Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII - Strona 143 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-29, 09:03   #4261
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
mi się podoba ta moda na łaty ale nie na każdym ciuchu

i materiał jest naprawdę świetny taki milutki i czuć, że porządny na zdj miałam tregginsy ale jak założe dżinsy to bluzeczka pójdzie do środka i do spodni cienki pasek karmelowy
mi tez sie podoba
do treginsów źle nie wygląda ja musze się właśnie zaopatrzyć w jakieś cienkie paski tzn gdzieś pewnie mam,ale gdzie

---------- Dopisano o 10:03 ---------- Poprzedni post napisano o 10:02 ----------

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
Snow śliczna bluzeczka kupiłaś ja w sh ?
na allegro kupiła
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 09:05   #4262
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
Snow śliczna bluzeczka kupiłaś ja w sh ?
na all
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 09:16   #4263
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

witajcie
faktycznie nudny odcinek Top Model bo usnęłam

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Antyprespirant FA
wejdz sobie w profil i recenzje kosmetyków

ja uciekam spać dobranoc
jejku

---------- Dopisano o 10:13 ---------- Poprzedni post napisano o 10:08 ----------

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
zdjęcia jutro pocykam

jutro pokażę

dzisiaj jeszcze kupiłam sobie ciepłe bamboszki do pracy TŻtowi prezent na 30go i wypatrzyłam sobie buciki w ccc i torebkę w ny, taką z kłódką ale nie jestem do niej aż tak przekonana, więc jeszcze na necie inne poprzeglądam

oo, fajny jest, jutro idę do pepco
chociaż pewnie już małe rozmiary wykupione.. zawsze tak jest - jak coś ładnego to zostają właśnie 40stki i większe



a tak w ogóle to uwielbiam Was kochane
tutaj się pośmiałam to teraz idę poczytać na plotkowe wątki gdzie najlepiej kupować ciuchy, jak się ubierają geje i o tym co zrobić jak się nie potrafi znaleźć wyjścia z galerii
Encha to jutro czekam na fotki jakie buciki z CCC nie ma gdzieś na stronce w necie? i jaka torebka z kłódką z NY?: pokazuj jak są w necie ja mam z kłódeczką
no niestety same olbrzymy zostają



---------- Dopisano o 10:14 ---------- Poprzedni post napisano o 10:13 ----------

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
tak mi się wydaję mnie tam akurat nigdy nic nie ciągnęło na szczęście



dobry dobry mam ten różowy henna i polecam



bardzo ładnie wyglądasz w płaszczyku



dzięki
jak będziesz miała pod noskiem to pewnie zajdziesz fajne rzeczy czasami są nie tylko z ubranek ale kosmetyków albo do domku ładne

---------- Dopisano o 10:15 ---------- Poprzedni post napisano o 10:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
Przejrzałam trochę ten wątek o tych ciuchach i z lekka się przestaraszyłam.. chyba jednak nie zaryzykuje. Niektóre rzeczy wyglądają tragicznie. A ja chciałam płaszczyk jesienny zamówić i tą marynarke.
Co do kożuszka kupiłam w Ptaku koło Łodzi. Nie pamiętam ile dokładnie kosztował ale ok.150 zł.
Zrobie zdjęcia i wstawie do albumu dam Ci znać jak będą
ja odpuściłabym sobie te Japan

---------- Dopisano o 10:15 ---------- Poprzedni post napisano o 10:15 ----------

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
mowiłam,że może byc tragedia
z tymi ciuchami to już tak niestety jest,że ładnie wygladaja tylko na zdjęciach
dokładnie niestety

---------- Dopisano o 10:16 ---------- Poprzedni post napisano o 10:15 ----------

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
okej dodałam do albumu zdj w bluzce z łatami kolor jest śliczny taki ciepły beż i materiał rewelacja
bardzo ładna materiał to taki elastyczny?
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 09:17   #4264
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
witajcie
faktycznie nudny odcinek Top Model bo usnęłam



jejku

---------- Dopisano o 10:13 ---------- Poprzedni post napisano o 10:08 ----------



Encha to jutro czekam na fotki jakie buciki z CCC nie ma gdzieś na stronce w necie? i jaka torebka z kłódką z NY?: pokazuj jak są w necie ja mam z kłódeczką
no niestety same olbrzymy zostają



---------- Dopisano o 10:14 ---------- Poprzedni post napisano o 10:13 ----------



jak będziesz miała pod noskiem to pewnie zajdziesz fajne rzeczy czasami są nie tylko z ubranek ale kosmetyków albo do domku ładne

---------- Dopisano o 10:15 ---------- Poprzedni post napisano o 10:14 ----------



ja odpuściłabym sobie te Japan
tzn jak byłam na wakacjach na działce to w miejscowości obok było pepco, byłam parę razy i nie powiem fajne rzeczy kupiłam wtedy stanik, bluzke pasiaka za 6zł , ten podkład mineralny sypki ale szczerze z ubrań to raj dla małych dzieci kupiłam siostrze kilka bluzek, legginsy i piżamkę naprawdę za grosze
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 09:17   #4265
Nikola17
Zadomowienie
 
Avatar Nikola17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 138
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

ja uciekam muszę załatwić pare spraw na mieście, zrobić zakupy na wyjazd, wpadnę do jakiś sh, widziałam nowy outlet mieli otworzyć może znajdę coś ciekawego
do później
Nikola17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 09:17   #4266
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
witajcie
faktycznie nudny odcinek Top Model bo usnęłam



jejku

---------- Dopisano o 10:13 ---------- Poprzedni post napisano o 10:08 ----------



Encha to jutro czekam na fotki jakie buciki z CCC nie ma gdzieś na stronce w necie? i jaka torebka z kłódką z NY?: pokazuj jak są w necie ja mam z kłódeczką
no niestety same olbrzymy zostają



---------- Dopisano o 10:14 ---------- Poprzedni post napisano o 10:13 ----------



jak będziesz miała pod noskiem to pewnie zajdziesz fajne rzeczy czasami są nie tylko z ubranek ale kosmetyków albo do domku ładne

---------- Dopisano o 10:15 ---------- Poprzedni post napisano o 10:14 ----------



ja odpuściłabym sobie te Japan

---------- Dopisano o 10:15 ---------- Poprzedni post napisano o 10:15 ----------



dokładnie niestety

---------- Dopisano o 10:16 ---------- Poprzedni post napisano o 10:15 ----------



bardzo ładna materiał to taki elastyczny?
tak super elastyczny
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 09:20   #4267
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
mi się podoba ta moda na łaty ale nie na każdym ciuchu



i materiał jest naprawdę świetny taki milutki i czuć, że porządny na zdj miałam tregginsy ale jak założe dżinsy to bluzeczka pójdzie do środka i do spodni cienki pasek karmelowy
dokładnie nie na wszystkim fajnie wyglądają i co za dużo to niezdrowo

i fajny pomysł że do jeansów do środka z paseczkiem
też uwielbiam tak nosić bluzeczki wpuszczone do spodni

---------- Dopisano o 10:19 ---------- Poprzedni post napisano o 10:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
ja ostatnio oglądałam taką koszulową bluzeczke podwijane rękawki 3/4 zapinana na guziczki trochę koronki, była taka kobieca i miała właśnie te łaty na łokciach co popsuło cały efekt. Kupiłam inną i chyba jest na mnie za duża.. sprzedawczyni namówiła mnie na L twierdząc ,że są zaniżone, w sumie koszula powinna być lużniejsza ale chyba trochę na mnie wisi schudłam ostatnio
koronka i łaty ciężko to sobie wyobrazić

---------- Dopisano o 10:20 ---------- Poprzedni post napisano o 10:19 ----------

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
mi tez sie podoba
do treginsów źle nie wygląda ja musze się właśnie zaopatrzyć w jakieś cienkie paski tzn gdzieś pewnie mam,ale gdzie

---------- Dopisano o 10:03 ---------- Poprzedni post napisano o 10:02 ----------



na allegro kupiła
ja mam pełno cieniutkich pasków i to nawet ze skóry niektóre a cena 1,50-3zł za taki cieniutki
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-29, 09:21   #4268
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Laseczki myślę, że znajdą się chętne http://media2.pl/media/84097-Z-Avant...nd-znizek.html

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
dokładnie nie na wszystkim fajnie wyglądają i co za dużo to niezdrowo

i fajny pomysł że do jeansów do środka z paseczkiem
też uwielbiam tak nosić bluzeczki wpuszczone do spodni

---------- Dopisano o 10:19 ---------- Poprzedni post napisano o 10:18 ----------



koronka i łaty ciężko to sobie wyobrazić
ja też tak lubię
co do koronki i łat to faktycznie co za dużo to nie zdrowo
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 09:31   #4269
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
tzn jak byłam na wakacjach na działce to w miejscowości obok było pepco, byłam parę razy i nie powiem fajne rzeczy kupiłam wtedy stanik, bluzke pasiaka za 6zł , ten podkład mineralny sypki ale szczerze z ubrań to raj dla małych dzieci :D kupiłam siostrze kilka bluzek, legginsy i piżamkę naprawdę za grosze
ja tam chyba tak z ciuszków to prawie nic nie kupiłam ale to rpzeważnie dlatego że jak się na coś napaliłam to rozmiaru nie było zdarzyło się bieliznę albo te bluzeczki na ramiączka i kosmetyki właśnie jakieś cienie , podkłady , szminki, lakier czasem bo astor za 7,99 to grzech nie brać a reszta to do domciu pierdółki
raj dla małych dzieci zgadzam się ja tam bywam z kuzynką
i jak ten mineralny sypki? bo u mnie stoi nadal na początku używałam a potem rzadko ale prawie go nie ubyło

---------- Dopisano o 10:28 ---------- Poprzedni post napisano o 10:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
ja uciekam muszę załatwić pare spraw na mieście, zrobić zakupy na wyjazd, wpadnę do jakiś sh, widziałam nowy outlet mieli otworzyć może znajdę coś ciekawego
do później
powodzenia

---------- Dopisano o 10:31 ---------- Poprzedni post napisano o 10:28 ----------

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Laseczki myślę, że znajdą się chętne http://media2.pl/media/84097-Z-Avant...nd-znizek.html



ja też tak lubię
co do koronki i łat to faktycznie co za dużo to nie zdrowo
super
60 marek, m.in. Americanos, Bialcon, Esprit, Ecco, Ochnik, Springfield, Swiss, Tatuum, Venezia i Via Roma.
a do barachła (czyt. Zary, Camaieu, Stradivariusa) żadnego nie będzie zniżki
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 09:52   #4270
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Laseczki myślę, że znajdą się chętne http://media2.pl/media/84097-Z-Avant...nd-znizek.html
ja się niestety ni skusze,bo u mnie w galerii nie ma 90 % skleow,które są na tych zniżkach

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
super
60 marek, m.in. Americanos, Bialcon, Esprit, Ecco, Ochnik, Springfield, Swiss, Tatuum, Venezia i Via Roma.
a do barachła (czyt. Zary, Camaieu, Stradivariusa) żadnego nie będzie zniżki


barachło (inditex) nie robi żadnych zniżek poza wyprzedażami
odezwała się mądra!
u mnie jest tylko Stradivarius i to od jakiś 2 miesiecy
ale nie powiem kupiłam 2 spodniczki i kurteczke

---------- Dopisano o 10:52 ---------- Poprzedni post napisano o 10:46 ----------

Dobra ja zmykam na uczelnie mam jedne ćwiczenia tylko,a jutro wolne kocham I tygodnie

a potem poleze na skarby urody,bo w mojej miescinie są dziś i jutro
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 10:21   #4271
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość
wrzucam zdjęcia obiecane tylko oczywiscie nie wszystkiego bo mi bateria padła
będzie płaszczyk, bluza dla tz, moja wyszukana marynarska koszulka i kurtka na jesień

i nie tykać trolla, bo się karmi niepotrzebnie
z plaszczyka bym zrobila miniowke
a kurteczka fajna

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
czekoladwo
wlasnie moj odrost w sloncu jest rudawy!!!!
agatko wszystko w porzadku dzis z toba?

Cytat:
Napisane przez uUuAsissuUu Pokaż wiadomość
Nic tam takiego nie znalazłam, prócz tego że chętnie pomagacie. Nie mam czasu na czytanie wszystkich części i szukaniu jednego przypadu podobnego do mojego.
Chodzi mi o konkretnie ten przypadek, a wiem że blond bunny się na tym zna między innymi i myślałam że dostane odpowiedź.\

Chodzi mi tez o to czy za siwiznę odpowiedzialna jest za wysoka woda, czy może za duża ilośc jej, czy za dużo farby...
wiesz farbujesz intensywnie popielata farba i dziwi cie ze wychodzi ci siwo z kazdym kolejnym farbowaniem bedzie coraz mocniej siwo jesli nie zmienisz koloru farby- a woda niewiele ma do tego procz tego ze na 12% bedzie czysciej i jasniej.

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej!


beznadzieja miałam i nie polecam

piękne

fajny nie

ma piękny kolorek zauroczyła mnie włoskami
niedziękuję

ja też
ledwo się powstrzymuję do soboty

trzymam kciuki Agatko

ja też tak mam

Bunny kochana cały czas się wacham jaką wodę dodać do tego alfa 12% czy 9% ? poradź mi proszę co Ty o tym myślisz? dodam może jakieś foty i podpowiedz bo najbardziej zależy mi na wyrównaniu koloru z odrostami żeby się nie odznaczało tylko nie chce aż białych włosków
na ostatnim zdjęciu zaznaczyłam próbę na odroście z wodą 9%

zdradze wam coś dziś ja i mój Tż mamy rocznice ślubu
wsiego choroszego
jak patrze na probke to rob na 9% i trzymaj uczciwie 50 minut.

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ja mysle ze taka intelektualistka, bogata przy tym nieziemsko oraz oczytana nie ma czego szukac na takim watku wsrod takich analfabetek jak my, zainteresowanych tylko ciuchami, galeriami itd.
I przykre to ze nie moglas trafic do wyjscia, gpsa było wziac ze soba.
Temat uwazam za zamkniety.
dobra nie moge

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość


te baterie w aparatach są wkurzające
marynarska super
pokażesz nam się w płaszczyku

---------- Dopisano o 21:10 ---------- Poprzedni post napisano o 21:09 ----------





---------- Dopisano o 21:10 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------





---------- Dopisano o 21:10 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------

http://bebzol.com/pl/Literowe-oznacz...zy-.30265.html
o niee.... lady!
zbereznico!
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-29, 10:27   #4272
_paulinka2
Wtajemniczenie
 
Avatar _paulinka2
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 331
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Snow acha sorcia bo nie doczytałam <zawstydzona>

lecę i ja do pracki miłego dnia blondaski
__________________
Amelcia <3

dbam o włosy


_paulinka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 10:40   #4273
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Helołłłłłłłłłłłl

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
ja kupiłam sobie kożuszek
ja bym kożucha nie założyła

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ja sobie w tym roku tylko taki lekki kożuszek kupię, nie będę się bawić w kurtki pikowane, bo nie lubię, czuję się w nich jak w bańce
serio? przecież ty taka chudzinka! ja sie czuje dobrze w takich kurtkach

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Nie jest źle ale ja bym to zrobiła bo widać jednak, ja tez mam 1 ukruszoną ale to takie dwie 1 mm kropeczki

Ja mam taki szary płaszczyk, do połowy pupy, przepasany w talii z kapturem Mama w hurtowni kupiła, jakaś turecka firma
aha tak ma moja koleżanka . też mam płaszczyk ale nie jest fest ciepły bo nie ma polarowego podszycia


Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość

bardzo podobasz mi się w kurteczce
Dzięk jak bede już w niej śmigać zrobie foto lepszej jakości


Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Dziewczynki wogole wstawiam wam moją obecną długość włosków
Zobaczymy czy coś się zmieni po 3 tyg z Jantarem
nie patrzcie na kolor, nie są czarne tak wyszły na zdjęciu z lampą
zaraziłaś mnie jantarem już 3 dzień wcieram ale zauwarzyłam ze włosy tępe mam po nim

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
może kupię tego Waxa w sumie opłaca się jeszcze za 15 jest szampon Biowax i jedwab gratis

a o jakim produkcie ta opinia?
gdzie ????????????? co i jak???? bo nie wiem o jakie waxy chodzi i z jakiego sklepu???

---------- Dopisano o 11:37 ---------- Poprzedni post napisano o 11:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
ja zawsze chodzę w płaszczu takim czarnym z VERO MODY, ale trochę w nim marznę niestety w tym roku muszę się obkupić na zimę, bo zapowiadają, że mają być duże mrozy, jak rok temu szkoda tylko, że porządniejsze płaszcze to wydatek minimum 200-300zł
wszystko drogie jakby nie kupon to bym zapłaciła za kurtkę 219zł (a tak z kuponem 175zł)

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
spodnie są takie leginsowe, kieszenie napompowane, jutro zrobię fotki to Wam pokażę

dzisiaj jeszcze kupiłam sobie ciepłe bamboszki do pracy TŻtowi prezent na 30go i wypatrzyłam sobie buciki w ccc i torebkę w ny, taką z kłódką ale nie jestem do niej aż tak przekonana, więc jeszcze na necie inne poprzeglądam

ślicznie Ci w niej
ja szukam jakiejś z kapturem

a tak w ogóle to uwielbiam Was kochane
tutaj się pośmiałam to teraz idę poczytać na plotkowe wątki gdzie najlepiej kupować ciuchy, jak się ubierają geje i o tym co zrobić jak się nie potrafi znaleźć wyjścia z galerii
pokazuj ja też musze jakieś kapciochy kupić może znowu włochate z pepco kupię bo są cudne ! fajnie ze sie podoba kurtawa

Laski znalazłam buty w sam raz na śieg i chlape na koturnach taki ni brąz ni beż brać? są po 119zł

---------- Dopisano o 11:40 ---------- Poprzedni post napisano o 11:37 ----------

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
tak super elastyczny
u mnie w miescie w sklepikach są te bluzki, a ile za nią dałaś?
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 11:21   #4274
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
właśnie mi się kilka ciuszków spodobało i mama powiedziała żebym zamówiła sobie , chociaż nie wiem ja wolę coś dotknąć przymierzyć a tu nie wiadomo jak wyglądać będzie jak przyjdzie. Na zdjęciu wygląda super, nie chciałabym się rozczarować.
Bunny muszę podpytać jak to u niej wyglądało, czy się opłaca i ile paczka idzie
mnie 2 spodniczki szly 2 tyg.
w jednej paczce, ale doplata za druga rzecz- ja wtedy placilam razem 30zl za przesylke a za spodniczki po 19zl- czyli razem 70zl.
i tak mi sie oplacalo bo gdzie ja bym kupila 2 satynowe mini z koronka za 70zl?
musisz sie tylko dobrze miarka pomierzyc bo maja zanizone numeracje czesto- ja kupowalam spodniczki rozm l a normalnie nosze s.
na szczescie podaja dobrze wymiary na aukcjach- wiec nie sugeruj sie rozmiarem a wymiarami.

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Dziewczynki wogole wstawiam wam moją obecną długość włosków
Zobaczymy czy coś się zmieni po 3 tyg z Jantarem
nie patrzcie na kolor, nie są czarne tak wyszły na zdjęciu z lampą
taa... tak sie tlumacz czarnulko

---------- Dopisano o 12:16 ---------- Poprzedni post napisano o 12:12 ----------

Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość
dziękuję
a śpiwór



nuda dziś jakoś ta edycja jest taka ... nijaka



aj law ju normalnie



idź na całość! idź na całość!




no to słowo się rzekło, czekam na zdjęcia w śpiworze




no weź, właśnie jedną nabyłam



dla mamy



Princesska, ciągle zapominam napisać, że ładnemu we wszystkim ładnie ale mnie się bardziej podobałaś w blondzie


Lady, na Twoje życzenie się obfociłam w płaszczu nie zwracać uwagi na włosy, toć ja na wsi jestem
wrzucam jeszcze tuniczkę i koszulkę (lekko się prześwietliło zdjęcie)
do plaszczyka bym dala pasek w talii i tuniczka swietna!

---------- Dopisano o 12:21 ---------- Poprzedni post napisano o 12:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
Helołłłłłłłłłłłl



ja bym kożucha nie założyła



serio? przecież ty taka chudzinka! ja sie czuje dobrze w takich kurtkach



aha tak ma moja koleżanka . też mam płaszczyk ale nie jest fest ciepły bo nie ma polarowego podszycia




Dzięk jak bede już w niej śmigać zrobie foto lepszej jakości




zaraziłaś mnie jantarem już 3 dzień wcieram ale zauwarzyłam ze włosy tępe mam po nim



gdzie ????????????? co i jak???? bo nie wiem o jakie waxy chodzi i z jakiego sklepu???

---------- Dopisano o 11:37 ---------- Poprzedni post napisano o 11:36 ----------



wszystko drogie jakby nie kupon to bym zapłaciła za kurtkę 219zł (a tak z kuponem 175zł)



pokazuj ja też musze jakieś kapciochy kupić może znowu włochate z pepco kupię bo są cudne ! fajnie ze sie podoba kurtawa

Laski znalazłam buty w sam raz na śieg i chlape na koturnach taki ni brąz ni beż brać? są po 119zł

---------- Dopisano o 11:40 ---------- Poprzedni post napisano o 11:37 ----------



u mnie w miescie w sklepikach są te bluzki, a ile za nią dałaś?
jak ci sie choc troche podobaja to ja bym brala, bo mnie zawsze moje piekne szpilki przeciekaja
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 11:27   #4275
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
jak ci sie choc troche podobaja to ja bym brala, bo mnie zawsze moje piekne szpilki przeciekaja
cudowne nie są ale jak mają być takie mrozy,ciapa itp... to chce mieć takie jedne buty właśnie takie... kurde no i teraz nie wiem... poczekam jeszcze
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 11:31   #4276
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Laseczki myślę, że znajdą się chętne http://media2.pl/media/84097-Z-Avant...nd-znizek.html



ja też tak lubię
co do koronki i łat to faktycznie co za dużo to nie zdrowo
oo to muszę się chyba zaopatrzyć w to AVANTI


Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
okej dodałam do albumu zdj w bluzce z łatami kolor jest śliczny taki ciepły beż i materiał rewelacja
świetna jest ta bluzka, możesz podać linka do aukcji kochana ?


Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
Przejrzałam trochę ten wątek o tych ciuchach i z lekka się przestaraszyłam.. chyba jednak nie zaryzykuje. Niektóre rzeczy wyglądają tragicznie. A ja chciałam płaszczyk jesienny zamówić i tą marynarke.
Co do kożuszka kupiłam w Ptaku koło Łodzi. Nie pamiętam ile dokładnie kosztował ale ok.150 zł.
Zrobie zdjęcia i wstawie do albumu dam Ci znać jak będą
Dobrze będę czekać

---------- Dopisano o 12:28 ---------- Poprzedni post napisano o 12:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość

Laski znalazłam buty w sam raz na śieg i chlape na koturnach taki ni brąz ni beż brać? są po 119zł

---------- Dopisano o 11:40 ---------- Poprzedni post napisano o 11:37 ----------

jakbym widziała zdjęcie to bym doradziła ale w sumie ważne, żeby były ciepłe na zimę

---------- Dopisano o 12:31 ---------- Poprzedni post napisano o 12:28 ----------

Laski a co myślicie o butach typu EMU?

Miała któraś z Was je?
Bo za piękne to może one nie są i średnio mi się podobają, ale jeśli są naprawdę takie ciepłe i dobre na zimę to może się zaopatrzę w te z ATMOSPHERE....
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 11:39   #4277
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
ja się niestety ni skusze,bo u mnie w galerii nie ma 90 % skleow,które są na tych zniżkach




barachło (inditex) nie robi żadnych zniżek poza wyprzedażami
odezwała się mądra!
u mnie jest tylko Stradivarius i to od jakiś 2 miesiecy
ale nie powiem kupiłam 2 spodniczki i kurteczke

---------- Dopisano o 10:52 ---------- Poprzedni post napisano o 10:46 ----------

Dobra ja zmykam na uczelnie mam jedne ćwiczenia tylko,a jutro wolne kocham I tygodnie

a potem poleze na skarby urody,bo w mojej miescinie są dziś i jutro
to faktycznie nie opłaca się jak 90% sklepów nie ma
też czaję się na spódniczkę ze Stradivariusa
miłego dnia

---------- Dopisano o 12:35 ---------- Poprzedni post napisano o 12:34 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
z plaszczyka bym zrobila miniowke
a kurteczka fajna


agatko wszystko w porzadku dzis z toba?


wiesz farbujesz intensywnie popielata farba i dziwi cie ze wychodzi ci siwo z kazdym kolejnym farbowaniem bedzie coraz mocniej siwo jesli nie zmienisz koloru farby- a woda niewiele ma do tego procz tego ze na 12% bedzie czysciej i jasniej.


wsiego choroszego
jak patrze na probke to rob na 9% i trzymaj uczciwie 50 minut.


dobra nie moge


o niee.... lady!
zbereznico!
od razu zbereźnico no wiesz

---------- Dopisano o 12:39 ---------- Poprzedni post napisano o 12:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
oo to muszę się chyba zaopatrzyć w to AVANTI




świetna jest ta bluzka, możesz podać linka do aukcji kochana ?




Dobrze będę czekać

---------- Dopisano o 12:28 ---------- Poprzedni post napisano o 12:27 ----------




jakbym widziała zdjęcie to bym doradziła ale w sumie ważne, żeby były ciepłe na zimę

---------- Dopisano o 12:31 ---------- Poprzedni post napisano o 12:28 ----------

Laski a co myślicie o butach typu EMU?

Miała któraś z Was je?
Bo za piękne to może one nie są i średnio mi się podobają, ale jeśli są naprawdę takie ciepłe i dobre na zimę to może się zaopatrzę w te z ATMOSPHERE....
polecam zainwestować w oryginalne bo w tych z Atmosphere na bank podeszwa piankowa i zaraz będziesz miała krzywego platfusa i będą pewnie przeciekać
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 11:39   #4278
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
Helołłłłłłłłłłłl



ja bym kożucha nie założyła



serio? przecież ty taka chudzinka! ja sie czuje dobrze w takich kurtkach



aha tak ma moja koleżanka . też mam płaszczyk ale nie jest fest ciepły bo nie ma polarowego podszycia




Dzięk jak bede już w niej śmigać zrobie foto lepszej jakości




zaraziłaś mnie jantarem już 3 dzień wcieram ale zauwarzyłam ze włosy tępe mam po nim



gdzie ????????????? co i jak???? bo nie wiem o jakie waxy chodzi i z jakiego sklepu???

---------- Dopisano o 11:37 ---------- Poprzedni post napisano o 11:36 ----------



wszystko drogie jakby nie kupon to bym zapłaciła za kurtkę 219zł (a tak z kuponem 175zł)



pokazuj ja też musze jakieś kapciochy kupić może znowu włochate z pepco kupię bo są cudne ! fajnie ze sie podoba kurtawa

Laski znalazłam buty w sam raz na śieg i chlape na koturnach taki ni brąz ni beż brać? są po 119zł

---------- Dopisano o 11:40 ---------- Poprzedni post napisano o 11:37 ----------



u mnie w miescie w sklepikach są te bluzki, a ile za nią dałaś?
o te z SP tu gazetka http://www.superpharm.pl/promocje/index

pokaż te buciki

---------- Dopisano o 12:39 ---------- Poprzedni post napisano o 12:39 ----------

w tym roku zamierzam kupić nowe EMU
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 11:43   #4279
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość



polecam zainwestować w oryginalne bo w tych z Atmosphere na bank podeszwa piankowa i zaraz będziesz miała krzywego platfusa i będą pewnie przeciekać
a gdzie mogę dostać oryginalne? pewnie strasznie drogie nie ?
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-29, 11:47   #4280
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
a gdzie mogę dostać oryginalne? pewnie strasznie drogie nie ?
EMU albo UGG poszukaj w necie choćby na all wpisz cena zależy od modelu też bo są zwykłe które ja preferuje a są też z udziwnieniami takie buty nie są jednoroczne i opłaca się zainwestować
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 11:55   #4281
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
ja tam chyba tak z ciuszków to prawie nic nie kupiłam ale to rpzeważnie dlatego że jak się na coś napaliłam to rozmiaru nie było zdarzyło się bieliznę albo te bluzeczki na ramiączka i kosmetyki właśnie jakieś cienie , podkłady , szminki, lakier czasem bo astor za 7,99 to grzech nie brać a reszta to do domciu pierdółki
raj dla małych dzieci zgadzam się ja tam bywam z kuzynką
i jak ten mineralny sypki? bo u mnie stoi nadal na początku używałam a potem rzadko ale prawie go nie ubyło

---------- Dopisano o 10:28 ---------- Poprzedni post napisano o 10:28 ----------



powodzenia

---------- Dopisano o 10:31 ---------- Poprzedni post napisano o 10:28 ----------


super
60 marek, m.in. Americanos, Bialcon, Esprit, Ecco, Ochnik, Springfield, Swiss, Tatuum, Venezia i Via Roma.
a do barachła (czyt. Zary, Camaieu, Stradivariusa) żadnego nie będzie zniżki
ja też parę razy go użyłam i przestałam w ogóle używać podkładów ale też nie dopasowałam sobie odcienia bo mam za jasny, ten medium coś

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
Snow acha sorcia bo nie doczytałam <zawstydzona>

lecę i ja do pracki miłego dnia blondaski
ni się nie stało

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
Helołłłłłłłłłłłl



ja bym kożucha nie założyła



serio? przecież ty taka chudzinka! ja sie czuje dobrze w takich kurtkach



aha tak ma moja koleżanka . też mam płaszczyk ale nie jest fest ciepły bo nie ma polarowego podszycia




Dzięk jak bede już w niej śmigać zrobie foto lepszej jakości




zaraziłaś mnie jantarem już 3 dzień wcieram ale zauwarzyłam ze włosy tępe mam po nim



gdzie ????????????? co i jak???? bo nie wiem o jakie waxy chodzi i z jakiego sklepu???

---------- Dopisano o 11:37 ---------- Poprzedni post napisano o 11:36 ----------



wszystko drogie jakby nie kupon to bym zapłaciła za kurtkę 219zł (a tak z kuponem 175zł)



pokazuj ja też musze jakieś kapciochy kupić może znowu włochate z pepco kupię bo są cudne ! fajnie ze sie podoba kurtawa

Laski znalazłam buty w sam raz na śieg i chlape na koturnach taki ni brąz ni beż brać? są po 119zł

---------- Dopisano o 11:40 ---------- Poprzedni post napisano o 11:37 ----------



u mnie w miescie w sklepikach są te bluzki, a ile za nią dałaś?
z wys 35zł a butki jeśli faktycznie dobre na zimę i w miarę fajne to bierz

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
oo to muszę się chyba zaopatrzyć w to AVANTI




świetna jest ta bluzka, możesz podać linka do aukcji kochana ?




Dobrze będę czekać

---------- Dopisano o 12:28 ---------- Poprzedni post napisano o 12:27 ----------




jakbym widziała zdjęcie to bym doradziła ale w sumie ważne, żeby były ciepłe na zimę

---------- Dopisano o 12:31 ---------- Poprzedni post napisano o 12:28 ----------

Laski a co myślicie o butach typu EMU?

Miała któraś z Was je?
Bo za piękne to może one nie są i średnio mi się podobają, ale jeśli są naprawdę takie ciepłe i dobre na zimę to może się zaopatrzę w te z ATMOSPHERE....
dzięki proszę http://allegro.pl/bluzka-tunika-z-la...833927085.html
co do emu to mam i oryginalne (ugg) i takie z auchan teraz kupiłam te podróby na pewno nie nadają się na prawdziwą zimę (miałam właśnie kiedyś z atmosphere) bo przemakają a koszt oryginalnych to 300-400zł, można kupić w sklepach internetowych, heavy duty, shaffa shoes
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 12:01   #4282
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

tu masz np. razem z opiniami http://www.deezee.pl/obuwie_damskie/...australia.html
szkoda że nie ma jasnobrązowych takich orzechowych długich ale już zapytałam

---------- Dopisano o 13:01 ---------- Poprzedni post napisano o 12:58 ----------

Snowi Ty też brałaś rozmiar mniejsze niż nosisz? Warto o tym wspomnieć
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 12:07   #4283
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
ja też parę razy go użyłam i przestałam w ogóle używać podkładów ale też nie dopasowałam sobie odcienia bo mam za jasny, ten medium coś



ni się nie stało



z wys 35zł a butki jeśli faktycznie dobre na zimę i w miarę fajne to bierz



dzięki proszę http://allegro.pl/bluzka-tunika-z-la...833927085.html
co do emu to mam i oryginalne (ugg) i takie z auchan teraz kupiłam te podróby na pewno nie nadają się na prawdziwą zimę (miałam właśnie kiedyś z atmosphere) bo przemakają a koszt oryginalnych to 300-400zł, można kupić w sklepach internetowych, heavy duty, shaffa shoes


dzięki bluzkę w łaty na pewno sobie kupię, bo się opłaca i bardzo mi się podoba. Pomyślę tylko jeszcze nad kolorkiem
a co do EMU to się jeszcze wstrzymam. Dzisiaj idę połazić trochę po sklepach z moim TŻ, bo poluję na jakąś fajną torbę XXL i płaszcz. Aaa no i u nas w Łodzi w Manufakturze otworzyli nie tak dawno największego ROSSMANA w całej Polsce... tam jest taki mega duży wybór w kosmetykach To dopiero teraz będę mieć problem z wybraniem farby !

---------- Dopisano o 13:07 ---------- Poprzedni post napisano o 13:04 ----------

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
tu masz np. razem z opiniami http://www.deezee.pl/obuwie_damskie/...australia.html
szkoda że nie ma jasnobrązowych takich orzechowych długich ale już zapytałam

---------- Dopisano o 13:01 ---------- Poprzedni post napisano o 12:58 ----------

Snowi Ty też brałaś rozmiar mniejsze niż nosisz? Warto o tym wspomnieć

THX na all też już znalazłam oryginalne za 350zł. No mi się jedynie orzechowe podobają, ewentualnie czarne Chociaż ich dużym minusem jest to że są jakieś takie nie kształtne ;p Mojemu TŻ by się na pewno nie spodobały jak go znam
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 12:07   #4284
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
tu masz np. razem z opiniami http://www.deezee.pl/obuwie_damskie/...australia.html
szkoda że nie ma jasnobrązowych takich orzechowych długich ale już zapytałam

---------- Dopisano o 13:01 ---------- Poprzedni post napisano o 12:58 ----------

Snowi Ty też brałaś rozmiar mniejsze niż nosisz? Warto o tym wspomnieć
tak mam rozmiar mniejsze, nawet te nieoryginalne
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 12:25   #4285
Nikola17
Zadomowienie
 
Avatar Nikola17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 138
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Wróciłam
w sumie to nic ciekawego nie wypatrzyłam..
Byłam w outlecie i sh. W tym outlecie widziałam jedynie ładne płaszczyki, z metką były po 130 zł. W sumie jak w normalnym sklepie i ładny dłuższy trochę sweterek z New Looka za 58 zł, używany to chyba dużo?
w sh jednym widziałam ładną sukienkę letnią za 78 zł :ściana: nie była nowa z metką.
W kolejnym sh Ładne bluzeczki od 20-40 zł atmosphere takie eleganckie z falbankami, guzikami. Bardziej dla mojej mamy, Ładna była jedynie zielona ,ale ja zielonego nie lubie. Nie mam nic zielonego do ubrania
Ceny podobne jak w normalnych sklepach, nie wiem jak to jest.. wy kupujecie za grosze a u mnie mimo używanych ceny są niemałe

---------- Dopisano o 13:19 ---------- Poprzedni post napisano o 13:16 ----------

Koło jednego sh jest normalny dom mieszkalny i jak przechodziłam stała goła laska w oknie i psikała się antyperspirantem firanka była z przezroczystego tiulu i wszystko było widać. Po drugiej stronie robią ocieplenie budynku to pewnie Ci robotnicy mają co oglądać

---------- Dopisano o 13:23 ---------- Poprzedni post napisano o 13:19 ----------

Bunny a różniły się wyglądem spódniczki od zdjęcia w aukcji? I jaka jakość?
Piszesz ,że Tobie dwa tygodnie paczka szła, innym miesiąc nie wiem sama...
ale chyba zrezygnuje bo po fotkach na forum to się przeraziłam jak wyglądają rzeczy w realu.

---------- Dopisano o 13:25 ---------- Poprzedni post napisano o 13:23 ----------

Może też sobie zamówię tą bluzeczkę.. chciałabymj miedzianą (ceglastą) ale na tych zdjęciach wygląda jak żarówiasty pomarańcz? u mnie tylko tak wygląda?
Nikola17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 12:27   #4286
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
Wróciłam
w sumie to nic ciekawego nie wypatrzyłam..
Byłam w outlecie i sh. W tym outlecie widziałam jedynie ładne płaszczyki, z metką były po 130 zł. W sumie jak w normalnym sklepie i ładny dłuższy trochę sweterek z New Looka za 58 zł, używany to chyba dużo?
w sh jednym widziałam ładną sukienkę letnią za 78 zł :ściana: nie była nowa z metką.
W kolejnym sh Ładne bluzeczki od 20-40 zł atmosphere takie eleganckie z falbankami, guzikami. Bardziej dla mojej mamy, Ładna była jedynie zielona ,ale ja zielonego nie lubie. Nie mam nic zielonego do ubrania
Ceny podobne jak w normalnych sklepach, nie wiem jak to jest.. wy kupujecie za grosze a u mnie mimo używanych ceny są niemałe

---------- Dopisano o 13:19 ---------- Poprzedni post napisano o 13:16 ----------

Koło jednego sh jest normalny dom mieszkalny i jak przechodziłam stała goła laska w oknie i psikała się antyperspirantem firanka była z przezroczystego tiulu i wszystko było widać. Po drugiej stronie robią ocieplenie budynku to pewnie Ci robotnicy mają co oglądać

u mnie od chyba 2 miesięcy otworzyli taki OUTLET z ciuchami ze stradi, bershki, new looka itd i ceny są praktycznie takie jak w normalnych sklepach, więc jak dla mnie to troche bezsens ;p
Ale z kolei świetne ciuchy mają w OUTLECIE z Vero mody na piotrkowskiej.....tam są teraz płaszcze po 120-200zł, a wczoraj moja mama wychaczyła ładny czerwony golfik na zimę za 35zł


hahaha to muszą mieć niezłe widoki

---------- Dopisano o 13:27 ---------- Poprzedni post napisano o 13:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość


Może też sobie zamówię tą bluzeczkę.. chciałabymj miedzianą (ceglastą) ale na tych zdjęciach wygląda jak żarówiasty pomarańcz? u mnie tylko tak wygląda?
ja chyba wezmę granat albo też beżową jak snow
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 12:32   #4287
Nikola17
Zadomowienie
 
Avatar Nikola17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 138
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
u mnie od chyba 2 miesięcy otworzyli taki OUTLET z ciuchami ze stradi, bershki, new looka itd i ceny są praktycznie takie jak w normalnych sklepach, więc jak dla mnie to troche bezsens ;p
Ale z kolei świetne ciuchy mają w OUTLECIE z Vero mody na piotrkowskiej.....tam są teraz płaszcze po 120-200zł, a wczoraj moja mama wychaczyła ładny czerwony golfik na zimę za 35zł


hahaha to muszą mieć niezłe widoki

---------- Dopisano o 13:27 ---------- Poprzedni post napisano o 13:26 ----------



ja chyba wezmę granat albo też beżową jak snow
też rozmyślam nad granatem , musze z mamą skonsultować i spytać czy mogę zamówić
Laska może w taki sposób klientów zdobywa
ale cyce to miała meeega

---------- Dopisano o 13:32 ---------- Poprzedni post napisano o 13:30 ----------

Jak w tym outlecie ceny podobne jak w normalnym sklepie to juz wolałabym dopłacić te 10 lub 20 zł i kupić w sklepie nowy ciuch niż używany
Nikola17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 12:36   #4288
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
Wróciłam
w sumie to nic ciekawego nie wypatrzyłam..
Byłam w outlecie i sh. W tym outlecie widziałam jedynie ładne płaszczyki, z metką były po 130 zł. W sumie jak w normalnym sklepie i ładny dłuższy trochę sweterek z New Looka za 58 zł, używany to chyba dużo?
w sh jednym widziałam ładną sukienkę letnią za 78 zł :ściana: nie była nowa z metką.
W kolejnym sh Ładne bluzeczki od 20-40 zł atmosphere takie eleganckie z falbankami, guzikami. Bardziej dla mojej mamy, Ładna była jedynie zielona ,ale ja zielonego nie lubie. Nie mam nic zielonego do ubrania
Ceny podobne jak w normalnych sklepach, nie wiem jak to jest.. wy kupujecie za grosze a u mnie mimo używanych ceny są niemałe

---------- Dopisano o 13:19 ---------- Poprzedni post napisano o 13:16 ----------

Koło jednego sh jest normalny dom mieszkalny i jak przechodziłam stała goła laska w oknie i psikała się antyperspirantem firanka była z przezroczystego tiulu i wszystko było widać. Po drugiej stronie robią ocieplenie budynku to pewnie Ci robotnicy mają co oglądać

---------- Dopisano o 13:23 ---------- Poprzedni post napisano o 13:19 ----------

Bunny a różniły się wyglądem spódniczki od zdjęcia w aukcji? I jaka jakość?
Piszesz ,że Tobie dwa tygodnie paczka szła, innym miesiąc nie wiem sama...
ale chyba zrezygnuje bo po fotkach na forum to się przeraziłam jak wyglądają rzeczy w realu.

---------- Dopisano o 13:25 ---------- Poprzedni post napisano o 13:23 ----------

Może też sobie zamówię tą bluzeczkę.. chciałabymj miedzianą (ceglastą) ale na tych zdjęciach wygląda jak żarówiasty pomarańcz? u mnie tylko tak wygląda?
spodniczki idealnie takie same jak na fotkach, jakosc bardzo dobra- mam je juz kilka lat na pewno...
z 4 lata na bank...

dobra laseczki uciekam do gina
trzymajcie kciuki zeby lekko poszlo bo bardzo nie lubie tych wizyt
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 12:36   #4289
Nikola17
Zadomowienie
 
Avatar Nikola17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 138
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

http://allegro.pl/laura-fashion-bluz...823767818.html
jej twarz jest powalająca
Nikola17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 12:39   #4290
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Dziewczyny lukajcie perfumy o zapachu spermy i jak prowadzący sie łacha http://bebzol.com/pl/Perfumy-o-zapac...rmy.30723.html

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
o te z SP tu gazetka http://www.superpharm.pl/promocje/index

pokaż te buciki
w tym roku zamierzam kupić nowe EMU
musze tam pujsc i sekretne obfocić u mnie nie ma SP dopiero najbliżej we wrocku czyli 150km stąd
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:41.