Jak podkreślić jasną cerę? część VI - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-06, 12:32   #1081
little witch
Raczkowanie
 
Avatar little witch
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: prawie jak skąd klikasz... Warszawa. :)
Wiadomości: 305
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Yeah (co do Etsy).
Cóż, ma gren tea oil, a u mnie to powoduje grudki. Więc odpada.
Ale na pewno jest "fabulous"
tylko czy nie różowawy?
__________________
potrzebuję cię, ponieważ cię kocham, a nie kocham cię, ponieważ cię potrzebuję.

"You know that saying, all you need is love? well, oxygen is even more important" Gregory House.

wypatruję wielbłądów.
little witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 12:59   #1082
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Myślę, że jest różowy
Olejek herbaciany Cię zapycha? Kurczę, myślałam, że on jakoś wysusza, matowi (matuje?) albo coś... Widziałam całą serię w TBS ale nie mogłam się zdecydować co wolę: olejek czy kulki... Wyszłam z kulkami rozświetlającymi
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 13:00   #1083
milk
Rozeznanie
 
Avatar milk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 760
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

oo powoduje grudki?a myślałam, że herbaciany to dobry na zmiany skórne, jak to różnie bywa i jak tu być mądrym...

estro to chyba zasługa światła z okna, aparat tak łapie bo ja widzę jasny dekolt i ziemisto zieloną twarz a jak próbowałam uchwycić kolor revlona cs to przy oknie też się wydawał prawie biały ale i tak dziękuję a co tam ja jak głupia czekam na objawienie zamiast zamówić już tego gosha. co do reni jusis to ja nie wiem ile ona tego mleka produkuje, żeby dziecko w nim umyć(ale moja wyobraźnia działa)...
milk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 13:11   #1084
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez milk Pokaż wiadomość
oo powoduje grudki?a myślałam, że herbaciany to dobry na zmiany skórne, jak to różnie bywa i jak tu być mądrym...

estro to chyba zasługa światła z okna, aparat tak łapie bo ja widzę jasny dekolt i ziemisto zieloną twarz a jak próbowałam uchwycić kolor revlona cs to przy oknie też się wydawał prawie biały ale i tak dziękuję a co tam ja jak głupia czekam na objawienie zamiast zamówić już tego gosha. co do reni jusis to ja nie wiem ile ona tego mleka produkuje, żeby dziecko w nim umyć(ale moja wyobraźnia działa)...
Moja też
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 13:31   #1085
little witch
Raczkowanie
 
Avatar little witch
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: prawie jak skąd klikasz... Warszawa. :)
Wiadomości: 305
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

1. mnie zapycha olejek, niestety. kupiłam sobie z body shopu platki takie pillingujace z olejkiem drzewa herbacianego, wygrudkowalo mnie prawie nastepnego ranka jak złoto.
2. no Renii Jusis go nie kapie, tylko po umyciu przeciera wacikami zanurzonymi we własnym mleku zamiast oliwki/kremu.
__________________
potrzebuję cię, ponieważ cię kocham, a nie kocham cię, ponieważ cię potrzebuję.

"You know that saying, all you need is love? well, oxygen is even more important" Gregory House.

wypatruję wielbłądów.
little witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 13:31   #1086
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez estra Pokaż wiadomość
fiasco, a jaki masz kolor tego Pixie?

Ja też wszędzie ustawiam słoiki, miski itp. z wodą. Raz, że mam bardzo wrażliwe gardło i aż mnie piecze od niedoboru wilgoci w powietrzu, a dwa, że cera nie wygląda jak papier ścierny. Polecam.
Babydream Gesichtcreme nieźle nawilżył mnie dzisiaj w nocy. Miałam wczoraj mnóstwo suchych skórek, a dzisiaj już jest w porządku.
Ailive 0. taki chłodny beż, trochę szarorózowy, z niebieskimi podtonami. (na zdjeciu tego nie widać, bo żółte światło)

że też wcześniej nie pomyślałam o tym, żeby nawilżać powietrze co noc kaszlałam, choć nie jestem chora, a dzisiaj w nocy miałam spokój
Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
fiasco, wyglądasz jakby coś Cię uczuliło. Nie dotykałaś się do proszku, płynu do płukania czy jakiegoś detergentu?
Ha, uwielbiam ten efekt na bladej skórze - zaczerwienienia zawsze wyglądają iście makabrycznie
hah, rzeczywiście makabrycznie, bo jak mnie ojciec zobaczył w takim stanie, to aż się cofnął i zapytał "O matko, co ci się stało!"

quench, milk, przemyślałam to i chyba macie rację, ze to uczulenie. trudno mi zdiagnozować reakcję alergiczną, gdyż mi się takowe po prostu nie zdarzają, a jeśli już, to w postaci wysypki, złażącej skóry... To musi być ta maseczka Dax, bo z niczym innym "nowym" nie miałam kontaktu. a ja już myślałam, ze znalazłam doskonały nawilżacz...
Cytat:
Napisane przez little witch Pokaż wiadomość
zaczerwienienie na bladości to cuuuudo. ja zawsze, nawet jak mi wyskoczy minimalna krosteczka której nie ma w pare godzin po zaistnieniu, mam taką urocza czerowną plamkę po niej przez miesiąc... którą idealnie widac na białej twarzy, no jak karalucha na torcie.
podobnie jak się zadrapię/zaczerwienię/podrażnię etc.
blada twarz to idealne płótno do wszystkich czerwonych masakr
bo nic nie podkreśla jasnej cery tak doskonale, jak sińce pod oczami, zaczerwienienia, krosty...
Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
http://www.pudelek.pl/artykul/30212/..._raka_skory/1/

Wiedza naszego społeczeństwa na temat stosowania filtrów budzi moje zażenowanie...
Moi drodzy, jak się okazuje filtry to samo ZŁO. Może to dzieło Szatana?
jedyne, co mi przychodzi do głowy, czytając te komentarze, to "ojapie**ole"
Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
O właśnie, dawno nie widziałam na forum loss lauri, może filtry ją "zniszczyły"...:hahah a:
Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Ochronę przed słońcem w tegoroczne wakacje uzyskam za pomocą medytacji. Może zacznę już teraz...
Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
i na plażę gdzieś w Grecji też raczej nie wyjdę uzbrojona tylko w autosugestię
"szczezłam"
zrobiłyśmy klasyczny off-top, ale przynajmniej będę miała dobry humor do końca dnia
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 14:34   #1087
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

mleko matki może z powodzeniem zastąpić mydło. I nie trzeba hektolitrów,żeby do takich celów użyć
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-06, 15:28   #1088
estra
Rozeznanie
 
Avatar estra
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 757
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
mleko matki może z powodzeniem zastąpić mydło. I nie trzeba hektolitrów,żeby do takich celów użyć
Wierzę, że jest wspaniałe, dobroczynne i w ogóle, ale cieszę się, że mnie matka w tym nie kąpała.
A tak w ogóle to nie zostawia mleko tłustej, lepkiej warstwy na skórze?

Little Witch to może nie być olejek, ale te drobiki czy coś tam peelingu. Ja kiedyś miałam żel do mycia z olejkiem i było świetnie. Potem kupiłam z tej samej serii peeling i miałam miętową masakrę.
__________________
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta.

natura!
estra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 16:22   #1089
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

chyba nie, działa jak mydło, pewnie się spłukuje
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 16:37   #1090
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez little witch Pokaż wiadomość
1. mnie zapycha olejek, niestety. kupiłam sobie z body shopu platki takie pillingujace z olejkiem drzewa herbacianego, wygrudkowalo mnie prawie nastepnego ranka jak złoto.
2. no Renii Jusis go nie kapie, tylko po umyciu przeciera wacikami zanurzonymi we własnym mleku zamiast oliwki/kremu.
Właśnie dziewczyny jak sobie radzicie z takami grudkami?
Gdyby nie one,to byłabym naprawdę zadowolona z cery
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 16:58   #1091
little witch
Raczkowanie
 
Avatar little witch
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: prawie jak skąd klikasz... Warszawa. :)
Wiadomości: 305
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Kachnaaaa Pokaż wiadomość
Właśnie dziewczyny jak sobie radzicie z takami grudkami?
Gdyby nie one,to byłabym naprawdę zadowolona z cery
wiesz co, ja takie ewidentne na ogół wyciskam.
wiem ze źle i nieładnie i fuj, ale one mi umiejętnie, higienicznie wyciśnięte po prostu znikają, a niczym sie ich nie moge pozbyc innym. no, trochę pomaga acne derm.

ja tez poza grudkami (boki brody) nie mam żadnych problemów z cerą...

a co do tego olejku z drzewa herbacianego - ja własnie byłam potwornie zdziwiona ze to mnie moze zapchac, tym bardziej ze to były takie jakby szorstkie waciki do pocierania, wiec niby jak? moze coś innego tam w środku... ale nie wiem, zarzuciłam dalsze testy :P
__________________
potrzebuję cię, ponieważ cię kocham, a nie kocham cię, ponieważ cię potrzebuję.

"You know that saying, all you need is love? well, oxygen is even more important" Gregory House.

wypatruję wielbłądów.
little witch jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-06, 17:19   #1092
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Ja też wyciskam... Szczególnie maltretuję swój nos... A później spryskuję to octeniseptem, by bakcyle wybić
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 17:22   #1093
milk
Rozeznanie
 
Avatar milk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 760
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez little witch Pokaż wiadomość
wiesz co, ja takie ewidentne na ogół wyciskam.
wiem ze źle i nieładnie i fuj, ale one mi umiejętnie, higienicznie wyciśnięte po prostu znikają, a niczym sie ich nie moge pozbyc innym. no, trochę pomaga acne derm.

ja tez poza grudkami (boki brody) nie mam żadnych problemów z cerą...

a co do tego olejku z drzewa herbacianego - ja własnie byłam potwornie zdziwiona ze to mnie moze zapchac, tym bardziej ze to były takie jakby szorstkie waciki do pocierania, wiec niby jak? moze coś innego tam w środku... ale nie wiem, zarzuciłam dalsze testy :P
albo się oczyszczała ale po jednym razie to wątpliwe... mnie też takie grudki najbardziej męczą ale chyba tylko kwasować je zostaje.
milk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 17:37   #1094
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez little witch Pokaż wiadomość
wiesz co, ja takie ewidentne na ogół wyciskam.
wiem ze źle i nieładnie i fuj, ale one mi umiejętnie, higienicznie wyciśnięte po prostu znikają, a niczym sie ich nie moge pozbyc innym. no, trochę pomaga acne derm.

ja tez poza grudkami (boki brody) nie mam żadnych problemów z cerą...

a co do tego olejku z drzewa herbacianego - ja własnie byłam potwornie zdziwiona ze to mnie moze zapchac, tym bardziej ze to były takie jakby szorstkie waciki do pocierania, wiec niby jak? moze coś innego tam w środku... ale nie wiem, zarzuciłam dalsze testy :P
U mnie na polikach się umiejscowiły,ale wyciskać to raczej nie bardzo,później ślad zostaje
Tym bardziej że gołym okiem to ich nawet nie widać,tylko pod odpowiednim katem,tak pod światło no i pod dłonią czuję.
Acne derm nie próbowałam,poszłam z tym do dermatologa kilka dni przed świętami i przepisała mi duac,jutro idę na następna wizytę.
Gdyby nie one to naprawdę byłoby fajnie

---------- Dopisano o 18:37 ---------- Poprzedni post napisano o 18:33 ----------

Cytat:
Napisane przez milk Pokaż wiadomość
albo się oczyszczała ale po jednym razie to wątpliwe... mnie też takie grudki najbardziej męczą ale chyba tylko kwasować je zostaje.
Oj nie,kwasić też się już próbowałam (co prawda PHA 6% ale zawsze to kwasy) i uwypulkalo je to jeszcze bardziej.
Sypałam też większe stężenie mocznika do kremów żeby działał złuszczajaco,ale wtedy to już wyglądałam strasznie po tym
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka



Edytowane przez Kachnaaaa
Czas edycji: 2011-02-06 o 17:39
Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 17:59   #1095
201608151056
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 319
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Kachnaaaa Pokaż wiadomość
Mogłabyś zrobić fotkę składu tego kremu?
Też szukam dobrego nawilżacza,ale dużo kremów mnie zapycha..
Spytaj Wujka Google, niestety mój aparat na chwilę obecną nie działa


Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Myślę, że jest różowy
Olejek herbaciany Cię zapycha? Kurczę, myślałam, że on jakoś wysusza, matowi (matuje?) albo coś... Widziałam całą serię w TBS ale nie mogłam się zdecydować co wolę: olejek czy kulki... Wyszłam z kulkami rozświetlającymi
Machnęłam swego czasu recenzje na KWC tej serii z TBS. Gdyby któraś z Was była zainteresowana moją opinią, odsyłam na swój profil recenzetki Sam olejek w swojej czystej formie, choćby z TBS, super polecam jako preparat wysuszający ropne wypryski i miejscowo odkażający. Skóra się szybko na niego uodparnia, dlatego stosuję go gdy jakiś syfek wybitnie nie daje mi spokoju albo wyskoczył nagle, a mi zależy na szybkim pozbyciu się go. Nie wiem ile teraz kosztuje buteleczka, ja za swoją swego czasu dałam 19zł. A, i znalazłam dla niego fajne zastosowanie- rozcieńczam nim glinkę na maseczki, zamiast mineralką czy inny olejem Ładnie zaczerwienienia po wypryskach schodzą.
201608151056 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 18:01   #1096
little witch
Raczkowanie
 
Avatar little witch
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: prawie jak skąd klikasz... Warszawa. :)
Wiadomości: 305
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

u mnie sa właśnie tez tylko widocznie pod światło pod odpowiednim kątem, takie małe grudeczki w kolorze skóry. Acne derm je lekko redukuje, ale tylko jakos na czole i policzkach. poza tym, one ani nie rosną, ani nie maleją, tylko wyciskanie je likwiduje.

chyba ze planuje isc na peeling kawitacyjny, może to...?
__________________
potrzebuję cię, ponieważ cię kocham, a nie kocham cię, ponieważ cię potrzebuję.

"You know that saying, all you need is love? well, oxygen is even more important" Gregory House.

wypatruję wielbłądów.
little witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 19:23   #1097
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Kachnaaaa Pokaż wiadomość
Właśnie dziewczyny jak sobie radzicie z takami grudkami?
Gdyby nie one,to byłabym naprawdę zadowolona z cery
ja mam taki prostacki nawyk, że te większe krosty smaruję pastą do zębów. tylko taką białą, nie w formie żelu. i świetnie wysusza a jak mam więcej małych grudek, to zieloną glinką. z sumie przetestowałam mnóstwo, mnóstwo maseczek i najbardziej lubię czystą glinkę rozcieńczam tonikiem, hydrolatem czy sokiem z cytryny, i jak zaczyna wysychać to spryskuję, i tak parę razy... Choć mnie te podskórne, małe grudki jakoś specjalnie nie przerażają, bo miewam wielkie, czerwone wulkany... Eh, jak mam je powyżej połowy czoła, to nakładam materiałową opaskę żeby ludzi nie straszyć, gorzej, ze czasem coś takiego mi wyskoczy na środku czoła
A wiecie, co mnie denerwuje? że prosty, polski naród jest strasznie niewyedukowany w kwestii trądziku. Mnóstwo ludzi myśli, ze wystarczy dbać o higienę, żeby nie mieć problemów skórnych Na róznych forach można przeczytać rady typu "Nie ma sensu zakrywać tego makijażem, bo tylko pogorszysz stan skóry, trzeba dbać o higienę, często się myć" i takie tam. I ogólnie wiele ludzi widząc kogoś z trądzikiem myśli od razu "ale brudas, pewnie się nie myje". Doprowadza mnie to do szału, bo potrafimy stanąć na rzęsach, żeby się pokazać w jakimś stanie wśród ludzi, a i tak zostaniemy uznane za kogoś, kto się nie myje Sorry ze tak narzekam, ale naprawdę mnie to denerwuje...
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.

Edytowane przez fiasco
Czas edycji: 2011-02-06 o 19:24
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 19:36   #1098
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

fiasco, a Ty zamówiłaś podkład z Flormaru matujący, prawda? Nie wiem czy czekać na Twoją relację, czy kombinować i już zamawiać. W sumie mnie interesował bardziej kryjący albo wygładzający.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 19:41   #1099
estra
Rozeznanie
 
Avatar estra
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 757
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez little witch Pokaż wiadomość
u mnie sa właśnie tez tylko widocznie pod światło pod odpowiednim kątem, takie małe grudeczki w kolorze skóry. Acne derm je lekko redukuje, ale tylko jakos na czole i policzkach. poza tym, one ani nie rosną, ani nie maleją, tylko wyciskanie je likwiduje.

chyba ze planuje isc na peeling kawitacyjny, może to...?
Peeling kawitacyjny kolokwialnie mówiąc gówno Ci pomoże. Byłam kilka razy i skończyło sie na delikatnym wyrównaniu kolorytu. Kawitacja z mikrodermabrazją też na grudy nie działa. Jedyny sposób to właśnie mechanicznie oczyszczanie. Może i nie jest zbyt dobre dla cery, ale gdyby nie to to wyglądałabym jak pizza.

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
ja mam taki prostacki nawyk, że te większe krosty smaruję pastą do zębów. tylko taką białą, nie w formie żelu. i świetnie wysusza a jak mam więcej małych grudek, to zieloną glinką. z sumie przetestowałam mnóstwo, mnóstwo maseczek i najbardziej lubię czystą glinkę rozcieńczam tonikiem, hydrolatem czy sokiem z cytryny, i jak zaczyna wysychać to spryskuję, i tak parę razy... Choć mnie te podskórne, małe grudki jakoś specjalnie nie przerażają, bo miewam wielkie, czerwone wulkany... Eh, jak mam je powyżej połowy czoła, to nakładam materiałową opaskę żeby ludzi nie straszyć, gorzej, ze czasem coś takiego mi wyskoczy na środku czoła
A wiecie, co mnie denerwuje? że prosty, polski naród jest strasznie niewyedukowany w kwestii trądziku. Mnóstwo ludzi myśli, ze wystarczy dbać o higienę, żeby nie mieć problemów skórnych Na róznych forach można przeczytać rady typu "Nie ma sensu zakrywać tego makijażem, bo tylko pogorszysz stan skóry, trzeba dbać o higienę, często się myć" i takie tam. I ogólnie wiele ludzi widząc kogoś z trądzikiem myśli od razu "ale brudas, pewnie się nie myje". Doprowadza mnie to do szału, bo potrafimy stanąć na rzęsach, żeby się pokazać w jakimś stanie wśród ludzi, a i tak zostaniemy uznane za kogoś, kto się nie myje Sorry ze tak narzekam, ale naprawdę mnie to denerwuje...
Ja nakładam Sudocrem i przez noc wysycha. Chociaż ostatnio mi się wulkany nie pojawiają dzięki Kopf bis Fuss.

Szkoda, że ludzie mają takie przekonania. Osoby z trądzikiem (wiem to po sobie) dbają o cerę 10 razy bardziej od tych bezproblemowców.
__________________
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta.

natura!

Edytowane przez estra
Czas edycji: 2011-02-06 o 19:42
estra jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-06, 19:41   #1100
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

też wyciskam

---------- Dopisano o 20:41 ---------- Poprzedni post napisano o 20:41 ----------

Tż mnie zawsze pilnuje, nawet zrobił mi program na komputer i się wyświetla co trochę "nie drap"na monitorze
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 19:46   #1101
little witch
Raczkowanie
 
Avatar little witch
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: prawie jak skąd klikasz... Warszawa. :)
Wiadomości: 305
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
też wyciskam

---------- Dopisano o 20:41 ---------- Poprzedni post napisano o 20:41 ----------

Tż mnie zawsze pilnuje, nawet zrobił mi program na komputer i się wyświetla co trochę "nie drap"na monitorze

taaak... nigdy nie miałam specjalnego problemu z trądzikiem, ale co do takiego tematu: wystarczy wejsc na "Trądzik" na Intymnym, żeby zobaczyc jak tam dziewczyny starają się, obsesyjnie wręcz dbają o siebie, walą setki kosmetyków, tysiące złotych.... i po co? zeby usłyszeć na końcu że powinny sie częściej myć.
__________________
potrzebuję cię, ponieważ cię kocham, a nie kocham cię, ponieważ cię potrzebuję.

"You know that saying, all you need is love? well, oxygen is even more important" Gregory House.

wypatruję wielbłądów.
little witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 19:48   #1102
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Ja trądzik miałam od 11 roku życia. Także wiem, co się wtedy czuje. I tez slyszalam,ze powinnam się myć częściej
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 19:58   #1103
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

19agusia, ale takie komentarze świadczą o osobie, która je wypowiada. Ludzie czasami potrafią być dla siebie wredni, a dzieci to już w ogóle.


Pamiętam jak kiedyś szłam z koleżanką, która jest bardzo blada nawet jaśniejsza ode mnie i nagle zza rogu wychodzą "dresy", gapią się i komentarz: "ej Ty laska solarium cię woła".
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 20:10   #1104
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez little witch Pokaż wiadomość
u mnie sa właśnie tez tylko widocznie pod światło pod odpowiednim kątem, takie małe grudeczki w kolorze skóry. Acne derm je lekko redukuje, ale tylko jakos na czole i policzkach. poza tym, one ani nie rosną, ani nie maleją, tylko wyciskanie je likwiduje.

chyba ze planuje isc na peeling kawitacyjny, może to...?
Kawitacja to chyba delikatny zabieg,myslałam moze o mikrodembrazji.
Już sama nie wiem,ale na np mechaniczne oczyszczanie do kosmetyczki raczej bym się nie wybrała.

---------- Dopisano o 21:10 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
ja mam taki prostacki nawyk, że te większe krosty smaruję pastą do zębów. tylko taką białą, nie w formie żelu. i świetnie wysusza a jak mam więcej małych grudek, to zieloną glinką. z sumie przetestowałam mnóstwo, mnóstwo maseczek i najbardziej lubię czystą glinkę rozcieńczam tonikiem, hydrolatem czy sokiem z cytryny, i jak zaczyna wysychać to spryskuję, i tak parę razy... Choć mnie te podskórne, małe grudki jakoś specjalnie nie przerażają, bo miewam wielkie, czerwone wulkany... Eh, jak mam je powyżej połowy czoła, to nakładam materiałową opaskę żeby ludzi nie straszyć, gorzej, ze czasem coś takiego mi wyskoczy na środku czoła
A wiecie, co mnie denerwuje? że prosty, polski naród jest strasznie niewyedukowany w kwestii trądziku. Mnóstwo ludzi myśli, ze wystarczy dbać o higienę, żeby nie mieć problemów skórnych Na róznych forach można przeczytać rady typu "Nie ma sensu zakrywać tego makijażem, bo tylko pogorszysz stan skóry, trzeba dbać o higienę, często się myć" i takie tam. I ogólnie wiele ludzi widząc kogoś z trądzikiem myśli od razu "ale brudas, pewnie się nie myje". Doprowadza mnie to do szału, bo potrafimy stanąć na rzęsach, żeby się pokazać w jakimś stanie wśród ludzi, a i tak zostaniemy uznane za kogoś, kto się nie myje Sorry ze tak narzekam, ale naprawdę mnie to denerwuje...
O tak,też lubię bardzo zieloną glinkę
Z maseczek używam wlaśnie tylko jej i od jakiegos czasu azjatyckiej maseczki 'zamian'. Czasem też zrobię aspirynówkę,ale to sporadycznie bo kiedyś przedobrzyłam i była klapa.
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 08:59   #1105
estra
Rozeznanie
 
Avatar estra
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 757
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Kachnaaaa Pokaż wiadomość
Kawitacja to chyba delikatny zabieg,myslałam moze o mikrodembrazji.
Już sama nie wiem,ale na np mechaniczne oczyszczanie do kosmetyczki raczej bym się nie wybrała.



O tak,też lubię bardzo zieloną glinkę
Z maseczek używam wlaśnie tylko jej i od jakiegos czasu azjatyckiej maseczki 'zamian'. Czasem też zrobię aspirynówkę,ale to sporadycznie bo kiedyś przedobrzyłam i była klapa.
Czemu przedobrzyłaś i jaki był efekt? Mikro jak już napisałam też nie działa na grudki.
__________________
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta.

natura!
estra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 16:00   #1106
Krolowa_Margot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 325
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Przyszedł mi dziś True Match N1 (wersja amerykańska)
Na razie porównałam go na ręce z Inglotem i pierwsza wrażenia:
-jest jaśniejszy od Inglot AMC LW 100
- sam w sobie wydaje mi sie neutralny, ale przy Inglocie delikatnie wchodzi z róż (ale moim zdaniem Inglot też nie jest czystym beżem i ma odrobine żółtci)

Jutro przetestuje na twarzy, mam nadzieje tylko, ze nie bedzie ciemniał, bo ostatnio jakoś większosc podkładów ma u mnie tendencje do ciemnienia
Jak bede miała czas (czyt. w środę po egzaminie) to może zrobie jakiegoś swatcha, jakbyście chciały

A co do grudek, to też mam ten odwieczny problem jako takie pryszcze wychodzą mi raczej pojedyńczo i rzadko, ale za to grudek mam mase.
W miare dobrze radzi sobie z nimi Duac Gel (zwłaszcza w wersji o większym stężeniu jakiegoś tam składnika aktywnego), jest niestety na receptę (ale jest taka jedna miła pani farmaceutka, u której kupiłam już 3 razy i za każdym razem zarzeka się, że NIGDY nie sprzedaje bez recepty, ale dla mnie zrobi wyjątek i sprzeda pierwszy raz)
Krolowa_Margot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 16:58   #1107
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez estra Pokaż wiadomość
Czemu przedobrzyłaś i jaki był efekt? Mikro jak już napisałam też nie działa na grudki.
Robiłam chyba ją co dwa dni i strasznie mnie wysypało,podejrzewam ze to właśnie po niej wtedy cera mi się zbuntowała.
Przestałam robić i ok,teraz tylko sporadycznie
Skoro mikro na grudki nie działa to już naprawdę nie wiadomo co z nimi robić

---------- Dopisano o 17:58 ---------- Poprzedni post napisano o 17:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Krolowa_Margot Pokaż wiadomość
Przyszedł mi dziś True Match N1 (wersja amerykańska)
Na razie porównałam go na ręce z Inglotem i pierwsza wrażenia:
-jest jaśniejszy od Inglot AMC LW 100
- sam w sobie wydaje mi sie neutralny, ale przy Inglocie delikatnie wchodzi z róż (ale moim zdaniem Inglot też nie jest czystym beżem i ma odrobine żółtci)

Jutro przetestuje na twarzy, mam nadzieje tylko, ze nie bedzie ciemniał, bo ostatnio jakoś większosc podkładów ma u mnie tendencje do ciemnienia
Jak bede miała czas (czyt. w środę po egzaminie) to może zrobie jakiegoś swatcha, jakbyście chciały

A co do grudek, to też mam ten odwieczny problem jako takie pryszcze wychodzą mi raczej pojedyńczo i rzadko, ale za to grudek mam mase.
W miare dobrze radzi sobie z nimi Duac Gel (zwłaszcza w wersji o większym stężeniu jakiegoś tam składnika aktywnego), jest niestety na receptę (ale jest taka jedna miła pani farmaceutka, u której kupiłam już 3 razy i za każdym razem zarzeka się, że NIGDY nie sprzedaje bez recepty, ale dla mnie zrobi wyjątek i sprzeda pierwszy raz)
Też jestem teraz na duacu,ale przepisała mi go dermatolog.
Radziłabym uważać bo jest tam jednak antybiotyk i z tego co pamietam kuracje można prowadzić nim przez 3 miesiace góra.
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 18:10   #1108
Krolowa_Margot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 325
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Kachnaaaa Pokaż wiadomość

Też jestem teraz na duacu,ale przepisała mi go dermatolog.
Radziłabym uważać bo jest tam jednak antybiotyk i z tego co pamietam kuracje można prowadzić nim przez 3 miesiace góra.
Wiem, też go miałam pierwszy raz od dermatologa ładnych pare lat temu. Teraz stosuje raz na jakiś czas, jak mnie wysypie, i tylko przez pare dni.
Krolowa_Margot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 18:44   #1109
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Krolowa_Margot Pokaż wiadomość
Wiem, też go miałam pierwszy raz od dermatologa ładnych pare lat temu. Teraz stosuje raz na jakiś czas, jak mnie wysypie, i tylko przez pare dni.
To dobrze,bo czytałam jak dziewczyna 1,5 roku go stosowała..
Aha ale pamiętaj też że on chyba2 miechy jest ważny tylko od otwarcia
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 20:35   #1110
moor
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 26
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

witam bladolice
ja sie poddaje w lecie i samoopalaczuje nogi (w tym tez by zatuszowac naczynka itp)
polecam - najlepsza baza z filtrem to mac 50
obecnie zuzywam chanel 50 i clarinsa 40 ktore nie sa zle, ale nie moge doczekac sie powrotu do maca, zuzylam wczesniej jakies 7-10 opakowan, boski
podklad idealny znalazlam to diora nude 010, w wakacje mieszam z 020, idealny od 2 lat
armani luminous tez, ale zapycha i nie zawsze dobrze wyglada
wybielam sie retinoidami
pozdrawiam
edit: wlasnie sie zorientowalam ze troche bezsensu wyszlam z podkladami - ale czytalam strone dwudziesta ktoras myslac ze to ostatnia.

Edytowane przez moor
Czas edycji: 2011-02-07 o 20:43
moor jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:20.