Kosmetyki naturalne - Strona 110 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-17, 18:56   #3271
jagoda83
Rozeznanie
 
Avatar jagoda83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 795
Dot.: Kosmetyki naturalne

no masz ci los :P przez Was całe popołudnie czytałam wątek o hennowaniu i zdecydowałam sie na khadi z amla i jantropią (czy jakos tak, mogłam przekręcić nazwę) z helfy po świętach zamowie, do tego czasu poczytam co jeszcze warto z helfy zamowić...

moze wy macie jakies swoje hity z helfy?
__________________
Lista fajnych sklepów w Trójmieście https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=342175
jagoda83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-17, 23:04   #3272
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez jagoda83 Pokaż wiadomość
no masz ci los :P przez Was całe popołudnie czytałam wątek o hennowaniu i zdecydowałam sie na khadi z amla i jantropią (czy jakos tak, mogłam przekręcić nazwę) z helfy po świętach zamowie, do tego czasu poczytam co jeszcze warto z helfy zamowić...

moze wy macie jakies swoje hity z helfy?
khadi: szampony i oleje do włosow
mydła: alepia!, feniqia, lauro
do twarzy: olej alepii z opuncja, arganem, nigella i różą- wspaniały nie tylko z nazwy!!!!
kremy z serii rosalia (producent argile provence)
peeling kanu
poza tym olejek do włosów sesa,
kosmetyki marilou bio

Hitów mnóstwo całe.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-18, 18:43   #3273
jagoda83
Rozeznanie
 
Avatar jagoda83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 795
Dot.: Kosmetyki naturalne

Anula, slicznie dziękuje na pewno poczytam o twoich propozycjach

a moze cos z helfy do cery mieszanej/tłustej pragnącej nawilzenia a strasznie podatnej na zapychanie? moze cos do cery tradzikowej na pozbycie sie plam/blizn? moze ktos ma podobna cera jak ja...
__________________
Lista fajnych sklepów w Trójmieście https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=342175
jagoda83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-19, 06:26   #3274
Indios Bravos
Zakorzenienie
 
Avatar Indios Bravos
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 927
GG do Indios Bravos
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez jagoda83 Pokaż wiadomość
Anula, slicznie dziękuje na pewno poczytam o twoich propozycjach

a moze cos z helfy do cery mieszanej/tłustej pragnącej nawilzenia a strasznie podatnej na zapychanie? moze cos do cery tradzikowej na pozbycie sie plam/blizn? moze ktos ma podobna cera jak ja...
Na pozbycie się plam/blizn polecam Diacneal (teraz Traicneal) firmy Avene. Zawiera retinaldehyd, który pomaga zarówno w walce z pryszczami jak i przebarwieniami i bliznami po nich. A retinaldehyd- pochodna wit. A działa także przeciwzmarszczkowo
Dodatkowo na rozjaśnienie cery (w tym i przebarwień) dobry wpływa mają domowe maseczki jak np. maseczka aspirynowa, maseczka z sody oczyszczonej, maseczka z mąki ziemniaczanej, soku z cytryny i maślanki
Do przemywania twarzy możesz sobie zrobić tonik aspirynowy lub cytrynowy
Co do nawilżania- trudno polecić, bo sama mam taką skórę i wiem jak było ciężko. Z drugiej strony trudno powiedzieć czy to, co pasuje mi będzie pasować i Tobie
Na pewno bezpieczny w Twoim wypadku będzie żel hialuronowy. Ja jeszcze raz na jakiś czas używam Physiogelu. Najczęściej nawilżam jeszcze kremem Bambino ochronnym (z cynkiem) i maścią z wit. A

A tak poza tym to chciałam się przywitać
__________________
"Look into my eyes
You will see...
You know it´s true

everything I do I do it for you..."

27.05.2009r.- najszczęśliwsza kobieta na Ziemi

www.radicalis.fbl.pl - strona mojego najzdolniejszego
Wybrałam kuszącą Lady Berry!

Indios Bravos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-19, 07:55   #3275
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez jagoda83 Pokaż wiadomość
Anula, slicznie dziękuje na pewno poczytam o twoich propozycjach

a moze cos z helfy do cery mieszanej/tłustej pragnącej nawilzenia a strasznie podatnej na zapychanie? moze cos do cery tradzikowej na pozbycie sie plam/blizn? moze ktos ma podobna cera jak ja...
proszę
Kram sanoflore (orzeźwiający) jest polecany do skór problematycznych, fajny bardzo jest też krem oczyszczający alvy - ładnie pielęgnuje skórę, ale nie jest typowo nawilżający. Możesz też poszukać kremów nawilżających z firm: argile provence (rosalia), african earth, neobio. Zresztą tych firm jest taka masa, że nawet trudno wszystkie wymienić....
Cytat:
Napisane przez Indios Bravos Pokaż wiadomość
Na pozbycie się plam/blizn polecam Diacneal (teraz Traicneal) firmy Avene. Zawiera retinaldehyd, który pomaga zarówno w walce z pryszczami jak i przebarwieniami i bliznami po nich. A retinaldehyd- pochodna wit. A działa także przeciwzmarszczkowo
Dodatkowo na rozjaśnienie cery (w tym i przebarwień) dobry wpływa mają domowe maseczki jak np. maseczka aspirynowa, maseczka z sody oczyszczonej, maseczka z mąki ziemniaczanej, soku z cytryny i maślanki
Do przemywania twarzy możesz sobie zrobić tonik aspirynowy lub cytrynowy
Co do nawilżania- trudno polecić, bo sama mam taką skórę i wiem jak było ciężko. Z drugiej strony trudno powiedzieć czy to, co pasuje mi będzie pasować i Tobie
Na pewno bezpieczny w Twoim wypadku będzie żel hialuronowy. Ja jeszcze raz na jakiś czas używam Physiogelu. Najczęściej nawilżam jeszcze kremem Bambino ochronnym (z cynkiem) i maścią z wit. A

A tak poza tym to chciałam się przywitać
Żel hialuronowy może pomóc, ale nie musi - sporo osób niestety wysusza (taki paradoksik ). A poza tym nie stosuje sie go solo, należy go albo dodawać do kremu, mieszac z olejami lub uzywać jako składnik serum.
Krem bambino to raczej nie z tych naturalnych, delikatnie mówiąc......Parafina na samym początku - moim zdaniem potencjalny zapychacz. Ja bym sie trzymała z daleka.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-19, 09:05   #3276
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Kosmetyki naturalne

ja polecam na przebarwienia Bioderma sebium serum - w bardzo szybkim czasie oczyszcza cerę i rozjaśnia ciemnie plamki
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-19, 09:10   #3277
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Pokaż wiadomość
ja polecam na przebarwienia Bioderma sebium serum - w bardzo szybkim czasie oczyszcza cerę i rozjaśnia ciemnie plamki
To jest wątek kosmetyki naturalne, mówiący o kosmetykach, których skład jest w 98% naturalny. Pytania jakie tu padają dotyczą kosmetyków naturalnych, więc bardzo proszę nie polecajcie tu kremu Bambino, pianek do golenia Bonda albo kremów Biodermy nawet jeśli w waszym odczuciu są świetne i działają cuda. Na wizażu jest mnóstwo wątków, w których można o tym pisać, te o kosmetykach naturalnych niech pozostaną miejscem do pisania tylko i wyłącznie o nich.
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-19, 09:26   #3278
Indios Bravos
Zakorzenienie
 
Avatar Indios Bravos
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 927
GG do Indios Bravos
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Żel hialuronowy może pomóc, ale nie musi - sporo osób niestety wysusza (taki paradoksik ). A poza tym nie stosuje sie go solo, należy go albo dodawać do kremu, mieszac z olejami lub uzywać jako składnik serum.
Krem bambino to raczej nie z tych naturalnych, delikatnie mówiąc......Parafina na samym początku - moim zdaniem potencjalny zapychacz. Ja bym sie trzymała z daleka.
Żel wysusza jak nakłada się go na suchą skórę
Wystarczy przed aplikacją popsikać twarz hydrolatem i od razu nałożyć żel
Wiadomo- z dodatkiem oleju czy naturalnego kremu też jest super, ale wcale tego nie trzeba aby dobrze działał

Co do Bambino- wiem i zgadzam się z tym Nie wiem jak to się dzieje, że zawsze na parafinę w kosmetykach reagowałam alergicznie a u niego nie...Wspomniałam o nim, bo ma tlenek cynku, który dość dobrze spisuje się przy mojej cerze, która także jest tłusta/mieszana.



Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
To jest wątek kosmetyki naturalne, mówiący o kosmetykach, których skład jest w 98% naturalny. Pytania jakie tu padają dotyczą kosmetyków naturalnych, więc bardzo proszę nie polecajcie tu kremu Bambino, pianek do golenia Bonda albo kremów Biodermy nawet jeśli w waszym odczuciu są świetne i działają cuda. Na wizażu jest mnóstwo wątków, w których można o tym pisać, te o kosmetykach naturalnych niech pozostaną miejscem do pisania tylko i wyłącznie o nich.
Oj wybacz...bo ja też w części wspomniałam o tych nienaturalnych...
__________________
"Look into my eyes
You will see...
You know it´s true

everything I do I do it for you..."

27.05.2009r.- najszczęśliwsza kobieta na Ziemi

www.radicalis.fbl.pl - strona mojego najzdolniejszego
Wybrałam kuszącą Lady Berry!

Indios Bravos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-19, 09:42   #3279
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Indios Bravos Pokaż wiadomość
Żel wysusza jak nakłada się go na suchą skórę
Wystarczy przed aplikacją popsikać twarz hydrolatem i od razu nałożyć żel
Wiadomo- z dodatkiem oleju czy naturalnego kremu też jest super, ale wcale tego nie trzeba aby dobrze działał
.
Wysusza nie tylko kładziony na sucha skórę - niektóre dziewczyny musiały go zupełnie wyeliminowac z pielęgnacji aby zwalczyc suchość skóry. Ja tez do pewnego czasu uważałam, że HA to neutralny i odpowiedni dla każdego składnik nawilżający - ale jak to zwykle bywa nie ma jednego, cudownego środka pasującego każdemu Mi osobiście w ilości przekraczającej 1/3 składu mieszanki bardziej szkodzi niz pomaga.
Propozycje zastosowania HA były z mojej strony przykładami - fakt pozostaje taki, że nie stosuje się go solo naniesienie na twarz spryskaną hydrolatem czy tez wymieszanie z hydrolatem przed nałożeniem . Uważam jednak, że na dłuższą metę uzywanie wyłącznie HA i hydrolatu nie zapewnia skórze własciwej i wystarczającej pielęgnacji. Nalezy jej dostarczyc takze wiele innych składników odżywczych, których ta mieszanka nie zawiera.


EDIT:
Odnosnie wysuszenia skóry przypomniało mi się, że mnie po pewnym czasie oleje zaczęły bardzo wysuszać - przez prawie 2 lata to był cud, miód dla mojej skóry, a potem było coraz gorzej i gorzej..... Poprawiło sie po odstawieniu olejów
Ale Ty Jagoda chyba nie uzywasz olejów?
Ja nabyłam ostatnio kilka masek nawilżających - logona, alva i jedna odżywczą marki safea z kiełkami pszenicy.
Safea przetestowana i bardzo fajna, moge polecić reszta czeka w kolejce.
Myślę, że taka nawilżająca maska to dobry pomysł na podreperowanie suchej skóry oczywiście jako uzupełnienie pielęgnacji.
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2011-12-19 o 10:05
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-19, 10:37   #3280
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
To jest wątek kosmetyki naturalne, mówiący o kosmetykach, których skład jest w 98% naturalny. Pytania jakie tu padają dotyczą kosmetyków naturalnych, więc bardzo proszę nie polecajcie tu kremu Bambino, pianek do golenia Bonda albo kremów Biodermy nawet jeśli w waszym odczuciu są świetne i działają cuda. Na wizażu jest mnóstwo wątków, w których można o tym pisać, te o kosmetykach naturalnych niech pozostaną miejscem do pisania tylko i wyłącznie o nich.
Zgadzam się
Odnoszę wrażenie, że pojęcie "kosmetyk naturalny" zostało zamienione na "kosmetyk, który robi mi dobrze"
A przecież nie od tego jest ten wątek aby polecać te produkty, które naturalnymi nie są.
Więc Dziewczęta, plizzzzz....
Pogadajmy o naturalnych

Btw zakupiłam ostatnio krem do mycia twarzy Alterra z dziką różą.
klik
Na początku podeszłam do niego z rezerwą - bo to krem, a nie żel, ale póki co jestem zadowolona
Robię kwasy u kosmetyczki i pięknie się łuszczę, a mój poprzedni żel wysuszał mnie na wiór.
A ten krem... bajka
Skóra czysta, miękka i nawilżona, tego mi było trzeba
__________________
SARCASM - only one of the services I offer

Edytowane przez Apsik13
Czas edycji: 2011-12-19 o 10:55
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-19, 10:43   #3281
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
To jest wątek kosmetyki naturalne, mówiący o kosmetykach, których skład jest w 98% naturalny. Pytania jakie tu padają dotyczą kosmetyków naturalnych, więc bardzo proszę nie polecajcie tu kremu Bambino, pianek do golenia Bonda albo kremów Biodermy nawet jeśli w waszym odczuciu są świetne i działają cuda. Na wizażu jest mnóstwo wątków, w których można o tym pisać, te o kosmetykach naturalnych niech pozostaną miejscem do pisania tylko i wyłącznie o nich.

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Zgadzam się
Odnoszę wrażenie, że pojęcie "kosmetyk naturalny" zostało zamienione na "kosmetyk, który robi mi dobrze"
A przecież nie od tego jest ten wątek aby polecać te produkty, ktore naturalnymi nie są.
Więc Dziewczęta, plizzzzz....
Pogadajmy o naturalnych
dokładnie, tez od jakiegoś czasu rzuciło mi sie to w oczy
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-19, 11:10   #3282
jagoda83
Rozeznanie
 
Avatar jagoda83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 795
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Indios Bravos Pokaż wiadomość
Na pozbycie się plam/blizn polecam Diacneal (teraz Traicneal) firmy Avene. (...)
Dodatkowo na rozjaśnienie cery (w tym i przebarwień) dobry wpływa mają domowe maseczki jak np. maseczka aspirynowa, maseczka z sody oczyszczonej, maseczka z mąki ziemniaczanej, soku z cytryny i maślanki
Do przemywania twarzy możesz sobie zrobić tonik aspirynowy lub cytrynowy
(...)
Na pewno bezpieczny w Twoim wypadku będzie żel hialuronowy. Ja jeszcze raz na jakiś czas używam Physiogelu. Najczęściej nawilżam jeszcze kremem Bambino ochronnym (z cynkiem) i maścią z wit. A
A tak poza tym to chciałam się przywitać
Witaj
Avene - swego czasu jak kupowałam apteczne kremy/podkłady czyli dosyc dawno miałam krem Avene zupełnie inny, bo taki na dzien z kolorem, ale on strasznie na mnie lezał (nie mowie o kolorze, a o konsystencji i ciezkosci mimo, ze nie był gęsty, cera się dusiła), to byl taki niewypał, ze zraziłam sie i potem nawet nie lukałam na tą firmę.
Aspiryna - pare razy miałam maseczke i tonik, ale ona przynajmniej w tamtym momencie za bardzo podrazniała cere, tonik był znosny ale nie miałam zachwytow nad nim, moze za szybko zaprzestałam testowanie. Mimo tego co się słyszy ja przecieram bardzo delikatnie spirytusem miejsca problemowe i to mi bardziej sie sprawia niz aspiryna. Moze nie codziennie, co drugi dzien.. wtedy kiedy czuje ze musze odkazic miejsca zapalne, ale wtedy konieczne jest dobre nawilzenie.
Cytryna - no nie wiem, ale dodawanie cytryny do czego kolowiek mnie podrazniało, moze nie mocno, ale był to jakis dyskomfort.
Bambino itp. czy tez kremy z Rossmana dla dzieci z cynkiem i bez - tez mialam/mam - nie powalają na kolana, albo zapychały albo zbyt wysuszały, jak juz wole dac punktowo masc z cynkiem apteczna. Bobmino i tak bym nie wzieła bo czytam składy a od parafiny... uciekam
Masc z vit A - bywa w mojej apteczce, czasem dawałam na noc i super nawilzała wygładzała.... ale wiadomo cieżka jest, wiec po kolejnym juz razie było wiecej minusow niz plusow. Ale warto miec i dawac na puktowe suche skorki kolo ust, nosa itd Super jest.

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
proszę
Kram sanoflore (orzeźwiający) jest polecany do skór problematycznych, fajny bardzo jest też krem oczyszczający alvy - ładnie pielęgnuje skórę, ale nie jest typowo nawilżający. Możesz też poszukać kremów nawilżających z firm: argile provence (rosalia), african earth, neobio. Zresztą tych firm jest taka masa, że nawet trudno wszystkie wymienić....

Żel hialuronowy może pomóc, ale nie musi - sporo osób niestety wysusza (taki paradoksik ). A poza tym nie stosuje sie go solo, należy go albo dodawać do kremu, mieszac z olejami lub uzywać jako składnik serum.
Krem Argile..... czy to nie jest ta firma od glinek? Jak tak to glinki mam i to super sprawa, czy maseczka czy dodatek do pudru. Kremy tez mnie kuszą i sa na liscie produktow do osobistego wyprobowania Nawet nie wiedzialam, ze robia kremy dopuki jakiejs ulotki nie zakosiłam z sklepu
Co do kremow to staram sie dostac probki, odlewki bo mnie prawie wszystko zapycha, chyba ze krem nie jest drogi i ma w miare prosty skład to ryzykuje. Ostatnio zaryzykowałam i jestem zadowolona Krem z olejkiem herbacianym - drugi w kolejce ale ten z kolei lepiej mi pasuje niz poprzedni.
Zel hialuronowy - kusi mnie zamowic po ohah i ahah na forum, ale wolę wziasc frakcje sojowa i stosowac pod makijaz czy wlasnie jako dodatek do czegos innego. Skoro zel hialuronowy wysusza to mnie na pewno, bo niby mam tłusta ale o wysuszenie łatwo.
Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Pokaż wiadomość
ja polecam na przebarwienia Bioderma sebium serum - w bardzo szybkim czasie oczyszcza cerę i rozjaśnia ciemnie plamki
Bioderma - kiedys stosowałam Sebium tonujacy jako krem baza pod podkład, a ostatnio latem znow go kupiłam pod minerały. Spisywał sie wtedy dobrze i nie zapychał, moze minerały tu miały wpływ. Bo tak na codzien jak go uzywałam solo to zapychał - jakas magia z tymi minerałami

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Uważam jednak, że na dłuższą metę uzywanie wyłącznie HA i hydrolatu nie zapewnia skórze własciwej i wystarczającej pielęgnacji. Nalezy jej dostarczyc takze wiele innych składników odżywczych, których ta mieszanka nie zawiera.

EDIT: (...)
Ale Ty Jagoda chyba nie uzywasz olejów?
Ja nabyłam ostatnio kilka masek nawilżających - logona, alva i jedna odżywczą marki safea z kiełkami pszenicy.
Safea przetestowana i bardzo fajna, moge polecić reszta czeka w kolejce.
Myślę, że taka nawilżająca maska to dobry pomysł na podreperowanie suchej skóry oczywiście jako uzupełnienie pielęgnacji.
Hydrolaty - co ja bym bez nich zrobiła? Na razie stosuje Fitomed mgielki, wiec nie sa to jakies prawdziwe hydrolaty, ale od jakiegos czasu takie psikanie wyciagami roslinnymi to jedyna pielegnacja poranna pod makijaz Wszystko inne mnie zapycha do stosowania na dzien. Nie moge odbrac kremu na dzien i to jest porazka. Co kolwiek by to nie było obciaza mi cere.
Maseczka z pudru bambusowego z Lidla seria naturalna - jak dorwiecie kupujcie bez zastanowienia! super wygładza, rozjasnia przebarwienia. To jedyny produkt z lidlowskiej eco certyfikowanej seri produkt warty kupienia na kilogramy Zastosowanie jako peeling, maseczka, na punktowe wysuszenie pryszczy.... no bajka!
Bede musiała pomyslec nad maseczka nawilzajaca - bo to chyba by podratowało moja cere. Ostatnio robiłam sobie naturalna z siemia lnianego - hehe przedziwne spotkanie z glutami ale fakt faktem nawilzyło buzke.

Tak stosuje oleje, ale one same w sobie nie wystarczaja do pielegnacji mojej cery bo nie zapewniaja maxymalnego nawilzenia a jakies minimalne, ktore na dluzsza mete powoduje wysuszenie. Wiec stosuje je naprzemiennie z kremem lub dodaje do kremu. Teraz odstawiłam bo testuje moj krem, ale zdarzyło mi sie polaczyc działanie obu preparatow i efekt był znosny.
__________________
Lista fajnych sklepów w Trójmieście https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=342175
jagoda83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-19, 11:20   #3283
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez jagoda83 Pokaż wiadomość
Maseczka z pudru bambusowego z Lidla seria naturalna - jak dorwiecie kupujcie bez zastanowienia! super wygładza, rozjasnia przebarwienia. To jedyny produkt z lidlowskiej eco certyfikowanej seri produkt warty kupienia na kilogramy Zastosowanie jako peeling, maseczka, na punktowe wysuszenie pryszczy.... no bajka!
Uuuu interesujące
W jakiej jest cenie?
Jest sproszkowana, czy w tubce?
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-19, 11:34   #3284
jagoda83
Rozeznanie
 
Avatar jagoda83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 795
Dot.: Kosmetyki naturalne

http://www.femia.pl/uroda/pielegnacj...nu-id-131.html

Tu masz artykuł (chyba moge wkleic linka? )
Ja mam ryz + bambus to jest taki puder, proszek do rozrobienia. Ja go mieszam z hydrolatem i stosuje jak maseczke, wtedy rozjasnia (przynajmniej mnie). Bardziej suchy lub wymieszany z żelem do mycia - jako peeling. Lub zwilzyc patyczek kosmetyczny kremem/hydrolatem i ciapnąc nim w puderek do stosowania punktowego.

oriza sativa powder, talc, kaolin, zinc oxide, faex, bambusa arundinacea steam powder, parfum*, citral*, geraniol*, linaloon*, limonene*
* natural essencial oils
certifikat BDIH
Cena 14.99

Opisu spod naklejki nie podam bo mi się skleiła

Mam jeszcze wersje w peelingu (cena 11.99zł) ale nie sprawdza mi się, bo są to drobiny jak wiórki kokosowe i strasznie się sypią. Zreszta wiorki kokosa sa na 1 miejscu w składzie Z braku laku zetre w mozdziezu na proszek i zuzyje jak skonczy mi sie puder. Peeling jest bardziej oleisty, ma podobny skład jak puder ale ma dodatkowo wiorki kokosa, simmondsia olejek?, ryzowy olejek, shea butter, wyciag z carthamus tinctrius flowers.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg skanuj0009.jpg (68,9 KB, 22 załadowań)
__________________
Lista fajnych sklepów w Trójmieście https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=342175

Edytowane przez jagoda83
Czas edycji: 2011-12-19 o 11:41
jagoda83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-19, 12:34   #3285
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez jagoda83 Pokaż wiadomość
Witaj

Krem Argile..... czy to nie jest ta firma od glinek? Jak tak to glinki mam i to super sprawa, czy maseczka czy dodatek do pudru. Kremy tez mnie kuszą i sa na liscie produktow do osobistego wyprobowania Nawet nie wiedzialam, ze robia kremy dopuki jakiejs ulotki nie zakosiłam z sklepu
Co do kremow to staram sie dostac probki, odlewki bo mnie prawie wszystko zapycha, chyba ze krem nie jest drogi i ma w miare prosty skład to ryzykuje. Ostatnio zaryzykowałam i jestem zadowolona Krem z olejkiem herbacianym - drugi w kolejce ale ten z kolei lepiej mi pasuje niz poprzedni.
Zel hialuronowy - kusi mnie zamowic po ohah i ahah na forum, ale wolę wziasc frakcje sojowa i stosowac pod makijaz czy wlasnie jako dodatek do czegos innego. Skoro zel hialuronowy wysusza to mnie na pewno, bo niby mam tłusta ale o wysuszenie łatwo.


Hydrolaty - co ja bym bez nich zrobiła? Na razie stosuje Fitomed mgielki, wiec nie sa to jakies prawdziwe hydrolaty, ale od jakiegos czasu takie psikanie wyciagami roslinnymi to jedyna pielegnacja poranna pod makijaz Wszystko inne mnie zapycha do stosowania na dzien. Nie moge odbrac kremu na dzien i to jest porazka. Co kolwiek by to nie było obciaza mi cere.
Maseczka z pudru bambusowego z Lidla seria naturalna - jak dorwiecie kupujcie bez zastanowienia! super wygładza, rozjasnia przebarwienia. To jedyny produkt z lidlowskiej eco certyfikowanej seri produkt warty kupienia na kilogramy Zastosowanie jako peeling, maseczka, na punktowe wysuszenie pryszczy.... no bajka!
Bede musiała pomyslec nad maseczka nawilzajaca - bo to chyba by podratowało moja cere. Ostatnio robiłam sobie naturalna z siemia lnianego - hehe przedziwne spotkanie z glutami ale fakt faktem nawilzyło buzke.

Tak stosuje oleje, ale one same w sobie nie wystarczaja do pielegnacji mojej cery bo nie zapewniaja maxymalnego nawilzenia a jakies minimalne, ktore na dluzsza mete powoduje wysuszenie. Wiec stosuje je naprzemiennie z kremem lub dodaje do kremu. Teraz odstawiłam bo testuje moj krem, ale zdarzyło mi sie polaczyc działanie obu preparatow i efekt był znosny.
Nie, to nie ta firma od glinek - ale nazwy podobne wrzuć w google "rosalia" to napewno w któryms sklepie wyskoczy.
Krem sanoflore orzeźwiający jest własnie polecany do skóry problematycznej, daje ładny efekt matowienia, więc jest super do tłustej, nie znam przypadku zapchania tym kremem. Szukaj w superpharmach i aptekach - może uda Ci sie zdobyć próbki.
Źle mnie zrozumiałaś - żel hialuronowy własciwie uzyty nie wysusza, przypadki dziewczyn, na które HA źle działał to takie wyjątki od reguły .
Jeśli stosujesz oleje to dodaj sobie do oleju własnie HA - to jest bardzo proste i fantastyczne serum do twarzy. Metodą prób i błędów ustalisz własciwe dla siebie proporcje. To bedzie dobre rozwiązanie dla zbyt małego nawilżenia oferowanego przez oleje
Uprzedzam, że frakacja sojowa też sporo osób zapycha.

Tej serii lidlowskiej nie widziałam - obecnie jest w lidlu seria z granatem (mam krem do rąk i żel po dprysznic i polecam).
Jagoda a ta seria ryż+bambus to niedawno sie pojawiła w lidlu? Bo oni tak chyba własnie seriami lecą, przynajmniej w moim nie było nigdy kilku różnych serii suhady.


I ponowna prośba - nie rozwijajmy dłużej dyskusji o kosmetykach, które nie należą do naturalnych. Ten wątek nie służy rozmowom na temat kosmetyków innych niz naturalne.
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2011-12-19 o 12:37
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-19, 12:40   #3286
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez jagoda83 Pokaż wiadomość
Ja mam ryz + bambus to jest taki puder, proszek do rozrobienia. Ja go mieszam z hydrolatem i stosuje jak maseczke, wtedy rozjasnia (przynajmniej mnie). Bardziej suchy lub wymieszany z żelem do mycia - jako peeling. Lub zwilzyc patyczek kosmetyczny kremem/hydrolatem i ciapnąc nim w puderek do stosowania punktowego.
Mhm, brzmi ciekawie, kiedyś się skuszę

---------- Dopisano o 13:40 ---------- Poprzedni post napisano o 13:34 ----------

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Jeśli stosujesz oleje to dodaj sobie do oleju własnie HA - to jest bardzo proste i fantastyczne serum do twarzy. Metodą prób i błędów ustalisz własciwe dla siebie proporcje. To bedzie dobre rozwiązanie dla zbyt małego nawilżenia oferowanego przez oleje
Co do HA, to fakt, samego niet - bo po co, skoro może napiąć skórę i taką ją pozostawić...
Ale do olejów super, sama używam od roku i taki zestaw kocham miłością od pierwszego wejrzenia
Wcześniej zaopatrywałam się w HA z BU, a teraz czekam na pakę z ZSK, więc spróbuję tego od nich
Czasami dodaję HA do kremu tuż przed nałożeniem na twarz, a kiedyś mieszłam go z fluidem do twarzy, także ma parę zastosowań
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-19, 12:48   #3287
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Zgadzam się
Odnoszę wrażenie, że pojęcie "kosmetyk naturalny" zostało zamienione na "kosmetyk, który robi mi dobrze"
A przecież nie od tego jest ten wątek aby polecać te produkty, które naturalnymi nie są.
Więc Dziewczęta, plizzzzz....
Pogadajmy o naturalnych

Btw zakupiłam ostatnio krem do mycia twarzy Alterra z dziką różą.
klik
Na początku podeszłam do niego z rezerwą - bo to krem, a nie żel, ale póki co jestem zadowolona
Robię kwasy u kosmetyczki i pięknie się łuszczę, a mój poprzedni żel wysuszał mnie na wiór.
A ten krem... bajka
Skóra czysta, miękka i nawilżona, tego mi było trzeba
Dziękuję za poparcie. Zastanawiam się, dlaczego na wątkach mineralnych gdy ktoś pyta o podkład nikt mu nie proponuje revlonu a tu co chwilę ktoś poleca coś, co jest sprzeczne z tytułem wątku.
Jeśli chcecie polecić komuś coś nienaturalnego, możecie to zrobić na PW.

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Tej serii lidlowskiej nie widziałam - obecnie jest w lidlu seria z granatem (mam krem do rąk i żel po dprysznic i polecam).
Jagoda a ta seria ryż+bambus to niedawno sie pojawiła w lidlu? Bo oni tak chyba własnie seriami lecą, przynajmniej w moim nie było nigdy kilku różnych serii suhady.


I ponowna prośba - nie rozwijajmy dłużej dyskusji o kosmetykach, które nie należą do naturalnych. Ten wątek nie służy rozmowom na temat kosmetyków innych niz naturalne.
Ta seria była kilka lat temu w lidlu, teraz jej nie widziałam niestety a szkoda, chętnie bym potestowała
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-19, 12:48   #3288
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Mhm, brzmi ciekawie, kiedyś się skuszę

---------- Dopisano o 13:40 ---------- Poprzedni post napisano o 13:34 ----------



Co do HA, to fakt, samego niet - bo po co, skoro może napiąć skórę i taką ją pozostawić...
Ale do olejów super, sama używam od roku i taki zestaw kocham miłością od pierwszego wejrzenia
Wcześniej zaopatrywałam się w HA z BU, a teraz czekam na pakę z ZSK, więc spróbuję tego od nich
Czasami dodaję HA do kremu tuż przed nałożeniem na twarz, a kiedyś mieszłam go z fluidem do twarzy, także ma parę zastosowań
dokładnie.
Ja kiedyś dodałam do hydrolatu, bo mi sie termin HA jakos za miesiąc kończył i nie zdążyłabym zuzyć - tez fajnie

Dziękuję Gayenka za odpowiedź co do suhady - inaczej juz dzisiaj zaczynałabym obchód po lidlach
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2011-12-19 o 12:51
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-19, 13:56   #3289
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Dziękuję za poparcie.
Ta seria była kilka lat temu w lidlu, teraz jej nie widziałam niestety a szkoda, chętnie bym potestowała
Proszę bardzo
O nie, a ja się napaliłam


Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
dokładnie.
Ja kiedyś dodałam do hydrolatu, bo mi sie termin HA jakos za miesiąc kończył i nie zdążyłabym zuzyć - tez fajnie
Do hydrolatu? Nie wiedziałam
Skorzystam z tego pomysłu w razie czego
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-19, 14:01   #3290
jagoda83
Rozeznanie
 
Avatar jagoda83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 795
Dot.: Kosmetyki naturalne

Hm, frakcja sojowa zapycha? nie starsz

W przeciagu ostatnich 2 lat seria Suhady ta z drewnianymi opakowaniami była chyba z 2 razy, raz na pewno Czesciej dają tą roślinną w czerwonych opakowaniach.
Ja pamietam, ze jak kupiłam pierwszy raz maseczke z lidla to potem jak tylko sie znow pojawila - pobiegłam po kolejną. Ale wydaje mi się, że to była chyba dostawka za pare miesięcy resztek, ktore wtedy się nie sprzedały. Ale nie jestem pewna.
__________________
Lista fajnych sklepów w Trójmieście https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=342175
jagoda83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-19, 14:17   #3291
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość

Do hydrolatu? Nie wiedziałam
Skorzystam z tego pomysłu w razie czego
Niedużo dodałam - cos około 5ml na 100ml hydrolatu. Ale przynajmniej zuzyłam, a nie wyrzuciłam, a przy okazji hydrolat zyskał na własciwościach nawilżających
Cytat:
Napisane przez jagoda83 Pokaż wiadomość
Hm, frakcja sojowa zapycha? nie starsz

W przeciagu ostatnich 2 lat seria Suhady ta z drewnianymi opakowaniami była chyba z 2 razy, raz na pewno Czesciej dają tą roślinną w czerwonych opakowaniach.
Ja pamietam, ze jak kupiłam pierwszy raz maseczke z lidla to potem jak tylko sie znow pojawila - pobiegłam po kolejną. Ale wydaje mi się, że to była chyba dostawka za pare miesięcy resztek, ktore wtedy się nie sprzedały. Ale nie jestem pewna.
Uuuuu!!!! Troche straszę , ale więcej ostrzegam - po prostu obserwuj jak zaczniesz uzywać.
Teraz w lidlu jest seria z granatem - certyfikowana (ma czerwone opakowania i drewniane nakrętki) Mam ochote na ten olej suhady.......
Bede monitorowac pojawienie sie bambusa
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2011-12-19 o 14:20
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-19, 14:20   #3292
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Niedużo dodałam - cos około 5ml na 100ml hydrolatu. Ale przynajmniej zuzyłam, a nie wyrzuciłam, a przy okazji hydrolat zyskał na własciwościach nawilżających

Uuuuu!!!! Troche straszę , ale więcej ostrzegam - po prostu obserwuj jak zaczniesz uzywać.
Teraz w lidlu jest seria z granatem - certyfikowana (ma czerwone opakowania i drewniane nakrętki) Mam ochote na ten olej suhady.......
Anusia ja Ci zrobię porządną odlewkę tego oleju jak chcesz
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-19, 14:33   #3293
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Anusia ja Ci zrobię porządną odlewkę tego oleju jak chcesz
Naprawdę???
Strasznie jestem go ciekawa, więc będę Ci ogromnie wdzięczna
Ale ja chcę malutko, nie chce dużo. Z olejami do ciała to tak sobie sie lubię, więc chetnie spróbuję, ale wieksza niż 5 ml odlewka w moim przypadku nie ma sensu . Chciałabym przetestować, bo może w końcu mi jakis przypasuje - jak mi przypasuje to wtedy kupię, a jak nie to szkoda bedzie, bo reszty nie zuzyje.... A 5 ml to i tak bardzo dużo na przetestowanie.
Tylko nie wysyłaj - w styczniu weź jak nie zapomnisz
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-19, 14:36   #3294
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Naprawdę???
Strasznie jestem go ciekawa, więc będę Ci ogromnie wdzięczna
Ale ja chcę malutko, nie chce dużo. Z olejami do ciała to tak sobie sie lubię, więc chetnie spróbuję, ale wieksza niż 5 ml odlewka w moim przypadku nie ma sensu . Chciałabym przetestować, bo może w końcu mi jakis przypasuje - jak mi przypasuje to wtedy kupię, a jak nie to szkoda bedzie, bo reszty nie zuzyje.... A 5 ml to i tak bardzo dużo na przetestowanie.
Tylko nie wysyłaj - w styczniu weź jak nie zapomnisz
No pewnie, mam dwie flachy to się chętnie podzielę
Ja tego oleju używam też do włosów-bardzo dobrze na nie działa nawet w małej ilości Już sobie zapisuję, żeby nie zapomnieć..
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-19, 14:56   #3295
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
No pewnie, mam dwie flachy to się chętnie podzielę
Ja tego oleju używam też do włosów-bardzo dobrze na nie działa nawet w małej ilości Już sobie zapisuję, żeby nie zapomnieć..
kochana jestes strasznie
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-19, 15:37   #3296
jagoda83
Rozeznanie
 
Avatar jagoda83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 795
Dot.: Kosmetyki naturalne

a do czego chciałas ten olejek z lidla? wlosy/cialo/twarz?

bo szczerze moj stoi juz kilka miesiecy czy rok, pare razy uzyłam do ciała z braku laku, na twarz boje sie bo nie był szczelnie zamkniety (nie ma blokady przed otwarciem jak np. butelki maja) wiec jego przechowywanie w dystrybucji podejzane, oleje tam sa z roznych roslin wiec mieszanka ryzykowna jak na twarz, jak kupuje w zielarskim to babeczka mi wyciaga z lodowki, jest szczelnie zamkniete no i jeden rodzaj oleju - łatwiej wyczaic co uczuli itd.
nic nie mam do tego olejku i serii ale to takie moje widzi mi sie wzgledem tego co pisałam wyzej

edit; juz doczytałam ze do ciała
__________________
Lista fajnych sklepów w Trójmieście https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=342175

Edytowane przez jagoda83
Czas edycji: 2011-12-19 o 15:39
jagoda83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-19, 17:45   #3297
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez jagoda83 Pokaż wiadomość
a do czego chciałas ten olejek z lidla? wlosy/cialo/twarz?

bo szczerze moj stoi juz kilka miesiecy czy rok, pare razy uzyłam do ciała z braku laku, na twarz boje sie bo nie był szczelnie zamkniety (nie ma blokady przed otwarciem jak np. butelki maja) wiec jego przechowywanie w dystrybucji podejzane, oleje tam sa z roznych roslin wiec mieszanka ryzykowna jak na twarz, jak kupuje w zielarskim to babeczka mi wyciaga z lodowki, jest szczelnie zamkniete no i jeden rodzaj oleju - łatwiej wyczaic co uczuli itd.
nic nie mam do tego olejku i serii ale to takie moje widzi mi sie wzgledem tego co pisałam wyzej

edit; juz doczytałam ze do ciała
tak, do ciała
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2011-12-19 o 17:46
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-19, 18:48   #3298
jagoda83
Rozeznanie
 
Avatar jagoda83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 795
Dot.: Kosmetyki naturalne

to smialo bierz, ładnie pachnie i dobrze sie rozprowadza, ja siedze z turbanem bo cos skora mnie ostatnio swedzi i chyba łupiez mi leciał, dziwne, moze to od grzejnika i ciepła w domu bo nigdy lupiezu nie miałam, moze oleje pomogą a i tak mialam robic bo ostatnio nie miałam na to czasu
__________________
Lista fajnych sklepów w Trójmieście https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=342175

Edytowane przez jagoda83
Czas edycji: 2011-12-19 o 18:51
jagoda83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-19, 20:06   #3299
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Kosmetyki naturalne

w naturze można kupić kremy firmy Ava

ja właśnie nabyłam kremik z ekstraktem z ogórka
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-19, 20:39   #3300
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Pokaż wiadomość
w naturze można kupić kremy firmy Ava

ja właśnie nabyłam kremik z ekstraktem z ogórka
Nie chcę cię załamywać Ale ta linia Avy nie jest naturalna. Owszem, ava ma linię z ecocertem, ta jak najbardziej ale ta linia o której piszesz NIE JEST naturalna. Niestety, to że producent napisze na kosmetyku, że jest naturalny to nie znaczy, że jest..
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 3 (0 użytkowników i 3 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-09 09:32:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:35.