Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II - Strona 115 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-27, 13:09   #3421
201707171013
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Shpilcia Pokaż wiadomość
Literka jaki minimalizm też ciagle dąże do takiego stanu... a cethapilu nei uzywasz do warzy? dobry patent z żelem do hig. int. jak sprawuje sie antyperspirant z iwostinu działa? można go stosować na wydepilowana skórę?
Dzięki

Cetaphilu do twarzy używam, ale do nawilżania (to emulsja, którą dermatolog poleciła do nawilżania twarzy po Skinorenie i na ciało żeby zapobiec nowym podrażnieniom). Swoją drogą niezły z niego wynalazek. Antyperspirant poleciłam kiedyś poleciłam jednej z wizażanek, ale niestety teraz już nie jest tak kolorowo Przed potem przestał chronić, chociaż ja chyba silnie pocę się na podłożu hormonalnym, niedługo idę na badania, może jak nie masz problemu z poceniem to się sprawdzi. Bez problemu aplikuję na wydepilowaną skórę.
201707171013 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-27, 13:21   #3422
Shpilcia
Zakorzenienie
 
Avatar Shpilcia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 3 064
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Literka96 Pokaż wiadomość
Dzięki

Cetaphilu do twarzy używam, ale do nawilżania (to emulsja, którą dermatolog poleciła do nawilżania twarzy po Skinorenie i na ciało żeby zapobiec nowym podrażnieniom). Swoją drogą niezły z niego wynalazek. Antyperspirant poleciłam kiedyś poleciłam jednej z wizażanek, ale niestety teraz już nie jest tak kolorowo Przed potem przestał chronić, chociaż ja chyba silnie pocę się na podłożu hormonalnym, niedługo idę na badania, może jak nie masz problemu z poceniem to się sprawdzi. Bez problemu aplikuję na wydepilowaną skórę.
JA właśnie cetaphilu używałam do mycia twarzy jak leczyłam sie dermatologicznie jako nawilzacz też jest dobry ogólnie to cudo i mam do niego zamiar powrócić jak pokończą mi sie zapasy :P to ten iwostin chyab średni jest
Shpilcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-27, 13:46   #3423
xxxMadziaxxx95
Rozeznanie
 
Avatar xxxMadziaxxx95
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 595
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez mysha25xx Pokaż wiadomość
Ale piękny zbiór!!!Używasz tego wszystkiego na raz?Wpędzacie mnie w kompleksy dziewczyny, przy Was to jestem uboga krewna Tym samym czuję się rozgrzeszona i upoważniona do zakupów kosmetycznych Oto one, a wszystko przez Was kusicielki
Miałam płatki Garnier Czysta Skóra-dobrze niszczą pryszcze,ale wysuszają skórę twarzy.Są świetne na plecy i dekolt.
Fajna aktualizacja Jak oceniasz żel pod prysznic Johnson?



Cytat:
Napisane przez Literka96 Pokaż wiadomość
Ja aktualizuję zbiór, bo dosyć dużo się zmieniło.

1. Twarz (nie dziwcie się, że nie mam żelu do twarzy, bo używam żelu do higieny intymnej ze zdjęcia 3)
2. Włosy
3. Do kąpieli
4. Ciało
5. Makijaż (wiem, ze jest osobny watek, ale dużo tego nie mam więc umieściłam tu, zapomniałam o tuszu do rzęs )
6. Perfumy
7. To co nie nadawało się do poprzednich zdjęć
Ładny zbiorek Dążę do takiego stanu
__________________

xxxMadziaxxx95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-27, 14:50   #3424
Aviiieee
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 604
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Literko świetny z zbiorek
Mam tylko jedno pytanie. jaką pojemność w ml ma ten malutki żel pod prysznic ogórkowy z Dove? A i przy okazji jak się sprawuje
__________________
Kontynuuję przygodę z Wizażem pod innym nickiem.
Aviiieee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-27, 15:31   #3425
201707171013
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez xxxMadziaxxx95 Pokaż wiadomość
Ładny zbiorek Dążę do takiego stanu
Dzięki
Cytat:
Napisane przez Aviiieee Pokaż wiadomość
Literko świetny z zbiorek
Mam tylko jedno pytanie. jaką pojemność w ml ma ten malutki żel pod prysznic ogórkowy z Dove? A i przy okazji jak się sprawuje
Dzięki
Żel ma 50ml. Niestety nie ocenię, bo jeszcze nie używałam.
201707171013 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-27, 15:49   #3426
off-wietrzka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 833
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
Nie jestem adresatką pytania ale mam ten podkład i stosuję go już od 2 miesięcy więc się wypowiem...

Mam cerę mieszaną, podkład łatwo się nakłada...dobrze się rozsmarowuje, wystarczy malenka kropelka i powstaje naturalny makijaż. :Lepiej nałozyć mniejszą ilość niż za dużo..Bo on naprawdę jest bardzo wydajny i można przedobrzyć. Dobrze się utrzymuje na twarzy, choć bez zażnego pudru matującego np. sypkiego to po 3 h już zaczyna mi się świecić czoło i nos. Dobrze kryje drobne zaczerwienienia, jakieś takie miejśca typu zatkane pory , grudki etc.
ładnie pachnie, Nie tworzy smug i plan, dobrze stapia się ze skórą...

Jedyny minus- szklane opakowanie (bez pompki) ciezko wydobyć podkład ! ALE..znalazłam na to sposób..Posługuje się do "wyciągania" podkładu wacikami higienicznymi do uszu i jedno takie wyciągnięcie podładu na patyczku starcza na całą twarz.
A jak będzie go jeszcze mniej to zawsze można odwrócić do góry dnem


Mi osobiście podkład się spodobał-daje naprawdę naturalny efekt, dobrze się trzyma, Buzia ładnie wyglada i szeroka gada kolorów
Używam go jak pisałam -2 miesiące..nawet troszkę ponad i.... zużyłam dopiero 1/3
Cytat:
Napisane przez aaaania1989 Pokaż wiadomość
zgadzam si 100%procentach z wypowiedzią Sweet_Jelly, niestety na razie moj lezy bo nie trafilam troszke z odcieniem i teraz jak zbledlam to jest za ciemny troszkę,ale jak przyjdzie lato...
dzięki za odpowiedzi, zastanawiałam się nad tym podkładem, ale właśnie obawiałam się tego, że nie ma pompki w opakowaniu... teraz to już zamówiłam podkład z Ori, ale następnym razem chyba sobie zamówie ten z Avonu...
off-wietrzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-27, 16:44   #3427
Aviiieee
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 604
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Literka96 Pokaż wiadomość
Dzięki

Dzięki
Żel ma 50ml. Niestety nie ocenię, bo jeszcze nie używałam.
Dzięki za odp.
Oj a gdzie można dostać taki mały? Wszędzie widziałam 250ml, a nie chcę inwestować w całą butlę.
__________________
Kontynuuję przygodę z Wizażem pod innym nickiem.
Aviiieee jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-27, 16:59   #3428
saks
Rozeznanie
 
Avatar saks
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 756
GG do saks
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Literka96 Pokaż wiadomość
Ja aktualizuję zbiór, bo dosyć dużo się zmieniło.

1. Twarz (nie dziwcie się, że nie mam żelu do twarzy, bo używam żelu do higieny intymnej ze zdjęcia 3)
2. Włosy
3. Do kąpieli
4. Ciało
5. Makijaż (wiem, ze jest osobny watek, ale dużo tego nie mam więc umieściłam tu, zapomniałam o tuszu do rzęs )
6. Perfumy
7. To co nie nadawało się do poprzednich zdjęć

Jej, Literko, taki minimalizm. Zazdroszczę
Co to za krem, ten Skinorel? Co o nim sądzisz?
Skoro już dałaś zdjęcie kosmetyków kolorowych, to chciałabym cię zapytać o puder Rimmela (ciemnieje na twarzy?) i obydwa pudry Manhattanu. Są matujące cy rozświetlające?
saks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-27, 17:27   #3429
Sahira
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 668
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez konewka i kwiat Pokaż wiadomość
i koniec
21.reszta zapomnianych rzeczy
O rany... Twoj zbior jest imponujący - prawdziwa kosmetoholiczka . Chciałabym poznać Twoje zdanie nt peelingu Oriflame - czy to rzeczywiście takie cudo? I do czego używasza Oxycortu, jeśli wolno spytać?
O przepraszam, pospieszyłam się i znalazłam odpowiedzi w watku. O maść pytałam, bo chiałam Cię przed nią ostrzec, ale widzę, że nie muszę tego robić .

---------- Dopisano o 18:27 ---------- Poprzedni post napisano o 18:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Literka96 Pokaż wiadomość
Ja aktualizuję zbiór, bo dosyć dużo się zmieniło.

1. Twarz (nie dziwcie się, że nie mam żelu do twarzy, bo używam żelu do higieny intymnej ze zdjęcia 3)
2. Włosy
3. Do kąpieli
4. Ciało
5. Makijaż (wiem, ze jest osobny watek, ale dużo tego nie mam więc umieściłam tu, zapomniałam o tuszu do rzęs )
6. Perfumy
7. To co nie nadawało się do poprzednich zdjęć
Literko, bardzo mi się podoba twoj wywazony zbior. Nie za duzy, nie za maly.chcialabym sie dowiedziec czegos o toniku bha. sorrz ya literowki + klawiatura wariuje!!!

Edytowane przez Sahira
Czas edycji: 2009-03-27 o 17:22
Sahira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-27, 17:33   #3430
201707171013
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Aviiieee Pokaż wiadomość
Dzięki za odp.
Oj a gdzie można dostać taki mały? Wszędzie widziałam 250ml, a nie chcę inwestować w całą butlę.
Z tego co wiem to takie miniaturki sprzedaje Rossmann za 3,49. Ja dostałam zestaw za to, że jestem użytkowniczką portalu rossnet (trzeba było wydrukować kupon). Jeśli chcesz, to dzisiaj użyje tego żelu i dam znać jak się sprawuje.
Cytat:
Napisane przez saks Pokaż wiadomość
Jej, Literko, taki minimalizm. Zazdroszczę
Co to za krem, ten Skinorel? Co o nim sądzisz?
Skoro już dałaś zdjęcie kosmetyków kolorowych, to chciałabym cię zapytać o puder Rimmela (ciemnieje na twarzy?) i obydwa pudry Manhattanu. Są matujące cy rozświetlające?
Dzięki

Skinoren, to krem z kwasem alzetainowym 15% (nie wiem czy dobrze napisałam ) Przepisałam mi to dermatolog na trądzik. Jak to kwasy wysusza lekko skórę, ale mocno ograniczył mój trądzik, teraz mam tylko ze dwie krostki. Trochę piecze po aplikacji, ale idzie się przyzwyczaić. Jeśli masz trądzik to warto zainwestować.

Puder Rimmela jest mocno przeciętny, używam go rzadko do rozświetlenia i lekkiego przyciemnienia buzi, myślę, że nie jest wart kupna Nie kryje, właściwie go nie widać. Na twarzy lekko ciemnieje.
Puder Manhattanu w tym przezroczystym opakowaniu (po lewej) jest matujący, dobrze kryje, nie wysusza, jest trwały i kolor świetnie stapia się ze skórą.
Ten w niebieskim opakowaniu to antybakteryjny puder dla cery trądzikowej. Również jest matujący, dobrze kryje, jest trwały, trochę podkreśla syche partie twarzy, wybrałam trochę za żółty odcień, ale ogólnie jestem zadowolona. Do pudrów Manhattanu zawsze dołączają super gąbeczki. Mają bardzo jasne i też ciemne kolory więc łatwo wybrać coś dla siebie. Z obydwóch jestem bardzo zadowolona i pudry tej firmy gorąco polecam

---------- Dopisano o 18:33 ---------- Poprzedni post napisano o 18:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Sahira Pokaż wiadomość
Literko, bardzo mi się podoba twoj wywazony zbior. Nie za duzy, nie za maly.chcialabym sie dowiedziec czegos o toniku bha. sorrz ya literowki + klawiatura wariuje!!!
Dziękuje

Z toniku jestem zadowolona. Przecieram nim twarz przed nałożeniem kolejnych kwasów. Polepsza ich działanie. Myślę, że sam w sobie ogranicza powstawanie nowych wyprysków. Bardzo dobrze oczyszcza, nie wysusza zbyt mocno, jest wydajny. Najlepszy tonik jaki udało mi się spotkać. (Co do klawiatury to naciśnij jednocześnie Shift i Alt przez chwilkę. Powinno pomóc )
201707171013 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-27, 18:01   #3431
Aviiieee
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 604
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Literka96 Pokaż wiadomość
Z tego co wiem to takie miniaturki sprzedaje Rossmann za 3,49. Ja dostałam zestaw za to, że jestem użytkowniczką portalu rossnet (trzeba było wydrukować kupon). Jeśli chcesz, to dzisiaj użyje tego żelu i dam znać jak się sprawuje.
Jeszcze raz dzięki W każdym razie, jeśli byś mogła, to w najbliższym czasie daj znać coś o nim
__________________
Kontynuuję przygodę z Wizażem pod innym nickiem.
Aviiieee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-27, 18:02   #3432
201707171013
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Aviiieee Pokaż wiadomość
Jeszcze raz dzięki W każdym razie, jeśli byś mogła, to w najbliższym czasie daj znać coś o nim
Nie ma za co Pewnie, dzisiaj użyję
201707171013 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-27, 18:25   #3433
xxxMadziaxxx95
Rozeznanie
 
Avatar xxxMadziaxxx95
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 595
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Aviiieee Pokaż wiadomość
Jeszcze raz dzięki W każdym razie, jeśli byś mogła, to w najbliższym czasie daj znać coś o nim
Może mogę Ci pomóc, bo już pare razy go używałam
Żel jest gęsty, dobrze się pieni, nie wysusza skóry (nie wiem czy nawilża, bo stosuje balsamy), dobrze myje. Zapach średnio mi się podoba, ale są jeszcze inne wersje. Mam zamiar teraz kupić 250ml tylko inny zapach
__________________

xxxMadziaxxx95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-27, 18:37   #3434
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez aaaania1989 Pokaż wiadomość
zgadzam si 100%procentach z wypowiedzią Sweet_Jelly, niestety na razie moj lezy bo nie trafilam troszke z odcieniem i teraz jak zbledlam to jest za ciemny troszkę,ale jak przyjdzie lato..
U... fajnie słyszeć że ktoś spostrzega go tak samo

Cytat:
Napisane przez off-wietrzka Pokaż wiadomość
dzięki za odpowiedzi, zastanawiałam się nad tym podkładem, ale właśnie obawiałam się tego, że nie ma pompki w opakowaniu... teraz to już zamówiłam podkład z Ori, ale następnym razem chyba sobie zamówie ten z Avonu...
Spróbuj...Ja tam nie żałuje że go kupiłam Działanie ma ok, efekt ładny a do tego wydajny... Ten brak pompki trochę wkurza ale jak już pisałam sposób znalazłam na niego
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-27, 18:47   #3435
201604211131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 693
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez konewka i kwiat Pokaż wiadomość
od jakiegos czasu podgladam Wasze zbiorki i dzis zebralam sie na odwage i sfotografowalam swoje

od jakiegos czasu jestem na odwyku ale za to zaczelam dostawac duuuzo kosmetykow wiec tak to sie przedstawia
1.wlosy-szampony,odzywki ze splukiwaniem
2.odzywki bez splukiwania
3.zele pod prysznic,olejki,peelingi do ciala,mydelka
4.oczyszczanie twarzy
5.peeling do twarzy
6.maseczki
7.kremy do twarzy
8.balsamy,maselka
9.balsamy brazujace,rozswietlajace
10.antyperspiranty,mgiełk i
Cytat:
Napisane przez konewka i kwiat Pokaż wiadomość
i dalej
11.higiena intymna
12.oliwki do ciała
13.włosy-stylizacja
14.depilacja
15.zapachy
16.pilegnacja rak
17.opalanko
18.stopki
19.malenstwa
20.saszetki,probki
Cytat:
Napisane przez konewka i kwiat Pokaż wiadomość
i koniec
21.reszta zapomnianych rzeczy
O żesz w mordę jeża... Pewnie i ja za niedługo będę mieć takie zbiory
Cytat:
Napisane przez Literka96 Pokaż wiadomość
Ja aktualizuję zbiór, bo dosyć dużo się zmieniło.

1. Twarz (nie dziwcie się, że nie mam żelu do twarzy, bo używam żelu do higieny intymnej ze zdjęcia 3)
2. Włosy
3. Do kąpieli
4. Ciało
5. Makijaż (wiem, ze jest osobny watek, ale dużo tego nie mam więc umieściłam tu, zapomniałam o tuszu do rzęs )
6. Perfumy
7. To co nie nadawało się do poprzednich zdjęć
Ładnie
201604211131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-27, 19:36   #3436
konewka i kwiat
Rozeznanie
 
Avatar konewka i kwiat
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 552
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Sahira tak peeling jest świenty i myśle że nawet dla wrażliwów bo jako jedyny mnie nie podrażnił i skóra jest gładsza niż po mechanicznych peelinach
Cytat:
Napisane przez kolezankaa Pokaż wiadomość
konewka i kwiat super zbiorek robi wrażenie
dziekuję

Cytat:
Napisane przez wirlandia Pokaż wiadomość
O żesz w mordę jeża... Pewnie i ja za niedługo będę mieć takie zbiory

Ładnie
no to powitam Cie w klubie

Edytowane przez konewka i kwiat
Czas edycji: 2009-03-27 o 19:38
konewka i kwiat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-27, 19:59   #3437
izeczkaaa
Raczkowanie
 
Avatar izeczkaaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 356
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

No,to w końcu się zmobilizowałam i obfotografowałam moje kosmetyki
Miłego oglądania
1. oczyszczanie
2. kremy do twarzy
3. żele, peeling
4. balsamy
5. inne
6. dezodoranty
7. włosy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg oczyszczanie.jpg (57,2 KB, 221 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kremy.jpg (57,6 KB, 195 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ciało.jpg (78,8 KB, 211 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg balsamy.jpg (64,6 KB, 209 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg inne.jpg (62,7 KB, 147 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dezodoranty.jpg (48,3 KB, 132 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg włosy.jpg (75,9 KB, 254 załadowań)
__________________
Sky is the limit.
izeczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-27, 20:07   #3438
mal
Rozeznanie
 
Avatar mal
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 727
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

izeczkaaa, jak sprawuje się żel do mycia ciała Joanny o smaku czekoladowym? dobrze nawilża?chodiz mi ta seria po głowie ostatnio , a mam tendencje do wysuszonej skóry jak dobrze nie natłuszcza żel do mycia to odrazu mam atopowe zapalenie skóry przez francowacie twardą wodę :/ Pozatym jak spisuje się do włosów Joanny szampon prodesjonalny kokosowy i maska z tej samej serii
__________________
Odliczanie do maja/czerwca 2014
mal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-27, 20:23   #3439
201707171013
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez wirlandia Pokaż wiadomość
Ładnie
Dzięki
Cytat:
Napisane przez izeczkaaa Pokaż wiadomość
No,to w końcu się zmobilizowałam i obfotografowałam moje kosmetyki
Miłego oglądania
1. oczyszczanie
2. kremy do twarzy
3. żele, peeling
4. balsamy
5. inne
6. dezodoranty
7. włosy
Świetny zbiór!

Mam kilka pytań:
- Co możesz powiedzieć o żelu Ziaji z serii Med? Wysusza skórę? Przyspiesza gojenie wyprysków?
- Jesteś zadowolona z serii PRO?
Coś mi się wydaje, że jesteś niezłą włosomaniaczką Którym szamponem spłukujesz naftę kosmetyczną? Wystarczy jeden raz?
Jesteś zadowolona z toniku do skóry głowy Joanny?
Jak używasz aloesu (tego w butelce)?

Przepraszam za tyle pytań
201707171013 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-27, 20:43   #3440
aaaania1989
Zakorzenienie
 
Avatar aaaania1989
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6 386
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez mal Pokaż wiadomość
izeczkaaa, jak sprawuje się żel do mycia ciała Joanny o smaku czekoladowym? dobrze nawilża?chodiz mi ta seria po głowie ostatnio , a mam tendencje do wysuszonej skóry jak dobrze nie natłuszcza żel do mycia to odrazu mam atopowe zapalenie skóry przez francowacie twardą wodę :/ Pozatym jak spisuje się do włosów Joanny szampon prodesjonalny kokosowy i maska z tej samej serii
nie miałam tego czekoladowego zelu ale czytajac-https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,27612,sweet-fantasy-zel-pod-prysznic-czekolada.html myślę ze lepiej żebyś nie ryzykowała
__________________
aaaania1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-28, 08:04   #3441
izeczkaaa
Raczkowanie
 
Avatar izeczkaaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 356
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez mal Pokaż wiadomość
izeczkaaa, jak sprawuje się żel do mycia ciała Joanny o smaku czekoladowym? dobrze nawilża?chodiz mi ta seria po głowie ostatnio , a mam tendencje do wysuszonej skóry jak dobrze nie natłuszcza żel do mycia to odrazu mam atopowe zapalenie skóry przez francowacie twardą wodę :/ Pozatym jak spisuje się do włosów Joanny szampon prodesjonalny kokosowy i maska z tej samej serii
Żel do mycia Joanny- rozczarowałam się nim, słabo się pieni, kiepsko nawilża, używam go jako dodatek zapachowy do kąpieli.
Natomiast seria Joanna professional jak dla mnie jest świetna! Szampon dobrze oczyszcza włosy (nawet jak nałoże wcześniej jakieś oleje), bardzo dobrze się pieni, pięknie pachnie no i co najważniejsze mam po nim bardzo gładkie włosy. Po masca zresztą też, gładkie i miękkie

Cytat:
Napisane przez Literka96 Pokaż wiadomość
Dzięki

Świetny zbiór!

Mam kilka pytań:
- Co możesz powiedzieć o żelu Ziaji z serii Med? Wysusza skórę? Przyspiesza gojenie wyprysków?
- Jesteś zadowolona z serii PRO?
Coś mi się wydaje, że jesteś niezłą włosomaniaczką Którym szamponem spłukujesz naftę kosmetyczną? Wystarczy jeden raz?
Jesteś zadowolona z toniku do skóry głowy Joanny?
Jak używasz aloesu (tego w butelce)?

Przepraszam za tyle pytań
Dziękuje
To tak, zacznę od końca
Sok aloesowy wcieram w skóre głowy, część przelałam do butelki z atomizerem, spryskuje nim włosy na całej długości, podkreśla on trochę moje lekkie fale.
O toniku do skóry głowy nie wiele mogę napisać,bo dopiero go zakupiłam,za jakiś czas podziele się opinią
Włosomaniaczką? Tak troszkę Nafte właściwie to spłukuje każdym, niedawno kupiłam oba szmpony Barwy, więc używam ich w kolejności najpierw szampn Barwa (raz jeden raz drugi) a do drugiego mycia Joanny
Seria Ziaja Pro, bardzo służy mojej skórze, z którą mam dużo problemów, szczególnie podoba mi się maska z zieloną glinką, mam po niej bardzo gładką skóre
Żel ziaja med- oczyszcza skórę, nie wysusza i nie ściąga, co do gojenia wyprysków-to trochę na pewno pomaga.
Mam nadzieję że wyczerpująco opowiedziałam na Twoje pytania Jaby coś to pytaj.
__________________
Sky is the limit.
izeczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-28, 09:09   #3442
mal
Rozeznanie
 
Avatar mal
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 727
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Dzięki za odpowiedź, jednak zrezygnuje z zakupu tego żelu bo patrząc na opinie na KWC oraz twoją opinię to nie warto. A taka atrakcyjna ta seria się zapowiadała i buteleczki, też wyglądają ślicznie, szkoda że na tym zalety się kończą. Natomiast do włosów kosmetyki napewno zakupię, tylko ostatnio szampon i odżywkę z ziaji zakupiłam i w przyszłym tyg dopiero zacznę używać bo wykańczam resztki serboradinu
Cytat:
Napisane przez izeczkaaa Pokaż wiadomość
Seria Ziaja Pro, bardzo służy mojej skórze, z którą mam dużo problemów, szczególnie podoba mi się maska z zieloną glinką, mam po niej bardzo gładką skóre .
Potwierdzam, świetna jest. Coprawda dopiero przygodę z ziaja PRO rozpoczynam, ale już widzę, że staną się to dla mnie kosmetyki do pielęgnacji buzi nr 1. W tym tyg w pon użyłam pierwszy raz tej maski z glinką + mikroderm-rewelacja jak dla mnie oraz w czwartek maski zwężającej pory, też wydaje się ok, pdoobno na efekt zwężonych porów trzeba troszkę poczekać. Tonik też już mi się skoczył zwykły sklepowy więc od pon używam również Toniku odświeżającego z Ziaja PRO-również przypadł mi b. do gustu. W ogólę skórę na buzi mam tak gładką jak dawno nieCzekam z niecierpliwościa na moment keidy wykończę / a już widzę dno słoiczków kremów/ by przeskoczyć też na ziaję PRO, no i peeling też chcę sobię kupić.Mam skórę mieszaną-czasem wyskakują mi jakieś niespodzianki(zresztą pisałam o tym w wątku na ZIAJA PRO). A czekam, aż pokończę stare kosmetyki, gdyż nie lubię mieć po kilka kosmetyków otwartych przeznaczonych do tych samych rzeczy, bo:
-po 1 zalegają i jest bałagan w łazience,zwłaszcza inni domownicy wtedy się skarżą,
-po 2 jak tak kiedyś robiłam to zazwyczaj resztki było mi ciężko wykończyć,
-po 3 podobno to nawet nie służy dobrze kosmetykom, bo mają określony czas użycia od otwarcia i później składniki odżywcze się ulatniają/ Na TVN STYLE w sos uroda ostatnio o tym wspominały prowadzące/
Jak widać Ziaja PRO jest dla mnie teraz najlepsza, a powiem że przerobiłam już tysiące kosmetyków głownie przeróżne serie loreal-ów garniernierów itp, teraz wiem, że te zagraniczne koncerny są nie warte swej ceny i trzeba patrzeć na skład a nie na te kosmetyki, które naszpikowane są reklamami w każdej gazecie i tv.
__________________
Odliczanie do maja/czerwca 2014

Edytowane przez mal
Czas edycji: 2009-03-28 o 09:28
mal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-28, 12:13   #3443
201707171013
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Izeczkaa, wielkie dzięki za odpowiedź
201707171013 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-28, 12:24   #3444
201604211131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 693
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez izeczkaaa Pokaż wiadomość
No,to w końcu się zmobilizowałam i obfotografowałam moje kosmetyki
Miłego oglądania
1. oczyszczanie
2. kremy do twarzy
3. żele, peeling
4. balsamy
5. inne
6. dezodoranty
7. włosy
Izeczkaa - piękny zbiór. W szczególności podoba mi się kolekcja Żeli - smakowite...
Konewka i kwiat - w końcu jestem NK (nałogową kosmetykoholiczką) i zakupoholiczką
201604211131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-28, 12:33   #3445
konewka i kwiat
Rozeznanie
 
Avatar konewka i kwiat
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 552
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez izeczkaaa Pokaż wiadomość
No,to w końcu się zmobilizowałam i obfotografowałam moje kosmetyki
Miłego oglądania
1. oczyszczanie
2. kremy do twarzy
3. żele, peeling
4. balsamy
5. inne
6. dezodoranty
7. włosy
śliczny zbiorek,wiele bym z niego przygaręła
mam oczywiscie pare pytań
1.jak sie sprawuje u Ciebi maska zaji i czy wygładza skórę jak po mikrodermabrazji??mam w planach ją kupić i nie wiem czy warto
2.jak sie sprawyje 98% żel aloesowy?? i gdzie go kupilas w jakiejś sieciówce??bo nigdzie nie mogę znależć
3.i jak sprawuje sie spray do włosów nabłyszczjący??jakie masz włoski??(kolor długość) i czy mocno błyszczy??
wiez że dużo pytań zadaje
konewka i kwiat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-28, 12:34   #3446
201707171013
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez konewka i kwiat Pokaż wiadomość
śliczny zbiorek,wiele bym z niego przygaręła
mam oczywiscie pare pytań
1.jak sie sprawuje u Ciebi maska zaji i czy wygładza skórę jak po mikrodermabrazji??mam w planach ją kupić i nie wiem czy warto
2.jak sie sprawyje 98% żel aloesowy?? i gdzie go kupilas w jakiejś sieciówce??bo nigdzie nie mogę znależć
3.i jak sprawuje sie spray do włosów nabłyszczjący??jakie masz włoski??(kolor długość) i czy mocno błyszczy??
wiez że dużo pytań zadaje
Ja nie Izeczka, ale żel aloesowy możesz kupić w Rossmannie i w Naturze.
201707171013 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-28, 13:32   #3447
konewka i kwiat
Rozeznanie
 
Avatar konewka i kwiat
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 552
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Literka96 Pokaż wiadomość
Ja nie Izeczka, ale żel aloesowy możesz kupić w Rossmannie i w Naturze.
he heh ehe dzieku dzieki
konewka i kwiat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-28, 14:21   #3448
mysha25xx
Rozeznanie
 
Avatar mysha25xx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 774
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Żel J&J jest bardzo fajny-delikatny zapach, gęsta konsystencja, wydajny,świetnie się pieni,daję taką bardzo miękką i aksamitną pianę.Bardzo dobrze odświeża, nie podrażnia i nie wysusza skóry.Może używać go cała rodzinka.
mysha25xx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-28, 14:52   #3449
mal
Rozeznanie
 
Avatar mal
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 727
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez konewka i kwiat Pokaż wiadomość
śliczny zbiorek,wiele bym z niego przygaręła
mam oczywiscie pare pytań
1.jak sie sprawuje u Ciebi maska zaji i czy wygładza skórę jak po mikrodermabrazji??mam w planach ją kupić i nie wiem czy warto
2.jak sie sprawyje 98% żel aloesowy?? i gdzie go kupilas w jakiejś sieciówce??bo nigdzie nie mogę znależć
3.i jak sprawuje sie spray do włosów nabłyszczjący??jakie masz włoski??(kolor długość) i czy mocno błyszczy??
wiez że dużo pytań zadaje
coprawa narazie raz uzywalam, ale jestem zachywycona, po 1 zabiegu skora gladziutka sie stała jak u pupci niemowlaka
__________________
Odliczanie do maja/czerwca 2014
mal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-28, 14:57   #3450
ejaj
Zadomowienie
 
Avatar ejaj
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 096
GG do ejaj
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Literka96 Pokaż wiadomość
Ja aktualizuję zbiór, bo dosyć dużo się zmieniło.

1. Twarz (nie dziwcie się, że nie mam żelu do twarzy, bo używam żelu do higieny intymnej ze zdjęcia 3)
2. Włosy
3. Do kąpieli
4. Ciało
5. Makijaż (wiem, ze jest osobny watek, ale dużo tego nie mam więc umieściłam tu, zapomniałam o tuszu do rzęs )
6. Perfumy
7. To co nie nadawało się do poprzednich zdjęć
Literko, powiedz proszę jak sprawuje się podkład Lirene.? Z tego co wyczytałam u ciebie na profilku, masz cere tłusta, a chciałabym wiedzieć czy u Ciebie sprawdza się matowanie, na jak długo, i czy w miare dobrze kryje?
__________________
Rebel inside. ^^

•.¸♥¸.•


[vichy]366899[/vichy]
prosze o jedno kliknięcie
ejaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:13.