Jak powinnam się malować? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-20, 22:43   #1
litera01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 76
Question

Jak powinnam się malować?


Dziś koleżanka powiedziała mi: "Ty nie jesteś brzydka, tylko się malować zacznij, podkreśl swoją urodę."
Moje pytanie wiecie jak brzmi. Nigdy się nie malowałam. Raz pomalowała mnie tylko koleżanka, rok temu. Sama pewnie bym coś odwaliła, więc wolałam nie zaczynać. Teraz jednak chcę spróbować, tylko nie wiem jak. Nie chcę wyjść na jakieś monstrum, które się malować nie potrafi.
Poniżej zamieszczam Wam kilka fotek.

http://i.pinger.pl/pgr407/3228abdd00...3/Bayern+4.jpg

http://i2.pinger.pl/pgr99/f0b7798600...3bdf5a/ich.jpg

http://i.pinger.pl/pgr49/3a741dab000...df5a/Bulls.jpg

http://i.pinger.pl/pgr247/f0d24cc90018540551c3731b/

Jeśli chodzi o kolor oczu to są zielone, w koło tęczówki jest taka ciemniejsza zielona kreska. Podobne do tego, tylko zielone: http://immune-herba.com.pl/zdjecia/oczy/22.jpg
litera01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 23:14   #2
Zanthia
Zadomowienie
 
Avatar Zanthia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 164
Dot.: Jak powinnam się malować?

Zacznij delikatnie - tusz do rzęs, kolorowy balsam do ust [ wydaje mi sie ze wszystkie lekko czerwone bedą super ] - tego nie da się zepsuć, a pomału oswoisz się z makijażem.

Cerę masz ok, wiec podkład sobie odpuść, natomiast mysle, ze fajnie by cię ożywiła odrobina rozu.
Zanthia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-21, 08:44   #3
pinkmouse
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 17
Dot.: Jak powinnam się malować?

dokładnie, makijaż to przecież nie tylko kolorowe cienie do powiek wystarczy tylko podkręcić rzęsy zalotką, wytuszować je i to już robi dużą różnicę nie bój się, spróbuj! Masz piękną cerę więc tak jak mówiła poprzedniczka, nie potrzebujesz jej ujednolicać, potrenuj z maskarą. Ja zaczęłam malować się tuszem pod koniec gimnazjum i teraz na studiach mój codzienny make up to nadal tylko tusz na rzęsach, podkład i podkreślone brwi
pinkmouse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-21, 09:44   #4
litera01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 76
Dot.: Jak powinnam się malować?

Dzięki, za miłe słowa. Ja już kończę trzeci rok studiów, więc wypadałoby spróbować. Tak, wiem, nie wyglądam na 22 lata

Edytowane przez litera01
Czas edycji: 2013-06-21 o 09:45
litera01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-22, 14:50   #5
Nyappy
Rozeznanie
 
Avatar Nyappy
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa.
Wiadomości: 829
Dot.: Jak powinnam się malować?

Rzeczywiście wyglądasz bardzo młodo Zgadzam się z tuszem do rzęs i jakimś lekkim czerwonym balsamem do ust, może być nawet owocowa nivea Ja od siebie dodam kreskę eyelinerem, ale nie jakąś przesadzoną, tylko cieniutką. Myślę, że pasowałaby Ci taka dziewczęca, jak na zdjęciu Nie musisz od razu w niej wychodzić, ale jakbyś już teraz zaczęła 'ćwiczyć' to coraz ładniej by Ci wychodziła Ja używam linera z Lovely, jest w każdym rossmannie za 8zł.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tumblr_lnq00aOMiz1qi9784o1_500.jpg (18,2 KB, 30 załadowań)
Nyappy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-25, 21:00   #6
milka6263
Raczkowanie
 
Avatar milka6263
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 419
Dot.: Jak powinnam się malować?

Jak dla mnie to tylko wytuszowane rzęsy, jakiś lekki krem BB + puder, koralowy błyszczyk
Nie ma po co walić za dużo, bo naprawdę jesteś bardzo ładna
__________________
milka6263 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-26, 09:48   #7
gfpink
Zadomowienie
 
Avatar gfpink
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 140
Dot.: Jak powinnam się malować?

Zgadzam się z przedmówczyniami
Ja na większe wyjścia kupiła bym jakiś cień w którym się byś dobrze czuła i pasował by do całej reszty i zaaplikowała go w zewnętrzny kącik oka i roztarła delikatnie pędzlem Trudne to nie jest a daje niezły efekt
gfpink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-30, 14:45   #8
Magda9876
Rozeznanie
 
Avatar Magda9876
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 548
GG do Magda9876 Send a message via Skype™ to Magda9876
Dot.: Jak powinnam się malować?

Po pierwsze jesteś po prostu śliczna!
Po drugie, co zawsze powtarzam każdemu. Zacznij od tuszu do rzęs! Maluj górne i dolne rzęsy. Najlepiej jakiś podkręcający i wydłużający, a w przyszłości może zalotka. Makijaż oka cieniami zostawiłabym na kiedyś, narazie zacznij małymi krokami. Pamiętaj, że nic tak nie podkreśla i nie powiększa oczu jak tusz.
Na ustach jakiś delikatny błyszczyk z lekkim malinowym kolorem, ewentualie balsam do ust z kolorem. Nie wybieraj jasnych kolorów typu blady róż, czy nude. Masz z natury czerwone usta, więc błyszczyki raczej malinowe czy truskawkowe (mam na myśli kolor, nie zapach).
Cerę masz idealną! Zero cieni po oczami. Normalnie aż zazdrość mnie bierze.
Możesz ją ewentualnie lekko rozświetlić i wyrównać kolor kremem BB. Tylko wybieraj jasne kolory.
Ślicznie pasowałby róż. Jakiś delikatny. W Inglocie mają mnóstwo róży za 20zl. Kolorów jest co niemiara. Wybierz jakiś z jaśniejszych wpadających w różowy kolor. Żadnych ceglastych czy buraczkowych. Tylko do różu potrzebny będzie pędzel. Tani pędzel do różu można dostać w szafie essence.
Jeśli chcesz poeksperymentować z cieniami to kup na początek paletkę z 3-4 kolorami w odcieniach jasnobeżowych z jednym ciemniejszym brązem. Jasny beż na całą powiekę a brązowym cieniem możesz zrobić kreseczkę przy linii rzęs. Cienki pędzelek do kresek też możesz dostać w essense.
Powiodzenia.
Magda9876 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:25.