Jaki makijaż do sukienki/stroju? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie. - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-03, 22:00   #1351
pola273
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1
buty dodatki i makijaz do łososiowej sukienki

mam pytanie kpiłam sobie łososiowa sukienkę z lekkimi srebrnymi refleksami nie wiem jakie buty do nej dopasować. Sukienka jest prosta z dekoldem w serek nie jest świecąca ani ze śliskiego i materiału jest do kolana . ja jestem dosyć niska nie mam nawet 1.6 m i jestem trochę okrągła mam duże piersi jeszcze jedno jakie dodatki do tej sukienki i jaki makijaż mam brązowe oczy jestem ciemną blondynka z okrągłą twarzą
z góry dziekóję za wskazówki ( jeszcze jedno to jest sukienka na wesele
pola273 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-04, 13:03   #1352
Velvetrope
Rozeznanie
 
Avatar Velvetrope
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 591
Dot.: Jaki makijaż do różowej sukienki na wesele? HELP :)

Cytat:
Napisane przez Ciemnooka_ Pokaż wiadomość

Cieszę się, że Ci się podoba, daj znać jak wypróbujesz i nie zapomnij o fuksjowym różu na ustach.
Hej, daję znać - wypróbowałam i wyszło bardzo fajnie Przynajmniej w lusterku, bo na zdjęciach i tak pewnie wyjdzie słabiej, choć starałam się zrobić mocniejszy makijaż mając na uwadze fotografa.

Dzięki za radę!
Velvetrope jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-04, 14:00   #1353
Ciemnooka_
Raczkowanie
 
Avatar Ciemnooka_
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 405
Dot.: Jaki makijaż do różowej sukienki na wesele? HELP :)

Cytat:
Napisane przez Velvetrope Pokaż wiadomość
Hej, daję znać - wypróbowałam i wyszło bardzo fajnie Przynajmniej w lusterku, bo na zdjęciach i tak pewnie wyjdzie słabiej, choć starałam się zrobić mocniejszy makijaż mając na uwadze fotografa.

Dzięki za radę!
To bardzo się cieszę!! I nie ma za co!!
__________________


Kobiety mają wiele wad, mężczyźni tylko dwie - wszystko co robią i mówią, robią i mówią źle...

Ciemnooka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 21:52   #1354
kuciala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 6
Jaki makijaż do stalowej sukienki?

Witam!
Może już było takie pytanie i się powtarzam (przepraszam), ale nie mam czasu na szukanie, a pilnie potrzebuję wiedzieć, jaki powinnam mieć makijaż do stalowej sukienki.
Mam bordowe włosy i brązowe oczy...
Pomóżcie!
kuciala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-07, 15:39   #1355
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Jaki makijaż do stalowej sukienki?

Mi się wydaje, że szare cienie, odrobina bronzera i nude lips będą w sam raz No i oczywiście starannie wytuszowane rzęsy
__________________
BLOG
Facebook
Instagram
YouTube - Co chcę zużyć w tym roku?


Co to za zapach? KLIK
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 13:28   #1356
kuciala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 6
Dot.: Jaki makijaż do stalowej sukienki?

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Mi się wydaje, że szare cienie, odrobina bronzera i nude lips będą w sam raz No i oczywiście starannie wytuszowane rzęsy

A czy to wszystko nie będzie zbyt szare? A może dodać jakiś kolor, np. jasny róż na usta? Co sądzicie?
kuciala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 19:53   #1357
Ciemnooka_
Raczkowanie
 
Avatar Ciemnooka_
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 405
Dot.: Jaki makijaż do stalowej sukienki?

Cytat:
Napisane przez kuciala Pokaż wiadomość
Witam!
Może już było takie pytanie i się powtarzam (przepraszam), ale nie mam czasu na szukanie, a pilnie potrzebuję wiedzieć, jaki powinnam mieć makijaż do stalowej sukienki.
Mam bordowe włosy i brązowe oczy...
Pomóżcie!
Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Mi się wydaje, że szare cienie, odrobina bronzera i nude lips będą w sam raz No i oczywiście starannie wytuszowane rzęsy
Odradzam zdecydowanie szary kolor na oczach — będzie źle wyglądał przy brązowej tęczówce i bordowych włosach (niezdrowo i smutno) , poza tym sukienka już jest grafitowa więc byłoby za dużo tego koloru.

Cytat:
Napisane przez kuciala Pokaż wiadomość
A czy to wszystko nie będzie zbyt szare? A może dodać jakiś kolor, np. jasny róż na usta? Co sądzicie?
Będzie zbyt szare. Przy twoich włosach ciężko jest wymyślić coś pasującego do stalowej sukienki nie widząc buzi ani stroju.

Ponieważ Twoje włosy są w zdecydowanym kolorze to będą stanowić mocny akcent, dlatego proponuję Ci pomalować ruchomą powiekę jasnym beżowym matowym cieniem aby wyrównać jej kolor i rozświetlić spojrzenie i do tego jedynie narysować czarną kredką kreskę na górnej powiece (najlepiej w kształcie jaskółki — lekko pogrubiającą się w stronę zewnętrznego kącika i wyciągniętą do góry). Pod łuk brwiowy odrobina rozświetlacza, na dolną linię rzęs również czarna kreska od zewnętrznego kącika do połowy oka aby nadmiernie go nie pomniejszyć. Mocno, co najmniej dwukrotnie, wytuszuj rzęsy czarnym tuszem, jeśli masz to użyj zalotki.

Postaraj się dobrze nałożyć podkład — przy takiej kresce ważne jest by cera była idealnie gładka. Twarz wykonturuj bronzerem ale również oszczędnie (brąz jest ciepły a stal zimna więc jego nadmiar może dać efekt karykaturalny) na jabłuszka nałóż odrobinę jasnego, pastelowego różu a powyżej kości policzkowych rozświetlacz aby buzia wyglądała naturalnie. Na usta proponuję koral (będzie harmonizował z włosami) ale odradzam mocną pomadkę raczej jakiś błyszczyk (ładny koralowy odcień ma Avon, o ile dobrze pamiętam to jest to seria metallic effect, kolor to metallic blush). Jeśli masz jasne brwi nie zapomnij ich ich podkreślić.

To taka moja propozycja na sucho ale wiadomo, że bez zdjęcia twarzy i sukienki ciężko jest coś dobrać.

W sprawie kreski to chodzi mi o coś takiego jak mam namalowane na zdjęciach w załącznikach. Zresztą cały makijaż widzę u Ciebie podobny z wyjątkiem ust. Jest według mnie prosty ale efektowny. Wypróbuj i daj znać czy jest ok. Powodzenia!
__________________


Kobiety mają wiele wad, mężczyźni tylko dwie - wszystko co robią i mówią, robią i mówią źle...

Ciemnooka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-12, 18:10   #1358
wertyuioo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 13
Dot.: Jaki makijaż do sukienki? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie.

jaki makijaż do czarnej sukienki? mam brązowe oczy, czarne włosy
wertyuioo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 22:53   #1359
silence_hurts
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 6
Dot.: Jaki makijaż do sukienki? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie.

Dziewczyny, potrzebuję waszej pomocy ! za miesiąc jadę na wesele. Moja sukienka wygląda tak: (kolor w rzeczywistości wygląda inaczej, taki indygo)Załącznik 3406601

Dodatki powoli kompletuje. Buty to czarne wysokie szpilki, biżuterii jeszcze nie mam, bo nie mogę się zdecydować Ale chodzi mi o makijaż. Jestem wysoką niebieskooką blondynką z długimi włosami. Kompletnie nie wiem jaki makijaż dobrać. Wiem, że bawienie się kolorem fioletowym na powiekach często może się skończyć efektem "śliwy pod okiem". Dlatego proszę was o pomoc o dobór makijażu!. Mam nadzieję, że mi pomożecie, ponieważ dla mnie jest to b. ważna sprawa
silence_hurts jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-15, 16:54   #1360
agunia_she
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1
Dot.: Jaki makijaż do chabrowej sukienki H&M? PILNE

Hej dziewczyny. Jestem tu nowa i bardzo proszę o radę jaki makijaż, manicure i pedicure zrobić do sukienki w kolorze chabrowym, buty kryte też chabrowe z zamszu. Z biżuterii to mam już super kule srebne i myślę że to wystarczy. Kopertówka w kolorze srebnym a żakiet biały. Kolor moich włosów to intensywny rudy. Dla ułatwienia dołączam zdjęcia. Włosy chciałabym upiąć-myślałam o jakimś koku, ale nie takim klasycznym, coś szalonego, bardzo podoba mi się upięcie Dody w teledysku "Dziękuję" taki punkowy styl z luźną grzywką i mocno ściągniętymi po bokach włosami. Fryzurka na bok z lużno opadającymi włosami odpada, ponieważ takową miałam już 2 razy na poprzednich imprezach i chciałabym coś nowego bo teraz wszyscy tak się czeszą. Z góry dziękuję za wszystkie posty.
Pozdrawiam
Aga
agunia_she jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 20:36   #1361
anica_diablica
Przyczajenie
 
Avatar anica_diablica
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 15
Pomoc w doborze makijażu (na wesele kuzynki)

Witam
Na następny tydzień wybieram się na wesele do kuzynki i nie wiem jak się pomalować. Będę ubrana w jasną sukienkę + czarne dodatki (tzn. czarne szpilki, bolerko i kolczyki). Myślałam aby zrobić sobie smokey eyes, ale wydaje mi się że "przytłacza moje oko". Doradźcie coś dziewczynki. Błagam..!
__________________




Edytowane przez anica_diablica
Czas edycji: 2010-09-20 o 16:05
anica_diablica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-19, 23:29   #1362
Doti_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 164
Dot.: Pomoc w doborze makijażu (na wesele kuzynki)

Może makijaż na srebrno? Ja tak się raz pomalowałam i mi się podobało
Tzn. chodzi mi o srebrny cień (może różne odcienie - choć ja używałam jednego), matowy. A do tego srebrna kredka - błyszcząca.
Co ty na to?
__________________
"You can't always get what you want..."
Doti_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 18:41   #1363
tusiacek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Radzyń Podlaski
Wiadomości: 13
Red face makijaż na wesele!

Witam,mam problemik..wybieram się na wesele i nie wiem jaki zrobić makijaż,powiem że mam różową sukienkę (podobną jak na obrazku) proszę o pomoc
__________________
`moja definicja szczęścia ;*
tusiacek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 21:46   #1364
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: makijaż na wesele!

przesoowam wątek na pytania do wizazystki. sukienka jest efektowna przez kokardę, róż na powiece to byłoby za dużo. postaw na smokey eye, zawsze elegancki, seksowny , nie musisz rtobic go w czerni, moze być grafit, tez brąz. jesli chcesz koniecznie kolor z sukienki na oku, porponuję pociągnąc eyelinerem dwie rzęsy w zewnętrznym kąciku, to dyskretnie nada kolor i urozmaici makijaż. napewno będzie tez pasowac kreska eyelinera i podreslone mocniej usta .
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 19:50   #1365
kaki23
Raczkowanie
 
Avatar kaki23
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 155
Jaki makijaż do sukienki :(

Witam,
mam problem ponieważ idę niedługo na kolejne wesele chcialabym zeby mój makijaż pasował ogólnie do całego ubioru, tym bardziej chce wyglądać ładnie bo jest to wesele mojego brata które niestety będzie trwało tylko jeden dzień.
Zakładam amarantowo różową połyskującą sukienkę (może uda mi się wkleić zdjęcie choć będę robić to po raz pierwszy i nie wiem czy mi wyjdzie ) do tego buty tez postaram sie wkleić zdjęcie ale gdyby nie dało rady to napisze że są w kolorze cielistym wpadającym w lekki pudrowy róż. Włosy mam ciemne a oczy niebieskie
CZEKAM NA WASZE PROPOZYCJE, MILE WIDZIANE RÓWNIEŻ ZDJĘCIA Z MAKIJAŻEM
p. s dołączyłam zdjęcie jak wyglądam w tej sukience...
kaki23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 10:48   #1366
kaki23
Raczkowanie
 
Avatar kaki23
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 155
Dopasowany makijaż do sukienki... Pomóżcie

Witam,
mam problem ponieważ idę niedługo na kolejne wesele chcialabym zeby mój makijaż pasował ogólnie do całego ubioru, tym bardziej chce wyglądać ładnie bo jest to wesele mojego brata które niestety będzie trwało tylko jeden dzień.
Zakładam amarantowo różową połyskującą sukienkę do tego buty są w kolorze cielistym wpadającym w lekki pudrowy róż. Włosy mam ciemne a oczy niebieskie
CZEKAM NA WASZE PROPOZYCJE, MILE WIDZIANE RÓWNIEŻ ZDJĘCIA Z MAKIJAŻEM
p. s dołączyłam zdjęcie jak wyglądam w tej sukience...
kaki23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 11:49   #1367
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Dopasowany makijaż do sukienki... Pomóżcie

Cytat:
Napisane przez kaki23 Pokaż wiadomość
Witam,
mam problem ponieważ idę niedługo na kolejne wesele chcialabym zeby mój makijaż pasował ogólnie do całego ubioru, tym bardziej chce wyglądać ładnie bo jest to wesele mojego brata które niestety będzie trwało tylko jeden dzień.
Zakładam amarantowo różową połyskującą sukienkę do tego buty są w kolorze cielistym wpadającym w lekki pudrowy róż. Włosy mam ciemne a oczy niebieskie
CZEKAM NA WASZE PROPOZYCJE, MILE WIDZIANE RÓWNIEŻ ZDJĘCIA Z MAKIJAŻEM
p. s dołączyłam zdjęcie jak wyglądam w tej sukience...
Łączę z wątkiem zbiorczym.

Proponuję smokey (czerń + złoto/srebro).
https://wizaz.pl/Makijaz/Trendy/Black-is-Back
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 14:49   #1368
kaki23
Raczkowanie
 
Avatar kaki23
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 155
Dot.: Jaki makijaż do sukienki? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie.

Tutaj to mi nikt nie odpisze, jak skierowano mnie do wątku ogólnego
kaki23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 14:55   #1369
muszki
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Hollyłódź
Wiadomości: 708
GG do muszki
Dot.: Jaki makijaż do sukienki? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez kaki23 Pokaż wiadomość
Tutaj to mi nikt nie odpisze, jak skierowano mnie do wątku ogólnego
ja bym dobrała kolor makijażu do dodatków - jak rozumiem, to są one w kolorze pudrowym ?
może pudrowy smokey ?
nie robiłabym natomiast ani kreski, ani nie zostawiałabym samego koloru.. nie będzie to dobrze wyglądało..
może przejście z pudru do amarantu, a na górze rozświetlenie ? też będzie ciekawie.

a jeżeli nie chcesz dopasowywać kolorystyki makijażu do stylizacji stroju, to może coś dyskretnego ? delikatne jasne cienie, które się nakładają - może się też wtedy pojawić kolor pudrowy, albo coś w brązie - może właśnie ten brązowo złoty/czarny smokey ? będzie ładnie i elegancko
muszki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-06, 12:53   #1370
lariskaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 12
Dot.: Jaki makijaż do sukienki? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie.

http://img214.imageshack.us/img214/5716/dsc04455l.jpg
link koloru sukienki

mam błękitne oczy, blond naturalne włosy, jasną karnację z piegami i zastanawiam się jaki makijaż do tego zrobić? sądzę, że jakiś chłodny.. ale chciałabym coś z granatem. dodatki będą czarne, zastanawiam się nad czarnym rajstopami również..
proszę o pomoc w doborze, bo to już w sobotę.


o a tak apropos to jestem dość wysoka mam 174 wzrostu i sukienkę taka za kolano przewiązana pod biustem i dalej puszczona, w sumie to mam tez szerokie biodra, wiec myślę, ze bd dobrze.. nie bd wyglądała chyba jak wieszak?:x
__________________
yy, a więc dietyja moja

no i nie rozumie facetów


`lubiła tańczyć, pełna radości tak!
lariskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 22:11   #1371
Ola198412
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1
Dot.: Jaki makijaż do sukienki? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie.

Witam! Piszę ponieważ także potrzebuję porady, wybieram się w przyszły weekend na wesele i potrzebuję dobrać makijaż, a więc mam jasną karnację, jestem blondynką i mam ciemne oczy sama nie wiem szare, ciemne, na wesele wybieram się w kreacji niebiesko-czarno-białej, a na poprawiny złoto żółto brązowej, no właśnie, a więc jaki powinnam zrobić sobie makijaż? z góry dziękuję za pomoc.
Ola198412 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 23:15   #1372
Martii=*
Zadomowienie
 
Avatar Martii=*
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 713
Dot.: Jaki makijaż do sukienki? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie.

Sukienka chabrowa satynowa. Długie włosy w kolorze jasnego brązu / b. ciemnego blondu. Jasna cera, zielone oczy. Jaki makijaż, żeby nie wyglądać na bardzo wymalowaną, ale żeby nie był niebieski? Ja wiem, może jakieś beże, brązy?
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
Martii=* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 00:07   #1373
famka89
Zadomowienie
 
Avatar famka89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: zdolnyśląsk
Wiadomości: 1 041
Dot.: Jaki makijaż do sukienki? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie.

Jaki makijaż mi doradzicie? Dodatki będą czerwone : ) okoliczność - wesele

p.s. wybaczcie głupią mine na zdjęciu , jednak jest to dość dobre zdjecie ukazujące całą twarz
famka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-24, 23:24   #1374
diotorka
Raczkowanie
 
Avatar diotorka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 236
Dot.: Jaki makijaż do sukienki? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie.

Może mi doradzićie ? Mam brązowe włosy ale chyba będę miała czarne,:p ,czarną sukienkę ,srebrne kolczyki ,naszyjnik,tylko nie wiem czy np wziąć czerwone buciki i torebkę.lub czarne..i dumam jaki makijaż zrobić...mam brązowe oczy,planuje chyba w odcieniu fioletu i granatu.może doradzicię
diotorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 15:36   #1375
Ewela9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 45
Smile Propozycje do czarnej sukienki

Witam. W sobote ide na impreze Adrzejkową. Ubieram czarna prostą sukienkę. Jakie kolory makijażu pasowałyby mi do tej czarnej sukienki. Może jakieś jasne, perłowe?
__________________
W życiu piękne są tylko chwile
Ewela9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 16:06   #1376
greatdee
Wtajemniczenie
 
Avatar greatdee
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 300
Dot.: Propozycje do czarnej sukienki

Do czarnej sukienki możesz poszaleć z makijażem, bo właściwie będzie pasował każdy. Może dopasuj go do dodatków?
__________________
Blog głównie makijażowy
Thank God I'm a Woman www.greatdee.pl
Greatdee na Instagramie
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 16:19   #1377
sarah22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Zduńska Wola
Wiadomości: 772
GG do sarah22
Dot.: Propozycje do czarnej sukienki

zależy jeszcze jakim jesteś typem urody;P ja jutro idę balować i również mam czarną sukienkę hmm..makijaż może być smokey eyes albo szarość i czerń;D
sarah22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 16:37   #1378
Elisss
Raczkowanie
 
Avatar Elisss
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 94
GG do Elisss
Dot.: Propozycje do czarnej sukienki

Ja też ubieram czarna kieckę, ale make-up kolorowy. FIOLET
dopasuj sobie do koloru tęczówki i do typu urody .
Żebyś później nie żałowała eksperymentów... wiesz te zdjecią oglądane pozniej ...
__________________
ZAPRASZAM NA SWÓJ BLOG - www.najlepszekosmetyki.pi nger.pl
Elisss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 16:46   #1379
Ewela9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 45
Dot.: Propozycje do czarnej sukienki

w sumie to nie wiem jaki mam typ urody. myslałam może o tym śliczntm granatowym smoky co jest na stronie wizażu Dodam swoje zdjęcie może.
__________________
W życiu piękne są tylko chwile

Edytowane przez Ewela9
Czas edycji: 2010-11-25 o 16:48
Ewela9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 16:49   #1380
Ewela9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 45
Dot.: Propozycje do czarnej sukienki

A dodatki srebrne. Na zdęciu może nie widać ale mam zielone oczy. A włosy to mam akutalnie blond. Albo wiecie co dodam aktualne zdjęcie, bo to mimo wszystko inaczej.
__________________
W życiu piękne są tylko chwile

Edytowane przez Ewela9
Czas edycji: 2010-11-25 o 16:56
Ewela9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-29 18:39:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:09.