Wii Fit - indywidualny trener do odchudzania w domu - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-03, 08:26   #31
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Czy jesteś posiadaczką Wii Fit?

Cytat:
Napisane przez SuNailsArt Pokaż wiadomość
Widze ze portal wizaz to jedno wielkie nabijanie postow i wywracanie kota do gory nogami. Ok - skroce wiec pytanie, zeby osoby ktore posiadaja taki sprzet, bo to mnie jedynie interesuje mogly sie w nim wypowiedziec. I od tej chwili temat o silowniach i biezniach uwazam za zamkniety.
A od kiedy to Ty decydujesz, czy wątki poruszone w danym temacie zostają zamknięte czy nie?
Po prostu nie potrafisz odeprzeć rzeczowych argumentów, które sprawiają, że Twoje racje brzmią zwyczajnie śmiesznie i tyle.
W tej sytuacji, zastanowiłabym się mocno kto tu odwraca kota ogonem i stosuje uniki poprzez wyciąganie starych wątków, bo ten się zrobił niewygodny.
Będziesz teraz wyszukiwać wszystkie posty o tym urządzeniu i się do nich dopisywać, bo tutaj pojawiły się niepochlebne opinie?

Cytat:
Napisane przez Wyrak
To moze w ramach przygotowania do tej wyzszej szkoly jazdy pocwiczyc na starej desce do prasowania
Jeśli posiada zindywidualizowane programy skierowane ku potrzebom konkretnych użytkowników, to nie widzę przeciwwskazań

Cytat:
Napisane przez garden_d
Dokładnie. Jak zaczęłam czytać Wii Fit to niezwykłe połączenie programu treningowego i gry, stworzone przez znanego z serii "Mario Bros" Shigeru Miyamoto(...) odniosłam takie samo wrażenie.
I każdy kolejny post mnie w tym przekonaniu utwierdza
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-03, 11:01   #32
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Wii Fit - indywidualny trener do odchudzania w domu

Nie no to jakas atrapa.

Kluby fitness czy nawet kolezenski wypad na rower za miasto, poplywanie na basenie to cos co jest nie do podrobienia.

Edytowane przez Rena
Czas edycji: 2010-04-03 o 11:02
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-04, 02:30   #33
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Wii Fit - indywidualny trener do odchudzania w domu

Cytat:
Napisane przez SuNailsArt Pokaż wiadomość
Widze ze portal wizaz to jedno wielkie nabijanie postow i wywracanie kota do gory nogami. Ok - skroce wiec pytanie, zeby osoby ktore posiadaja taki sprzet, bo to mnie jedynie interesuje mogly sie w nim wypowiedziec. I od tej chwili temat o silowniach i biezniach uwazam za zamkniety.

Ja swojej deski (ani tej do prasowania ani do cwiczen) nie mam zamiaru sprzedawac. Posiadam ja od ponad roku, pozwala mi ona utrzymac cialo w dobrej formie, dajac przy tym jednoczesnie duzo satysfakcji i dobre samopoczucie. Nie zamienilabym jej na zadne inne drogie urzadzenie do cwiczen.

Pozdrawiam
Ty zarty sobie stroisz, czy naprawde masz mrzonki, ze jakikolwiek temat bedzie zamkniety zaleznie wg Twojego uznania?

Nagadalas bzdur, zostalo Ci to wytkniete, to miej na tyle charakteru, zeby to przyznac, a nie sarkanie na cudze nabijanie postow itp wykrecanie kota ogonem (nie jedno wielkie na portalu wizaz, tylko jedno wielkie Ty uprawiasz w tym temacie).

Cytat:
Napisane przez SuNailsArt Pokaż wiadomość
Jestem zdania, ze kazdy ruch jest lepszy (czy to gramy czy cwiczymy) - od siedzenia na kanapie lub przy biurku z rekami na klawiaturze.

Pozdrawiam
A co to za bzdura? To jest tylko taka alternatywa - albo machasz sie na desce do prasowania, albo gnijesz na kanapie? Ktos Ci tak powiedzial, ze lepiej gnic na kanapie? Nie, tylko zostaly skomentowane Twoje bzdury typu "ze to lepsze od silowni".

To co w tym momencie wypisujesz to juz bezczelne jest
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 21:04   #34
pakusia86
Zakorzenienie
 
Avatar pakusia86
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Irlandia/ Carrickmines
Wiadomości: 4 266
Dot.: Wii Fit - indywidualny trener do odchudzania w domu

WIDZE ZE DYSKUSJA WIELKA SIE NAWIĄZAŁA

ale to dobrze!

ja jak juz pisałam wcześniej nie żałuje zakupu Wii... Nie mam czasu na siłownie, bo jestem młodą mamuśką i nie mam z kim zostawic dziecka, a wii to swietne rozwiazanie jak dla mnie!

nie zgodze sie ze nie przynosi efektow bo efekty widac, oczywiscie jak ma sie do tego program i checi.... wii fit traktuje jako rozrywkę bo te cwiczenia nie wiele mi daly ale your shape jak dla mnie REWELACJA!!!

ten kto nie zna i nie ma wii niech sie nie wypowiada bo gada bzdury, jak mozna oceniac cos jak sie tego nie zna! ?
__________________
*****
Najważniejszy obowiązek wobec dzieci to dać im szczęście.
— Alen Baxton


pakusia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 06:49   #35
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Wii Fit - indywidualny trener do odchudzania w domu

może to po prostu zazdrość konsole jednak swoje kosztują a dodatki takie wcale też tanie nie są
A jeśli ktoś mieszka z dala od miasta do najbliższej miejscowości z basenem kawałek a po pracy już mu się nie chce dojeżdżać a ma ochotę poćwiczyć to Wii jest fantastyczne tak samo jak PS3 czy inna konsola dużo est gier ruchowych przy których idzie się zmęczyć i spalić troszkę kalorii ba! nawet samo granie na konsoli pozwala zrzucić parę deko :P kiedyś czytałam o takich wynikach i aż uwierzyć nie mogłam
Wiadomo że to nie to sam co profesjonalna siłownia z trenerem no ale nie okłamujmy siebie dużo ludzi ćwiczy w domach na własną rękę ja mam w domu bieżnię rowerek steper i z niczego nie korzystam więc wątpię że na siłownię chodziła bym regularnie a gra to gra i z przyjemnością się gra i nie myśli o tym że muszę zrzucić masę to się samo przy okazji dzieje :P
A Wii jest super
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 06:57   #36
pakusia86
Zakorzenienie
 
Avatar pakusia86
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Irlandia/ Carrickmines
Wiadomości: 4 266
Dot.: Wii Fit - indywidualny trener do odchudzania w domu

Cytat:
Napisane przez oliwka__ Pokaż wiadomość
może to po prostu zazdrość konsole jednak swoje kosztują a dodatki takie wcale też tanie nie są
A jeśli ktoś mieszka z dala od miasta do najbliższej miejscowości z basenem kawałek a po pracy już mu się nie chce dojeżdżać a ma ochotę poćwiczyć to Wii jest fantastyczne tak samo jak PS3 czy inna konsola dużo est gier ruchowych przy których idzie się zmęczyć i spalić troszkę kalorii ba! nawet samo granie na konsoli pozwala zrzucić parę deko :P kiedyś czytałam o takich wynikach i aż uwierzyć nie mogłam
Wiadomo że to nie to sam co profesjonalna siłownia z trenerem no ale nie okłamujmy siebie dużo ludzi ćwiczy w domach na własną rękę ja mam w domu bieżnię rowerek steper i z niczego nie korzystam więc wątpię że na siłownię chodziła bym regularnie a gra to gra i z przyjemnością się gra i nie myśli o tym że muszę zrzucić masę to się samo przy okazji dzieje :P
A Wii jest super

zgadzam sie

swoje kosztuje ale to wydatek dla calej rodziny.... każdy znajdzie coś dla siebie... przy okazji bez zadnych skrupulow mozna wyrzyc sie i pobic wlasnego meza a on jeszcze ma z tego radoche
__________________
*****
Najważniejszy obowiązek wobec dzieci to dać im szczęście.
— Alen Baxton


pakusia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 07:01   #37
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Wii Fit - indywidualny trener do odchudzania w domu

Cytat:
Napisane przez pakusia86 Pokaż wiadomość
ten kto nie zna i nie ma wii niech sie nie wypowiada bo gada bzdury, jak mozna oceniac cos jak sie tego nie zna! ?
Może wystarczy do tego mieć jakiekolwiek pojęcie o fizjologii organizmu, żeby móc sobie pozwolić na obalenie stwierdzeń o wyższości deski, na której się "biega i ćwiczy jogę" nad porządnymi ćwiczeniami siłowymi?
Cytat:
Napisane przez oliwka__ Pokaż wiadomość
może to po prostu zazdrość konsole jednak swoje kosztują a dodatki takie wcale też tanie nie są

O jezu. To Ci kontrargument.
Uważam, że to coś nie może się równać z kawałkiem żelaza i dobrym programem, "zindywidualizowanie na konkretnego użytkownika" wzbudza jedynie mój śmiech, więc jestem zazdrosna?
No i mnie po prostu nie stać, więc mówię innym, że to nic nie warte jeśli o ćwiczenia chodzi?
Cytat:
Napisane przez oliwka__
A jeśli ktoś mieszka z dala od miasta do najbliższej miejscowości z basenem kawałek a po pracy już mu się nie chce dojeżdżać a ma ochotę poćwiczyć to Wii jest fantastyczne tak samo jak PS3 czy inna konsola dużo est gier ruchowych przy których idzie się zmęczyć i spalić troszkę kalorii ba! nawet samo granie na konsoli pozwala zrzucić parę deko :P kiedyś czytałam o takich wynikach i aż uwierzyć nie mogłam
Granie na konsoli pozwala cokolwiek zrzucić chyba od machania palcami manewrując na przyciskach No chyba, że mowa o takich graczach, którzy wciągnięci w grę zapominają o posiłkach. Wtedy owszem, z niejedzenia spadek wagi murowany.

Cytat:
Napisane przez oliwka__
Wiadomo że to nie to sam co profesjonalna siłownia z trenerem no ale nie okłamujmy siebie dużo ludzi ćwiczy w domach na własną rękę ja mam w domu bieżnię rowerek steper i z niczego nie korzystam więc wątpię że na siłownię chodziła bym regularnie a gra to gra i z przyjemnością się gra i nie myśli o tym że muszę zrzucić masę to się samo przy okazji dzieje :P A Wii jest super
Tu już jest problem w niesystematyczności i braku chęci do zabrania się za prawdziwe ćwiczenia. Nie rozumiem po co kupować sprzęt, żeby później z niego nie korzystać, a kłaść się na jakiejś desce i uważać, że dba się o własną sprawność fizyczną. Jako zabawa, owszem, jeśli ktoś lubi może sobie pograć i mieć z tego frajdę. Jako przyrząd mający zastąpić trening z prawdziwego zdarzenia i pomóc w uzyskaniu sylwetki marzeń? Absolutnie nie

Edytowane przez Jelonek
Czas edycji: 2010-04-08 o 07:05
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-08, 07:14   #38
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Wii Fit - indywidualny trener do odchudzania w domu

dokładnie przede wszystkim chodzi o zabawę jeśli ktoś zamierza schudnąć to tylko dietka i odpowiednie ćwiczenia ja nie kupuję konsoli bo schudnąć muszę konsola dla mnie i tż to rozrywka uwielbiamy grać razem mamy pełno gier na ps3 teraz powoli będziemy kompletować wii dodatkowo pewnie super będzie się grało w naszym nowym pokoju kinowym

A swoją drogą wydaje mi się że osóbka SuNailsArt próbowała zrobić niepotrzebną reklamę i zaśmieca wątek bo kto ma kupić ten kupi komu będzie odpowiadać temu będzie.
Tak samo kupiliśmy kiedyś z tż Xbox bo niby zachwalany leżał w kącie przez tydzień był używany później dwa lata w koncie aż oddaliśmy, natomiast czy PS2 czy PS3 graliśmy cały czas aż nam teraz PS3 nie padło no i nie wiemy czy naprawiać czy nowe kupić ale na pewno będzie w naszym domku

---------- Dopisano o 08:11 ---------- Poprzedni post napisano o 08:04 ----------

Jelonek zgadzam się z tobą oczywiście że taka gra nie zastąp systematyczności i właściwych ćwiczeni na siłowni aby uzyskać idealną sylwetkę
Ja poprstu lubię konsole i dużo na nich gram, kiedyś nawet na to nie spojrzałam teraz codziennie nawet na PSP chociaż 5 minut wolę to niż kompa Traktuję to wszystko jak rozrywkę i tak bym proponowała każdemu
A najwięcej korzysta się u nas z konsoli jak znajomi przychodzą czy bilard (no teraz będziemy mieć prawdziwy to odpada) no ale czy kręgle czy tenis, czy też Buzz na PS3 niezła zabawa i wieczór tak zleci że nawet nie zauważysz i pod tym względem powinno się patrzeć na konsole w końcu one stworzone są z myślą o dzieciach a ja pomimo iż skończyłam studia jestem wielkim dzieciakiem i uwielbiam się bawić i grać :P

---------- Dopisano o 08:14 ---------- Poprzedni post napisano o 08:11 ----------

Jelonek a co do zrzucania kg przez samo granie poprzez trzymanie pada w łapce to dokładnie Ci nie powiem w każdym razie ktoś przeprowadzał takie badania i ponoć można parę deko stracić, trudno było mi uwierzyć no ale jeśli wyniki poparte badaniami to niech im będzie chociaz by tak jak piszesz od niejedzenia chociaż jak ja widzę jak mój tż nieraz gra to aż pot go zalewa heheh
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 07:33   #39
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Wii Fit - indywidualny trener do odchudzania w domu

Tyle, że wątek jest w dziale fitness, a nie "gry, konsole, rozrywka" więc jeśli jakieś urządzenie jest tutaj omawiane, to pod względem nie jego przydatności jako zabijacza czasu i stopnia frajdy jaką może zapewnić, ale szans na uzyskanie wyrzeźbionej sylwetki. I tylko o to w całej dyskusji się rozchodzi, bo niektórzy chyba z powyższych faktów sobie sprawy nie zdają, kupują i liczą na nie wiadomo co.

Edytowane przez Jelonek
Czas edycji: 2010-04-08 o 07:34
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 07:44   #40
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Wii Fit - indywidualny trener do odchudzania w domu

O to ja przepraszam nawet nie zwróciłam w jakim dziale ten wątek jest To przepraszam za brudzenie kiedyś go znalazlam i napisałam i tak zostało

A co do rzeźbienia sylwetki to pojęcia nie mam ja na swoją nie narzekam więc nie ćwiczę choć by się przydało no ale jak ma się lenia to się nie ćwiczy ale nawet taki ruch na Wii na pewno lepszy niż siedzenie na kanapie :P
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 13:22   #41
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Wii Fit - indywidualny trener do odchudzania w domu

Cytat:
Napisane przez pakusia86 Pokaż wiadomość

ten kto nie zna i nie ma wii niech sie nie wypowiada bo gada bzdury, jak mozna oceniac cos jak sie tego nie zna! ?
Stad cala krytyka SuNailsArt - nie ma pojecia o porzadnych cwiczeniach silowych i gada jakies bzdury.

Cytat:
Napisane przez oliwka__ Pokaż wiadomość
może to po prostu zazdrość konsole jednak swoje kosztują a dodatki takie wcale też tanie nie są
Tak, az mnie skreca o kawal deski
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-08, 14:07   #42
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Wii Fit - indywidualny trener do odchudzania w domu

Cytat:
Napisane przez oliwka__ Pokaż wiadomość
może to po prostu zazdrość
Tak zazdroscimy. Zwlaszcza tej sali kinowej, jak ja majac karnet do kina potrafilam polowy nie wykorzystac, a wlasny tv wlaczam raz na 2 dni

Coz pozostaje biedowac na silowni, sciskac w rekach swoj tani rower, czy zakladac skromne biedorolki. Wielki swiat nie jest dla mnie, ale przyjmuje to z pokora

Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 15:39   #43
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Wii Fit - indywidualny trener do odchudzania w domu

Rena to się ciesz że masz gdzie i blisko aż Ci zazdroszczę! ja niestety takich możliwości nie mam a dojeżdżać mi się nie chce po 1,5 godziny w jedna stronę nie licząc ile musiała bym dodać stojąc w korkach i dlatego wszystko co możliwe organizujemy w domu.
I proszę bez aż takich zgryźliwości :P I nie brać wszytskiego dosłownie do siebie a poza tym nie czytałam wszystkich postów już wiem że to wątek o fitnesie a nie o grze która dodatkowo ma jakąś tam deskę do fitnesu
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-31, 00:48   #44
jevel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 15
Dot.: Wii Fit - indywidualny trener do odchudzania w domu

właśnie poszukuję na sieci opinii na temat wii fit, i widzę, że najwięcej wiedzą ci, którzy z tego nie korzystali..
ja chodze z różnymi przerwami do klubu fitness i to co mi najbardziej odpowiada to ćwiczenie w grupach - TBC, ABT, BBS itp, sama siłownia mnie nudzi, wolę ćwiczenia w grupie z ciężarkami, taśmami itd przy muzyce z instruktorem -
więc z tego co widziałam na necie, wii fit jest opcją właśnie dla takich osób jak ja

wiadomo, że najlepsze na nogi są przysiady, wypady, odwodzenie, przywodzenie - a do tego nie jest potrzebna siłownia! chyba, że ktoś chce pakować

ja chodząc regularnie na zajęcia fitness mam fajnie wyrzeźbione plecy, ramiona i nogi, brzuch...może nie mam takich mięśni jak Madonna, ale i nie chcę mieć

więc krytykowanie, że bez siłowni i tony żelastwa nie ma efektu, to jakaś pomyłka...
ćwiczenia w domu są ok, tylko nie zawsze jest motywacja i ktoś kto skoryguje błędną postawę

może takie coś jak wii fit w tym pomoże, na pewno wypróbuję jak będę miała okazję
__________________
www.photophobia.pl
jevel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 15:06   #45
julja69
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27
Dot.: Wii Fit - indywidualny trener do odchudzania w domu

Tez jestem szczesliwa posiadaczka Nintendo Wii z dodatkiem Wii FIT (poza tym mam tez mase innych dodatkow do Wii )
Kupiłam, bo kiedy mialam okazje korzystac z tego cudenka przez dluzszy czas (kolezanka zlamala noge=] ) zapragnelam miec wlasne.
Minął rok zanim zdecydowałam sie na zakup a raczje na cene ;]

Oczywiscie jesli ktos jest milosnikiem sportu i pocenia na silce czy na fitnesie zadna gra czy symulator mu tego nie zastapi, natomiast dla pozostalych ...uwazam ze to strzal w dziesiatke

Wybrałam Wii zamiast siłowni,bo wyszło mi taniej (zaraz zaczna anty-Wii krzyczec) wiadomo -to nie to samo co siłka ale za tą cene mam nie tylko swoj indywidualny mini fitnes w domu, ale ma go takze moj chlopak nie wspominajac o tym, ze urządzamy turnieje wszelkiego rodzaju ze znajmymi.
Wybrałam Wii zamiast karnetu, bo mam 2w1 a nawet wiecej, nie tylko troche sportu ale i mega dodatek podczas imprez, spotkan itd.

Mówcie co chce "ci co nie maja a sie wypowiadaja " ja nie zaluje zakupu, mimo ze minelo juz tyle czasu wciaz jest i dla mnie, i dla reszty domownikow atrakcja

oczywiscie gdybym miala wiecej kasy kupilabym i Wii i karnet ;p:brzy dal:
julja69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 18:50   #46
holenderka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 31
Dot.: Wii Fit - indywidualny trener do odchudzania w domu

Cześć Wszystkim!
Ja wezmę w obronę Wii Fit Jak zaczynałam rok temu odchudzanie ważyłam prawie 100kg. Teraz ważę 72kg Jeszcze mi daleko do wymarzonej wagi ale postępy są. Jeszcze tak z dyszkę by się przydało schudnąć.
holenderka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-05, 13:46   #47
holenderka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 31
Dot.: Wii Fit - indywidualny trener do odchudzania w domu

Dziewczyny! Wczoraj było wielkie ważenie i znowu jest się czym chwalić.
Wii w moim przypadku był strzałem w dziesiątkę
Jeśli ktoś zastanawia się jak moja waga spadła do tej pory 30,5kg już wyjaśniam. Moje ćwiczenia codzienne to: 60 minut stepingu, 30 minut boksu, jak mam jeszcze siłę to dochodzi hula-hop. Na początku robiłam niepotrzebnie ćwiczenia na mięśnie, potem zamieniłam je w całości na program spalania kalorii. Stepingu jest 3 rodzaje - ja najbardziej lubię ten, w którym na ekranie pokazuje kroki i trzeba chodzić według nich. W boksie mamy sparing partnera który nam pokazuje ciosy i też trzeba je wykonywać w odp.kolejności i czasie. Wszystkie ćwiczenia do spalania kalorii (i nie tylko one) mają rankingi, im mniej złych kroków czy ciosów tym więcej punktów. To jest dobra rzecz, bo czasem nachodziła mnie chęć "pobicia" samej siebie i po prostu traciłam rachubę czasu, okazywało się że na liczniku mam nie 1 a np.1,5h ćwiczeń.
Dodatkowo do spalania kalorii jest jogging (3 rodzaje), i jeśli ktoś powie jak można biegać w miejscu to odpowiadam - tak samo jak na bieżni... Aha, do biegania nie używa się deski tylko pilota trzymanego w ręce. To on rejestruje ruchy ( tak jak i w boksie). Tak więc jak mamy trochę więcej miejsca w pokoju to ...
Oczywiście ćwiczenia to jedno, żeby schudną musiałam mniej jeść, ale nie stosowałam żadnej diety. Po prostu jadłam mniej, jeśli miałam ochotę na kurczaka z frytkami to jadłam, ale o połowę porcji. Nie wyobrażałam sobie ślęczenia przy garach i gotowania osobno dla mnie i osobno dla męża. Dodatkowo do każdego posiłku brałam Linee, popijałam sokami niesłodzonymi lub mineralną. Raz na dwa tygodnie pozwalałam sobie na coca colę, której wcześniej mogłam wypić 2 (!!!) litry dziennie. Zrezygnowałam ze słodyczy w 95%, czasem zjadłam kawałek czekolady czy lody, ale to też było chyba działanie Linei że mnie do nich nie ciągnęło. Aha, przestałam również słodzić herbatę i starałam się nie jeść po 18. Czego nie mogłam sobie odmówić to codziennego Tigera albo Redbula, to zamiast kawy której nienawidzę bleee...
Tak więc jak widać nawet nie chodząc na siłownie można się pozbyć tłuszczu. I to nie jest tak że ja mam jakąś cudowną przemianę materii, wcześniej prawie cały czas byłam na różnych dietach, i doczekałam się tylko samych efektów jo-jo....
holenderka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 18:45   #48
Futbolowa
Zakorzenienie
 
Avatar Futbolowa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Miasto Bandyckiej Miłości
Wiadomości: 10 172
GG do Futbolowa
Dot.: Czy jesteś posiadaczką Wii Fit?

Cytat:
Jeśli posiada zindywidualizowane programy skierowane ku potrzebom konkretnych użytkowników, to nie widzę przeciwwskazań
Właściwie jest tam coś takiego. Podajesz wiek i wymiary, deska Cię waży i mierzy przy tym BMI. Potem wklepujesz ile potrzebujesz schudnąć i ile masz na to czasu i dostajesz zestaw ćwiczeń do tych parametrów dobrany. Tak przynajmniej wnioskuję z trailera na YT
Futbolowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-18, 11:11   #49
Futbolowa
Zakorzenienie
 
Avatar Futbolowa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Miasto Bandyckiej Miłości
Wiadomości: 10 172
GG do Futbolowa
Dot.: Czy jesteś posiadaczką Wii Fit?

Po czterech miesiącach z Wii Fit Plus muszę przyznać rację tym dziewczynom, które uważają, że ten program rzeczywiście pozwala schudnąć. Przed zakupem ważyłam 62kg, aktualnie waga pokazuje 55kg. Odżywiałam się tak, jak zwykle, piłam jedynie więcej zielonej herbaty i prawie codziennie spędzałam minimum godzinę na Wii. Za najlepsze uważam ćwiczenia z boksu, gdyż angażują całe ciało. Dobre są też step i hula-hop. Nie wierzcie z kolei w cuda z jogą, ma ona niewiele wspólnego z prawdziwymi ćwiczeniami.

No i ponieważ nadeszła wiosna, polecam poszukanie innych rodzajów aktywności fizycznej - Wii jest dobre na zimę, przy ładnej pogodzie o wiele przyjemniej ćwiczyć na słońcu
Futbolowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:50.