Jak mam sie ubrac na ślub syna? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-30, 11:35   #1
mirkowska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 6

Jak mam sie ubrac na ślub syna?


Witam!Mam 45 lat i chcialabym wiedzieć jak mam ubrac sie ślub syna.Chcialabym wygladać skromnie i elegancko.Czy wybrać sukienke, czy żakiet z dluga spodnica.I w jaki kolorze byloby najodpowiedniejsze.Za porady bardzo dziekuje
mirkowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-30, 11:42   #2
SarahMoon
Zadomowienie
 
Avatar SarahMoon
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 156
Dot.: Jak mam sie ubrac na ślub syna?

Bardzo ciężko cokolwiek doradzić nie wiedząc jaką ma pani urodę, sylwetkę i preferencje. Może poprostu wklei pani zdjęce ,albo opisze typ figury i urody wtey będzie duzo łatwiej
SarahMoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-30, 11:59   #3
mirkowska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 6
Dot.: Jak mam sie ubrac na ślub syna?

Cytat:
Napisane przez SarahMoon Pokaż wiadomość
Bardzo ciężko cokolwiek doradzić nie wiedząc jaką ma pani urodę, sylwetkę i preferencje. Może poprostu wklei pani zdjęce ,albo opisze typ figury i urody wtey będzie duzo łatwiej
Mam 158 wzrostu, waże 56kg, nosze krotko obciete wlosy (prawie jezyk),zaznaczony biuścik, okrogle biodra i zgrabne nogi, drobne ramiona i szczupla szyje i twarz.Wlosy maluje na kolor jasnej miedzi.Lubie rzeczy oryginalne, nietuzinkoweCzekam na poradyI bardzo dziekuje.mirkowska
mirkowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-30, 13:19   #4
elmoska
Zakorzenienie
 
Avatar elmoska
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 413
GG do elmoska Wyślij wiadomość przez MSN do elmoska
Dot.: Jak mam sie ubrac na ślub syna?

Mysle, ze odpowiednia bylaby spodnica + gorset, na to szal okrywajacy ramiona lub bolerko. jakies delikatne dodatki.
__________________

BBL
5/28

AC MILAN CAMPIONI D`ITALIA


elmoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-30, 14:26   #5
kasientos
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 492
Dot.: Jak mam sie ubrac na ślub syna?

ja bym chyba doradzila spodnie w kant, delikatne buciki na obcasie, marynarke, jakas bardziej balowa koszulke...albo skromniejsza ale naszyjnik i wszelkie dodadki bardziej widoczne...
spodnica albo tunika moze pania optycznie zmniejszyc... sukienka nadac optycznego wygladu (przepraszam) snopka....
a taki zestaw marynarka+ spodnie naprawde mozna wykonczyc na balowy stroj... chyba ze panuja u pani w rodzinie trendy gorset+ najwieksze ilosci brokatu...
pozdrawiam
kasientos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-30, 15:05   #6
Lady_Macabre
Rozeznanie
 
Avatar Lady_Macabre
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 573
GG do Lady_Macabre
Dot.: Jak mam sie ubrac na ślub syna?

przede wszystkim, jak mozna cos doradzic, skoro nie wiadomo w jakiej konwencji jest slub ? czy to skromny slub w urzedzie, czy jakas wystawna impreza ?? jak sa ubrani panstwo mlodzi, druhny etc ? przeciez to podstawa. ubiera sie w zaleznosci od okazji...

a oryginalnosc i nietuzinkowosc mozna eksponowac kiedy indziej, na slubie panna mloda jest najwazniejsza... na pewno bedzie to wielki zgrzyt, jesli tesciowa bedzie przykuwac uwage bardziej niz panna mloda. Do skromnego, eleganckiego stroju mozna zalozyc oryginalny dodatek, np ciekawa, artystyczna bizuterie, zeby nie wygladac tak 'szaro'. pozdrawiam
Lady_Macabre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-30, 15:23   #7
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: Jak mam sie ubrac na ślub syna?

Cytat:
Napisane przez Lady_Macabre Pokaż wiadomość
a oryginalnosc i nietuzinkowosc mozna eksponowac kiedy indziej, na slubie panna mloda jest najwazniejsza... na pewno bedzie to wielki zgrzyt, jesli tesciowa bedzie przykuwac uwage bardziej niz panna mloda.
Bez przesady jestem pewna ze autorce nie chodzilo o oryginalnosc szokujaca poprostu nie chce wygladac jak typowa tesciowa: w gorsecie i sukni akurat rodzice powinni sie ubrac super - w koncu to jedyny taki dzien.
Jako ze jest Pani osoba szczupla, to ja bym radzila jakas ladna sukienke i do tego fajny zakiet. Ale nie chodzi mi o suknie taka typowo balowa, raczej skromniejsza, za kolanko. Do wlosow w kolorze jasnej miedzi na pewno pasuja kolorki takie jak czerwien, pomarancz czy tez zielen wiec ja bym postawila na te kolory. Sukienka moze byc wzorzysta, kolorowa a zakiet troche spokojniejszy np. bezowy czy brazowy. Do tego moze byc jakas ciekawa, wyrazista bizuteria.
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-30, 15:50   #8
mirkowska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 6
Dot.: Jak mam sie ubrac na ślub syna?

Witam!
Oczywiscie ,ze nie chodzi mi o to żeby "blyszczeć" i przycmic urok
mojej pieknej i wspaniałej przyszlej Synowej. Chcialabym poprostu wygladać modnie , uroczo i skromnie.Dziekuje za wspaniale i pomocne rady i czekam na jeszcze jakieś panstwa propozycje, zwłaszcza mam , które juz maja za soba taka uroczystośc.Wesele odbywac sie bedzie w restauracji na okolo 70 osob.Państo Młodzi oboje sa bardzo skromnymi , wspanialymi ludzmi.Pozdrawiam i dziekujeMam juz kilka zdjeć modeli sukien.Co Wy na to?mirkowska
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1a-5145.jpg (56,8 KB, 459 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 953bg.jpg (25,2 KB, 337 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 967bg_copper.jpg (29,9 KB, 316 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pinkRETRO1.jpg (32,7 KB, 279 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg UB SPÓDNICA i bluzka2.jpg (50,2 KB, 330 załadowań)
mirkowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-30, 16:46   #9
Albe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 390
Dot.: Jak mam sie ubrac na ślub syna?

ohhh...jakie to kochane....

na moim slubie moje mamy mialy ubrane:
mama pierwsza:
piekna sukienke z lnu- jasna w rozowo-bordowe kwiaty, do tego buciki i torebke w tym samym koloze ( takim mniej wiecej jak te kwiaty) i zakiecik jasny, wygladala snilcznie
mama druga:
spodnice z gorsetem- spodnica jasna, bezowa, a gorset rozowawy ,fajnie wygladaly z mama pierwsza, bo byly ubrane w te same kolory

ahhhhh.....
moj slub.....
sielanka

zycze Ci milej zabawy i mam nadzieje ze panstwo mlodzi beda tacy szczesliwi jak my....
Albe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-30, 16:57   #10
asiczkaaa13
Raczkowanie
 
Avatar asiczkaaa13
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tęczowy pokoik
Wiadomości: 347
Dot.: Jak mam sie ubrac na ślub syna?

Cytat:
Napisane przez mirkowska Pokaż wiadomość
Witam!
Oczywiscie ,ze nie chodzi mi o to żeby "blyszczeć" i przycmic urok
mojej pieknej i wspaniałej przyszlej Synowej. Chcialabym poprostu wygladać modnie , uroczo i skromnie.Dziekuje za wspaniale i pomocne rady i czekam na jeszcze jakieś panstwa propozycje, zwłaszcza mam , które juz maja za soba taka uroczystośc.Wesele odbywac sie bedzie w restauracji na okolo 70 osob.Państo Młodzi oboje sa bardzo skromnymi , wspanialymi ludzmi.Pozdrawiam i dziekujeMam juz kilka zdjeć modeli sukien.Co Wy na to?mirkowska
Nr 1 śliczna
asiczkaaa13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-30, 16:57   #11
betty_b
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 528
Dot.: Jak mam sie ubrac na ślub syna?

Cytat:
Napisane przez mirkowska Pokaż wiadomość
Witam!
Oczywiscie ,ze nie chodzi mi o to żeby "blyszczeć" i przycmic urok
mojej pieknej i wspaniałej przyszlej Synowej. Chcialabym poprostu wygladać modnie , uroczo i skromnie.Dziekuje za wspaniale i pomocne rady i czekam na jeszcze jakieś panstwa propozycje, zwłaszcza mam , które juz maja za soba taka uroczystośc.Wesele odbywac sie bedzie w restauracji na okolo 70 osob.Państo Młodzi oboje sa bardzo skromnymi , wspanialymi ludzmi.Pozdrawiam i dziekujeMam juz kilka zdjeć modeli sukien.Co Wy na to?mirkowska
przy podanym wzroście to moim zdaniem sukienka 2 i 3, z tym że 2 niekoniecznie w takim różu
betty_b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-30, 17:09   #12
martini.
Zakorzenienie
 
Avatar martini.
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 911
Dot.: Jak mam sie ubrac na ślub syna?

Niech pani napisze coś więcej o figurze, np. o kształcie, czy ma pani mały czy duży biust itp. Wtedy też będzie łatwiej.

Od siebie dodam kilka propozycji. Skromnych i szykownych (moim zdaniem). Może się coś pani spodoba.

Do jasnej miedzi świetnie będzie pasowała zieleń, złoto, głębokie fiolety, czerń.

Moja ciocia (jest podobnej postury do pani) na ślubie kuzyna miała suknię szytą z koła, mocno zbieraną w pasie i rozkloszowaną na dole. Dekolt był podobny do tego z od czarnej sukienki z "mojego" zdjęcia. Jedyną ozdobą była jasna obwódka przy dekolcie (ciocia ma duży biust). Suknia miała kolor złoto-miedziany (takie esy-floresy wytłaczane w tkaninie), złote dodatki. Włosy ciocia też ma miedziano-blond. Ale ten ślub był mega wystawny.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg _5273891.jpg (53,1 KB, 204 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 9d.jpg (6,4 KB, 182 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 158421.jpg (6,8 KB, 177 załadowań)
martini. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-30, 18:01   #13
Eventi
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 20
Dot.: Jak mam sie ubrac na ślub syna?

Cytat:
Napisane przez mirkowska Pokaż wiadomość
Witam!Mam 45 lat i chcialabym wiedzieć jak mam ubrac sie ślub syna.Chcialabym wygladać skromnie i elegancko.Czy wybrać sukienke, czy żakiet z dluga spodnica.I w jaki kolorze byloby najodpowiedniejsze.Za porady bardzo dziekuje

Witam,

Proponuje pójść w klasykę gatunku. Mała czarna do kolan, zakryte ramiona zgodnie z zasadami dobrego gustu, dla kobiety w wieku średnim zawsze!!
Można pokusić się o dodatki podkreślające indywidualizm osobowości,ale szczególnie dopasowane do roli jaką w tym szczególnym dniu będzie Pani pełniła. Jako mama Pana młodego, musi Pani szczególnie zadbać o bycie correct pod każdym względem, to synowa ma być absolutnie na pierwszym miejscu.
Sukienkę proponuję wybrać w stylu: czarna, góra dopasowana, ramiona zakryte bez rękawów, dół lekko dopasowany, ale absolutnie nie opięty. Uwaga na długość! Sukienka na tę okazję do kolan, nigdy przed, a jeśli już to minimalnie. Proszę uważać na długość 3/4, skraca nogi.
Jeśli jest Pani zgrabna ( z opisu wynika ze tak), proponuję wysokie czarne szpilki ozdobione doklejoną kokardką w kolorze czerwieni. Dodatki do stroju również czerwone, mała torebka kopertówka, branzoletka i łańcuszek bardzo delikatne, z białego złota.

Po więcej porad, lub styliację indywidualną na ten wyjątkowy dzień zapraszam do nas.
Konsultantka Eventi.

Edytowane przez Meariel
Czas edycji: 2007-09-30 o 19:21 Powód: reklama
Eventi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-30, 18:21   #14
mirkowska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 6
Dot.: Jak mam sie ubrac na ślub syna?

Cytat:
Napisane przez Eventi Pokaż wiadomość
Witam,

Proponuje pójść w klasykę gatunku. Mała czarna do kolan, zakryte ramiona zgodnie z zasadami dobrego gustu, dla kobiety w wieku średnim zawsze!!
Można pokusić się o dodatki podkreślające indywidualizm osobowości,ale szczególnie dopasowane do roli jaką w tym szczególnym dniu będzie Pani pełniła. Jako mama Pana młodego, musi Pani szczególnie zadbać o bycie correct pod każdym względem, to synowa ma być absolutnie na pierwszym miejscu.
Sukienkę proponuję wybrać w stylu: czarna, góra dopasowana, ramiona zakryte bez rękawów, dół lekko dopasowany, ale absolutnie nie opięty. Uwaga na długość! Sukienka na tę okazję do kolan, nigdy przed, a jeśli już to minimalnie. Proszę uważać na długość 3/4, skraca nogi.
Jeśli jest Pani zgrabna ( z opisu wynika ze tak), proponuję wysokie czarne szpilki ozdobione doklejoną kokardką w kolorze czerwieni. Dodatki do stroju również czerwone, mała torebka kopertówka, branzoletka i łańcuszek bardzo delikatne, z białego złota.

Po więcej porad, lub styliację indywidualną na ten wyjątkowy dzień zapraszam do nas.
Konsultantka Eventi.
eventi@vp.pl
Eventi
Dziekuje bardzo za poradę.Jednak nie chcialabym zakladać sukni czarnej na slub i wesele mojego syna .Co Pani mysli o moich propozycjach przedstawionych na pieciu pierwszych fotkach?Czy któras znich byłaby na miejscu?Prosze o odpowiedz.Pozostałym czytelniczkom slicznie dziekuje za cenne rady i prosze o jeszczemirkowska
mirkowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-30, 21:36   #15
Paulina1000
Rozeznanie
 
Avatar Paulina1000
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: okolice Warszawy.
Wiadomości: 542
Dot.: Jak mam sie ubrac na ślub syna?

A ja proponuje wziąść synową do sklepu, niech ona doradzi. Napewno bedzie jej miło, że Pani prosi ją o porade i napewno wybierze coś na czasie. Ja proponuje sukienke taka za kolanko na ramiączka lub bez rekawów w kolorze zielonym, fioletowym lub bordo. Do tego jakiś piękny szal, skromna srebrna bransoletka na ręce, pasujące do szala buty na obcasie, ale napewno nie z czubami tylko jakieś czółenka albo peep toe (te z odkrytym paluszkiem) i ładnie pomalowane paznokcie francuski lub lakier w kolorze sukienki lub dodatków.
Paulina1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-30, 21:40   #16
Maadzialenaa
Zadomowienie
 
Avatar Maadzialenaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 1 115
Dot.: Jak mam sie ubrac na ślub syna?

Z zalaczonych przez Pania zdjec bardzo podoba mi sie 1 i 4 tylko w 4 zmienilabym kolor dolu na jakis np wpadajacy lekko w taki sloneczny pomarancz albo losos
Maadzialenaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-30, 22:24   #17
Leila_1300
Raczkowanie
 
Avatar Leila_1300
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 344
Dot.: Jak mam sie ubrac na ślub syna?

z Pani propozycji najbardziej podobają mi się sukienki 2 i 3, może nie koniecznie w takich kolorach,ale sam fason jak najbardziej

od siebie też dorzucam kilka propozycji, może się do jakiejś inspiracji przydadzą
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1a.jpg (44,7 KB, 256 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1b.jpg (17,6 KB, 207 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (47,4 KB, 230 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (52,2 KB, 233 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (60,1 KB, 221 załadowań)
Leila_1300 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-30, 22:43   #18
Mona Lisa
Zadomowienie
 
Avatar Mona Lisa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: tajemnica :)
Wiadomości: 1 733
Dot.: Jak mam sie ubrac na ślub syna?

Dwie ostatnie propozycje z postu nr 8 są przepiękne, oczywiście z górą w innym kolorze. Taka młoda i zgrabna Mama i Teściowa powinna cudownie wyglądać w tego typu zestawie. Powodzenia
__________________
Mona Lisa
Mona Lisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-01, 16:39   #19
mirkowska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 6
Dot.: Jak mam sie ubrac na ślub syna?

Witam!
Bardzo dziekuje wszystkim Paniom za tak wspaniale rady i cieplutkie slowa.
LEILO_1300 bardzo podobaja mi sie Pani propozycje, sa poprostubardzo w moim guscie-CUDOWNE!!!!!!!Bardzo prosze o informacje skad Pani te modele wziela , tzn . prosze o link do stony>Moze beda jakies sklepy gdzie moglabym taka kreacje kupić.Serdecznie dziekuje

Wszystkim Paniom goraco dziekuje za pomoc i bardzo serdecznie pozdrawim.Prosze piszcie jeszcze.Pozdrawim cieplutko i jeszcze raz bardzo dziekuje z calego sercamirkowska
mirkowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-01, 17:03   #20
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6 572
Dot.: Jak mam sie ubrac na ślub syna?

polecam wątek "jak wyglądały wasze drogie mamy" http://www.wizaz.pl/forum/showthread...3y+drogie+mamy

sukienki odpadają (wg etykiety mamy powinnym być ubrane w garsonki)
wersta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-01, 18:27   #21
Leila_1300
Raczkowanie
 
Avatar Leila_1300
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 344
Dot.: Jak mam sie ubrac na ślub syna?

Cytat:
Napisane przez mirkowska Pokaż wiadomość
Witam!
Bardzo dziekuje wszystkim Paniom za tak wspaniale rady i cieplutkie slowa.
LEILO_1300 bardzo podobaja mi sie Pani propozycje, sa poprostubardzo w moim guscie-CUDOWNE!!!!!!!Bardzo prosze o informacje skad Pani te modele wziela , tzn . prosze o link do stony>Moze beda jakies sklepy gdzie moglabym taka kreacje kupić.Serdecznie dziekuje

Wszystkim Paniom goraco dziekuje za pomoc i bardzo serdecznie pozdrawim.Prosze piszcie jeszcze.Pozdrawim cieplutko i jeszcze raz bardzo dziekuje z calego sercamirkowska

Bardzo się cieszę, że propozycje się spodobały tutaj proszę bardzo link do strony z której wzięłam zdjęcia sukienek http://shop.nordstrom.com/C/6006532/...que=dress_shop
Jednak jest to stronka zagraniczna i niektóre ceny sukienek są powalające także chyba w przypadku tych sukienek lepiej byłoby szyć ale w każdym razie zawsze można poprzeglądać, tak więc życzę miłego oglądania, być może jeszcze jakiś inny fason wpadnie Pani w oko Pozdrawiam serdecznie
Leila_1300 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-01, 21:47   #22
ewa.nea
Zakorzenienie
 
Avatar ewa.nea
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 502
Dot.: Jak mam sie ubrac na ślub syna?

Moja mama na moim ślubie (3 lata temu) miała 44 lata (160 cm wzrostu) i była ubrana tak:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mama.jpg (15,3 KB, 400 załadowań)
__________________
W zamęcie myśli
upadam na samo dno
serca...
ewa.nea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-02, 10:37   #23
Lipinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 475
Dot.: Jak mam sie ubrac na ślub syna?

a może coś takiego
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 19877.jpg (95,7 KB, 253 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 511019.jpg (22,5 KB, 160 załadowań)
Lipinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 14:56   #24
halina61
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 56
Dot.: Jak mam sie ubrac na ślub syna?

Pierwsza piękna, tylko czy uda się taką kupić, albo uszyć?
halina61 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 19:36   #25
111ina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2
Dot.: Jak mam sie ubrac na ślub syna?

Ja mam to samo pytanie. Jak się ubrać na ślub syna? Mam 58 lat i nosze rozmiar 48. Jakie są obecne tendencje strojów weselnych dla mam?
111ina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-21, 11:13   #26
serenada
Przyczajenie
 
Avatar serenada
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 26
Dot.: Jak mam sie ubrac na ślub syna?

Leila_1300, fotki które zamieściłas są super! Tez mam problem jaka sukienkę kupić na ślub syna. Trzecia i piata sukienka mi się bardzo podoba.
serenada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-22, 20:28   #27
111ina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2
Dot.: Jak mam sie ubrac na ślub syna?

Nikt tu już nie wchodzi a sukienki teraz zupełnie inne w sklepach. Ja już po ślubie syna więc i problem z głowy. Niestety wszystkie panie były w krótkich kreacjach. Jest dużo sukienek w internecie ale trudno kupować w sklepach internetowych bo nie można przymierzyć. Przekonałam się osobiście że nawet u producenta rozmiar rozmiarowi nie równy. Zerknij na stronkę www.modbis.pl dużo tam sukienek więc chociaż pooglądać można.
111ina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-23, 09:58   #28
serenada
Przyczajenie
 
Avatar serenada
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 26
Dot.: Jak mam sie ubrac na ślub syna?

No fakt, nie zerknęłam na date, temat stary. Ale problem z kiecką na slub syna zawsze istnieć będzie,. To teraz raczej do kolan moda dla teściowych??
serenada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-18, 16:08   #29
nala90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3
Wink Dot.: Jak mam sie ubrac na ślub syna?

moja mama miała problem bo nie nosi małego rozmiaru i myślała o tym że będzie musiała ubrać się w jakiś worek ale trafiłam przez przypadek na tą stronę, zadzwoniłam tam, zapytałam o sukienki i okazało się że są w różnych rozmiarach. zabrałam tam mamę i wybrała tydzień temu tą suknie :<ciach>
Panie ją odpowiednio dopasowały i wygląda pięknie! A nawiązując do tematu: mój narzeczony też jest zachwycony

Edytowane przez slomka
Czas edycji: 2014-06-20 o 15:08 Powód: nieopłacona reklama
nala90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-28, 12:19   #30
201604200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 11
Dot.: Jak mam sie ubrac na ślub syna?

Witam i proszę powiedzcie mi czy ta sukienka będzie odpowiednia dla matki pana młodego?
(mam 50lat) i jakie dodatki ?

http://modbis.pl/product-pol-2907-Sukienka-wyszczuplajaca-Telimena-III-efektowna-kreacja-z-dodatkiem-koronki-.html

Edytowane przez 201604200947
Czas edycji: 2015-07-28 o 12:21
201604200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-30 06:37:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:09.