wszystko na temat BB Cream - cz. II - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-25, 18:34   #481
niezapomnijkaa09
Rozeznanie
 
Avatar niezapomnijkaa09
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 688
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez kmb1 Pokaż wiadomość
Red bean ma niesamowite krycie . Lepsze niż Missha PC. Gingko słabe, ale też dobrze wygląda. Obydwa się błyszczą na buzi, tj. dają glow. Mushroom za to na mnie jest matowy. Zupełnie, bez pudru, sam jest matowy. Do tego #1 jest ciemny, brzoskwiniowawy. Krycie średnie.

Aloe śmierdzi. Potwornie, potwornie śmierdzi. Nie dałam rady go nałożyć na buzię, nakładałam tylko na rękę, po kilku minutach ręka nadal capi. Jakiś dziwny, ziółkowy zapach.

Red bean, mushroom i gingko prawie nie mają zapachu.
co osoba to inne odczucia- dla mnie aloe ślicznie pachnie, fasolka również tylko mniej intensywnie. Właśnie w BB creamach lubię prócz tych wszystkich ich zalet to, że tak ślicznie pachną
co do krycia fasolki to się zgadzam, ładnie zakrywa i ma super odcień.
__________________
16.10.2010 żonka swojego męża
21.04.2014 szczęśliwa mama Antosia


Aparatka:
góra 27.06.2014
niezapomnijkaa09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 18:35   #482
Ansheen
Rozeznanie
 
Avatar Ansheen
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 669
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
doszedl mi aloe skinfooda mam 01, ale dosc ciemny jest

serum skinfooda uzywam drugi dzien- poki co bardzo fajny korektor salmon takze


teraz czekam na puder i jeszcze cos moze dokupie
A sprawdzałaś go już czy tak tylko 'po wyglądzie' stwierdzasz ?
Bo ja miałam próbeczkę to fakt faktem w opakowaniu wyglądał ciemnawo, ale na skórze (a jestem zdecydowanie jasną osobą, healthy mix 52 jest delikatnie za ciemny) ładnie się dopasowuje i jest jaśniutki
__________________
WYMIANKA KOSMETYCZNA

dokładka 17.07.2011
Ansheen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 18:42   #483
Fooooka
Raczkowanie
 
Avatar Fooooka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 65
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Ja to już mam zupełnie inne odczucia co do kremów Skinfooda. Fasolka ma zapach przepiekny, natomiast krycie praktycznie zerowe. Natomiast mi się podoba dużo lepsze krycie Grzybka Jak dla mnie Aloe słabo sie dopasowuje i w ogóle coś mi w nim nie pasuje.
Fooooka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 18:45   #484
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Niee, aloe jest jasny. Ja mam skórę jaśniejszą niż burżuj 51 a aloe 1 się dopasowuje (test paskowy).

---------- Dopisano o 18:45 ---------- Poprzedni post napisano o 18:44 ----------

Dla mnie wszystkie pachną ładnie, ale na buzi nie czuć. Za to aloe jest paskud.
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 19:38   #485
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Ja jestem jasna,nie jakoś wybitnie ale aloes #1 był na mnie bardzo ciemny i różowy skin79 różowy tez mnie przyciemnia o co najmniej 1 ton a niby taki jasny miał być a ja ekstremalnie blada nie jestem co skóra to inna reakcja, jak dla mnie fasolka tez suuuper kryje,pachnie i ma ekstra kolor tylko na takie temperatury za ciężka jednak zbyt duży glow
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 20:09   #486
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Ansheen Pokaż wiadomość
A sprawdzałaś go już czy tak tylko 'po wyglądzie' stwierdzasz ?
Bo ja miałam próbeczkę to fakt faktem w opakowaniu wyglądał ciemnawo, ale na skórze (a jestem zdecydowanie jasną osobą, healthy mix 52 jest delikatnie za ciemny) ładnie się dopasowuje i jest jaśniutki
mialam 4 probki a teraz mam duze opakowanie nie pisalam, ze sie nie dopasowuje- tylko, ze ogolnie jak na nr 01 to ciemny jest zreszta chyba inaczej pojmujemy pojecie "jasny" dla mnie osoba z jasna skora to taka, ktora niestety ma problemy ze znalezieniem podkladu, ktory by jej pasowal tez uzywam bourjois 52 a do bladych/jasnych sie nie zaliczam bo mam lekko sniada cere i ta 01 jest dobra wiec jak ktos ma typowo jasna skore to ona troche ciemna raczej bedzie
Cytat:
Napisane przez kmb1 Pokaż wiadomość
Niee, aloe jest jasny. Ja mam skórę jaśniejszą niż burżuj 51 a aloe 1 się dopasowuje (test paskowy).

---------- Dopisano o 18:45 ---------- Poprzedni post napisano o 18:44 ----------

Dla mnie wszystkie pachną ładnie, ale na buzi nie czuć. Za to aloe jest paskud.
eee wedlug mnie nie jest taki typow jasny a uzywam bourjois 52
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 20:33   #487
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Typowo jasny nie, na pewno ciemniejszy od fasolki 1, ale podobnie do Mushroom 1 wypada (jasnościowo, bo odcień o zupełnie inna bajka). Na mnie się rozjaśnia.

Ja jestem średnio blada , zimna żółć z szarością i oliwką. (Linen edm, Pale Olive Lucy Minerals, Pharmaceris F ivory jest mi ciemnawy, burżuj 51 jest mi ciemnawy, Fair Neutral Lumiere, poziom 1 z Meow...)
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-25, 20:55   #488
trustmyself
Zakorzenienie
 
Avatar trustmyself
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 303
GG do trustmyself
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Przyszedł mi wczoraj Shills Super Magic BB Cream (w końcu), dzisiaj użyłam (zmieszałam z ciemniejszym podkładem) i powiem Wam, że jestem zadowolona - cały dzień trzymał się na buzi, nie wchodził mi w zmarszczki, tylko raz musiałam przypudrować nos Ma bardzo intensywny zapach zielonej herbaty i lekko kremową konsystencję, przez chwilę wygląda jak tłusty krem, a potem się wchłania i na jakiś czas pozostawia "glow". Testując na ręce widziałam efekt wybielenia i to dosyć znaczny (dlatego mieszam z podkładem). Jest jaśniejszy nawet od mojego najjaśniejszego odcienia podkładu (Oriflame Urban Shield Porcelain) i ma lekko ziemisty odcień, ale ładnie się dopasowuje do karnacji.

Jak poużywam więcej to zrobię jakąś recenzję i wrzucę na bloga
__________________


Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...


To nie pech, że trafiamy na siebie, to głupie szczęście.
trustmyself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 21:52   #489
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez niezapomnijkaa09 Pokaż wiadomość
co osoba to inne odczucia- dla mnie aloe ślicznie pachnie, fasolka również tylko mniej intensywnie. Właśnie w BB creamach lubię prócz tych wszystkich ich zalet to, że tak ślicznie pachną
co do krycia fasolki to się zgadzam, ładnie zakrywa i ma super odcień.
Dla mnie podobnie-fasolka pachnie przepięknie natomist gingko już jakoś mniej wyczuwalny ma zapach.Aloe zobaczę jutro
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 22:18   #490
monik@_monik@
Zadomowienie
 
Avatar monik@_monik@
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 791
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Od kilku dni testuję Purederm 3in1 Beauty Magic BB Cream i mogę już coś o nim powiedzieć - bardzo fajny żółtek, bardzo ładnie pachnie, całkiem przyzwoicie kryje, na mojej skórze lepiej wygląda jeśli nie nakładam go na krem tylko na skórę przetartą tonikiem, nałożony na krem szybko zaczyna się świecić. Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne tylko chyba odrobinę za ciemny jest, tzn tak na 100% to sama nie wiem bo po nałożeniu wydaje się trochę zbyt ciemny w stosunku do szyi ale kiedy spojrzę na siebie w ciągu dnia to mam wrażenie jakby się bardziej dopasowywał

W piątek zacznę testować coś innego, akurat mam wolny dzień więc będę mogła poobserwować jak zachowuje się na twarzy
U mnie zupełnie inaczej: bez kremu pod spód podkreślone suche skórki kiepskie rozprowadzanie, mam wrażenie jakby Purederm był ... suchy ? Na kremie - bajka. Bardzo przyzwoity BB
monik@_monik@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 10:02   #491
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez kmb1 Pokaż wiadomość
Typowo jasny nie, na pewno ciemniejszy od fasolki 1, ale podobnie do Mushroom 1 wypada (jasnościowo, bo odcień o zupełnie inna bajka). Na mnie się rozjaśnia.

Ja jestem średnio blada , zimna żółć z szarością i oliwką. (Linen edm, Pale Olive Lucy Minerals, Pharmaceris F ivory jest mi ciemnawy, burżuj 51 jest mi ciemnawy, Fair Neutral Lumiere, poziom 1 z Meow...)
ja uzywam burzuja 52 wiec jestem ciut ciut ciemniejsza nie no aloe sie ladnie wtapia i ladnie wyglada na skorze- na mnie wychodzi taki piaskowy bez, ale to wiadomo, zalezy kto ma jaka skore grzybka musze wlasnie przetestowac jeszcze, fasolke 01 mialam i tez byla dosc fajna, ale jakos aloe mi bardziej podszedl
przyznaje, ze na tym serum trzyma sie o wiele lepiej czekam jeszcze na puder moze to bedzie hitowe polaczenie?
Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Dla mnie podobnie-fasolka pachnie przepięknie natomist gingko już jakoś mniej wyczuwalny ma zapach.Aloe zobaczę jutro
aloe ladnie pachnie
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-26, 11:36   #492
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
aloe ladnie pachnie
i z tym się zgodzę ładnie pachnie, fajnie się rozprowadza, przyzwoicie kryje i śmiem stwierdzić że wygląda u mnie lepiej niż gingko i do tego nie daje u mnie tak mocno świetlistego wykończenia - po gingko musze się pudrować a po tym w sumie nie musiałabym ale robię to z przyzwyczajenia
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 14:19   #493
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
i z tym się zgodzę ładnie pachnie, fajnie się rozprowadza, przyzwoicie kryje i śmiem stwierdzić że wygląda u mnie lepiej niż gingko i do tego nie daje u mnie tak mocno świetlistego wykończenia - po gingko musze się pudrować a po tym w sumie nie musiałabym ale robię to z przyzwyczajenia
to gingko juz chyba nie chce przetestuje jeszcze tylko grzybka bo moze jakis mocniejszy by sie przydal chociaz niedlugo wogole sie przestane malowac to i po co kupowac?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 16:01   #494
lameczka
Rozeznanie
 
Avatar lameczka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 637
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Juz kolejny watek

zglaszam sie i ja
musze podczytac....

ostatnio zamowilam kilka rzeczy a na Missha PC nie moge sie zdecydowac czy 21 czy 23....i tak dumam przez caly czas
lameczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 16:20   #495
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez lameczka Pokaż wiadomość
Juz kolejny watek

zglaszam sie i ja
musze podczytac....

ostatnio zamowilam kilka rzeczy a na Missha PC nie moge sie zdecydowac czy 21 czy 23....i tak dumam przez caly czas
bierz 23 lepiej
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 17:07   #496
lameczka
Rozeznanie
 
Avatar lameczka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 637
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez milkyy Pokaż wiadomość
miał ktoś misshe pc w kolorze 21 i 23 ? i mógł by coś powiedzieć jaka jest różnica na skórze pomiedzy kolorami?

tez mam ten sam problem. Nie naleze do bladziochow i wiem, ze skora raczej zolta powinna miec BB rozowy, wiec wychodzi ze PC 21...ale z drugiej strony idzie lato wiec jak sie troche opale to juz 21 bedzie za jasny...

jakie to trudne wybory sa
a przyznam szczerze, ze nie chce mi sie bawic w probki albo male tubeczki....


Cytat:
Napisane przez Sensualitka Pokaż wiadomość
Czy któraś z was wie może czy Skin 79 The Oriental Gold Plus BB w tubie i ten z błyszczykiem w zatyczce to ten sam krem tylko w dwóch różnych opakowaniach czy różnią się czymś między sobą? Na zdrowy rozsądek nazwa ta sama więc wskazuje to na to, że zawartość opakowan ta sama niemniej jednak wole sie upewnić

ja kupilam w tubce...a to jest dokladnie to samo, tez szukalam informacji na ten temat.

Jeszcze moje BB w drodze....


Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
bierz 23 lepiej

myslisz, ze bedzie lepszy?

desti kusila 21 lub posrednim miedzy 23 a 21, ktorego nie ma ....sama nie wiem, pewnie pod wplywem aukcji sie rozwiaze moj dylemat....
lameczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 17:15   #497
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Dlaczego skóra z żółtymi tonami powinna mieć różowy BB?
Chyba właśnie o to chodzi, żeby BB miał jak najbardziej zbliżony do naszej skóry, więc jak masz żółtą to żółty. 21 jest zdecydowanie szaro-różowym beżem a 23 jest żółtkiem wpadającym w lekką, zimną brzoskwinię (jeśli coś takiego istnieje), w żadnym razie nie jest pomarańczowy, ma piękny odcień. Moja mama używa #23.
Ja mam w domu próbki 21 i 23, mogę zrobić swatch, ale na pewno już jakieś widziałaś...
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 17:26   #498
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez lameczka Pokaż wiadomość

desti kusila 21 lub posrednim miedzy 23 a 21, ktorego nie ma ....sama nie wiem, pewnie pod wplywem aukcji sie rozwiaze moj dylemat....
no mi sie wydaje, ze slonce cie zlapie i 23 bedzie lepsza
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 17:37   #499
Fooooka
Raczkowanie
 
Avatar Fooooka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 65
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Ja też tak dumałam i dumałam i zamówiłam w końcu 21. Jest dosyć jasna, na lato wręcz za jasna, ale na zimę będzie dobra. Ja jestem żółtkiem, ale ta Missha naprawdę ładnie na mnie leży i po chwili doskonale się wtapia. I absolutnie nie robi maski, tak jak niektóre dziewczyny tu pisały. Ja ją kupiłam zupełnie w ciemno. A odnośnie tej drugiej kwestii to to jest chyba teoria MAC'a, że żółte tony równoważy się różowymi i odwrotnie.
Fooooka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-26, 18:06   #500
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Fooooka Pokaż wiadomość
A odnośnie tej drugiej kwestii to to jest chyba teoria MAC'a, że żółte tony równoważy się różowymi i odwrotnie.
Ale jeśli ktoś ma żółtą szyję to ni kupi sobie przecież różowego BB
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 18:12   #501
BajaderkowaBaba
Zakorzenienie
 
Avatar BajaderkowaBaba
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: z łodzi na samo dno
Wiadomości: 4 888
GG do BajaderkowaBaba
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Hej dziewczęta zorientowane w kremach BB! mam do Was kilka pytań, ponieważ ciężko mi podjąć decyzję.

Obecnie używam healthy mix nr 53 i stapia się z moim kolorem skóry idealnie, ale chciałabym przerzucić się na Lioele Water Drop. Dodam, że mam niestety cerę mieszaną, wiec czoło i nos po pewnym lubią się błyszczeć. Czy myślicie, że to będzie dobry pomysł? Myslałam jeszcze nad skinfoodem mushroom

Druga sprawa skinfooda salmon - czy ukryje naprawdę mocne sińce pod oczami?

Z góry dziękuję za poświęcenie chwili dla mnie

Edytowane przez BajaderkowaBaba
Czas edycji: 2011-05-26 o 18:13
BajaderkowaBaba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 19:02   #502
justynalenka
Zadomowienie
 
Avatar justynalenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 823
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez BajaderkowaBaba Pokaż wiadomość
Hej dziewczęta zorientowane w kremach BB! mam do Was kilka pytań, ponieważ ciężko mi podjąć decyzję.

Obecnie używam healthy mix nr 53 i stapia się z moim kolorem skóry idealnie, ale chciałabym przerzucić się na Lioele Water Drop. Dodam, że mam niestety cerę mieszaną, wiec czoło i nos po pewnym lubią się błyszczeć. Czy myślicie, że to będzie dobry pomysł? Myslałam jeszcze nad skinfoodem mushroom

Druga sprawa skinfooda salmon - czy ukryje naprawdę mocne sińce pod oczami?

Z góry dziękuję za poświęcenie chwili dla mnie
Niestety
justynalenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 20:01   #503
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez BajaderkowaBaba Pokaż wiadomość
Hej dziewczęta zorientowane w kremach BB! mam do Was kilka pytań, ponieważ ciężko mi podjąć decyzję.

Obecnie używam healthy mix nr 53 i stapia się z moim kolorem skóry idealnie, ale chciałabym przerzucić się na Lioele Water Drop. Dodam, że mam niestety cerę mieszaną, wiec czoło i nos po pewnym lubią się błyszczeć. Czy myślicie, że to będzie dobry pomysł? Myslałam jeszcze nad skinfoodem mushroom

Druga sprawa skinfooda salmon - czy ukryje naprawdę mocne sińce pod oczami?

Z góry dziękuję za poświęcenie chwili dla mnie
oj niestety niet super rzecz, ale jak masz faktycznie co ukryc to nie bardzo sie nada
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 20:19   #504
Inoue072
Przyczajenie
 
Avatar Inoue072
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 14
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez kmb1 Pokaż wiadomość
Ja mam w domu próbki 21 i 23, mogę zrobić swatch, ale na pewno już jakieś widziałaś...
O, zrób, proszę bo porównania tych dwóch kolorków do siebie jakoś mi zawsze umykają.
Inoue072 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 21:50   #505
arbuzowaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 294
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Witam ostatnio kupiłam Dr Jart Silver Lab . i mam pytanie czy któraś z Was chciałaby się zamienić na lioele beyond , skin79 pink label albo cokolwiek do skóry tłustej, mieszanej. bo nie bardzo mi pasuje ten bb cream, a szkoda mi go wyrzucić, no i nie ukrywam że zależałoby mi na innym.. jak któraś jest chętna to dajcie znać. zostało go z 70-80 % .
__________________
Recydywistka z siniakami na sercu .



18.o4.2o1o - zdrowe odżywanie.

arbuzowaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 22:13   #506
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Znów usłyszałam dziś komplement dzieki BB.
Rozmawiałyśmy z koleżanką o problemach z cerą i mówie , że mam przebarwienia, naczynka i inne problemy, a ona na to ze co ja opowiadam, przecież nic nie widać. Powiedziałam jej , że nie widać, bo mam tapetę, a ona że nie widać i myślała, że nie mam podkładu na twarzy
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 22:39   #507
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Ostatnio to samo usłyszałam od koleżanek w pracy
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 06:34   #508
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Finfloro i Kocurzyco czy Wy stosujecie pod BB filtry a jeśli tak to jakie?Będę wdzięczna za odpowiedź
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 08:45   #509
BajaderkowaBaba
Zakorzenienie
 
Avatar BajaderkowaBaba
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: z łodzi na samo dno
Wiadomości: 4 888
GG do BajaderkowaBaba
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez justynalenka Pokaż wiadomość
Niestety
Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
oj niestety niet super rzecz, ale jak masz faktycznie co ukryc to nie bardzo sie nada
A już się napaliłam :/ ehhhh...


Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Znów usłyszałam dziś komplement dzieki BB.
Rozmawiałyśmy z koleżanką o problemach z cerą i mówie , że mam przebarwienia, naczynka i inne problemy, a ona na to ze co ja opowiadam, przecież nic nie widać. Powiedziałam jej , że nie widać, bo mam tapetę, a ona że nie widać i myślała, że nie mam podkładu na twarzy
A z jakiego kremiku korzystasz?

Myślicie, że BB będzie nadawało się na nasze pustynne upały?
BajaderkowaBaba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 09:50   #510
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez BajaderkowaBaba Pokaż wiadomość
A z jakiego kremiku korzystasz?
Używam BRTC Gold Caviar.
Baviphat Magic Girls i Missha signature wyglądają na skórze lepiej, ale BRTC ma wyższy filtr dlatego jednak jego się trzymam. Jest trochę cięższy, ale to chyba właśnie przez filtr. Ogólnie jestem bardzo zadowolona z wszystkich BB które mam. (dwóch jeszcze nie testowałam).
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013


Edytowane przez kocurzyca
Czas edycji: 2011-05-27 o 10:03
kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:29.