Jak podkreślić jasną cerę? IV - Strona 162 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-24, 10:32   #4831
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez mel89 Pokaż wiadomość
Podziękuj swojemu "męskiemu mózgowi" i pokochaj go - tak jak ja to uczyniłam :d
Ja go kocham całym swoim serduchem Z tym akurat nigdy nie miałam problemów.

A moja "rozkmina" nad totalnym barkiem powodzenia, to inna sprawa
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 10:34   #4832
Asia19x
Zakorzenienie
 
Avatar Asia19x
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11 107
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
Czyżby seria nivea visage young? Podkład w kremie w kolorze "natural"?

Nie cierpię tego kosmetyku Jedyny plus jest taki, że ładnie pachnie. Mnie zapychał, świeciłam się po nim strasznie, był zdecydowanie za ciemny i nie krył. Praktycznie jego funkcja, to chyba raczej "brązowienie", a nie krycie.

Tak, to ten.
Dla mnie ejst rewelacyjny, opinie z resztą też ma dobre... Poza tym moje cera jest bez większych problemow może dlatego tak bardzo mi się spodobał.
__________________
Włosomaniaczka z kilkuletnim stażem


09.09.2014 Nasza Królewna przyszła na świat

Przyszła Pani Magister
Asia19x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 10:42   #4833
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Asia19x Pokaż wiadomość
Tak, to ten.
Dla mnie ejst rewelacyjny, opinie z resztą też ma dobre... Poza tym moje cera jest bez większych problemow może dlatego tak bardzo mi się spodobał.
Nie jest dla Ciebie za ciemny? Mój naturalny był praktycznie brązowy.

Ja też jakiś wybitnych problemów z cerą nie mam, ale on nawet kolorytu nie wyrównał, nie zakrył sińców pod oczami ani drobnych przebarwień.

Kupiłaś go niedawno? Może ulepszyli recepturę, bo ja pierwszy i ostatni raz korzystałam z niego w liceum, czyli jakieś 6 lat temu.
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 10:43   #4834
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Ja go też kiedyś miałam, ale świeciłam się po nim jak latarnia, okropność. Już mniej się świecę z filtrem.

A faceci się oglądają za opalonymi, bo pomyślcie same: leżycie sobie na plaży, słoneczko świeci, pijecie zimne piwko, rozkoszujecie się przyrodą, a tu nagle obok przechodzi taki kurczak z grilla z taką chrupiącą skórką (znam dziewczyny, które aż do tego stopnia niszczą sobie skórę).

ubawiłam się setnie!
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 10:48   #4835
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Ja bardziej niż bladością przejmuję się tłuszczyskiem - jeżeli chodzi o plażę i paradowanie w kostiumie.

Co prawda wybitnie nie przybrałam na wadze, ale wystający zadek i mała oponka przy 158 baaardzo rzucają się w oczy.
A zawsze byłam chudziutka i smukła jak szczypiorek

Dziś zabrałam się za Dukana.
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 11:00   #4836
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
Ja bardziej niż bladością przejmuję się tłuszczyskiem - jeżeli chodzi o plażę i paradowanie w kostiumie.

Co prawda wybitnie nie przybrałam na wadze, ale wystający zadek i mała oponka przy 158 baaardzo rzucają się w oczy.
A zawsze byłam chudziutka i smukła jak szczypiorek

Dziś zabrałam się za Dukana.
Też zawsze byłam chudziutka, ale przytyłam, a od czego? Od nauki, dopiero, jak zaczęłam w ogóle zaglądać do książek, to się roztyłam

Ale jutro ostatnia matura, więc od środy wskakuję na rower i zaczynam jeść duże śniadania A potem czekam na warzywa z ogródka, wtedy na pewno momentalnie schudnę
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 11:14   #4837
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
Czyżby seria nivea visage young? Podkład w kremie w kolorze "natural"?

Nie cierpię tego kosmetyku Jedyny plus jest taki, że ładnie pachnie. Mnie zapychał, świeciłam się po nim strasznie, był zdecydowanie za ciemny i nie krył. Praktycznie jego funkcja, to chyba raczej "brązowienie", a nie krycie.
tak, nivea visage young, parę lat temu używałam zwykłego kremu z tej serii i był ok, któregoś dnia skusiłam się na ten z fluidem... oddałam koleżance z naturalnie ciemniejszą karnacją i czystą cerą, u niej wyglądał naprawdę świetnie

proszę o kliki na koniec konkursu!
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-24, 11:20   #4838
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
tak, nivea visage young, parę lat temu używałam zwykłego kremu z tej serii i był ok, któregoś dnia skusiłam się na ten z fluidem... oddałam koleżance z naturalnie ciemniejszą karnacją i czystą cerą, u niej wyglądał naprawdę świetnie
Ja oddałam mamie. U niej wyglądało to dobrze, bo ma ciemną karnację. Z tym, że w moim odczuciu moja mama ma znacznie ciemniejszą karnacje, niż standardowa polska, więc ten napis "natural" jest moim zdaniem mylący :/
No i u niej nie było widocznych smug, chociaż nie rozprowadzała go w inny sposób. U mnie natomiast były smugi, a podkład znacznie odcinał się od szyi

---------- Dopisano o 12:20 ---------- Poprzedni post napisano o 12:19 ----------

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Też zawsze byłam chudziutka, ale przytyłam, a od czego? Od nauki, dopiero, jak zaczęłam w ogóle zaglądać do książek, to się roztyłam

Ale jutro ostatnia matura, więc od środy wskakuję na rower i zaczynam jeść duże śniadania A potem czekam na warzywa z ogródka, wtedy na pewno momentalnie schudnę
Oj...ja też od nauki Podczas sesji zżeram wszystko, co napotkam na drodze (w kuchni)
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 11:21   #4839
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

z jakiegoś powodu wszelkie 'naturalne' czy nawet hucznie nazwane 'jasne/porcelanowe' kolory są jakieś... niepolskie
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 12:44   #4840
Asia19x
Zakorzenienie
 
Avatar Asia19x
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11 107
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
Nie jest dla Ciebie za ciemny? Mój naturalny był praktycznie brązowy.

Ja też jakiś wybitnych problemów z cerą nie mam, ale on nawet kolorytu nie wyrównał, nie zakrył sińców pod oczami ani drobnych przebarwień.

Kupiłaś go niedawno? Może ulepszyli recepturę, bo ja pierwszy i ostatni raz korzystałam z niego w liceum, czyli jakieś 6 lat temu.

Tak, niedawno go kupowałam
On nie ma za zadanie krycia niedoskonałości wiec tego nie robi, pod oczy kładę korektor i na jakieś drobne "niespodzianki", więc jest ok, nie jest za ciemny, ale osttanio jak go nałożyłam i posypałam twarz pudrem sypkim, ktory jest strasznie jasniutki nagle miałam na twarzy maskę nie mam pojęcia dlaczego, nie wiem zmyłam, nałożyłam sam i było już dobrze, bardzo ladnie stapia się ze skórą, ciągle jednak zastanawia mnie dlaczego tak się stalo jak nalożyłam jeszcze na niego puder, który jest dla mojej cery idelany, bo go nie widac prawie.

---------- Dopisano o 13:44 ---------- Poprzedni post napisano o 12:21 ----------

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
ło matko, ta strona pochłonie moje kieszonkowe czerwcowe

Moje też
__________________
Włosomaniaczka z kilkuletnim stażem


09.09.2014 Nasza Królewna przyszła na świat

Przyszła Pani Magister
Asia19x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 14:28   #4841
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Jyyli też mam jutro ostatnią maturę... ustny polski... później mam zamiar zdrowiej się odżywiać ;]
sory za offtop,pozdrawiam wszystkie bladolice ;]
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-24, 14:43   #4842
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez krolowa zurawin Pokaż wiadomość
Jyyli też mam jutro ostatnią maturę... ustny polski... później mam zamiar zdrowiej się odżywiać ;]
sory za offtop,pozdrawiam wszystkie bladolice ;]
U mnie angielski, polskiego nie ma się co bać, ja się wdałam w naprawdę długą dyskusję z egzaminatorką, za to prezentację jakoś szybko powiedziałam, ale maksa dostałam Angielskiego się trochę boję, bo ten maks jest mi potrzebny nie tylko po to, żeby się babci pochwalić jak polski

I matura to chyba nie aż taki offtop, bo maturzystki strasznie bledną ze stresu, niejedzenia i zaszywania się w ciemnych lochach (przynajmniej ja z mojego pokoju sobie urządziłam taką tajną bazę złego czarownika)

I muszę Wam polecić Acne Derm. Zaczęłam drugą tubkę i moja twarz jest teraz o dobre 3 tony jaśniejsza od szyi. Z kolorowej w kropki robi się powoli mlecznobiała Zaczęłam smarować też szyję, pewnie dekolt też będę, bo już się strasznie twarz odznacza, nawet jak tym samym pomaluję i twarz, i szyję
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 14:53   #4843
Asia19x
Zakorzenienie
 
Avatar Asia19x
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11 107
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Możecie mi polecić jakiś delikatny podkład, który nie będzie zbyt cieżki, chodzi o to, aby był prawie niewidoczny i buźka wyglądała ładnie, tak naturalnie
Sama już nie wiem czego używać.. Cały dzień przeglądam, ale jest tego tak dużo, że ciężko się zdecydować.
__________________
Włosomaniaczka z kilkuletnim stażem


09.09.2014 Nasza Królewna przyszła na świat

Przyszła Pani Magister

Edytowane przez Asia19x
Czas edycji: 2010-05-24 o 14:55
Asia19x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 15:05   #4844
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

ja polecam deborah colour copy
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 15:10   #4845
Asia19x
Zakorzenienie
 
Avatar Asia19x
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11 107
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

A jaka jest cena tego podkładu? Zaraz poszukam czegoś na jego temat. Kupujesz w drogerii czy może zamawiasz przez all?
__________________
Włosomaniaczka z kilkuletnim stażem


09.09.2014 Nasza Królewna przyszła na świat

Przyszła Pani Magister

Edytowane przez Asia19x
Czas edycji: 2010-05-24 o 15:11
Asia19x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 15:12   #4846
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

byłam w sobotę na weselu - i do fryzjera wybrałam się w fioletowej bluzce. No jako żem narcyz pierwszej wody trzeba było ową fryzurę uwiecznić - i no nie powiem ale fiolet i blada skóra ... wygląda bosko
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 15:13   #4847
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Asia19x Pokaż wiadomość
Możecie mi polecić jakiś delikatny podkład, który nie będzie zbyt cieżki, chodzi o to, aby był prawie niewidoczny i buźka wyglądała ładnie, tak naturalnie
Sama już nie wiem czego używać.. Cały dzień przeglądam, ale jest tego tak dużo, że ciężko się zdecydować.
i tu chyba też minerały kurcze, jak spróbowałam tych pixie to trudno mi sobie wyobrazić, że mogłabym używać innych, zakochałam się, i moja skóra jest mi też chyba wdzieczna za przerzucenie się z ciężkiego Dermacolu i talkowych pudrów na filtry, minerały i puder bambusowy a w ogóle to w ramach eksperymentu jako primera użyłam dziś skrobi ziemniaczanej, i jest git osiem godzin rysowania i malowania, sterczenia przy sztalugach, stresu ("nie zdążę! cztery godziny na studium rysunkowe, porypało ich?"), a podkład sie trzyma (od 7 rano) świeci się troche, ale się nie zwarzył, i nawet nie ściera sie tak łatwo. może jakbym się wysypiała nie wpadłabym na to, zeby w spożywczaku kupować kosmetyki

a w ogóle to mam problem. w sobote rano jade na 9-dniowy plener malarski do zakutej wiochy ("malowniczej małej miejscowości z ruinami barokowego zamku"), próbki podkładów mi się kończą, a na all nadal ich nie ma... jak się nie pojawia dzisiaj/jutro, to nie dojdą do piatku i będe zmuszona nakładać jakiś ciężki podkład, a wcale nie mam ochoty...
Dodam, że na plener jedzie pewien bardzo interesujący jegomość i chciałabym dobrze wyglądać (;

Matury to nie żaden offtop! przecież ten wątek to "Jak podkreślić jasną cerę?" a przecież matury podkreślają jasną cerę

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
ja polecam deborah colour copy
a jakiego koloru używasz? logicznie by było, że najjaśniejszy jest 0, ale "ludzie nie są logiczni" więc wolę sie upewnić i w ogóle to powiedz cos o nim, na zdjęciach masz piękną, alabastrowa buzię masz wersje do cery tłustej/mieszanej czy suchej? i jak z kryciem?

Edytowane przez fiasco
Czas edycji: 2010-05-24 o 15:20
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 15:19   #4848
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Bardzo lekkie i w jasnych kolorach, a do tego tanie ma Miss Sporty. Ale nie potrafię nic o nich powiedzieć, miałam raz i za lekki, za mało kryjący.
Kiedyś też używałam chyba z Maybellina albo Rimmela taki, który reklamowali, że w większości jest z wody, nie pamiętam nazwy szczerze mówiąc. Ale też był leciusieńki i dosyć jasny.

Fiasco, też uwielbiam Pixie Ale nie wiem, czy nie wolę EDM, trudno mi się zdecydować Pixie kupiłam, bo osoba sprzedająca EDM na all sprzedaje od 20 komentów, a ja mam 5 Ale też uwielbiam primera ze skrobi, tylko ziemniaczanka mnie strasznie bieli, zapycha i uczula Na szczęście dziś mama dostała kukurydziankę w Realu Z kukurydzianką żaden puder nie może się równać, jest idealna.
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 15:20   #4849
Asia19x
Zakorzenienie
 
Avatar Asia19x
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11 107
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Fiasco nigdy nie słyszałam o tym podkładzie. Możesz rzucić jakimś linkiem? Będę wdzięczna

elianka sprawdziłam na KWC, opninie dobre, kurcze sama nie wiem który wybrac
__________________
Włosomaniaczka z kilkuletnim stażem


09.09.2014 Nasza Królewna przyszła na świat

Przyszła Pani Magister
Asia19x jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-24, 15:26   #4850
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Asia19x Pokaż wiadomość
A jaka jest cena tego podkładu? Zaraz poszukam czegoś na jego temat. Kupujesz w drogerii czy może zamawiasz przez all?
Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
ia jakiego koloru używasz? logicznie by było, że najjaśniejszy jest 0, ale "ludzie nie są logiczni" więc wolę sie upewnić i w ogóle to powiedz cos o nim, na zdjęciach masz piękną, alabastrowa buzię masz wersje do cery tłustej/mieszanej czy suchej? i jak z kryciem?
Kpnkretnie używam wersji Colour Copy ,Nude Perfection odcień 0 Fairy Rose. TUTAJ moja recenzja. Płaciłam w drogerii (nie w Douglasie) 58 zł.

Ja jestem zadowolona, chociaż mógłby być trwalszy.... Podkład jest mało kryjący, ale ja tego nie potrzebuję... jaki efekt daje na twarzy same widziałyście :0 nie ciemnieje i nie wałkuje się na filtrze. Matowię się pudrem bambusowym.

Przymierzam się do zamówienie próbek z Pixie.. może minerały mnie zachwycą..?


Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
byłam w sobotę na weselu - i do fryzjera wybrałam się w fioletowej bluzce. No jako żem narcyz pierwszej wody trzeba było ową fryzurę uwiecznić - i no nie powiem ale fiolet i blada skóra ... wygląda bosko
Fiolet+ jaska skóra urzeczona jestem.

ps. większym Narcyzem ode mnie nie jesteś

Edytowane przez elianka
Czas edycji: 2010-05-24 o 15:28
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 15:28   #4851
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Co do pixie nie ma ich na razie na all bo Pani Sylwia zajmowała się ratowaniem dobytku przed powodzią

---------- Dopisano o 16:28 ---------- Poprzedni post napisano o 16:27 ----------

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
Fiolet+ jaska skóra urzeczona jestem.

ps. większym Narcyzem ode mnie nie jesteś
No nie wiem nie wiem mój TŻ ma już dość mojej mani fotografowania się ...
ba nawet musiałam się nauczyć sama sobie robić zdjęcia bo on już nie chce
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 15:29   #4852
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

no własnie czytałam w wątku Pixie. Kurde. Jak podjęłam decyzję o zaczęciu przygody z minerałami, to zamknęli kramik .... Mam nadzieję, że wkrótce pani Sylwia otworzy
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 15:29   #4853
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Asia19x:Najbardziej znane minerały to Everyday Minerals, ale jest też polska firma Pixie (w chwili obecnej nie ma ich na all). pojawiały się na wątku ja wolę je od EDM.

jyyli, że też nikt wcześniej mnie nie zainspirował do szukania kosmetyków w spożywczaku/kuchni
mnie być może trochę ziemniaczana wybieliła, ale trudno powiedziec, bo miałam na twarzy filtr, który wybiela tragicznie: facjata robi się taka białoróżowa (to z Sorai to twarzy jbc). i jak tylko będę szła na jakieś większe zakupy do hipermarketów (nienawidzę zakupów, nienawidzę centrów handlowych ani hipermarketów) to kupię kukurydzianą

a, i nie wiecie może, czy w jakiejś sieci drogerii są te podkłady Deborah? Rossman, Natura, Douglas?
edit: Nie wiesz, ile kosztuje w Douglasie? bo widzę, że na all chodzą po 35 zł, więc być może nawet z przesyłką będzie taniej niż w drogeriach.
edit: patrzyłam na inne podkłady deborah colour copy, nie na nude perfection nie dziwne wiec, ze kosztują mniej

Edytowane przez fiasco
Czas edycji: 2010-05-24 o 15:38
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 15:31   #4854
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Deborah widziałam w Douglasie i sieci STARS, z tego co wiem sieć STARS ma sklepy na północy i wschodzie kraju.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 15:36   #4855
Asia19x
Zakorzenienie
 
Avatar Asia19x
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11 107
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Ciekawa jestem tych Pixie, a jak cenowo? To jest nazwa podkładu, tak? Nigdy nie słyszałam dlatego tam wypytuję
__________________
Włosomaniaczka z kilkuletnim stażem


09.09.2014 Nasza Królewna przyszła na świat

Przyszła Pani Magister
Asia19x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 15:40   #4856
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Asia19x Pokaż wiadomość
Ciekawa jestem tych Pixie, a jak cenowo? To jest nazwa podkładu, tak? Nigdy nie słyszałam dlatego tam wypytuję
Cenowo wychodzi średnio zadowalająco Bo, jeśli dobrze pamiętam, big kosztuje 57zł? Ale ja kupowała refill za 27 czy coś takiego i starcza na długo. Ale za to bigi mają piękne pudełka Dlatego na pewno kupię, chociaż po to, żeby mieć taki słodki gadżet
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 15:41   #4857
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

57 zł? To średnio Taki Big na ile starcza, na rok chyba za tyle można kupić deborah albo bourjours, albo revlona... czyli Pixie mają średnie ceny
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 16:02   #4858
Asia19x
Zakorzenienie
 
Avatar Asia19x
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11 107
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Weszłam na stronę pixie, ale nie ma tam pokazanych kosmetyków na tej stronie zamawiałyście?
__________________
Włosomaniaczka z kilkuletnim stażem


09.09.2014 Nasza Królewna przyszła na świat

Przyszła Pani Magister
Asia19x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 16:15   #4859
Valie
Raczkowanie
 
Avatar Valie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 468
GG do Valie
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Pixie można zamówić na all, ale obecnie ich nie ma, bo p. Sylwia musiała spakować kram w obawie przed powodzią. Asia19x załączam dla ciebie swatche Pixie. Może uda Ci się zdecydować na jakiś odcień.

Też jestem posiadaczką podkładu Deborah. Jest bardzo dobry, ale niestety za słabo kryje jak dla mnie (dla zainteresowanych wystawiłam ten podkład w wymiance ). Gdy go kupowałam (grudzień) trafiłam na jakąś promocję w małej drogerii u mnie w mieścinie i zaplaciłam chyba 40 zł.
__________________
Valie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 16:20   #4860
Asia19x
Zakorzenienie
 
Avatar Asia19x
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11 107
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

To są odcienie podkładów, tak?
Strasznie Ci dziękuję będę czekać aż pojawią się na all
__________________
Włosomaniaczka z kilkuletnim stażem


09.09.2014 Nasza Królewna przyszła na świat

Przyszła Pani Magister
Asia19x jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:50.