknie jasną cerę i super włosy i w ogóle mega - od różnych kobiet
---------- Dopisano o 19:51 ---------- Poprzedni post napisano o 19:49 ----------

Wystarczy zajrzeć do pierwszej lepszej gazetki promującej makijażowe trendy i kosmetyki, żeby zobaczyć skąd się to bierze. Od paru lat wmawia się kobietom, że opalenizna to symbol luksusu i wczasów w "Szarm el szejk", a solaria to już są chyba w najmniejszej wiosce. W Azji na odwrót z kolei, tam "europejska" bladość jest w cenie i podtyka im się wybielające kosmetyki, które też często nie są zbyt zdrowe. Podsumowując: kobiety i tam i tu uważają, że z ich cerą jest coś nie tak i żeby czuć się pięknie i luksusowo muszą zmienić to, czym je obdarzyła natura. A kto na tym zarabia? Mi nie przeszkadza to, że ktoś na własne życzenie robi sobie kuku, a kto inny na tym korzysta. Ale kurczę chciałabym pójść do sklepu i wybrać ten trupio blady podkład spośród takich o różnych właściwościach i nie słyszeć wciąż, że muszę się opalić bo jak to wygląda, bo wszyscy normalni opaleni (chociaż to akurat lubię). Z drugiej strony jest nadzieja, bo celebrytki coraz częściej świecą bladością, może więc niedługo będzie modna. Chociaż jak szał na wampiry nie wypromował bladości, to ja już nie wiem, czy cokolwiek zdoła
__________________
wątek wymiankowy: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1278509
gidran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 21:56   #2497
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez gidran Pokaż wiadomość
Wystarczy zajrzeć do pierwszej lepszej gazetki promującej makijażowe trendy i kosmetyki, żeby zobaczyć skąd się to bierze. Od paru lat wmawia się kobietom, że opalenizna to symbol luksusu i wczasów w "Szarm el szejk", a solaria to już są chyba w najmniejszej wiosce. W Azji na odwrót z kolei, tam "europejska" bladość jest w cenie i podtyka im się wybielające kosmetyki, które też często nie są zbyt zdrowe. Podsumowując: kobiety i tam i tu uważają, że z ich cerą jest coś nie tak i żeby czuć się pięknie i luksusowo muszą zmienić to, czym je obdarzyła natura. A kto na tym zarabia? Mi nie przeszkadza to, że ktoś na własne życzenie robi sobie kuku, a kto inny na tym korzysta. Ale kurczę chciałabym pójść do sklepu i wybrać ten trupio blady podkład spośród takich o różnych właściwościach i nie słyszeć wciąż, że muszę się opalić bo jak to wygląda, bo wszyscy normalni opaleni (chociaż to akurat lubię). Z drugiej strony jest nadzieja, bo celebrytki coraz częściej świecą bladością, może więc niedługo będzie modna. Chociaż jak szał na wampiry nie wypromował bladości, to ja już nie wiem, czy cokolwiek zdoła
No tak, co to teraz się dzieje to masakra jest.. spytaj kogokolwiek, co lepsze to odpowiedzą, że opalenizna. Tak samo wpisy na forach 'ale blada, bleee', albo koleżanki mówiące 'muszę się opalić, bo jestem strasznie blada'.. No i oczywiście miło by było widzieć takie podkłady jak np oriflame very me o różnych formułach i właściwościach, ale obawiam się , że to nie nastąpi, a przynajmniej nie teraz...
A Edzio wcale nie jest taki blady w dodatku brzydal z domalowanymi mięśniami, a szaleją za nim tylko nastolatki..

Edytowane przez 9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Czas edycji: 2011-05-04 o 21:58
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-04, 22:28   #2498
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez weronika_91 Pokaż wiadomość
miała któraś z was może ten podkład? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ja.html&next=1 chciałabym wiedzieć czy ten najjaśniejszy jest faktycznie jasny?
Mam go, ale go nie polecam. Po pierwsze, mam najjaśniejszy odcień, który jest ciemny... Po drugie, nie maskuje niedoskonałości. Po trzecie, zapycha. Po czwarte, szybko się utlenia i jest jeszcze ciemniejszy niż po nałożeniu, choć już wtedy jest ciemny. Po piąte, można robić za latarnię po jego aplikacji...

---------- Dopisano o 23:28 ---------- Poprzedni post napisano o 23:15 ----------

Macie rację z tymi podkładami. U nas wszystko jest jak dla bywalczyń Sharm el Sheikh, a ja od dziecka nie lubię być brązowa, choć niestety wyglądam jak Hiszpanka i to dosyć szybko po zetknięciu ze słońcem... Teraz smaruję się 50 Eucerin, mam nadzieję, ze to filtr z prawdziwego zdarzenia, a nie taki typowo drogeryjny, który pomimo aplikacji częstej i intensywnej doprowadza moją twarz do brązu...
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 09:22   #2499
gidran
Zadomowienie
 
Avatar gidran
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Zachodnia prowincja
Wiadomości: 1 364
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

[1=9b13fa772a089c950fe6533 92ec6a155eb1c8e79_6035971 53b11b;26719773]No tak, co to teraz się dzieje to masakra jest.. spytaj kogokolwiek, co lepsze to odpowiedzą, że opalenizna. Tak samo wpisy na forach 'ale blada, bleee', albo koleżanki mówiące 'muszę się opalić, bo jestem strasznie blada'.. No i oczywiście miło by było widzieć takie podkłady jak np oriflame very me o różnych formułach i właściwościach, ale obawiam się , że to nie nastąpi, a przynajmniej nie teraz...
A Edzio wcale nie jest taki blady w dodatku brzydal z domalowanymi mięśniami, a szaleją za nim tylko nastolatki..[/QUOTE]

Edzio-pedzio nie jest jedynym wampirem w modzie (o ile można go wampirem nazwać). I faktycznie, mógłby co najwyżej zapoczątkować trend na tarzanie się w rozświetlaczu. Poza tym, moim zdaniem te całe trendy są głównie dla nastolatek. Po jakimś czasie kobiety nabywają świadomości swojej urody (choć w niektórych przypadkach długo to trwa) i nie dają sobie wciskać kitów, że to powinny, a tamto nie powinny, bo inaczej nie są "seksy"... I z pokorą zaopatrują się w kosmetyki za daleką granicą (i wtedy dopiero mogą się poczuć "luksusowo" i "wyjątkowo")
__________________
wątek wymiankowy: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1278509
gidran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 11:36   #2500
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez gidran Pokaż wiadomość
Kurczę, dziwny ten świat. Azjatkom producenci kosmetyków każą się wybielać, a nam w Europie smażyć w solarium. Wkurza mnie to, ech... Może by tak zorganizować pospolite ruszenie
ja zamówiłam ten najjaśniejszy odcień z Clinique Dermo White dla Azjatek i jak przyleci to dam znać i wstawię swatche
Jednak oby tylko nie ciemniał

bo ostatnio niestety mam pecha na trafianie na same podkłady ciemniejące np. Lancome Teint miracle najjaśniejszy 010 (który i tak jest dla mnie za ciemny) po 2 godzinach zrobił ze mnie fankę solarium i musiałam iść w trakcie pracy zmyć make-up i straszyć klientów bladością (a nich ci męźczyżni też zobaczą, że są jeszcze na tej planecie kobiety ktore nie śpiewają z Rynkowskim "dziewczyny lubią brąz" )
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 15:39   #2501
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Próbowałyście może Face and Body z Maca? Myślę o nim, recenzje ma świetne, ale mam daleko do Maca, więc sama nie mogę obadać kolorów Może wiecie czy któryś jest wystarczająco jasny? Myślałam o white, żeby mieszać z zbyt ciemnymi podkładami, ale może jest jakiś inny odcień?
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-05, 17:47   #2502
kasiek87
Kokon pro
 
Avatar kasiek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 5 833
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

ja moge powiedziec, ze isadora 16h costam dalej w nazwie najjasniejszy to jak bloto jakies, ciemny jest jak nie wiem, a w sumie szkoda, bo ladnie sie rozprowadza i nie robi maski.
__________________

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8

kasiek87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 22:56   #2503
electricfeel44
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 15
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

pharmaceris... dobrze kryje, świetny efekt jak dla mnie [bladości] szczególnie kiedy zaaplikuję grubszą warstwę koło ust, które mam strasznie blade w tedy są takie.. mm malinaaa nie potrzeba go dużo, fajnie koryguje czerwienienie się twarzy. ale waży się strasznie i cera po nim świeci, nie obejdzie się bez sypkiego pudru.
electricfeel44 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-07, 09:12   #2504
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

słuchajcie wczoraj kuzynka chciała mi dać podkład z gosha X-coś tam taki czarny... kolor 12 naturalny, bo u niej na twarzy jaśnieje i jest 'strasznie jasny' ja na rękę, a tam....
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-07, 09:22   #2505
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Ja dwa dni temu dostałam Minerały Adorned with grace minerals.
Wzięłam biga Peace 2,5 i 3 próbki. Wszystkie są bardzo jasne. Porównywałamz lumene tylko Peace 2,5 i Faith 2,0 są jaśniejsze. Jeśli mi podpasują to nastepnym razem wezmę biga Faith 2,0, ale Peace 2,5 tez jest ok, normalny człowiek się nie doszuka różnicy między buzią, a szyją. A ja trochę widzę . Zrobię swatche, nie obiecuję kiedy, ale postaram się.
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-07, 09:47   #2506
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

A, już ogarnęłam. Ale jak zwykle średnio mi to wyszło. Oczywiście to nie jest moja ręka.

Średnio widać chyba, ale Peace jest bardziej neutralne, Faith nieco żółtawe.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg awgm.jpg (125,3 KB, 112 załadowań)
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-07, 09:48   #2507
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Po nałożeniu na buzię między Faith 2,0, a Peace 2,5 wielkiej różnicy nie ma, jedynie właśnie więcej żółci ciut.
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-07, 10:52   #2508
pamfilia
Zakorzenienie
 
Avatar pamfilia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Ś.Ś.
Wiadomości: 5 815
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

ale jasne dla mnie Faith 3.0 jest w sam raz
pamfilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-07, 12:37   #2509
natalia_ff
Raczkowanie
 
Avatar natalia_ff
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 52
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

OMG, dlaczego ja dopiero teraz odkryłam ten wątek? Jako bladolica, która lubi bladość swojego lica, subskrybuję Beeets, z niecierpliwością czekam na recenzję Derma White
natalia_ff jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-07, 20:21   #2510
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
A, już ogarnęłam. Ale jak zwykle średnio mi to wyszło. Oczywiście to nie jest moja ręka.

Średnio widać chyba, ale Peace jest bardziej neutralne, Faith nieco żółtawe.
wow, ale fajne
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-07, 21:05   #2511
Varicella
Rozeznanie
 
Avatar Varicella
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 539
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość
Mam go, ale go nie polecam. Po pierwsze, mam najjaśniejszy odcień, który jest ciemny... Po drugie, nie maskuje niedoskonałości. Po trzecie, zapycha. Po czwarte, szybko się utlenia i jest jeszcze ciemniejszy niż po nałożeniu, choć już wtedy jest ciemny. Po piąte, można robić za latarnię po jego aplikacji...

Twarzą podkładu Match Perfection Foundation, ale w formule Cream Gel jest bladolica Zooey Deschanel (już kiedyś umieszczałam ten link: http://www.filmweb.pl/person/Zooey+Deschanel-45621). Producent informuje na stronie internetowej, że używa ona odcienia 201 Classic Beige.
__________________
1+1+1+1

Edytowane przez Varicella
Czas edycji: 2011-05-07 o 21:06
Varicella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-07, 21:31   #2512
jetaime
Raczkowanie
 
Avatar jetaime
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 379
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Ja też nie polecam Match Perfection... Napatrzyłam się na Zooey i co prawda kupilam jasny odcień, ale faktycznie, efekt jest taki sam jak pisze Sondrina...
Bladolice - zapomnijcie o tym pudrze!
jetaime jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-08, 23:56   #2513
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Też się zawsze zastanawiam, czy w innych krajach te odcienie kryjące się pod nazwą classic beige są jaśniejsze niż u nas, czy po prostu aktorki i modelki, które je reklamują są malowane czymś innym albo efekt uzyskuje się komputerowo... Swoją drogą w X Factorze reklamują Rimmela, wielu wykonawców ma bardzo jasną cerę po owej aplikacji, a to efekt rozjaśniania przy filmowaniu. Po prostu na filmach i zdjęciach ma się bledszą twarz niż w rzeczywistości... Może to ten sam efekt...

Gdzie zamawiacie Faith 2,0? I ile kosztuje, bo nie znam w ogóle tej marki? Jak do 200 zł, to się skuszę
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 09:43   #2514
pamfilia
Zakorzenienie
 
Avatar pamfilia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Ś.Ś.
Wiadomości: 5 815
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość
Też się zawsze zastanawiam, czy w innych krajach te odcienie kryjące się pod nazwą classic beige są jaśniejsze niż u nas, czy po prostu aktorki i modelki, które je reklamują są malowane czymś innym albo efekt uzyskuje się komputerowo... Swoją drogą w X Factorze reklamują Rimmela, wielu wykonawców ma bardzo jasną cerę po owej aplikacji, a to efekt rozjaśniania przy filmowaniu. Po prostu na filmach i zdjęciach ma się bledszą twarz niż w rzeczywistości... Może to ten sam efekt...

Gdzie zamawiacie Faith 2,0? I ile kosztuje, bo nie znam w ogóle tej marki? Jak do 200 zł, to się skuszę
To minerały Adorned with grace http://www.adornedwithgrace.com/prod...Full-Size.html
zamawiałyśmy ostatnio i się zachwycamy teraz
Wychodzi tanio, są tam ceny
pamfilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 13:12   #2515
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez JodieTanaka Pokaż wiadomość
Witajcie Wizażanki, możecie mi pomóc?

Może któraś bladolica miała taki sam problem jak ja. Poszukuję podkładu, który byłby jak najbardziej zbliżony tonem do Dermacolu 208. Mam chłodną karnację, która jednak nie wpada w róż. Próbowałam już używać podkładów takich jak Revlon (Ivory i Buff), Gosh X-Ceptional Wear (11 Porcelain), najjaśniejszy Inglot, Kryolan (Alabaster), najjaśniejszy Max Factor, testowałam również Bourjois i wiele innych typowo drogeryjnych kosmetyków. Najlepiej było mi jednak w Dermacolu, ale nie mogę znieść ciężkiej konsystencji, konieczności mieszania z kremem i, przede wszystkim, błyszczenia, którego nie mogę zneutralizować żadnym pudrem (na codzień używam No Shine z Kryolanu, poprawki robię Manhattanem w odcieniu Naturelle). Myślałam o wypróbowaniu IsaDory, ale nigdzie nie mogę znaleźć najjaśniejszych odcieni. Nie wiem, czy warto w ogóle kontaktować się z np. konsultantką Mary Kay. Dziewczyny, bardzo proszę o pomoc- dodam, że mam tłustą skórę, która wymaga dość silnego krycia (choć nawet ze średnim sobie poradzę- jest tyle dobrych korektorów). Nie upieram się, przy konkretnym typie, mogę używać nawet czegoś w stylu kremów BB, potrzebuję tylko wskazówek bardziej doświadczonych osób.
Bardzo mi zależy i z góry wam dziekuję za poświęcony czas.
wiesz co, ja miałam Mary Kay matujący (średnio kryjący), ten w najchłodniejszym odcieniu (są jeszcze chyba ciepłe i neutralne) i kolor był straszny. fakt faktem, u mnie ciemniał, ale i tak odcień był nieprzyzwoicie nienaturalny, taki obrzydliwie łososiowy.

wypróbowałam ostatnio filtr barwiony Avene (ten) i kolor moze i jest jasny, ale jest... obrzydliwie rózowy. o ile ja mam raczej chłodny odcień cery, i różowe podkłady nie wyglądają na mnie jakoś fatalnie (o ile nie jest to brzoskwinka), o tyle ten jest obleśnie różowy, jak lalka, i w dodatku taki tłusty... fuuu

na wakacjach we Francji (wróciłam wczoraj) oprócz filtru spf 30 Synchroline Aknicare używałam Daxa spf 50 do twarzy - nie zapchał mnie na szczęście, w ogóle moja skóra była niespodziewanie grzeczna mimo bardzo ciężkich warunków.
niestety, pomimo namiętnego filtrowania się SPF 50+ (oczywiście dosmarowywanie się z dużą częstotliwością) przypalił mi się kark, barki i przedramiona. eh, chociaż tyle, ze obeszło się bez poparzenia

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
Podobno niestebilny i nie nadaje się pod makijaż.Ale. Tomój ulubiony filtr do tawrzy.Nie błyszczy się skóra, nie zapycha, moim zdaniem chroni bardzo dobrze. skopiuję wypowiedź swoją z innego wątku: Przetestowałam go rok temu, nie opaliłam się, plam nie przybyło, nigdy nie miałąm nawet czerwonej twarzy,szyi ,czy dekoltu.A słońca moja skóra naprawdę nie lubi i mało jej trzeba,żeby powtsały plamy, czerwień i pieczenie. . Widzę, że działa.Nie panikuję z tą stabilnością.Smarowałam sie nim od połowy lipca bodajże, a pamiętacie jakie lato było rok temu.. Na pewno nie nazwałąbym go tłustym. Można gonałożyć bardzo dużona buzię i zostawia, na mojej twarzy, niemalże matowe wykończenie. Szybkozasycha, trzeba szybko rozsmarowywać.
też go uwielbiam, głównie za ten mat. nie ufam mu do końca co do stabilności w połączeniu z makijażem, ale na opakowaniu jest wyraźnie napisane, że można stosować pod makijaż może mam jeszcze pudełko do niego, poszukam, jak znajdę to zarzucę tu składem
Cytat:
Napisane przez Varicella Pokaż wiadomość
Blogi bladolicej Killer Colours:
http://solomag.se/killercolours/page/2/
http://killercolours.blogg.se/ (już nieaktualny)
śliczna dziewczyna, uwielbiam taki typ urody jej tunele też mi nie przeszkadzają. sama bym sobie nie zrobiła, ale u innych lubię takie dziwności tatuaże kocham, planuję pierwszą dziarę na zimę, jako prezent urodzinowy

wiecie co mnie ostatnio wkurzyło? ze jesteśmy pouczane, żeby nie pić, nie palić, nie jeść w fast-foodach, bo to źle działa na zdrowie i przede wszystkim na cerę, a mówią to osoby, które regularnie się smażą, czy to na plaży czy w solariach. nienawidzę hipokryzji.
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 14:32   #2516
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Ktosia:-) Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo za odpowiedź. A jak z tymi 50 dla dzieci? Warto zaopatrzyć się w ten filtr dla dzieci jako filtr do ciała? W promocji kosztuje tylko 8 zł ale ciekawa jestem jaka jest w takim razie data ważności… choć swoją drogą pewne jest że zużyję go w wakacje.
ja stosuję babydreama 50 jako filtr do ciała na odsłonięte miejsca od szyji w dół, bo gdzie indziej się nei nadaje Tylko trzeba go dużo nałożyć, (ok duża łyżeczka do herbaty starcza na powierzchnię twarzy, wiec trzeba dość grubo kłaść ) bo filtr 50 nałożony w zbyt małej ilści ma SPF 7.

Btw a co myślicie o Kate Middleton ? Według mnie to przykład co robi słońce ze skóra , nie wierzyłam, że ona ma dwadzieścia parę lat, bo ma twarz 45 latki wg mnie, i głębokie zmarszczki ... Mnie boli skóra od nawet patrzenia na nią z tą opalenizną, a anglicy się zachwycają jaka piękan
rousse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 15:16   #2517
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
Btw a co myślicie o Kate Middleton ? Według mnie to przykład co robi słońce ze skóra , nie wierzyłam, że ona ma dwadzieścia parę lat, bo ma twarz 45 latki wg mnie, i głębokie zmarszczki ... Mnie boli skóra od nawet patrzenia na nią z tą opalenizną, a anglicy się zachwycają jaka piękna
wokół oczu Kate ma większe zmarszczki niż moja mama, która jest od niej kilkanaście lat starsza
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 15:21   #2518
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

zgadzam się, wg mnie też staro wyglada... ale tak czy siak jest ładna, mogłaby byc ładniejsza.maluje sobie czarne kreski na dolnej powiece i to ją jeszcze bardziej postarza... widziałam ostatnio jakieś jej zdjęcie w "Party" czy jakimś brukowcu, gdzie lezala na jakims jachcie i wygladała jak spalona skwarka... ale naprawde, z bliska jak sie na nia patrzy to nawet w kamerze widac, ze ma "stara" skore ;/

i jeszcze piszę z jednym problemem, zostało mi trochę przebarwien, dokłądnie 2 na policzku, potradzikowe, i w ogole cera jakas taka "po przejsciach" i nie wiem, czy nie isc na jakiś peeling medyczny ... typu Yellow Peel podobno mikrodermabrazja daje słabe efekty, a taki peeling likwiduje przebarwienia. Tylko to droga impreza, coś kolo 400 zł u mnie, wiec nie wiem, czy warto...

wiem, że to nie ten wątek, ale Wy wiecie wszystko

a w ogole byłam dziś u ortodonty ( jestem zadrutowana ) i na wakacje ściągam aparat ależ się cieszę
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 17:00   #2519
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez marynka42 Pokaż wiadomość

a w ogole byłam dziś u ortodonty ( jestem zadrutowana ) i na wakacje ściągam aparat ależ się cieszę
też miałam, ściągnęłam 3 sierpnia tego roku ale mi się mój aparat podobał może nawet wyglądałam lepiej w nim, niż bez
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 17:11   #2520
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

[1=9b13fa772a089c950fe6533 92ec6a155eb1c8e79_6035971 53b11b;26813858]też miałam, ściągnęłam 3 sierpnia tego roku ale mi się mój aparat podobał może nawet wyglądałam lepiej w nim, niż bez [/QUOTE]
z reguły strasznie mi się podobają aparaty na zębach, nawet u chłopaków sama miałam mieć, ale szczerba między moimi wielkimi jedynkami sama znikła
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:14.