Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-16, 17:40   #1501
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
ja go mialam ale strasznie mi po nim naczynka pekaly gdyz on taka zasysa skore dla mnie nieprzyjemne uczucie ale fajnie ywglada
http://www.amazon.co.uk/SCHOLL-DR555...329796-8229554 zobacz do nasadki mozesz wcisnac krem i od razu dozuje i masuje

a no widzisz dobrze ,ze mi powiedzials bo ja mam bardzo kruche zyly i wystarczy ,ze ktos lekko mnie np puknie w noge a juz siniak sie pojawia no i tez mam sklonnosc do pekajacych naczynek .OOOOOOOOO ale ten twoj pomysl jest dobry
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI



Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-16, 19:09   #1502
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Napisane przez Aaliyah1981 Pokaż wiadomość
a no widzisz dobrze ,ze mi powiedzials bo ja mam bardzo kruche zyly i wystarczy ,ze ktos lekko mnie np puknie w noge a juz siniak sie pojawia no i tez mam sklonnosc do pekajacych naczynek .OOOOOOOOO ale ten twoj pomysl jest dobry
hehe jednak sie na cos przydaje fajny ten masazer chyba sobie go tez kupie, juz mam taka liste zakupow ze zbankrutuje
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-17, 13:49   #1503
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
hehe jednak sie na cos przydaje fajny ten masazer chyba sobie go tez kupie, juz mam taka liste zakupow ze zbankrutuje

weszlam na ebaya tam jest tanszy duzo kurcze tez mi sie wydaje ,ze fajny jest bo odrazu masuje wiec i balsamik bedzie bardziej skuteczny . co do listy zakopw to mi nic nie moge bo jak zaczelam sobie tak wypisywac co bym chciala to TZ mnie spakuje i wysle do Polski
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI



Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-17, 19:44   #1504
agnes8989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Dziś zaczęłam używać żelu Lioton 1000 i sie okaże czy coś pomoże na to paskudztwo. i jeszcze kupiłam serum: http://img.nokaut.pl/p/8e/fb/8efb7d6...bcc500x500.jpg hmmm może zobaczę jakieś minimalne efekty zawsze to coś Żeby porównać efekty jedna nogę smaruje żelem a drugą serum :P jeśli zobaczę jakieś efekty to dam znać.
agnes8989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 11:28   #1505
Rzeczywiscie15
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 123
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
czy ktos slyszal o laserze frakcyjnym do leczenia rozstepow, wydaje sie byc jedynym ratunkiem do zlikwidowania tych okropnych pasiakow
Istnieje cos takiego jak Body MIX tj.
diagnoza zaawansowania cellulitu
zabiegi na ciało
zabiegi detoksykujące z pastami i ozosystemem
peeling + maska + masaż na zakonczenie
skopiowane ze strony ośrodka verdemontana.pl
Rzeczywiscie15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 13:26   #1506
eternalvoyageur
Wtajemniczenie
 
Avatar eternalvoyageur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Augsburg (Niemcy)
Wiadomości: 2 657
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
Wczoraj moj najlepszy przyjaciel "kocham go za to" uswiadomil mi ze faceci tez maja rozstepy ( mimo wszystko wiedza co to jest) i ze przynajmiej on nie zwraca na to uwagi.
Moj TZ tez ma rozstepy, w wielu miejscach.
Ciekawe jest ze: sama zauwazylam je dopiero jak mi sie pojawily na moim ciele. Przedtem ich nie zauwazylam. Wniosek: mozliwe ze my jestesmy na nie przewrazliwieni a inni wcale ich tak nie zauwazaja.
__________________
eternalvoyageur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 15:02   #1507
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Napisane przez eternalvoyageur Pokaż wiadomość
Moj TZ tez ma rozstepy, w wielu miejscach.
Ciekawe jest ze: sama zauwazylam je dopiero jak mi sie pojawily na moim ciele. Przedtem ich nie zauwazylam. Wniosek: mozliwe ze my jestesmy na nie przewrazliwieni a inni wcale ich tak nie zauwazaja.
dokladnie tez wczesniej to pisalam
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI



Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-21, 09:25   #1508
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

witam was co tutaj tak pusto??? ja juz z migracji do was klikam,pogoda oczywsice typowo brytyjska mozna sie tylko do tego doszly "te dni" i ogolnie nic tylko wczoraj na poprawe humorku poszlam zakupy a jak typowa baba ze mnie i rzczewiscie poprawil mi sie humor zakupilam soboe to co chcialam olejek na rozstepy przeceniony z 12 funciakow na 3 co za okazja niestety byly tylko 3 ostatnie wiec wzielam wszystkie nie ma to jak dobra okazja wiec zaczelam wielka akcje przeciwko nowym i likwidowaniu widocznosci starych rozstepow,zobaczymy jakie beda efekty a co tam u was slychac kochane??
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-21, 10:10   #1509
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Trochę nie jestem w temacie
Lioton 1000? Ten z heparyną? Same na to wpadłyście czy ktoś polecał na rozstępy? Czytałam forum SFD, opinie różne. Niepokoi mnie natomiast ostrzeżenie o wrażliwości na parabeny- czyli pewnie zawiera och sporo. Zatem na biust odpada
Własnie znalazłam w domu jakąś maść z heparyną (tointex). Może spróbujemy?

Obecnie stosuję tylko krem nawilżający, ale po powrocie z wakacji zaczynam: kwas mlekowy 30% i oxeril z mocznikiem 30%. I podobnie jak moniaaa, peeling syrenką, codziennie
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-21, 10:53   #1510
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Ja o Liotonie 1000 czytałam dużo pozytywnych opinii to kupiłam jego tańszy zamiennik i się smaruję
Dziewczyny, przy smarowaniu Cerkodermem 15 mogę się normalnie opalać?
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-21, 11:02   #1511
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

co to za peeling "syrenka" bo chyba nie jestem wtajemniczona????:rolleye s:
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-21, 11:07   #1512
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

szorstka gąbka "Syrenka" do nabycia w każdej drogerii,a często i w zwykłych supermarketach
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-21, 11:42   #1513
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Obecnie w promocji w naturze, za 1,50 (tzn. w gazetce pisze OD 1,50. ale drozej niż 4 zł syrenka na pewno nie kosztuje).
Baaardzo fajna, lepsze nawet niż peeling, bo złuszcza naskórek i poprawia krążenie. Codziennie pod prysznicem od kostek do pupci. Na rozgrzaną skórę zimny prysznic- idealnie. A bardziej miękką stroną masaż piersi, potem kremik wchłania się momentalnie

Oczywiscie, po cerkodermie można się opalać
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-21, 16:20   #1514
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
witam was co tutaj tak pusto??? ja juz z migracji do was klikam,pogoda oczywsice typowo brytyjska mozna sie tylko do tego doszly "te dni" i ogolnie nic tylko wczoraj na poprawe humorku poszlam zakupy a jak typowa baba ze mnie i rzczewiscie poprawil mi sie humor zakupilam soboe to co chcialam olejek na rozstepy przeceniony z 12 funciakow na 3 co za okazja niestety byly tylko 3 ostatnie wiec wzielam wszystkie nie ma to jak dobra okazja wiec zaczelam wielka akcje przeciwko nowym i likwidowaniu widocznosci starych rozstepow,zobaczymy jakie beda efekty a co tam u was slychac kochane??

no u mie tez dzis szaro i buro i pada ta ich paskudna mzawka a co to za olejek ????

wiecie co ja zawsze robie sobie peeling z soli kuchennje takiej nieoczyszczonej gruboziarnistej potem skora jest tak aksamitna jak u niemowlaka

trzeba pozostawic ja na kilka minutek skora robi sie bardzo czerwona miejscami piecze ale to bardzo poprawia ukrwienie i daje nam wiele mikroelemntow lepiej taki peeling niz te chemiczne ze sklepow ..

kurcze szkoda ,ze u nas takiej gabki serenki sie nie dostanie ;/
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI



Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-21, 18:22   #1515
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Ja się przeraziłam... nie mogę patrzeć na nie w lustrze. Najwiecej mam na poniżej bioder - na górnej czesci uda ( po boku)... Są białe, głębokie... wygląda to okropnie.

Zamierzam kupic ten koncentrat na rozstępy Galenica...ale przeraża mnie trochę cena.
__________________
Go Vegetarian


Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-21, 19:14   #1516
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Napisane przez Aaliyah1981 Pokaż wiadomość
no u mie tez dzis szaro i buro i pada ta ich paskudna mzawka a co to za olejek ????

wiecie co ja zawsze robie sobie peeling z soli kuchennje takiej nieoczyszczonej gruboziarnistej potem skora jest tak aksamitna jak u niemowlaka

trzeba pozostawic ja na kilka minutek skora robi sie bardzo czerwona miejscami piecze ale to bardzo poprawia ukrwienie i daje nam wiele mikroelemntow lepiej taki peeling niz te chemiczne ze sklepow ..

kurcze szkoda ,ze u nas takiej gabki serenki sie nie dostanie ;/

doskonale cie rozumiem pogoda typowo brytyjska a ja jeszcze nad morzem olejek http://www.boots.com/shop/product_de...tionid=1048042 super lepszy niz bio oil pedz do boots'a i sie zaopatrz z 12 funtow na 3 przeceniony.smarowalam sie 4 razy i tak jakby troche lepiej, skora nawilzona i widocznosc tych paskudnych paskow jakby mniejsza co do gabki to ja mam taka sizalowa rekawice i nia sie masuje
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-21, 20:50   #1517
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Napisane przez Jula84 Pokaż wiadomość
Ja się przeraziłam... nie mogę patrzeć na nie w lustrze. Najwiecej mam na poniżej bioder - na górnej czesci uda ( po boku)... Są białe, głębokie... wygląda to okropnie.

Zamierzam kupic ten koncentrat na rozstępy Galenica...ale przeraża mnie trochę cena.

ale podobno galnic jest super wiec chyba warto jednak zainwestowac i glowa do gory nas tez czesto dopadaja takie doly raz jest lepiej a raz czlowiek zalamany




effa_j dzieki musze w poniedzialek pedzic tam i kupic mam nadzieje ,ze jeszcze bedzie a akurat mi sie konczy palmers ..a smarujsz tym olejkiem na wilgotna skore(tak jak oliwke dla dzieci) czy tak na sucho???
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI



Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-21, 21:04   #1518
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Tak, sizalowa tez może być. Syrenka jet po prostu tańsza i taka.. Bardziej kolorowa.. Dwustronna... Zabawna Ale efekt właściwie ten sam.

Ma ktoś skład tego galenica? W KWC go nie ma, a chętnie bym sobie luknęła..
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-21, 21:05   #1519
Patula1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cześć ja też mam problem z rozstepami. Sa one białe, ale niektóre czerwone.. jakie kosmetyki polecała bys najbardziej...?
Patula1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-21, 23:14   #1520
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Napisane przez Aaliyah1981 Pokaż wiadomość
ale podobno galnic jest super wiec chyba warto jednak zainwestowac i glowa do gory nas tez czesto dopadaja takie doly raz jest lepiej a raz czlowiek zalamany




effa_j dzieki musze w poniedzialek pedzic tam i kupic mam nadzieje ,ze jeszcze bedzie a akurat mi sie konczy palmers ..a smarujsz tym olejkiem na wilgotna skore(tak jak oliwke dla dzieci) czy tak na sucho???

ja smaruje sie na sucho,myslac ze wiecej mi pomoze jak sie wchlonie tez musze sobie kupic jeszcze zwykla oliwke zeby stosowac ja na mokro a pozniej ten olejek jako wykonczenie widze ze nie tylko ja mam "obsesje" na pkt rozstepow ciesze sie ze nie jestem sama nie wiem czy u ciebie w miescie jest sklep supersavers fajne rzeczy tam maja i tanie. Jest tam taki olejek cos a la Bio oil (nie wiem czy stosowalas??) moze byc tez skuteczny
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-22, 09:47   #1521
Maddy84
Zadomowienie
 
Avatar Maddy84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 949
Send a message via Skype™ to Maddy84
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Zastanawiam się czy nie zainwestować w koncentrat na rozstępy Galenica. Jak sądzicie? Jest sens?

Powiem szczerze, że od wczoraj mam fazę załamania Te stare rozstępy na biodrach nie są dla mnie żadnym problemem, za to te po wewnętrznej stronie piersi to koszmar Jak tylko zauważyłam jakieś zmiany w styczniu to zakupiłam masę preparatów i rozpoczęłam masaże + zażywanie różnych specyfików. Najwidoczniej na mnie nic nie działa. Chciałam chociaż zapobiec wyłażeniu następnych i rozwojowi tych co są. Niestety się to nie udaje. Na dzień dzisiejszy stwierdzam, że z tym cholerstwem nie da rady wygrać

Najgorsze jest to, że na prawdę nie ma żadnych powodów, żeby mi wyłaziły wciąż nowe i nowe... Od 5 lat mam tą samą wagę. Z resztą od zawsze przy 1m70cm waga wahała mi się między 50, a 55. Jestem po prostu załamana...
__________________
Всеки вижда как изглеждаш, но малко чувстват какъв си.
Maddy84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-22, 10:06   #1522
LifeIsSoSad
Zadomowienie
 
Avatar LifeIsSoSad
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: za siedmioma górami :P
Wiadomości: 1 726
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

dziewczyny, ja mam rozstepy takie staaaare, chyba juz 3 letnie
są biale i w sumie slabo widoczne, ale jak sie opale to widac :/ dałoby sie cos jeszcze na nie zaradzic, poza laserami ? ;/


edit : tak sobie wątek przejrzałam matko, cięzko się połapac w tym wszystkim co Wy stosujecie
a ja wsciekła jestem na siebie że tak zaniedbałam te rozstępy jak byly jeszcze różowe
__________________
moje życie to kupa ;p
LifeIsSoSad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-22, 10:39   #1523
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Ja pilingu z soli unikam, pieeecze Wolę kawowy, ewentualnie jak mam lenia to Lirene pomarańczowy
Też mam obsesję na ich punkcie, chwytam się czego mogę, pilnuję żeby systematycznie je smarować (wczoraj wieczorem byłam padniętą,ale twardo smarowałam, jestem z siebie dumna ) i mam nadzieję, że coś ruszy i niebawem chociaż staną się mniej widoczne
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-22, 16:57   #1524
sweetpoison1991
Raczkowanie
 
Avatar sweetpoison1991
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 466
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Hey dziewczyny od wczoraj stosuje 2 razy dziennie lioton 1000 dam znac o efektach w tym liotonie chodzi o heparyne no nie? to nie lepiej by bylo kupic ( o ile sie da ) czysta heparyne czuy cos ?
__________________
*ODCHUDZAM SIĘ :
Start 65...64...63...62...61...60...59...58...57...56 ...55

*ZAPUSZCZAM WŁOSY I JE PIELĘGNUJE

*DBAM O CERE

*WALCZE Z CELULITEM I ROZSTĘPAMI

*UŚMIECHAM SIĘ
sweetpoison1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-22, 17:55   #1525
Maua Mi
Raczkowanie
 
Avatar Maua Mi
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kresy Wschodnie/Stolica
Wiadomości: 259
Maskowanie rozstępów

Witam.
wiekszość postów i wpisów dotyczy usuwania, badz zmniejszania rozstepow. Z tym tematem jestem bardzo dobrze zaznajomiona, mnie jednak interesuje jak mozna je zatuszować np w stroju kapielowym. Chodzi mi konkretnie o rozstepy na pupie i udach. W lecie jednak pokazujemy te partie ciała, a rozstepy są tam bardzo widoczne. Czy stosowanie kremów brazujacych, samoopalaczy może wplynac na zmniejszenie widoczności rozstępów. Czy opalanie na słoncu uwidacznia białe rozstępy? a może pomoże uzywanie kremów rozświetlajacych w tych miejscach ? Jednak najbardziej interesuje mnie zależność 'samoopalacze - rozstępy', czy używajac kremów brazujacych da sie je ukryć.

Z góry dziękuje na odpowiedź na to pytanie
Maua Mi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-23, 10:49   #1526
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Zamiast Liotonu 1000 lepiej kupić heparizen żel, ten sam skład,a cenowo bardziej się opłaca
Dla porównania w aptece,w której ja kupuję:
Heparizen 100g. za 17.63 zł.
Lioton 1000 50g. za 14.75 zł.
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-23, 11:23   #1527
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Znalazło mi takie zamienniki handlowe liotonu:

Lioton 1000, żel, 8,5 mg (1000 j.m.) / g, 50 g 14.75pln
Lipohep, żel, 2400 j.m./ g, 25 g, w atomizerze Cena w ☠☠☠☠☠☠☠: 20.37pln
Heparizen, żel, 8,5 mg / g, (1000 j.m./ g), 50 g Cena w ☠☠☠☠☠☠☠: 11.28pln
Heparizen, żel, 8,5 mg / g, (1000 j.m./ g), 100 g Cena w ☠☠☠☠☠☠☠: 17.63pln
Heparinum, krem, 300 j.m./ g, 20 g Cena w ☠☠☠☠☠☠☠: 6.56pln
Heparin-Hasco, żel, 250 j.m./ g, 35 g Cena w ☠☠☠☠☠☠☠: 6.56pln

inne z heparyną- przenzczone własnie na blizny:
Alcepalan, (50 mg + 50 j.m.) / g, żel, 15 g Cena w ☠☠☠☠☠☠☠: 4.83pln
Cepan, krem w tubie, 35 g Cena w ☠☠☠☠☠☠☠: 14.74pln
Tointex, krem (Alantex), 20 g Cena w ☠☠☠☠☠☠☠: 8.68pln
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-23, 13:22   #1528
sweetpoison1991
Raczkowanie
 
Avatar sweetpoison1991
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 466
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Nie wiedzialam ze ten heparizen żel ma ten sam sklad co lioton 1000 w sumie to dobrze bo ten lioton znika bardzo szybko wiec przyda sie cos tanszego...dostane ten heparizen w aptece?
__________________
*ODCHUDZAM SIĘ :
Start 65...64...63...62...61...60...59...58...57...56 ...55

*ZAPUSZCZAM WŁOSY I JE PIELĘGNUJE

*DBAM O CERE

*WALCZE Z CELULITEM I ROZSTĘPAMI

*UŚMIECHAM SIĘ
sweetpoison1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-23, 15:15   #1529
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Raczej tak, jeśli apteka specjalizuje się w dermokosmetykach. Albo w drogerii tez powinien być.
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-23, 17:04   #1530
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

zabieram się za lekturę wątku i wrzucam do subskrypcji.

używałam tego kremu-> https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,18087,perfecta-extraslim-serum-koncentrat-wyszczuplajacy-do-szybkiej-redukcji-rozstepow-stara-wersja.html ale masaż nim nie przyniósł większych efektów. skóra była jędrniejsza, ale rozstępów nie zminimalizował. użyłam dwa opakowania, smarowałam systematycznie.

jeśli chodzi o rozstępy na piersiach- świetny jest na nie krem do biustu Eveline (aktualnie w promocji w Rossmannie ).
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-25 07:52:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:10.