Jak podkreślić jasną cerę? V - Strona 147 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-03, 19:19   #4381
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez natrix Pokaż wiadomość
A ja od wczoraj 'się kwaszę'
Mam nadzieję, że moim świątecznym prezentem okaże się piękna broda bez pryszczy
oj, ja też brodowa niestety ale i inne miejsca są zagrożone...
mnie na brodę pomogła kuracja izotrexinem, miałam tragedię po tetralysalu (6 miesięcy brania, cera śliczna, a miesiąc po odstawieniu tragedia) i nic nie pomagało dopiero ten izotrexin...
a kwasy wspomagająco oczywiście też

a dzisiaj przyszła do mnie paczuszka z EDM
mam puder, ale i kilka próbeczek, pudry rozświetlające , róż i coś tam, coś tam.... ale będzie testowania
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 19:51   #4382
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
a dzisiaj przyszła do mnie paczuszka z EDM
mam puder, ale i kilka próbeczek, pudry rozświetlające , róż i coś tam, coś tam.... ale będzie testowania
Oo, a do mnie jeszcze nie przyszła! A zamówiłam ten rozświetlacz zielony, by zniwelować różowość swojej cery i prezentować nienaganną bladość, a tu paczki brak!!! Co gorsza mój flat top miał być w tej paczce. Dobrze, że kupiłam kabuki z TBS i jakoś żyję
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 20:28   #4383
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
oj, ja też brodowa niestety ale i inne miejsca są zagrożone...
mnie na brodę pomogła kuracja izotrexinem, miałam tragedię po tetralysalu (6 miesięcy brania, cera śliczna, a miesiąc po odstawieniu tragedia) i nic nie pomagało dopiero ten izotrexin...
a kwasy wspomagająco oczywiście też
ooo, wielkie dzięki za radę! Zapiszę sobie ten specyfik i jeśli kwasiory nie pomogą, to się zaopatrzę
Ja mam właśnie tak dziwnie, że cała cera praktycznie bezproblemowa, nawet tłusta strefa T, tylko broda, a konkretnie 'boki' brody, tak pod ustami aż do linii szczęki - tam to pryszcz na pryszczu i to zwykle takie masywne
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 22:19   #4384
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Oo, a do mnie jeszcze nie przyszła! A zamówiłam ten rozświetlacz zielony, by zniwelować różowość swojej cery i prezentować nienaganną bladość, a tu paczki brak!!! Co gorsza mój flat top miał być w tej paczce. Dobrze, że kupiłam kabuki z TBS i jakoś żyję
moja i tak nieżle szła jak na te warunki pogodowe - we wtorek ja wysłali

natrix - tylko to jest na receptę, to taki żel, jeśli się nie mylę to jest z retinoidem(???), no w kazdym razie tym czymś co się z witaminy A robi co w tych kuracjach doustnych jest bardzo skuteczne ale i ma szereg skutków ubocznych... przy smarowaniu mordki nie zauważyłam żadnych skutków ubocznych na szczęście... i mam dokładnie to samo, w tych samych miejscach... takie grubasy bolące
to znaczy teraz właśnie nie mam, smaruję tym od września, ale już mniej więcej od połowy października miałam coraz spokojniej
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 23:00   #4385
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
moja i tak nieżle szła jak na te warunki pogodowe - we wtorek ja wysłali
Moją też we wtorek wysłali, ale jeszcze nie dotarła W skrzynce znalazłam tylko list z banku i rabat -40% z Yves Rocher (czas na jakiś blady świąteczny prezent)... Żadnego avizo, brat nic nie mówił by listonosz się dobijał, a więc czekam.

PS. Zgubiłam dzisiaj kartę miejską buuuuu
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 23:35   #4386
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
moja i tak nieżle szła jak na te warunki pogodowe - we wtorek ja wysłali

natrix - tylko to jest na receptę, to taki żel, jeśli się nie mylę to jest z retinoidem(???), no w kazdym razie tym czymś co się z witaminy A robi co w tych kuracjach doustnych jest bardzo skuteczne ale i ma szereg skutków ubocznych... przy smarowaniu mordki nie zauważyłam żadnych skutków ubocznych na szczęście... i mam dokładnie to samo, w tych samych miejscach... takie grubasy bolące
to znaczy teraz właśnie nie mam, smaruję tym od września, ale już mniej więcej od połowy października miałam coraz spokojniej
Dzięki za szczegółowe informacje
Powiem tak: 'brodate' łączmy się

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Moją też we wtorek wysłali, ale jeszcze nie dotarła W skrzynce znalazłam tylko list z banku i rabat -40% z Yves Rocher (czas na jakiś blady świąteczny prezent)... Żadnego avizo, brat nic nie mówił by listonosz się dobijał, a więc czekam.

PS. Zgubiłam dzisiaj kartę miejską buuuuu
Quench, prędzej czy później, musi przesyłka dotrzeć Może specjalnie Cię tak 'przetrzymują', żebyś dostała tę paczkę na Mikołaja
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 09:26   #4387
mivol
Rozeznanie
 
Avatar mivol
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 838
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez natrix Pokaż wiadomość
ooo, wielkie dzięki za radę! Zapiszę sobie ten specyfik i jeśli kwasiory nie pomogą, to się zaopatrzę
Ja mam właśnie tak dziwnie, że cała cera praktycznie bezproblemowa, nawet tłusta strefa T, tylko broda, a konkretnie 'boki' brody, tak pod ustami aż do linii szczęki - tam to pryszcz na pryszczu i to zwykle takie masywne
a mocno zawijasz się szalikiem? ja miałam tak kiedyś właśnie przez głupi szalik, teraz inaczej go noszę i problem znikł
mivol jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-04, 10:20   #4388
201608151056
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 319
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez natrix Pokaż wiadomość
ooo, wielkie dzięki za radę! Zapiszę sobie ten specyfik i jeśli kwasiory nie pomogą, to się zaopatrzę
Ja mam właśnie tak dziwnie, że cała cera praktycznie bezproblemowa, nawet tłusta strefa T, tylko broda, a konkretnie 'boki' brody, tak pod ustami aż do linii szczęki - tam to pryszcz na pryszczu i to zwykle takie masywne
To trądzik hormonalny. Boki brody, żuchwa, okolice szyi przy uszach to ewidentne miejsca, charakterystyczne dla takiego rodzaju trądziku. Wejdź na wątek zbiorczy o trądziku, tam jest cała masa informacji na ten temat.
201608151056 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 11:44   #4389
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 648
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez estra Pokaż wiadomość
No niestety musimy się z tym pogodzić, że większość mężczyzn preferuje solariany. Gdyby tak nie było, nie byłoby też solarian
Ale trzeba przyznać, że coraz częściej można spotkać facetów zafascynowanych bladością. Nie wiem czy to nie jest jakaś odmiana fetyszu, bo zwykle taki facet strasznie intensywnie się przygląda nieodkrytym partiom ciała
Też tak uważam. Myślę, że ten typ solaryjny wziął się od gwiazdek pisemek typu Playboy, filmów XXX itp.
A panowie lubiący bladość to często amatorzy dziewczyn w typie Dity von Teese, a ona ma właśnie taki fetyszystyczny styl.
Ja - będąc kobietą straight- ją w każdym razie uwielbiam. Uważam, że jest naprawdę sexy w wyrafinowany sposób. To tzw. "nie wszystko na wierzch" (poza sceną oczywiście, no bo jest stripteaserką), trzeba zostawić trochę pola dla męskiej wyobraźni.
No i Dita to klasyczny przykład bladej urody. Wyczytałam w jakimś wywiadzie, że na codzień używa podkładu True Match N1 (u nas dostępny jedynie na Allegro). Faktycznie jest jaśniutki, ale nie jakoś strasznie trupiobiały. Na wieczór używa pewnie makeup'u scenicznego.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 14226.jpg (27,5 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dita2.jpg (13,7 KB, 37 załadowań)
__________________
I love Vintage!

Edytowane przez CocoPoznan
Czas edycji: 2010-12-04 o 11:49
CocoPoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 13:22   #4390
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Moja psychoza rozświetlaczowa trwa w najlepsze.
Parę dni temu weszłam w posiadanie rozświetlacza z the body shop w postaci interesującej paletki pełnej prasowanych, różowych "fali". Paletka na tak jasnej cerze w zasadzie spokojnie może posłużyć jako róż, czy cień do powiek. Trzeba tylko wtedy nanieść kilka warstw, bo jedna daje tylko delikatny blask.
Mam odcień 02 bo 01 nie było, 03 jest już brązowy, zbyt ciemny i ciepły jak dla mnie. Rozświetlacz jest całkiem trwały, u mnie wytrzymuje do 8h. Póki co, jestem z niego bardzo zadowolona
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie-0040.jpg (41,7 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie-0042(2).jpg (43,4 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie-0043(3).jpg (29,9 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie-0044(2).jpg (24,4 KB, 40 załadowań)
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 13:41   #4391
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Spróbuje z MACa cream color base - w kolorze Luna albo pearl
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-04, 13:52   #4392
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

przeżywam dziś 'blade zwątpienie' twarz jest jakaś zarożowiona,wszystkie niespodzianki i ślady po nich jakoś widoczne ;/
__________________
Zaczynam wszystko od nowa !
Gotuję!
Wciąż szukam...
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 13:58   #4393
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Spróbuje z MACa cream color base - w kolorze Luna albo pearl
Właśnie oglądałam go na stronie MAC-a. Musze go obadać na żywo by porównać z rozświetlaczem Inglota
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 14:23   #4394
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 648
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Moja psychoza rozświetlaczowa trwa w najlepsze.
Parę dni temu weszłam w posiadanie rozświetlacza z the body shop w postaci interesującej paletki pełnej prasowanych, różowych "fali". Paletka na tak jasnej cerze w zasadzie spokojnie może posłużyć jako róż, czy cień do powiek. Trzeba tylko wtedy nanieść kilka warstw, bo jedna daje tylko delikatny blask.
Mam odcień 02 bo 01 nie było, 03 jest już brązowy, zbyt ciemny i ciepły jak dla mnie. Rozświetlacz jest całkiem trwały, u mnie wytrzymuje do 8h. Póki co, jestem z niego bardzo zadowolona
Faktycznie wygląda jak taki jaśniutki róż do policzków Miałam kiedyś taki róż z Bourjois.
Ja w ubiegłym roku kupiłam rozświetlacz z Essence - Moonlight. Jest cielisto-srebrny, jak najniższa "fala" na twoim.
__________________
I love Vintage!
CocoPoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 16:34   #4395
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez mivol Pokaż wiadomość
a mocno zawijasz się szalikiem? ja miałam tak kiedyś właśnie przez głupi szalik, teraz inaczej go noszę i problem znikł
nom, owijam się dość szczelnie... spróbuję jakoś inaczej się obwiązywać dzięki za radę

Cytat:
Napisane przez ChiQuitA89 Pokaż wiadomość
To trądzik hormonalny. Boki brody, żuchwa, okolice szyi przy uszach to ewidentne miejsca, charakterystyczne dla takiego rodzaju trądziku. Wejdź na wątek zbiorczy o trądziku, tam jest cała masa informacji na ten temat.
Ja, tak szczerze, też podejrzewam u siebie problem hormonalny... 'Na szczęście' mam zajęte 'tylko' boki brody Jak piszesz, że występuje również ten trądzik na szyi i przy uszach, to w sumie zaczęłam się cieszyć, że u mnie zaatakowana została tylko część brody
Też bardzo dziękuję za poradę
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 19:56   #4396
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

to ja mam na pewno trądzik hormonalny. Znaczy, cała twarz jest jakaś taka, ale nasilenie na szyi, żuchwie, koło uszu. Takie duże paskudne, bolące gule.
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 22:53   #4397
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 648
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
to ja mam na pewno trądzik hormonalny. Znaczy, cała twarz jest jakaś taka, ale nasilenie na szyi, żuchwie, koło uszu. Takie duże paskudne, bolące gule.
Ja miałam to kiedyś, po odstawieniu pigułki. Ale to była taka mała "kaszka" na brodzie, szyi, koło uszu, czasem tylko boląca kulka. Do tego przetłuszczająca się cera i włosy. Leczyłam się u dermatologa, ale mizerne były rezultaty. Po paru miesiącach samo przeszło.
__________________
I love Vintage!
CocoPoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 23:01   #4398
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 648
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

A co do solarium i bladości, to wstawiam dwa zdjęcia, dla porównania i ku uciesze bladolicych.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 52468.jpg (40,9 KB, 120 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg victoria-beckham-fashion-1238-2.jpg (71,6 KB, 121 załadowań)
__________________
I love Vintage!
CocoPoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 23:09   #4399
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez CocoPoznan Pokaż wiadomość
A co do solarium i bladości, to wstawiam dwa zdjęcia, dla porównania i ku uciesze bladolicych.
Kocham takie zdjęcia
No dobra dziewczyny, przyznajcie się, czy Wy też czasami porównujecie swoją skórę ze skórą innych ludzi, np idąc ulicą, jadąc autobusem???
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-05, 00:27   #4400
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 648
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Kocham takie zdjęcia
No dobra dziewczyny, przyznajcie się, czy Wy też czasami porównujecie swoją skórę ze skórą innych ludzi, np idąc ulicą, jadąc autobusem???
Ja się przyznaję. Mea culpa
__________________
I love Vintage!
CocoPoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-05, 09:16   #4401
_Czarodzielnica_
Rozeznanie
 
Avatar _Czarodzielnica_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 664
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez ChiQuitA89 Pokaż wiadomość
To trądzik hormonalny. Boki brody, żuchwa, okolice szyi przy uszach to ewidentne miejsca, charakterystyczne dla takiego rodzaju trądziku. Wejdź na wątek zbiorczy o trądziku, tam jest cała masa informacji na ten temat.
W takim razie ja muszę również o tym poczytać...
zmiany trądzikowe mam tylko bokach brody i okolicach szyi, czasami również na dekolcie. NIGDY w innych miejscach. Dodam jeszcze, że dwa lata temu leczyłam się izotretynoiną, rezultaty były baardzo pozytywne.
__________________
Świadomie dbam o siebie z wizażem

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie
_Czarodzielnica_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-05, 11:27   #4402
201608151056
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 319
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez _Czarodzielnica_ Pokaż wiadomość
W takim razie ja muszę również o tym poczytać...
zmiany trądzikowe mam tylko bokach brody i okolicach szyi, czasami również na dekolcie. NIGDY w innych miejscach. Dodam jeszcze, że dwa lata temu leczyłam się izotretynoiną, rezultaty były baardzo pozytywne.
Jestem teraz w ciąży, trądzik miałam ślicznie wyleczony (po latach walki) jednak teraz wrócił. Ze względu na nieprawidłowości hormonalne właśnie. Te wypryski spowodowane hormonami są zupełnie inne niż te spowodowane zapychającą pielęgnacją, nieprawidłowym oczyszczaniem, złym trybem życia, gronkowcem, bakteriami itp. Żaden dermatolog, ani kosmetyk w takim wypadku nie pomoże. Gdy hormony się ustabilizują wypryski same przechodzą. Pytanie tylko, czy to są okresowe nieprawidłowości czy jakaś stała dysfunkcja. Dlatego w każdym wypadku trzeba się wybrać do endokrynologa, albo ginekologa który zleci takie badania i wszystko będzie jasne. Jak się okaże, że wszystko jest w normie wtedy trzeba wziąć pod uwagę wspomniane czynniki. Jeśli jednak nie, zaoszczędzi się mnóstwo pieniędzy i czasu na nieskuteczne zabiegi, kosmetyki i kuracje. Ja 8 lat straciłam na walkę. Zupełnie niepotrzebnie. Trzymajcie się moje bladolice
201608151056 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-05, 11:33   #4403
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez CocoPoznan Pokaż wiadomość
Ja się przyznaję. Mea culpa
ja rownież się przyznaję i błagam o wybaczenie

Cytat:
Napisane przez ChiQuitA89 Pokaż wiadomość
Jestem teraz w ciąży, :
Gratuluje Czyżby kolejna blada piękność nam z tego wyrosła?

A ja mam "blade zwątpienie" patrząc w lustro wydaje mi się, ze wcale taka blada nie jestem - choć patrząc na jasność kolorówki której używam, i która wtapia się we mnie idealnie - jasna być muszę.
Denerwują mnie wszystkie kremy, które utleniają się w ciągu dnia - czy wy też tak macie? Rano nakładam na jasną twarz krem, lekko tylko pudruje, a wieczorem ona juz wcale taka jasna nie jest - dopiero pojawią się znów po umyciu. już nie mam siły szukać kremu, który nie będzie tego powodował
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-05, 11:44   #4404
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Jak to dobrze, że mi tylko od czasu do czasu coś wyskoczy na skutek zmian hormonalnych w czasie cyklu miesiączkowego, albo na skutek niewłaściwej pielęgnacji. Na bladej buzi to tak wszystko paskudnie widać

Nikita
, u mnie jest tak samo. Wiem że jestem blada, bo wszystko co teraz nałożę na twarz mi się odcina - nawet minerały. Podkłady płynne odstawiłam ( YSL leży na dnie szafki, Givenchy jutro wędruje do koleżanki z pracy, która szuka czegoś nawilżającego; nawet armani face fabric spoczywa w spokoju), bo po prostu absolutnie wszystkie są za ciemne albo ciemnieją parę sekund po nałożeniu i wygląda to koszmarnie. Zamówiłam na zbiorowym białą bazę do rozjaśniania minerałów z Lumiere, ale znając życie poczekam na nią do końca grudnia.
Najśmieszniejsze jest to, że zimą wydobywają się z mojej skóry oliwkowe tony i odnoszę wrażenie że robię się żółta, a nie blada. Tylko kolorówka - a właściwie brak jej - sprowadza mnie do pionu
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-05, 11:49   #4405
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Nikita, mam to samo..
Teraz od wczoraj używam Daksa na zimę, ciekawe czy to samo będzie.
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-05, 11:51   #4406
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

uff quench miło, że ktoś ma podobne odczucia, bo juz popadałąm w depresje..

a tu blog dziewczny o olśniewającej - jak dla mnie urodzie http://flashesofstyle.blogspot.com/
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-05, 12:58   #4407
Valie
Raczkowanie
 
Avatar Valie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 468
GG do Valie
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Krótka recenzja po 3 dniach użytkowania BB Creamu Missha Signature Real Compete.
Zalety:
-> SPF 25 PA++
-> ładnie się rozprowadza i szybko dopasowuję się do koloru cery (po nałożeniu był o dziwo za jasny!)
-> neutralno-chłodny kolor
-> daje naturalny glow
-> dobra trwałość

Wady:
-> po kilku godzinach lekkie świecenie
-> krycie średnie ( na fotce widać mi duuużego pryszcza na brodzie )

Na razie tyle mogę o nim powiedzieć. Podkład bardzo miły, ale na razie bez zachwytu. Czekam jeszcze na przesyłkę z Misshą Perfect Cover #13 Milky Beige.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC04641.jpg (21,3 KB, 104 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC04642.jpg (19,3 KB, 60 załadowań)
__________________
Valie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-05, 13:50   #4408
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Valie a jak z ciemnieniem w ciągu dnia? ( czy w ogóle coś u ciebie ciemnieje)
Też czekam na bb cream misshe PC 12, ten który używasz teraz ty i jeszcze jeden Vita coś tam
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-05, 15:07   #4409
201608151056
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 319
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Nikita-v Pokaż wiadomość
Gratuluje Czyżby kolejna blada piękność nam z tego wyrosła?
Blady piękniś, jeśli już
201608151056 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-05, 15:45   #4410
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Dziewczyny, właśnie usłyszałam od brata: "A co ty taką gębę ciemną masz?" EDM jest dla mnie za ciemne.
I co teraz?
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:32.