Jak podkreślić jasną cerę? IV - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-05, 20:02   #961
kas!a
Zakorzenienie
 
Avatar kas!a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 11 188
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez CzerwonyKolczyk Pokaż wiadomość
Zdecydowałam się na podkład ( chyba affinitone, koleżanki mają, ładnie wygląda, więc może spróbuję), mimo, że w tym roku kończę 19 lat, to nigdy nie kupowałam podkładu .
Czytałam, że przy zakupie powinno się go nałożyć na szyję/ żuchwę nie na rękę( co jest popularne) ale hmm nie wiem, jak mam o tym powiedzieć babce w sklepie, boję się, że uzna mnie za kosmitke
Posmaruj się gdzie chcesz, ekspedientka jak się trochę zna to wie, że najlepiej sprawdzić na żuchwie, a nie na ręce. Najlepiej jeszcze przed zakupem sprawdź ten podkład w świetle dziennym, bo te drogeryjne lampy nie są pomocne w dobieraniu podkładu.
Co do samego podkładu, jeśli jesteś bladolica to odradzam affinitone. Sama mam najjaśniejszy dostępny odcień i jest za ciemny, a mlecznej karnacji nie mam.

Cytat:
Napisane przez marchewkowe pole Pokaż wiadomość
Wchodzę ostatnio do busa, a tam stary dziad mówi do dziewczyny siedzącej obok niego ( notabene skórę miała w kolorze pieczonej szynki i oczywiście spalone blond włosy): "Patrz, jaka 'OPALONA' "

Na Twoim miejscu, nie wytrzymałabym ze śmiechu w tym autobusie.
__________________
I'd love to stay and chat, but you're a total bi*ch.

wymiana książek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=774155
kas!a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 07:48   #962
CzerwonyKolczyk
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 548
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez kas!a Pokaż wiadomość
Posmaruj się gdzie chcesz, ekspedientka jak się trochę zna to wie, że najlepiej sprawdzić na żuchwie, a nie na ręce. Najlepiej jeszcze przed zakupem sprawdź ten podkład w świetle dziennym, bo te drogeryjne lampy nie są pomocne w dobieraniu podkładu.
Co do samego podkładu, jeśli jesteś bladolica to odradzam affinitone. Sama mam najjaśniejszy dostępny odcień i jest za ciemny, a mlecznej karnacji nie mam.

szkoda, że nie przeczytałam wcześniej Twojej odpowiedzi
kupiłam ten affinitone, raczej to był impuls, nigdzie nie mogłam go znaleźć , ale ok, nie ważne
wygląda nawet ok, latem i tak troszkę nabiorę koloru niestety

a jaki polecasz?
( szukam czegoś nie drogiego)
CzerwonyKolczyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 13:41   #963
kas!a
Zakorzenienie
 
Avatar kas!a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 11 188
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez CzerwonyKolczyk Pokaż wiadomość
szkoda, że nie przeczytałam wcześniej Twojej odpowiedzi
kupiłam ten affinitone, raczej to był impuls, nigdzie nie mogłam go znaleźć , ale ok, nie ważne
wygląda nawet ok, latem i tak troszkę nabiorę koloru niestety

a jaki polecasz?
( szukam czegoś nie drogiego)
Jeśli chodzi o konsystencję, trwałość itd. to affinitone jest moim ulubieńcem. Jednak odcienie...
Z pozostałych podkładów, chwaliłam sobie LP od Max Factora w odcieniu 100, ale wycofali ten najjaśniejszy kolor. Może jeszcze gdzieś uda Ci się go dorwać, np. na all. ( http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=2101 )
Ostatnio używałam light energy z Miss Sporty. To totalna taniocha, dałam za niego ok.10zł. Odcień jest świetny, za to z konsystencją i kryciem gorzej. Lubi podkreślać włoski czy jakieś zaczerwienienia. Czasami go mieszam z innymi podkładami w nietrafionym odcieniu, jakie kupiłam, żeby je rozjaśnić. Link do KWC: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=23688

Kilka stron wcześniej polecałyście puder oriflame silk touch pressed powder w odcieniu light. Kupiłam go i jest idealny, dzięki.
__________________
I'd love to stay and chat, but you're a total bi*ch.

wymiana książek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=774155
kas!a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 21:11   #964
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Pytałam już w wątku o Kryolan, ale nie było odzewu, więc spytam też tu
Dziewczyny orientujecie się jaki efekt daje kolor "TV Waiss" Paint Stick ?
Jeżeli nie miałyście do czynienia z tym odcieniem, to chociaż napiszcie jak myślicie... Wkleję paletę odcieni TV Paint Stick. Zaznaczyłam kółkiem interesujący mnie odcień.
Szukam czegoś prawie, ale nie do końca białego...Żeby uzyskać efekt naprawdę porcelanowej i bardzo mlecznej skóry. Bardziej do zdjęć niż na codzień.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 627739056_1.jpg (75,2 KB, 95 załadowań)
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 21:33   #965
mikunia305
Raczkowanie
 
Avatar mikunia305
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 73
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

czy smarowac twarz kremem z filtrem takim samym jak do calego ciala? czy nie jest on tlusty i nie swieci sie na twarzy?
mikunia305 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 09:47   #966
anulka986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Hej Dziewczyny!
poszukuje dobrego korektora rozjaśniającego cienie pod oczami oczywicie dla bardzo jasnej cery - możecie coś polecić?
używałam do tej pory L'orala nr 1 był niezły i max factor też 1 ale to nie jest za dobry kosmetyk niestety :/ dlatego chciałabym cos zmienić
z góry dzięki za podpowiedź
pozdrawiam Ania
anulka986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 14:21   #967
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 676
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Ja lubię astor, taki jakby w pomadce. Jest dość ciemny, ale u mnie super wszystko kryje i jakimś cudem go nie widać, jak rozetrę. Mam niebiesko-fioletowe żyłki pod oczami, na innego rodzaju cienie pewnie nie pomaga.
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-08, 21:40   #968
mikunia305
Raczkowanie
 
Avatar mikunia305
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 73
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

dziewczyny prosze pomozcie mi! czymkolwiek nie wysmaruje twarzy to od razu rumience, wysmaruje tonikiem od razu czerwone poliki, kremem z filtrem i to samo, zwyklym kremem tez. nic nie moge klasc na twarz. a po jakims czasie i tak sie robia czerwone poliki, jak temu zaradzic?
mikunia305 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-10, 17:57   #969
marta179
Raczkowanie
 
Avatar marta179
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 246
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Czy któraś z was się może orientuje jaki efekt daje najjaśniejszy mineralny Colorstay Revlona? Ewentualnie też ten nowy podkład Beyond Natural? Chociaz ten drugi to pewnie już ciemny, bo ma tylko 5 odcieni
marta179 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 09:13   #970
absurdalna89
Zadomowienie
 
Avatar absurdalna89
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 339
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Witam dziewczyny!
Wiem, że temat przebarwień i ich wybielania/rozjaśniania był już poruszany na tym forum, jednak ciężko mi znaleźć cokolwiek na ten temat, a szukanie w każdym wątku po kolei doprowadza mnie do szału

Mój problem: mam dość podkładów. Fakt, że ciężko mi wyjść z domu bez mazidła na twarzy strasznie mnie wkurza. Zresztą ciężko mi wyobrazić siebie w Grecji z Max Factorem i bazą na pyszczku Nie miałabym z tym problemów, gdyby nie te okropne pozostałości po różnego rodzaju syfkach! Chodzi głównie o ślady po wyciskaniu pryszczy, które nie schodzą już od roku Z naczynkami czy innego rodzaju przebarwieniami nie mam problemu, ale z tymi czerwonymi kropkami na twarzy wyglądam jak różowe prosię!
Mam więc pytanie - czy znacie jakiś DOBRY krem do twarzy, który poradzi sobie z tymi przebarwieniami? Przydałby się też niedrogi, ale nie jest to konieczne. Naprawdę mi na tym zależy.
Pewnie napiszecie, że przydałby mi się dobry korektor, ale przyznaję, że nie umiem dobrać odpowiedniego odcienia. Nie umiem! Albo mam za ciemne, albo za jasne plamy na skórze.
Ech, mam nadzieję że pomożecie.
absurdalna89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 22:40   #971
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez absurdalna89 Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny!
Wiem, że temat przebarwień i ich wybielania/rozjaśniania był już poruszany na tym forum, jednak ciężko mi znaleźć cokolwiek na ten temat, a szukanie w każdym wątku po kolei doprowadza mnie do szału

Mój problem: mam dość podkładów. Fakt, że ciężko mi wyjść z domu bez mazidła na twarzy strasznie mnie wkurza. Zresztą ciężko mi wyobrazić siebie w Grecji z Max Factorem i bazą na pyszczku Nie miałabym z tym problemów, gdyby nie te okropne pozostałości po różnego rodzaju syfkach! Chodzi głównie o ślady po wyciskaniu pryszczy, które nie schodzą już od roku Z naczynkami czy innego rodzaju przebarwieniami nie mam problemu, ale z tymi czerwonymi kropkami na twarzy wyglądam jak różowe prosię!
Mam więc pytanie - czy znacie jakiś DOBRY krem do twarzy, który poradzi sobie z tymi przebarwieniami? Przydałby się też niedrogi, ale nie jest to konieczne. Naprawdę mi na tym zależy.
Pewnie napiszecie, że przydałby mi się dobry korektor, ale przyznaję, że nie umiem dobrać odpowiedniego odcienia. Nie umiem! Albo mam za ciemne, albo za jasne plamy na skórze.
Ech, mam nadzieję że pomożecie.
mi na takie plamki pomaga AcneDerm. Nie wiem czy teraz nie jest zbyt słonecznie na niego, ale pewnie i tak używasz filtrów?
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-16, 13:52   #972
edyt
Zadomowienie
 
Avatar edyt
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 033
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez marta179 Pokaż wiadomość
Czy któraś z was się może orientuje jaki efekt daje najjaśniejszy mineralny Colorstay Revlona? Ewentualnie też ten nowy podkład Beyond Natural? Chociaz ten drugi to pewnie już ciemny, bo ma tylko 5 odcieni
Beyond natural jest ciemniejszy niz ivory colorstay i wpada w zolty odcien, bardziej przypomina buff. Mineralnego nie probowalam, ale polecam podklad astora mineral match - 01 jest bardzo jasny i calkiem niezle kryje.

Cytat:
Napisane przez absurdalna89 Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny!
Wiem, że temat przebarwień i ich wybielania/rozjaśniania był już poruszany na tym forum, jednak ciężko mi znaleźć cokolwiek na ten temat, a szukanie w każdym wątku po kolei doprowadza mnie do szału

Mój problem: mam dość podkładów. Fakt, że ciężko mi wyjść z domu bez mazidła na twarzy strasznie mnie wkurza. Zresztą ciężko mi wyobrazić siebie w Grecji z Max Factorem i bazą na pyszczku Nie miałabym z tym problemów, gdyby nie te okropne pozostałości po różnego rodzaju syfkach! Chodzi głównie o ślady po wyciskaniu pryszczy, które nie schodzą już od roku Z naczynkami czy innego rodzaju przebarwieniami nie mam problemu, ale z tymi czerwonymi kropkami na twarzy wyglądam jak różowe prosię!
Mam więc pytanie - czy znacie jakiś DOBRY krem do twarzy, który poradzi sobie z tymi przebarwieniami? Przydałby się też niedrogi, ale nie jest to konieczne. Naprawdę mi na tym zależy.
Pewnie napiszecie, że przydałby mi się dobry korektor, ale przyznaję, że nie umiem dobrać odpowiedniego odcienia. Nie umiem! Albo mam za ciemne, albo za jasne plamy na skórze.
Ech, mam nadzieję że pomożecie.
Acne derm jest dobrym rozwiazaniem. rok temu rowniez o tej porze uzywalam go, aby pozbyc sie przebarwien. Po 1-1,5 miesiaca skora wyglada juz duzo lepiej.
W wakacje aby przebarwienia byly mniej widoczne wystarczy zazwyczaj lekko bielacy filtr i puder. Ale jesli przebarwienia nadal sa bardzo widoczne to tylko korektor na filtr + puder. Ze swojej strony moge polecic paletke sephory - ma kilka odcieni w tym jasny, ktore mozna mieszac az do uzyskania odpowiedniejgo koloru. Jesli jasny jest za ciemny dodawalam troche zielonego i bylo ok.
[W ramach ciekawostki: podczas wakacji nabilam sobie niezlego siniaka pod kolanem, kiedy wychodzilam na miasto to zakrylam go za pomoca paletki. Pozniej o tym zapomnialam i poszlam na plaze kompac sie. Dopiero jak wrocilam do mieszkania zobaczylam ze korektor nadal jest na miejscu! Zacza schodzic troche dopiero po potarciu reka, a calkiem po prysznicu!]
edyt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-16, 18:10   #973
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez absurdalna89 Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny!
Wiem, że temat przebarwień i ich wybielania/rozjaśniania był już poruszany na tym forum, jednak ciężko mi znaleźć cokolwiek na ten temat, a szukanie w każdym wątku po kolei doprowadza mnie do szału

Mój problem: mam dość podkładów. Fakt, że ciężko mi wyjść z domu bez mazidła na twarzy strasznie mnie wkurza. Zresztą ciężko mi wyobrazić siebie w Grecji z Max Factorem i bazą na pyszczku Nie miałabym z tym problemów, gdyby nie te okropne pozostałości po różnego rodzaju syfkach! Chodzi głównie o ślady po wyciskaniu pryszczy, które nie schodzą już od roku Z naczynkami czy innego rodzaju przebarwieniami nie mam problemu, ale z tymi czerwonymi kropkami na twarzy wyglądam jak różowe prosię!
Mam więc pytanie - czy znacie jakiś DOBRY krem do twarzy, który poradzi sobie z tymi przebarwieniami? Przydałby się też niedrogi, ale nie jest to konieczne. Naprawdę mi na tym zależy.
Pewnie napiszecie, że przydałby mi się dobry korektor, ale przyznaję, że nie umiem dobrać odpowiedniego odcienia. Nie umiem! Albo mam za ciemne, albo za jasne plamy na skórze.
Ech, mam nadzieję że pomożecie.
możesz spróbować też toniku z kwasami AHA, BHA lub PHA. ja mam ten z kwasem AHA (różano-mleczny) i stosuję go do rozjaśnienia przebarwień po otarciach na stopach i wg mnie działa lepiej niż acnederm. toniki te dostępne są w sklepie Biochemia Urody
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-16, 18:10   #974
marta179
Raczkowanie
 
Avatar marta179
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 246
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez edyt Pokaż wiadomość
Beyond natural jest ciemniejszy niz ivory colorstay i wpada w zolty odcien, bardziej przypomina buff. Mineralnego nie probowalam, ale polecam podklad astora mineral match - 01 jest bardzo jasny i calkiem niezle kryje.
Dziękuję bardzo
To już wiem, ze nie będę go szukać. Astora widziałam i rzeczywiście wyglada na jaśniutki, ale były sprzeczne opinie co do niego na forum o ile dobrze pamiętam. A ja potrzebuje czegoś super jasnego niestety narazie jedyny kolor który mi pasuje to porcelain w podkładach Ori a chciałabym mieć jakiś większy wybór i w sumie jeszcze coś jaśniejszego...
marta179 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-16, 19:07   #975
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Mam pytane do dziewczyn używających podkłady koryguącego Avene Couvrance jasny beż 01. Jakie ma zabarwienie? Jest neutralny beżowy czy może wpada w róż? Chciałabym go zakupić, testerów nigdzie nie ma, a nie chcę wygądać jak świnka. Bardzo proszę o wszelkie info.
azure jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-17, 10:06   #976
restless
Raczkowanie
 
Avatar restless
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 375
GG do restless
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Jasny beż Couvrance jest beżowy, neutralny w kierunku ciepłego,bez różu, jednak nie jest super jasny. Jeżeli masz porcelanową cerę, będzie się odcinał. Szarpnęłam się na niego pod wpływem KWC i zawód w pełnej linii, dodatkowo był mało kryjący i tępy w rozprowadzaniu.

Wiecie natomist cos o kolorystyce podkładów Joko ? np tego :
http://www.inermis.pl/index.php?str=...odkat=&subkat=
i tego: http://www.inermis.pl/index.php?str=...odkat=&subkat=
Recenzje na inermis.pl i KWC ma pochlebne. Mialam Joko w musie, najjaśniejszy i kolor to marzenie cery jasnej i rudo-piegowatej, jednak jestem z tych skórkujących i bywa ze potrzebuję czegoś płynnego.
__________________
Wątek Rudowłosych Wizażanek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=202470


Poszukuję starych zapachów Guerlain !!!


restless jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-17, 10:08   #977
Cappuccino
Zakorzenienie
 
Avatar Cappuccino
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 353
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

kiedys widzialam u takiej dziewczyny co miala porcelanowa cere (powiedzmy brzoskwiniowa) podkreslone policzki rozem. to naprawde slicznie wygladalo tylko ze trzeba miec do tego idealna cere (bez pieg itp) wtedy to na prawde ładnie wyglada. tylko nie mozna przesadzic z rozem bo sie wyglada jak.. no wiecie.. zle XD
Cappuccino jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-17, 10:44   #978
a-sea-of-honey
Zadomowienie
 
Avatar a-sea-of-honey
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Wiadomości: 1 910
GG do a-sea-of-honey
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Cappuccino Pokaż wiadomość
kiedys widzialam u takiej dziewczyny co miala porcelanowa cere (powiedzmy brzoskwiniowa) podkreslone policzki rozem. to naprawde slicznie wygladalo tylko ze trzeba miec do tego idealna cere (bez pieg itp) wtedy to na prawde ładnie wyglada. tylko nie mozna przesadzic z rozem bo sie wyglada jak.. no wiecie.. zle XD
Jak ruska lala
Myślę, że do różu nie trzeba mieć idealnej cery, wystarczy uważać, czego się używa. Jak się ma jakieś niepożądane wypukłości na twarzy, to nie używać rozświetlającego, bo będą się wydawały dwa razy większe, lepiej użyć matowego. No i na co dzień lepiej używać jasnego (np. pudrowy róż, miodowy - fajnie na rudzielcach wygląda) niż ciemnego (malina, mak, pomidorowy), można machnąć pędzlem po twarzy raz-dwa i nie ryzykuje się, że wyjdą plamy jak po farbie. Ostatnio odkryłam na nowo podwójny róż z limitowanki Essence 50s Fever. Ma jasnoróżowy, cukierkowy kolor i fajnie wygląda na chłodnej karnacji. Wprawdzie jestem jednym z tych "ciemniejszych" bledziochów, ale myślę, że porcelankom będzie ładnie pasował. Jedna strona jest matowa, druga ze srebrnymi drobinkami, używam matowej, bo drobinki są jak dla mnie ciut za duże. Z drobinkami fajna jest paletka Marimekko for Avon, też różowa, rozświetla, ale ma ładny, zdrowy odcień. Jak ktoś lubi się różowić (niektórym z nas to wręcz niezbędne, żeby uniknąć wyglądu anemiczki), to szczerze polecam.
a-sea-of-honey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-17, 10:51   #979
waleriana34
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 42
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

cudowny do jasnej cery jest Shiseido Smoothing veil

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=2910

reklamowany ze daje efekt swietlistej cery elfa
bardzo dobry produkt wydajny i cudnie sie rozprowadza, mozna go nosic bez niczego na wierzchu, wiec jest fajny na lato
waleriana34 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-19, 12:32   #980
absurdalna89
Zadomowienie
 
Avatar absurdalna89
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 339
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Dziękuję Wam bardzo za rady odnośnie Acne Derm. Nie miałam pojęcia o istnieniu takiego cudeńka
Ale zastanawiam się czy przypadkiem Juvit z wit. C nie dałby podobnego efektu rozjaśnienia czerwonych plam? Zależy mi na tym, a słyszalam że juvit bardzo dobrze wpływa na kondycję skóry, no a wit. C mówi sama za siebie
A Wy jak uważacie? W co lepiej się zaopatrzyć?
absurdalna89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-24, 20:59   #981
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

używałyście może tego korektora z miss sporty w płynie, takiego do łączenia konektorem? nadaje się do jasnej cery do cieni pod oczami?
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 13:28   #982
sstokrottka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 75
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
używałyście może tego korektora z miss sporty w płynie, takiego do łączenia konektorem? nadaje się do jasnej cery do cieni pod oczami?
Zdecydowanie się nie nadaje. Ja mam bardzo jasną karnację i nie dość, że najjaśniejszy odcień tego korektora wcale nie jest taki jasny, to jeszcze ciemnieje po nałożeniu i wygląda się jak miś panda. Polecam ci mineralny z Maybelline-mają na prawdę bardzo jasne kolory i do tego świetnie kryją.
sstokrottka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 15:24   #983
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

o rety:O dziękuję za przestrogę! ciemniejący korektor... co ta ma w ogóle być... na pewno przyjrzę się bliżej temu maybelline
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 23:07   #984
och
Rozeznanie
 
Avatar och
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 763
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez sstokrottka Pokaż wiadomość
. Polecam ci mineralny z Maybelline-mają na prawdę bardzo jasne kolory i do tego świetnie kryją.
Miałam go własnie polecić bladolicym Odkryłam go jakiś czas temu i choć jestem bardzo blada ten korektor był za jasny! Muszę nakładać niewielką ilość bo wyglądam jak trup;P Mam odcień 02 Natural (najjaśniejszy) i zamierzam na lato kupić ciemniejszy
__________________
blog
och jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-26, 11:30   #985
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

uwaga
czy moge do probki sypanego pudru dosypac skrobie ziemniaczana by go rozjasnic ze wzgledu a wymogi sesji?
nie mam innego jazniejszego by go wymieszac wiec pomyslam o skrobi.
czy skrobia moze uczulic modelke?
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-26, 12:10   #986
edyt
Zadomowienie
 
Avatar edyt
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 033
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
uwaga
czy moge do probki sypanego pudru dosypac skrobie ziemniaczana by go rozjasnic ze wzgledu a wymogi sesji?
nie mam innego jazniejszego by go wymieszac wiec pomyslam o skrobi.
czy skrobia moze uczulic modelke?
Ja tak robie ze wszystkimi pudrami, ale uzywam skrobi dry flo, ktora jest znacznie drobniej zmielona. Zwykla skrobia ma tendencje do podkreslania pudrowego efektu i nie wiem czy na zdjeciach bedzie to dobrze wygladalo. Nie slyszalam o uczuleniu na skrobie, ale moze wysuszac skore lub zapychac.
edyt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-26, 12:13   #987
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

a ja słyszałam, że skrobia właśnie nie zapycha i jest transparentna ale czy dodana do pudru rozjaśni go? bo głównie o to mi chodzi.
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-26, 16:52   #988
edyt
Zadomowienie
 
Avatar edyt
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 033
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
a ja słyszałam, że skrobia właśnie nie zapycha i jest transparentna ale czy dodana do pudru rozjaśni go? bo głównie o to mi chodzi.
Przesledz watek o skrobi ziemniaczanej i okaze sie ze zdarzaja sie przypadki kiedy skrobia zapycha. Jesli chodzi ci tylko o rozjasnienie to owszem rozjasnia, ale i zmienia wlasciwosci pudru do ktorego ja dodasz - bedzie bardziej matujacy i przy tym wysuszajacy, oraz wieksze jest prawdopodobienstwo ciasta na twarzy jesli modelka ma tlusta cere/zacznie sie pocic.
Poprostu dodaj troche skrobi do malej ilosci pudru i sprawdz na sobie czy sie nadaje do sesji.
edyt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-26, 18:17   #989
jeanne8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 251
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Dziewczyny, jeśli szukacie jasnego pudru sypkiego mogę Wam polecić, bo wypróbowałam i jestem zadowolona, bo w końcu znalazłam fajny biały puder =="Puder Matujący Kryolan, Anti-shine Powder"
Jest on koloru białego, daje efekt matowy, a co najważniejsze nie przyciemnia podkładu i nie robi plam.
__________________
Nazwałam Twoim imieniem każdy dzień
i tak już będzie, do skończenia świata...

jeanne8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-26, 18:24   #990
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez edyt Pokaż wiadomość
Przesledz watek o skrobi ziemniaczanej i okaze sie ze zdarzaja sie przypadki kiedy skrobia zapycha. Jesli chodzi ci tylko o rozjasnienie to owszem rozjasnia, ale i zmienia wlasciwosci pudru do ktorego ja dodasz - bedzie bardziej matujacy i przy tym wysuszajacy, oraz wieksze jest prawdopodobienstwo ciasta na twarzy jesli modelka ma tlusta cere/zacznie sie pocic.
Poprostu dodaj troche skrobi do malej ilosci pudru i sprawdz na sobie czy sie nadaje do sesji.

no kurczę,
prześledcziłąm wiele wątków o skrobi i jakoś w ogóle nie doczytałam, że zapycha i powoduje błyszczenie.
włąsnie były ochy i achy jak to cudnie matuje i nie zapycha;/

jesli chodzi o mnie to zrobilam sobie mala próbkę - skrobia prawie nei rozjaśniła, powstał taki półtransparentny puder matujący- ucieszyło mnie to ale jeśli mi wysuszy skórę i zapcha o będzię buuuuu
ale poświęcę się na jakiś czas i poobserwuję moje nowe dziecko bo efekt dał mi ładniutki - wyrównany koloryt, aksamitny mat - jutro dokładniej sprawdzę jak długo go trzyma.
tak poza tym, czy skrobia skraca termin ważności pudru?

pisałaś ze do woich dosypujesz, i masz te problemy o których wspominasz w takim razie?
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:49.