Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :) - Strona 162 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-11, 14:28   #4831
mag-ia1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 291
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)


no jak masz mamę i siostrę to w ogóle nie widzę problemu
ja musiałam robić to zupełnie sama, bo mój mąż się do tego nie nadaje
mag-ia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 15:40   #4832
milagrosa
Raczkowanie
 
Avatar milagrosa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 293
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

wstawiam też swoje odrosty- mają już praktycznie 4 miesiące od teraz biję swój rekord niefarbowania hehe bo nigdy dłużysz odrostów nie miałam...


Uploaded with ImageShack.us

a wczoraj dobiła mnie mama- mówi: no tak w jaśniejszych było ci ładniej, ale przecież jak zapuścisz już swoje to je rozjaśnisz znowu nie?: confused:

a ja że NIE NIE NIE że po to zapuszczam swoje żeby mieć swoje a nie żeby później znowu farbować

trzymajcie mnie
__________________
nigdy się nie kłóć!! od razu płacz

nasza kochana córeczka- ur 16.11.2011
milagrosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 17:17   #4833
Chardon
Zadomowienie
 
Avatar Chardon
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zza zachodniej granicy
Wiadomości: 1 441
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Zmotywowałyście mnie do zrobienia zdjęcia swojemu odrostowi Wasze są piękne, długie, lśniące i zdrowe U mnie kolor trochę przekłamany, bo zdjęcie robione w sztucznym świetle. Niestety za oknem cały dzień szaro i nie ma jak zrobić dobrego zdjęcia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (151,1 KB, 82 załadowań)
__________________
Znowu henna!
19.10.2013
Chardon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 17:25   #4834
Leae
Rozeznanie
 
Avatar Leae
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 794
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Chardon Pokaż wiadomość
Zmotywowałyście mnie do zrobienia zdjęcia swojemu odrostowi Wasze są piękne, długie, lśniące i zdrowe U mnie kolor trochę przekłamany, bo zdjęcie robione w sztucznym świetle. Niestety za oknem cały dzień szaro i nie ma jak zrobić dobrego zdjęcia
Ale piękny blond!
__________________
12.07.2015 r. - 60 cm

Leae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 17:27   #4835
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Chardon Pokaż wiadomość
Zmotywowałyście mnie do zrobienia zdjęcia swojemu odrostowi Wasze są piękne, długie, lśniące i zdrowe U mnie kolor trochę przekłamany, bo zdjęcie robione w sztucznym świetle. Niestety za oknem cały dzień szaro i nie ma jak zrobić dobrego zdjęcia

jaki długi i jaśniutki śliczny!!



i mój maluszektak jak mowilam, odrosty bardziej popielate, a farbowane nieco cieplejsze.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zdjęcie10834.jpg (9,9 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zdjęcie0141.jpg (43,0 KB, 73 załadowań)

Edytowane przez Skarb90
Czas edycji: 2011-04-11 o 17:41
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 17:43   #4836
nalaseczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Patisha87 Pokaż wiadomość
dziewczyny ale piękne macie odrosty <3
Nalaseczko taki długi odrost zmarnowany tak niewiele ci brakowało już!!!
agaaa91 big szacun!
Bayka odrost marzeń!
NO żaluję, że się wtedy zdecydowalam na to farbowanie, ale z drugiej to się cieszę, że była to farba INOA, włosy zaraz po farbowaniu i caly czas do teraz są praktycznie niezniszczone, tylko te końce przykrytego dawnego blonu jeszcze są takie niefajne.
Kazdej dziewczynie która chcialaby pofarbować końce żeby zrównać z odrostem polecam INOA, włosy są nawet w lepszej kondycji po farbowaniu bo to farba olejowa i nie wysusza ich.

Co do tych bialych kropek to niestety są złamane włosy i w miejscu tej kropki można po prostu włos zgiąć i odłamać czy oderwać. Niestety nie ma na to skutecznej rady, trzeba czekać aż odrosną, ale odrosty na pewno już kropek mieć nie będą i pofarbowanie samych końców nie spowoduje że kropki powędrują wyżej.
nalaseczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 17:43   #4837
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14 384
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Polazłam do drogerii i popatrzyłam sobie na farby... Dobrze, ze mam zbyt ciemne włosy na jasny brąz
__________________

Zawartość torebki dzieli się na części: "powinnam" , "mam" i "a skąd się to wzięło?".




ImmortalLover jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-11, 17:46   #4838
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez ImmortalLover Pokaż wiadomość
Polazłam do drogerii i popatrzyłam sobie na farby... Dobrze, ze mam zbyt ciemne włosy na jasny brąz

mnie farby nie kusza, nic a nic.. włosy są w coraz gorszej kondycji mimo obciecia, farba sie wypłukuje i sianko sie robi juz nigdy ich nie rozjasnie!!!!
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 17:48   #4839
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14 384
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Skarb90 Pokaż wiadomość
mnie farby nie kusza, nic a nic.. włosy są w coraz gorszej kondycji mimo obciecia, farba sie wypłukuje i sianko sie robi juz nigdy ich nie rozjasnie!!!!
też mam beznadzieje na głowie
__________________

Zawartość torebki dzieli się na części: "powinnam" , "mam" i "a skąd się to wzięło?".




ImmortalLover jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 17:58   #4840
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez ImmortalLover Pokaż wiadomość
też mam beznadzieje na głowie

no lipa popalone i suche heh...
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 18:08   #4841
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14 384
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Skarb90 Pokaż wiadomość
no lipa popalone i suche heh...
Mnie się jeszcze łamią te pasemka moje blond :| więc totalna klapa
__________________

Zawartość torebki dzieli się na części: "powinnam" , "mam" i "a skąd się to wzięło?".




ImmortalLover jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-11, 18:21   #4842
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

dziewczyny mam pytanie,otóż powróciłam do picia pokrzywy,piję od dwóch tygodni dwa razy dziennie,i znowu na mojej twarzy pojawia się coraz więcej wyprysków.Wiem,że tak ma być,że to znak,że organizm się oczyszcza itd...ale mam pytanie-czy to minie?czy te wypryski to taka początkowa faza?czy będzie tak cały czas?bo szczerzę mówiąc codziennie wyskakuje mi coś nowego odkąd wróciłam do picia pokrzywy,wcześniej nie miałam problemów z cerą mam nadzieje,że to minie?
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 18:25   #4843
Namietne_Usta
Zakorzenienie
 
Avatar Namietne_Usta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 7 390
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Skarb90 Pokaż wiadomość
mysle, ze nowych nie beda. Koniec z farbowaniem, mniej prostowania i suszenia. Mysle, ze jak zapuscimy swoje naturalne włosy to ten problem zniknie. Moja mama na naturalne włosy, nie prostuje itp itd i nie ma tego problemu. A siostra ok 1,5 roku temu rozjasnila 3 razy wlosy-mocno jej sie zniszczyły... pozniej na ciemno sie przefarbowala , sciela przez ten czas lacznie z 20 cm wlosow i nadal ma spalone,białe kuleczki, a podcina regularnie( a Ty na ciemno farbowalas, czy rozjasnialas??
Skarb - Eh, to okropne
Ja niestety rozjaśniałam. I to nie trzy razy, a kilka dobrych lat. Trzy razy to zdarzyło mi się robić dekoloryzację (w ciągu jednego miesiąca)

Ja nie farbuję od lutego tego roku..

Cytat:
Napisane przez mag-ia1 Pokaż wiadomość
zachęcam do ufarbowania tylko tych jasnych,
ja tak wracałam do naturalnego i o ile oczywiście trzeba się liczyć z tym,że farba podniszczy je trochę, ale efekt wizualny będzie lepszy, a włosy będziesz i tak pewnie podcinać , więc tych zniszczonych będzie coraz mniej
Ja robiłam to sama w domu, bo bałam się,że jak pójdę do fryzjera to powie,żeby ufarbować całość,a ja farbowałam tylko farbowane
łatwo nie było, ale dałam radę

co do odżywiania to polecam maseczki nawilżające
żóltko+olejek rycynowy + oliwa z oliwek+ cytryna
bardzo fajnie nawilża miód po umyciu ulubiona odżywka jakaś mało skomplikowa + miód i nałożyć na włosy, spłukać po 15-30min., mozna też potrzymać 8godz. na wilgotnych włosach, bo naturalnie rozjaśnia
ja nakładam tez naftę kosmetyczną, po której włosy błyszczą mi lepiej niz po olejach kokosowych czy jaśminowych.
Ja też tak chyba zrobię, ale to jak będę miała dłuższy odrost. Obecnie jest mały - ok 2,5cm. PRzy ok 5-6cm zdecyduję, czy farbować długość, czy może uda mi się zaakceptować tą różnice (zawsze bardzo mnie irytował chociaż najmniejszy odrost no,ale był on o kilka tonów ciemniejszy niż farbowane )

Co do miodu - też zaczęłam stosować. Myślę,że się polubimy
Liczę również na to,że mieszając miód z odżywkami i maskami uda mi się pozbyć nadmiaru kosmetyków
A jak już to zrobię to zamierzam mieć jeden szampon bez sls i sles, jeden z sles, jedną odżywkę, dwie-trzy maski, odżywkę b/s, serum na końcówki i koniec.

Cytat:
Napisane przez milagrosa Pokaż wiadomość
wstawiam też swoje odrosty- mają już praktycznie 4 miesiące od teraz biję swój rekord niefarbowania hehe bo nigdy dłużysz odrostów nie miałam...


Uploaded with ImageShack.us

a wczoraj dobiła mnie mama- mówi: no tak w jaśniejszych było ci ładniej, ale przecież jak zapuścisz już swoje to je rozjaśnisz znowu nie?: confused:

a ja że NIE NIE NIE że po to zapuszczam swoje żeby mieć swoje a nie żeby później znowu farbować

trzymajcie mnie
Gratuluje wytrwania czterech miesięcy

A co do Mamy - no,rzeczywiście, takie komentarze się zdarzają i bywa to irytujące
Moja Mama akurat jest zadowolona,że wracam do naturalnego koloru, bo zawsze mnie do tego namawiała.
Swoją drogą, kilka lat temu ostrzegała mnie,że będę płakać z powodu stanu moich włosów, jak nie przestanę ich katować - jak zwykle miała rację.

Cytat:
Napisane przez Chardon Pokaż wiadomość
Zmotywowałyście mnie do zrobienia zdjęcia swojemu odrostowi Wasze są piękne, długie, lśniące i zdrowe U mnie kolor trochę przekłamany, bo zdjęcie robione w sztucznym świetle. Niestety za oknem cały dzień szaro i nie ma jak zrobić dobrego zdjęcia
Śliczny kolor!

Cytat:
Napisane przez Skarb90 Pokaż wiadomość
jaki długi i jaśniutki śliczny!!



i mój maluszektak jak mowilam, odrosty bardziej popielate, a farbowane nieco cieplejsze.
O, widzę,że jesteśmy na podobnym etapie, nawet odcienie zbliżone

Cytat:
Napisane przez nalaseczka Pokaż wiadomość
Co do tych bialych kropek to niestety są złamane włosy i w miejscu tej kropki można po prostu włos zgiąć i odłamać czy oderwać. Niestety nie ma na to skutecznej rady, trzeba czekać aż odrosną, ale odrosty na pewno już kropek mieć nie będą i pofarbowanie samych końców nie spowoduje że kropki powędrują wyżej.
Eh, jak ja już bym chciała mieć chociaż 20cm naturalnych - ścięłabym do tej długości bez wahania.
A żeby osiągnąć wymarzoną długość naturalnych włosów czeka mnie jakieś... hm, 5 lat zapuszczania?

Cytat:
Napisane przez Skarb90 Pokaż wiadomość
mnie farby nie kusza, nic a nic.. włosy są w coraz gorszej kondycji mimo obciecia, farba sie wypłukuje i sianko sie robi juz nigdy ich nie rozjasnie!!!!
Mam to samo.
__________________
Zapraszam do wymiany:

Kosmetyki - klik

Szukam - klik

Pozdrawiam
Namietne_Usta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 18:27   #4844
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14 384
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez agata456 Pokaż wiadomość
dziewczyny mam pytanie,otóż powróciłam do picia pokrzywy,piję od dwóch tygodni dwa razy dziennie,i znowu na mojej twarzy pojawia się coraz więcej wyprysków.Wiem,że tak ma być,że to znak,że organizm się oczyszcza itd...ale mam pytanie-czy to minie?czy te wypryski to taka początkowa faza?czy będzie tak cały czas?bo szczerzę mówiąc codziennie wyskakuje mi coś nowego odkąd wróciłam do picia pokrzywy,wcześniej nie miałam problemów z cerą mam nadzieje,że to minie?
Podobno właśnie organizm się oczyszcza i dużo dziewczyn to miało. Później im to znikało
__________________

Zawartość torebki dzieli się na części: "powinnam" , "mam" i "a skąd się to wzięło?".




ImmortalLover jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 18:33   #4845
Chardon
Zadomowienie
 
Avatar Chardon
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zza zachodniej granicy
Wiadomości: 1 441
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

agato u mnie wysyp trwał ok trzech tygodni, potem było coraz lepiej

Dzięki Wam za komplementy. Bardzo budujące
__________________
Znowu henna!
19.10.2013
Chardon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 18:34   #4846
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez ImmortalLover Pokaż wiadomość
Podobno właśnie organizm się oczyszcza i dużo dziewczyn to miało. Później im to znikało
dzięki za pocieszenie
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 18:34   #4847
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Namietne_Usta Pokaż wiadomość
Skarb - Eh, to okropne
Ja niestety rozjaśniałam. I to nie trzy razy, a kilka dobrych lat. Trzy razy to zdarzyło mi się robić dekoloryzację (w ciągu jednego miesiąca)

Ja nie farbuję od lutego tego roku..


O, widzę,że jesteśmy na podobnym etapie, nawet odcienie zbliżone

no ja rozjasnialam jakies 5 lat bywalo tak, ze w ciagu 2/3 dni 5 farbowan(w tym z uzyciem 2 razy rozjasniacza) co za głupota.. az dziwne, ze mam wlosy na głowie. Ty to samo, katowanie włosów..ech..no ja jakos od połowy stycznia nie farbuje. Na zywo ciezko dopatrzec sie gdzie sa moje, a gdzie farbowane, tzn ja widze, a inni nie juz wczesniej nie farbowalam włosów 5 miesiecy, ale poległam i bardzo tego załuje, dzisiaj jakie bym miala odrosty... 9 miesieczne

Edytowane przez Skarb90
Czas edycji: 2011-04-11 o 18:36
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 18:51   #4848
Namietne_Usta
Zakorzenienie
 
Avatar Namietne_Usta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 7 390
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Skarb90 Pokaż wiadomość
no ja rozjasnialam jakies 5 lat:( bywalo tak, ze w ciagu 2/3 dni 5 farbowan(w tym z uzyciem 2 razy rozjasniacza) co za głupota.. az dziwne, ze mam wlosy na głowie. Ty to samo, katowanie włosów..ech..no ja jakos od połowy stycznia nie farbuje. Na zywo ciezko dopatrzec sie gdzie sa moje, a gdzie farbowane, tzn ja widze, a inni nie juz wczesniej nie farbowalam włosów 5 miesiecy, ale poległam i bardzo tego załuje, dzisiaj jakie bym miala odrosty... 9 miesieczne
Ja też ok 5 lat
I też robiłam takie akcje.

No,to ja nie farbuję dokładnie od 19.02.2011.

Musimy wytrwać w zapuszczaniu naturalek i się nie poddawać
__________________
Zapraszam do wymiany:

Kosmetyki - klik

Szukam - klik

Pozdrawiam
Namietne_Usta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 19:24   #4849
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Namietne_Usta Pokaż wiadomość
Ja też ok 5 lat
I też robiłam takie akcje.

No,to ja nie farbuję dokładnie od 19.02.2011.

Musimy wytrwać w zapuszczaniu naturalek i się nie poddawać

ja mialam tak w wakacje 2010 i kolejny raz koniec grudnia/poczatek stycznia głupota...
no ja tez cos koło 20'stego stycznia)
Damy rade, wspolne wsparcie
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-11, 21:30   #4850
agaa91
Rozeznanie
 
Avatar agaa91
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 529
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Chardon Pokaż wiadomość
Zmotywowałyście mnie do zrobienia zdjęcia swojemu odrostowi Wasze są piękne, długie, lśniące i zdrowe U mnie kolor trochę przekłamany, bo zdjęcie robione w sztucznym świetle. Niestety za oknem cały dzień szaro i nie ma jak zrobić dobrego zdjęcia
jejku cudowny masz ten naturalny kolor!
Cytat:
Napisane przez Skarb90 Pokaż wiadomość
i mój maluszektak jak mowilam, odrosty bardziej popielate, a farbowane nieco cieplejsze.
nie taki znów maluszek odrost widoczny, ale na żywo pewnie nie ma praktycznie różnicy?
Cytat:
Napisane przez nalaseczka Pokaż wiadomość
NO żaluję, że się wtedy zdecydowalam na to farbowanie, ale z drugiej to się cieszę, że była to farba INOA, włosy zaraz po farbowaniu i caly czas do teraz są praktycznie niezniszczone, tylko te końce przykrytego dawnego blonu jeszcze są takie niefajne.
Kazdej dziewczynie która chcialaby pofarbować końce żeby zrównać z odrostem polecam INOA, włosy są nawet w lepszej kondycji po farbowaniu bo to farba olejowa i nie wysusza ich..
hmmm zainteresowałaś mnie tą farbą :P tylko tak się zastanawiam, bo ją trzeba masować przed zmyciem a ja nie chcę ruszać odrostów, więc to chyba nie da rady tą farbą pociągnąć farbowańce?
__________________

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 21:53   #4851
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
nie taki znów maluszek odrost widoczny, ale na żywo pewnie nie ma praktycznie różnicy?

na żywo nawet mi czasami ciężko dostrzec, inni nie widza najbardziej widoczny na mokrych włosach,chociaz i tak nie za bardzo.
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 23:18   #4852
nalaseczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
hmmm zainteresowałaś mnie tą farbą :P tylko tak się zastanawiam, bo ją trzeba masować przed zmyciem a ja nie chcę ruszać odrostów, więc to chyba nie da rady tą farbą pociągnąć farbowańce?
No trzeba, trzeba... Pewnie możnaby pomiętosić same końce włosów z farbą, ale sądzę, że trochę na odrost zawsze by weszło. Napisałam o tej farbie tylko dlatego, że porównując do zwykłych farb wydaje mi się bezpieczniejsza, mniej szkodliwa itd
nalaseczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 23:57   #4853
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Dziewczyny, mam teraz bardzo ciemny kolor włosów, prawie czarny (farba, której używam ma podany kolor "ciemniejszy brąz"), ale chciałabym wrócić do koloru zbliżonego do mojego naturalnego - dlatego chciałabym przy najbliższym farbowaniu użyć farby o ton lub dwa jaśniejszej niż dotychczas. Obawiam się jednak, że będę wyglądała bardzo źle z takim kontrastem. Macie może zdjęcia jasnych odrostów na przy ciemnych włosach (bo najczęściej spotykam tutaj jednak ciemne odrosty z jasnymi włosami)?
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-12, 07:34   #4854
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

pewnie cie zmartwie ale farba innej farby nie rozjasni.
twoje wlasne wlosy tak natomiast wlosy farbowane nie chcwyca.
i nie jest to moje gdybanie tylko takie sa moestety fakty.
zaden kolor nierozjasniajacy nie podbije koloru do gory
__________________

laudik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-12, 07:59   #4855
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Matko jakie Wy macie dziewczyny włosy PIĘKNE.
Nie to co moje...
Zrobiłam sobie zdjęcie z tyłu i masakra
Nie mówie już o tym, że okropnie się szybko przetłuszczają. Te blond są suche przez pare dni a na czubku moje naturalki nawet 2 dni nie wytrzymują
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie242.jpg (81,8 KB, 72 załadowań)
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-12, 08:07   #4856
Chardon
Zadomowienie
 
Avatar Chardon
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zza zachodniej granicy
Wiadomości: 1 441
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

srebrna_smugo masz śliczny odrost Nie przejmuj się szybkim przetłuszczaniem, ja na przykład muszę myć włosy codziennie... I żyję, a włosy przynajmniej co dzień dostają porcję odżywienia
__________________
Znowu henna!
19.10.2013
Chardon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-12, 08:12   #4857
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Chardon Pokaż wiadomość
srebrna_smugo masz śliczny odrost Nie przejmuj się szybkim przetłuszczaniem, ja na przykład muszę myć włosy codziennie... I żyję, a włosy przynajmniej co dzień dostają porcję odżywienia
Dziękuję pocieszyłaś mnie to znaczy nie jest tak źle tak siedze i patrze na to zdjęcie i wygląda to jak dziupla albo gniazdo na czubku
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie


Edytowane przez srebrna_smuga
Czas edycji: 2011-04-12 o 08:13
srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-12, 09:11   #4858
Chardon
Zadomowienie
 
Avatar Chardon
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zza zachodniej granicy
Wiadomości: 1 441
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez srebrna_smuga Pokaż wiadomość
Dziękuję pocieszyłaś mnie to znaczy nie jest tak źle tak siedze i patrze na to zdjęcie i wygląda to jak dziupla albo gniazdo na czubku
Przynajmniej masz ludzką długość włosów. U mnie każdy włos jest innej długości, z tyłu zwisa sobie smętnie pióropusz, a z przodu własnym życiem żyją resztki grzywki Innymi słowy nie ma to jak zapuszczać włosy z króciutkiej fryzurki
__________________
Znowu henna!
19.10.2013
Chardon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-12, 09:52   #4859
Namietne_Usta
Zakorzenienie
 
Avatar Namietne_Usta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 7 390
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez srebrna_smuga Pokaż wiadomość
Matko jakie Wy macie dziewczyny włosy PIĘKNE.
Nie to co moje...
Zrobiłam sobie zdjęcie z tyłu i masakra
Nie mówie już o tym, że okropnie się szybko przetłuszczają. Te blond są suche przez pare dni a na czubku moje naturalki nawet 2 dni nie wytrzymują
Srebrna_smuga - gratuluję odrostu

A co do przetłuszczania- ja mam to samo. Skalp przetłuszczony tego samego dnia co mycie, natomiast włosy suche
__________________
Zapraszam do wymiany:

Kosmetyki - klik

Szukam - klik

Pozdrawiam

Edytowane przez Namietne_Usta
Czas edycji: 2011-04-12 o 09:56
Namietne_Usta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-12, 09:54   #4860
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14 384
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Chardon Pokaż wiadomość
srebrna_smugo masz śliczny odrost Nie przejmuj się szybkim przetłuszczaniem, ja na przykład muszę myć włosy codziennie... I żyję, a włosy przynajmniej co dzień dostają porcję odżywienia
Też muszę codziennie myć... Masakra
__________________

Zawartość torebki dzieli się na części: "powinnam" , "mam" i "a skąd się to wzięło?".




ImmortalLover jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:43.