Żółte, pomarańczowe paznokcie /zdjęcia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-22, 17:38   #1
long_braid
Raczkowanie
 
Avatar long_braid
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 168

Żółte, pomarańczowe paznokcie /zdjęcia


Już od jakiegoś czasu robią mi się aż pomarańczowe płytki paznokcia, aktualnie paznokcie mam pomalowane odżywką eveline 8 w 1 . Jakieś 2 miesiące tamu nie miałam takiego problemu natomiast miałam problem z rozdwajającymi paznokciami które się dodatkowo cały czas łamały więc zaczęłam używać odżywiki eveline 8 w 1 i paznokcie tały się piękne twarde i długię więc korzystając z tego przez ok. 2 tygodnie małowałam je kolorowymi, ciemnymi lakierami za każdym razem robiły się coraz bardziej żółte więc je zamalowywałam, ale 2 tygodnie temu postanowiłam że nie będę ich malować niczym i 1 tydzień paznokcie były 'gołe' ale w drugim tygodniu pomalowałam jakąś inną odżywką od koleżanki która twierdziła że jest dobra i u niej nic się nie działo i znowu zrobiły mi się pomarańczowe/ żółte obramówki przy skórkach. Wiecie może od co chodzi jak się tego pozbyć? Moje paznokcie bez odżywki eveline 8 w 1 się łamią i powoli rosną a jak używam to wyglądają jak wyglądają ...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00016.jpg (148,1 KB, 198 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00015.jpg (109,2 KB, 174 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00019.jpg (78,6 KB, 146 załadowań)
__________________
"Po co się walę młotkiem w głowę? Bo to takie cudowne uczucie kiedy przestaje."

Edytowane przez long_braid
Czas edycji: 2012-08-22 o 17:40 Powód: wyjaśnienie
long_braid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-22, 20:38   #2
Yellow Banana
Raczkowanie
 
Avatar Yellow Banana
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 83
Dot.: Żółte, pomarańczowe paznokcie /zdjęcia

Ja tak nigdy nie miałam ale może to są jakieś odbarwienia od lakieru albo masz zły zmywacz? Mi po biedronkowym robiły się żółte. Może od odżywki się takie zrobiły bo to tak wygląda jak "odrost" lakieru czy czegoś. Paznokcie mogą mieć zły stan pod wpływem braku witamin albo choroby, więc jak to nie przejdzie to możesz pokazać je lekarzowi jak być kiedyś była albo zapytaj w aptece.
Ja na twoim miejscu na razie bym całkiem odstawiła odżywki i lakiery i zobaczyła jak będą wyglądać paznokcie.
Yellow Banana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-22, 20:49   #3
trufle
Zadomowienie
 
Avatar trufle
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 152
Dot.: Żółte, pomarańczowe paznokcie /zdjęcia

To nie wygląda jak normalne odbarwienie od lakieru, może jednak zapytaj lekarza?
trufle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 07:17   #4
Inka_1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 439
Dot.: Żółte, pomarańczowe paznokcie /zdjęcia

A to nie od odżywki? Widziałam gdzieś podobne zdjęcia.
Inka_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 14:16   #5
Yellow Banana
Raczkowanie
 
Avatar Yellow Banana
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 83
Dot.: Żółte, pomarańczowe paznokcie /zdjęcia

Cytat:
Napisane przez Inka_1 Pokaż wiadomość
A to nie od odżywki? Widziałam gdzieś podobne zdjęcia.
Ja właśnie w wątku o obgryzaniu paznokci trafiłam na tą stronę: http://grzee.blogspot.com/2012/08/o-...zywce-8w1.html

Paznokcie na tych zdjęciach wyglądają podobnie i też mi się wydaje, ze to od odżywki.
Yellow Banana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-25, 10:22   #6
long_braid
Raczkowanie
 
Avatar long_braid
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 168
Dot.: Żółte, pomarańczowe paznokcie /zdjęcia

Dzięki Yellow Banana za link u mnie w sumie nie ma przestrzeni wolnych pod paznokciami tak jak to widać na zdjęciach u tej dziewczyny ale odżywkę i wszystko inne na jakiś czas odstawiam, spiłowałam sobie te pomarańczowe ślady nieco pilnikiem i już wyglądają ładniej, na razie zaprzestaje używania czegokolwiek i zobaczymy co się będzie działo dalej.
__________________
"Po co się walę młotkiem w głowę? Bo to takie cudowne uczucie kiedy przestaje."
long_braid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-25, 22:10   #7
Yellow Banana
Raczkowanie
 
Avatar Yellow Banana
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 83
Dot.: Żółte, pomarańczowe paznokcie /zdjęcia

Cytat:
Napisane przez long_braid Pokaż wiadomość
Dzięki Yellow Banana za link u mnie w sumie nie ma przestrzeni wolnych pod paznokciami tak jak to widać na zdjęciach u tej dziewczyny ale odżywkę i wszystko inne na jakiś czas odstawiam, spiłowałam sobie te pomarańczowe ślady nieco pilnikiem i już wyglądają ładniej, na razie zaprzestaje używania czegokolwiek i zobaczymy co się będzie działo dalej.
Mam nadzieję, że po odstawieniu odżywki będzie już dobrze
Yellow Banana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-29, 14:53   #8
KaliNails
Raczkowanie
 
Avatar KaliNails
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 83
Dot.: Żółte, pomarańczowe paznokcie /zdjęcia

Paznokcie mogą bardzo mocno zżółknąć jeżeli malujesz "gołą" płytkę ciemnymi lakierami i to przez dłuższy czas.... malujesz je najpierw jakimś lakierem bazowym?
no i dobrze robisz - odstaw wszystko na jakiś czas żeby sprawdzić skąd się te przebarwienia biorą pozdrawiam
__________________
mój blog paznokciowy
www.kalinails.blogspot.com
KaliNails jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-30, 12:24   #9
long_braid
Raczkowanie
 
Avatar long_braid
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 168
Dot.: Żółte, pomarańczowe paznokcie /zdjęcia

Przed każdym malowaniem paznokci ciemnymi lakierami zawsze pod spód malowałam odżywką eveline 8 w 1. Na razie nic nie używam, spiłowałam trochę płytkę paznokcia i już wyglądają lepiej chociaż jeszcze są trochę żółtawe.
__________________
"Po co się walę młotkiem w głowę? Bo to takie cudowne uczucie kiedy przestaje."
long_braid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-01, 21:29   #10
mylovemydreamx33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1
Dot.: Żółte, pomarańczowe paznokcie /zdjęcia

Zanim kupiłam odżywkę eveline, trafiłam na kilka podobnych przypadków. Po odstawieniu preparatu wygląd paznokci wracał do normy, myślę, że Ty także powinnaś ją odstawić.
Powodzenia
mylovemydreamx33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-19, 11:11   #11
honoratagaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 8
Dot.: Żółte, pomarańczowe paznokcie /zdjęcia

Cytat:
Napisane przez long_braid Pokaż wiadomość
Już od jakiegoś czasu robią mi się aż pomarańczowe płytki paznokcia, aktualnie paznokcie mam pomalowane odżywką eveline 8 w 1 . Jakieś 2 miesiące tamu nie miałam takiego problemu natomiast miałam problem z rozdwajającymi paznokciami które się dodatkowo cały czas łamały więc zaczęłam używać odżywiki eveline 8 w 1 i paznokcie tały się piękne twarde i długię więc korzystając z tego przez ok. 2 tygodnie małowałam je kolorowymi, ciemnymi lakierami za każdym razem robiły się coraz bardziej żółte więc je zamalowywałam, ale 2 tygodnie temu postanowiłam że nie będę ich malować niczym i 1 tydzień paznokcie były 'gołe' ale w drugim tygodniu pomalowałam jakąś inną odżywką od koleżanki która twierdziła że jest dobra i u niej nic się nie działo i znowu zrobiły mi się pomarańczowe/ żółte obramówki przy skórkach. Wiecie może od co chodzi jak się tego pozbyć? Moje paznokcie bez odżywki eveline 8 w 1 się łamią i powoli rosną a jak używam to wyglądają jak wyglądają ...
Witam
znam ten ból, stosuj odżywke wybielającą z firmy La Femme http://www.kontact.pl/La_Femme_Odzyw...5_ml-4748.html. efekt zniewalajacy, płytka jest bielutka i po regularnym stosowaniu rzeczywiście odzyskuje blask.
honoratagaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-19, 14:15   #12
Lusiaaaaa
Raczkowanie
 
Avatar Lusiaaaaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 359
Dot.: Żółte, pomarańczowe paznokcie /zdjęcia

Cytat:
Napisane przez long_braid Pokaż wiadomość
Przed każdym malowaniem paznokci ciemnymi lakierami zawsze pod spód malowałam odżywką eveline 8 w 1. Na razie nic nie używam, spiłowałam trochę płytkę paznokcia i już wyglądają lepiej chociaż jeszcze są trochę żółtawe.
ja słyszałam, ze ta odzywka nie chroni przed odbarwieniem plytyki chociaz ja osobiscie niczego takiego nie zauwazylam jak ja stosowalam
__________________
Game over: 13.06.2015r.
Lusiaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:35.