Jak podkreślić jasną cerę? część VII - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-19, 14:21   #2581
rotten_lilly
Rozeznanie
 
Avatar rotten_lilly
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 704
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez mikia20 Pokaż wiadomość
Odmiany? A możesz powiedzieć coś więcej? Ja sie tyle naczytałam o tych typach i doszłam do wniosku że ze mnie to jest takie blade nico [COLOR="Silver"]
http://www.thechicfashionista.com/su...-analysis.html
Tylko że jeszcze czasami zamiast cool jest true. WTF, nie wiem czy są to odpowiedniki czy inne typy.
Dla true summer kolory są takie żywe ale nie do końca.
Coś jak tutaj po lewej wariant dla true summer po prawej dla true winter.
rotten_lilly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-19, 14:37   #2582
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

http://www.makijaz.net/tt.html jeszcze tu jest test na analizę kolorystyczną... Taki mniej konkretny
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-19, 14:50   #2583
tujestem
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 199
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
http://www.makijaz.net/tt.html jeszcze tu jest test na analizę kolorystyczną... Taki mniej konkretny
teoretycznie wyszła mi wiosna
tujestem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-19, 14:57   #2584
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Może coś w tym jest mi wyszła zima. I w takim jeszcze jednym gdzie są 3 podtypy(?) każdej pory roku.
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-19, 14:58   #2585
rotten_lilly
Rozeznanie
 
Avatar rotten_lilly
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 704
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

@tujestem ja bym obstawiała jasne lato, chyba że zdjęcia ochłodziły kolor. Wapierz chyba bardziej to ogarnia

Używała któraś z was kiedyś wody różanej? Bo cuda niewidy o niej pisza

@Ingram z takich testów miałam 3 różne wyniki
Z bardziej dokładnych analiz i z paczenia jak co wygląda chyba jestem light summer. Chciałabym być zimą albo jesienią
rotten_lilly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-19, 15:03   #2586
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Rotten, a dlaczego?
ja to niby jestem tą zimą ale i tak nie czuję satysfakcji, bo mam ohydny żółty pigment w skórze nienawidzę tego
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-19, 15:16   #2587
tujestem
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 199
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez rotten_lilly Pokaż wiadomość
@tujestem ja bym obstawiała jasne lato, chyba że zdjęcia ochłodziły kolor. Wapierz chyba bardziej to ogarnia

Używała któraś z was kiedyś wody różanej? Bo cuda niewidy o niej pisza

@Ingram z takich testów miałam 3 różne wyniki
Z bardziej dokładnych analiz i z paczenia jak co wygląda chyba jestem light summer. Chciałabym być zimą albo jesienią
ochłodziły ale minimalnie. Słońce było dość ostre a robiłam przy oknie.
Myślę, czy nie pójść nałożyć henny na brwi..Wybiło by mi to chyba bardziej oczy, prawda?

Może jak nas Wampierz czyta to mi pomoże?

A z różanych rzeczy miałam mydełko różane orginał z bułgarii ale nie używałam go bo troszkę szkoda. Leży sobie w szafie i przez to pięknie pachną mi ciuchy

Edytowane przez tujestem
Czas edycji: 2012-08-19 o 15:18
tujestem jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-19, 15:17   #2588
rotten_lilly
Rozeznanie
 
Avatar rotten_lilly
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 704
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Bo człowiek zawsze chce tego czego nie ma. Czyli jakiegoś wyraźnego koloru włosów na przykład, a nie jakiś nijaki blond.

@tujestem dla mnie nadal jasne lato :P Nie wiem czy ciemniejsze brwi bedą Tobie pasować, całość jest bardzo jasna, może na próbę zrób je szarym cieniem?

Edytowane przez rotten_lilly
Czas edycji: 2012-08-19 o 15:22
rotten_lilly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-19, 15:19   #2589
tujestem
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 199
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

blond wcale nie jest nijaki Ja swój kocham
tujestem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-19, 15:24   #2590
rotten_lilly
Rozeznanie
 
Avatar rotten_lilly
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 704
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Goń się Twój jest fajny, mój jest nijaki
Jasne blondy są ładne, bo już nie są takie szare.
rotten_lilly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-19, 15:34   #2591
tujestem
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 199
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Nie wiem - nie widziałam - nie wypowiem się
Najpierw pokaż włoski i możemy dyskutować czy masz ładny odcień czy nie :P

Ale jasne blondy są traktowane jak "idiotki".. czasem plus czasem minus ;p
"Ale ja naprawdę nie wiedziałam panie policjancie + oczy kota ze shreka" i można uniknąć mandatu
tujestem jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-19, 16:16   #2592
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez rotten_lilly Pokaż wiadomość
@tujestem ja bym obstawiała jasne lato, chyba że zdjęcia ochłodziły kolor. Wapierz chyba bardziej to ogarnia

Używała któraś z was kiedyś wody różanej? Bo cuda niewidy o niej pisza

@Ingram z takich testów miałam 3 różne wyniki
Z bardziej dokładnych analiz i z paczenia jak co wygląda chyba jestem light summer. Chciałabym być zimą albo jesienią
kiedyś używałam, dwóch różnych firm ale za cholerę nie przypomnę sobie jakich woda różana była bardzo przyjemna, jako tonik i spryskiwałam sobie nią też buzię w ciągu dnia. Cud to to nie był ale uwielbiałam ją, niesamowicie koiła skórę jak dla mnie lepsza od tych wszystkich toników nie mówiąc o zapachu, wiem że wiele osób nie lubi różanego zapachu i nazywa go babcinym ja akurat uwielbiam zapach różany i w kosmetykach i w mgiełkach/wodach perfumowanych choć wiadomo że róża róży nie równa

mam okrutną ochotę na nanokoloid platyny

tujestem na zdjęciu wyglądasz dość chłodno ale jak piszesz że masz złotawą cerę i piegi to jesteś raczej wiosenką
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-19, 16:24   #2593
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Eee, blondy nijakie? Nie gadaj... Ja to mam naturalny nijaki kolor włosów, strasznie mi się nie podoba.
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-19, 18:03   #2594
Krolowa_Margot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 325
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Ja też jestem zimą; chociaż chyba z domieszką jesieni, bo o ile moja skóra w normalnych (czyli bladych) warunkach ma różowawy odcień, tak teraz - gdy mnie trochę opaliło - zżółkłam ponadto w lecie mam piegi, a w słońcu moje włosy mają taki rudawy, bursztynowy odcień.
Więc może jest tak, że jesień/zima/wiosna lato jestem Panią Zimą, a w lecie zmieniam się w Panią Jesień?


Cytat:
Napisane przez rotten_lilly Pokaż wiadomość
@tujestem ja bym obstawiała jasne lato, chyba że zdjęcia ochłodziły kolor. Wapierz chyba bardziej to ogarnia

Używała któraś z was kiedyś wody różanej? Bo cuda niewidy o niej pisza
Nie miałam wody różanej, ale akurat planuje kupić, bo u użytkownika allegro, u którego będę robić większe zamówienie za jakiś czas, jest ona za 7,99 zł i od dłuższego czasu już chciałam ją wypróbować. Jak chcesz to mogę dać znać jak się sprawuje, ale to dopiero za 3-4 tyg., bo na razie jestem trochę nie przy kasie, a tak jak napisałam planuję większe zamówienie.
Krolowa_Margot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-19, 19:52   #2595
mikia20
Ekspert GotowaniaNaGazie
 
Avatar mikia20
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wsi spokojna, wsi wesoła...
Wiadomości: 9 369
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
http://www.makijaz.net/tt.html jeszcze tu jest test na analizę kolorystyczną... Taki mniej konkretny
Wyszła zima jak czarno (a raczej blond) na białym

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Rotten, a dlaczego?
ja to niby jestem tą zimą ale i tak nie czuję satysfakcji, bo mam ohydny żółty pigment w skórze nienawidzę tego
Ja mam niebieski odcień i też czasami go nie znoszę - moja skóra jest trupia i przeźroczysta :/

Cytat:
Napisane przez tujestem Pokaż wiadomość
ochłodziły ale minimalnie. Słońce było dość ostre a robiłam przy oknie.
Myślę, czy nie pójść nałożyć henny na brwi..Wybiło by mi to chyba bardziej oczy, prawda?

Może jak nas Wampierz czyta to mi pomoże?

A z różanych rzeczy miałam mydełko różane orginał z bułgarii ale nie używałam go bo troszkę szkoda. Leży sobie w szafie i przez to pięknie pachną mi ciuchy
Jak sobie podkreślisz brwi, to będziesz musiała idealnie dopracowywać resztę makijażu - rzęsy i usta. Same przyciemnione brwi w takiej twarzy będą wyglądać bardzo nienaturalnie, wiem coś o tym...

Cytat:
Napisane przez tujestem Pokaż wiadomość
Nie wiem - nie widziałam - nie wypowiem się
Najpierw pokaż włoski i możemy dyskutować czy masz ładny odcień czy nie :P

Ale jasne blondy są traktowane jak "idiotki".. czasem plus czasem minus ;p
"Ale ja naprawdę nie wiedziałam panie policjancie + oczy kota ze shreka" i można uniknąć mandatu
Oj tak, czasami nie ukrywam że to bezczelnie wykorzystuję, ale ogólnie mam dość traktowania mnie jak słodkiego koteczka. Dlatego też mam skłonności do mocnych makijaży, poważnych ciuchów, ostatnio ubrałam t-shirt z królikiem Bugsem i wywołałam sensację że ubrałam się w coś "niepowaznego" i pierwszy raz w życiu tak zrobiłam - chyba z wiekiem nabieram dystansu do siebie.

---------- Dopisano o 20:52 ---------- Poprzedni post napisano o 20:14 ----------

Na stronce makijaż.net czytam o typach urody i sprawdziłam Panią Zimę - wszystko się zgadza!

Nawet to że do mnie pasuje wręcz przesadna biżuteria - wiem, dziwne, ale naprawdę tak jest

Tylko dlaczego wszyscy mi wiecznie wmawiają inaczej, nawet profesjonalne makijażystki nie widziały we mnie "zimnego" typu urody. Tylko jedna, co mnie malowała na ślub wykazała się świetnym wyczuciem i umalowała mnie na mocno fioletowo, wyszło super. A wszystkie chciały mnie malować "no make up" i ubierać w lekkie pastele, co podkreśla moją chorobliwą czasami bladość.

A teraz z innej beczki - co myślicie o włosach ombre? Czasami mialoby się ochotę zaszaleć, całej głowy nie trzeba farbować, a potem można to ściąć... mam długie włosy i w planach ich skrócenie i tak
mikia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-19, 20:12   #2596
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez mikia20 Pokaż wiadomość
Wyszła zima jak czarno (a raczej blond) na białym



Ja mam niebieski odcień i też czasami go nie znoszę - moja skóra jest trupia i przeźroczysta :/



Jak sobie podkreślisz brwi, to będziesz musiała idealnie dopracowywać resztę makijażu - rzęsy i usta. Same przyciemnione brwi w takiej twarzy będą wyglądać bardzo nienaturalnie, wiem coś o tym...



Oj tak, czasami nie ukrywam że to bezczelnie wykorzystuję, ale ogólnie mam dość traktowania mnie jak słodkiego koteczka. Dlatego też mam skłonności do mocnych makijaży, poważnych ciuchów, ostatnio ubrałam t-shirt z królikiem Bugsem i wywołałam sensację że ubrałam się w coś "niepowaznego" i pierwszy raz w życiu tak zrobiłam - chyba z wiekiem nabieram dystansu do siebie.

---------- Dopisano o 20:52 ---------- Poprzedni post napisano o 20:14 ----------

Na stronce makijaż.net czytam o typach urody i sprawdziłam Panią Zimę - wszystko się zgadza!

Nawet to że do mnie pasuje wręcz przesadna biżuteria - wiem, dziwne, ale naprawdę tak jest

Tylko dlaczego wszyscy mi wiecznie wmawiają inaczej, nawet profesjonalne makijażystki nie widziały we mnie "zimnego" typu urody. Tylko jedna, co mnie malowała na ślub wykazała się świetnym wyczuciem i umalowała mnie na mocno fioletowo, wyszło super. A wszystkie chciały mnie malować "no make up" i ubierać w lekkie pastele, co podkreśla moją chorobliwą czasami bladość.

A teraz z innej beczki - co myślicie o włosach ombre? Czasami mialoby się ochotę zaszaleć, całej głowy nie trzeba farbować, a potem można to ściąć... mam długie włosy i w planach ich skrócenie i tak
Może to nie ombre, ale sama mam dziką ochotę na różowe końcówki włosów. Tylko na moim ciemnym blondzie i kręciołkach efekt będzie byle jaki
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-19, 20:18   #2597
mikia20
Ekspert GotowaniaNaGazie
 
Avatar mikia20
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wsi spokojna, wsi wesoła...
Wiadomości: 9 369
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Różowe odpadają, z powodów towarzysko-psychologicznych Aż takiego dystansu nie mam :P

Myślę o mocno niebieskich końcówkach, to się nazywa złamanie jednej z moich żelaznych zasad - nigdy nie farbowałam włosów i uznawałam to za zbrodnię :P
mikia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-19, 20:39   #2598
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Właśnie tak się zastanawiałam, czy to było do mnie czy co ale ok

Są próbki MEOW na all. zamawiam 4 kolory, zastanawiam się czy poziom 0 czy 1

---------- Dopisano o 21:39 ---------- Poprzedni post napisano o 21:39 ----------

Możecie wypróbować hydrolat z róży moja mama używała- bardzo przyjemna rzecz.
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-19, 21:04   #2599
tujestem
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 199
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Dziewczęta, a jakbyście miały porównać maskary colossal z 2000calorie to która jest lepsza?
Przetestowałam już
Colossal Volium Express Diamonds,
Colossal Volium Express 100% Black,
The Falsies Black Drama
i teraz nie wiem czy wstrzelić się w One by One, zostać przy 100% Black czy Diamonds czy wybrać 2000calorie który też ma dobre opinie

Albo coś zupełnie innego i odejść od pogrubiających i znaleźć coś co ładnie by podkręcało rzęsy? Miałam Bourjois Volume Glamour Ultra Curl i ładnie nawet wywijał i zastanawiam się, czy to zależy TYLKO od szczoteczki czy może od samego tuszu też?

Ale mam ciężki orzech do zgryzienia :P Pytam Was bo pomogłyście mi z podkładem i pudrem to może i teraz znajdziecie dla mnie coś perfect

Troszkę nie na temat ale mam nadzieję, że się nie obrazicie...

---------- Dopisano o 22:04 ---------- Poprzedni post napisano o 22:02 ----------

Cytat:
Napisane przez mikia20 Pokaż wiadomość
Różowe odpadają, z powodów towarzysko-psychologicznych Aż takiego dystansu nie mam :P

Myślę o mocno niebieskich końcówkach, to się nazywa złamanie jednej z moich żelaznych zasad - nigdy nie farbowałam włosów i uznawałam to za zbrodnię :P
Jeżeli chodzi o farbowanie włosów to polecam chnę Moja siostra używa i ślicznie jej łapią włosy kolor i do tego naturalna papka to jest bo z roślinek
tylko tutaj wchodzą tylko brązy/rudości o ile się nie mylę.
tujestem jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-19, 21:07   #2600
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Bierz zerówki, bezpieczniej

---------- Dopisano o 22:07 ---------- Poprzedni post napisano o 22:04 ----------

Hymmmm.... One by One dla mnie była beznadziejna za to moja koleżanka ją chwaliła, więc testy testy... Masterpiece(czy jak to tam się pisze) jest bardzo fajna i kaloria też
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-19, 21:08   #2601
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Bierz zerówki, bezpieczniej
Popieram! Polać jej
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-19, 21:11   #2602
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

to biorę dzięki niech szybko dotrą

Ja bardzo lubię Wibo, Pump Up! Kostzuje grosze,a efekt fajny, naprawde podkreca, nie osypuje sie, wydłuża.
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-19, 21:13   #2603
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Po kielichu!
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-19, 21:15   #2604
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Na dobry sen. Ostatnio spać coś nei mogę, zasnąć a jak zasnę to mam koszmary niech już będzie po wynikach egzaminu zawodowego tyle streeesu
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-19, 21:16   #2605
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Dla mnie to zagadka, agusia zawsze ma OFF pod awatarem choć pisze na wątku, dlaczemu tak?
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-19, 21:17   #2606
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

gdzieś w ustawieniach to można zmienić, na tryb niewidoczny konspiracja
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-19, 21:20   #2607
tujestem
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 199
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

moim marzeniem jest podkręcająco pogrubiający tusz bo moje dość małe oczy z nieco opadającymi powiekami potrzebują otworzenia i przyciągnięcia uwagi.. tym bardziej, że w normalny dzień u mnie na twarzy można spotkać podkład puder i tusz do rzęs
Poszłabym do drogerii i pomalowała sobie rzęsika testerami ale się brzydzę :P

quench,
czy Ty masz w avatarze wynik rezonansu magnetycznego?


---------- Dopisano o 22:20 ---------- Poprzedni post napisano o 22:18 ----------

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
gdzieś w ustawieniach to można zmienić, na tryb niewidoczny konspiracja
Ukrywa się przed nami

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
Na dobry sen. Ostatnio spać coś nei mogę, zasnąć a jak zasnę to mam koszmary niech już będzie po wynikach egzaminu zawodowego tyle streeesu

Ja mam podobnie.. tylko siedzę po nocach i kuję do poprawki.. ;/
tujestem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-19, 21:21   #2608
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Ja oczy też tylko tuszem często maluję. I naprawde ten Lovely daje miły efekt, otwiera oko.

---------- Dopisano o 22:21 ---------- Poprzedni post napisano o 22:20 ----------

Ja mam nadzieję, że poprawki nei będzie.. Jaja z tym egzaminem, załączniki że prawie wszyscy zdający wprowadzeni w błąd, a nauczyciele nasi myśleli, ze błąd w arkuszu na początku, a co dopiero my..
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-19, 21:24   #2609
mikia20
Ekspert GotowaniaNaGazie
 
Avatar mikia20
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wsi spokojna, wsi wesoła...
Wiadomości: 9 369
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Kolejny off, ale obiecałam sobie że będę polecać ten produkt -> http://www.stenders.pl/pl/shop/bath_...ower/?id=13514 każdej miłośniczce różanych zapachów (moja to także obsesja). Zapach naturalnej, najprostszej róży utrzymuje się na ciele do rana. Kupiłam komuś na prezent i tak mi się spodobało, że sama też chyba sobie sprawię.
19agusia91 spraw sobie coś ekstra do kąpieli, to Cię odpowiednio nastroi i wyciszy :yes:

tusz do rzęs - mam L'oreal Volume Million Lashes i sprawuje się świetnie - jest w sam raz - nie "dramatyzuje" makijażu (smoliste rzęsy mi nie pasują) tylko dobrze je podkreśla. Nie osypuje się i jest trwały.
mikia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-19, 21:31   #2610
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Oo jaka, będzie się ukrywać!
Z czego poprawka?

Mnie też zawsze zastanawiało, co to, czy to jakiś mózg, zarodek czy coś...
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-18 20:01:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:46.