Maturzystki, maturzyści czyli MATURA 2013 - przygotowania, problemy, wątpliwości III - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-06-26, 15:13   #4981
Aishowa
Zadomowienie
 
Avatar Aishowa
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 114
Dot.: Maturzystki, maturzyści czyli MATURA 2013 - przygotowania, problemy, wątpliwośc

Cytat:
Napisane przez kariosa Pokaż wiadomość
Ja sprawdzę rano. Chyba że nie będę mogła zasnąć , to gdzies tak o 3 w nocy, bo myslę że wtedy będzie mniej ludzi niż zaraz po północy.
Nie wiem jak było w tamtym roku, bo poszłam spać Doszłam do wniosku, że jak nie zdałam to przynajmniej jeszcze jedną noc będę miała spokojna i pełną nadziei na dobry wynik
Aishowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-26, 15:14   #4982
TheDocha
Dossisława I
 
Avatar TheDocha
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 354
Dot.: Maturzystki, maturzyści czyli MATURA 2013 - przygotowania, problemy, wątpliwośc

Przepraszam bardzo. Nie doczytałam tej daty.

Ja wyniki sprawdzę o 2 w nocy, a jak się nie da to rano.
TheDocha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-26, 15:15   #4983
Aishowa
Zadomowienie
 
Avatar Aishowa
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 114
Dot.: Maturzystki, maturzyści czyli MATURA 2013 - przygotowania, problemy, wątpliwośc

Rejestrował się ktoś na WAM w Łodzi?
Aishowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-26, 15:20   #4984
kariosa
Zakorzenienie
 
Avatar kariosa
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 3 238
GG do kariosa
Dot.: Maturzystki, maturzyści czyli MATURA 2013 - przygotowania, problemy, wątpliwośc

Barziej boje sie o to ze przy rejestracji na studia beda przrciazane serwery, zwlaszvza AGH..
__________________
Magnetyczny pocałunek
poprowadzi nas przez ciemność.
kariosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-26, 15:22   #4985
Aishowa
Zadomowienie
 
Avatar Aishowa
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 114
Dot.: Maturzystki, maturzyści czyli MATURA 2013 - przygotowania, problemy, wątpliwośc

Cytat:
Napisane przez kariosa Pokaż wiadomość
Barziej boje sie o to ze przy rejestracji na studia beda przrciazane serwery, zwlaszvza AGH..
Nie powinno tak być A nie możesz się zarejestrować już teraz, a później wnieść opłatę i uzupełnić informacje?
Aishowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-26, 15:22   #4986
Solamente
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 22
Dot.: Maturzystki, maturzyści czyli MATURA 2013 - przygotowania, problemy, wątpliwośc

Ktoś z Jaworzna?

"Informacje o wynikach, świadectwa dojrzałości oraz aneksy dla zdających podwyższających wyniki będą do odbioru w szkołach w dniu 28 czerwca. Tego samego dnia od godziny 9:00 uruchomiony zostanie na stronie www.oke.jaworzno.pl Serwis dla maturzystów umożliwiający zdającym indywidualne zapoznanie się z wynikami egzaminu. Obowiązują loginy i hasła przekazane przez dyrektorów szkół zdającym w lutym bieżącego roku. Dyrektorzy szkół posiadają dostęp do danych logowania i mogą je Państwu przekazać ponownie, jeśli zajdzie taka potrzeba."

A tak liczyłam na to, że dowiem się już w nocy...
Solamente jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-26, 15:24   #4987
Aishowa
Zadomowienie
 
Avatar Aishowa
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 114
Dot.: Maturzystki, maturzyści czyli MATURA 2013 - przygotowania, problemy, wątpliwośc

Cytat:
Napisane przez Solamente Pokaż wiadomość
Ktoś z Jaworzna?

"Informacje o wynikach, świadectwa dojrzałości oraz aneksy dla zdających podwyższających wyniki będą do odbioru w szkołach w dniu 28 czerwca. Tego samego dnia od godziny 9:00 uruchomiony zostanie na stronie www.oke.jaworzno.pl Serwis dla maturzystów umożliwiający zdającym indywidualne zapoznanie się z wynikami egzaminu. Obowiązują loginy i hasła przekazane przez dyrektorów szkół zdającym w lutym bieżącego roku. Dyrektorzy szkół posiadają dostęp do danych logowania i mogą je Państwu przekazać ponownie, jeśli zajdzie taka potrzeba."

A tak liczyłam na to, że dowiem się już w nocy...
Współczuję. Pewnie o 9 i tak nie będzie można się zalogować, bo za dużo osób będzie próbowało
Aishowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-26, 15:26   #4988
Solamente
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 22
Dot.: Maturzystki, maturzyści czyli MATURA 2013 - przygotowania, problemy, wątpliwośc

Cytat:
Napisane przez Aishowa Pokaż wiadomość
Współczuję. Pewnie o 9 i tak nie będzie można się zalogować, bo za dużo osób będzie próbowało
Niestety... Już pożegnałam się z nadziejami na to, że dowiem się czegoś przed pójściem do szkoły
Solamente jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-26, 15:32   #4989
TheDocha
Dossisława I
 
Avatar TheDocha
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 354
Dot.: Maturzystki, maturzyści czyli MATURA 2013 - przygotowania, problemy, wątpliwośc

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post41508707

LINK DO NOWEJ CZĘŚCI>
TheDocha jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:10.