"druga broda" - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-07-22, 19:14   #1
m@ua
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4

"druga broda"


Jestem szczupłą osobą a mimo to mam drugi podbrudek! jak moge się go pozbyc? ewentualnie zmniejszyć?
m@ua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-22, 22:12   #2
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: "druga broda"

kosmetykami raczej nic nie zdzialasz.. wiec radze polubic (albo chociaz zaakceptowac). a jak nie to tylko skalpel. nie chce ci psuc humoru, ale taka jest prawda.
p.s. oczywiscie, jesli jest to tylko wiszaca skora. jesli to tluszcz - to moze jakies cwiczenia na twarz? choc na ich temat opinie sa mieszane.
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-22, 22:15   #3
marmi
Raczkowanie
 
Avatar marmi
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 359
GG do marmi
Dot.: "druga broda"

Mysle, ze mozesz sprobowac ujedrnic troche skore brdy - kremami ujedrniajacymi i oczywiscie masazem. Szcypac, masowac itp. Takie cwiczenia czesto opisywane sa w pisamch kobiecych. Nie wiem czy to skutkuje ale mozesz sprobowac
Pozdrawiam
marmi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-23, 14:28   #4
m@ua
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4
Dot.: "druga broda"

słyszałam że są specjalne kremy wyszczuplające owal twarzy czy ktoś wie może co to za kremy ??
m@ua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-23, 15:10   #5
Violarte
Raczkowanie
 
Avatar Violarte
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 38
Dot.: "druga broda"

Witaj,
myślę ze najlepszym sposobem na to aby zlikwidować, a przynajmniej zmniejszyć podbródek jest spanie bez poduszki zupełnie na płasko. Ja choc jestem dość pokaxnyxh kształtów ni emam drugiej brody, natomiast moja mam osoba szczupła, ale niestety sypiająca na "pietrze" lub wrecz na siedząco ma bardzo bardzo znaczny drugi podbrudek.
pozdrawiam i zycze powodzenia
__________________
Czasem nie chcemy dostrzec tego co prawdziwe...
Violarte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-24, 10:20   #6
MKarkosz
Przyczajenie
 
Avatar MKarkosz
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 18
Dot.: "druga broda"

Możesz zmniejszyć podbródek żując dużo gum, pozatym są pewne ćwiczenia poprawiające napięceie skóry podbródka. Najlepszym ćwiczeniem jest podniesienie głowy (wręcz odchylenie) tak aby skóra była napieta a nastepnie wysuwanie dolnej zuchwy do góry, musisz czuc jak pracują Ci mięśnie podbródka. Wysuwasz w szybkim tępie po 25 razy z 4 powtórzeniami.
Po paru tygodniach jest znaczna różnica. Polecam świetne ćwiczenie, sama je stosuje co rano przez lustrem
MKarkosz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-24, 10:51   #7
lulina
Wtajemniczenie
 
Avatar lulina
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: opolskie/ Wrocław
Wiadomości: 2 265
Dot.: "druga broda"

Cytat:
Napisane przez Violarte
Witaj,
myślę ze najlepszym sposobem na to aby zlikwidować, a przynajmniej zmniejszyć podbródek jest spanie bez poduszki zupełnie na płasko. Ja choc jestem dość pokaxnyxh kształtów ni emam drugiej brody, natomiast moja mam osoba szczupła, ale niestety sypiająca na "pietrze" lub wrecz na siedząco ma bardzo bardzo znaczny drugi podbrudek.
pozdrawiam i zycze powodzenia
Ja spię całkiem na płasko, poduszkę mam, ale śpię pod nią bo mi za wysoko, a "drugą brodę" też mam,więc wątpię zeby to od tego zależało
__________________
Żyje się tylko raz, więc żyj pełnią życia!!!!!!!!!!

lulinka- Paulinka
Mój kochany Haseczek ;( [*]

[glamour]12655[/glamour]
dziękuje za klik
lulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-05, 21:58   #8
grrrx
Raczkowanie
 
Avatar grrrx
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 51
Dot.: "druga broda"

Mam pytanie; czy stosując masaże ostrą gąbką oraz smarowanie tych okolic krem antycellulitowym czy wyszczuplającym może pomóc zgubić drugi podbródek?
grrrx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-05, 22:00   #9
grrrx
Raczkowanie
 
Avatar grrrx
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 51
Dot.: "druga broda"

Cytat:
Napisane przez Violarte Pokaż wiadomość
Witaj,
myślę ze najlepszym sposobem na to aby zlikwidować, a przynajmniej zmniejszyć podbródek jest spanie bez poduszki zupełnie na płasko. Ja choc jestem dość pokaxnyxh kształtów ni emam drugiej brody, natomiast moja mam osoba szczupła, ale niestety sypiająca na "pietrze" lub wrecz na siedząco ma bardzo bardzo znaczny drugi podbrudek.
pozdrawiam i zycze powodzenia
(ja śpię prawie całkowicie na płaskim a mimo to jestem posiadaczką drugiego podbródka -to chyba nie ma znaczenia)
grrrx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-05, 22:16   #10
gohnia
Raczkowanie
 
Avatar gohnia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 302
Dot.: "druga broda"

Pamiętam, że w "Mieście Kobiet" A. Młynarska rozmawiała z chirurgiem plastycznym, dermatologiem i Fiolką o poprawianiu wyglądu. Kiedy doszły do problemu drugiego podbródka, na propozycję odsysania tłuszczu pani dermatolog powiedziała o metodzie, w której ostrzykuje się skórę jakąś substancją ( to była trudna nazwa) i ona rozpuszcza tłuszcz, który nastepnie się wchłania. Myslę, że to dobra alternatywa dla odsysania
__________________
nic nie jest takie na jakie wygląda

12 czerwca 2010
gohnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-06, 10:09   #11
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: "druga broda"

Ja(szczupla) tez kiedys mialam problem drugiej brody,a pomoglo mi:
1-chodzenie z podniesiona glowa(bardzo wazne)
2-nie podpieranie sie pod broda rekoma
3-zimna i ciepla woda naprzemiennie
4-nalozenie kremu nivea a potem oszczypywanie,masowanie,k lepanie(oczywisce wszystko bez rozciagania skory)
Druga broda znikla i nie wrocila,a dzieki kremowi nievea(ktory caly czas uzywam na te partie skory) pomimo prawie trzydziestki na karku,nie mam ani jednej bruzdy na szyi
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-06, 13:58   #12
grrrx
Raczkowanie
 
Avatar grrrx
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 51
Dot.: "druga broda"

Cytat:
Napisane przez Little Angel Pokaż wiadomość
Ja(szczupla) tez kiedys mialam problem drugiej brody,a pomoglo mi:
1-chodzenie z podniesiona glowa(bardzo wazne)
2-nie podpieranie sie pod broda rekoma
3-zimna i ciepla woda naprzemiennie
4-nalozenie kremu nivea a potem oszczypywanie,masowanie,k lepanie(oczywisce wszystko bez rozciagania skory)
Druga broda znikla i nie wrocila,a dzieki kremowi nievea(ktory caly czas uzywam na te partie skory) pomimo prawie trzydziestki na karku,nie mam ani jednej bruzdy na szyi
dzięki Little Angel, podbudowałaś mnie. Od dziś zaczynam walkę z drugim podbródkiem
grrrx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-06, 16:27   #13
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: "druga broda"

Cytat:
Napisane przez grrrx Pokaż wiadomość
dzięki Little Angel, podbudowałaś mnie. Od dziś zaczynam walkę z drugim podbródkiem

Kiedys spalam na plaskim,potem na jasku,teraz na walku z gorczyca(dla uscislenia)
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-06, 20:40   #14
nika15126
Przyczajenie
 
Avatar nika15126
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 18
GG do nika15126
Talking Dot.: "druga broda"

ja jestem rowniez za cwiczeniami dotyczacymi wychylania wysoko szczeki jezeli codzienne bedziesz je stosowac podbrodek stanie sie mniej widoczny
__________________
KASIEK


zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=166847
nika15126 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-02, 14:14   #15
maaatrusia
Raczkowanie
 
Avatar maaatrusia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 101
Cool Dot.: "druga broda"

Jeśli to pomoże, to jestem uratowana.. mam dość swojego drugiego podbródka
__________________
> 16.07.2011
maaatrusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-02, 14:23   #16
Błękitny Frędzelek
Raczkowanie
 
Avatar Błękitny Frędzelek
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 198
Dot.: "druga broda"

Dziewczyny, no nie świrujcie!!! Jak możecie pisać, że na podwójny podbródek najlepszy jest skalpel, jeśli jedna czy dwie metody zawiodły. Bez przesady. Może warto trochę popracować nad sobą.
Proponuję regularny masaż twarzy u kosmetyczki, tylko powiedz jej, że zależy ci na tym, aby swą uwagę skoncentrowała głównie na tym miejscu. Masaż uelastyczni i "Odchudzi" troszkę buzię.
Błękitny Frędzelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-02, 20:19   #17
bella_*
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1
Dot.: "druga broda"

Cytat:
Napisane przez MKarkosz Pokaż wiadomość
Możesz zmniejszyć podbródek żując dużo gum, pozatym są pewne ćwiczenia poprawiające napięceie skóry podbródka. Najlepszym ćwiczeniem jest podniesienie głowy (wręcz odchylenie) tak aby skóra była napieta a nastepnie wysuwanie dolnej zuchwy do góry, musisz czuc jak pracują Ci mięśnie podbródka. Wysuwasz w szybkim tępie po 25 razy z 4 powtórzeniami.
Po paru tygodniach jest znaczna różnica. Polecam świetne ćwiczenie, sama je stosuje co rano przez lustrem





no ja zuje gumy przez caly dzien a niestety mam 2 podbrodek..wiec niestety zucie gumy nie skutkuje
bella_* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-03, 11:29   #18
maaatrusia
Raczkowanie
 
Avatar maaatrusia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 101
Dot.: "druga broda"

to co w końcu pomaga?.. zawsze byłam szczupła( można powiedzieć ze jakiś czas temu nawet chuda).. ale odkąd przybyło mi 3-4 kilo pojawił sie problem 2 brody.. przez to moja twarz wygląda jak klucha..
__________________
> 16.07.2011
maaatrusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-03, 13:48   #19
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: "druga broda"

Cytat:
Napisane przez maaatrusia Pokaż wiadomość
to co w końcu pomaga?.. zawsze byłam szczupła( można powiedzieć ze jakiś czas temu nawet chuda).. ale odkąd przybyło mi 3-4 kilo pojawił sie problem 2 brody.. przez to moja twarz wygląda jak klucha..
W Wysokich Obcasach, w artykule o Helenie Rubinstein (no jak dla mnie jakiś tam autorytet ) pisali, że ona codziennie spędzała kilka chwila na klepaniu podbródka właśnie, dlatego nie miała problemów z druga broda, która w pewnym wieku pojawia się niezależnie od wagi. To klepanie to uderzanie podbródka zewnętrzną częścią dłoni w stronę "od czyi" na zewnątrz.
Mam nadzieję, że w miarę klarownie to opisałam
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-04, 07:48   #20
maaatrusia
Raczkowanie
 
Avatar maaatrusia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 101
Dot.: "druga broda"

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
W Wysokich Obcasach, w artykule o Helenie Rubinstein (no jak dla mnie jakiś tam autorytet ) pisali, że ona codziennie spędzała kilka chwila na klepaniu podbródka właśnie, dlatego nie miała problemów z druga broda, która w pewnym wieku pojawia się niezależnie od wagi. To klepanie to uderzanie podbródka zewnętrzną częścią dłoni w stronę "od czyi" na zewnątrz.
Mam nadzieję, że w miarę klarownie to opisałam
Dziękuję za cenną informację wczoraj zaczęłam ćwiczyć mięśnie podbródka, a dziś zaczynam klepanie
dziękuję jeszcze raz
__________________
> 16.07.2011
maaatrusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-04, 09:25   #21
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: "druga broda"

Cytat:
Napisane przez maaatrusia Pokaż wiadomość
Dziękuję za cenną informację wczoraj zaczęłam ćwiczyć mięśnie podbródka, a dziś zaczynam klepanie
dziękuję jeszcze raz
A proszę bardzo, zawsze do usług
klep, klep i daj znać za jakiś czas, czy sa efekty jakieś przyzwoite?
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-08, 21:06   #22
alicefromwonderland
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 43
Dot.: "druga broda"

jejku, jestem w szoku zawsze myslalam, ze ]'druga broda' jest nie do 'wyleczenia' ale widze, ze sa sposoby.
Napiszcie cos czy wam pomoglo prooosze
bo sama z checia bym sie za kilka z tych metod wziela - takrze jestem 'szczesliwa' posiadaczka 'drugiej brody'
alicefromwonderland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-08, 22:39   #23
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: "druga broda"

A znacie moze jakies makijazowe sztuczki,ktore pomoge w ukryciu "drugiej brody"???Myslicie,ze puder brazujacy jest w stanie cos ukryc w tym przypadku?
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 11:46   #24
pepitka
Raczkowanie
 
Avatar pepitka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Legnica / Wrocław
Wiadomości: 229
Dot.: "druga broda"

Jeśli chodzi o makijazowe sztuczki, które pomogą "odwrócić uwagę widza" od podbródka, to słyszałam o modelowaniu tego miejsca poprzez delikatne omiatanie go pudrem brązującym lub jak ktoś jest biegły w tych sprawach modelowanie za pomocą ciemniejszego o ton podkładu, ale to ponoć propozucja dla zaawansowanych. Ma to działać na tej samej zasadzie, na jakiej wyszczuplamy policzki, nos itp. przyciemniając je, a uwydatniamy kości policzkowe kładąc tam rozświetlacz. Ale ekspert ze mnie żaden, wiec może jakis filmik instruktażowy na youtube by nam to lepiej zobrazował. ehh..

A co do inwazyjnych acz nie chirurgicznych zabiegów, które ponoć mogą wyszczuplic ten obszar, to jak pisała gohnia jest możliwość ostrzykiwania fosfatydyloholiną, a zabieg ten kryje sie pod nazwą lipoliza lub lipoliza iniekcyjna. Zwykle potrzeba od 2 do 4 zabiegów, cena w zalezności od wielkości przypadłości() i miejsca wahać sie będzie od 200 do 800 zł za jedna wizytę. Nie jest to zabieg komfortowy i lepiej zafundować go sobie przed weekendem, bo substancja powoduje w zasadzie od razu po zastrzyku dość rozległy stan zapalny - taki wielki bąbel, który boli jak sto diabłów i utrzymuje się kilka dni.

Ale teraz wątpię, żeby ktos był tym rozwiązaniem zainteresowany
pepitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 16:35   #25
zako1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1
Dot.: "druga broda"

NO ja terz mam problem wiecie może w jaki sposób zlikwidować podbrudek numer 2? jestem osobą troszka puszystą jak to nazwać , pomużcie prosze

---------- Dopisano o 17:34 ---------- Poprzedni post napisano o 17:30 ----------

wiem także że zadko ktos bywa na forum tym ale ja czekam na odp.

---------- Dopisano o 17:35 ---------- Poprzedni post napisano o 17:34 ----------

wiem także że zadko ktos bywa na forum tym ale ja czekam na odp.
zako1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 18:29   #26
NadIia
Rozeznanie
 
Avatar NadIia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 707
Dot.: "druga broda"

podłaczam sie
NadIia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 19:21   #27
Euphoriaa
Raczkowanie
 
Avatar Euphoriaa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Twin Peaks
Wiadomości: 405
Dot.: "druga broda"

ja tez.. cwiczenia z otychylona glowa mi nie wiele pomogly, poniewaz po tygodniu "ciezkiej" pracy mi sie odechcialo. zmotywuje sie i zaczne od poczatku
__________________
to moja wina i mogę ją zwalić na kogo chcę!
~h. simpson
Euphoriaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-24, 12:45   #28
Kiciunia85
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 530
Dot.: "druga broda"

Też się podłączam. Choć jestem chuda to i tak mam jakąś lekko wiszącą skórę pod brodą i tak się zastanawiam, czy tam jest tłuszcz, czy to tylko obwisła skóra... jest denerwująco pulchna! Jak wydłużę głowę w przód to tego nie ma, ale jak mam normalnie głowę, to to jest... Tak jak na kolanach skóra jest zmarszczona, bo kolano się zgina, to i tu musi być więcej skóry by "starczyło jej" jak się maxymalnie odchyla głowę, ale jednak niektórzy nie mają takiej drugiej bródki... ogólnie mam szczupłą twarz, widać mi kości policzkowe, a szczególnie z daleka; wystają mi z przodu "przednie" części tych kości. A ta skórka pod brodą jest! Yh...
Ja przekażę Wam jeszcze inne metody: Robienie pilingu kawowego na brodę, wyciąganie w przód języka i, moja metoda, której nie stosowałam ale musi być bardzo skuteczna: masowanie brody takim elektrycznym masażerem; miałam taki w domu, tylko nie wiem gdzie można taki kupić. Działa on tak, że jak się naciśnie nim na jakąś część ciała, to on wibruje no i myślę, że takie drgania dobrze zwalczą tłuszczyk.
__________________
Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?
Ja nie, bo w ogóle nie nosze!

Opalone, a raczej przypalone, jędrne pośladki!
http://www.youtube.com/watch?v=APKyPYR7jAk
Kiciunia85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 23:18   #29
tinyyy
Przyczajenie
 
Avatar tinyyy
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2
Dot.: "druga broda"

Wyciągnij język i unieś jego koniec do góry, wytrzymaj 15 sek. -załóż dolną wargę na górną, podnieś brodę do góry i postaraj się szeroko uśmiechnąć Wszystkie ćwiczenia powtarzaj 10- 15 razy. Powodzenia!
tinyyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:55.