Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie. - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-03, 20:09   #511
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Dot.: Podkład revlon czy loreal?

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;16222549]Małam wszystkie trzy i dziwi mnie,ze wg Ciebie Asiu Revlon średnio krył(?). Jeśli zależy Ci na kryciu to kup Revlona do suchej i utrwal go pudrem. Jeśli chcesz coś jakby 'mokrego'na buzi,ale przy tym mniej trwałego - wybierz Infallible. True match na suchej skórze robi placki i może wysuszać dodatkowo,podkreśla suche obszary,ale jest ciut bardziej trwały od Infallible,ale zdecydowanie mniej trwały od Revlonka. Zaletą True Match jest to,ze sie wg producenta dopasowuje do karnacji,ale myślę,ze i tak kazdy sie dopasuje,bo zalezy to od grubości warstwy i roztarcia,rozprowadzenia. Dość fajny z tych dopasowujących się jest Affinitione z Maybelline,porównywalny do True Match,ale jednak tańszy[/QUOTE]no revlon kryje średnio moim zdaniem chociaż go bardzo lubię bo nie śmierdzi nie uczula,nie wysusza

aa mam do cery suchej wlaśnie denerwuje mnie w nim to że nie ma dozownika! między innym też zastanawiam się nad innym
__________________
Sh

Edytowane przez JOANNA16
Czas edycji: 2010-01-03 o 20:23
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-04, 09:17   #512
justika28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2
Dot.: PROSZE O POMOC - podkład który zakryje wielkie bolące pryszcze

wydaje mi się że najpierw dobre kosmetyki, np.maski z glinkami, lub coś do cery trądzikowej - np.żel z kwasem salicylowym. Dermatolog nic nie wspominał co na dzień stosować???.Ja bym przykryła "gul" jakimś korektorem, dopiero później nałożyła podkład,np.mineralny jak już jedna z przedmówczyń wspomniała.
Ewentualnie mocno kryjący. W aptece są do kupienia super kryjące firmy La Roche Posay. Są bardzo dobre. Ewentualnie Mary Kay, lub Max Factor - też ma dobre podkłady. Trzeba też wiedzieć czy stosowane przez Ciebie produkty, kosmetyki i podkłady nie zapychają porów, bo może z tego też biorą sie te wypryski. I uważać na to co jesz. Żadnych chipsów i innych śmieci, od tego też mamy na buzi to co mamy.

Edytowane przez justika28
Czas edycji: 2010-01-04 o 09:22
justika28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-05, 12:06   #513
antoninne0216
Zadomowienie
 
Avatar antoninne0216
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 941
Dot.: Który podkład wybrać?

Cytat:
Napisane przez Queen Pokaż wiadomość
Moim zdaniem Inglot prawe wcale nie kryje zaczerwienień. To go u mnie skreśliło. Poza tym bardzo szybko znika z buzi i wcale nie matuje. Natomiast MF Lasting Performance nie każdemu odpowiada, bo często zatyka pory oraz może nienaturalnie wyglądać na mocno problemowej cerze. Ja polecam podkład Revlon Colorstay - świetnie matuje, kryje i nie zapycha porów. Z lżejszychc i tanich do ciekawy jest Mattitude Astor lub mój ulubiony z niskiej półki Wonder Finish Maybelline - świetnie kryje, dobrze matuje i do tego ma lekką konsystencję.
do maybelline mam uraz odkąd wyrzuciłam pieniądze na "Afinitonne".
revlon colorstay mam aktualnie i jestem zaowolona, ale chciałabym znaleźć ten idealny, bo do tego mam pewne zastrzeżenia.
no cóz będę szukać, póki nie znajdę

a mam do ciebie pytanie... może zaryzykuję ten maybelline...
mam bardzo jasną cerę... który odcień jest najjaśniejszy? bo czasami chcą mnie wykiwać i wciskają mi nieodpowiedni kolor:/

Edytowane przez antoninne0216
Czas edycji: 2010-01-05 o 12:09
antoninne0216 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-05, 12:56   #514
Queen
Wtajemniczenie
 
Avatar Queen
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: co chwilę gdzie indziej
Wiadomości: 2 365
Dot.: Który podkład wybrać?

Cytat:
Napisane przez antoninne0216 Pokaż wiadomość
do maybelline mam uraz odkąd wyrzuciłam pieniądze na "Afinitonne".
revlon colorstay mam aktualnie i jestem zaowolona, ale chciałabym znaleźć ten idealny, bo do tego mam pewne zastrzeżenia.
no cóz będę szukać, póki nie znajdę

a mam do ciebie pytanie... może zaryzykuję ten maybelline...
mam bardzo jasną cerę... który odcień jest najjaśniejszy? bo czasami chcą mnie wykiwać i wciskają mi nieodpowiedni kolor:/
Affinitone to wyjątkowo nieudany podkład. Okropieństwo. :/ Nie jestem pewna, ale wydaje mi się, że najjaśniejszy odcień Wonder Finish to Cameo. Należy pamiętać, aby przez jego użyciem porządnie wstrząsnąć buteleczką.
__________________

Mój wątek z wymianą kosmetyczną:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=723489

Queen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 12:23   #515
IWONECZKA5810
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 20
Dot.: Który podkład wybrać?

zgadzam się z wypowiedziami na temat Affinitone... ogólnie nie przepadam za maybelline... wolę max factora a ostatnio nawet zaczynam lubieć rimmela...jeśli maiłam bym doradzać podkłady do max factor oczywiscie maiłam parę produktów inglota niestety jak dla mnie niewypał...
IWONECZKA5810 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 15:56   #516
Justynka530
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 63
Dot.: Który podkład wybrać?

Ja osobiście uważam, że lepszy jest MF Lasting Performance. Możesz mieć jednak problem z doborem odpowiedniego odcienia, jeśli masz jasną cerę. W drogeriach numeracja zaczyna się od 102, a odcień ten nie jest zbyt jasny. Podkład ten powinien spełnić wszystkie Twoje oczekiwania, dobrze matuje, kryje rewelacyjnie. Wszystko jednak jak wiemy zależy od cery i nie każdemu niestety odpowiada to samo.....a szkoda, bo wtedy na pewno łatwiej byłoby Nam zneleźć ten idealny podkład Ja sama cały czas go poszukuję i wciąż jestem na etapie testowania
Pozdrawiam serdecznie
__________________
Justyna
Justynka530 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 16:53   #517
antoninne0216
Zadomowienie
 
Avatar antoninne0216
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 941
Dot.: Który podkład wybrać?

Cytat:
Napisane przez Justynka530 Pokaż wiadomość
Ja osobiście uważam, że lepszy jest MF Lasting Performance. Możesz mieć jednak problem z doborem odpowiedniego odcienia, jeśli masz jasną cerę. W drogeriach numeracja zaczyna się od 102, a odcień ten nie jest zbyt jasny. Podkład ten powinien spełnić wszystkie Twoje oczekiwania, dobrze matuje, kryje rewelacyjnie. Wszystko jednak jak wiemy zależy od cery i nie każdemu niestety odpowiada to samo.....a szkoda, bo wtedy na pewno łatwiej byłoby Nam zneleźć ten idealny podkład Ja sama cały czas go poszukuję i wciąż jestem na etapie testowania
Pozdrawiam serdecznie
właśnie widziałam, że w drogeriach numeracja się zaczyna od 102, ale słyszałam, że na allegro można dostać nr 100...
po opinii Queen zastanawiałam się nad Wonder Finish Maybelline, ale trochę się obawiam...
i chyba skuszę się na MF, szczególnie, że na allegro nie jest drogi...
mam nadzieję, że tym razem będzie to ten jedyny podkład, bo nie mam już sił na dalsze testowanie
tobie również życzę odnalezienia twojego własnego kwc

---------- Dopisano o 17:53 ---------- Poprzedni post napisano o 17:22 ----------

wiem, że jestem tragicznie niezdecydowana i milion razy zmieniam opinię...
ale przeglądałam kwc i trafiłam na ten podkład:
Gosh, X-Ceptional Wear Make-up.
co myślicie? ten czy MF?
antoninne0216 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-06, 21:02   #518
Evet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin/Warka
Wiadomości: 186
Dot.: Podkład [cera mieszana/tłusta] pomocy!

Ja mam mieszaną cerę z niedoskonałościami i jestem bardzo zadowolona z fluidu korygującego Avene, jest leciutki i nie tworzy maski, tuszuje moje pozostałości bo bliznach, ładnie wyrównuje koloryt, nie większe niespodzianki czasem potrzebuje korektora. Nie warzy się, nie spływa, cera wygląda zdrowo Polecam go.
Evet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 08:30   #519
Justynka530
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 63
Dot.: Który podkład wybrać?

Nie przejmuj się, ja równiez jestem bardzo niezdecydowana, także w zupełności rozumiem Twoje obawy Zreszta lepiej jest się wcześniej upewnić, czy podkład będzie Nam pasował, niż kupić coś bez zastanowienia, wyrzucając tym samym pieniądze w błoto Chociaż bywa i tak, że przemyślane zakupy okazują się potem niewypałem.....
Co do tego podkładu firmy Gosh niestety Ci nie pomogę, bo nigdy nie miałam z nim do czynienia....nie miałam nawet styczności z żadnym innym kosmetykiem tej firmy, także nie moge się wypowiedzieć nawet na temat jakości kosmetyków Gosha. Ale MF jest firmą bardzo znaną i mają według mnie kosmetyki naprawdę dobrej jakości Co do odcienia to też właśnie wiem, że 100 i 101 są dostępne na allegro. Z tym, że nie będziesz miała możliwości wcześniejszego sprawdzenia odcienia i nie wiadomo, jak będzie wyglądał na Twojej cerze, czy się z nią ładnie stopi Powiem Ci, że ja też ostatnio długoooo kręciłam się wokół tego podkładu, ale ze względu na brak odpowiedniego odcienia(odglądałam go tylko w drogeriach) zrezygnowałam z jego kupna. Używałam kiedyś odcienia ciemniejszego, ale było to latem i byłam wtedy bardzo opalona.
No ale wybór należy do Ciebie Daj znać, jak już zakupisz któryś z podkładów Powiem Ci jeszcze, że ostatnio naczytałam się wiele dobrego o podkładzie Estee Lauder Double Wear. Wiele wizażanek go zachwala, podobno idalnie kryje i jest o niebo lepszy od MF Lasting Performance, no ale niestety kosztuje dwa razy tyle, co LP w drogeri....134 zł w Douglasie. Dlatego ja na razie zrezygnowałam z jego kupna ze względu na brak funduszy Ale może kiedyś się skuszę Chciałabym mieć tylko pewność, że dla mnie będzie również tak świetny, jak dla większości dziewczyn.....no ale tego niestety nikt mi chyba nie może zagwarantować Pozdrawiam Cię
__________________
Justyna
Justynka530 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 09:44   #520
Justyna2602
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 167
Dot.: Który podkład wybrać?

Cytat:
Napisane przez Justynka530 Pokaż wiadomość
Nie przejmuj się, ja równiez jestem bardzo niezdecydowana, także w zupełności rozumiem Twoje obawy Zreszta lepiej jest się wcześniej upewnić, czy podkład będzie Nam pasował, niż kupić coś bez zastanowienia, wyrzucając tym samym pieniądze w błoto Chociaż bywa i tak, że przemyślane zakupy okazują się potem niewypałem.....
Co do tego podkładu firmy Gosh niestety Ci nie pomogę, bo nigdy nie miałam z nim do czynienia....nie miałam nawet styczności z żadnym innym kosmetykiem tej firmy, także nie moge się wypowiedzieć nawet na temat jakości kosmetyków Gosha. Ale MF jest firmą bardzo znaną i mają według mnie kosmetyki naprawdę dobrej jakości Co do odcienia to też właśnie wiem, że 100 i 101 są dostępne na allegro. Z tym, że nie będziesz miała możliwości wcześniejszego sprawdzenia odcienia i nie wiadomo, jak będzie wyglądał na Twojej cerze, czy się z nią ładnie stopi Powiem Ci, że ja też ostatnio długoooo kręciłam się wokół tego podkładu, ale ze względu na brak odpowiedniego odcienia(odglądałam go tylko w drogeriach) zrezygnowałam z jego kupna. Używałam kiedyś odcienia ciemniejszego, ale było to latem i byłam wtedy bardzo opalona.
No ale wybór należy do Ciebie Daj znać, jak już zakupisz któryś z podkładów Powiem Ci jeszcze, że ostatnio naczytałam się wiele dobrego o podkładzie Estee Lauder Double Wear. Wiele wizażanek go zachwala, podobno idalnie kryje i jest o niebo lepszy od MF Lasting Performance, no ale niestety kosztuje dwa razy tyle, co LP w drogeri....134 zł w Douglasie. Dlatego ja na razie zrezygnowałam z jego kupna ze względu na brak funduszy Ale może kiedyś się skuszę Chciałabym mieć tylko pewność, że dla mnie będzie również tak świetny, jak dla większości dziewczyn.....no ale tego niestety nikt mi chyba nie może zagwarantować Pozdrawiam Cię

Ja Ci zagwarantuje że double wear jest świetny nie moge się go nachwalić. obecnie użtwam 3 opakowania i chyba nigdy go już nie zmienie. wcześniej długo szukałam dla siebie podkładu i nic mi nei pasowalo. po bardzo pozytywnych opiniach na forum zaryzykowałam este lauder i nie żaluje. z pewnościa moge powiedzieć że jest to najlepszy podkład jaki miałam , dobrze dopasowuje się do cery, nie jest tłusty, dobrze kryje i długo sie trzyma. wart swoich 150 złotych
Justyna2602 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 13:29   #521
_analiza
Raczkowanie
 
Avatar _analiza
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 72
Dot.: Który podkład wybrać?

też zastanawiam się nad wyborem podkładu, moim typem był Photogenic Lumessence Light od Lancome ale po przeczytaniu opinii na wizażu, zdecydowalam się spytać Was o poradę, który z gamy podkładów Lancome polecałybyście?

mam jasną cerę mieszaną. Poszukuję lekkiego rozświetlającego podkładu, który pomoże w walce z zaróżowionymi od czasu do czasu polikami
__________________
idzie przez życie z aparatem na szyi
http://facebook.com/analizaphotography
_analiza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-07, 20:40   #522
Justynka530
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 63
Dot.: Który podkład wybrać?

Justynko 2602 dziękuję Ci za wypowiedź i za Twoją gwarancję
A mogłabyś mi jeszcze powiedzieć jaką masz dokładnie cerę, bo ja mam mieszaną ze skłonnością do przetłuszczania się w strefie T ( czyli chyba standard niestety :P ) i najbardziej chciałabym się dowiedzieć, czy ten podkład na długoooo matowi? Z góry bardzo dziękuję za pomoc I cieszę się, że znalazłaś ten swój jedyny podkład-ideał Tak sobie myślę, że 150 zł to dużo, ale z drugiej strony czytałam na KWC, że podkład ten jest bardzo wydajny, starcza nawet na pół roku, także myślę, że jego wydajność jest dwukrotnie większa od tych troszkę niższych podkładów, więc reasumując jest to bardzo korzystna inwestycja na przyszłość Troszkę pomieszałam, ale mam nadzieję, że wiadomo o co chodzi :P
__________________
Justyna
Justynka530 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 20:44   #523
eva_tg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 23
lekki podkład ???Clinique czy Lancome... a może inny...

Witajcie dziewczyny mam duży problem z zakupem podkładu do buźki , waham się pomiędzy 4 podkładami , mianowicie:
1) Clinique - perfectly real make up
2)clinique superfit make up
3) lancome teint idole ultra
4) lancome adaptive

Obecnie mam podkład estee lauder double wear light , ale chyba przestal mi sluzyc , po 4 godzinach świeci mi sie nos i czolo nienawidze tego , lubie podklady lekkie i aksamitnej konsystencji ktore nie tworzą efektu maski , i nie czuć ich na buzi , stąd caly czas używam estee lauder... ale podkład ten po jakims czasie wydaje sie znikac z buzi , jestem w stanie duzo dać za podkład byle by podołał mojej strefie T ( mam cere mieszana) , nie chce go czuć na buzi , bo im bardziej czuje podkład na buzi tym bardziej sie poce , chcialabym taki lekki aksamitny podklad ktory super wyglada w swietle dziennym jak i sztucznym , nie odróżnia się od szyi... taki jest prawie Estee Lauder... ale ta strefa T nie daje z nim chyba rady , pomóżcie , slyszalam o tych 4 dobre opinie , używałyście może któregoś z nich ?? Pozdrawiam
eva_tg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 12:51   #524
antoninne0216
Zadomowienie
 
Avatar antoninne0216
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 941
Dot.: Który podkład wybrać?

Justynka530,
skusiłaś mnie tym estee lauder... i patrz co znalazłam:
http://www.allegro.pl/listing/search...r+Double+Wear:)
znajdź sobie w perfumerii odpowiedni podkład i zamów na allegro, bo z przesyłką kosztują prawie 50zł taniej
ja chyba się skuszę na próbkę, bo jednak 100zł wyrzucić w błoto...
ale problem mam. są tam double wear light i zwykłe. który lepszy?
a także, który odcień jest najjaśniejszy?
matko, ale ja jestem niezdecydowana

antoninne0216 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 14:28   #525
Justynka530
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 63
Dot.: Który podkład wybrać?

[QUOTE=antoninne0216;16329 758]Justynka530,
skusiłaś mnie tym estee lauder... i patrz co znalazłam:
http://www.allegro.pl/listing/search...r+Double+Wear:)
znajdź sobie w perfumerii odpowiedni podkład i zamów na allegro, bo z przesyłką kosztują prawie 50zł taniej
ja chyba się skuszę na próbkę, bo jednak 100zł wyrzucić w błoto...
ale problem mam. są tam double wear light i zwykłe. który lepszy?
a także, który odcień jest najjaśniejszy?
matko, ale ja jestem niezdecydowana


Oooo dziękuję Ci bardzo Kochana jesteś
Ja też jeszcze nie wiem, czy zakupię ten podkład, ale coraz poważniej zastanawiam się nad tym....Niedługo mam urodziny, więc może sprawię sobie taki prezencik
Na temat odcienia się nie wypowiem, bo nie mam niestety pojęcia Natomiast jeśli chodzi o różnicę, między Double Wear, a Double Wear Light, to na KWC dziewczyny pisały, że ta light jest po prostu lżejszą wersją starego i sprawdzonego Double Wear Też ją sobie bardzo chwalą, co prawda krycie ma ciut mniejsze, od klasycznej wersji, ale też jest podobno bardzo dobre (opieram się tu tylko na tym, co przeczytałam, a było tego dużo ). Ja bym się jak już skusiła na tą lżejszą wersję, bo wydaje mi się, że skóra lepiej będzie oddychać. Ale nie wiem, czy przy zwykłym DW też nie ma takiego komfortu Także jak widzisz nie tylko jesteś niezdecydowana :P Może jeszcze się odezwie Justyna2602 i Nam coś więcej opowie o tym podkładzie Wtedy będziemy mogły zadecydować co i jak :P
Buziaczki

Kurczę....obejrzałam teraz ten link do strony, który mi wysłałaś i powiem Ci szczerze, że chyba jak już to wolałabym wydać o te 50 zł więcej w drogerii, ale mieć pewność, że nie trafiłam na żaden bubel :/ Jakoś nie jestem przekonana do prawdziwości i oryginalności kosmetyków sprzedawanych na allegro....No chyba, że ma ktoś jakiegoś sprawdzonego dostawcę to wtedy byłabym już bardziej sklonna zaryzykować
__________________
Justyna

Edytowane przez Justynka530
Czas edycji: 2010-01-08 o 14:34
Justynka530 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 17:36   #526
antoninne0216
Zadomowienie
 
Avatar antoninne0216
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 941
Dot.: Który podkład wybrać?

Cytat:
Napisane przez Justynka530 Pokaż wiadomość
Kurczę....obejrzałam teraz ten link do strony, który mi wysłałaś i powiem Ci szczerze, że chyba jak już to wolałabym wydać o te 50 zł więcej w drogerii, ale mieć pewność, że nie trafiłam na żaden bubel :/ Jakoś nie jestem przekonana do prawdziwości i oryginalności kosmetyków sprzedawanych na allegro....No chyba, że ma ktoś jakiegoś sprawdzonego dostawcę to wtedy byłabym już bardziej sklonna zaryzykować
powiem ci tyle, kupowałam podkład, perfumy, kremy na allegro i jeszcze nigdy nie trafiłam na podróbkę albo cokolwiek takiego. więc jeśli o to chodzi, ja się nie boję zakupów internetowych
najgorzej tylko trafić z kolorem... chociaż jeśli o to chodzi, ja zawsze w ciemno biorę najjaśniejsze i mi pasują

hmmm... trochę się "napaliłyśmy" na ten estee lauder... nie wiem, czy czytałaś wszystkie opinie, ale o ile na początku każdy go zachwalał pod niebiosa, o tyle na kilku ostatnich stronach dostawał same 1...:/

Edytowane przez antoninne0216
Czas edycji: 2010-01-08 o 18:10
antoninne0216 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 18:38   #527
Justynka530
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 63
Dot.: Który podkład wybrać?

No już dawno nie wchodziłam co prawda na KWC, żeby sprawdzić opinie tego podkładu....ostatnio czytałam je jakiś miesiąc temu. To ja już nie wiem Chyba rzeczywiście nie istnieje podkład idealny.... Wcześniej DW zbierał niemalże same pozytywne opinie, a teraz......ehhh....
Ale nie załamujmy się Będzie dobrze W końcu i My trafimy na Nasz ideał Kto wie, może będzie to nawet ten sam podkład
A podjęłaś już jakąś decyzję dotyczącą wyboru podkładu?Czy nadal się zastanawiasz?
__________________
Justyna
Justynka530 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 18:43   #528
antoninne0216
Zadomowienie
 
Avatar antoninne0216
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 941
Dot.: Który podkład wybrać?

Cytat:
Napisane przez Justynka530 Pokaż wiadomość
No już dawno nie wchodziłam co prawda na KWC, żeby sprawdzić opinie tego podkładu....ostatnio czytałam je jakiś miesiąc temu. To ja już nie wiem Chyba rzeczywiście nie istnieje podkład idealny.... Wcześniej DW zbierał niemalże same pozytywne opinie, a teraz......ehhh....
Ale nie załamujmy się Będzie dobrze W końcu i My trafimy na Nasz ideał Kto wie, może będzie to nawet ten sam podkład
A podjęłaś już jakąś decyzję dotyczącą wyboru podkładu?Czy nadal się zastanawiasz?
jeszcze dwie godziny temu chciałam zamówić estee lauder, ale teraz...?
myślę, że MF będzie mi towarzyszył przez kilka miesięcy najbliższych chociaż znając mnie za 10 minut zmienię decyzję... może wrócę do revlona? chociaż nie, to nie mój ideał.
a ty? podjęłaś decyzję?

bo mnie za chwilę szlag trafi. szukam na kwc podkładów i przy innych chwalą sobie bardzo Double Wear, a na stronie o nim kilka ostatnich stron jest bardzo negatywnych.
i co teraz?<myśli> komu zaufać?

Edytowane przez antoninne0216
Czas edycji: 2010-01-08 o 19:11
antoninne0216 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 19:19   #529
Justynka530
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 63
Dot.: Który podkład wybrać?

Oj nie mam pojęcia, decyzję musisz podjąć sama Ale wydaje mi się, że na początek możesz kupić MF, jest prawie trzy razy tańszy od Estee Lauder, wypróbujesz, ocenisz, a nóż akurat ten podkład Ci podpasuje i zapomnisz raz na zawsze o Double Wear?
Albo pójdź do Douglasa i poproś o próbki Estee Lauder DW, niektóre dziewczyny tak robią
A jeśli chodzi o mnie to ja niedawno zakupiłam podkład Bourjois Mineral Matte, ale nie odpowiada mi zbytnio i właśnie nie wiem, czy go zużyć do końca, czy zacząć już teraz szukać czegos nowego Mineral Matte nie kryje jak dla mnie w ogóle :/ i znika z mojej twarzy bardzo szybko......Plus za to, że jest bardzo lekki, nie tworzy efektu maski i nawet dobrze matuje Wcześniej używałam Dream Matte Mousse. Przez jakiś czas byłam naprawdę zadowolona (ale nie zachwycona), ale chyba się do niego przyzwyczaiła moja cera, bo już w ogóle nie matował mojej cery.....Próbowałam też MF Miracle Touch. Powiem Ci, że nawet spoko kryje, ma fajną konsystencję, jest lekki, nie tworzy efektu maski, ale ja się po nim świecę niestety Ale Tobie może podpasuje, jeśli nie masz z tym problemu Nie wiem już jak Ci jeszcze mogę pomóc jak coś to pytaj o co tylko chcesz
__________________
Justyna

Edytowane przez Justynka530
Czas edycji: 2010-01-08 o 19:27
Justynka530 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-09, 14:20   #530
Justyna2602
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 167
Dot.: Który podkład wybrać?

Cytat:
Napisane przez Justynka530 Pokaż wiadomość
Justynko 2602 dziękuję Ci za wypowiedź i za Twoją gwarancję
A mogłabyś mi jeszcze powiedzieć jaką masz dokładnie cerę, bo ja mam mieszaną ze skłonnością do przetłuszczania się w strefie T ( czyli chyba standard niestety :P ) i najbardziej chciałabym się dowiedzieć, czy ten podkład na długoooo matowi? Z góry bardzo dziękuję za pomoc I cieszę się, że znalazłaś ten swój jedyny podkład-ideał Tak sobie myślę, że 150 zł to dużo, ale z drugiej strony czytałam na KWC, że podkład ten jest bardzo wydajny, starcza nawet na pół roku, także myślę, że jego wydajność jest dwukrotnie większa od tych troszkę niższych podkładów, więc reasumując jest to bardzo korzystna inwestycja na przyszłość Troszkę pomieszałam, ale mam nadzieję, że wiadomo o co chodzi :P

Też mam cerę mieszaną przetłuszczająca się w strefie T ze skłonnościami do niespodzianek:/ efekt matowej twarzy u mnie niestety nie trzyma sie jakoś wybitnie długo ale z pomoca sypkiego pudru w ciagu dnia można ładne wyglądać przez ponad 12 godzin
jeżeli chodzi o wydajność tego podkładu to owszem starcza na dość długo jednak szklana buteleczka w jakej on sie znajduje sprawia że nie można użyć go do konca gdyż nie da się wydłubać podkładu z tej butelki to w sumie jak dla mnie jedyna wada!!
Justyna2602 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 14:26   #531
martagda
Rozeznanie
 
Avatar martagda
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 537
GG do martagda
Dot.: Który podkład wybrać?

Skoro jest mowa o podkładach do mieszanych lub tłustych buziek, chciałabym się dowiedzieć, czy któraś z Was używa lub używała Clinique Even Better? Bo zastanawiam się nad kupnem, a chciałabym jakiejś rzeczowej recenzji tego cuda
martagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 17:35   #532
antoninne0216
Zadomowienie
 
Avatar antoninne0216
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 941
Dot.: Który podkład wybrać?

Cytat:
Napisane przez Justynka530 Pokaż wiadomość
Albo pójdź do Douglasa i poproś o próbki Estee Lauder DW, niektóre dziewczyny tak robią
jeszcze nigdy nie prosiłam o próbki... nawet nie wiedziałam, że można dostać...
tak po prostu mam poprosić? za free?
antoninne0216 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 18:11   #533
kasiaczek27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 15
Dot.: podkład - kamuflaż

Cytat:
Napisane przez joda Pokaż wiadomość
Szukam podkładu maksymalnie kryjącego. Który z kamuflaży jest najlepszy?
Witam
Zdecydowanie i bezkonkurencyjnie la roche posay- toleriane!!!

Nie tylko świetnie kryje ( wiem bo używam już któreś z kolei opakowanie) a przede wszystkim bardzoooo długo utrzymuje się na buzi.
Mój kolor to ivory zakryje wszelkie zaczerwienienia i krostki, wystarczy nałożyć i rozsmarować pierwszą warstwę- lekko wklepać i potem ewentualnie dołożyć w strategiczne miejsca

Kiedyś wypróbowałam Revlon- color stay- dobry, nie powiem ale niestety maskę z buzi robi z kolei dermablend Vichy- uwidacznia przesuszone miejsca na buzi

Powodzenia w odpowiednim wyborze!!!!
Pozdrawiam!
kasiaczek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 14:20   #534
Justynka530
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 63
Dot.: Który podkład wybrać?

Cytat:
Napisane przez Justyna2602 Pokaż wiadomość
Też mam cerę mieszaną przetłuszczająca się w strefie T ze skłonnościami do niespodzianek:/ efekt matowej twarzy u mnie niestety nie trzyma sie jakoś wybitnie długo ale z pomoca sypkiego pudru w ciagu dnia można ładne wyglądać przez ponad 12 godzin
jeżeli chodzi o wydajność tego podkładu to owszem starcza na dość długo jednak szklana buteleczka w jakej on sie znajduje sprawia że nie można użyć go do konca gdyż nie da się wydłubać podkładu z tej butelki to w sumie jak dla mnie jedyna wada!!
Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź Też właśnie słyszałam i czytałam o tym, że dziewczyny narzekają jedynie na nieporęczne opakowanie tego podkładu i w większości podają tylko tą jedną wadę, Ale skoro ten podkład starcza na tak dlugo, to uważam, że ten maleńki minusik można mu darować Pozdrawiam serdecznie

---------- Dopisano o 15:20 ---------- Poprzedni post napisano o 15:16 ----------

Cytat:
Napisane przez antoninne0216 Pokaż wiadomość
jeszcze nigdy nie prosiłam o próbki... nawet nie wiedziałam, że można dostać...
tak po prostu mam poprosić? za free?
Tego czy za free to nie wiem :P Ja też nigdy nie prosiłam o próbki, jakoś tak głupio by mi było Ale czytałam właśnie, że dziewczyny tak robią, idą do jakiejś dobrej perfumerii i proszą o próbki danego podkładu, albo o przelanie odrobiny do swojego pojemniczka i w domu testują na spokojnie i przy normalnym, dziennym świetle Może więc warto spróbować takiej metody
__________________
Justyna
Justynka530 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 15:29   #535
antoninne0216
Zadomowienie
 
Avatar antoninne0216
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 941
Dot.: Który podkład wybrać?

Cytat:
Napisane przez Justynka530 Pokaż wiadomość
Tego czy za free to nie wiem :P Ja też nigdy nie prosiłam o próbki, jakoś tak głupio by mi było Ale czytałam właśnie, że dziewczyny tak robią, idą do jakiejś dobrej perfumerii i proszą o próbki danego podkładu, albo o przelanie odrobiny do swojego pojemniczka i w domu testują na spokojnie i przy normalnym, dziennym świetle Może więc warto spróbować takiej metody
właśnie mi też głupio zawsze było, ale też nigdy nie miałam zamiaru wydać tyle pieniędzy na podkład
antoninne0216 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 19:53   #536
Justynka530
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 63
Dot.: Który podkład wybrać?

Cytat:
Napisane przez antoninne0216 Pokaż wiadomość
właśnie mi też głupio zawsze było, ale też nigdy nie miałam zamiaru wydać tyle pieniędzy na podkład
Hehehe to tak samo właśnie jak ja
Nie wiem, jak Ty, ale ja nie jestem przekonana już tak bardzo, jak byłam wcześniej do tego podkładu Estee lauder DW I nie wiem za bardzo co teraz :P Ale My niezdecydowane jesteśmy
__________________
Justyna
Justynka530 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 17:45   #537
asia wizaz wroclaw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 17
Dot.: podkład - kamuflaż

Zdecydowanie podkład REVLON lub ARTDECO . Ważne jest w jaki sposób nakładamy podkład, wklepujemy a nie rozcieramy !!
__________________
Żyjemy po to żeby się zmieniać...


Joanna Knapik
kosmetolog - wizażysta
asia wizaz wroclaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 17:55   #538
antoninne0216
Zadomowienie
 
Avatar antoninne0216
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 941
Dot.: Który podkład wybrać?

Cytat:
Napisane przez Justynka530 Pokaż wiadomość
Hehehe to tak samo właśnie jak ja
Nie wiem, jak Ty, ale ja nie jestem przekonana już tak bardzo, jak byłam wcześniej do tego podkładu Estee lauder DW I nie wiem za bardzo co teraz :P Ale My niezdecydowane jesteśmy
ehh... jeszcze wczoraj chciałam estte lauder kupić. ale jest mały wybór w polsce odcieni. a dzisiaj myślę, że kupię artdeco kamuflaż korektor i jakiś lżejszy podkład, np. MF ale jeszcze pewnie mi się zmieni zdanie. no i będę w austrii, więc może tam będą wszystkie odcienie, albo znajdę próbki na internecie...
w sprawach kosmetyków zawsze milion razy na minutę zmieniam zdanie
jak bym zamawiała jakąś próbkę to mogę ci dać link, albo jak kupię podkład to zdam ci relację w zależności, jak masz odcień cery. w każdym razie z chęcią pomogę;*

Edytowane przez antoninne0216
Czas edycji: 2010-01-11 o 18:03
antoninne0216 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 21:12   #539
Justynka530
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 63
Dot.: Który podkład wybrać?

Cytat:
Napisane przez antoninne0216 Pokaż wiadomość
ehh... jeszcze wczoraj chciałam estte lauder kupić. ale jest mały wybór w polsce odcieni. a dzisiaj myślę, że kupię artdeco kamuflaż korektor i jakiś lżejszy podkład, np. MF ale jeszcze pewnie mi się zmieni zdanie. no i będę w austrii, więc może tam będą wszystkie odcienie, albo znajdę próbki na internecie...
w sprawach kosmetyków zawsze milion razy na minutę zmieniam zdanie
jak bym zamawiała jakąś próbkę to mogę ci dać link, albo jak kupię podkład to zdam ci relację w zależności, jak masz odcień cery. w każdym razie z chęcią pomogę;*

Pewnie, że będę chciała link, jakbyś zamawiała jakąś próbkę I na szczegółową relację z zadowolenia z zakupionego podkładu również czekam
To kiedy uderzasz do jakiejś drogerii po podkład MF? I masz już jakiś kokretny na uwadze, czy na razie tylko zdecydowałaś z jakiej firmy będzie to podkład? Ja już nie wiem na co mam się zdecydować....nic mi nie odpowiada w 100% Chęć na Estee Lauder DW również mi przeszła. Także znowu jestem w punkcie wyjścia
Buziaczki
__________________
Justyna
Justynka530 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-12, 12:27   #540
My Life
Rozeznanie
 
Avatar My Life
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 784
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Witam,
używał ktoś może tego pudru: Max Factor, Color Genius Pressed Mineral Powder (Prasowany puder mineralny)? zapycha?
My Life jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:06.