Efekty olejowania paznokci / część 2 - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-03-12, 20:23   #2491
Cytrynowe_Marzenie
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynowe_Marzenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Deszczowa kraina :D
Wiadomości: 5 394
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Kiwaczka Pokaż wiadomość
a mnie właśnie coś podkusiło i moje krótkie kwadratowe paznokcie spilowałam, przygotowując do migdałków. Są jeszcze zdecydowanie za krótkie by nadac im ten kształt ale boczki już przypiłowane. Zaraz nałoże odżywkę przyspieszającą porost paznokci i będę czekac...


edit:19:38... już żałuje że je spiłowałam nie podobają mi się w takim kształcie.. choc kształt jest daleki od migdałków, ale żałuje ehh dobrze że paznokcie odrastają :P jedynie dobre jest to, że w pt ide na kręgle więc pierwszy raz nie będe się wkurzać że paznokcia ułamałam :P
Kręgle z długimi paznokciami kiedyś miałam akryl... Myślałam że zejde...


Babassu juz w domu i mam awizo na poczte więc pewnie kolejne tez juz blisko
__________________
Szukaj mnie
Szczesliwie dzień po dniu...


Cytrynowe_Marzenie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-12, 20:55   #2492
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Cytrynowe_Marzenie Pokaż wiadomość
Babassu juz w domu i mam awizo na poczte więc pewnie kolejne tez juz blisko
Daj znać jak Ci pasuje. Dla mnie to chyba na razie nr 1
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-12, 20:58   #2493
Cytrynowe_Marzenie
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynowe_Marzenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Deszczowa kraina :D
Wiadomości: 5 394
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez poison.iv Pokaż wiadomość
Daj znać jak Ci pasuje. Dla mnie to chyba na razie nr 1
Ale mam rafinowane. Więc to nie jest jakaś nadzieja. Na razie w kapieli wodnej zmieszalam kokos babassu mango avocado vit e jojoba argan patchule i dzika różę i będę do piet stosować
__________________
Szukaj mnie
Szczesliwie dzień po dniu...


Cytrynowe_Marzenie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-12, 22:45   #2494
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

a ja jak piłam skrzyp i pokrzywę to nie wyszła mi ani jedna krostka :d
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-13, 07:11   #2495
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

U mnie dziś na noc maść z wit A i widzę, że się troszkę zadziorki zagoiły i nie zaczepiaja jeszcze tak z parę razy i może będzie jeszcze lepiej
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-13, 07:42   #2496
Gazela TV
Raczkowanie
 
Avatar Gazela TV
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 253
Send a message via Skype™ to Gazela TV
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Priety Pokaż wiadomość

Ja zawsze zbieram opuszkami Jakoś nigdy nie wpadłam na to żeby paznokciami zbierać, ale chyba muszę przetestować

A jeszcze a propos wysuszania skórek - ja zauważyłam, że same olejki też mają tendencję do wysuszania i bez sporej ilości kremu do rąk się nie obędzie. Najlepiej połączyć te dwie metody to wtedy łatwiej o niewysuszanie
Też zauważyłam, że sam olejek nie nawilża skórek. Tak więc po każdym większym kremowaniu nakładam dodatkowo olejek i ze skórkami problemu nie mam.
Po dwóch tygodniach olejowania mam wrażenie, że paznokcie mi szybciej rosną. Często czuję lekkie mrowienie pod paznokciem. Szkoda, że połowa płytki nadal bardzo zniszczona, dopóki to nie odrośnie nie mam szans zapuścić pazurków.

Też nigdy nie zbierałam reszty paznokciami. Gdy miałam dłuższe i tak je oszczędzałam, bo zawsze były cienkie.

Zrobiłam wczoraj zdjęcia paznokci, ale wrzucę dopiero za miesiąc z porównaniem, bo obecny ich stan to istna masakra. Uszkodzona płytka, cienkie niczym papier, króciutkie i rozdwojone... Pomalowałam na ciemno, żeby na to nie patrzeć, bo inaczej załamka co rano...
Gazela TV jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-13, 08:45   #2497
Must
Rozeznanie
 
Avatar Must
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 952
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Czy olej lniany nadaje się do pazurków ?
Uwielbiam go do włosów, twarzy i codziennie pije kilka łyżek.
Must jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-13, 08:52   #2498
Martinezzzz
Raczkowanie
 
Avatar Martinezzzz
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 254
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
U mnie żadnych zadziorków, skórki super i paznokcie też. Olejuję sumiennie, aktualnie Alterrą, bo jestem u TŻeta. Ale żeby nie było za pięknie, to rozchorowałam się Gardło mnie boli jak cholera, a katar leje się strumieniem. :/

Martinez, nie poddawaj się! I fajnie, że trafił Ci się olejek z kroplomierzem - ja uwielbiam kroplomierze
Ojeju kuruj się!
Ja też się bardzo cieszę





Cytat:
Napisane przez taka owaka 77 Pokaż wiadomość
spróbuj moze naturalnych olejkow 100% odkąd stosuje awokado,jojoba i z kiełkow pszenicy pazurki super zupełnie inna jakość olejowania, nie ma porównania z drogeryjnymi olejkami w których pełno chemii ,wprawdzie płytka mi się nie powiększyła ale paznokcie twarde lśniące pod paznokciami zarośnięte, nic się nie rozdwaja skórki mięciutkie , nie rezygnuj z oplejowania widocznie coś ci nie służy musisz dojść co to i to wyeliminować pracuje fizycznie wszystko robie paznokciami a wogóle mi się nie łamią a rosną jak szalone.

---------- Dopisano o 18:48 ---------- Poprzedni post napisano o 18:39 ----------



nie mam zdjęć mam beznadziejny aparat w sumie zdjęcia robi ok, ale jak chce zrobić paznokci jest tylko taki błysk i paznokcie wychodzą białe i nic nie widać mierze co chwile linijka paznokcie i płytka takiej samej długości nic a nic większa na początku 2 mm się powiększyła i to tyle paznokcie maja 1cm i 2mm małe jak u dziecka.
Mam 100% jojoba, ze słodkich migdałów i teraz awokado. Drogeryjnych nie posiadam bo mi są za "tępe" i zamiast nawilżać/natłuszczać czuję się sucha na wiór.







Cytat:
Napisane przez szaza98 Pokaż wiadomość
Ja mam olej Etja ze slodkich migdałów i on jest rafinowany. Ten avocado to rafinowany czy nie?
Naturalny olej avokado tłoczony na zimno.




Cytat:
Napisane przez poison.iv Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki żeby problemy szybko udało się rozwiązać Póki co spróbuj się może wieczorami trochę zrelaksować: pachnąca kąpiel, jakiś optymistyczny film, fajna książka, smaczne jedzenie

Po piciu skrzypu z pokrzywą też miałam straszny wysyp. Niby normalne, że na początku skóra się oczyszcza i mogą powyskakiwać niespodzianki, ale ja tak masakrycznej cery nie miałam nigdy, aż się mnie ludzie pytali co mi się stało, bo normalnie z cerą problemów nie mam. Najgorsze, że to nie przechodziło i leczyłam ją jeszcze kilka miesięcy po zaprzestaniu picia ziółek.

taka owaka 77 a biała część sięga Ci głęboko w głąb opuszka (masło maślane ale nie wiem jak to inaczej zobrazować ) Może taka ich natura, że paznokcie są małe? A zdjęcie spróbuj zrobić w dzień przy oknie, jak jest słońce i z wyłączoną lampą błyskową.
U mnie kąpiel tylko pod prysznicem. Nienawidze wanny
Poszłam się zrelaksować w doborowym towarzystwie :p Pomaga na chwilę, ale pomaga.
Dziękuję






Cytat:
Napisane przez Kiwaczka Pokaż wiadomość
a mnie właśnie coś podkusiło i moje krótkie kwadratowe paznokcie spilowałam, przygotowując do migdałków. Są jeszcze zdecydowanie za krótkie by nadac im ten kształt ale boczki już przypiłowane. Zaraz nałoże odżywkę przyspieszającą porost paznokci i będę czekac...


edit:19:38... już żałuje że je spiłowałam nie podobają mi się w takim kształcie.. choc kształt jest daleki od migdałków, ale żałuje ehh dobrze że paznokcie odrastają :P jedynie dobre jest to, że w pt ide na kręgle więc pierwszy raz nie będe się wkurzać że paznokcia ułamałam :P
Haha ja też dzisiaj idę na kręgle Na 90%





[1=377b519153ace8f38426cdf 0b0980aad6bbc22c4_5d5886f 2b45de;50630750]a ja jak piłam skrzyp i pokrzywę to nie wyszła mi ani jedna krostka :d[/QUOTE]
Szczęściara! Mojej przyjaciółce też nic nie wylazło, a oddałam jej prawie całe opakowanie
__________________
"Take what you need and be on your way"
Martinezzzz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-13, 09:14   #2499
evicca1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 187
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

a od tych olejów płytka paznokcia wygładzi się?
evicca1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-13, 09:32   #2500
Cytrynowe_Marzenie
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynowe_Marzenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Deszczowa kraina :D
Wiadomości: 5 394
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez evicca1 Pokaż wiadomość
a od tych olejów płytka paznokcia wygładzi się?
Jeśli będziesz regularnie stosować to nowa będzie ładna, zdrowa i równa
__________________
Szukaj mnie
Szczesliwie dzień po dniu...


Cytrynowe_Marzenie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-13, 10:33   #2501
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Dziewczyny, olejeuję paznokcie i zamiast "ciągnięcia", które opisujecie, czuję mrowienie, pulsowanie, nie jest to bolesne, ale takie hmmm.... dziwne czy to oznacza, że olejki działają czy że dzieje się coś złego?
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-13, 13:43   #2502
Kiwaczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Kiwaczka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wodzisław śląski
Wiadomości: 2 158
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, olejeuję paznokcie i zamiast "ciągnięcia", które opisujecie, czuję mrowienie, pulsowanie, nie jest to bolesne, ale takie hmmm.... dziwne czy to oznacza, że olejki działają czy że dzieje się coś złego?
tzn że działają u mnie kiedyś też było ciągnięcie a teraz takie dziwne mrowienie i przyrościk się pojawia
Kiwaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-13, 13:53   #2503
Must
Rozeznanie
 
Avatar Must
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 952
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Ja nie czuje nic, to źle ?

Moja obecna walka :
- rano i wieczorem - gal rybka niebieska
- w ciągu dnia - regenerum
- od wew. - olej lniany
- kremy do rąk
-maść z wit. A

Czy waszym zdaniem ok ?
Must jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-13, 13:58   #2504
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Must Pokaż wiadomość
Ja nie czuje nic, to źle ?

Moja obecna walka :
- rano i wieczorem - gal rybka niebieska
- w ciągu dnia - regenerum
- od wew. - olej lniany
- kremy do rąk
-maść z wit. A

Czy waszym zdaniem ok ?
Nie każdy czuje mrowienie, ciągnięcie, więc się nie przejmuj. Jeśli obecny zestaw Ci służy, to jest ok, bo jak to w życiu na każdego działa co innego
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-13, 14:05   #2505
Martinezzzz
Raczkowanie
 
Avatar Martinezzzz
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 254
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Must Pokaż wiadomość
Ja nie czuje nic, to źle ?

Moja obecna walka :
- rano i wieczorem - gal rybka niebieska
- w ciągu dnia - regenerum
- od wew. - olej lniany
- kremy do rąk
-maść z wit. A

Czy waszym zdaniem ok ?
Nie jest źle bo ja też nic nie czułam i nie czuję. Jedynie podczas pływania troszkę mnie ciągnęło.
Przepraszam, ale jak Ty potrafisz pić olej lniany? Ja raz spróbowałam i źle się to skończyło :p Na buzię i owszem, ale do nie ma mowy :p

Oficjalnie stwierdzam, dnia drugiego, że awokado jest super!
Jest bardzo przyjemny w mazianiu i natychmiast rozjaśnia końcówki.
Mam nadzieję, że nie chwalę go zbyt szybko. Awokaduję się dalej
__________________
"Take what you need and be on your way"
Martinezzzz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-13, 14:42   #2506
taka owaka 77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 313
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Cytat:
Napisane przez poison.iv Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki żeby problemy szybko udało się rozwiązać Póki co spróbuj się może wieczorami trochę zrelaksować: pachnąca kąpiel, jakiś optymistyczny film, fajna książka, smaczne jedzenie

Po piciu skrzypu z pokrzywą też miałam straszny wysyp. Niby normalne, że na początku skóra się oczyszcza i mogą powyskakiwać niespodzianki, ale ja tak masakrycznej cery nie miałam nigdy, aż się mnie ludzie pytali co mi się stało, bo normalnie z cerą problemów nie mam. Najgorsze, że to nie przechodziło i leczyłam ją jeszcze kilka miesięcy po zaprzestaniu picia ziółek.

taka owaka 77 a biała część sięga Ci głęboko w głąb opuszka (masło maślane ale nie wiem jak to inaczej zobrazować ) Może taka ich natura, że paznokcie są małe? A zdjęcie spróbuj zrobić w dzień przy oknie, jak jest słońce i z wyłączoną lampą błyskową.
Biała część jest głęboko w środku jak się odklei przyrost, jak pod paznokciem jest zarośnięte to to jest ok, no faktycznie może tych moich paznokci jest taki urok że są małe łopatowate

---------- Dopisano o 15:42 ---------- Poprzedni post napisano o 15:21 ----------

Martinezzz to nie wiem co poradzić dla mnie oleje jojoba i awokado są super paznokcie są bardzo gładkie, a skóra wokół nie jest już taka sucha i twarda jak była kiedyś, może olej awokado za krótko stosujesz żeby widzieć efekty.
taka owaka 77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-13, 14:50   #2507
Cytrynowe_Marzenie
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynowe_Marzenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Deszczowa kraina :D
Wiadomości: 5 394
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Cytat:
Napisane przez taka owaka 77 Pokaż wiadomość
Biała część jest głęboko w środku jak się odklei przyrost, jak pod paznokciem jest zarośnięte to to jest ok, no faktycznie może tych moich paznokci jest taki urok że są małe łopatowate
Ale jak odklei?
__________________
Szukaj mnie
Szczesliwie dzień po dniu...


Cytrynowe_Marzenie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-13, 15:07   #2508
Must
Rozeznanie
 
Avatar Must
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 952
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Martinezzzz Pokaż wiadomość
Nie jest źle bo ja też nic nie czułam i nie czuję. Jedynie podczas pływania troszkę mnie ciągnęło.
Przepraszam, ale jak Ty potrafisz pić olej lniany? Ja raz spróbowałam i źle się to skończyło :p Na buzię i owszem, ale do nie ma mowy :p

Oficjalnie stwierdzam, dnia drugiego, że awokado jest super!
Jest bardzo przyjemny w mazianiu i natychmiast rozjaśnia końcówki.
Mam nadzieję, że nie chwalę go zbyt szybko. Awokaduję się dalej
2-3 łyżki codziennie wieczorem. nalewam na łyżke i szybko pije. Zapijam woda i już
Za to ja nie mogłam pić drożdży - od razy wymiotuje
Must jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-13, 16:09   #2509
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Martinezzzz Pokaż wiadomość
Ojeju kuruj się!
Ja też się bardzo cieszę

Mam 100% jojoba, ze słodkich migdałów i teraz awokado. Drogeryjnych nie posiadam bo mi są za "tępe" i zamiast nawilżać/natłuszczać czuję się sucha na wiór.

Naturalny olej avokado tłoczony na zimno.
Dziękuję Szczęśliwie, powoli jest coraz lepiej

Ja też mam czystą jojobę, bardzo mi odpowiada Będę ją częściej kupować. Awokado, póki co, miałam rafinowane... Słodkie migdały są na liście must have

Mega z tym olejkiem Etja; nie dość, że zimnotłoczone awokado, to jeszcze w takiej cenie i z pipetką

Hm, chyba się ostatecznie przeproszę z Alterrą papaja-migdał. Co prawda, zapachu nigdy nie polubię, ale coś fajnie się dzieje pod płytką, linia uśmiechu pięknie się zaokrągliła
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-13, 17:32   #2510
taka owaka 77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 313
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Cytat:
Napisane przez Cytrynowe_Marzenie Pokaż wiadomość
Ale jak odklei?
Nie wiem jak to wytłumaczyć po prostu ta skóra co jest zarośnięta nie jest przyklejona do płytki jest szczelina i dochodzi tam powietrze i wtedy biała cześć paznokcia przesuwa się głęboko do środka.
taka owaka 77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-13, 18:50   #2511
Martinezzzz
Raczkowanie
 
Avatar Martinezzzz
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 254
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Martinezzz to nie wiem co poradzić dla mnie oleje jojoba i awokado są super paznokcie są bardzo gładkie, a skóra wokół nie jest już taka sucha i twarda jak była kiedyś, może olej awokado za krótko stosujesz żeby widzieć efekty.
Zdecydowanie za krótko bo od wczoraj. Póki co idzie solo, zobaczymy co będzie. Póki co jestem zadowolona







Cytat:
Napisane przez Must Pokaż wiadomość
2-3 łyżki codziennie wieczorem. nalewam na łyżke i szybko pije. Zapijam woda i już
Za to ja nie mogłam pić drożdży - od razy wymiotuje
Podziwiam :p





Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Dziękuję Szczęśliwie, powoli jest coraz lepiej

Ja też mam czystą jojobę, bardzo mi odpowiada Będę ją częściej kupować. Awokado, póki co, miałam rafinowane... Słodkie migdały są na liście must have

Mega z tym olejkiem Etja; nie dość, że zimnotłoczone awokado, to jeszcze w takiej cenie i z pipetką

Hm, chyba się ostatecznie przeproszę z Alterrą papaja-migdał. Co prawda, zapachu nigdy nie polubię, ale coś fajnie się dzieje pod płytką, linia uśmiechu pięknie się zaokrągliła
Cena rozbrajająca, nie oczekiwałam takich luksusów I miło się zaskoczyłam.
Ze słodkich migdałów bardzo lubię
__________________
"Take what you need and be on your way"
Martinezzzz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-13, 18:57   #2512
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Domyślam się, czytając posty wyżej, że dla wielu osób często olej lniany ma ponoć 'rybi' zapach i posmak. Czytałam gdzieś, że to przez zawartość kwasów omega 3 - szybko się utleniają i właśnie im starszy olej, tym czuć rybę. Świeży lniany ma ponoć subtelny, orzechowy aromat. No i dużo zależy od odmiany lnu. Ja jeszcze nigdy oleju lnianego nie piłam, ale nie straszny mi, nawet, jeśli zajedzie tranem

Co do drożdży, to lubię bardzo ich zapach - to chyba kwestia wspomnień z dzieciństwa, kiedy babcia wstawała wcześnie rano i piekła ciasto drożdżowe
Sama też, jak robię racuchy czy ciasto, to lubię sobie rozczynu drożdżowego posmakować Chyba włączę picie drożdży do diety, skoro pomagają, a się ich nie boję
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-13, 22:45   #2513
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Martinezzzz Pokaż wiadomość
Nie jest źle bo ja też nic nie czułam i nie czuję. Jedynie podczas pływania troszkę mnie ciągnęło.
Przepraszam, ale jak Ty potrafisz pić olej lniany? Ja raz spróbowałam i źle się to skończyło :p Na buzię i owszem, ale do nie ma mowy :p

Oficjalnie stwierdzam, dnia drugiego, że awokado jest super!
Jest bardzo przyjemny w mazianiu i natychmiast rozjaśnia końcówki.
Mam nadzieję, że nie chwalę go zbyt szybko. Awokaduję się dalej
Też potrafię pić





Cytat:
Napisane przez Must Pokaż wiadomość
2-3 łyżki codziennie wieczorem. nalewam na łyżke i szybko pije. Zapijam woda i już
Za to ja nie mogłam pić drożdży - od razy wymiotuje
Mam dokładnie tak samo mleko z czosnkiem,glutek z siemia tez lubię.
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-13, 23:14   #2514
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Mam dokładnie tak samo mleko z czosnkiem,glutek z siemia tez lubię.
Glutka lnianego nie próbowałam, ale lubię zapach Za to mleko z czosnkiem to moja trauma, wypiłam raz, mając jakieś 6 lat, kiedy byłam chora. Zostałam dosłownie zmuszona przez mamę, do tej pory pamiętam, jak ryczałam od tego połączenia smaków XD
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-13, 23:29   #2515
Cytrynowe_Marzenie
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynowe_Marzenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Deszczowa kraina :D
Wiadomości: 5 394
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Mleko z czosnkiem a dokładniej manna z miodem i czosnkiem to jest coś co u mnie nie przejdzie. Jak miałam niecały roczek to mi mama dała w szklanej butelce (butelka przezyla 2 kuzynki, kuzyna i mojego brata) która ja zaraz po sprobowaniu mojej wieczornej rytualnej kaszy (a tak do 5-6 lat z butelki pilam) rzuciłam o ziemię. Na nowy dywan. Oj plama na dywanie zostala dla potomnych...a butelka niestety nie przezyla tego spotkania
__________________
Szukaj mnie
Szczesliwie dzień po dniu...


Cytrynowe_Marzenie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-14, 00:00   #2516
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Cytat:
Napisane przez Cytrynowe_Marzenie Pokaż wiadomość
Mleko z czosnkiem a dokładniej manna z miodem i czosnkiem to jest coś co u mnie nie przejdzie. Jak miałam niecały roczek to mi mama dała w szklanej butelce (butelka przezyla 2 kuzynki, kuzyna i mojego brata) która ja zaraz po sprobowaniu mojej wieczornej rytualnej kaszy (a tak do 5-6 lat z butelki pilam) rzuciłam o ziemię. Na nowy dywan. Oj plama na dywanie zostala dla potomnych...a butelka niestety nie przezyla tego spotkania
Haha, już wtedy konkretna babka z Ciebie była
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-14, 07:37   #2517
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Glutka lnianego nie próbowałam, ale lubię zapach Za to mleko z czosnkiem to moja trauma, wypiłam raz, mając jakieś 6 lat, kiedy byłam chora. Zostałam dosłownie zmuszona przez mamę, do tej pory pamiętam, jak ryczałam od tego połączenia smaków XD
Spróbuj dobry :P
Haha
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-14, 08:58   #2518
wiki558
Raczkowanie
 
Avatar wiki558
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 66
Exclamation Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cześć Dziewczyny!

Przychodzę do was I wątku , na początku czytałam, kupowałam oleje, olejowałam (systematycznie przez niecałe dwa tygodnie )no i potem wróciłam do punktu wyjścia, bo nie nawidzę mieć nieumalowanych paznokci bo były po prostu obrzydliwe (co możecie zauważyć na pierwszych i ostatnim zdjęciu) - założyłam hybrydę. Wiele dziewczyn chwaliło sobie ten manicure, ja też - kiedy nakładała mi kosmetyczka, a że mam 'fisia' na punkcie paznokci no to zaopatrzyłam się w taki zestaw. Niestety hybrydy ściągałam zębami czym przysporzyłam sobie wiele bólu ponieważ na drugim kciuku pojawiła się czerwona krecha i paznokieć jakby pęknięty na pół (uraz mechaniczny ) Dziewczyny, w życiu się tak nie umęczyłam jak przez ten miesiąc, codzienne czynności,czy nawet ubranie się, mycie głowy to był jeden wielki ból. Zdecydowanie odradzam zgryzanie hybrydy ! Ja niestety dorobiłam się dwóch zniszczonych kciuków
Wróciłam więc po tym zdarzeniu ze skulonym ogonem do moich olejów,regenerum i zakupiłam rybki kreatynowe GAL , byłam załamana, paznokci w ogólnie nie byłam w stanie zapuścić ( nie dziwne ) , ledwo co wyrósł jakiś zarodek paznokcia i już się zadzierał, łamał , istna masakra! z pilnikiem to się nie rozstawałam wgl.
Po jakiś .... 2 miesiącach? może dłużej bo już nawet przestałam liczyć. Mam krótkie ale w miarę mocne paznokcie ( nie chciałam ich zapuszczać długich żeby się szybko nie połamały i skracałam je ) teraz mam zamiar dążyć aby były coraz piękniejsze i dłuższe. Pomagają mi w tym:
* malowanie paznokci ( odżywka miss sporty 5in1 - wyratowała mi paznokcie, jest cudowna. Pierwszy raz lakier na paznokciach trzyma mi się 4-5dni. BAJKA!)
* Mieszanka Olejków I:
-olejek do masażu alterra migdał i papaja
-olejek z drzewa herbacianego
-olej słonecznikowy
-olejek rycynowy

*Mieszanka Olejków II:
-rybki kreatynowe GAL
-olejek do masażu alterra migdał i papaja

*Regenerum

Posiadam jeszcze Oliwkę dla dzieci Johnson Baby , jak myślicie dodać ją do którejś z mieszanek? Bo potrzebuje jakiegoś nowego olejku do przytulenia

Jak olejuję paznokcie? Nakładam na całą płytkę najpierw regenerum , czekam ok.40min. później wcieram w macierz paznokcia, następnie nakładam mieszankę I na paznokieć i pod paznokieć , wmasowywuję. No i w ciągu dnia też zawsze jakiś olejek mam przy sobie i go wmasowywuję. Nie przesadzam?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 11063165_831452940243741_483366977_n.jpg (65,4 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 11072315_831452953577073_1559386508_n.jpg (97,9 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 11063224_831452916910410_189294963_n.jpg (40,2 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 11068788_831452313577137_382407447_n.jpg (82,4 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 961796_831452280243807_458119026_n.jpg (62,6 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 11015455_831452330243802_856191457_n.jpg (41,1 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10488843_831452970243738_306482404_n.jpg (45,2 KB, 52 załadowań)
wiki558 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-14, 09:18   #2519
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez wiki558 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny!

Przychodzę do was I wątku , na początku czytałam, kupowałam oleje, olejowałam (systematycznie przez niecałe dwa tygodnie )no i potem wróciłam do punktu wyjścia, bo nie nawidzę mieć nieumalowanych paznokci bo były po prostu obrzydliwe (co możecie zauważyć na pierwszych i ostatnim zdjęciu) - założyłam hybrydę. Wiele dziewczyn chwaliło sobie ten manicure, ja też - kiedy nakładała mi kosmetyczka, a że mam 'fisia' na punkcie paznokci no to zaopatrzyłam się w taki zestaw. Niestety hybrydy ściągałam zębami czym przysporzyłam sobie wiele bólu ponieważ na drugim kciuku pojawiła się czerwona krecha i paznokieć jakby pęknięty na pół (uraz mechaniczny ) Dziewczyny, w życiu się tak nie umęczyłam jak przez ten miesiąc, codzienne czynności,czy nawet ubranie się, mycie głowy to był jeden wielki ból. Zdecydowanie odradzam zgryzanie hybrydy ! Ja niestety dorobiłam się dwóch zniszczonych kciuków
Wróciłam więc po tym zdarzeniu ze skulonym ogonem do moich olejów,regenerum i zakupiłam rybki kreatynowe GAL , byłam załamana, paznokci w ogólnie nie byłam w stanie zapuścić ( nie dziwne ) , ledwo co wyrósł jakiś zarodek paznokcia i już się zadzierał, łamał , istna masakra! z pilnikiem to się nie rozstawałam wgl.
Po jakiś .... 2 miesiącach? może dłużej bo już nawet przestałam liczyć. Mam krótkie ale w miarę mocne paznokcie ( nie chciałam ich zapuszczać długich żeby się szybko nie połamały i skracałam je ) teraz mam zamiar dążyć aby były coraz piękniejsze i dłuższe. Pomagają mi w tym:
* malowanie paznokci ( odżywka miss sporty 5in1 - wyratowała mi paznokcie, jest cudowna. Pierwszy raz lakier na paznokciach trzyma mi się 4-5dni. BAJKA!)
* Mieszanka Olejków I:
-olejek do masażu alterra migdał i papaja
-olejek z drzewa herbacianego
-olej słonecznikowy
-olejek rycynowy

*Mieszanka Olejków II:
-rybki kreatynowe GAL
-olejek do masażu alterra migdał i papaja

*Regenerum

Posiadam jeszcze Oliwkę dla dzieci Johnson Baby , jak myślicie dodać ją do którejś z mieszanek? Bo potrzebuje jakiegoś nowego olejku do przytulenia

Jak olejuję paznokcie? Nakładam na całą płytkę najpierw regenerum , czekam ok.40min. później wcieram w macierz paznokcia, następnie nakładam mieszankę I na paznokieć i pod paznokieć , wmasowywuję. No i w ciągu dnia też zawsze jakiś olejek mam przy sobie i go wmasowywuję. Nie przesadzam?
Za to zgryzanie hybryd powinnaś dostać lanie, straszną krzywdę zafundowałaś paznokciom Teraz musisz cierpliwie czekać, aż cała uszkodzona płytka odrośnie, chociaż już widać poprawę. Po zdjęciach pękniętego kciuka aż mnie wszystko boli Zestaw olejków masz odpowiedni, więc działaj. Spójrz na skład oliwki Johnson Baby, jeśli na pierwszym miejscu ma parafinę (paraffinum liquidum, mineral oil) to nie ma sensu jej dodawać, jeśli ma olej naturalny możesz ją włączyć do olejowania
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-14, 09:26   #2520
Cytrynowe_Marzenie
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynowe_Marzenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Deszczowa kraina :D
Wiadomości: 5 394
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

A mi nowe oleje przyszly. I masla ;] muszę jakieś pudełko na nie znaleźć
__________________
Szukaj mnie
Szczesliwie dzień po dniu...


Cytrynowe_Marzenie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-17 07:18:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:46.