Prezent na urodziny dla dziewczyny jaki?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-12-19, 20:57   #1
Mateusz28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1

Prezent na urodziny dla dziewczyny jaki??


Witajcie doradźcie mi co kupić dziewczynie na urodziny. Nie chcę perfum, biżuterii itd chciałbym żeby prezent był oryginalny Macie jakieś pomysły? Kolega kupił ostatnio żonie nie wiem dokładnie jak to się nazywało ale chyba kryształ 3d czy jakoś tak. Śliczne to było przynajmniej mi się podobało z wygrawerowanymi życzeniami. Może ktoś wie gdzie mogę coś takiego dostać na zamówienie??
Mateusz28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-19, 21:06   #2
KamilaMazur
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 10
Dot.: Prezent na urodziny dla dziewczyny jaki??

Zauważyłam, że te kryształy teraz modne są na prezenty. kryształ możesz dostać na kryształy3d wpisz w wyszukiwarkę. Moja mama dostała taki od mojej siostry także polecam idealny na prezent. Ja potrzebuję prezentu dla chłopaka i już naprawdę nie mam pomysłu Może dacie jakieś pomysły

Edytowane przez KamilaMazur
Czas edycji: 2016-12-19 o 21:08
KamilaMazur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-21, 12:33   #3
Julia_lawend
Przyczajenie
 
Avatar Julia_lawend
 
Zarejestrowany: 2016-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 22
Dot.: Prezent na urodziny dla dziewczyny jaki??

Ja proponuję, abyś kupił antyramę i wydrukował u fotografa kilkanaście waszych wspólnych zdjęć przyklej wszystkie do karonu, opraw w antyramę i gotowe! ja dostałam taki prezent od chłopaka i byłam w siódmym niebie
Julia_lawend jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-29, 09:04   #4
wisia11
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 103
Dot.: Prezent na urodziny dla dziewczyny jaki??

Cytat:
Napisane przez Mateusz28 Pokaż wiadomość
Witajcie doradźcie mi co kupić dziewczynie na urodziny. Nie chcę perfum, biżuterii itd chciałbym żeby prezent był oryginalny Macie jakieś pomysły? Kolega kupił ostatnio żonie nie wiem dokładnie jak to się nazywało ale chyba kryształ 3d czy jakoś tak. Śliczne to było przynajmniej mi się podobało z wygrawerowanymi życzeniami. Może ktoś wie gdzie mogę coś takiego dostać na zamówienie??
Dla faceta coś takiego może się wydawać fajne.Chociaż osobiście nie chcialabym dostać takiego prezentu. Jest to jedynie zbieracz kurzu. Dodatkowo kiczowaty. Stoi sobie coś takiego na półce i nie wiadomo co z tym robić.
Proponuje tradycyjne rozwiązanie. Kup dziewczynie jakaś smaczną bombonierę ( pycha jest wedlowska pasjonata). Oraz bukiet kwiatów. Na bank będzie zadowolona.
wisia11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-02, 12:43   #5
magdam_90
Raczkowanie
 
Avatar magdam_90
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 96
Dot.: Prezent na urodziny dla dziewczyny jaki??

Cytat:
Napisane przez Mateusz28 Pokaż wiadomość
Witajcie doradźcie mi co kupić dziewczynie na urodziny. Nie chcę perfum, biżuterii itd chciałbym żeby prezent był oryginalny Macie jakieś pomysły? Kolega kupił ostatnio żonie nie wiem dokładnie jak to się nazywało ale chyba kryształ 3d czy jakoś tak. Śliczne to było przynajmniej mi się podobało z wygrawerowanymi życzeniami. Może ktoś wie gdzie mogę coś takiego dostać na zamówienie??
Jeśli Tobie się spodobało to kupuj. Ty najlepiej znasz swoją dziewczynę. Moim zdaniem takie prezenty są romantyczne i oryginalne, więc powinno być ok.
magdam_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-03, 08:27   #6
Chmureczka007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 8
Dot.: Prezent na urodziny dla dziewczyny jaki??

Kryształ? ja bym nie chciała. Zbietacz kurzu. Co Ci nie pasuje w biżuterii? Brylant to najlepszy przyjaciel kobiety
Chmureczka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-09, 15:17   #7
Julitta22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 17
Dot.: Prezent na urodziny dla dziewczyny jaki??

widzę tutaj słodycze, jeśli ktoś lubi uważam, że to dobry pomysł, ale trzeba się dowiedzieć, żeby nie dać komuś na diecie, albo coś czego nie lubi. a może coś w stronę kawy, herbaty bardziej?
Julitta22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-01-10, 11:08   #8
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Prezent na urodziny dla dziewczyny jaki??

No nie wiem czy od własnego faceta chciałabym dostać kawe/herbatę /bombonierke. Ty ja powinienes znać najlepiej, moze wspominała, że coś by się przydało, coś jej się skończyło, cos by chciała, ale żal jej kasy. Kawę/herbatę to można dać szefowi na urodziny, a nie własnej kobiecie. Ja bym była bardzo zawiedziona, gdybym coś takiego dostała. Przemyśl kwestię biżuterii.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-11, 15:14   #9
VeraWang
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 65
Dot.: Prezent na urodziny dla dziewczyny jaki??

Ja dostałam na święta pudełko herbat Polecam, bo można wszystko sparwdzići jest łandie spakowane.

Edytowane przez kisielova
Czas edycji: 2017-01-30 o 11:03 Powód: link
VeraWang jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-27, 12:46   #10
dareyou999
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 12
Dot.: Prezent na urodziny dla dziewczyny jaki??

Może sukienka?? Ale aa bym raczej unikała sieciówek. Jakość tych ubrań jest koszmarna. Poszukaj butiku online xxx. Polska firma, sami projektują i produkują odzież co odzwierciedla się w jakości. Mam od nich sukienki i ciągle je noszę i one wciąż wyglądają świeżo. Może być tez naszyjnik...

Edytowane przez kisielova
Czas edycji: 2017-01-30 o 11:03
dareyou999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-27, 13:29   #11
FankaForHonor
Przyczajenie
 
Avatar FankaForHonor
 
Zarejestrowany: 2017-01
Lokalizacja: Polska <3
Wiadomości: 2
Dot.: Prezent na urodziny dla dziewczyny jaki??

Myślę, że jakieś ciekawe herbaty byłyby znacznie ciekawsze niż sukienka ... przynajmniej dla mnie
FankaForHonor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-27, 14:56   #12
Platynka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 342
Dot.: Prezent na urodziny dla dziewczyny jaki??

Najpierw zastanów się czy dziewczyna woli prezenty takie typu do postawienia a może praktyczne?. Ja bym się cieszyła z torebki jakieś fajnej kopertówki kolorowej bo zawsze szkoda mi kasy na to, biżuterii np. bransoletki, fajny zestaw kaw wraz z oryginalnym kubkiem i zaparzaczem jak najbardziej, apaszka, bukiet kwiatów, bony np do sephory albo jakiegoś sklepu z odzieżą, spa, fryzjer.
Platynka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-22, 09:10   #13
justynaaa00
Zadomowienie
 
Avatar justynaaa00
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 907
Dot.: Prezent na urodziny dla dziewczyny jaki??

Też nie chciałabym dostać takiego 'kryształu'...zbieracz kurzu. A może bony na wspólny wypad np. kolacja w całkowitej ciemności albo wspólny wypad do escape roomu? Bardzo popularne ostatnio.
justynaaa00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-23, 22:47   #14
Lacerta89
Raczkowanie
 
Avatar Lacerta89
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 45
Dot.: Prezent na urodziny dla dziewczyny jaki??

Zapytaj dziewczyny 😉 Mój TŻ notorycznie mnie pytał co bym chciała na prezent, a ja żeby sprawdzić jak bardzo jest kreatywny zawsze odpowiadałam, że chcę przysłowiową "gwiazdkę z nieba" i co? I dostałam. Kupił mi naszyjnik z meteorytem 😊 teraz mówię, że chcę słonia w trampkach😜

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lacerta89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-13, 21:13   #15
tasmanska
Raczkowanie
 
Avatar tasmanska
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 45
Dot.: Prezent na urodziny dla dziewczyny jaki??

Wyślij jej balona na pewno się ucieszy i na pewno się nie będzie spodziewała. Mój chłopak mi kiedyś tak zrobił i byłam wniebowzięta. Fajny pomysł nietuzinkowy i ciekawy http://balomania.eu

Edytowane przez tasmanska
Czas edycji: 2017-04-06 o 19:41
tasmanska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-28, 09:15   #16
karlaxr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 2
Dot.: Prezent na urodziny dla dziewczyny jaki??

może coś z garderoby, sukienka, albo bielizna? ostatnio na święta dostałam prostownicę z babyliss, szybciutko prostuje, myślę, ze taki prezent też sie zawsze u kobiety sprawdzi
karlaxr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-28, 17:54   #17
fleszkastudio
Fotograf Częstochowa
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 2
Dot.: Prezent na urodziny dla dziewczyny jaki??

Zawsze rewelacyjnym prezentem jest sesja fotograficzna w profesjonalnym studio wykonana przez profesjonalistę. Dodatkowo może być to sesja bieliźniana z wizażem, Twoja kobieta będzie szczęśliwa, a Ty dodatkowo zyskasz piękne fotografie Twojej ukochanej. Pamiętaj, że tego typu prezenty docenia się z biegiem czasu. Wybierz starannie fotografa, który specjalizuje się w sesjach portretowych, najlepiej kobietę - aby Twoja dziewczyna czuła się dobrze w czasie sesji bieliźnianej lub portretowej.

Zobacz nasze przykładowe prace na www.fleszkastudio.pl. Wykonujemy fotografie głównie w miastach takich jak Częstochowa i Kraków, ale bez problemu znajdziesz solidnego fotografa o ciekawym spojrzeniu w swojej okolicy
fleszkastudio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-28, 18:27   #18
Ania384
Raczkowanie
 
Avatar Ania384
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 141
Dot.: Prezent na urodziny dla dziewczyny jaki??

Dziewczyny lubią coś co zrobi się samemu, a nie skorzysta z gotowców. Osobiście wydaje mi się, że fajnym pomysłem na prezent dla dziewczyny jest fotoksiążka MyselfBook ze wspólnymi zdjęciami. Pary na pewno mają ich dużo, a fajnie tak zebrać zdjęcia, ciekawie ułożyć i wręczyć taki prezent ukochanej
Ania384 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-29, 11:18   #19
natalia2020
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 12
Dot.: Prezent na urodziny dla dziewczyny jaki??

Najlepszy taki od serca!
natalia2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-06-29, 20:08   #20
wiolkaa_91
Raczkowanie
 
Avatar wiolkaa_91
 
Zarejestrowany: 2017-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 60
Dot.: Prezent na urodziny dla dziewczyny jaki??

Bardzo fajny pomysł z fotoksiążką, bo można później jeszcze wspólnie spędzać czas

Moim zdaniem jakiś bon do spa/kosmetyczki też jest fajnym pomysłem, bo pokazuje, że zależy Ci, aby było jej przyjemnie
wiolkaa_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-03, 11:30   #21
rafal2017
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 1
Cool Dot.: Prezent na urodziny dla dziewczyny jaki??

Fotoksiążka? fajny pomysł, można to zrobić w CEWE. Ale polecałbym może... etui na smartfona z Waszym wspólnym zdjęciem?

https://www.cewe.pl/etui-na-smartfony.html
rafal2017 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-04, 09:25   #22
juli_ppo
Przyczajenie
 
Avatar juli_ppo
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 19
Dot.: Prezent na urodziny dla dziewczyny jaki??

Mnie się wydaje, że najbardziej znaczący będzie właśnie taki prezent od serca może to być album z Waszymi zdjęciami z jakichś wspólnych wyjazdów, imprez itp., a do tego np. dobrze byłoby kupić jakieś dobre wino jeśli lubi, ewentualnie kosmetyk, oczywiście pielęgnacyjny bo z kolorówką można nie trafić (zapewniam, każda kobieta to lubi),ja w szczególności polecam Clinique albo Organique. Zawsze ładnie zapakowane a i kosmetyki są bardzo dobrej jakości z resztą wszystko co jej dasz sprawi jej ogromną radość!!)
juli_ppo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-06, 21:19   #23
takaoka
Przyczajenie
 
Avatar takaoka
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 3
Dot.: Prezent na urodziny dla dziewczyny jaki??

Nie chciałabym dostać kryształu, nie lubię takich bibelotów. Za to bardzo podoba mi się pomysł ze zdjęciami w antyramie. Nie wiem jak to się profesjonalnie nazywa, ale z własnych zdjęć można też układać obrazy (coś na zasadzie mozaiki). Możesz pomyśleć o dużym obrazie serca ułożonego właśnie z Waszych zdjęć. Najbardziej uniwersalne na pewno będą kwiaty, bon/voucher do ulubionego sklepu, biżuteria (chociaż czasami ciężko trafić w gusta) albo wspólny wyjazd do spa. Może macie miasto, które chcieliście zawsze zwiedzić? Ja lubię Warszawę i cieszyłabym się z wyjazdu właśnie do tego miasta, z noclegiem w ciekawym apartamencie. xxx ma ładne pokoje z dobrą lokalizacją. Może taki prezent?

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2017-08-21 o 11:44 Powód: reklama
takaoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-14, 08:58   #24
Mals
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 17
Dot.: Prezent na urodziny dla dziewczyny jaki??

Ja jestem zwolenniczką praktycznych prezentów, np. kosmetyków, akcesoriów itp. Fajną opcją jest także wyjście na romantyczną kolację, jakaś krótka wycieczka, koncert ulubionego artysty albo wizyta w spa
Mals jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-17, 10:24   #25
KamilaMajewska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 5
Dot.: Prezent na urodziny dla dziewczyny jaki??

Ja od swojego chłopaka dostałam piękny kubek z naszym zdjęciu. Proste a jednak zawsze kawa lepiej mi smakuje.
Jakbyś szukał gdzie został wykonany to od firmy TechMedia, myślę że warto tam zajrzeć
KamilaMajewska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-17 11:24:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:08.