Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :) - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Pokaż wyniki sondy: co zrobić by włosy znów były ładne,nie zniszcone?
używać odpowiedniego szamponu 78 3,86%
częściej myć 10 0,49%
stosować różnego rodzaju odżywki 1 413 69,85%
domowe sposoby 522 25,80%
Głosujący: 2023. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-03-30, 09:23   #301
maartha
Raczkowanie
 
Avatar maartha
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 342
Dot.: Zniszczone wloski ..jak im pomoc?

A ja proponuję Pantene Intensywna Regeneracja. Mi pomogło A do tego używam jeszcze olejku rycynowego do rozcieńczonego szamponu.
__________________

maartha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-30, 12:35   #302
palema
Zadomowienie
 
Avatar palema
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 217
Dot.: Zniszczone wloski ..jak im pomoc?

Mariti, czy Wax mocno rozjasnia wlosy gdy stosuje sie go dosc czesto?
__________________

...you will learn how to not quit
when things get hard in your life...




l o o k i n g f o r a n i n s p i r a t i o n
palema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-30, 15:19   #303
chanell85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 103
Dot.: Zniszczone wloski ..jak im pomoc?

Cytat:
Napisane przez Annake
Ja od pewnego czasu używam jedwabiu Jest super, zwłaszcza, że moje włosy po farbowaniu straciły kondycję..
potwierdzam

tez tego uzywam tylko zapomniałam wspomniec
__________________
chanell85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-03, 21:00   #304
lolitka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 23
problemwłosy grube i zniszczone

mam problem z włosami. moje włosy są grube, ciężko sie układaja robi sie z nich takie siano i są kręcone lecz nie kręcą sie tak jakbym chciała. nigdy nie wiem co z nimi zrobic zeby ładnie wygladały. mam nadzieje ze poradzicie mi jak mam sie czesac. z góry wielkie dzieki
lolitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-04, 09:12   #305
lolitka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 23
Dot.: problemwłosy grube i zniszczone

mam nadzieje ze ktos mi w koncu pomoze licze na to
lolitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-04, 11:20   #306
Kawuśka
Zadomowienie
 
Avatar Kawuśka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Cat of Cheshire, Wonderland
Wiadomości: 1 311
Dot.: problemwłosy grube i zniszczone

no właśnie mam podobny problem, też szukam pomocy na razie ratujęs ię wiązaniem ich w kucyk , ale to nie jest na pewno coś co by Ciebi (i mnie) zadowoliło
Kawuśka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-11, 12:11   #307
jennifer777
Wtajemniczenie
 
Avatar jennifer777
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 346
zniszczone włosy..istna rozpacz!

Witajcie
Ja z takim małym pytankiem które produkty wspomagajace prostowanie włosów mozecie polecic nizej wklejam kilka pozycji nad kupnem których powaznie sie zastanawiam. Dzisiaj przezylam koszmar widzac stan swoich włosów. Wczesniej miałam blond balejage i owszem, byłam swiadoma ze włosy sa zniszczone ale nie wiedziałam jak bardzo. Ostatnio zmieniłam kolor na ciemniejszy i teraz widac wszystko jak na dłoni. Powiedziałam STOP i zainwestuje w prostownice babyliss pro ktora poleciła p.Grazyna w watku najlpesze prostownice(prostownicy uzywam na co dzień). Teraz tylko nie wiem jakie produkty wybrac, jestem swiadoma tego ze musze sciac włosy(juz maksymalnie popalone przez prostownice) ale uwazam ze warto zainwestowac w preparaty które poprawia ich kondycje, tak wiec prosze o pomoc
pozdrawiam
http://www.allegro.pl/item95103383_w...promocja_.html
http://www.allegro.pl/item97512394_o...ena_4_35_.html (ten jedwab uzywałam wczesniej, ładnie nabłyszczał włosy ale nie wiem czy chroni..)
http://www.allegro.pl/item96311463_w...cz_200_ml.html
http://www.allegro.pl/item96047889__...sza_cena_.html
__________________
bruised but never broken
jennifer777 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-11, 12:40   #308
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: zniszczone włosy..istna rozpacz!

Mogę się wypowiedzieć na temat produktu z ostatniego linku Ja mam krótkie włosy, prostuję tylko te dłuższe kosmyki przy uszach i na szyi, oraz długą grzywkę. Te krótkie włosy są fajnie wyprostowane po tym mleczku, ale na grzywkę jest za ciężkie, wygląda na taką przylizaną. Jeśli masz dłuższe włosy, i nie masz zamiaru ich codziennie myć, to nie polecam tego mleczka, chociaż wydaje mi się, że nieźle chroni przed temperaturą.
O właściwościach termoochronnych jedwabiu nic nie wiem, ale jakoś nie mam do niego zaufania w tej kwestii, chociaż kiedyś mój fryzjer miał jakiś jedwab termoaktywny, nie wiem czy nie z Kallosa, i ten niby chronił.
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-11, 16:48   #309
jennifer777
Wtajemniczenie
 
Avatar jennifer777
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 346
Dot.: zniszczone włosy..istna rozpacz!

dziekuje bardzo za odpowiedz
moze ktoś jeszcze pomoże?
zapomniałam dodac, że znów zaczelam uzywac waxa z dodatkiem oleju rycynowego+skrzyp polny, tylko gorzej z tym waxem bo mam troche dziwnie włosy po nim i niezbyt pachnie...
__________________
bruised but never broken
jennifer777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-11, 20:12   #310
chanell85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 103
Dot.: zniszczone włosy..istna rozpacz!


Ja moge sie wypowiedziec na temat jedwabiu-bardzo mi pomógł przy regeneracji zniszczonych przez prostownice włosów.
Wciaż używam prostownicy-ale nie mam juz porozdwajanych koncowek.
Co do reszty -to nie miałam z nimi do czynienia
__________________
chanell85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-01, 15:35   #311
szatynka_#
Raczkowanie
 
Avatar szatynka_#
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 363
Exclamation suche i zniszczone włosy

Błagam niech mi ktoś pomoże bo nie wiem już sama co ma zrobić z moimi włosami. Są bardzo suche, elektryzują sie są zniszczone (robiłam sobie pasemka i prostowałam włosy). Chciałam je jakos odżywiść gdyż są strasznie suche i sypkie. Kolor też nie zaciekawy. Zastanawiam sie nad zafarbowaniem ich hehhą bo słyszalam że to odżywka, która działa częściowo jak farba tylko , że naturalna (aktualny kolor moich wlosów to ciemny brąz) Chciałbym też dowiedzieć sie coś więcej o hennie np. jak długo sie utrzymuje, czy wysusza włosy, jakie są wady? Prosze o pomoc bo jestem już zdesperowana.
szatynka_# jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-01, 17:10   #312
eve(L)ek
Raczkowanie
 
Avatar eve(L)ek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z pięknolandii :P
Wiadomości: 208
Dot.: suche i zniszczone włosy

ehm... mamy ten sam problem.. ja tez zniszczylam wloski prostowaniem... (chociaz naturalne mam proste) ;/ eh.. wiesz.. musisz sobie kupić jedwab do włosów.. to choc troche złagodzi problem suchych włosków.. naprawde widac efekt po stosowaniu jedwabiku... polecam Biosilk chi od Farouk kupisz go w dobrym salonie fryzjerskim albo w necie.. chociaz w sklepach kosmetycznym tez mozesz dostac jakis jedwabik.. pozdrawiam...
__________________
it's obviously...
this is not the place i'm supposed to be...
eve(L)ek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-02, 15:04   #313
Nogala1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 483
Dot.: suche i zniszczone włosy

robiłam kiedyś wloski henną, ale nie byłam zadowolona - po kilku myciach zrobiły się jakieś takie rude, a farbowalam na blond i ta rudość zeszła mi dopiero jak włoski odrosły, ale to może poprostu moje włoski tak zareagowały, a w Twoim przypadku może być zupełnie inaczej pozdrawiam
Nogala1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-02, 17:32   #314
szatynka_#
Raczkowanie
 
Avatar szatynka_#
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 363
Dot.: suche i zniszczone włosy

Chyba jednak zaryzykuje i zafarbuje sobie włosy henną. Kupiłam dwa kolory kasztan i wiśnia, no i nie wiem czy zmieszać te dwa kolory czy zrobić tylko kasztan. Chciałabym w rezultacie otrzymać kolor brązowy lub brązowo pochodny. Czy to mi wyjdzie???
szatynka_# jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-02, 18:36   #315
shockwaves
Wtajemniczenie
 
Avatar shockwaves
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 698
Dot.: suche i zniszczone włosy

Pamiętaj, że po HENNIE nie mozesz farbowac wlosow farba chemiczna przez długi czas. Na te Twoje włosy moze najlepiej uzyc zachwalanego Henna Treatment Wax, dostaniesz go w aptece, dobrze nawilża. No i jedwab z Farouka też polecam
Co do henny to niestety nie wiem jaki efekt da wymieszanie koloru, kiedyś farbowałam kuzynce na wiśniowy kolor i wyszło ładnie (włosy miały naprawdę bordowy kolor)
shockwaves jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-08, 19:21   #316
szatynka_#
Raczkowanie
 
Avatar szatynka_#
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 363
Strasznie Wypadające Suche, Zniszczone Włosy

Błagam o pomoc, wiem że ten temat był poruszany już kilkakrotnie. Probowałam na sobie rady na moje włosy ale nie pomogło. Zwracam sie z rozpaczą o pomoc mam strasznie suche włosy na wiór(na wkacjach zrobiłam sobie lekkie pasemka tylko na zew.) myję je co 2 dni bo u nasady sie bardzo przetłuszczają. Nie susze ich mocno. Są strasznie suche prawie każdy włos lata mi osobno. Jendnak moim najwiekszym problemem , który zmusza mnie do płaczujest to , że moje włosy wypadają dosłownie garściami. Dziennie tracę tak ok. 200 włosów. Jak myję włosy to gdy przesuwam ręką po włosach to mam cały pęczek włosów na ręce. Kiedyś miałam piękne gęste włosy, teraz zdecydowanie widac że jest ich zanczie mniej. Jestem już zdesperowana! Nic nie pomaga olejek rycynowy, zółtko. Wydałam już majątek na odżywki. JA NIECHCE BYC łYSA (mam 17 lat)
szatynka_# jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-08, 21:49   #317
zabkania
Zadomowienie
 
Avatar zabkania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 757
Dot.: Strasznie Wypadające Suche, Zniszczone Włosy

wiem dokladnie co czujesz od czasu do czasu tez mam takie momenty ze az chce mi sie plakac.... teraz sytuacja sie w miare ustabilizowala, bo biore tabletki skrzypo vita myje wlosy szamponem wzmacniajacym (nie moge go polecic bo dopiero zaczelam kuracje ) ale napewno pomoga mi odzywka ziaja plantica V (sa rozne rodzaje np. z mieta... i kosztuja niewiele bo ok 3 zl) do tej odzywi dodawalam olejku rycynowego - taka maseczke nakladalam na ok 40 min i mylam wlosy.... mam nadzieje ze nie bedziesz lysa bede tu zagladac i jak wpadne na jakis dobry produkt ktory mi pomog napewno ci go polece pozdro
zabkania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-09, 08:04   #318
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Strasznie Wypadające Suche, Zniszczone Włosy

A może to wynik niedoboru witamin?
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-09, 09:38   #319
KENZO
Rozeznanie
 
Avatar KENZO
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 856
Dot.: Strasznie Wypadające Suche, Zniszczone Włosy

Mi rowniez sie wydaje ze to moze byc cos nie tak z wewnetrzna gospodarka organizmu - najlepiej gdybys udala sie do dermatologa i zrobila sobie badania ,a tymczasowo mozesz zaczac uzywac waxa - dostaniesz go w aptece- to jest maska na wlosy - pewnie juz o nie czytalas bo dziewczyny wilel razy o niej pisaly Zacznij lykac witaminy - najlepiej caly zestaw - nie tylko ten na wlosy, mozesz popytac w aptekach o jakies ampulki lub toniki na wypadanie wlosow- jest tego cale mnostwo A na suche wlosy dobry jest olejek kokosowy - do nabycia w sklepach zielarskich oraz w aptekach a takze oliwa z oliwek z pierwszego tloczenia- wczesniej podgrzana Mozesz takze kupic sobie profesjonalne maski do wlosow - ( nie wiem jakimi pieniazkami dysponujesz wiec nie bede podawala konktretnych ale mysle ze jak poczytasz sobie KWC to napewno cos dla siebie wybierzesz Jesli bedziesz miala jakies pytanka jeszcze to smialo pytaj Pozdrowka
KENZO jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-09, 10:09   #320
Mycha
Raczkowanie
 
Avatar Mycha
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 418
Dot.: Strasznie Wypadające Suche, Zniszczone Włosy

Mi też się wydaje,że to nadmierne wypadanie włosów to wynik niedoboru witamin lub silnego stresu,w sumie chcąc nie chcąc człowiek się stresuje jak mu włosy wypadają;-)Koniecznie musisz zacząć łykać jakieś witaminy,ze swojej strony polecam Merz Special,nie zniechęcaj się jak początkowo nie będzie efektów,łykaj minimum 3 miesiące a im dłużej tym lepiej.Jednak jeśli jesteś na jakiejś ostrej diecie,to tabletki tez niewiele pomogą.
Na suche i zniszczone włosy polecam jedwab w płynie,sporo o nim dziewczyny pisały na wizażu.U mnie efekt był natychmiastowy,choć przez ostatnie lata każda fryzjerka się dziwiła skąd u mnie takie zniszczone włosy!(nie był to efekt rozjaśniania)
Jakiś czas temu odstawiłam też suszarke,która podobnie jak prostownica strasznie niszczy włosy.Muszę przyznać,że widzę naprawdę dużą poprawę.
Mycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-09, 15:40   #321
szatynka_#
Raczkowanie
 
Avatar szatynka_#
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 363
Dot.: Strasznie Wypadające Suche, Zniszczone Włosy

Dziękuje wam bardzo za porady. Możliwe że to może być brak witamin, bo muszę się przyznać, że niestety jem mało warzyw (chociaż dawniej tez jadłam warzywa sporadycznie, a problemu z włosami nie maiłam, no alę spróbuję. Kupię sobie jakieś witaminy w tabletkach i stopniowo zacznę jeść warzywa. Tylko mam pytanie co do proponowanych przez odżywek. jest bowiem mały problem ja jestem alergikiem uczulonym na prawie wszystkie trawy, drzewa, kwiaty itp. Czy nie zaszkodzą mi preparaty z "ziołami". Jeszcz jedno zaintrygował mnie bardzo ten jedwab do włosow tylko, chodzi o to ,iż mam w planach zafarbować sobie włosy henną. Czy mająć nią zafarbowane wlosy mogę używać jedwabu? Gdzie go moge kupić ? Dziekuje jeszcze raz za porady JESTEśCIE KOCHANE
szatynka_# jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-09, 15:48   #322
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: Strasznie Wypadające Suche, Zniszczone Włosy

w kwestii odzywek to ja bym proponowala Henna Treatment Wax - ale stosowac jak zalecaja czyli łepek zawinac w folie i w recznik i trzymac w cieple. Opcja z kapiela sie nie sprawdza Alternatywnie stosuje odzywki firmy Medipharma z serii Dolica - obie do kupienia w aptece. Obie swietnie nawilzaja i ratuja suche wlosy. Ale faktem jest ze moze trzeba wizyty u dermatologa zeby Twoje wlosy uratowac bez strzyzenia....
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-09, 16:16   #323
KENZO
Rozeznanie
 
Avatar KENZO
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 856
Dot.: Strasznie Wypadające Suche, Zniszczone Włosy

Wisnienko a mozesz poadac link do tych odzyweczek medipharma??? ja uwielbiam testowac rozne specyfiki do wloskow a tej jeszcze nie mialam
KENZO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-09, 18:28   #324
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Strasznie Wypadające Suche, Zniszczone Włosy

Hmmm ...czytałam na forum,że komuś zaczęły wypadać po Henna Treatment Wax włosy skutecznie mnie to zniechęciło do spróbowania
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-09, 19:34   #325
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: Strasznie Wypadające Suche, Zniszczone Włosy

Cytat:
Napisane przez KENZO
Wisnienko a mozesz poadac link do tych odzyweczek medipharma??? ja uwielbiam testowac rozne specyfiki do wloskow a tej jeszcze nie mialam

a moge: http://www.esentia.pl/servlet/SNFPro...9ccaa7868bbadf
widzialam je w aptece, sa na esentii, ale jak wrzucic ta firme w gooogle to znajdzie sie strona tylko ze po niemiecku...
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-09, 21:55   #326
mila1658
Raczkowanie
 
Avatar mila1658
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: gdzies :D
Wiadomości: 171
Dot.: Strasznie Wypadające Suche, Zniszczone Włosy

moze jak jest juz tak zle to pwinnas isc do fryzjerki na kuracje to znacznie poprawi ich kondycje
mila1658 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-10, 07:08   #327
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Strasznie Wypadające Suche, Zniszczone Włosy

Henna T. Wax jest b. dobry, moja babcia stosowała go po chemioterapii i odrosły jej śliczne włoski. Ja stosowałam go wiele lat, głównie na skórę głowy, bo na włosy stosuję masę kosmetyków "profesjonalnych". Ale ok. 2 lata temu zrezygnowałam z Henna Wax, ponieważ nie miałam czasu stosować go co 4 dni, na przemian z innymi maskami. Musiałabym codziennie poświęcac, na samo odżywianie włosów 2 godz. Znalazłam w aptece preparaty zawierające "Minoxidilum", czyli substancję, jaka jest w drogich ampułkach Vichy.Nazwy tych tańszych preparatów to:Piloxidil, lub Loxon (cena 20-25 zł buteleczka 60 ml, starczająca na 1 miesiąc kuracji).Stymuluje ona mieszki włosowe, zapobiega ich starzenu się. Preparat polecany jest w łysieniu "typu męskiego" u mężczyzn i u kobiet.Jednak nie wiem, czy w twoim wieku wolno go stosować.Najlepiej zapytaj dermatologa.
Ja robię sobie kurację przez całą jesień i zimę, bo od lat najwięcej włosów tracę na wiosnę i chcę temu zapobiec,( bo mam b.długie i żle wyglądają kiedy się przerzedzą).Na razie jest tak, że przez 10 miesięcy w roku gubię max.20 włosów każdego dnia ,a na wiosnę niestety linieje jak kot (wiem, że to z powodów zdrowotnych) Na szczęście po piloxidilu b.szybko mi odrastają i przez 2 lata stosowania zwiększyła mi się gęstość włosów.
Oczywiście zażywam również preparaty witaminowe.

Pomyślałam, że to może być, oprócz tego co już pisały dziewczyny, sprawa gospodarki hormonalnej.Ja najwięcej włosów zgubiłam zawsze, gdy coś złego działo się z hormonami. Nawet teraz wiem, że to "wypadanie garściami" ,(przez które przepłakałam wiele godzin), to jeden z objawów i sygnałów, że hormony mi powariowały, i musze wybrać się do lekarza.
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-10, 18:58   #328
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: Strasznie Wypadające Suche, Zniszczone Włosy

Cytat:
Napisane przez Ninedin
Hmmm ...czytałam na forum,że komuś zaczęły wypadać po Henna Treatment Wax włosy skutecznie mnie to zniechęciło do spróbowania
nic o tym nie slyszalam...
ale jest mozliwe ze po pewne preparaty moga wywolywac takie dzialanie: polega to na usuwaniu najslabszyc h wlosow razem z cebulkami po to zeby nowe cebulki mialy miejsce na wzrost i zeby molgy wyrosnac nowe zdrowe wlosy....
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-10, 20:11   #329
Masek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 17
Dot.: Strasznie Wypadające Suche, Zniszczone Włosy

Na wypadanie, a takze zniszczone włosy super jest henna wax, odzywka do kupienia tylko w aptece. Polecam Ci także tonik Neril garniera, takze do kupienia w aptece, na wypadanie włosów. Dobrze bedzie jak włosy przestaniesz na jakis czas farbowac, modelowac itp. Moze byc tez pomocny jakis preparat z apteki np. Skrzypovita, albo magnez lub minerały. A moze sie za duzo stresujesz??? Włosy w czasie stresu niesamowicie traca nie tylko na objetosci, ale tez na uroku. Jesli to Ci nie pomorze idz do dobrego dermatologa.Powodzenia i serdecznie pozdrawiam
Masek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-12, 20:18   #330
szatynka_#
Raczkowanie
 
Avatar szatynka_#
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 363
Dot.: Strasznie Wypadające Suche, Zniszczone Włosy

No kochane zaczynam kurację, ale wszystko powoli. Kupiłam sobie już szampon z wyciągiem ze skrzypu oraz jedwab. Tylko troszkę się zdziwiłam bo na nim pisze ,że należy wmasować we włosy 2 krople. Czy to starczy ja mam długie włosy do połowy pleców?
szatynka_# jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-04 10:01:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:41.