Pracowania sukien w Krakowie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-16, 12:39   #1
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw

Pracowania sukien w Krakowie


Hejka. Poszukuję fajnej pracowni sukień ślubnych w Krakowie. Mam już pomysł, ale chciałabym żeby suknię uszyła mi naprawdę dobra krawcowa, rzetelna co do terminów i z pomysłami co do wykończenia całości Jeżeli wiecie o takiej Pani podajcie proszę namiary wraz z orientacyjnymi cenami.
Dziękuję serdecznie
Pozdrawiam
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-16, 22:08   #2
zetina
Raczkowanie
 
Avatar zetina
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 33
Dot.: Pracowania sukien w Krakowie

Pracownia sukien ślubnych (podobno dobra) jest w Krzeszowicach, niestety dokładnego adresu nie znam, poczekaj na wznowienie małopolskiego forum ślubnego, dużo dziewczyn szyło suknie u tej krawcowej i były zadowolone.
__________________
Szalona dziewczyna staje się szaloną żoną , później szaloną gospodynią, a na końcu starą wariatką.
zetina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-24, 08:30   #3
Kattie7
Wtajemniczenie
 
Avatar Kattie7
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 465
Dot.: Pracowania sukien w Krakowie

Ja tez już gdzieś czytałam o tej pracowni w Krzeszowicach. Mozna tam uszyć kazdą suknie za nieduże pieniądze.
To jest chyba to:
http://maja.net4.pl/
Kattie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-24, 11:46   #4
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Pracowania sukien w Krakowie

A znacie kogoś kto szył tam suknię?? O ile dobrze kojarzę to koleżanka mojej znajomej tam szyła i nie była do końca zadowolona. Pani nie przestrzegała terminów przymiarek, wszystko w rezultacie się opóźniło jeżeli chodzi o termin odbioru sukni. Na dodatek podczas ubierania sukni odpruła się koronka bo była słabo i nie dokładnie przyszyta. Ogólnie podobno mówiła, że całe wykończenie sukni pozostawiało wiele do życzenia tak jakby krawcowa nie mogła zdążyć na czas, a suknię zaczęła szyć 4 miesiące przed ślubem.
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-24, 12:17   #5
zetina
Raczkowanie
 
Avatar zetina
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 33
Dot.: Pracowania sukien w Krakowie

Właśnie to miałam napisać, jak zdecydujesz sie na panią z Krzeszowic , powiedz że ślub masz 2 tygodnie wcześniej niż planowana rzeczywista data, bo pani ma obsunięcia. Ja u pani sukni nie szyłam więc trudno mi oceniać warsztat i wykonanie, ale napiszę to co przeczytałam na małopolskim, dziewczyny szyły i były zadowolone.
__________________
Szalona dziewczyna staje się szaloną żoną , później szaloną gospodynią, a na końcu starą wariatką.
zetina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-24, 12:47   #6
Kattie7
Wtajemniczenie
 
Avatar Kattie7
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 465
Dot.: Pracowania sukien w Krakowie

Ja nie znam nikogo kto tam szył suknie. Jedynie czytałam opinie na którymś z forów ślubnych, że osoby które tam szyły nie miały zastrzeżeń.

Zetina, cenna informacja z tym terminem

Dowiadywałam się jeszcze w salonie MAJA w Krakowie na Topolowej. Tak samo mogą uszyć każdą suknię, trzeba przyjść 3 m-ce przed slubem i pani mi gwarantowala że się wyrobią z terminem. Cena od 1500 wzwyż.
Kattie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:20.