Lakiery hybrydowe cz.4 - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-09-14, 10:27   #3151
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez stypi_89 Pokaż wiadomość
ja sobie myślałam, żeby pokombinować czarny z jakimś brokatem mam nakupowane z alie całą paletę kolorów i może bym coś połączyła. Tylko co? Czarny z limonkowym brokatem? Czy może dać np. biały podkład i na to brokat? A może dać całkowicie inny kolor żeby był jakiś kontrast? Nie wiem dziewczyny...
A może spróbuj na wzorniku ? Limonkowy brokat mógłby dobrze wyglądać przy sukience
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-14, 10:31   #3152
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez stypi_89 Pokaż wiadomość
ja sobie myślałam, żeby pokombinować czarny z jakimś brokatem mam nakupowane z alie całą paletę kolorów i może bym coś połączyła. Tylko co? Czarny z limonkowym brokatem? Czy może dać np. biały podkład i na to brokat? A może dać całkowicie inny kolor żeby był jakiś kontrast? Nie wiem dziewczyny...
Ciężkie życie kobiety, wieczne dylematy
Na początku właśnie pomyślałam o kontraście i mocnym różu ale to też zależy od odcieni i limonki i różu
A jak już kombinować z czarnym i brokatem to na górze czarny a na dole srebrny brokat z przejściem,taki babyboomer tylko z brokatem.
A może termiczny?
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-14, 10:48   #3153
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Nie podobaja mi sie te termiczne wcale :/
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=905036
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-14, 11:26   #3154
stypi_89
Wtajemniczenie
 
Avatar stypi_89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 967
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
A może spróbuj na wzorniku ? Limonkowy brokat mógłby dobrze wyglądać przy sukience
jak przyjdę z pracy to będę kombinować w ogóle muszę zobaczyć czy mam limonkowy czy to bardziej taki pod zielony wpada... aj masakra, z weselami

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Ciężkie życie kobiety, wieczne dylematy
Na początku właśnie pomyślałam o kontraście i mocnym różu ale to też zależy od odcieni i limonki i różu
A jak już kombinować z czarnym i brokatem to na górze czarny a na dole srebrny brokat z przejściem,taki babyboomer tylko z brokatem.
A może termiczny?
termicznych w ogóle nie mam kiedyś miałam zrobione takie ala ombre właśnie z czarnym podkładem i różowym brokatem i nawet fajnie to wyglądało, dlatego pomyślałam że mogłabym sobie coś takiego zafundować

dziękuje dziewczyny dzisiaj będę kombinować i efekty na pewno wam pokażę
__________________
26.12.2012
22.12.2014
12.09.2015
23.03.2017
stypi_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-14, 11:44   #3155
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez stypi_89 Pokaż wiadomość
dziękuje dziewczyny dzisiaj będę kombinować i efekty na pewno wam pokażę
No to czekamy na efekty
Do mnie dziś przyszedł termiczny i szlag mnie trafił ale to tak jak ktoś nie potrafi czytać i nie pamięta że monitor przekłamuje kolory
Mam brąz/róż. Ciepły(róż) cudny ale zimny(brąz) koszmar
__________________



Edytowane przez SzatAnka71
Czas edycji: 2016-09-14 o 11:47
SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-14, 12:12   #3156
Margol111
Raczkowanie
 
Avatar Margol111
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 75
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

A do tej limonkowej sukienki, czarnych dodatków i ew. srebrnej biżuterii to może coś w szarościach i z brokatem ?

Edytowane przez Margol111
Czas edycji: 2016-09-14 o 12:14
Margol111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-14, 14:32   #3157
Georgina_Kincaid
Zakorzenienie
 
Avatar Georgina_Kincaid
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 8 405
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Dziewczyny muszę 'pochwalić' się moimi przebojami z pazurkami. Ponieważ mam uczulenie na moją proteinową miłość, a pazurki mam cienkie mam papier to zainwestowalam w żel brisa lite shellaca. Nie było przezroczystego, wzięłam biały, stwierdziłam, że będzie ladnie kolor podbijać. Hardem i proteinową pięknie krzywą C budowalam to zelem na pewno będzie pikuś No i wczoraj wieczorem wzięłam się za pierwszą aplikację. Na starcie okazało się, że pędzelek mam do ale co tam, dam rade. Efekt straszny, moje paznokcie, a raczej żel na nich wyglądał jak przeorane pole i jeszcze jakaś kupa zrobiona na nim ale co tam, jestem twarda, pilowalam przez godzinę, lewa reka jako tako. Pora na prawą, będzie łatwiej, w koncu leworeczna jestem. I się zaczęło. Za grubą warstwę żelu nałożyłam, z wierzchu się utwardzil a pod spodem nie. 3h sciagalam i nakladalam od nowa, zakonczylam zabawe kolo 2giej w nocy (zabralam sie o 20 ) przypilowalam tylko tak, zeby nie straszyly, dzisiaj mam w planie pomalować, ale jeszcze muszę je trochę wyrównać. Nie wiem tylko czy znowu żelem się bawić czy lakier małe nierówności wyrówna.
Wiem, że odbiegam od tematu hybryd, ale musiałam się z Wami tym podzielić
I podziwiam dziewczyny pracujące na żelach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Statystyki pokazują, że większość śmiertelników zaprzedaje dusze z pięciu powodów: seksu, pieniędzy, władzy, zemsty i miłości. Dokładnie w tej kolejności. - Richelle Mead
Georgina_Kincaid jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-14, 14:45   #3158
_bagheera_
Wtajemniczenie
 
Avatar _bagheera_
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 2 884
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Zele nie sa takie straszne 😊 ja bardzo lubie, a poza tym wiem, ze mam mocne pazurki bo moje naturalki tez slabiutkie... Musisz pocwiczyc, efekty beda coraz bardziej zadowalające, zobaczysz 😙 a co masz do wyrownania to lepiej jeszcze wyrownaj - po co masz sie potem wkurzac ze ci się nie podoba jak juz będzie kolor nałożony!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
25.05.2012

Franio
Staś
_bagheera_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-14, 15:33   #3159
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez Georgina_Kincaid Pokaż wiadomość
Dziewczyny muszę 'pochwalić' się moimi przebojami z pazurkami. Ponieważ mam uczulenie na moją proteinową miłość, a pazurki mam cienkie mam papier to zainwestowalam w żel brisa lite shellaca. Nie było przezroczystego, wzięłam biały, stwierdziłam, że będzie ladnie kolor podbijać. Hardem i proteinową pięknie krzywą C budowalam to zelem na pewno będzie pikuś No i wczoraj wieczorem wzięłam się za pierwszą aplikację. Na starcie okazało się, że pędzelek mam do ale co tam, dam rade. Efekt straszny, moje paznokcie, a raczej żel na nich wyglądał jak przeorane pole i jeszcze jakaś kupa zrobiona na nim ale co tam, jestem twarda, pilowalam przez godzinę, lewa reka jako tako. Pora na prawą, będzie łatwiej, w koncu leworeczna jestem. I się zaczęło. Za grubą warstwę żelu nałożyłam, z wierzchu się utwardzil a pod spodem nie. 3h sciagalam i nakladalam od nowa, zakonczylam zabawe kolo 2giej w nocy (zabralam sie o 20 ) przypilowalam tylko tak, zeby nie straszyly, dzisiaj mam w planie pomalować, ale jeszcze muszę je trochę wyrównać. Nie wiem tylko czy znowu żelem się bawić czy lakier małe nierówności wyrówna.
Wiem, że odbiegam od tematu hybryd, ale musiałam się z Wami tym podzielić
I podziwiam dziewczyny pracujące na żelach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
g
Taaaa wiem coś o tym. Ja żelu użyłam raz na dwa paznokcie bo myślałam że jak sobie radzę z hardem to zel to pikuś. I stworzyłam takie okropienstwa przebijesz?
Na drugi dzień wystawilam zel na olx a zel spilowalam i juz nawet nie chce więcej próbować.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_20160524_005.jpg (62,4 KB, 79 załadowań)
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-14, 15:58   #3160
Georgina_Kincaid
Zakorzenienie
 
Avatar Georgina_Kincaid
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 8 405
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Bagheera na pewno ćwiczyć będę bo niestety nie mam innej opcji przez to uczulenie, więc muszę się nauczyć. Tylko jakiś pędzelek trzeba kupić ogarnięty.

Hauuu nie chciałam tego robić, ale dam zdjęcia po wyjęciu z lampy, po tym jak okazało, że żel się nie utwardzil, i efekt końcowy - ale dzisiaj będą poprawki, bo przy skorkach jest dramat
1473865092108.jpg1473865103224.jpg1473865127985.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Statystyki pokazują, że większość śmiertelników zaprzedaje dusze z pięciu powodów: seksu, pieniędzy, władzy, zemsty i miłości. Dokładnie w tej kolejności. - Richelle Mead
Georgina_Kincaid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-14, 16:05   #3161
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez Georgina_Kincaid Pokaż wiadomość
Bagheera na pewno ćwiczyć będę bo niestety nie mam innej opcji przez to uczulenie, więc muszę się nauczyć. Tylko jakiś pędzelek trzeba kupić ogarnięty.

Hauuu nie chciałam tego robić, ale dam zdjęcia po wyjęciu z lampy, po tym jak okazało, że żel się nie utwardzil, i efekt końcowy - ale dzisiaj będą poprawki, bo przy skorkach jest dramat

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No dobra, wygrywasz a ten zel nadaje się do twojej lampy? Masz uv czy Led? Domyślam się ze byłaś nieźle poirytowana. Mnie by szlag trafił i pewnie bym się poddała wiec podziwiam za wytrwałość.
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-14, 16:07   #3162
Georgina_Kincaid
Zakorzenienie
 
Avatar Georgina_Kincaid
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 8 405
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez hauuu Pokaż wiadomość
No dobra, wygrywasz a ten zel nadaje się do twojej lampy? Masz uv czy Led? Domyślam się ze byłaś nieźle poirytowana. Mnie by szlag trafił i pewnie bym się poddała wiec podziwiam za wytrwałość.
Diamencika mam, po prostu za grubo nałożyłam. Ja już tez miałam dość, ale ściąganie obu rąk zajęło by dłużej
Nie wiem teraz czy kupowanie białego żelu to byl dobry pomysł może trzeba bylo czekać na przezroczysty

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Statystyki pokazują, że większość śmiertelników zaprzedaje dusze z pięciu powodów: seksu, pieniędzy, władzy, zemsty i miłości. Dokładnie w tej kolejności. - Richelle Mead
Georgina_Kincaid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-14, 16:12   #3163
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez Georgina_Kincaid Pokaż wiadomość
Diamencika mam, po prostu za grubo nałożyłam. Ja już tez miałam dość, ale ściąganie obu rąk zajęło by dłużej
Nie wiem teraz czy kupowanie białego żelu to byl dobry pomysł może trzeba bylo czekać na przezroczysty

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja zamówiłam na ali biały a przyszedł przezroczysty. Sprzedawca wysłał mi biały bez gadania ale potem go nawet nie otwierałam bo jak użyłam przezroczystego to miałam dosc jak wykończe kiedyś harda Clear to wezmę białego bo zele to nie dla mnie. Mój miał być jeszcze soak off ale po 30 minutowym soak dalej nie chciał off :/
Zel ci potrzebny do przedłużenia czy tylko utwardzenia? Ja chwałę sobie połączenie bazy i akrylu lub harda i akrylu jako utwardzenie. Przedłuża hardem ale tylko pojedyncze paznokcie hak coś się złamie.
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-14, 16:17   #3164
Georgina_Kincaid
Zakorzenienie
 
Avatar Georgina_Kincaid
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 8 405
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez hauuu Pokaż wiadomość
Ja zamówiłam na ali biały a przyszedł przezroczysty. Sprzedawca wysłał mi biały bez gadania ale potem go nawet nie otwierałam bo jak użyłam przezroczystego to miałam dosc jak wykończe kiedyś harda Clear to wezmę białego bo zele to nie dla mnie. Mój miał być jeszcze soak off ale po 30 minutowym soak dalej nie chciał off :/
Zel ci potrzebny do przedłużenia czy tylko utwardzenia? Ja chwałę sobie połączenie bazy i akrylu lub harda i akrylu jako utwardzenie. Przedłuża hardem ale tylko pojedyncze paznokcie hak coś się złamie.
Raczej do utwardzania. Problem jest taki ze mam uczulenie chyba na wszystko, semilac, NN, MM, ingido i wlasciwie wszystko czego się dotknelam. Dlatego w tego shellaca inwestuje, bo tu (odpukać) nic się nie dzieje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Statystyki pokazują, że większość śmiertelników zaprzedaje dusze z pięciu powodów: seksu, pieniędzy, władzy, zemsty i miłości. Dokładnie w tej kolejności. - Richelle Mead
Georgina_Kincaid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-14, 20:38   #3165
cukierkova0
Zadomowienie
 
Avatar cukierkova0
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: dom - duży pokój
Wiadomości: 1 176
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez Georgina_Kincaid Pokaż wiadomość
Raczej do utwardzania. Problem jest taki ze mam uczulenie chyba na wszystko, semilac, NN, MM, ingido i wlasciwie wszystko czego się dotknelam. Dlatego w tego shellaca inwestuje, bo tu (odpukać) nic się nie dzieje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


To syp na bazę akryl, powinno pomoc
cukierkova0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-14, 21:43   #3166
Georgina_Kincaid
Zakorzenienie
 
Avatar Georgina_Kincaid
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 8 405
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez cukierkova0 Pokaż wiadomość
To syp na bazę akryl, powinno pomoc
Ja obstawiam, że jestem uczulona na akrylany, bo tego najwięcej w hybrydach, to pewnie akryl jeszcze gorzej
mam żel to się nauczę
Jutro wstawię w galerii efekt końcowy bo właśnie skończyłam robić mani
__________________
Statystyki pokazują, że większość śmiertelników zaprzedaje dusze z pięciu powodów: seksu, pieniędzy, władzy, zemsty i miłości. Dokładnie w tej kolejności. - Richelle Mead
Georgina_Kincaid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-14, 23:01   #3167
Madzeska75
Wtajemniczenie
 
Avatar Madzeska75
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 807
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez Cos_ Pokaż wiadomość
Nie podobaja mi sie te termiczne wcale :/
Mnie też 🙄

Wysłane z Note 4 & Tapatalk 📱
Madzeska75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-15, 07:38   #3168
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

No to już wiem żeby żeli nie ruszać bo z moim talentem wygrałabym z Wami obiema
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-15, 22:15   #3169
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Dziewczyny, co zrobić gdy nie podoba mi się kolor lakieru a nie chce sciagac wszystkiego? Piluje tylko top nakładam baze , kolor i top? Czy na top mogę od razu polozyc kolor i później znowu top?
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-15, 22:27   #3170
Mama Tosi
Rozeznanie
 
Avatar Mama Tosi
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 534
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co zrobić gdy nie podoba mi się kolor lakieru a nie chce sciagac wszystkiego? Piluje tylko top nakładam baze , kolor i top? Czy na top mogę od razu polozyc kolor i później znowu top?
Nie jestem ekspertką od pazurków, robię tylko sobie, więc nie wiem, czy można robić tak jak ja ale...
Zdarzyło mi się kłaść na stare mani kolor bez piłowania topu. Czyli na stary top 2 warstwy koloru + top.
Trzymało mi się elegancko przez tydzień. Pewnie by wytrzymało dłużej, ale zdjęłam ze względu na odrost.
Piłować topu i koloru pilnikiem by mi się nie chciało.

Dziewczyny tu często piszą, że frezarką zdejmują mani zostawiając tylko starą bazę i na to kładą nowe mani (baza, kolor, top).
__________________
Tosia 21.09.2012
Marysia 29.12.2014

Edytowane przez Mama Tosi
Czas edycji: 2016-09-15 o 22:30
Mama Tosi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-15, 23:51   #3171
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Przy takich metodach nie macie wrażenia ze paznokcie są grube?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-16, 03:33   #3172
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co zrobić gdy nie podoba mi się kolor lakieru a nie chce sciagac wszystkiego? Piluje tylko top nakładam baze , kolor i top? Czy na top mogę od razu polozyc kolor i później znowu top?
Bazę nakladam tylko na goły paznokcie czyli jeśli ściągam mani zostaje mi baza to już przy nowym kładę na odrostem tylko żeby nie było niepotrzebnych warstw.
Co do nakładania nowego koloru na stary kolor to robiłam tak zanim nabyła frezarkę. Jak znudził mi się kolor to go zmieniała np na kilku palcach ale niestety prawie zawsze wyglądało to nie tak jakbym chciała. Kolejne dwie warstwy koloru plus top to jednak za dużo.
W takich przypadkach lepiej jednak mieć w zapasie jakieś naklejki, stemple, syrenkę i tak majstrowac przy mani albo jednak usunąć pilnikiem lub frezarka.
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-16, 07:47   #3173
Mama Tosi
Rozeznanie
 
Avatar Mama Tosi
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 534
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez aqgatta58 Pokaż wiadomość
Przy takich metodach nie macie wrażenia ze paznokcie są grube?
Owszem, paznokcie są grubsze ale jeszcze znośne w mojej ocenie.
Weź proszę pod uwagę, że ja to zrobiłam z desperacji hehe.
Miałam wtedy bazę semilac, która mi się wręcz wżera w paznokcie i nie sposób jej dobrze zdjąć.
Dlatego kombinowałam, co by tu zrobić, żeby nie ściągać mani co 2 tygodnie.
Dla mnie nawet ten grubszy pazur był lepszy od ściągania mani.
Teraz mam bazę z indigo, która mi się dużo lepiej ściąga, więc nie czuję już potrzeby kombinowania, co by tu zrobić, żeby nie odmaczać.
Poza tym czekam na moje frezy z ali i jak przyjdą w końcu, to biorę się za naukę zdejmowania nią hybrydy.
Piłowanie całego mani aż do bazy pilniczkiem to nie dla mnie. Za dużo machania ręką. Już raz to robiłam i masakra ile z tym roboty.
Właśnie to mani odnawiane musiałam piłować, bo bardzo powoli się odmaczało przez ten podwójny top. Czyli do spiłowania miałam idąc od góry top, 2 warstwy koloru, top, biały pasek od frencha, 2 warstwy różowego do frencha, hard z semilaca. Bazę zostawiłam do odmoczenia.
Nigdy więcej ręcznego piłowania
Właśnie po tym piłowaniu zamówiłam frezarkę hehe.

O odnawianiu mani pisała kiedyś e-urszula na wizażu, tylko już nie pamiętam, gdzie to było.
Nawet fotki wstawiała.

Reasumując - kolor położony bezpośrednio na stary top się trzyma.
Estetyka takiego mani - to już wypadkowa gustu i techniki malowania (cienkie warstwy!).
__________________
Tosia 21.09.2012
Marysia 29.12.2014
Mama Tosi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-16, 08:38   #3174
Margol111
Raczkowanie
 
Avatar Margol111
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 75
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez hauuu Pokaż wiadomość
Co do nakładania nowego koloru na stary kolor to robiłam tak zanim nabyła frezarkę. Jak znudził mi się kolor to go zmieniała np na kilku palcach ale niestety prawie zawsze wyglądało to nie tak jakbym chciała. Kolejne dwie warstwy koloru plus top to jednak za dużo.
W takich przypadkach lepiej jednak mieć w zapasie jakieś naklejki, stemple, syrenkę i tak majstrowac przy mani albo jednak usunąć pilnikiem lub frezarka.
Czas zainwestować w stemple . Naklejki dzis przyjadą, ale chcę mieć jeszcze jakąś alternatywę, bo już po 4-5 dniach mani mi się nudzi.
Macie jakieś sprawdzone stemple ? Na co zwracać uwagę przy ich wyborze poza wzorem oczywiście?
Margol111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-16, 09:00   #3175
Mama Tosi
Rozeznanie
 
Avatar Mama Tosi
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 534
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez Margol111 Pokaż wiadomość
Czas zainwestować w stemple . Naklejki dzis przyjadą, ale chcę mieć jeszcze jakąś alternatywę, bo już po 4-5 dniach mani mi się nudzi.
Macie jakieś sprawdzone stemple ? Na co zwracać uwagę przy ich wyborze poza wzorem oczywiście?
Ja mam taki:
http://allegro.pl/stempel-clear-prze...MxNmRmMTdmYw==

Fajny jest, bo przeźroczysty, żelkowy, taki miękki.
Trzeba tylko pamiętać, żeby go mocno nie dociskać, bo wtedy nie odbija. Trzeba nim dosłownie muskać płytkę i pazurka.

Dziewczyny na wizażu polecały też takie 2 stemple:
https://pl.aliexpress.com/item/1PC-N...08.0.58.6JiyJD

https://pl.aliexpress.com/item/4cm-B...8.0.128.1PTdmG

Nie miałam ich, więc się nie wypowiem.
W tym podforum o hybrydach są chyba 2 wątki o stemplowaniu. Może tam coś znajdziesz ciekawego.

Lakiery do stemplowania polecane na wizażu to kand i konad.

Najważniejsze w stemplowaniu to jednak są moim zdaniem -poza techniką do wyćwiczenia - płytki. Muszą być dobrze wyżłobione.

Ja mam z born pretty i są bardzo OK.
__________________
Tosia 21.09.2012
Marysia 29.12.2014
Mama Tosi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-16, 10:53   #3176
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Macie porównanie jak pod względem odcienia wypada Blue Tide z Neonail do Baby Boy Semilaca?
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-16, 11:38   #3177
Margol111
Raczkowanie
 
Avatar Margol111
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 75
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Mama Tosi, dziekuję za odpowiedź .
Lecę szukać wątku o stemplowaniu...
Margol111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-16, 13:20   #3178
cukierkova0
Zadomowienie
 
Avatar cukierkova0
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: dom - duży pokój
Wiadomości: 1 176
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Ja plytki z alie z Born Pretty zamawiam, stempel zamowilam taki większy czerwony, dziewczyny na grupie na fb polecamy. ale cos dlugo idzie
cukierkova0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-17, 06:36   #3179
cukierkova0
Zadomowienie
 
Avatar cukierkova0
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: dom - duży pokój
Wiadomości: 1 176
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Ktos kiedys pytal o piękny niebieski

Będę zamawiać w przyszłym tygodniu ten 82 i dam znac jak na pazurkach

Edytowane przez cukierkova0
Czas edycji: 2016-09-17 o 06:38
cukierkova0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-17, 08:41   #3180
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cukierkowa ja pytałam, kupiłam nowość Semilaca 171 i kolor rzeczywiście cudo także w końcu znalazłam tego czego szukałam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-19 18:54:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:48.