Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV - Strona 126 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-05-12, 17:20   #3751
Ender
Wtajemniczenie
 
Avatar Ender
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 610
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Dziewczyny,czy możecie mi poradzić?
Kupuję od wielu lat w Sephorze ,i stacjonarnie,i przez internet,i pierwszy raz mam taka sytuację.Więc tak:
Na stronie internetowej Sephory były fajne przeceny,więc zamówiłam kremy i chusteczki do demakijażu za 233 zł.Pieniądze wysłałam od razu.
Przez cały tydzień nie dostałam informacji na temat zamówienia (oprócz potwierdzenia w dniu,kiedy zamawiałam),a na stronie status mojego zamówienia wyświetlał się jako "w przygotowaniu"
Napisałam do nich 3 dni temu z pytaniem,co z moim zamówieniem.
Dzisiaj dostałam od nich taką odpowiedz:


Szanowna Pani P...........,
W odpowiedzi na zgłoszenie, które otrzymaliśmy dnia 11 maja 2016 roku, dotyczące Pani zamówienia numer 1061751881.

Uprzejmie informujemy, że Pani zamówienie nie mogło być zrealizowane ze względu na brak dostępności produktów wybranych przez Panią.

Prosimy o podanie numeru Pani rachunku bankowego w celu dokonania zwrotu kwoty 233,00 zł.

W ramach rekompensaty pragniemy zaoferować Pani kupon zakupowy o wartości 50 % od wartości Pani niezrealizowanego zamówenia. Kupon będzie utworzony na Pani koncie sklepu internetowego Sephora i może Pani wykorzystać go przez dwanaście miesięcy wybierając opcję płatności ''przedpłata''.

Firma Sephora przeprasza Panią za wszystkie powstałe niedogodności."


No i tak,te produkty są dostępne cały czas w Sephorze i na stronce,ale w normalnych cenach.Kupon na zakupy jakby rekompensuje mi tą wyższą cenę,ale tylko częściowo,na zakupach zaoszczędziłabym ok 50 zł więcej.....
Na zamówienie czekam już od 2 maja,czyli półtorej tygodnia,nikt do mnie nie napisał wcześniej.
Szukałam na stronce Sephory,czy moga odstąpić od sprzedaży tydzień po tym jak im zapłaciłam za towar,ale nie mogę nic znalezć...
Czy sprzedawca ma w ogóle takie prawo?
Czy nie powinno być tak ,że muszą mi wydać towar,za który zapłaciłam?
Ogólnie jestem zniesmaczona ich zachowaniem....

.................


Przepraszam,muszę jednak coś jeszcze dopisać,faktycznie te kremy są na stronie internetowej jako "chwilowo niedostępne",ale wczoraj byłam w Sephorze w Opolu i widziałam je na półce!
To są nowe opakowania,weszły jakieś pół roku temu,a teraz na internecie są jeszcze jakieś inne,niby całkiem nowe....

Edytowane przez Ender
Czas edycji: 2016-05-12 o 17:24
Ender jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-12, 17:21   #3752
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
ja nic nie kupilam, myslalam o kilku rzeczach, ale albo niedostepne albo wywalalo mnie na strone glowna, do tego douglas chodzil jakbym miala internet z czasu modemow kablowych, uznalam, ze to znak, ze mam sie opanowac z zakupami
Szkoda, że ja takich znaków nie miewam



Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja trochę nakupowałam, ale nie wiem czy wszystkie zamówienia opłacę, bo mnie trochę łączna suma do zapłaty podłamała
Ola pochwal się co
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-12, 17:52   #3753
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Ola pochwal się co
W sumie mam 5 jeszcze nieopłaconych zamówień, w tym 3 z wczorajszej nocy zakupów .
Najstarsze jest z turkusową Luną mini. Kolejne zamówione rzeczy to takie duo - róż i rozświetlacz z letniej kolekcji Toma Forda (kliknięty w tym samym czasie brązer Terra przyszedł dziś ), trzy pędzle MAC do twarzy, fluid MAC Studio Fix, mały pędzelek do oczu Armaniego, kremowe duo do konturowania Toma Forda i jeszcze jakieś drobiażdżki . Może nie ma tego dużo, ale kwota wyszła dość znacząca, a na dobrą sprawę nic mi nie jest tak naprawdę potrzebne . Teraz walczę ze sobą - ciekawe czy wygra zbieractwo i głupota czy jednak rozsądek
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-12, 17:52   #3754
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

To mamy kolejna noc zakupow w D.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-12, 17:53   #3755
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Troszkę jeszcze zejdzie, bo dopiero jak spotkam sie z Neath i zrobie jej odsypkę zacznę uzywać Ale moja ciekawosć sięga już zenitu
Cierpliwie poczekam


Dziewczęta jakich używacie kremów z filtrem pod makijaż? Do tej pory używałam JMO, ale szczerze to kupiłabym coś tańszego (chyba, że w Douglasie przy -20%) albo po prostu innego.
Muszę szybko coś kupić, bo słońce grzeje mocno i plamy mi wychodzą
Dodam, że mam cerę mieszaną w kierunku suchej, wrażliwą i jestem w przedziale wiekowym 35-40
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-12, 17:56   #3756
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Kupilam dzis zloty lancuszek w Minty Dot, jak mi sie zerwie wszystko zwale na iliosa , bo kupilam po jej recenzji
Milko moze Phenome? Wiem tez ze Shiseido ma filtr Anessa ale to chyba na allegro albo ebayu
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-12, 17:58   #3757
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Ender Pokaż wiadomość
Dziewczyny,czy możecie mi poradzić?
Kupuję od wielu lat w Sephorze ,i stacjonarnie,i przez internet,i pierwszy raz mam taka sytuację.Więc tak:
Na stronie internetowej Sephory były fajne przeceny,więc zamówiłam kremy i chusteczki do demakijażu za 233 zł.Pieniądze wysłałam od razu.
Przez cały tydzień nie dostałam informacji na temat zamówienia (oprócz potwierdzenia w dniu,kiedy zamawiałam),a na stronie status mojego zamówienia wyświetlał się jako "w przygotowaniu"
Napisałam do nich 3 dni temu z pytaniem,co z moim zamówieniem.
Dzisiaj dostałam od nich taką odpowiedz:


Szanowna Pani P...........,
W odpowiedzi na zgłoszenie, które otrzymaliśmy dnia 11 maja 2016 roku, dotyczące Pani zamówienia numer 1061751881.

Uprzejmie informujemy, że Pani zamówienie nie mogło być zrealizowane ze względu na brak dostępności produktów wybranych przez Panią.

Prosimy o podanie numeru Pani rachunku bankowego w celu dokonania zwrotu kwoty 233,00 zł.

W ramach rekompensaty pragniemy zaoferować Pani kupon zakupowy o wartości 50 % od wartości Pani niezrealizowanego zamówenia. Kupon będzie utworzony na Pani koncie sklepu internetowego Sephora i może Pani wykorzystać go przez dwanaście miesięcy wybierając opcję płatności ''przedpłata''.

Firma Sephora przeprasza Panią za wszystkie powstałe niedogodności."


No i tak,te produkty są dostępne cały czas w Sephorze i na stronce,ale w normalnych cenach.Kupon na zakupy jakby rekompensuje mi tą wyższą cenę,ale tylko częściowo,na zakupach zaoszczędziłabym ok 50 zł więcej.....
Na zamówienie czekam już od 2 maja,czyli półtorej tygodnia,nikt do mnie nie napisał wcześniej.
Szukałam na stronce Sephory,czy moga odstąpić od sprzedaży tydzień po tym jak im zapłaciłam za towar,ale nie mogę nic znalezć...
Czy sprzedawca ma w ogóle takie prawo?
Czy nie powinno być tak ,że muszą mi wydać towar,za który zapłaciłam?
Ogólnie jestem zniesmaczona ich zachowaniem....

.................


Przepraszam,muszę jednak coś jeszcze dopisać,faktycznie te kremy są na stronie internetowej jako "chwilowo niedostępne",ale wczoraj byłam w Sephorze w Opolu i widziałam je na półce!
To są nowe opakowania,weszły jakieś pół roku temu,a teraz na internecie są jeszcze jakieś inne,niby całkiem nowe....
W Sephorze jak płacisz przelewem to produkty nie są dla Ciebie zarezerwowane - liczy się stan magazynu w momencie otrzymania przez nich pieniędzy. Często się zdarza, że produktu już nie ma jak jest wyprzedaż, limitowany produkt, promocja. Wyprzedaż była do poniedziałku. Ja bym na Twoim miejscu się cieszyła, że dali taką fajną rekompensatę, bo normalnie nic nie dają, tylko zwracają kasę.

Na wyprzedaży były produkty Sephory w starych opakowaniach - od ok. połowy marca są nowe.

Edytowane przez pingwintastas
Czas edycji: 2016-05-12 o 17:59
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-12, 17:58   #3758
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Ender Pokaż wiadomość
Dziewczyny,czy możecie mi poradzić?
Kupuję od wielu lat w Sephorze ,i stacjonarnie,i przez internet,i pierwszy raz mam taka sytuację.Więc tak:
Na stronie internetowej Sephory były fajne przeceny,więc zamówiłam kremy i chusteczki do demakijażu za 233 zł.Pieniądze wysłałam od razu.
Przez cały tydzień nie dostałam informacji na temat zamówienia (oprócz potwierdzenia w dniu,kiedy zamawiałam),a na stronie status mojego zamówienia wyświetlał się jako "w przygotowaniu"
Napisałam do nich 3 dni temu z pytaniem,co z moim zamówieniem.
Dzisiaj dostałam od nich taką odpowiedz:


Szanowna Pani P...........,
W odpowiedzi na zgłoszenie, które otrzymaliśmy dnia 11 maja 2016 roku, dotyczące Pani zamówienia numer 1061751881.

Uprzejmie informujemy, że Pani zamówienie nie mogło być zrealizowane ze względu na brak dostępności produktów wybranych przez Panią.

Prosimy o podanie numeru Pani rachunku bankowego w celu dokonania zwrotu kwoty 233,00 zł.

W ramach rekompensaty pragniemy zaoferować Pani kupon zakupowy o wartości 50 % od wartości Pani niezrealizowanego zamówenia. Kupon będzie utworzony na Pani koncie sklepu internetowego Sephora i może Pani wykorzystać go przez dwanaście miesięcy wybierając opcję płatności ''przedpłata''.

Firma Sephora przeprasza Panią za wszystkie powstałe niedogodności."


No i tak,te produkty są dostępne cały czas w Sephorze i na stronce,ale w normalnych cenach.Kupon na zakupy jakby rekompensuje mi tą wyższą cenę,ale tylko częściowo,na zakupach zaoszczędziłabym ok 50 zł więcej.....
Na zamówienie czekam już od 2 maja,czyli półtorej tygodnia,nikt do mnie nie napisał wcześniej.
Szukałam na stronce Sephory,czy moga odstąpić od sprzedaży tydzień po tym jak im zapłaciłam za towar,ale nie mogę nic znalezć...
Czy sprzedawca ma w ogóle takie prawo?
Czy nie powinno być tak ,że muszą mi wydać towar,za który zapłaciłam?
Ogólnie jestem zniesmaczona ich zachowaniem....

.................


Przepraszam,muszę jednak coś jeszcze dopisać,faktycznie te kremy są na stronie internetowej jako "chwilowo niedostępne",ale wczoraj byłam w Sephorze w Opolu i widziałam je na półce!
To są nowe opakowania,weszły jakieś pół roku temu,a teraz na internecie są jeszcze jakieś inne,niby całkiem nowe....
Niesmak niesmakiem (częste tu zjawisko, jeśli chodzi o S. czy D. ), przepisy przepisami, ale co im zrobisz - do sądu pójdziesz?

Na Twoim miejscu napisałabym im ewentualnie maila, że satysfakcjonującym dla Ciebie rozwiązaniem będzie przyznanie rekompensaty w takiej wysokości, żebyś mogła kupić te produkty za cenę z niezrealizowanego zamówienia, jak produkty pojawią się na stronie w cenie regularnej.

Oferta w stacjonarce to nie to samo, co oferta online.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-12, 18:17   #3759
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Niesmak niesmakiem (częste tu zjawisko, jeśli chodzi o S. czy D. ), przepisy przepisami, ale co im zrobisz - do sądu pójdziesz?

Na Twoim miejscu napisałabym im ewentualnie maila, że satysfakcjonującym dla Ciebie rozwiązaniem będzie przyznanie rekompensaty w takiej wysokości, żebyś mogła kupić te produkty za cenę z niezrealizowanego zamówienia, jak produkty pojawią się na stronie w cenie regularnej.

Oferta w stacjonarce to nie to samo, co oferta online.
Nie będzie tych produktów online, bo to były purchawy i już się wyprzedały, w stacjo są resztki - większość z 2012 roku

Sprzedawca ma prawo do wycofania się z umowy jak towar został uszkodzony albo nie ma możliwości dostarczenia go.

Rekompensata jest rewelacyjna - też chcę dostać za darmo 116zł!

Edytowane przez pingwintastas
Czas edycji: 2016-05-12 o 18:47
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-12, 18:22   #3760
Pakipsi
Wtajemniczenie
 
Avatar Pakipsi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 2 263
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Nie będzie tych produktów online, bo to były purchawy i już się wyprzedały, w stacjo są resztki - większość z 2012 roku

Sprzedawca ma prawo do wycofania się z umowy jak towar został uszkodzony albo nie ma możliwości dostarczenia go.

Rekompensata jest rewelacyjna - też chcę dostać za darmo 116zł! :bounca:
no właśnie, nie dość, że ominęły ja purchawy, to jeszcze jest 116 zeta do przodu, nie ma co narzekać, dobry deal
Pakipsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-12, 18:28   #3761
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość

Przyszła (już dawno) i moja szara Luna Mini - jest mała, zgrabna i estetyczna ufff. Na szczęście design jest w porządku (bo z tym to różnie bywa) i używa się jej bardzo przyjemnie Użyłam dopiero dwa razy, ale buzia była gładsza. Czekam na dalsze efekty


O, to niecierpliwie czekam na początkowe recenzje.

---------- Dopisano o 15:33 ---------- Poprzedni post napisano o 15:30 ----------


Też bardzo lubię MAC Matte Bronze, świetny kolor i trwałość Ostatnio (zeszłego lata) co prawda porzuciłam go na rzecz bazy brązującej Chanel, ale ona jest taaaaaka wydajna, że już mi się znudziła. Muszę więc wykopać z czeluści swego kuferka Matte Bronze
ja też zaczęłam uzywać mojej Luny, ale się zastanawiam wciąż czego ja mam używać do mycia - do tej pory używałam płynu micelarnego i mydełek ekologicznych, ale one mają różne olejki w składzie, więc chyba nie mogę

może mogłabym wmasować Luną ten Kolegen NTC? jak myslicie?
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-12, 18:32   #3762
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Użyłam dziś trzech nowych kosmetyków

Wczoraj ze Sweet Peach coś na szybko wykombinowałam, więc nawet się nie wczuwałam, ale dziś połączyłam Nectar z Just Peachy, wygląda pięknie

Plus przetestowałam podkład Sephora Wonderful Cushion, mam numerek 20. Wydawało mi się na początku, ze za ciemny, ale jednak nie. Co prawda najsensowniej go nakładać gąbką z kompletu i tak też zrobiłam (a nie jajkiem). Całkiem spoko, krycie lekkie raczej, ale wygląda przyzwoicie.

No i MAC Matte bronze - piękny Chłodny, dobra pigmentacja, dobre rozcieranie. Cudo w sumie już wczoraj go użyłam i przeżył cały dzień. Dzięki Corii


Matte Bronze jest super, też polecam
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Troszkę jeszcze zejdzie, bo dopiero jak spotkam sie z Neath i zrobie jej odsypkę zacznę uzywać Ale moja ciekawosć sięga już zenitu
Już niedługo
Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Pokaż wiadomość
U mnie się zaczął znowu okres cięższych treningów i nawet nie mam kiedy się pomalować. Rano trening, zakupy, obiad, trening, jedzenie, drzemka, trening... A przecież nie będę sie malować tylko po to żeby zaraz mi to spłynęło. Ale weekend wolny i mam nadzieję że z lubym gdzieś wyskoczymy
Nie dziwię się Dobrze, że weekend wolny
Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
W sumie mam 5 jeszcze nieopłaconych zamówień, w tym 3 z wczorajszej nocy zakupów .
Najstarsze jest z turkusową Luną mini. Kolejne zamówione rzeczy to takie duo - róż i rozświetlacz z letniej kolekcji Toma Forda (kliknięty w tym samym czasie brązer Terra przyszedł dziś ), trzy pędzle MAC do twarzy, fluid MAC Studio Fix, mały pędzelek do oczu Armaniego, kremowe duo do konturowania Toma Forda i jeszcze jakieś drobiażdżki . Może nie ma tego dużo, ale kwota wyszła dość znacząca, a na dobrą sprawę nic mi nie jest tak naprawdę potrzebne . Teraz walczę ze sobą - ciekawe czy wygra zbieractwo i głupota czy jednak rozsądek
Nie odpuszczaj Luny, naprawdę warto ją kupić, w tej cenie szczególnie

Cieszę się, że nie po drodze mi z Tomem Fordem - ani makijażowo, ani perfumowo, bo bym strasznie popłynęła
Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Cierpliwie poczekam


Dziewczęta jakich używacie kremów z filtrem pod makijaż? Do tej pory używałam JMO, ale szczerze to kupiłabym coś tańszego (chyba, że w Douglasie przy -20%) albo po prostu innego.
Muszę szybko coś kupić, bo słońce grzeje mocno i plamy mi wychodzą
Dodam, że mam cerę mieszaną w kierunku suchej, wrażliwą i jestem w przedziale wiekowym 35-40
Zamówiłam teraz Skin79 w D. ze zniżką. Nie miałam go, ale recenzje ma dobre, a i za 40 zł chyba warto zaryzykować

Możesz spróbować jeszcze Synchroline - Aknicare jest całkiem przyzwoity i wchłania się do matu. Kupiłam też ostatnio jakiś do cery naczynkowej, ale nie używałam jeszcze. Tester miał przyjemną konsystencję

Nie polecam LRP, Vichy, Avene - bogatsze wersje są strasznie tłuste, a te lekkie robią mi suchą skorupę na twarzy

---------- Dopisano o 19:32 ---------- Poprzedni post napisano o 19:29 ----------

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Rekompensata jest rewelacyjna - też chcę dostać za darmo 116zł! :bounca:
Też bym chciała
Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
ja też zaczęłam uzywać mojej Luny, ale się zastanawiam wciąż czego ja mam używać do mycia - do tej pory używałam płynu micelarnego i mydełek ekologicznych, ale one mają różne olejki w składzie, więc chyba nie mogę

może mogłabym wmasować Luną ten Kolegen NTC? jak myslicie?
Olejki chyba nie przeszkadzają, nie wolno tylko używać żeli z drobinkami, glinkami i silikonami.

Ja używam z Luną mydła JMO, żeli Clinique, żelu micelarnego z Biedronki, Norela z kwasem migdałowym i wszystko było w porządku
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-12, 18:46   #3763
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Pakipsi Pokaż wiadomość
no właśnie, nie dość, że ominęły ja purchawy, to jeszcze jest 116 zeta do przodu, nie ma co narzekać, dobry deal
No, ja zazdroszczę Ja nie zamawiałam online, bo wiedziałam, że mi wszystko przyjdzie z 2012 roku, więc wolałam sobie w stacjo poszukać i wybrać w miarę świeże (choć tam też duuużo z 2012 było ), a tu taki deal można było zrobić. Trzeba następnym razem zamawiać purchawy na przelew i robić biznesy
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-12, 19:07   #3764
Ender
Wtajemniczenie
 
Avatar Ender
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 610
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
W Sephorze jak płacisz przelewem to produkty nie są dla Ciebie zarezerwowane - liczy się stan magazynu w momencie otrzymania przez nich pieniędzy. Często się zdarza, że produktu już nie ma jak jest wyprzedaż, limitowany produkt, promocja. Wyprzedaż była do poniedziałku. Ja bym na Twoim miejscu się cieszyła, że dali taką fajną rekompensatę, bo normalnie nic nie dają, tylko zwracają kasę.

Na wyprzedaży były produkty Sephory w starych opakowaniach - od ok. połowy marca są nowe.
Dziękuję wszystkim za podpowiedzi
Pingwinie,a gdzie jest właśnie zawarta informacja o tym,że produkt jest zarezerwowany dopiero po wpłynięciu przelewu,bo tego nie mogę odszukać?Jeśli tak jest,to faktycznie , mają prawo powiedzieć że się skończyło i tyle...

Jeśli chodzi o to ,że z promocją były kremy w starej wersji,to akurat nieprawda.Kupuję te produkty od chyba trzech lat ,jakieś pół roku temu opakowanie zmieniono na takie:
http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...ajacy/P1410003
Teraz mają być takie:
http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...zanie/P2471068

Pół roku temu sprzedawczyni w Sephorze zapewniała mnie,że pomimo zmienionego opakowania skład jest ten sam,więc dobrze to pamiętam.

Tylko że kremy w tych opakowaniach jak na zdjęciu z promocji stoją nadal na Sephorowych półkach.A wg tego,co czytałam i dowiadywałam się kiedyś u rzecznika ochrony praw konsumenta,sprzedawca musi sprzedać towar z taką ceną ,jaką jest wystawiony .W Superpharmie np.pojechałam kiedyś kupić perfumy,a przy kasie okazało się że promocja się skończyła i cena jest już wyższa.Ja powołałam się jednak na ww prawo,i kierowniczka kazała mi sprzedaż perfumy po takiej cenie,w jakiej były wystawione,czyli promocyjnej.
Inaczej jest jednak pewnie z zakupami internetowymi....dlatego tak się tutaj dopytuję

Co do cieszenia się z okazanej "łaski" to mam mieszane uczucia....
Na zakupy zdecydowałam się na innych warunkach,a wyszłabym na nich lepiej niż na tym bonie.Moje pieniądzę mają od tygodnia,a ja ich towaru nie dostałam,więc warunki umowy nie zostały przez nich dotrzymane.
Do sądu na pewno nie będę latać z kremami ,ale nadal czuję niesmak

Edytowane przez Ender
Czas edycji: 2016-05-12 o 19:10
Ender jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-12, 19:07   #3765
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Dziewczęta jakich używacie kremów z filtrem pod makijaż? Do tej pory używałam JMO, ale szczerze to kupiłabym coś tańszego (chyba, że w Douglasie przy -20%) albo po prostu innego.
Muszę szybko coś kupić, bo słońce grzeje mocno i plamy mi wychodzą
Dodam, że mam cerę mieszaną w kierunku suchej, wrażliwą i jestem w przedziale wiekowym 35-40
Żadnych . Filtr mam jedynie taki, jaki ewentualnie jest w kremie, jakiego normalnie używam, a nawet na to nie zwracam uwagi kupując pielęgnację.

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Nie odpuszczaj Luny, naprawdę warto ją kupić, w tej cenie szczególnie

Cieszę się, że nie po drodze mi z Tomem Fordem - ani makijażowo, ani perfumowo, bo bym strasznie popłynęła
Tylko ja już jedną Lunę mam, tę większą, a oprócz tego Clarisonica Mia2 .

Jak tak się zastanowić, to mnie aż tak Tom Ford z butów nie wyrywa, chyba po prostu jestem snobem
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-12, 19:15   #3766
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

OlaM jak Terra? Jest chlodna? Czy ciepla? Ty masz duo ja kupilam trio duze toto chyba 20 lat mi przyjdIe uzywac
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-12, 19:20   #3767
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
OlaM jak Terra? Jest chlodna? Czy ciepla? Ty masz duo ja kupilam trio duze toto chyba 20 lat mi przyjdIe uzywac
Przyznam, że jeszcze nie testowałam i nie porównywałam z innymi moimi brązerami, ale na pierwszy rzut oka jest sporo cieplejsza, niż oczekiwałam . Rzecz jasna będę robić porównania i dam znać .

A jak Twoje trio?
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-12, 19:23   #3768
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Nie uzylam jeszcze wroce do domku to uzyje jak dorwe pedzel
Terra byla w Arkadii ale nie bylo testera wiec nie moglam uzyc i sie nie zdecydowalam
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-12, 19:24   #3769
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Cierpliwie poczekam


Dziewczęta jakich używacie kremów z filtrem pod makijaż? Do tej pory używałam JMO, ale szczerze to kupiłabym coś tańszego (chyba, że w Douglasie przy -20%) albo po prostu innego.
Muszę szybko coś kupić, bo słońce grzeje mocno i plamy mi wychodzą
Dodam, że mam cerę mieszaną w kierunku suchej, wrażliwą i jestem w przedziale wiekowym 35-40
Hydrolipidowy z Pharmaceris gorąco polecam Używam i samodzielnie i pod makijaż. Można go nałożyć w przepisowej ilości bez obaw o efekt masła na twarzy Ja daję mu jakieś 15 minut na wchłonięcie i nakładam makijaż. Skórę mam suchą ale mój tłusty narzeczony też używa i jest zadowolony. Wśród wielu wypróbowanych nasz ulubiony na ten moment. Wypróbowany w warunkach ekstremalnych (jak 100km maraton pieszy w górach w pełnym słońcu) i naprawdę dobrze chroni.

O ten https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...wa-wersja.html
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-12, 20:11   #3770
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Tylko ja już jedną Lunę mam, tę większą, a oprócz tego Clarisonica Mia2 .

Jak tak się zastanowić, to mnie aż tak Tom Ford z butów nie wyrywa, chyba po prostu jestem snobem
Aha, ok To zmienia sprawę

Ja miałam nieraz ochotę kliknąć, ale coś mnie powstrzymuje
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-12, 20:14   #3771
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość


Olejki chyba nie przeszkadzają, nie wolno tylko używać żeli z drobinkami, glinkami i silikonami.

Ja używam z Luną mydła JMO, żeli Clinique, żelu micelarnego z Biedronki, Norela z kwasem migdałowym i wszystko było w porządku
na jakimś blogu chyba czytałam, ze z olejami nie można... ktoś coś wie
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-12, 20:22   #3772
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
ja też zaczęłam uzywać mojej Luny, ale się zastanawiam wciąż czego ja mam używać do mycia - do tej pory używałam płynu micelarnego i mydełek ekologicznych, ale one mają różne olejki w składzie, więc chyba nie mogę

może mogłabym wmasować Luną ten Kolegen NTC? jak myslicie?
możesz, możesz

co do kolagenu to pamiętaj tylko dopsikiwać twarz (wodą czy hydrolatem) póki się wszystko nie wmasuje, inaczej będziesz miała hialuronową skorupkę na twarzy i z doświadczenia - jeśli Ci zależy na czasie to lepiej jednak ręcznie wmasować, niż luną
__________________
Crazy Handful of Nothin







Edytowane przez mhm0808
Czas edycji: 2016-05-12 o 20:23
mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-12, 20:26   #3773
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Ender Pokaż wiadomość
Dziękuję wszystkim za podpowiedzi
Pingwinie,a gdzie jest właśnie zawarta informacja o tym,że produkt jest zarezerwowany dopiero po wpłynięciu przelewu,bo tego nie mogę odszukać?Jeśli tak jest,to faktycznie , mają prawo powiedzieć że się skończyło i tyle...

Jeśli chodzi o to ,że z promocją były kremy w starej wersji,to akurat nieprawda.Kupuję te produkty od chyba trzech lat ,jakieś pół roku temu opakowanie zmieniono na takie:
http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...ajacy/P1410003
Teraz mają być takie:
http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...zanie/P2471068

Pół roku temu sprzedawczyni w Sephorze zapewniała mnie,że pomimo zmienionego opakowania skład jest ten sam,więc dobrze to pamiętam.

Tylko że kremy w tych opakowaniach jak na zdjęciu z promocji stoją nadal na Sephorowych półkach.A wg tego,co czytałam i dowiadywałam się kiedyś u rzecznika ochrony praw konsumenta,sprzedawca musi sprzedać towar z taką ceną ,jaką jest wystawiony .W Superpharmie np.pojechałam kiedyś kupić perfumy,a przy kasie okazało się że promocja się skończyła i cena jest już wyższa.Ja powołałam się jednak na ww prawo,i kierowniczka kazała mi sprzedaż perfumy po takiej cenie,w jakiej były wystawione,czyli promocyjnej.
Inaczej jest jednak pewnie z zakupami internetowymi....dlatego tak się tutaj dopytuję

Co do cieszenia się z okazanej "łaski" to mam mieszane uczucia....
Na zakupy zdecydowałam się na innych warunkach,a wyszłabym na nich lepiej niż na tym bonie.Moje pieniądzę mają od tygodnia,a ja ich towaru nie dostałam,więc warunki umowy nie zostały przez nich dotrzymane.
Do sądu na pewno nie będę latać z kremami ,ale nadal czuję niesmak
Serio nie cieszysz się, że zamiast lecieć do stacjo ze zwrotem purchaw dostajesz na konto gratis 116zł? Zobacz sobie daty produkcji tych produktów - większość z 2012 roku, świeżynki to są z 2014, ale takich online nie ma

Co do zmiany opakowań - tak, tylko produkty w starych opakowaniach (czytaj: różnych starych, które były przed tymi nowymi w marcu 2016) były na wyprzedaży. A te, które niby teraz mają być, SĄ od połowy marca. Po zmianie opakowań stare produkty były dalej w takiej samej cenie jak nowe. Dopiero teraz była wyprzedaż, która miała trwać tydzień, a reszta purchaw będzie na wyprzedaży letniej, obecnie są wystawione w REGULARNYCH cenach i takie obowiązują - potwierdzone info, kierowniczka jednej S mnie na początku wyprzedaży o tym poinformowała.

Co do info, że nie rezerwują produktów masz je w każdym mailu z zamówieniem na przelew:

"Abyśmy mogli przystąpić do jego realizacji, płatność za zamówienie musi wpłynąć w ciągu 7 dni od daty zamówienia. Po upływie tego terminu zamówienie zostanie automatycznie anulowane.☠

Prosimy pamiętać, że nie możemy zagwarantować dostępności produktów dopóki nie otrzymamy płatności.

W celu uregulowania płatności za zamówienie przelewem bankowym, pobierz druk przelewu z☠niniejszego linku☠i zrealizuj przelew w wybranym przez Ciebie banku. Druk przelewu możesz także pobrać w historii swoich zamówień lub wydrukować go z załącznika niniejszego e-maila."

Żadna rekompensata się nie należy w takim przypadku - poszczęściło Ci się, bo napisałaś zanim wysłali maila, że anulują i zwracają kasę.

Edytowane przez pingwintastas
Czas edycji: 2016-05-12 o 20:28
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-12, 20:26   #3774
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość

Jak tak się zastanowić, to mnie aż tak Tom Ford z butów nie wyrywa, chyba po prostu jestem snobem


Nie potrzebujesz Olu drugiej Luny
Za cztery stówki to można sobie jakis ładniejszy gadżecik sprawić, jak już koniecznie musisz wydać kasę
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-12, 20:44   #3775
Ender
Wtajemniczenie
 
Avatar Ender
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 610
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Co do info, że nie rezerwują produktów masz je w każdym mailu z zamówieniem na przelew:

"Abyśmy mogli przystąpić do jego realizacji, płatność za zamówienie musi wpłynąć w ciągu 7 dni od daty zamówienia. Po upływie tego terminu zamówienie zostanie automatycznie anulowane.☠

Prosimy pamiętać, że nie możemy zagwarantować dostępności produktów dopóki nie otrzymamy płatności.
No tak,teraz sprawdziłam maila potwierdzającego zamówienie,i jest taka informacja.W takim razie bez dwóch zdań mają prawo tak zrobić.
Pomimo wszystko wolałabym dostać zamówienie ale mówi się trudno .Dziękuje za pomoc
Ender jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-12, 20:55   #3776
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość


Nie potrzebujesz Olu drugiej Luny
Za cztery stówki to można sobie jakis ładniejszy gadżecik sprawić, jak już koniecznie musisz wydać kasę
Masz rację

Będę oszczędzać - poczekam, aż na turkusowę Lunę będzie minus 30%
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-12, 21:13   #3777
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Doklikalam jeszcze Addison toma forda i ogłaszam bana zakupowego bo się w tej Wawce masakrycznie splukalam. Dziś jeszcze dokupiła, pińsetna bluzkę Alexandra Wanga

Oglądacie Eurowizje?
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-12, 21:23   #3778
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Doklikalam jeszcze Addison toma forda i ogłaszam bana zakupowego bo się w tej Wawce masakrycznie splukalam. Dziś jeszcze dokupiła, pińsetna bluzkę Alexandra Wanga

Oglądacie Eurowizje?
Aaaaa, gdzie?
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-12, 21:31   #3779
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Zawsze jak jestem w Wawie i on line tez zreszta wchodzę do butiku Frank A & Y, uwielbiam ich. Jest tam tak przemiła atmosfera ze nawet nie mając kasy chce tam wejść. Bardzo pomocne Panie, zamawiam tam tez on linę i nawet jak nie można zamówić bezpośrednio ze strony pisze mejla i mam bardzo polecam.
Zawsze po zakupach dostaje mejla czy pasuje itd..

Ostatnio zamawiałam z farfetch bluzę i dostałam w paczce bardzo miły liścik z butiku w którym kupowałam, pisany odręcznie... Bardzo lubię takie gesty
Ale reklamę zrobiłam...
__________________
wymienię

Instagram mój

Edytowane przez ranka
Czas edycji: 2016-05-12 o 21:33
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-12, 21:34   #3780
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Zawsze jak jestem w Wawie i on line tez zreszta wchodzę do butiku Frank A & Y, uwielbiam ich. Jest tam tak przemiła atmosfera ze nawet nie mając kasy chce tam wejść. Bardzo pomocne Panie, zamawiam tam tez on linę i nawet jak nie można zamówić bezpośrednio ze strony pisze mejla i mam bardzo polecam.
Zawsze po zakupach dostaje mejla czy pasuje itd..

Ostatnio zamawiałam z farfetch bluzę i dostałam w paczce bardzo miły liścik z butiku w którym kupowałam, pisany odręcznie... Bardzo lubię takie gesty
Ale reklamę zrobiłam...

A podlinkujesz to, co kupilas?
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-17 18:22:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:22.